Rüyada Altın Çaldırmak

08.12.2015
Rüyada Altın Çaldırmak

Rüyada altın çaldırmak, genellikle iş yaşamında olumlu giden bir kariyere doğru adımlarınız atmaya başladığınıza işaret eder. Kendi düşüncelerinizin ön planda olduğu ve risk alarak aldığınız kararlar ile başarı ivmenizi yükselttiğiniz bir döneme gireceğinize işaret olabilir. Olumsuz olarak da kendi görüşlerinizle başlanılan bir planınız hayal kırıklığı ile de sonuçlanabilir. Hayallerinizin hayata geçireceğiniz günlerin gelebileceğini de işaret edebilir.Ayrıca kazancınızın artması ile beraber herkesi kıskandıracak bir mevkiye kadar yükseleceğiniz de müjdeleyebilir. Rüyanız sadece gördüğünüz bir nesne ya da olayla sınırlanmaması diğer görülen detaylarla da rüyanızı yorumlamayı unutmayınız.

Varlığa, mutluluğa ve huzurlu bir yaşam sürmeye delalettir. Kişiler sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşama sahip olacak diye yorumlanır. Eğer rüyanızda sorunlu ve huzursuz görüyor iseniz bu sizin için yakın zamanda başınıza gelebilecek bir hayal kırıklığı demek olabilir.

Rüyada Altın Bilezik Çaldırmak

Rüya sahibinin önüne geçen bir fırsatı burun büyüklüğü yaparak reddedeceğini ve karşısına bir daha asla böyle bir fırsatın geçmeyeceğini ifade eder. Haber beklenen bir işin olumsuz sonuçlanacağı ve planlanan, gerçekleştirileceği kesin gözüyle bakılan bir yolculuğun iptal olacağı anlamındadır. Ailenizden gelen bir hastalık haberi ile moraliniz bozulacaktır. Bu dönemden sonra hayata daha negatif bakmaya başlayacaksınız ve bu durumu uzun süre atlatamayacağınız şeklinde yorumlamak mümkündür.  Evli ise eşi ile arasında uçurumların oluşacağı tartışmaların başlayacağı anlamına gelir. Güvensizlik ve sadakatsizlikle devam eden bu ilişkiyi sonlandırmak için adımlar atılacağı şeklinde yorumlanabilir. Maddi manevi sıkıntılara düşülecek bu günlerde hiç bir yakınınızdan bir destek göremeyeceğinizi işaret eder.

Rüyada Altın Küpe Çaldırmak

Rüyayı gören kişinin farklı duygular hissetmeye başlayacağı ve bazı davranışlarında olumsuz yönde değişiklikler olacağı şeklinde yorumlanır.  Her konuda hırslanarak, değer verdiği vicdani durumları dahi gözü görmeyecek ve bazı yakınlarının kalbini kıracağı şeklinde yorumlanabilir. Kariyer konusunda çabaların karşılıksız kalmasıyla birlikte kişinin gözünün döneceği ve birilerinin hakkını yiyeceği anlamına gelir. Bu olayın ardından vicdanını yargılayacak ve pişmanlık duyacaktır. Fakat iş işten çoktan geçmiş olacak ve hayatındaki bazı kişileri kaybetmiş olacaktır. Çok değer verdiği bir dostunu hayatından çıkarmak durumunda kalır.  Yaşadığı olumsuz durumlar ile birlikte maddi anlamda ani ve keskin bir düşüş yaşar. Ve durumu düzeltebilmek için çok çabalaması gerektiği şeklinde ifade edilir.

Rüyada Altın Kolye Çaldırmak

Bekar kişiler için çok güzel bir birlikteliğe kapı açmak anlamin da değerlendirilebilir. İlişki yaşamaya başlanan kişinin kıymeti bilinmelidir. Aileden gelen tatsız bir haber ile birlikte kısa bir yolculuğa çıkabilir ve beklenilmeyen bir durumla karşı karşıya kalınabileceği şeklinde ifade edilebilir. Beklenmeyen bir yerden gelecek para ile güzel bir yatırım yapılabilir. Çok değer verdiği bir dostunu hayatından çıkarmak durumunda kalır.  Yaşadığı olumsuz durumlar ile birlikte maddi anlamda ani ve keskin bir düşüş yaşar. Ve durumu düzeltebilmek için çok çabalaması gerektiği şeklinde ifade edilir.

Her şeyi zamanında yaptığınızı, hayatınızı düzene soktuğunuzu, doğru zamanda planlarınızı gerçekleştireceğinizi ifade eder. Ayrıca sizin bazı planlarınızı gerçekleştirmeniz için doğru zamanı beklemeniz gerektiği şeklinde de yorumlanır.

Sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza, yaptığınız iyiliklerin karşılık bulacağına, mülkünüz var ise artacağına, yakında gelecek sevinçli haberlere ve olaylara işaret eder. Yakın zamanda gelişecek olayların hayra vesile olacağına, planlanan veya aniden yapılacak olan işlerinizin sonuçlarının güzel olacağına delalet eder. Yapacağınız işlerinizden zahmetle elde edeceğiniz yüksek miktarda menfaat anlamına gelir. Bol kazancın müjdesi olarak yorumlanır.

Mücadele vererek hak ettiğiniz saygınlığa ulaşacağınıza, devamında kazanacağınız toplu paraya delalettir. Uzun süredir olumsuz yönde giden arkadaş ilişkilerinizin iyi yönde gideceğine, münakaşa veya anlaşmazlık yaşadığınız kişilerle aranızın düzeleceğine, sorunlu giden işlerinizin yola girip, çözüme ulaştırıp bunlardan menfaat elde edeceğinize işaret eder. Ayrıca dostlarınız arasında saygınlığınızın ve mevkiinizin artacağı anlamına gelir.

Rüyada Altın Yüzük Çaldırmak

Bu rüya yaşanacak sevinç ile tasvir edilir. Kişinin aile, iş ya da sosyal yaşantısında sevinç verici olaylar yaşayacağına, yüzünün güleceğine, keyif verici durumlara delalet eder. Müjde almak ya da uzun süredir beklenen bir haberi almak ile de yorumlanır. Bazı alimlere göre evli kimseler için bu rüya, çocuk sahibi olmak anlamına gelir.

Mal sahibi olmak anlamına gelir. Bu dönemde eve alınacak beyaz eşyalar gündeme gelebilir. Ev alabilirsiniz ya da araba alabilirsiniz. Seven kişi maddi olarak gelir elde edecektir. Yaptığınız işten ek gelir elde edebilirsiniz.

Ticari hayatta ortalık kurmak, biri ile iş birliği yapmak, ticari işleri bir adım ileriye taşımak manasına gelir. Bazı yorumcuların yorumu ile bu rüya, umulmadığı kadar nimete kavuşmak, sermayenin artması, gelirde yükseliş, kazançta artış ile tabir edilir. Endişe ve korku gibi olumsuz duygulardan kurtulmaya, neşelenmeye, ferah günler yaşamaya ve yalnızlık çekmemeye delalet eder.

Rüyada Altın Küpe Kaybetmek

Rüyayı gören kişinin, iyi huylu, dürüst, güvenilir, çevresine karşı anlayışlı ve sevgi dolu biri olduğuna tabir edilir. Diğer bir anlamı ile bu rüya, elde edilecek nasip, kısmet, haneye girecek olan rızık, para kazanmak ve gelirde yükseliş ile yorumlanır. Aynı zamanda, kişinin helal para kazandığına ve helal lokma yediğine de delalet eder.

Yakın çevredeki insanlara yardım eli uzatmaya, onlara maddi ve manevi destek vermeye ve çevresini mutlu etmeye delalet eder. Bu rüya, kişinin iş hayatına işaret eder. Kendi işini kurmak, karlı bir yatırım yapmak, işleri büyütmek ve iş hayatında istenen ve hedeflenen noktaya ulaşmak ile yorumlanır. Yeni bir projede yer almak ve yeni bir işte çalışmak manası taşır.

Başarı sağlamak ve zafere ulaşmak için sabırlı olunması gerektiğine delalet eder. Sabırlı olunur ise başarıya ulaşmak anlamına gelir. Bir diğer yorumu ile bu rüya, özel hayat ile yorumlanır. Bekar kimseler için birlikte olunan kişi ile bazı problemlerin olduğuna, problemleri çözmek için kişi ile bir araya gelineceğine, iletişim kurmaya ve küslükleri sona erdirmeye tabir edilir.

Rüyada Çeyrek Altın Çaldırmak

Üzüntü, gam ve kederden kurtulmaya, can sıkıcı olayların sona ermesine delalet eder. Rüya sahibinin, aile, iş ve sosyal yaşantısındaki ilişkilerinde memnuniyet verici gelişmeler olacağına, yeni ve güzel ortamlarda bulunmaya tabir edilir. Uzaktan gelecek bir miktar ya da mal olarak da yorumlanır. Bazı yorumculara göre kişinin yapacağı güzel bir yolculuk anlamına gelir.

Rüyayı gören kişinin, iş ve ticari hayatında başarı ve kazancı elde etmek için emek verdiğine, mücadele ettiğine ve çok çalıştığına tabir edilir. Özel hayatta süregelen bazı sorunlar olduğuna ve bu sorunları ortadan kaldırmak için kişinin atacağı olumlu adımlara yorumlanır. Bu rüya, alacakları tahsil etmek, yeni bir iş kolundan para kazanmak ve geliri yükseltmek anlamları da taşır.

Rüyada Başkasının Altınını Kaybetmek

İş ve ticari hayatta başarı elde etmek, kısmet, nasip ve şans yakalamak anlamları taşır. Bir başka yorum ile geçim sıkıntısı çekilmeyeceğine, kişinin rahat yaşamasına yetecek kadar para kazanmasına delalet eder. Rüya sahibinin ummadığı anda karşısına çıkacak fırsatlara işaret eder. Özel hayatta sevilen insandan çok güzel haberler almaya, mutlu olmaya ve huzura tabir edilir.

Para biriktirmek olarak yorumlanır. Savurgan olduğunuzu düşünüyorsanız artık bunu sonlandıracaksınız. Para biriktirmeye başlayacaksınız. Yatırım yapmak için bazı adımlar atabilirsiniz. Yeni yatırımlar yapmak için araştırmalar yapabilirsiniz. Ev almak için fiyat araştırması yapabilirsiniz. Arsa almanız da söz konusu olabilir. Yapacağınız yatırım döviz üzerinden de olabilir. Altın ya da gümüş hesabı açabilirsiniz.

Rüyada Altın Kaybetmek ve Bulmak

Güven duygusuna işaret eder. Kişi, ilişkilerinde güven duygusuna önem verecektir. Kuracağı ilişkilerde güven ön plana geçecektir. Güven sorunu yaşadığı bir ilişkisi varsa sonlandırma kararı alabilir. Güven olmadan mutluluk olmayacağını düşünecektir. Güven duygusunun sorgulandığı bir döneme işaret eder. Bazı tavırlar güvensizlik oluşturabilir. Sevdiğinizin hareketleri size garip gelebilir ve kafanızda soru işaretleri olabilir. Fevri davranmadan önce objektif olarak durumu değerlendirmeye çalışmalısınız. Güven problemini karşılıklı konuşarak çözmek gerekir. Sadece duyumlarla yada şüpheyle ayrılık kararı almak daha da sorun daha çok mutsuzluğa neden olabilir.

Kişi sağlık konusun da sıkıntıları varsa sağlık konusundaki rahatsızlıklarından kurtulacağı anlamına gelmektedir. Aynı zaman da görmüş olduğu bir tedavi süreci de var ise bu sürecinde sona ereceği anlamına da gelmektir. Eğer kişi bir iş girişimine hazırlanıyor ise rüya kişinin de iş girişiminin hayırlı olacağını ifade ediyor olmaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.