Kahve Falında Deniz Anası Görmek

Kahve Falında Deniz Anası Görmek
24 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 1.695 kez okundu.

Kahve falında deniz anası görmek, uzun zamandır görmediğiniz bir aile dostunuzun müjdeli haberi ile büyük sevinç yaşayacağınız anlamını taşır. Bu haberin evlilik hayatınıza olumlu yönde etkisi olacak ve eşiniz ile ikinci baharınızı yaşama fırsatını yakalayacaksınız. Bekar bir fal sahibi için ise evliliğe atılacak olan bir adım olarak yorumlanabilmektedir. Bunun yanı sıra tehlikenin ve bir takım kişiler tarafından doğabilecek sıkıntıların sinyalini de verebilmektedir. Yeni yeni edineceğiniz arkadaşlıklar oldukça zararlı bir hale gelecek ve ailevi ilişkilerinizi tehlikeye atacaktır. Dost bildiğiniz insanlar tarafından aptal yerine konulacak ve güvenerek verdiğiniz bazı sırlarınızı iyi niyetiniz nedeni ile size karşı kullanmalarına olanak sağlayacaksınız.

Sürekli olarak tahammül ettiğiniz insanlara karşı sabrınızın tükenmek üzere olduğunu gösterir. Patlamanızın anlamsız bir konuda olmamasına ve haklı iken haksız duruma düşmemeye özen göstermelisiniz. Aksi takdirde bir anda tüm merakları üzerinize toplayabilirsiniz. Hatta konuyla alakası olmayan insanlar bile laf sahibi olarak canınızı saha fazla sıkabilir. Babacan ve sorun çözücü tarafınızı ön plana çıkararak kavgasız gürültüsüz sakince bir konuşma ile tüm öfkenizi ve beklentilerinizi dile dökerseniz daha akıllıca olacaktır. Gergin ruh halinden kurtulmak için yanında kendinizi rahat hissettiğiniz arkadaşlarınız ile konuşarak önceden bir plan yapabilirsiniz. Sakin ve dingin bir yaşantıya kavuşarak, huzura ereceğinize işaret eder. Mutlu olmaya, hayallerin gerçekleşmesine, sevdiğinize kavuşmaya veya istenilen birlikteliğe kavuşmaya dalalet eder.

Aşk

Yakın bir zamanda evlilik konusunda alacağınız müjdeli bir haber ile çok sevineceksiniz. Uzun zamandır beklediğiniz ve hayalini kurduğunuz evlilik teklifine siz bile şaşıracaksınız. Arkadaşlarınız aracılığı ile alacağınız evlilik teklifinde güzel anlar yaşanarak, hayatınızda unutulmaz anlar arasına damga vuracak.

Bir müddettir eşinizle aranızda yaşanan olumsuzluklar nihayet son bulacak. Sabırlı davranışlarınız ve alttan alan tavırlarınız, eşiniz tarafından olumlu sonuçlanıp, ilişkinize gerektiği değeri vermenin zamanı geldiğini sizi ihmal ettiği için çok pişman olduğunu duyacaksınız. Evliliğinizde ihmal edilen sadece siz olmadığınız için, çocuklarınız açısından da bu durum, sevinç ve neşeli anlar yaşanmasına sebep olacak.

Yeni tanıştığınız kişi ile aranızda gelişen güzel uyum, ilişkinizin gidişatında olumlu sonuçlar yaşamanıza sebep olacak. Kısa süre içinde şekillenip, sizi ailesi ile tanıştırmak isteyecek. Aşk hayatınızda yaşadığınız olumsuzlukların asıl sebebi, fazla kıskançlıktan kaynaklanmakta. İlişkinin temelini oluşturan güven duygusu zamanla gelişerek, bu kıskançlıklar yerini sevgiye bırakacağından emin olabilirsiniz. Biraz sabır.

Kısa süre önce ayrılık yaşadığınız için kendinizi oldukça kötü hissediyorsunuz. Baş ağrılarınız ve kalp sızısı bütün gün uyumak istemenize neden oluyor. Ailenizde bu durumdan dolayı oldukça üzgünler. Fakat alacağınız güzel bir haber ile boşuna üzüldüğünüzü anlayacaksınız.

İş ve Kariyer Hayatı 

Uzun zamandır yarım bıraktığınız ve bir türlü elinizin gitmediği, birikmiş işleriniz için nihayet kendinizde o gücü ve fırsatı yakalama şansını bulacaksınız.

İş hayatınızda gösterdiğiniz performans nedeni ile size karşı kıskançlık besleyen, gizli düşmanlarınız tarafından olumsuz ve hak etmediğiniz bir tepki ile karşılaşmanız söz konusu olabilir. Biraz sinirli mizacınızı kullanarak, hiç alakanız olmadığı halde adınız bir takım olayların içinde geçebilir. Dikkatli olup tepkilerinizde dozu kaçırmamak ve sağduyulu davranarak bu durumu aleyhinize çevirerek, onlara da büyük bir ders vereceksiniz.

İş hayatı içinde tahammül gösterip, sabretmek zorunda kaldığınız kişilerle birlikte çalışmak zorunda kalmış olabilirsiniz. Bu duruma biraz daha sabır gösterirseniz, yakın bir zamanda olaylar sizin lehinize gelişim göstererek, kazanan siz olacaksınız.

Hırslı ve çalışkan birisi olarak hak ettiğiniz kariyere daha kısa sürede çıkmayı hedefliyorsunuz. Bunun için dur durak bilmeden çalışıyor ve bilgi birikiminizi her gün biraz daha arttırarak donanımlı biri olmaya çalışıyorsunuz. Yakın bir zamanda, üst düzey yetkililer tarafından bu durum değerlendirilip, çalışmanızın karşılığını alacaksınız.

Para

Yeni kurduğunuz iş yerini daha büyütmek ve bazı yatırımlar yapmak istiyorsunuz. Fakat birikimlerinizi son damlasına kadar tükettiğiniz için çareler arıyorsunuz. Yakın bir akrabanız tarafından hiç ummadığınız bir anda sizi destekleyen maddi yardımını görebilirsiniz.

Yakın zamanda kendi iş yerinizi açmayı planlıyorsunuz, iyi bir fizibilite yaptınız, piyasa araştırmasına göre doğru bir karar verdiğinizi düşünüyorsunuz. Fakat piyasanın gidişatından dolayı bazı tereddütleriniz var. Korkularınızı ardınızda bırakıp, yolunuza devam etmeniz için gereken desteği alacak ve yakın zamanda ayaklarınızın üstünde durmaya, hatırı sayılır bir kazanç sağlamanız da vesile olacak.

Yapacağınız bir telefon görüşmesi ile hiç beklemediğiniz bir şansı yakalayabilirsiniz. Aldığınız teklif ile doğru yatırımlar yaparak iyi bir kazanç elde etmenin yolu açılarak ve hayatınızın akışı değişebilir.

Evde kendi kendinize yaptığınız hobi çalışmaları çevreniz tarafından beğeni kazanarak bir çok insanın talep etmesine neden olacak. Onların beğeni ve talepleri doğrultusunda çıkacağınız bu yolda tanınan ve yaptıklarınızı satarak iyi bir gelir elde etmeniz mümkün görünüyor. Maddi açıdan zenginliğin kapılarının aralandığı, önemli gelişmeler hayatınızda olabilir. Hedeflediğiniz yaşama çok yaklaşmış ve kısa bir sürede beklenilen kazanca ulaşabilirsiniz.

Fincanda yukarı çıkar vaziyette belirmiş ise size hasetlik besleyen gizli düşmanlarınız tarafından hiç ilginiz olmadığı halde bir takım olaylara alet edileceksiniz demektir. Bu olaylar iş yerinizde gerçekleşecek olup dikkatli olmazsanız sizin işinizi kaybetmenize kadar gidecektir. Çalışma arkadaşlarınız oldukça hırslı ve gözü kara olduklarından size fazlası ile iyi niyetli görünebilirler. Dikkatli olmanızda ve kendinize yakın hissettiğiniz insanlara bir süreliğine de olsa herhangi bir sırrınızı vermeden evvel iyice düşünmenizde fayda vardır. Şefkat ve merhamete ihtiyacı olan biri ile karşılaşacağınıza işaret eder. Sizin bu kişiyle karşılaşmanız ve o anda vereceğiniz tepki çok önemlidir çünkü bu sayede kendinizle ilgili bir anı ile yüzleşmiş olacaksınız. Çok eskilerden beri bilinçaltınızda kalmış olan bir olayı hatırlamak ilk önce allak bullak olmanıza sebep olsa da hatırlayacağınız küçük detaylar bazı insanlara olan vefa borcunuzu ödemenize vesile olacaktır. Vicdanınızı rahatlatmak ve manevi olarak bir kademe daha yükselmek için bu dönemde etrafınızdaki insanların ihtiyaçlarına dikkat etmelisiniz. Ayrıca falda birkaç tane denizanası görürseniz büyük bir hayır girişiminde bulunacağınızın habercisi olabilir.

Aile ve Yaşam Alanı

Hane içine müjdeli haberlerin geldiği, sevindiren bir döneme işaret eder. Alınan bir evlilik haberi veya bebek haberi olabilir. Her ikisi de mutluluk veren, aile içinde sevinçli anların yaşanmasına vesile olacak. Sevdiğiniz birinden gelecek telefon ile duyacaklarınız sizi çok mutlu edebilir. Ondan duyacağınız güzel sözler ve övgüler kendinizi mutlu hissetmenize ve kendinizle gurur duymanıza sebep olabilir.

Falda görülen deniz anası, yakın bir arkadaşınız zor gününde yanında olmanızı isteyeceğine işarettir. Sırf ona destek vermek ve bu zor günlerini atlatması için yaptığını fedakarlık, onun doğru karar vermesinde etkili olacak. Bir nebzede olsa yardımcı olduğunuzu bilmek manen mutlu olmanızı sağlayacak.

Uzun zamandır görmediğiniz bir aile dostunuzun ziyareti ile eviniz şenlenecek ve bu ziyaret evliliğinizde ikinci baharını yaşama şansını size geri verecek. Her gün elinizi telefona gidiyor fakat iş güce dalınca unutuyorsunuz. Buda aile fertlerinin size gücenmesine neden oluyor. Bir müddettir ihmal ettiğiniz aile fertlerinin gönlünü almak için aramayı ihmal etmeyin. Sevdikleriniz sizden haber bekliyor.

Eşinizle bu aralar biraz fazla tartışıyorsunuz. Sinirleriniz gerilmiş ve kendinizi kötü hissediyorsunuz. Aslında sebepsiz yaşanan bu duygu durumu, uzun zamandır kendinize için bir şeyler yapmamanızdan kaynaklanıyor. Havalar güzel iken biraz temiz hava almak, arkadaşlarınızla kahve içip, sohbet ederek, bir kaç saat geçirmek size iyi gelecektir.

Ailenizle yaşadığınız küçük bir tartışmada annenizin kalbi kırılmış. Sizde aslında bu durumdan fazlası ile rahatsız olmuşsunuz. Onun gönlünü almak için fazla bir şey yapmanıza gerek yok. Gidip boynuna sarılıp yanağından öpmeniz bile yeterli olacaktır. Ana yüreği zaten küs kalamaz.

Sağlık Hayatı

Aile içinde bir müddettir yaşanan sağlık sorunları nedeni ile zor günler geçirdiniz. Endişeli bekleyişlerle ettiğiniz dualar yerini buldu ve hastanız ile güzel haberler alacaksınız. Çok yakında da tamamen sıhhatini kazanıp aranıza katılacak.

Bilgisayar kullanımına bağlı olarak bileğinizde yaşadığınız ağrı bir müddettir canınızı sıkmakta. Yapacağınız muayene sonucunda uzun süre kullanıma bağlı gelişen bir durum olduğu, bir müddet bileğinize atel takarak kullanmanız durumunda, eski sağlığına dönecektir.

Uzak bir akrabanızın hastalık haberi aile içinde biraz üzülmenize neden olacak. Fakat kısa süre içinde iyi olduğunu sonuçların temiz çıktığını öğrenerek yüreğinize su serpilecek. Sağlık ile ilgili kısa bir süre önce, bir rahatsızlık yaşanmış. Sizi korkutan o kötü günleri geride bırakmanın huzuru ve mutluluğunu yaşıyorsunuz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git