Kahve Falında Klozet Görmek

Kahve Falında Klozet Görmek
26 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 2.785 kez okundu.

Kahve falında klozet görmek, hayatınızda çok büyük değişiklikler yaşanacağını, çevrenizin tamamen değişeceğini gösterir. Çok yakında işinizi değiştirebilir ve bambaşka bir ortamda farklı insanlarla farklı projelere imza atmaktır. Aile ve akraba çevrenizde de değişimler olacağını gösterir. Aile fertleri arasında yakın bir zamanda bir takım anlaşmazlıklar çıkabilir ve bu nedenle çeşitli kopmalar, ayrılıklar yaşanabilir. Bu durumda sizin arabuluculuk yapıp aileyi bir arada tutmanız beklenebilir.

Arkadaş çevrenizi baştan ayağa yenileyeceğiniz anlamına gelir. Sizin için problem yaratan ancak varlığından zaman zaman memnun olduğunuz arkadaşlarınızla da iletişiminiz giderek azalacak ve onların yerine daha değerli, daha sakin ve iyi yürekli insanlarla tanışacaksınız. Ayrıca maddi anlamda da büyük bir temizlik yapmak, fazla eşyalarınızı, mallarınızı elden çıkarıp hafifleyerek daha sade bir hayata adım atmaktır. İhtiyacı olanlara fazla eşyalarınızla yardı edip daha az eşyaya sahip olarak ruhen daha iyi hissedeceğinizi gösterir. Akıllıca kararlar almak, hem maddi hem manevi açıdan rahatlamak, insan ilişkilerinde de her zaman akılcı çözümler üretmektir.

Nişan töreninde yaşadığınız ufak bir gerginliğin yansımaları hala devam ediyor. Nişanlınızın ailesi ile aranızda gölge gibi kalan bu olayı unutabilmek için daha sık bir araya gelerek birbirinize alışmanız lazım. İş hayatınızda her şey yolunda ama bazı boş konuşan kişiler size rahatsızlık verebilir. Seviyeli duruşunuzla kimseyi hayatınıza karıştırmak istemeyişiniz çok işinize yarayacak.

Kahve Falında Tuvaletini Yapan İnsan Görmek

Tüm kötü olan anlardan sonra iyi olarak gelen şeyleri de ifade etmektedir. Unutma ki hani her ne kadar sert bir şekilde yağmur yağar ve ortalığı biri birine karıştırır ise karıştırsın peşine hemen biri birinden daha güzel renklerin yer aldığı gök kuşağı meydana çıkıyor ise insan hayatında da aynı öneme sahiptir. Sen de bunu bilerek her an böyle kendini üzerek hayatına devam etmeyi tercih etmez ve hayatın en özen anlarını yine kendin için değerlendirmeyi tercih eder isen işte o zaman sen de sana gelecek olan bu mutlulukların daha kısa süre içerisinde gelmesine katkı  sağlarsın. Dışarısı o kadar kötü ki her an her şey olabilir ve içerisi de sen izin vermedikçe ne göz yaşı akabilir iken ne de bahar kışa dönebilir. Sen de camında yağmur yağmasına izin vermek yerine daha çok kendi iç dünyanda yaşamayı tercih eder isen işte hayatın her an baharı da yaşayabilecek.

Bir yandan da senin hayatında yer alan melek yüzlü şeytanları da işaret eder. İçinde olan fırtınalara ve acılara son vererek sen de daha çok bu hayatın güzel yönlerini görmeyi tercih etmeli ve kısa süre içerisinde o kişiyi kalbinden çıkarmayı da denemelisin. Sen de sadece kendi varlığını koru ve insanlar sana bu kadar kötü olamasın.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git