Kahve Falında T Harfi Görmek

Kahve Falında T Harfi Görmek
26 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 4.805 kez okundu.

Kahve falında T harfi görmek birçok farklı keramet ile anılır. Bu kerametlerden bazıları iyi bazıları ise kötü. Siz de eğer kahve falı kapatıp baktırmak için açtığınızda bu güzelim harf ile karşılaştıysanız yazımızın devamını okumaya devam ederek kahve falınızdaki kerametlerini öğrenerek merakınızı giderebilirsiniz. Fincanın dip kısmına denk gelmiş ise çok farklı şekilde yorumlanabilir. Çok istediği halde bir türlü ilgi duyduğu insan ile iletişime geçemeyen fal sahibi artık yorulup ilk fırsatta ona açılacak ve aslında korkulacak bir şey olmadığını anlayacaktır. Hem bu sayede de en uygun zamanın içinde bulunduğu an olduğunu ve hiçbir şeyi ertelememesi gerektiğini öğrenecektir. Kişiliğinizi yansıtmakta olan bir harftir. İnatçı bir huyunuzun olduğunu ve bu huyunuzdan dolayı herkesi ret etme durumunuzda sizi çok pişman hallere sokacağı için bu konuda kendinizi değiştirmeniz gerektiği vurgulanmaktadır. Uzun yıllar görüşmediğiniz ve çok özlediğiniz bir yakınınız var ve adında yada soyadında t harfi yer alıyor. O kişi ile yakında hiç beklemediğiniz bir anda karşılaşacaksınız ve bu durum sizin için büyük bir sürpriz olacak. Aynı zamanda maddi bir kazanca dalalet edilir. Çok yakın bir zamanda içinde bulunduğunuz maddi sıkıntıdan kurtulacak ve derin bir nefes alacaksınız. Eğer yakında bir iş değişikliği düşünüyor iseniz, adında t harfi bulunan bir kuruma geçeceğiniz öngörülür. Son zamanlarda ciddi derecede maddi sıkıntılar yaşıyor iseniz, isminde t harfi bulunan bir yakınınızdan maddi yardım görebilirsiniz, yada ismi t harfi ile başlayan bir akrabanızın ölüm haberini alabilir ve o kişiden size miras bırakılabilir.

Size iyi ve kötü anlamda birçok kerameti birlikte getiriyor. Eğer kahve falınız çok belirgin bir şekilde bu harfi gördüyseniz bir yol sizin için ikiye ayrılıyor demek. Bir yol var ki sizi iki tercih arasında bırakacak. Bu tercihlerin ikisi de sizin gözünüze mükemmel görünse de birisi çok kötü birisi ise çok iyi bir yol. Öyle bir yol ki sizin seçim yapmanız zor olurken aslında iyi ve kötünün ortada olduğu bir yol olacaktır bu. Bahsedilen yol belki de bir aşk ikilemi olabilir. Belki bir aile-aşk ilişkisi olabilir. İki arkadaşlık arasında seçim yapmak da olabilir fakat ne olursa olsun iki yol arasında mutlaka bir iyi ve kötü savaşı var. Eğer ki fal fincanında çok belli belirsiz silik şekilde rastladıysanız da sizi kötü şeyler bekliyor demek. Hayatınızdan iki kişiden birine tamamen veda edeceksiniz ve ikinciyi kişinin kanatları altına gireceksiniz anlamında geliyor. Yani şudur ki, sizin çok değer verdiğiniz iki kişiden biri yakın zamanda ölecek ve sizi bir diğer kişi teselli edecek. Bu sizin seçimleriniz yüzünden de olabilecek bir olgu. Eğer ki bir yolun herhangi iki ucundan birinde bir bu harfi görecek olursanız da bu sizin kısmetinizin ölen bir kişide yazılı olduğu anlamına geliyor. Yani bu da demektir ki sizin kaderinizin bağlı olduğu kişi ölecek ve belki de siz onu tanımadan kısmetiniz kapanacak. Genelde birine veda etmeyi içerir. Ne şekilde görürseniz görün hayatınızdan birinin çıkacağı anlamı hep vardır. İnanıp inanmamak size kalmış. Gergin fal sahibinin, karşısındaki insana sert bir dil ile haddini bildirmesi ve çenesini kapatmasını sağlaması olarak yorumlanır. Bu kişi uzun süredir fal sahibi hakkında asılsız dedikodular çıkartmaya çalıştığı için fal sahibin de tepkisinde çok haklı olacaktır. Ayrıca üslubu ile karşısındakini susturmayı ve sorunu kökünden halletmeyi de çok iyi becerecektir. Daha önce mecburu olarak omuzlarınıza yüklediğiniz sorumluluklardan en kısa zamanda kurtulacağınız ve onları üstelediğiniz için çok büyük bir teşekkürü alacağınız anlamına gelir.

Kahve Falında Ters T Harfi Görmek

Heyecan ve mutluluğu en üst düzeyde yaşayacağını veya hali hazırda yaşamakta olduğunu gösterir. Kişinin yakın zamanda yaşadığı stresli ve gergin günlerin artık sonra ereceğinin, karamsar olmayı bir kenara bırakıp hayatını tadına vararak yaşaması gerektiğinin bir işaretidir.

Birinin yaşadığı hastalığın sona ereceğinin şifa bulup, bir daha aynı dert ile karşılaşmayacağının da habercisidir. Kişinin tanışacağı yeni bir insan sayesinde mutluluğu had safhada yaşayacağının hatta tabiri mümkünse kendini bulutlarda hissedeceği bir döneme gireceğinin göstergesidir. Tanıştığı bu kişi gerek aşk olarak gerekse de dost ve arkadaşlık olarak yorumlanabilir. Evli veya bir ilişkisi olan bir kişi ise tanışacağı bu yeni insan onu hayatın sıkıntılarından uzaklaştıracak olan bir dost, sırdaştır. Ancak bekar veya ilişkisinde bir takım sıkıntılar yaşayan birisi ise, tanışacağı kimse onun için bir hayat arkadaşı yeni bir ilişkinin başlangıcı demektir. Tanışılan bu kişi ile yepyeni mutluluklara adım atılacağını, hiç bilinmeyen farklı bir hayata göz açılacağını gösterir. Bir diğer yorumu ise hastalıklara şifadır. Falına bakılan kişinin kendisinin veya çok yakınlarından birisinin içinde bulunduğu sıkıntılı ve hastalıklı durum en kısa zamanda sona erecek demektir. Hiç beklemediği bir yerden veya birisi aracılığı ile gelen bu şifa kişinin stresli günlerini geride bırakacağının, uzun süredir beklediği iç huzura nihayet kavuşacağının işaretidir. Aynı zamanda sıkıntılı günlerin ve sorunların bir kez daha yaşanmayacağını da müjdeler.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git