Kahve Falında T Harfi Görmek

Kahve Falında T Harfi Görmek
26 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 5.150 kez okundu.

Kahve falında T harfi görmek, çok istediği halde bir türlü ilgi duyduğu insan ile iletişime geçemeyen fal sahibi artık yorulup ilk fırsatta ona açılacak ve aslında korkulacak bir şey olmadığını anlayacaktır. Hem bu sayede de en uygun zamanın içinde bulunduğu an olduğunu ve hiçbir şeyi ertelememesi gerektiğini öğrenecektir. Kişiliğinizi yansıtmakta olan bir harftir. İnatçı bir huyunuzun olduğunu ve bu huyunuzdan dolayı herkesi ret etme durumunuzda sizi çok pişman hallere sokacağı için bu konuda kendinizi değiştirmeniz gerektiği vurgulanmaktadır. Uzun yıllar görüşmediğiniz ve çok özlediğiniz bir yakınınız olduğunu ve o kişi ile yakında hiç beklemediğiniz bir anda karşılaşacaksınız ve bu durum sizin için büyük bir sürpriz olacak. Aynı zamanda maddi bir kazanca dalalet edilir. Çok yakın bir zamanda içinde bulunduğunuz maddi sıkıntıdan kurtulacak ve derin bir nefes alacaksınız.

Aşk

Falda görülen t harfi, yeni tanışacağınız ve kısa sürede çok etkileneceğiniz bir kişinin hayatınızın aşkı olacağı şeklinde yorumlanır. Tez zamanda bu kişi ile uzun sürecek bir birliktelik yaşayacağınızın işaretidir. Eğer ilişkiniz varsa, size büyük bir aşk ve sadakatle bağlı olan birinin varlığının göstergesidir. İlişkinizi yeni sonlandıran biriyseniz nereye giderseniz gidin unutmakta zorlanacağınız bir sevgilinin varlığını simgeler. Bu kişi size ayrılıktan kısa bir süre sonra size tekrar gelecek sizden onu bağışlamanızı ve ilişkinize kaldığınız yerden devam etmeyi teklif edecek anlamı taşır. İlişkinize yeni bir şans vereceğiniz ve mutlu, coşkulu, uzun soluklu bir birliktelikten sonra bu ilişkiyi evliliğe taşıyacağınızın habercisidir.

Evlilik şeklinde yorumlanır. Şayet bekarsanız yakın bir zamanda nasıl olduğunu bile anlamadan kendinizi nikah masasında bulacağınızın ve tez zamanda evli biri olacağınızın habercisidir. Her ne kadar hayatınızda kimse olmamış olsa da ya da evliliği düşünmeyen biri olsanız da olayların akışına kendinizi bırakacağınız anlamı taşır. Birkaç içerisinde kendinizi evli, mutlu biri olarak bulacağınızı gösterir.

Para

Paranın hayatınızın büyük bir bölümünü kapsayacağı şeklinde yorumlanır. İşinizde gösterdiğiniz başarıların kazancınıza da yansıyacağı anlamı taşır. Kariyer hayatında yaşadığınız ilerlemeler maddi anlamda çok daha iyi bir konuma gelmenizi sağlayacaktır. Hem işinizdeki hem paranızdaki iyileşmenin özel hayatınıza da olumlu yansıyacağının işaretidir. Uzun zamandır sürekli isteyip alamadığınız, hep hayalini kurduğunuz maddi varlıklara bir adım daha yakın olduğunuzun göstergesidir. Tez zamanda derin bir nefes alıp, borç ödemekten kurtulacağınız bir döneme gireceğinizi gösterir. Maddi konularda rahatlama sağlamanız, kendinize olan saygınızı arttıracağına, özgüven eksikliğinizin yok olacağına işarettir. Elinize geçecek küçük miktarda bir para ile sevdiğiniz kişiye küçük bir jest yapacağınızın göstergesidir.

Hem para konusunda rahatlama yaşayacağınız hem de kendinize daha fazla vakit ayırabileceğiniz bir döneme kısa zaman içerisinde gireceğiniz şeklinde yorumlanır. Uzun zamandır gitmek isteyip maddi kısıtlamalardan ötürü gidemediğiniz seyahatleri gerçekleştireceğiniz anlamı taşır. Kazancınızın artmasıyla ailenizde maddi anlamda destek olacağınızın işaretidir. Aynı zamanda bu figür, maddi anlamda sıkıntıda olduğunuz zamanların geride kaldığı mutlu, huzurlu, zenginlik içinde yaşayacağınız bir dönemin müjdeli habercisidir.

Aile ve Yaşam Alanı

Barışın ve adaletin sembolüdür. Eğer dostlarınızla veya sevdiğiniz aile bireylerinizle aranızda herhangi bir sorun bulunuyorsa en kısa zaman diliminde onlarla barışıp mutlu olacağınızın göstergesidir. Aileniz tarafından size uygulanan baskının ve güvensizliğin son bulacağının sembolüdür. Aynı zamanda bu figür, tez zamanda iyi insanlarla karşılaşacağınız ve onlardan mutlu, huzurlu olmanızı sağlayacak büyük bir iyilik göreceğiniz anlamı taşır. Uzun bir yoldan gelecek bir misafirin varlığını gösterir.

Aile içi ilişkilerin sembolüdür. Ailenin güzel günler göreceğinin, mutlu bir yaşamın habercisidir. Acısını senelerdir taşıdığınız bir olayın izlerinin, alacağınız bir haber ile iyileşmesi anlamı taşımaktadır. Kafanızda cevabını bilmediğiniz ve aramakla meşgul olduğunuz soruların cevabına ulaşacağınızın işaretidir. Arkadaşlarınız arasında sizi çekemeyen kişiler olduğuna ve bu kişileri yakın zamanda hayatınızdan tamamen çıkaracağınızı gösterir. Yaşamınıza istediğiniz şekilde yön vereceğiniz ve hayatınızın arzu ettiğiniz şekilde devam edeceğini anlamı taşır. Yaşam tarzınızı bir düzene sokacağınıza ve sorumluluk alarak aile fertlerinize, sevdiklerinize dertleri konusunda yardımcı olacağınıza işarettir.

İş ve Kariyer Hayatı 

Gelecekle ilgili bir karar arifesi içerisinde olduğunuz şeklinde yorumlanır. Önünüzde bulunan fırsatlar arasında seçim yapmakta zorlandığınız anlamı taşır. İnce eleyip sık dokuyarak vereceğiniz kararın, hayalini kurduğunuz gelecek planının gerçeklemesine olanak sağlayacağını işaret eder. Aynı zamanda bu figür vazgeçmek şeklinde yorumlanır. Uzun zamandır uğrunda savaştığınız bir şeyin olmayacağına kanaat getirip vazgeçeceğinize işarettir. Ancak vazgeçtiğiniz şeyin size kendiliğinden geleceğinin habercisidir. İş arayan biriyseniz tez zamanda bir kurum veya kuruluşta çalışmaya başlayacağınızı gösterir.

Eğer bir işe sahipseniz, iş hayatınızda yaşadığınız sıkıntıları geri plana atmaktan vazgeçeceğiniz ve sorunların çözümü için uğraşacağınız şeklinde yorumlanır. Ani bir karar ile iş seyahatine çıkabileceğiniz anlamı taşır. Bu seyahate çıkarken bu iş gezisinin ciddiyetin farkına varmamış olsanız da bu iş seyahati gelecek iş hayatınız ile ilgili önemli bir adım olacaktır. İş ile ilgili çok güzel bir teklifin size doğru gelmekte olduğunun işaretidir. Bu iş teklifi en iyi ve en kazançlı şekilde değerlendireceğinizi ve bu işten oldukça karlı çıkacağınızı gösterir.

Sağlık Hayatı

Hayatınızda yaşanacak yeni gelişmeleri ile yorumlanır. Bu dönemde sağlık hayatınızda önemli gelişlerin oluşacağı anlamı taşır. Özellikle birkaç yıldır yaşamış olduğunuz ve bir türlü atlatmayı başaramadığınız sağlık sorunlarına nokta koyacağınızın ve daha sağlıklı bir hayata merhaba diyeceğinizin müjdeli habercisidir. Hem tedavi sürecini tamamlayacağınız hem de bu dönemde sizi destekleyen insanlara minnet duyacağın bir sürecin işaretidir. Ayrıca bu süreç yanınızda olmayan kişileri de tanımanıza vesile olacaktır. Kimin dostunuz kimin düşmanız olduğunu anlayacağınızın sembolüdür.

İyileşen bedeniniz, düzelen psikolojiniz sizi bambaşka dünyalara taşıyacak şeklinde yorumlanır. Sağlığınızla alakalı yaşanan olumlu gelişmelerin sizi oldukça mutlu bir insan haline getireceğinin işaretidir. Uzun zamandır gerçekleştirmek için çabaladığınız fırsatları yakalamanıza olanak sağlayacak bir döneme girdiğinizi gösterir. Sağlığınızın değerini anladığınız bu dönemde hastalara yardımcı olacak bir işe girme düşüncesinin aklınıza yerleşeceğinin habercisidir. Bu durum çevrenizdeki diğer kişilere de örnek teşkil etmenize vesile olacaktır. İç dünyanızın genişleyeceği ve sağlığınızdan başka hiçbir şeyin kıymetli olmayacağı bir sürecin başlangıcının işaretidir.

Kahve Falında Ters T Harfi Görmek

Heyecan ve mutluluğu en üst düzeyde yaşayacağını veya hali hazırda yaşamakta olduğunu gösterir. Kişinin yakın zamanda yaşadığı stresli ve gergin günlerin artık sonra ereceğinin, karamsar olmayı bir kenara bırakıp hayatını tadına vararak yaşaması gerektiğinin bir işaretidir.

Birinin yaşadığı hastalığın sona ereceğinin şifa bulup, bir daha aynı dert ile karşılaşmayacağının da habercisidir. Kişinin tanışacağı yeni bir insan sayesinde mutluluğu had safhada yaşayacağının hatta tabiri mümkünse kendini bulutlarda hissedeceği bir döneme gireceğinin göstergesidir. Tanıştığı bu kişi gerek aşk olarak gerekse de dost ve arkadaşlık olarak yorumlanabilir. Evli veya bir ilişkisi olan bir kişi ise tanışacağı bu yeni insan onu hayatın sıkıntılarından uzaklaştıracak olan bir dost, sırdaştır. Ancak bekar veya ilişkisinde bir takım sıkıntılar yaşayan birisi ise, tanışacağı kimse onun için bir hayat arkadaşı yeni bir ilişkinin başlangıcı demektir. Tanışılan bu kişi ile yepyeni mutluluklara adım atılacağını, hiç bilinmeyen farklı bir hayata göz açılacağını gösterir. Bir diğer yorumu ise hastalıklara şifadır. Falına bakılan kişinin kendisinin veya çok yakınlarından birisinin içinde bulunduğu sıkıntılı ve hastalıklı durum en kısa zamanda sona erecek demektir. Hiç beklemediği bir yerden veya birisi aracılığı ile gelen bu şifa kişinin stresli günlerini geride bırakacağının, uzun süredir beklediği iç huzura nihayet kavuşacağının işaretidir. Aynı zamanda sıkıntılı günlerin ve sorunların bir kez daha yaşanmayacağını da müjdeler.

Size iyi ve kötü anlamda birçok kerameti birlikte getiriyor. Eğer kahve falınız çok belirgin bir şekilde bu harfi gördüyseniz bir yol sizin için ikiye ayrılıyor demek. Bir yol var ki sizi iki tercih arasında bırakacak. Bu tercihlerin ikisi de sizin gözünüze mükemmel görünse de birisi çok kötü birisi ise çok iyi bir yol. Öyle bir yol ki sizin seçim yapmanız zor olurken aslında iyi ve kötünün ortada olduğu bir yol olacaktır bu. Bahsedilen yol belki de bir aşk ikilemi olabilir. Belki bir aile-aşk ilişkisi olabilir. İki arkadaşlık arasında seçim yapmak da olabilir fakat ne olursa olsun iki yol arasında mutlaka bir iyi ve kötü savaşı var. Eğer ki fal fincanında çok belli belirsiz silik şekilde rastladıysanız da sizi kötü şeyler bekliyor demek. Hayatınızdan iki kişiden birine tamamen veda edeceksiniz ve ikinciyi kişinin kanatları altına gireceksiniz anlamında geliyor. Yani şudur ki, sizin çok değer verdiğiniz iki kişiden biri yakın zamanda ölecek ve sizi bir diğer kişi teselli edecek. Bu sizin seçimleriniz yüzünden de olabilecek bir olgu. Eğer ki bir yolun herhangi iki ucundan birinde bir bu harfi görecek olursanız da bu sizin kısmetinizin ölen bir kişide yazılı olduğu anlamına geliyor. Yani bu da demektir ki sizin kaderinizin bağlı olduğu kişi ölecek ve belki de siz onu tanımadan kısmetiniz kapanacak. Genelde birine veda etmeyi içerir. Ne şekilde görürseniz görün hayatınızdan birinin çıkacağı anlamı hep vardır. İnanıp inanmamak size kalmış. Gergin fal sahibinin, karşısındaki insana sert bir dil ile haddini bildirmesi ve çenesini kapatmasını sağlaması olarak yorumlanır. Bu kişi uzun süredir fal sahibi hakkında asılsız dedikodular çıkartmaya çalıştığı için fal sahibin de tepkisinde çok haklı olacaktır. Ayrıca üslubu ile karşısındakini susturmayı ve sorunu kökünden halletmeyi de çok iyi becerecektir. Daha önce mecburu olarak omuzlarınıza yüklediğiniz sorumluluklardan en kısa zamanda kurtulacağınız ve onları üstelediğiniz için çok büyük bir teşekkürü alacağınız anlamına gelir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git