Kahve Falında T Harfi Görmek

26.07.2015
Kahve Falında T Harfi Görmek

Kahve falında t harfi görmek, işinize daha fazla bağlanacağınız bu dönemde karşınıza çok güzel fırsatlar çıkacağı anlamına gelir. Hırslı ve azimli yönünüz sayesinde kariyerinizi geliştirmek adına her şeyi yapmayı hazır halde bekliyor olacaksınız. Karşınıza çıkan bu fırsat önemli bir kişi tarafından size verecek olabilir. Bu kişi, işinde çok iyi yerlere gelmiş ve sizin örnek aldığınız biri gibi görünüyor.

Aşk Yorumu

Yeni tanışacağınız ve kısa sürede çok etkileneceğiniz bir kişinin hayatınızın aşkı olacağı şeklinde yorumlanır. Tez zamanda bu kişi ile uzun sürecek bir birliktelik yaşayacağınızın işaretidir.

Eğer ilişkiniz varsa, size büyük bir aşk ve sadakatle bağlı olan birinin varlığının göstergesidir. İlişkinizi yeni sonlandıran biriyseniz nereye giderseniz gidin unutmakta zorlanacağınız bir sevgilinin varlığını simgeler.

Bu kişi size ayrılıktan kısa bir süre sonra size tekrar gelecek sizden onu bağışlamanızı ve ilişkinize kaldığınız yerden devam etmeyi teklif edecek anlamı taşır. İlişkinize yeni bir şans vereceğiniz ve mutlu, coşkulu, uzun soluklu bir birliktelikten sonra bu ilişkiyi evliliğe taşıyacağınızın habercisidir.

Evlilik şeklinde yorumlanır. Şayet bekarsanız yakın bir zamanda nasıl olduğunu bile anlamadan kendinizi nikah masasında bulacağınızın ve tez zamanda evli biri olacağınızın habercisidir. Her ne kadar hayatınızda kimse olmamış olsa da ya da evliliği düşünmeyen biri olsanız da olayların akışına kendinizi bırakacağınız anlamı taşır. Birkaç içerisinde kendinizi evli, mutlu biri olarak bulacağınızı gösterir.

Para Yorumu

Paranın hayatınızın büyük bir bölümünü kapsayacağı şeklinde yorumlanır. İşinizde gösterdiğiniz başarıların kazancınıza da yansıyacağı anlamı taşır. Kariyer hayatında yaşadığınız ilerlemeler maddi anlamda çok daha iyi bir konuma gelmenizi sağlayacaktır. Hem işinizdeki hem paranızdaki iyileşmenin özel hayatınıza da olumlu yansıyacağının işaretidir.

Uzun zamandır sürekli isteyip alamadığınız, hep hayalini kurduğunuz maddi varlıklara bir adım daha yakın olduğunuzun göstergesidir. Tez zamanda derin bir nefes alıp, borç ödemekten kurtulacağınız bir döneme gireceğinizi gösterir.

Maddi konularda rahatlama sağlamanız, kendinize olan saygınızı arttıracağına, öz güven eksikliğinizin yok olacağına işarettir. Elinize geçecek küçük miktarda bir para ile sevdiğiniz kişiye küçük bir jest yapacağınızın göstergesidir.

Hem para konusunda rahatlama yaşayacağınız hem de kendinize daha fazla vakit ayırabileceğiniz bir döneme kısa zaman içerisinde gireceğiniz şeklinde yorumlanır. Uzun zamandır gitmek isteyip maddi kısıtlamalardan ötürü gidemediğiniz seyahatleri gerçekleştireceğiniz anlamı taşır.

Kazancınızın artmasıyla ailenizde maddi anlamda destek olacağınızın işaretidir. Aynı zamanda bu figür, maddi anlamda sıkıntıda olduğunuz zamanların geride kaldığı mutlu, huzurlu, zenginlik içinde yaşayacağınız bir dönemin müjdeli habercisidir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Barışın ve adaletin sembolüdür. Eğer dostlarınızla veya sevdiğiniz aile bireylerinizle aranızda herhangi bir sorun bulunuyorsa en kısa zaman diliminde onlarla barışıp mutlu olacağınızın göstergesidir. Aileniz tarafından size uygulanan baskının ve güvensizliğin son bulacağının sembolüdür.

Tez zamanda iyi insanlarla karşılaşacağınız ve onlardan mutlu, huzurlu olmanızı sağlayacak büyük bir iyilik göreceğiniz anlamı taşır. Uzun bir yoldan gelecek bir misafirin varlığını gösterir.

Aile içi ilişkilerin sembolüdür. Ailenin güzel günler göreceğinin, mutlu bir yaşamın habercisidir. Acısını senelerdir taşıdığınız bir olayın izlerinin, alacağınız bir haber ile iyileşmesi anlamı taşımaktadır. Kafanızda cevabını bilmediğiniz ve aramakla meşgul olduğunuz soruların cevabına ulaşacağınızın işaretidir.

Arkadaşlarınız arasında sizi çekemeyen kişiler olduğuna ve bu kişileri yakın zamanda hayatınızdan tamamen çıkaracağınızı gösterir. Yaşamınıza istediğiniz şekilde yön vereceğiniz ve hayatınızın arzu ettiğiniz şekilde devam edeceğini anlamı taşır. Yaşam tarzınızı bir düzene sokacağınıza ve sorumluluk alarak aile fertlerinize, sevdiklerinize dertleri konusunda yardımcı olacağınıza işarettir.

İş ve Kariyer Yorumu

Gelecekle ilgili bir karar arifesi içerisinde olduğunuz şeklinde yorumlanır. Önünüzde bulunan fırsatlar arasında seçim yapmakta zorlandığınız anlamı taşır. İnce eleyip sık dokuyarak vereceğiniz kararın, hayalini kurduğunuz gelecek planının gerçeklemesine olanak sağlayacağını işaret eder.

Vazgeçmek şeklinde yorumlanır. Uzun zamandır uğrunda savaştığınız bir şeyin olmayacağına kanaat getirip vazgeçeceğinize işarettir. Ancak vazgeçtiğiniz şeyin size kendiliğinden geleceğinin habercisidir. İş arayan biriyseniz tez zamanda bir kurum veya kuruluşta çalışmaya başlayacağınızı gösterir.

Eğer bir işe sahipseniz, iş hayatınızda yaşadığınız sıkıntıları geri plana atmaktan vazgeçeceğiniz ve sorunların çözümü için uğraşacağınız şeklinde yorumlanır. Ani bir karar ile iş seyahatine çıkabileceğiniz anlamı taşır. Bu seyahate çıkarken bu iş gezisinin ciddiyetin farkına varmamış olsanız da bu iş seyahati gelecek iş hayatınız ile ilgili önemli bir adım olacaktır. İş ile ilgili çok güzel bir teklifin size doğru gelmekte olduğunun işaretidir. Bu iş teklifi en iyi ve en kazançlı şekilde değerlendireceğinizi ve bu işten oldukça karlı çıkacağınızı gösterir.

Sağlık Yorumu

Hayatınızda yaşanacak yeni gelişmeleri ile yorumlanır. Bu dönemde sağlık hayatınızda önemli gelişlerin oluşacağı anlamı taşır. Özellikle birkaç yıldır yaşamış olduğunuz ve bir türlü atlatmayı başaramadığınız sağlık sorunlarına nokta koyacağınızın ve daha sağlıklı bir hayata merhaba diyeceğinizin müjdeli habercisidir.

Hem tedavi sürecini tamamlayacağınız hem de bu dönemde sizi destekleyen insanlara minnet duyacağın bir sürecin işaretidir. Ayrıca bu süreç yanınızda olmayan kişileri de tanımanıza vesile olacaktır. Kimin dostunuz kimin düşmanız olduğunu anlayacağınızın sembolüdür.

İyileşen bedeniniz, düzelen psikolojiniz sizi bambaşka dünyalara taşıyacak şeklinde yorumlanır. Sağlığınızla alakalı yaşanan olumlu gelişmelerin sizi oldukça mutlu bir insan haline getireceğinin işaretidir.

Uzun zamandır gerçekleştirmek için çabaladığınız fırsatları yakalamanıza olanak sağlayacak bir döneme girdiğinizi gösterir. Sağlığınızın değerini anladığınız bu dönemde hastalara yardımcı olacak bir işe girme düşüncesinin aklınıza yerleşeceğinin habercisidir. Bu durum çevrenizdeki diğer kişilere de örnek teşkil etmenize vesile olacaktır. İç dünyanızın genişleyeceği ve sağlığınızdan başka hiçbir şeyin kıymetli olmayacağı bir sürecin başlangıcının işaretidir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.