Kahve Falında R Harfi Görmek

26.07.2015
Kahve Falında R Harfi Görmek

Kahve falında r harfi görmek, bugün kendinizi yenilenmiş hissedeceğiz anlamına gelir. Çünkü yaşadığınız onca şeyden sonra yeni bir güne başlamak sizi daha iyi gelecek. Bugün çok önemli kararlar alarak başlayacak ve devamını getireceksiniz. Hayata temiz bir sayfa açmak, hem ruhunuza hem bedeninize çok iyi gelecek. Kendinizi daha çok seveceksiniz, değerli olduğunuzu hissedeceksiniz. Bu güzel ruh hali tüm gün hatta hafta boyu devam edecek.

Aşk Yorumu

Aşk hayatınla ilgili korkularının geçeceği bir döneme girdiğiniz şeklinde yorumlanır. Girdiği her ortamda ilgi odağı olmayı başaran kendine güvenen bir insan olduğunu işaret eder. Bu özellikleriniz sayesinde dilediğiniz aşka kısa süre içerisinde kavuşacağınızın habercisidir.

Tanıdığınız ancak çok samimiyetinizin bulunmadığı bir erkeğin bir süredir size karşı yoğun duygular beslediğinin işaretidir. Önümüzdeki günlerde daha fazla dayanamayarak size karşı ilgisini belli edeceği anlamı taşır. Tez zamanda karşılıklı olarak duyguların açılacağı, sakin ve mutlu bir ilişkinin başlayacağını gösterir.

Size haksızlık etmiş birinin geri dönüşü şeklinde yorumlanır. Sizden ayrılan birinin size geri dönmek isteyeceği anlamı taşır. Bu kişi sizi terk eden sevgiliniz veya eşiniz olabilir. Sizi çok üzmüş ve uzun zaman sıkıntılar çekmenize neden olmuş bu kişinin size geri dönme çabasının sizi mutlu edeceği anlamı taşır.

Kısa bir zaman sonra hayatınızın aşkını bulacağınızı gösterir. Eğer evliyseniz size sıkıntıdan başka bir şey getirmeyen evinizden taşınacağınızın işaretidir. Yeni taşınacağınız ev size, eşinize ve çocuklarınıza huzur getirecektir.

Para Yorumu

Birden fazla kısmet şeklinde yorumlanır. Daima malın artmasına, zenginliğe işarettir. Yakın çevrenizin yardımıyla sürekli mülk kazanacağınızın habercisidir. Yaşayacağınız bütün zorluklara rağmen maddi anlamda istediğiniz yere varacağınızın sembolüdür.

Hayatınızın uzun süreli olacağına, maddi ve manevi varlıklarınızın her daim artacağına işarettir. Finansal anlamda zorlandığınız bir süreçten geçtiğinizi gösterir. Fakat finansal anlamda rahatlamanız, sevdiğiniz insanlarla daha fazla vakit geçireceğinizin işaretidir.

Para kazanma ve biriktirme konusunda yaşadığınız sıkıntılı günlerin son bulacağı şeklinde yorumlanır. Bu sıkıntılı günlerin son bulmasıyla daha mutlu ve rahatlamış hissedeceksiniz.

Uzun bir aradan sonra kendinize hediyeler alarak kendinizi şımartacağınız anlamı taşır. Ruhen de çok daha iyi hissedeceğiniz bu alışverişte sevdiklerinize de hediyeler alarak onların da gönlünü alacağınızın işaretidir.

Maddi anlamda yaşayacağınız rahatlık, kariyer değişikliği yönünde fikirlerinizin oluşacağı şeklinde yorumlanır. Bu süreçte birikim yapmaya odaklanacağınız ve yeni iş imkanları için sermaye hazırlama çabası içerisine gireceğiniz anlamı taşır. Yeni kariyer planlamanız ileri ki süreçlerde daha fazla kazanç elde etmenize vesile olacaktır.

Aile ve Yaşam Yorumu

Çok güçlü aile bağlarınızın olduğu şeklinde yorumlanır. İçten ve samimi tavırlarınız sayesinde çevreniz tarafından takdir edilen ve saygı duyulan biri olduğunuzu gösterir. İnsanların tavır ve hareketlerini okuyabilme özelliğiniz sayesinde kendinizi ve ailenizi her türlü sıkıntıdan uzak tutabildiğinizi, koruyabildiğinizi işaret eder. Hanenize girecek yeni kısmetlerin var olduğunun habercisidir. Mal varlığınızın genişleyeceği anlamı taşır.

İçinizden geçen bütün his, fikir ve düşüncelerin hayatınıza yansımakta olduğunu ve tüm bu aydınlık fikirlerin sizi ileriye taşıyacağı şeklinde yorumlanır.

Kalbinizi temiz tutmaya devam ettiğiniz sürece iyilik ve güzelliklerin hanenizi aydınlatacağı anlamı taşır. Kadir kıymet bilen, size değer veren, yaptıklarınıza önem veren dostlarınız ve ailenizle mutlu bir gelecek yaşayacağınızı gösterir.

Okuyorsanız eğitiminiz için çok faydalı olacak bir tercih yapacağınızın habercisidir. Çok iyi bir okula giderek kariyeriniz için çok önemli adımlar atacağınız şeklinde yorumlanır. Canınızın çok sıkkın olduğu bir anda karşılaşacağınız biri tüm dertlerinize ortak olup sıkıntılarınızı atlatmanıza yardımcı olacak.

İş ve Kariyer Yorumu

Bir tanıdığın yardımı ile işinizde başarılı bir geleceğe ilk adımınızı atacağınız şeklinde yorumlanır. Yüksek makamda bulunan birinden alacağınız bir haber sizin için oldukça hayırlı bir haber olacağı anlamı taşır.

Eğitim, yabancı dil gibi konularda kendinizi geliştirmek ve iş hayatınızda bir adım ileriye gidebilmek için oldukça radikal kararlar alabilirsiniz. Bu tür durumlar için kısa süre içinde çıkabileceğiniz yurt dışı seyahatlerini işaret eder. Aynı zamanda bu figür, iş hayatınızla ilgili kendinize koymuş olduğunuz hedeflerin gerçekleşeceğinin habercisidir.

Uzun zamandır bekleyip umudunuzu kestiğiniz, artık olmayacak diye düşündüğünüz bir iş projesinin size verildiğini öğreneceğiniz şeklinde yorumlanır. Gireceğiniz bir işte bir kişinin yardımı ile zorlanmadan başarı yakalayacağınız anlamı taşır.

İş hayatınızla ilgili alacağınız radikal kararların hayatınıza ve kariyerinize olumlu etki yapacağı anlamı taşır. Bazı kıskançlıklar ve çekememezlikler yüzünden alamadığınız terfiyi kısa zaman içerisinde alacağınız şeklinde yorumlanır. İş hayatınızla ilgili kurmuş olduğu bütün hayallerin teker teker gerçekleştireceği ve bol kazançlı, bereketli bir döneme gireceğinizi gösterir.

Sağlık Yorumu

Hayırlı ve sağlıklı bir gelecek şeklinde yorumlanır. Sevdiğiniz birinin sağlık hayatında çok güzel gelişmelere şahit olacağınızın işaretidir. Ardı ardına gelen sağlık sorunları ile uğraşmanın sizi yorduğu ve iyileşme sürecinizi etkilediği anlamı taşır. Ancak azimli ve hırslı yanınız sayesinde tedavi sürecinin oldukça başarılı geçeceği ve daha sağlıklı bir hayata kavuşacağınız bir döneme gireceğinizin müjdeli habercisidir.

İyileşiyor oluşunuz ve sağlık yaşamınızın iyiye doğru yol alması, kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak anlamı taşır. Uzun zamandır yaşadığınız sıkıntılı sürecinin atlatılması mutlu ve pozitif bir ruh haline girmenize vesile olacaktır.

Sağlığınızın değerini daha fazla anlayacağınız hayata dört elle sarılacağınız bir dönemin kapınızı çalacağı şeklinde yorumlanır. İyileşme döneminizin daha önce yapmadığınız şeyleri yapacağınız bir dönem olacağının işaretidir. Aileniz ve arkadaşlarınız tarafından iyileşmeniz şerefine yapılacak küçük bir kutlamanın habercisidir.

Geri kaldığınız okul ve iş hayatı gibi durumlara devam etmeye başlayacağınız ve eski sağlıklı, öz güvenli benliğinize geri döneceğinizin göstergesidir. Oldukça hassas olan sağlık durumunuzdan ötürü düzenli beslenme ve sporu hayatınıza dahil edeceğiniz şeklinde yorumlanır.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.