Kahve Falında R Harfi Görmek

Kahve Falında R Harfi Görmek
26 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 2.332 kez okundu.

Kahve falında r harfi görmek, çok yorucu bir işin ardında bir tatilin gerekli olduğu, bunun için biraz dinlenmeniz gerektiği ve tatile çıkacağınız anlamına gelir. Sizin birilerine muhtaç olma durumunuz en yakın zamanda değişecektir. Yani daha mutlu ve bol kazançlı bir sürece gireceğinizi gösterir. Hayatınızın seyrini değiştirecek ve hayatınıza yeni bir soluk getirecek birisiyle tanışabilirsiniz. Yeni bir aşkı, yeni bir dostluğu simgeler. Ani bir şekilde bir çıkma yada evlilik teklifi alabilirsiniz. Bu gibi durumlar sizin hayatınızı değiştirecektir. Bir dostunuzla çıkacağınız tatil size kafanızı boşaltma fırsatı verecektir. Bu nedenle işinize daha pozitif bir şekilde dönebilirsiniz. Hayatınızda, sizi ve çevrenizdeki kişileri ilgilendiren keskin değişiklikler yapabilirsiniz ve bu değişiklikler adında r harfi bulunan kişiyi çok fazla etkileyebilir. Bu kişi ailenizden bir yakınınız, sevgiliniz yada eşiniz olabilir. Kendinizle birlikte o kişinin de hayatını değiştirebilirsiniz. Bu dönemde eğitiminizle ilgili okul değiştirebilir yada kariyeriniz için ufak bir iş değişikliği yapabilirsiniz.

Aşk

Falda görülen r harfi, aşk hayatınla ilgili korkularının geçeceği bir döneme girdiğiniz şeklinde yorumlanır. Girdiği her ortamda ilgi odağı olmayı başaran kendine güvenen bir insan olduğunu işaret eder. Bu özellikleriniz sayesinde dilediğiniz aşka kısa süre içerisinde kavuşacağınızın habercisidir. Tanıdığınız ancak çok samimiyetinizin bulunmadığı bir erkeğin bir süredir size karşı yoğun duygular beslediğinin işaretidir. Önümüzdeki günlerde daha fazla dayanamayarak size karşı ilgisini belli edeceği anlamı taşır. Tez zamanda karşılıklı olarak duyguların açılacağı, sakin ve mutlu bir ilişkinin başlayacağını gösterir.

Size haksızlık etmiş birinin geri dönüşü şeklinde yorumlanır. Sizden ayrılan birinin size geri dönmek isteyeceği anlamı taşır. Bu kişi sizi terk eden sevgiliniz veya eşiniz olabilir. Sizi çok üzmüş ve uzun zaman sıkıntılar çekmenize neden olmuş bu kişinin size geri dönme çabasının sizi mutlu edeceği anlamı taşır. Aynı zamanda bu figür, kısa bir zaman sonra hayatınızın aşkını bulacağınızı gösterir. Eğer evliyseniz size sıkıntıdan başka bir şey getirmeyen evinizden taşınacağınızın işaretidir. Yeni taşınacağınız ev size, eşinize ve çocuklarınıza huzur getirecektir.

Para

Birden fazla kısmet şeklinde yorumlanır. Daima malın artmasına, zenginliğe işarettir. Yakın çevrenizin yardımıyla sürekli mülk kazanacağınızın habercisidir. Yaşayacağınız bütün zorluklara rağmen maddi anlamda istediğiniz yere varacağınızın sembolüdür. Hayatınızın uzun süreli olacağına, maddi ve manevi varlıklarınızın her daim artacağına işarettir. Finansal anlamda zorlandığınız bir süreçten geçtiğinizi gösterir. Fakat finansal anlamda rahatlamanız, sevdiğiniz insanlarla daha fazla vakit geçireceğinizin işaretidir.

Para kazanma ve biriktirme konusunda yaşadığınız sıkıntılı günlerin son bulacağı şeklinde yorumlanır. Bu sıkıntılı günlerin son bulmasıyla daha mutlu ve rahatlamış hissedeceksiniz. Uzun bir aradan sonra kendinize hediyeler alarak kendinizi şımartacağınız anlamı taşır. Ruhen de çok daha iyi hissedeceğiniz bu alışverişte sevdiklerinize de hediyeler alarak onların da gönlünü alacağınızın işaretidir. Maddi anlamda yaşayacağınız rahatlık, kariyer değişikliği yönünde fikirlerinizin oluşacağı şeklinde yorumlanır. Bu süreçte birikim yapmaya odaklanacağınız ve yeni iş imkanları için sermaye hazırlama çabası içerisine gireceğiniz anlamı taşır. Yeni kariyer planlamanız ileriki süreçlerde daha fazla kazanç elde etmenize vesile olacaktır.

Aile ve Yaşam Alanı

Çok güçlü aile bağlarınızın olduğu şeklinde yorumlanır. İçten ve samimi tavırlarınız sayesinde çevreniz tarafından takdir edilen ve saygı duyulan biri olduğunuzu gösterir. İnsanların tavır ve hareketlerini okuyabilme özelliğiniz sayesinde kendinizi ve ailenizi her türlü sıkıntıdan uzak tutabildiğinizi, koruyabildiğinizi işaret eder. Hanenize girecek yeni kısmetlerin var olduğunun habercisidir. Mal varlığınızın genişleyeceği anlamı taşır.

İçinizden geçen bütün his, fikir ve düşüncelerin hayatınıza yansımakta olduğunu ve tüm bu aydınlık fikirlerin sizi ileriye taşıyacağı şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda bu figür, kalbinizi temiz tutmaya devam ettiğiniz sürece iyilik ve güzelliklerin hanenizi aydınlatacağı anlamı taşır. Kadir kıymet bilen, size değer veren, yaptıklarınıza önem veren dostlarınız ve ailenizle mutlu bir gelecek yaşayacağınızı gösterir. Okuyorsanız eğitiminiz için çok faydalı olacak bir tercih yapacağınızın habercisidir. Çok iyi bir okula giderek kariyeriniz için çok önemli adımlar atacağınız şeklinde yorumlanır. Canınızın çok sıkkın olduğu bir anda karşılaşacağınız biri tüm dertlerinize ortak olup sıkıntılarınızı atlatmanıza yardımcı olacak.

İş ve Kariyer Hayatı 

Bir tanıdığın yardımı ile işinizde başarılı bir geleceğe ilk adımınızı atacağınız şeklinde yorumlanır. Yüksek makamda bulunan birinden alacağınız bir haber sizin için oldukça hayırlı bir haber olacağı anlamı taşır. Eğitim, yabancı dil gibi konularda kendinizi geliştirmek ve iş hayatınızda bir adım ileriye gidebilmek için oldukça radikal kararlar alabilirsiniz. Bu tür durumlar için kısa süre içinde çıkabileceğiniz yurt dışı seyahatlerini işaret eder. Aynı zamanda bu figür, iş hayatınızla ilgili kendinize koymuş olduğunuz hedeflerin gerçekleşeceğinin habercisidir.

Uzun zamandır bekleyip umudunuzu kestiğiniz, artık olmayacak diye düşündüğünüz bir iş projesinin size verildiğini öğreneceğiniz şeklinde yorumlanır. Gireceğiniz bir işte bir kişinin yardımı ile zorlanmadan başarı yakalayacağınız anlamı taşır. İş hayatınızla ilgili alacağınız radikal kararların hayatınıza ve kariyerinize olumlu etki yapacağı anlamı taşır. Bazı kıskançlıklar ve çekememezlikler yüzünden alamadığınız terfiyi kısa zaman içerisinde alacağınız şeklinde yorumlanır. İş hayatınızla ilgili kurmuş olduğu bütün hayallerin teker teker gerçekleştireceği ve bol kazançlı, bereketli bir döneme gireceğinizi gösterir.

Sağlık Hayatı

Hayırlı ve sağlıklı bir gelecek şeklinde yorumlanır. Sevdiğiniz birinin sağlık hayatında çok güzel gelişmelere şahit olacağınızın işaretidir. Ardı ardına gelen sağlık sorunları ile uğraşmanın sizi yorduğu ve iyileşme sürecinizi etkilediği anlamı taşır. Ancak azimli ve hırslı yanınız sayesinde tedavi sürecinin oldukça başarılı geçeceği ve daha sağlıklı bir hayata kavuşacağınız bir döneme gireceğinizin müjdeli habercisidir. İyileşiyor oluşunuz ve sağlık yaşamınızın iyiye doğru yol alması, kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak anlamı taşır. Uzun zamandır yaşadığınız sıkıntılı sürecinin atlatılması mutlu ve pozitif bir ruh haline girmenize vesile olacaktır.

Sağlığınızın değerini daha fazla anlayacağınız hayata dört elle sarılacağınız bir dönemin kapınızı çalacağı şeklinde yorumlanır. İyileşme döneminizin daha önce yapmadığınız şeyleri yapacağınız bir dönem olacağının işaretidir. Aileniz ve arkadaşlarınız tarafından iyileşmeniz şerefine yapılacak küçük bir kutlamanın habercisidir. Geri kaldığınız okul ve iş hayatı gibi durumlara devam etmeye başlayacağınız ve eski sağlıklı, özgüvenli benliğinize geri döneceğinizin göstergesidir. Oldukça hassas olan sağlık durumunuzdan ötürü düzenli beslenme ve sporu hayatınıza dahil edeceğiniz şeklinde yorumlanır.

Kahve Falında Ters R Harfi Görmek

Fal sahibinin dik başlı dediğim dedik olduğunu ve arkadaşları arasında ailevi ilişkilerinde ve daha önceki ilişkilerinde her zaman baskın karakter olma çabasında olduğunun göstergesidir. Kendi kurallarını oluşturur, kendi kurallarına göre yaşarlar. Ve çevrelerindeki insanların da bu kurallara itaat etmesini beklerler. Ayrıca çok konuşkanlardır. Özellikle konuşurlarken el hareketlerine çok sık yer verirler. Konuşmaları sırasınca karşısındakileri kendilerine bağlar ve bir güzel dinlettirirler. Ancak böyle karakterlerin anlattıkları şeyi 4 defa da anlatsalar çevresindekiler beşinci kez de dinlemeye devam edecektir.

Kolay güvenmediği düşünse de insanlara çabuk güvenilir kolay aşık olur ve bu aşkı genellikle içinde yaşarlar. Çok uyanık zekilerdir ancak yalanla gerçek arasındaki çizgiyi çok fark edemezler. Ailevi ilişkilerine değer verir onlarla vakit geçirir ancak harika değildir. Anlaşamadığı pek çok konu uzlaşamadığı tartışmaları çoktur.

Partneri olacak kişi hakkında ise şu şekilde yorumlanabilmektedir. Eğlenceli bir kişiliktir, ortamda ilk olmasa da muhakkak dikkat çeken tiplerdendir. Konuşması düzgün ve otoriterdir ancak çok konuşmazlar. Çok çabuk sinirlenebilen ancak hemencecik siniri dinen ve kendini affettirmeyi bilen kişilerdendir. Sürprizlerden çok anlamasa da sevdiği için çok yaratıcı fikirleri araştırarak veya çevresindekilere sorarak öğrenirler ve gerçekleştirmek için ellerinden gelenin en iyisini yaparlar. Çok iyi bir anne baba olamazlar. Önceliği sevdiği aşık olduğu kişiye verirler. Ardından çocukları gelir aklına. Kimi zaman mutluluktan çocuklaşabilirler ama yaşamlarının genelinde olgun bir yapıları vardır. Hırslılardır yapmak istediği şey için çabalar ve istediğine ulaşır. Eğer evlilik sonrası eşinin ona ilgisinin azaldığını görürlerse aldatmaya eğilimleri çok daha kolaylaşacaktır. Ve kolay yalan söyleyebilen etkili bir konuşmacı olduğundan bunu size hissettirmeyebilir. Yeni bir birlikteliğe adım atmakta fazlasıyla çekingen davranan fal sahibini işaret etmektedir. Eski tecrübeleri yüzünden yeni bir ilişkiden korkan ve hayatı doğru dürüst yaşamayı unutan fal sahibi daha rahat olması ve her şeyi akışına bırakması için uyarılmalıdır. Zamanla kendisi de görecektir ki yaşantısı daha katlanılabilir hale gelecektir.

Yapacağınız işlerinizin kalıcı olacağına, sizler için daha çok hayırlı ve iyi işlere yöneldiğinizi yorumlanmaktadır. Uzun zamandan beri tedavi olduğunuz hastalığınızdan olumlu bir yanıt alacağınıza ve eskiden yaptığınız tüm sevdiklerinizi tekrar yapacağınız kadar iyi olacağınıza tabir edilir. Hastalığınızı atlayarak yeni hayatınızda yepyeni yenilikler yapacağınızı simgelemektedir. Sağlık açısından iyi haberler alacağı bir dönemde demektir.

Oldukça çalışkan biri olduğunuzu ve çevrenizde sözünüzü sonuna kadar geçirmeyi başardığınız insanların olduğuna tabir edilir. Ekipçe sürekli çalışmakta olduğunuz insanlarla rahat ve güzel günler yaşayacağınıza ve bu insanlarla sizi oldukça çok mutlu edecek olaylar yaşayacağınıza işaret eder. İş hayatınızda bir hayli verimli ve bereketli dönemlere gireceğinize ve bu sayede de el atmış olduğunuz işlerden dolayı mevkinizin yükseleceğine yorumlanılır. Şayet fincanın tabanına yakın bir yerdeyse, aranız bozuk olan bir takım kişilerle anlaşmaya varacağınıza ve aranız düzeldiğinde ise aileler arasında hayırlı bir evliliğin gerçekleşeceğine yorumlanır. Uzun zamandan beri beklediğiniz bir maceraya gireceğinize ve bu maceradan dolayı çok başarılar elde edeceğinize veya macerada hiçbir beklemediğiniz bir şekilde bir sürprizle karşılaşacağınıza, çok mutlu olacağınız günleri müjdelemektedir. Çok kalın bir şekilde fincanda şekillenmişse, size güvenen arkadaşlarınızın çoğalacağınıza ve etrafınızdaki tüm insanlara karşı çok çok dikkatli olmanız gerektiğine yorumlanmaktadır. Aşk hayatınızda tutkulu bir döneme gireceğinize ve partnerinize daha önceden hiç yapmadığınız bir şeyi yapmak için oldukça kalabalık birilerinden yardım alacağınıza delalet etmektedir. Hayatınızda yada içinizi oldukça fazla sıkan durumları ortadan kaldırmak için çabalamanız sonucunda olumlu şeylerle karşılaşacağınıza işaret etmektedir. Yakın dostlarınız ile aranızda olan samimiyetin daha da pekişeceğine ve birbirinize daha da kenetleneceğiniz güzel günler yaşayacağınıza tabir edilir. Uzun zamandan beri kafanızı karıştıran bir olaydan dolayı ailenizden yada çevrenizden akıl alacağınızı göstermektedir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git