Kahve Falında R Harfi Görmek

Kahve Falında R Harfi Görmek
26 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 2.173 kez okundu.

Kahve falında r harfi görmek fal sahibi hakkında bir takım bilgiler verirken hayatına girecek partneri hakkında da ipuçları vermektedir. Eşiniz, sevgilinizin ve ya nişanlınız artık ilişki durumunuza göre hangi konumdaysanız onunla kötü bir gidişat içine gireceksiniz. Ama sizin ona yaptığınız beni affet hamleleri ile onu tekrar elde edeceksiniz. Fakat bunun için sizin çok emek harcamanız gerekebilir. İsminde bu harfi taşıyan bir insana kin beslemek olarak da yorumlanabilir. Özellikle de fal sahibinin çok yakınlarında dolaşmaya çalışan bu kişi aslında iyi bir dersi hak ediyor demektir. Ancak fal sahibi en uygun zamanı kollayarak olayı kökünden halletmeyi hedeflemektedir ve bu konuda da başarılı olacaktır. Çok yorucu bir işin ardın da bir tatilin gerekli olduğu bunun için biraz dinlenmeniz gerektiği ve tatile çıkacağınız anlamına gelir. Sizin birilerine muhtaç olma durumunuz en yakın zamanda değişecektir. Yanı daha mutlu ve bol kazançlı bir sürece girecek sinizdir. Hayatınızın seyrini değiştirecek ve hayatınıza yeni bir soluk getirecek birisiyle tanışabilirsiniz. R harfi yeni bir aşkı, yeni bir dostluğu simgeler. Ani bir şekilde bir çıkma yada evlilik teklifi alabilirsiniz. Bu gibi durumlar sizin hayatınızı değiştirecektir. Bir dostunuzla çıkacağınız tatil size kafanızı boşaltma fırsatı verecektir. Bu nedenle işinize daha pozitif bir şekilde dönebilirsiniz. Hayatınızda, sizi ve çevrenizdeki kişileri ilgilendiren keskin değişiklikler yapabilirsiniz ve bu değişiklikler adında r harfi bulunan kişiyi çok fazla etkileyebilir. Bu kişi ailenizden bir yakınınız, sevgiliniz yada eşiniz olabilir. Kendinizle birlikte o kişinin de hayatını değiştirebilirsiniz. Bu dönemde eğitiminizle ilgili okul değiştirebilir, yada kariyeriniz için ufak bir iş değişikliği yapabilirsiniz.

Fal sahibinin dik başlı dediğim dedik olduğunu ve arkadaşları arasında ailevi ilişkilerinde ve de daha önceki ilişkilerinde her zaman baskın karakter olma çabasında olduğunun bildirgesidir. Kendi kurallarını oluşturur kendi kurallarına göre yaşarlar. Ve çevrelerindeki insanların da bu kurallara itaat etmesini beklerler. Ayrıca çok konuşkanlardır. Özellikle konuşurlarken el hareketlerine çok sık yer verirler. Konuşmaları sırasınca karşısındakileri kendilerine bağlar ve bir güzel dinlettirirler. Ancak böyle karakterlerin anlattıkları şeyi 4 defa da anlatsalar çevresindekiler beşinci kez de dinlemeye devam edecektir. Kolay güvenmediği düşünse de insanlara çabuk güvenilir kolay aşık olur ve bu aşkı genellikle içinde yaşarlar. Çok uyanık zekilerdir ancak yalanla gerçek arasındaki çizgiyi çok fark edemezler. Ailevi ilişkilerine değer verir onlarla vakit geçirir ancak harika değildir. Anlaşamadığı pek çok konu uzlaşamadığı tartışmaları çoktur. Partneri olacak kişi hakkında ise şu şekilde yorumlanabilmektedir. Eğlenceli bir kişiliktir, ortamda ilk olmasa da muhakkak dikkat çeken tiplerdendir. Konuşması düzgün ve otoriterdir ancak çok konuşmazlar. Çok çabuk sinirlenebilen ancak hemencecik siniri dinen ve kendini affettirmeyi bilen kişilerdendir. Sürprizlerden çok anlamasa da sevdiği için çok yaratıcı fikirleri araştırarak veya çevresindekilere sorarak öğrenirler ve gerçekleştirmek için ellerinden gelenin en iyisini yaparlar. Çok iyi bir anne baba olamazlar. Önceliği sevdiği aşık olduğu kişiye verirler. Ardından çocukları gelir aklına. Kimi zaman mutluluktan çocuklaşabilirler ama yaşamlarının genelinde olgun bir yapıları vardır. Hırslılardır yapmak istediği şey için çabalar ve istediğine ulaşır. Eğer evlilik sonrası eşinin ona ilgisinin azaldığını görürlerse aldatmaya eğilimleri çok daha kolaylaşacaktır. Ve kolay yalan söyleyebilen etkili bir konuşmacı olduğundan bunu size hissettirmeyebilir. Yeni bir birlikteliğe adım atmakta fazlasıyla çekingen davranan fal sahibini işaret etmektedir. Eski tecrübeleri yüzünden yeni bir ilişkiden korkan ve hayatı doğru dürüst yaşamayı unutan fal sahibi daha rahat olması ve her şeyi akışına bırakması için uyarılmalıdır. Zamanla kendisi de görecektir ki yaşantısı daha katlanılabilir hale gelecektir.

Kahve Falında Ters R Harfi Görmek

Yapacağınız işlerinizin kalıcı olacağına, sizler için daha çok hayırlı ve iyi işlere yöneldiğinizi yorumlanmaktadır. Uzun zamandan beri tedavi olduğunuz hastalığınızdan olumlu bir yanıt alacağınıza ve eskiden yaptığınız tüm sevdiklerinizi tekrar yapacağınız kadar iyi olacağınıza tabir edilir. Hastalığınızı atlayarak yeni hayatınızda yepyeni yenilikler yapacağınızı simgelemektedir. Sağlık açısından iyi haberler alacağı bir dönemde demektir.

Oldukça çalışkan biri olduğunuzu ve çevrenizde sözünüzü sonuna kadar geçirmeyi başardığınız insanların olduğuna tabir edilir. Ekipçe sürekli çalışmakta olduğunuz insanlarla rahat ve güzel günler yaşayacağınıza ve bu insanlarla sizi oldukça çok mutlu edecek olaylar yaşayacağınıza işaret eder. İş hayatınızda bir hayli verimli ve bereketli dönemlere gireceğinize ve bu sayede de el atmış olduğunuz işlerden dolayı mevkinizin yükseleceğine yorumlanılır. Şayet fincanın tabanına yakın bir yerdeyse, aranız bozuk olan bir takım kişilerle anlaşmaya varacağınıza ve aranız düzeldiğinde ise aileler arasında hayırlı bir evliliğin gerçekleşeceğine yorumlanır. Uzun zamandan beri beklediğiniz bir maceraya gireceğinize ve bu maceradan dolayı çok başarılar elde edeceğinize veya macerada hiçbir beklemediğiniz bir şekilde bir sürprizle karşılaşacağınıza, çok mutlu olacağınız günleri müjdelemektedir. Çok kalın bir şekilde fincanda şekillenmişse, size güvenen arkadaşlarınızın çoğalacağınıza ve etrafınızdaki tüm insanlara karşı çok çok dikkatli olmanız gerektiğine yorumlanmaktadır. Aşk hayatınızda tutkulu bir döneme gireceğinize ve partnerinize daha önceden hiç yapmadığınız bir şeyi yapmak için oldukça kalabalık birilerinden yardım alacağınıza delalet etmektedir. Hayatınızda yada içinizi oldukça fazla sıkan durumları ortadan kaldırmak için çabalamanız sonucunda olumlu şeylerle karşılaşacağınıza işaret etmektedir. Yakın dostlarınız ile aranızda olan samimiyetin daha da pekişeceğine ve birbirinize daha da kenetleneceğiniz güzel günler yaşayacağınıza tabir edilir. Uzun zamandan beri kafanızı karıştıran bir olaydan dolayı ailenizden yada çevrenizden akıl alacağınızı göstermektedir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git