Rüyada Adres Aramak

Rüyada Adres Aramak
7 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 1.001 kez okundu.

Rüyada adres aramak, sıkıntılı bir dönemde olduğunuzu ve çıkış yolu bulmak için akıl aradığınızı gösterir. Bu dönemde atacağınız adımlara karar vermeden önce tecrübeli ve bilgi sahibi ama aynı zamanda iyi niyetinden emin olduğunuz birine danışmanız gerekebilir. Atacağınız yanlış adımlar sizi daha büyük sıkıntılara sürükleyebilir ve maddi ya da manevi bir çöküş yaşayabilir. Bu yüzden güvenilir birinden akıl almalı ve atacağı adımları buna göre atmalıdır. Geçmişte yaptığınız hatalarınızla tekrar yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bu hatalarla yüzleşirken ödemesi gereken bedeller ağır olabilir ve kişi bu süreci atlatmakta zorlanabilir. Çünkü kişi bu kadarları verdiği dönemlerde genelde aceleci davranır. Bu yüzden hatalarıyla yüzleşmeli ve bedellerini ödemelidir.

Rüyada Yol Aramak

Bu süreçte kişinin etrafındaki insanlar ve yakın çevresi kendisine sırtını dönebilir ve ondan uzaklaşabilirler ancak kişinin sabırla hepsini geri kazanmaya çalışması gerekir. Çünkü herkes büyük hatalar yapabilir ve bu hataların bedeli ağır olabilir. Bu süreç rüya sahibi için fazlasıyla yorucu ve yıpratıcı olacaktır ancak bu aksilikler de kısa süre içinde çözülecektir. Uzun zamandır yalnız olmak canını sıkmışa benziyor gibi görünüyor. Artık hayatında bir yenilik istiyorsun. Arkadaşların seni biriyle tanıştıracak. Bu hoş beyefendi ile aranızda güçlü bağ kurulacağa benziyor. Kendisi de epeydir yalnız olduğu için senin halinden anlayacak. Beraber günü birlik çevre gezilerine katılarak, hem yeni yerler keşfedip hem de mutlu anlar yaşayacaksınız.

Rüyada Adres Sormak

Rüya sahibinin kafasının karışık olduğunu işaret eder. Yakın bir zamanda bir hata yapmıştır. Yaptığı hata sebebiyetiyle çevresinden tepkiler almış olabilir. Diğer bir anlamı rüya sahibinin bir karar vereceğini gösterir. Hayatını birçok yönden etkileyecek önemli bir konu hakkında ikilemde kalmıştır. Kişinin bu önemli konuda vereceği kararı düşünmek rüya sahibini ruhsal olarak yormaktadır. Vereceği karar bir işe atılma durumu, bekar ise bir evlilik, evli ise aile içerisindeki meselelerin çözümü ile ilgili olacaktır. Sıkıntı içerisindeki rüya sahibinin birine danışmaya ihtiyaç duyduğunun göstergesidir. Rüya sahibinin bir büyüğünün, sevdiği bir arkadaşının veya aileden birinin yardımına ihtiyacı vardır.

Rüyada Kaybolduğunu Görmek

Kişinin işlerinin iyi gideceği anlamına gelmektedir. Ayni zaman da kişinin işleri iyi gitmesi nedeni ile kişinin çok para kazanacagı anlamına gelmektedir. Rüyada siyah kesenin içi dolu bir şekilde görülürse kişinin bundan sonraki zamanında rahat bir yaşam süreceği anlamına gelmektedir. Ancak kese içi boş olarak görülürse kişinin bundan sonraki yaşamında sıkıntılar çekeceği anlamına gelmektedir.

Bu rüya hayırlara vesile eden rüyalar arasındadır. Rüyayı gören kişinin mali durumuna işaret eder. Maddi anlamda kişinin elinin bollaşacağı, mal ve mülkünün artacağı anlamını taşır. Bunun yanı sıra eğer maddi bir sıkıntı varsa bu sorunun yakın zamanda çözülecek demektir. Gerçekleşecek olan güzel, maddi gelişmelerin çok kısa zamanda olacağına delalettir.

Rüyada Adres Tarif Etmek

Mal sahibi olmak olarak yorumlanır. Eğer uzun zamandır ertelediğiniz bir ev alma olayı varsa bu dönemde alabilirsiniz. Arabanızı değiştirmek istiyorsanız bu dönemde değiştirebilirsiniz. Evinize bir eşya almak istiyorsanız bu dönem karar verebilirsiniz.

Yakından tanıdığınız ya da çok sevdiğiniz biri ile ortaklık kuracağınıza ve bu ortaklığın sonucunda başınızdaki dert ve sıkıntılardan kurtulacağınıza işaret eder. Aynı zamanda uzun zamandır istenilen şeylere kısa zamanda ve zahmetsizce kavuşulabileceğini de gösterir.

Hayırlı ve sağlıklı iki erkek çocuğa işarettir. Ayrıca rüyayı gören kimse hasta ise kısa zaman içerisinde sağlığına kavuşur. Canınızı sıkan bir işten kolaylıkla kurtulacağınızı gösterir. Yakın çevrenizde sevmediğiniz birini hayatınızdan çıkaracağınıza işaret eder. Hayatınızda kendi isteğinizle yapacağınız değişikliklerin olacağını ve bu değişiklikler sonucunda mutlu olacağınızın göstergesidir. Rüya sahibi evli ise kocası ile arasında yaşayacağı sorunların habercisidir. Rüya sahibi evli değil ise, hayatına hiç beklemediği anda melek kalpli bir kadının çıkacağına işaret eder.

Rüyada Yol Sormak

Evlat sahibi olmak olarak yorumlanır. Rüyayı gören evliyse evlat sahibi olabilir ya da evlat sahibi olmaya karar verebilir. Eğer kişinin evladı varsa evlatları ile ilgili konulara yoğunlaşabilir. Çocuğun eğitimi, hangi okula gideceği, hangi kurslara gitmesi gerektiği gündemde olabilir.

Gelir elde etmek anlamına gelir. Yeni bir işe başlayabilirsiniz ya da işinizle ilgili terfi alabilirsiniz. Kişi gelecek geliri hayır işlerinde kullanacaktır. Maddi olarak ihtiyaç sahibi olanlara yardım edilebilir ya da bir kuruma bağış da yapılabilir. Kişi büyük bir gelir elde eder. Ayrıca kişi, zorlu bir dönemin içinden geçebilir ve bunun sonucundan başarı ile çıkabilir. Aynı zamanda kişi, önüne ne kadar çok engel çıkar ise çıksın başarmak için tüm yolları deneyecek demektir.

Emek verilen bazı iş ve çalışmaların bundan sonra hak ettiği takdiri görmeye başlayacağını ve karşılığının alınacağını işaret etmektedir. Bu rüyayı gören kişi bundan böyle hayatının ilerleyen zamanlarında büyük başarılara imza atacağına yorabilir. Bu durum rüya yorumcuları tarafından bireyin iyi ve güzel mevkilere erişmesi, hayal ettiği veya idealindeki konuma ulaşması olarak yorumlanır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git