Rüyada Adres Aramak

Rüyada Adres Aramak
7 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 900 kez okundu.

Rüyada adres aramak, sıkıntılı bir dönemde olduğunuzu ve çıkış yolu bulmak için akıl aradığınızı gösterir. Bu dönemde atacağınız adımlara karar vermeden önce tecrübeli ve bilgi sahibi ama aynı zamanda iyi niyetinden emin olduğunuz birine danışmanız gerekebilir. Atacağınız yanlış adımlar sizi daha büyük sıkıntılara sürükleyebilir ve maddi ya da manevi bir çöküş yaşayabilir. Bu yüzden güvenilir birinden akıl almalı ve atacağı adımları buna göre atmalıdır. Geçmişte yaptığınız hatalarınızla tekrar yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bu hatalarla yüzleşirken ödemesi gereken bedeller ağır olabilir ve kişi bu süreci atlatmakta zorlanabilir. Çünkü kişi bu kadarları verdiği dönemlerde genelde aceleci davranır. Bu yüzden hatalarıyla yüzleşmeli ve bedellerini ödemelidir.

Rüyada Yol Aramak

Bu süreçte kişinin etrafındaki insanlar ve yakın çevresi kendisine sırtını dönebilir ve ondan uzaklaşabilirler ancak kişinin sabırla hepsini geri kazanmaya çalışması gerekir. Çünkü herkes büyük hatalar yapabilir ve bu hataların bedeli ağır olabilir. Bu süreç rüya sahibi için fazlasıyla yorucu ve yıpratıcı olacaktır ancak bu aksilikler de kısa süre içinde çözülecektir. Uzun zamandır yalnız olmak canını sıkmışa benziyor gibi görünüyor. Artık hayatında bir yenilik istiyorsun. Arkadaşların seni biriyle tanıştıracak. Bu hoş beyefendi ile aranızda güçlü bağ kurulacağa benziyor. Kendisi de epeydir yalnız olduğu için senin halinden anlayacak. Beraber günü birlik çevre gezilerine katılarak, hem yeni yerler keşfedip hem de mutlu anlar yaşayacaksınız.

Rüyada Adres Sormak

Rüya sahibinin kafasının karışık olduğunu işaret eder. Yakın bir zamanda bir hata yapmıştır. Yaptığı hata sebebiyetiyle çevresinden tepkiler almış olabilir. Diğer bir anlamı rüya sahibinin bir karar vereceğini gösterir. Hayatını birçok yönden etkileyecek önemli bir konu hakkında ikilemde kalmıştır. Kişinin bu önemli konuda vereceği kararı düşünmek rüya sahibini ruhsal olarak yormaktadır. Vereceği karar bir işe atılma durumu, bekar ise bir evlilik, evli ise aile içerisindeki meselelerin çözümü ile ilgili olacaktır. Sıkıntı içerisindeki rüya sahibinin birine danışmaya ihtiyaç duyduğunun göstergesidir. Rüya sahibinin bir büyüğünün, sevdiği bir arkadaşının veya aileden birinin yardımına ihtiyacı vardır.

Rüyada Kaybolduğunu Görmek

Hayatının kötüye gideceği işaret edilir. Rüya sahibinin umudu tükenmiştir ve artık bir çere olmadığını düşündüğü anda sevdiği biri tarafından tavsiyeler alacaktır. Akıl veren kimse tarafından çözüm yoluna ulaşacaktır. Hayatında kötü olan her şey iyiye gidecek ve rüya sahibi rahat bir nefes alacaktır. Sevilen büyüklerinin hayır dualarını almak ve onlara akıl danışmak hayatını yoluna koymasını sağlayacaktır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git