Rüyada Adres Aramak

07.12.2015
Rüyada Adres Aramak

Rüyada adres aramak, çevrenizde farklı topluluklar olduğunu gösterir. Bir süre sonra sizinde yaşam şekliniz değişecek, farklı zevkler edineceksiniz. Pahalı zevklere heves eden biridir ve bu kişi zengin olur. Hayatında biri yoksa inci gibi değerli biri ile tanışacaktır. Gören erkekse eğer güzel bir eşi olacaktır. Kişinin hayatında biri varsa ona mutluluk işaretidir bu. Tez zamanda evlenip mutlu bir yuva kuracaksınız ve çok geçmeden bir çocuğunuz olacak.

İşsiz bir insanın görmesi yakında iyi bir iş bulacağına işarettir. Bazen de yaramaz, insanları peşinden koşturan bir çocuk demektir. Bu kişinin kendine olan güvenini simgelemektedir. Zevkli bir insan olduğunuzu gösterir.

Rüyayı gören kişinin sözde düşmanlarını çatlatacak kadar mutlu olacağına ve huzura ereceğine işarettir. Hayatınızda hayırlı ve güzel gelişmeler gerçekleşeceğine. Girişeceğiniz işler ve planladığınız projeler hakkında güzel yorumlar alıp başarıya ulaşacaksınız. Bir dostunuz veya yakın bir akrabanızla çıkacağınız yollar ve kalkışacağınız işler size başarı ve mutluluk getirecek. Hayatınıza müdahale etme hakkı tanıyacak size.

Rüyada Adres Bulmak

Uzun zamandır görmediğiniz bir yakınınızla doyasıya hasret gidereceksiniz. Herkesin özendiği ve imrendiği bir hayata sahip olacaksınız bu size mutluluk, huzur ve başarı getirecek. İşleriniz duraksayabilir ve neredeyse iflasın eşiğine gelebilirsiniz fakat bilgi ve deneyimlerinizle vereceğiniz kararlar sonucunda işi kurtaracak ve başarının iplerini elinize alacaksınız.

Uzun süredir sizi zorluklara sürükleyecek olan sorunlara göğüs gererek güzel günleri göreceksiniz. Yıpranan sinirlerinizi düzeltmek için yakın zamanda bir tatile çıkabilirsiniz. Kırgın olduğunuz biriyle barışmaya sebep olacak bir hediye sizi ve onu mutlu edecektir.

Rüyayı gören kişinin helal ve harama dikkat ettiği söylenebilir. İşlerine önem veren titiz ve mantıklı davranan bir insansınız. İleride birçok insan tarafından sevileceğinize ve sayılacağınıza işarettir. Okul hayatınızda sevdiğiniz şeylerden uzaklaşmanız başarınızda düşüşlere sebep olacaktır. Sevdiğiniz insanlarla daha çok vakit geçirmek isteyeceksiniz ve onlarla yakınlığınız, samimiyetiniz artacaktır bu durum size iyi gelecek.

Rüyada Kaybolmak

Rüya sahibinin kafasının karışık olduğunu işaret eder. Yakın bir zamanda bir hata yapmıştır. Yaptığı hata sebebiyetiyle çevresinden tepkiler almış olabilir. Diğer bir anlamı rüya sahibinin bir karar vereceğini gösterir. Hayatını birçok yönden etkileyecek önemli bir konu hakkında ikilemde kalmıştır. Kişinin bu önemli konuda vereceği kararı düşünmek rüya sahibini ruhsal olarak yormaktadır. Vereceği karar bir işe atılma durumu, bekar ise bir evlilik, evli ise aile içerisindeki meselelerin çözümü ile ilgili olacaktır. Sıkıntı içerisindeki rüya sahibinin birine danışmaya ihtiyaç duyduğunun göstergesidir. Rüya sahibinin bir büyüğünün, sevdiği bir arkadaşının veya aileden birinin yardımına ihtiyacı vardır.

Rüyada Yol Tarifi Sormak

Kişinin işlerinin iyi gideceği anlamına gelmektedir. Ayni zaman da kişinin işleri iyi gitmesi nedeni ile kişinin çok para kazanacagı anlamına gelmektedir. Rüyada siyah kesenin içi dolu bir şekilde görülürse kişinin bundan sonraki zamanında rahat bir yaşam süreceği anlamına gelmektedir. Ancak kese içi boş olarak görülürse kişinin bundan sonraki yaşamında sıkıntılar çekeceği anlamına gelmektedir.

Bu rüya hayırlara vesile eden rüyalar arasındadır. Rüyayı gören kişinin mali durumuna işaret eder. Maddi anlamda kişinin elinin bollaşacağı, mal ve mülkünün artacağı anlamını taşır. Bunun yanı sıra eğer maddi bir sıkıntı varsa bu sorunun yakın zamanda çözülecek demektir. Gerçekleşecek olan güzel, maddi gelişmelerin çok kısa zamanda olacağına delalettir.

Rüyada Yol Tarifi Vermek

Mal sahibi olmak olarak yorumlanır. Eğer uzun zamandır ertelediğiniz bir ev alma olayı varsa bu dönemde alabilirsiniz. Arabanızı değiştirmek istiyorsanız bu dönemde değiştirebilirsiniz. Evinize bir eşya almak istiyorsanız bu dönem karar verebilirsiniz.

Yakından tanıdığınız ya da çok sevdiğiniz biri ile ortaklık kuracağınıza ve bu ortaklığın sonucunda başınızdaki dert ve sıkıntılardan kurtulacağınıza işaret eder. Aynı zamanda uzun zamandır istenilen şeylere kısa zamanda ve zahmetsizce kavuşulabileceğini de gösterir.

Hayırlı ve sağlıklı iki erkek çocuğa işarettir. Ayrıca rüyayı gören kimse hasta ise kısa zaman içerisinde sağlığına kavuşur. Canınızı sıkan bir işten kolaylıkla kurtulacağınızı gösterir. Yakın çevrenizde sevmediğiniz birini hayatınızdan çıkaracağınıza işaret eder. Hayatınızda kendi isteğinizle yapacağınız değişikliklerin olacağını ve bu değişiklikler sonucunda mutlu olacağınızın göstergesidir. Rüya sahibi evli ise kocası ile arasında yaşayacağı sorunların habercisidir. Rüya sahibi evli değil ise, hayatına hiç beklemediği anda melek kalpli bir kadının çıkacağına işaret eder.

Rüyada İz Sürmek

Evlat sahibi olmak olarak yorumlanır. Rüyayı gören evliyse evlat sahibi olabilir ya da evlat sahibi olmaya karar verebilir. Eğer kişinin evladı varsa evlatları ile ilgili konulara yoğunlaşabilir. Çocuğun eğitimi, hangi okula gideceği, hangi kurslara gitmesi gerektiği gündemde olabilir.

Gelir elde etmek anlamına gelir. Yeni bir işe başlayabilirsiniz ya da işinizle ilgili terfi alabilirsiniz. Kişi gelecek geliri hayır işlerinde kullanacaktır. Maddi olarak ihtiyaç sahibi olanlara yardım edilebilir ya da bir kuruma bağış da yapılabilir. Kişi büyük bir gelir elde eder. Ayrıca kişi, zorlu bir dönemin içinden geçebilir ve bunun sonucundan başarı ile çıkabilir. Aynı zamanda kişi, önüne ne kadar çok engel çıkar ise çıksın başarmak için tüm yolları deneyecek demektir.

Emek verilen bazı iş ve çalışmaların bundan sonra hak ettiği takdiri görmeye başlayacağını ve karşılığının alınacağını işaret etmektedir. Bu rüyayı gören kişi bundan böyle hayatının ilerleyen zamanlarında büyük başarılara imza atacağına yorabilir. Bu durum rüya yorumcuları tarafından bireyin iyi ve güzel mevkilere erişmesi, hayal ettiği veya idealindeki konuma ulaşması olarak yorumlanır.

Rüyada Aradığı Adresi Bulmak

Feraha ereceğinizi ve son zamanlarda can sıkan durulardan kurtulacağınızı gösteren bir işarettir. Kavgalı olduğunuz biri ile sorunlarınızı çözebilir, sizi bunaltan borçlarınızdan kurtulabilirsiniz. Beden sağlığınızın durumunu gösterir. Sağlam olması bedeninizin sağlıklı olduğuna ve uzun bir ömre işarettir.

Dini açıdan imana yöneldiğinizi gösterir. Dini görevlerinizi yerine getirmeye başlayacaksınız demektir. Genel anlamıyla güzel bir rüyadır. Yolculuğu simgeler. Şehir içi veya şehir dışı ziyaretleriniz olabilir. Parlak bir yaşantınızın olacağını gösterir. Başarılarla dolu bir yolda uzunca bir süre devam edeceksiniz.

Rüya görenin yokluk ve geçim sıkıntısı çektiği günlerin biteceğine, mevcut olan borçlarını kolay bir şekilde kapanacağına, yakın zamanda büyük bir projeye ortak olarak gireceğine işaret eder. Rüya görenin, elinde bulunan ve sahip olduğu imkanları kullanarak kendisi için hayırlı olacak işlere imza atacağına ve çok iyi bir yere geleceğine de yorumlanır.

Rüyada Birini Takip Etmek

Rüya görenin, daha öncesinde yaşamış olduğu bir takım sorunları nedeniyle kafa karışıklığı ve işleriyle ilgili bazı problemler yaşayabilmesine rağmen yaşadığı bu başarısız iş hayatından sonra, eline geçen fırsatları iyi değerlendireceğine, bundan sonraki dönemde başarılı işler yapacağına, maddi olarak iyi bir duruma geleceğine, işlerin kötü gittiği dönemden kalan borçlarından kurtulacağına ve ihya olacağına işaret eder.

Rüya sahibinin, selamet ve kurtuluşa ereceğine, kuvvetli dayanıklı olmasına yorumlanır. Bu rüya bazılarına göre ise bir yolculuğa çıkılmasına işaret etmektedir. Rüya sahibinin bu yolculuğu kendisine hayırlı gelir ve yolculuktan döndükten sonra selamete erişir.

Rüya gören kişinin yaşadığı, dert ve sıkıntıların en kısa sürede sona ereceğine, rüya görenin üzüntülerine neden olan durumların artık ortadan kalkacağına, düşmanlık yapanların bundan sonra kendi dertleri ile uğraşacaklarına, varsa diğer sıkıntılarının da ortadan kalkacağına ve borçlarını ödemeye yetecek bir maddi güce ulaşacağına, yakın zamanda tüm sıkıntılarından kurtulacağına yorumlanır.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.