Kahve Falında İnek Görmek

15.04.2015
Kahve Falında İnek Görmek

Kahve falında inek görmek, fal sahibinin yakın zamanda hayırlı ve mutlu bir ilişkiye başlayarak uzun zamandır hissetmediği güzel duyguları yaşayacağı anlamına gelir. Kişinin kırgın olduğu bir dostu ile barışacağına ve çok mutlu olacağı haberler duyacağına işaret eder. Kız evlat demektir.

Aşk Yorumu

Aşk hayatınızı dolu dizgin yaşıyor ve birlikte çok mutlusunuz. İlişkinizde birbirinizi daha iyi tanımak adına, zaman istemeniz karşı taraftan tepki almanıza neden olacak. Sevginizi sorgulama ve gerekçesini öğrenmek isteyecek. Aslında kavga etmeden, öfke ve tepkilerini ölçmeden, bu kararı vermek istemediğinizi kendinizden taviz vermeden, olduğu gibi hataları ve kusurları ile kabul edebilir olduğunu ona anlatmanız ortamı eski seyrine çevirmeye yetecektir.

Kısmetinizde bahtınızda oldukça açık. Yapacağınız evlilikte şans sizden yana olacak. Mutluluğunuzu bir bebekle taçlandırmak istiyorsunuz. Bir süredir tedavi görmeniz sonuç verecek ve ikiz çocuklarınızı kucağınıza almanın mutluluğunu yaşayacaksınız.

Uzun süredir yılan hikayesine dönen ve sonu ayrılık ile biten bir ilişkiden çıkmışsınız. Bu nedenle bir müddet dinlenmek ve kendinizi toparlamak istiyorsunuz. Amacınız bu süreçte sığınacağınız değil, demir atacağınız bir liman olması.

Yaşadığınız tartışma nedeni ile oldukça zor günler geçirdiniz. Sırf gurur yaptığınız için barışmaya yanaşmıyorsunuz. Yakın bir arkadaşınızın devreye girmesi ve sizi bir araya getirmesi ile ilişkinize ikinci bir şans daha vereceksiniz.

Ortak arkadaşlarınızın uygun görmesi ile tanıştırılarak başlayan ilişkiniz, kısa sürede evlenme kararına dönüşecek. Fakat hesapta olmayan bazı istekler nedeni ile sorunlar yaşanması gündeme gelecek. Ailelerin araya girmesi ile sorunlar konusunda uzlaşı sağlanacak.

Aile ve Yaşam Yorumu

Çocuğunuzun futbola olan düşkünlüğü ve öğretmenlerinin de desteği ile bir futbol okuluna yazdırmanız, evinizde bayram havası esmesine neden olacak. Çocuğunuzla dersleri için yaptığınız anlaşma olumlu katkı sağlayıp, düzenli hareket etmesine neden olacak. Öğretmenlerinden övgü dolu sözler duymakta göğsünüzü kabartacak.

Yakında düzenlenecek olan bir yoga kampına gitmek ve kendinizi bu konuda geliştirmek istiyorsunuz. Fakat bütçeniz yeterli olmadığı için vazgeçmek zorunda kalacaksınız. Üzülmenize dayanamayan aileniz, devreye girecek ve kamp için müracaat ederek size güzel bir doğum günü hediyesi verecek.

Mutluluğun bir olaya veya duruma bağlı olmadığının bilincinde olan, hümanist ve entelektüel birisiniz. Bir çok yardım kurumunda gönüllü çalışmalara imza atıyor, birine yardımınızın dokunduğunu bilmekten mutluluk duyuyorsunuz. Yardımsever yönünüz aileniz tarafından da olumlu karşılanmakta ve taktir görmekte.

Yaşınız ilerledikçe belli tedbirleri almanız gerekir. Özellikle ailenizde risk faktörü içeren hastalıklar söz konusu ise. Bol bol su içmek, yürüyüş yapmak, ağır yemeklerden kaçınmak sağlıklı bir yaşamın en doğru yoludur.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre evinize bolluk ve bereket getiren bir işin içinde yer alarak, bir miktar yatırım yapacaksınız. Bu yatırım ile kısa sürede finansal kar sağlamanız söz konusu olacak.

Yaşamınızı idame ettirdiğiniz memuriyet hayatınızda, elinize geçen maddi kazanç ufak ufakta olsa birikim yapmanıza yeterli geliyor. Her ay yok gibi kabul ederek, biriktirdiğiniz bu para ile ufak çaplı ticaret yapmanız, yakın çevrenizin ve iş yerindeki arkadaşlarınızın da desteği ile paranızı ikiye katlamanıza sebep olacak.

Karı koca çalışan bir çift olarak, yaptığınız birikim ve düğün hediyeleri ile genç yaşta mal sahibi olmanıza olanak sağlayacak. Bu noktadaki tutarlı davranışınız yakın zamanda iyi bir hayat yaşamanıza neden olacak.

Maddi olarak zor günler yaşıyor ve kendinizi oldukça gergin ve mutsuz hissediyorsunuz. Kara kara düşünürken, eşinizin bir müddettir devam ettirdiği gün parası imdadınıza yetişecek ve sizi bu sıkıntılı süreçten kurtaracak.

İşleriniz için gereken nakliye için ödediğiniz ücret, kar marjınızı düşürerek çok emekle, az kazanç sağlamanıza sebep oluyor. Bu durumu göz önüne alarak, araba almayı planlıyorsunuz. Yakın zamanda hedefinize ulaşarak nakliye ücretinden kurtulup daha fazla kar sağlayarak kazancınızı artıracaksınız.

İş ve Kariyer Yorumu

Bir kuruma bağlı olarak edindiğiniz tecrübe ve kendinizi kabul etme girişiminiz kısa sürede gerçekleşecek ve adınızı duyurmanızda etkili olacak. Hedefiniz olan kendi kliniğinizi açma yolunu da, bu kurumun ismi altında çalıştığınız süreç belirleyecek.

Yüksek lisans eğitiminizi çalışırken tamamlayıp, bitirme tezinizi işinizi de ilgilendiren konuda yaparak başarılı olacaksınız. Okul bitip diplomanızı aldığınızda sicilinize işleterek kıdem ve derecenize işlenmesini sağlayacaksınız. Bu kıdemin size maddi açıdan bir getirisi olmasa da şube müdürlüğü kadrosuna ulaşmanızda etkili olacaktır.

İş hayatınızda yakın bir zamanda alacağınız teklif ile sevineceksiniz. Sizin kadar yıllardır birlikte çalıştığınız iş arkadaşlarınız da bu sevincinize ortak olacak ve size güzel bir veda düzenleyecekler. Onların verdiği desteğe sevinseniz de ayrılacak olmanız buruk bir mutluluk yaşamanıza neden olacak.

Uzun zamandır çalıştığınız iş yerinde ücret almadan fazla mesai yapmanız ve her seferinde bunu dile getirmenize rağmen, yetkililerin bu duruma sessiz kalması yeni iş arayışı içine girmenize sebep olacak. İş yeri çıkışınızı yerinize yeni eleman olmadan kabul etmediği için bir müddet daha devam etmek zorunda kalacaksınız.

Sağlık Yorumu

Uzun süredir fitness yapıyorsunuz ve vücut geliştirmeye çalışıyorsunuz. Bu nedenle yiyecek ve içeceklerinize de dikkat etmenize rağmen, bilinçsiz kullanılan bazı vitaminlerin ilerleyen zamanda, sağlık sorunlarına neden olabileceğinden, ailenizi telaşlandırmakta. Bu nedenle spor koçunda, bilinçli beslenme ve vitamin konusunda bilgi almanız yerinde olacaktır.

Bağışıklık sistemi direncinizin düşmesi nedeni ile yaşadığınız olumsuzluk, kısa süreli de olsa sizi yatağa düşürebilir. Kendinize bakmanız ve besin değeri yüksek gıdalarla beslenerek sağlığınızı en azından ayakta atlatmanız mümkün olacaktır.

Sağlık sorunları yaşayan ve bir müddettir tedavi gören arkadaşınızı ziyaret ederek, durumu hakkında bilgi alacaksınız. Bu süreçte onu yalnız bırakmayıp, moral olmanız ve ihtiyaç duyulan kan bağışında bulunmanız arkadaşınız duasını almanıza neden olacak.

En son yaptırdığınız kan tahlilinde kan şekeri değeriniz sınırda olup, risk gurubu içinde yer aldığınız anlamına gelmektedir. Bu nedenle perhizinize dikkat edip, tuz, şeker ve undan uzak durmanız, insülin hastası olmamanız için önemli bir tedbirdir.


Kahve Falında İnek Kafası Görmek

Fal sahibinin yaşadığı sıkıntı ile ilgili olayları tek taraflı dinlemesi halinde yanlış bir düşünceye kapılacağı ve dikkat etmesi gerektiği anlamına gelir. Kişinin başarı dolu bir geleceğe sahip olacağına ve emeklerinin karşılığını alacağına işaret eder.


Kahve Falında İnek ve Buzağı Görmek

Fal sahibinin cesareti ve zekasıyla herkesi kendisine hayran bırakacak bir olay yaşayacağı anlamına gelir. Kişinin geçmişini bir anda silip atmak yerine geleceğe yön vermesi için bir rehber olarak kullanması gerektiğine işaret eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.