Kahve Falında İnek Görmek

Kahve Falında İnek Görmek
15 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 8.653 kez okundu.

Kahve falında inek görmek, fal sahibine hiç bilmediği ve yaşamadığı güzel duyguları yaşatacak bir eş ile tasvir edilir. Eğer fal sahibi evli ise evlilik hayatında çok romantik günlerin onu beklediğini müjdeler. Bazı fal yorumcularına göre bol rızk ve bereketli para demektir. Çok belirgin ise bereketli günler çok yakında gelecek fakat yarım veya içi boş ise biraz daha sabredilmesi gerekecek demektir. Fal sahibi erkek ise hem maddi yönden daha rahat hemde daha bol vakitli bir iş değişikliği yaşanacak demektir.

Bazı fal yorumcuları tarafından kız evlat ile yorumlanır. Aileye bereket ve huzur getirecek kız evladı simgeleyen sembol, fal fincanının dibinde çıkmış ise ilk evladı kız olacak demektir. Fal sahibi kadın ise fal sahibinin ilk evladının erkek olacağı müjdesini verir. Eğer fal tabağında büyük bir inek kafası görülüyor ise şanlı şöhretli bir düğün yapılacak demektir. Fal sahibi zengin ve huzur içinde bir ömür sürerek çok mutlu olacaktır. Etrafındaki şekiller ile birlikte yorumlanabilir. Örneğin bir at ile birlikte görülürse fal sahibine iyi dilekleri ile gelen misafirin habercisidir. Misafir uzak yoldan gelir ve haneye huzuru da beraberinde getirir. Fal tabağında küçük bir şekilde belirmişse ve yanında da sürüngen bir hayvan var ise fal sahibinin eline geçen maddi gücün geçici olabileceğine işaret eder. Harcama yaparken kontrollü olması gereken fal sahibi bu konuda uyarılmalıdır ve zor günler için yatırım yapmalıdır.

Kahve Falında İnek Kafası Görmek

Ailenden biri her ne kadar şuan oldukça sağlıklı bir şekilde hayatına devam ediyor olsa bile kısa süreli geçirecek olduğu bir kalp krizi ya da sinir krizi gibi bir olay ile de bir hafta ya da on gün gibi bir süre hastanede yatmak zorunda kalacak olduğuna işarettir. Sizler bu anlarda o kişilerin yanında yer alır iseniz ömrü boyunca sizi en değerli insanlar arasına koyacaklar ve sen de bu durum ile onu oldukça sevecek olduğunu da göstermektedir. Sen öyle bir an yaşayacaksın ki her ne kadar kendini oldukça güçlü olan biri olarak görüyor olsan bile ilk defa böyle adeta öksüz kalmış gibi görecek ve hüznün dibine vura vura bir şeyler yapmak için de çaba sarf edeceksin. Sen onlar yanlarında yok iken yanlarında olan insanlar ile olmayı tercih eder isen o zaman daha da mutlu olan bir birey haline gelebilirsin.

Senin hala eğitim hayatına devam eden ve etmek için de çaba sarf eden biri olduğuna da işaret etmektedir. Sen derslerine ve geleceğin ile ilgili olan konulara o kadar çok dört ile sarılıyorsun ki artık bunun son aşamalarında çok da güzel olan anlara sahip olabileceksin. Gözlerin ile gördüğün her şeye inanıyor olman da senin kolay bir şekilde üzülmemene neden oluyor. Senin bu ara yaşadıklarından dolayı gözünden ve gönlünden düşen insanların düşen düşene olduğunu göstermektedir. O kadar yorgun ve çaresiz görünüyorsun ki adeta son zamanlar içerisinde yaşamış olduğun şeyler senin tükenmişlik sendorumu yaşamana bile neden oluyor. O kadar çok seni üzen insan var ki sen hala onlardan uzak kalmak yerine onlar ile vakit geçirmeyi tercih ediyor olmandan dolayı da kendine yapabilecek olduğun en büyük kötülükleri de yapıyorsun. Artık sen de bir dur demeli ve ona göre de kendin için her ne doğru ise onu yapmaya da karar vermelisin. Adeta insanlar o kadar sana karşı kötü davranıyor ki resmen seni tahrik etmek içim ve en ufak şeylerde bile yanlış yapman için seni üzerilerine çekiyorlar.

Her ne kadar kötü olan şeyler yaşıyor olsan bile eğitim alanında her an başarı gösteriyor olman insanlar yani seni seven insanlar arasında da büyük takdir ile karşılanıyor. Sen de seni üzen insanlar ile hala yan yana olarak senin hayatını etkilemelerine izin vermek yerine daha çok onları hayatından çıkarmayı tercih ederek kendin için iyi olan insanlar ile yan yana olmayı tercih etmelisin. Sen bu başarın ile devam etmeye tercih eder isen o zaman göreceksin ki her şey kısa sürede senin yanında yer alacak.

Kahve Falında Sığır Görmek

Falcılar tarafından değişik şekillerde yorumlanabilir. Kahve içmek bizim kültürümüzün en güzel özelliklerinden biridir. Kahve içtikten sonra bir de bunun falına bakma faslı vardır. Fal fincanında görülen her şekil ayrı ayrı şeyler ifade edebilir. Kişiliği ile ilgili ipuçları vermektedir. Takdir ettiğiniz beğendiğiniz bir insanın varlığını işaret eder. Her ne kadar bu kişi sizden uzak durmak istese de sonunda size karşı gelemeyecek ve aranızda bir şeyler başlayacaktır.

Hayatınızda sizi çok kısıtlayan biri olduğunu gösteriyor siz her ne kadar ona karşı gelip kendinizin de artık bir yetişkin olduğunuzu bildirseniz bile bu kişi sizi anlamıyor ve nereyse her şeyinize karışmaktan kendini alamıyor. Tutkunu olduğunuz bir spor ya da sanat dalı gibi bir şey var siz bunu yapmak istiyorsunuz ama bu kişi buna da izin vermiyor. Sizi kısıtlayan bu kişi eşiniz ,sevgiliniz, babanız ya da ağabeyiniz olabilir ama sonunda onun etkisinden çıkmayı başaracaksınız. Bereketli bir dönem içine girdiğinizi göstermektedir.  Kısmetli ve refah bir hayat sizi bekliyor bu dönemde önünüze çıkacak olan kısmetleri iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Yaşı ve görünümü de oldukça önemlidir eğer yaşlı ise bu durum bol kazanca delalettir eğer genç ise sürekli gelen paraya işarettir.  Hayatınızla ilgili oldukça radikal kararlar verebilirsiniz öncelikle neleri değiştireceğiniz konusuna dikkat edin. Yanında bir de onu tutan bir sahip görüyorsanız bu kişi sizin hayatınızda kazandığınız parada gözü olan biri demektir.

Kahve Falında Dana Görmek

Bereketli zamanların çok yaklaştığını gösterir. Bu bereket hem iş hayatınıza, hem evinize hem de sosyal hayatınıza fazlasıyla yansıyacaktır. Yakın bir zamanda maaşınıza zam alabilir ya da büyük bir ikramiyeyle ödüllendirilebilirsiniz. Elinize geçecek bu parayı aileniz ve sevdiklerinizle beraber mutlu bir şekilde harcayabilirsiniz. Ancak hayatınızdaki bu bereketli anların devam etmesini istiyorsanız elinize geçen paranın bir kısmını özellikle böyle bereketli zamanlarda yatırım amaçlı kullanmanız daha doğru olacaktır. İş yatırımı ya da gayrimenkul veya altın gibi değerlere yapacağınız yatırımla hayatınızda bereketi daim kılabilir, kimseye muhtaç olmadan rahatlık içinde bir hayat yaşayabilirsiniz.

Kısa zamanda ailedeki birey sayısının artacağını ve arkadaş çevrenizin genişleyeceğini gösterir. Yakın bir zaman içerisinde sevdiğiniz birinden hamilelik haberi duyabileceğiniz gibi, eğer hayat planlarınızın içinde yer alıyorsa kendi hamilelik haberinizi de öğrenebilirsiniz. Oldukça etkili olacak bir iş anlaşması yapabilirsiniz. Bu anlaşmanın sonucunda hem siz hem de karşı taraf oldukça olumlu sonuçlar elde edecektir. Ne kadar zor zamanlardan geçiyor olursanız olsun sonunda elde edeceğiniz para, çevrenize eklenecek insanlar ve sahip olacağınız fazladan mutluluk sayesinde yaşadığınız problemlerin birini bile hatırlamayacaksınız. Sadece oldukça şanslı ve hayatında olan birine büyük bir iyilik yapmış kişilerin karşılaşabileceği bir semboldür. Bu sembolü gördüğünüz anda ömrünüz boyunca şansın, mutluluğun, aşkın ve başarının her zaman sizinle olacağından emin olabilirsiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git