Kahve Falında Lamba Görmek

Kahve Falında Lamba Görmek
15 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.469 kez okundu.

Kahve falında lamba görmek, fal sahibinin çok uzun süredir çözemediği bir konuda aydınlanması anlamını taşır. Olayları bütün ayrıntıları ile dinlemesine rağmen anlamayan ve mantıksız bulan fal sahibi birkaç kişinin davranışlarını gözlemleyerek sonunda kimin ne olduğunu ve ne yapmaya çalıştığını anlayacaktır. Arkasından çevrilen dolapların ve yalanların farkına varan fal sahibi hayatını düzene sokmak ve riyakar insanları hayatından çıkartmak için adımlar atacaktır.

Bazı fal yorumcuları tarafından iyi niyet olarak açıklanır. Çevresindeki insanları iyi niyeti ile sürekli doğru yola sevk eden bir yapıdadır. Eğer fincanının dibinde ve büyük bir şekilde çıkmış ise fal sahibine yol gösterecek olan bir dostu yada ile büyüğünü işaret eder.  Fal fincanın üst kısmında silik bir şekilde belirmiş ise çok hızlı bir şekilde ilerleyen ikili ilişkilere dalalettir Fal sahibi kısa zamanda aradığı mutluluğu bulacak demektir. Fal sahibine her zaman uğur getirir. Kısa zamanda açığa çıkan sırlar ve kat edilen yol anlamı da taşıyan, gerçek hayatta da olduğu gibi aydınlık günlerin sembolüdür. Eğer fal fincanında bir kadın simgesinin üzerinde belirmiş ise hiç beklemediği birinden evlenme teklifi almak ile yorumlanır. Eğer görülen eski püskü bir sihirli lamba ise hayallerinin gerçek olması anlamı taşır. Fal tabağında bir kaç tane birlikte belirmişse gelecek günlerin fal sahibine huzur ve refah getirmesi ile yorumlanır.

Kahve Falında Aladdinin Sihirli Lambası Görmek

Senin için gelecek olan bir kişinin sana öyle iyilikleri olacak ki sen bile sana neden bu kadar iyilikleri hem bir arada hem de oldukça hızlı bir şekilde yapıyor olduğuna da hayret edeceksin. Sana en güzel dilekleri ile gelmeyi tercih eden kişiler ile de haber bildiren bu işaret sadece senin hayatına da değil çevrende olan herkesin hayatına oldukça büyük etkiler edecek olduğuna da işarettir. Kalbin ve sevgin o kadar yüce ki senden hoşlanmakta olan kişiler senin kalbini ve temizliğini gördükçe de her an sana gelmek için daha da çok çırpınıyorlar. Her şey senin mutluluğun için hayatında yer almayı tercih eder iken sen ise bazen yanlış şeyler yaparak onların senden uzaklaşmalarına neden olmak da en son sadece senin üzülmene neden olacaktır.

O kadar güzel bir hayata sahip olacaksın ki insanlar adeta sana baktıkları zaman en güzel duyguları da sahip olacaklarını işaret etmektedir. Gözlerini dört açmış sadece senden görmek istediği tek bir hareketi bekleyen bir kişi ile de o kadar mutlu olan zaman dilimlerine sahip olacaksın ki her şeyi ile hayatını sana adayan o kişi ile de evlenebileceksin. Sen de sana kısmetleri ile gelen kişileri de etkili bir şekilde değerlendirmeyi tercih etmelisin.

Kahve Falında Yanan Lamba Görmek

Mutlu ve huzurlu günlerin yakın olduğunun, fal sahibinin geleceğinin parlak olduğunu göstermektedir. Falda lamba simgesi, fal sahibinin aklını uzun süredir meşgul eden tüm problemlerin sona ereceğinin ve refaha ereceğinin işaretidir. Çektiği tüm sıkıntılar sona erecek ve uzun zamandır aradığı huzura kavuşacaktır. Bununla beraber lamba aydınlanma anlamına gelmektedir. Bu da kişinin tuttuğu dilek ya da fincanını kaparken dile getirdiği niyet ile ilişkilidir. Lamba simgesi, falına bakılan kişinin dileğinin kabul olacağını ve hayırlı, güzel gelişmeler yaşayacağını göstermektedir.

İş hayatı göz önünde bulundurularak yorum yapıldığında, fal sahibinin ileri görüşlü ve prensip sahibi birisi olduğunu ve kariyer gelişimini tamamlarken oldukça başarılı olacağını gösterir.  Bununla beraber bu kişi kariyeri hususunda emin adımlar ile ilerlerken karşısına çıkacak olan prensipli kişiler tarafından destek görecek ve karşısına çıkan tüm sorunların üstesinden gelecek demektir. Aynı zamanda falda çıkan lamba simgesi, içi boş ise fal sahibinin hayatta karşısına çıkacak ciddi problemler olmadığını, yolunun her daim açık olacağını gösterir. Genel anlamda falda lamba görmek hayırlı ve güzel haberlere işaret etmektedir. Kişinin önünün açık olduğunu, çevresinde onu seven ve değer veren insanların fazla olduğunu, bu insanlar sayesinde huzur ve mutluluğun sürekli onunla olacağını gösterir. Bir başka yoruma göre ise, falda görülen lamba simgesi kişinin hayal dünyasının zengin olduğuna, kariyer yaşamının bu yönde şekilleneceğine işaret etmektedir.

Kahve Falında Sihirli Lamba Görmek

Hayal ettiğiniz ve olmasını çok istediğiniz bir dileğinizin kabul göreceğinin işaretidir. Kahve falı bakarken fincanın içi ve tabağı ayrı ayrı değerlendirilir ve eğer fal fincanında görülen nesne tabakta da varsa veya onu teyit eden bir ifade bulunuyorsa o zaman dileğiniz çabuk bir süre içinde gerçekleşecek demektir. Fakat tabakta fincanı desteklemiyorsa o zaman dileğiniz için daha zaman var demektir. Yine fincanı saat yönünde ölçekleyip dileğinizin zaman olarak ne kadar süre içinde gerçekleşeceğini tahmin edebilirsiniz. Mesela üç vakte kadar, 1 sene içinde gibi.

Fincanın üst ve alt kısmında görünmesi ile de değerlendirilmelidir. Eğer sihirli lamba üstte belirgin ise gerçekleşme ihtimalinin olduğu, altta ise ihtimalin oluşması için bazı şartların daha yerine geleceği veya yanında başka ifadelerle destekleyerek bu dileğinize engel veya destek olan varsa bunlarla yorumlanmalıdır. Eğer bir kişi lambanın önünde duruyorsa bu kişiyle de dileğinizin ilgili olduğu ifade edilmesi gerekir. Bir kalp ile sihirli lamba yan yana ise o zaman aşk ilişkinizde beklediğiniz kısmet veya bir dileğin gerçekleşmiş olduğuna yine bulunduğu yere göre de gerçekleşme vakti hakkında da bilgi verilerek yorumlanır.

Varlıklı, yaşlıca seni çok seven bir kadından alacağın borçla yapacağın bir yatırım büyük bir servet kazanmana neden olacak. Fincanında biriyle el ele tutuşmuş olarak başının göğe değdiği görünüyor, bide yanında alyans şekli var. Fincanında beliren bu figür erkek arkadaşınla ömür boyu sürdürmeyi başaracağınız evlilikte mutluluktan başının göğe değeceği anlamına geliyor.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git