Kahve Falında Lamba Görmek

15.04.2015
Kahve Falında Lamba Görmek

Kahve falında lamba görmek, fal sahibinin hayatında karşına çıkanlara kör bakmaması ve bazı şeyleri görmesi için elinden geleni yapması gerektiği anlamına gelir. Kişinin hayatında taşların yerine oturacağına ve istenilen olayların kısa sürede hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine işaret eder.

Aşk Yorumu

Bekar kişiler için kalbinizin çok temiz olduğuna delalet eder. Bu temiz kalbiniz sayesinde karşı cins size gıpta ile bakıyor, bundan dolayı da size açılamayan, sizden hoşlanan birçok kişi olduğuyla yorumlanır. Size açılamamaları farklı bir yönden bakılacak olursa, sizin için avantaj olacaktır. Uzun zamandır hoşlandığınız biri anlamına gelir. Bu kişinin, hiç ummadığınız bir anda size ilanı aşk edeceği anlamına gelir. Aranızda karşılıklı bir aşk olacağına ve bu ilişkinin evliliğe kadar gidecek mutlu bir ilişki olacağına delalet eder. Aynı zamanda da aşk hayatınızda uzun zamandır dilediğiniz ya da çok istediğiniz dileğinizin birkaç gün içinde gerçekleşeceğine delalet eder.

İlişkisi olanlar için de mutlu ve gıpta edilecek bir ilişkisi olduğuna işaret eder. Kısa bir süre sonra da evlilik teklifi alacağınıza yorumlanır. Bu teklif sadece sizi değil, etrafınızdaki mutluluğunuzu isteyen tüm insanları sevindireceğini simgeler. Kısa süre içinde yapmayı planlayacağınız düğününüzün, hayallerinizdeki gibi bir düğün olacağına işaret eder. Evli kimseler için de eşinizin size yapacağı sürprizle yorumlanır. Bu sürpriz, sizin uzun zamandır satın almak istediğiniz, sizin için çok değerli olan bir şey ile yorumlanır.

Para Yorumu

Uzun süredir size borçlu olan bir yakınınızdan paranızı alacağınıza yorumlanır. Bu para size maddi sıkıntılar çektiğiniz anda, tabiri caizse şifa niyetinde geleceği anlamına gelir. Etrafınızdaki iyi niyetli insanların desteği, size maddi olarak kazanca uğratacağına delalet eder. Bu kazancınız, ilerleyen zamanlar için sizin açınızdan iyi olacağına delalet eder. Bir süre birikim yapacağınıza, biriktireceğiniz bu parayla iş yeri açacağınıza ve iş yeriniz için harcayacağınız paranın daha fazlasını çok kısa bir sürede tekrar kazanacağınızı simgeler.

Hane içinde ailenizi maddi olarak zarara uğratan biri varsa, en kısa sürede kendini toparlayacağına ve ailenizi uğrattığı zarardan kurtaracağına delalet eder. Bu kişinin sadece hanenize değil, parasal açıdan size de desteği olacak. Fakat siz bu paraya ihtiyacınızın olmadığına karar verecek ve bu kişinin teklif ettiği parayı kibar bir dille reddedeceksiniz.

Bu aralar parasal açıdan çok şanslı olduğunuz anlamına gelir. Elinizi attığınız her işin sonunda size yüklü miktarlarda para geleceğine yorumlanır. Uzun süredir çektiğiniz para sıkıntılarının ardından, maddi olarak bahtınızın açılmasıyla birlikte, tutumlu biri olmaya karar verecek ve eskiden yaşadığınız tutumsuzluğunuzdan vazgeçeceksiniz. Böylelikle geleceğinizde sizi rahata kavuşturacak parayı kısa bir zaman diliminde biriktireceğinize delalet eder.

Aile ve Yaşam Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre ailenizle alakalı uzun zamandır çektiğiniz sıkıntıların en sonunda son bulacağı anlamına gelir. Bu sıkıntılar da sizin karşı tarafı dinleyip bir türlü anlayamamanız ile başladığına delalet eder. Fakat bir müddet karşı tarafın gözlemini yaptıktan sonra onun derdini anlayacak ve bu sıkıntıları hep beraber bir çözüme ulaştıracaksınız.

Münakaşa yaşadığınız bazı arkadaşlarınızla barışacağınıza yorumlanır. Bu kişiler sizden özür dileyecek, onları affetmeniz için bir süre peşinizden koşacaklar. En sonunda sizin pes edip onları affedeceğinize fakat içinizde onlara karşı belli başlı bazı kırgınlıkların hala mevcut olacağına delalet eder.

Yakın çevrenizde çok değer verdiğiniz bir arkadaşınızın düğünü olacağı anlamına gelir. Sizin bu düğüne katılacağınıza ve burada çok uzun zamandır görmediğiniz bazı arkadaşlarınızla karşılaşacağınıza yorumlanır. Bu arkadaşlarınızla tekrar eskisi gibi olacağınıza, hatta aranızda eskisinden daha sıkı bir bağ oluşacağına delalet eder.

Uzun zamandır ziyaret etmediğiniz aile büyüklerinizi çok ihmal ettiğinizi de simgeler aynı zamanda. Birkaç gün içinde bunun farkına varacağınızı, ziyaretlerine elinizde hediyelerle gidip hal hatır soracağınızı gösterir. Bu ziyaretin aile büyüklerinizi çok mutlu edeceğine, onların hayır dualarını alacağınıza delalet eder.

İş ve Kariyer Yorumu

İş konusunda ileri görüşlü ve prensipli biri olduğunuza delalet eder. Bu durumunuz da sizin başladığınız işi yarım bırakmadığınıza ve iş hayatınızda emin adımlarla yükseleceğinize yorumlanır. Gideceğiniz bir iş seyahatinde tanışacağınız insanlar sizin prensibinizi ve ileri görüşlü olmanızı destekleyecek insanların olacağını simgeler. Böylelikle de iş hayatınızda karşınıza çıkacak sorunların üstesinden kolaylıkla geleceğiniz anlamına gelir.

Eğer tüm bunların tam zıttı prensipli olmayan biriyseniz, kısa süre sonra bu durumu ters yüz edeceğinize, iş hayatınızda daha düzenli biri olacağınıza delalet eder. Aynı şekilde de alacağınız bu kararla, iş hayatınızdaki sıkıntıların yavaş yavaş yok olacağı anlamına gelir.

Çalışmayan, fakat uzun zamandır iş arayan biriyseniz, ummadığınız bir şirketten size birkaç gün içinde iş teklifi geleceğine yorumlanır. Bu iş teklifinin sizin tam da aradığınız türden bir iş olacağına ve bu teklifi kabul ettiğiniz takdirde uzun bir süre bu iş yerinde çalışacağınıza ve işinizi severek yapacağınıza işaret eder.

Okuyan kimseler için de sınav dönemini kolaylıkla geçeceğine ve notlarının yüksek olacağına delalet eder. Okul hayatınızda göstereceğiniz bu başarı bazı hocalarınızın gözünden kaçmayacak ve hocalarınızın referans olmasıyla birlikte, bölümünüzle alakalı kaliteli bir şirkette işe başlayabilirsiniz. Başta bu durumu kabul etmek istemeyecek, bu durumun okulunuzu kötü etkilemesinden korkacaksınız. Fakat durumun sizin korktuğunuz kadar olmayacağını, aksine bu iş hayatınızın okulunuzu olumlu yönde etkileyeceğini fark edeceksiniz.

Sağlık Yorumu

Bir süredir sağlık ile alakalı sıkıntılar yaşamış olabileceğinize yorumlanır. Bu sağlık durumu psikolojinizi de kötü etkilemişse, en kısa sürede bu hastalıklardan kurtulacağınıza delalet eder. Bu hastalık ve psikolojik sıkıntıların sizin kendi kendinize tabir-i caizse boşa kuruntu yapmanızdan, kendinizi gereksiz bir stresin içine sokmanızdan kaynaklandığını fark edeceğiniz ve tüm bunları unutma çabasına girdiğiniz an kendinizi daha iyi hissetmeye başlayacağınız anlamına gelir.

Uzak bir akrabanızı hastanede ziyaret edeceğinize delalet eder. Bu kişinin kalp krizi geçirmiş olma ihtimali olduğuna yorumlanır. Herkesin bu kalp krizini kaldıramayacağını, kısa süre sonra öleceğini düşündüğü bu kişi, herkesi şaşırtarak birkaç gün içinde toparlayacak, hayatına eskisinden daha sağlıklı bir şekilde devam edecek. Bu kişinin uzun bir ömür yaşayacağı delalet edilir.

Tatil için kısa bir yolculuğa çıkmayı planlıyorsanız, burada kendinize dikkat etmeniz gerektiği anlamına gelir. Kendinize dikkat etmediğiniz takdirde, dinlenmek için çıktığınız bu tatil sonucunda, evinize hafif bir rahatsızlıkla dönme ihtimalinizin olduğuna delalet eder. Fakat bunun korkulacak bir durum olmadığını, hafif rahatsızlığın da soğuk algınlığı olabileceği ile yorumlanır.


Kahve Falında Alaaddinin Sihirli Lambası Görmek

Fal sahibinin ailesi içerisinde yaşadığı ufak tatsızlıkların kısa sürede çözüme kavuşacağı ve keyfinin yerine geleceği anlamına gelir. Kişinin hayatını gözden geçirmesi ve kendisine zarar veren şeylerden bir an önce uzaklaşması gerektiğine işaret eder.


Kahve Falında Sokak Lambası Görmek

Fal sahibinin yaşayacağı bir olaydan sonra sevdiği ile ters düşeceği ve yanlış anlaşılmaktan son anda kurtulacağı anlamına gelir. Kişinin çevresinde kendisini karalamak isteyenlerin çabalarının boşa çıkacağına ve sevdiği ile arasındaki bağın güçleneceğine işaret eder.


Kahve Falında Gaz Lambası Görmek

Fal sahibinin sevdiği ile ilişkisini bir anda değiştirecek sürpriz bir gelişme yaşayacağı ve çok mutlu olacağı anlamına gelir. Kişinin iş ve eğitim hayatında kontrolü bir an önce eline alarak içerisinde bulunduğu süreci iyi yönetmesi gerektiğine işaret eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.