Kahve Falında Lamba Görmek

15.04.2015
Kahve Falında Lamba Görmek

Kahve falında lamba görmek, fal sahibinin çok uzun süredir çözemediği bir konuda aydınlanması anlamını taşır. Olayları bütün ayrıntıları ile dinlemesine rağmen anlamayan ve mantıksız bulan fal sahibi birkaç kişinin davranışlarını gözlemleyerek sonunda kimin ne olduğunu ve ne yapmaya çalıştığını anlayacaktır. Arkasından çevrilen dolapların ve yalanların farkına varan fal sahibi hayatını düzene sokmak ve riyakar insanları hayatından çıkartmak için adımlar atacaktır.

Bazı fal yorumcuları tarafından iyi niyet olarak açıklanır. Çevresindeki insanları iyi niyeti ile sürekli doğru yola sevk eden bir yapıdadır. Eğer fincanının dibinde ve büyük bir şekilde çıkmış ise fal sahibine yol gösterecek olan bir dostu yada ile büyüğünü işaret eder.  Fal fincanın üst kısmında silik bir şekilde belirmiş ise çok hızlı bir şekilde ilerleyen ikili ilişkilere dalalettir Fal sahibi kısa zamanda aradığı mutluluğu bulacak demektir. Fal sahibine her zaman uğur getirir. Kısa zamanda açığa çıkan sırlar ve kat edilen yol anlamı da taşıyan, gerçek hayatta da olduğu gibi aydınlık günlerin sembolüdür. Eğer fal fincanında bir kadın simgesinin üzerinde belirmiş ise hiç beklemediği birinden evlenme teklifi almak ile yorumlanır. Eğer görülen eski püskü bir sihirli lamba ise hayallerinin gerçek olması anlamı taşır. Fal tabağında birkaç tane birlikte belirmişse gelecek günlerin fal sahibine huzur ve refah getirmesi ile yorumlanır.

Aşk Hayatı

Bekar kişiler için kalbinizin çok temiz olduğuna delalet eder. Bu temiz kalbiniz sayesinde karşı cins size gıpta ile bakıyor, bundan dolayı da size açılamayan, sizden hoşlanan birçok kişi olduğuyla yorumlanır. Size açılamamaları farklı bir yönden bakılacak olursa, sizin için avantaj olacaktır. Uzun zamandır hoşlandığınız biri anlamına gelir. Bu kişinin, hiç ummadığınız bir anda size ilanı aşk edeceği anlamına gelir. Aranızda karşılıklı bir aşk olacağına ve bu ilişkinin evliliğe kadar gidecek mutlu bir ilişki olacağına delalet eder. Aynı zamanda da aşk hayatınızda uzun zamandır dilediğiniz ya da çok istediğiniz dileğinizin birkaç gün içinde gerçekleşeceğine delalet eder.

İlişkisi olanlar için de mutlu ve gıpta edilecek bir ilişkisi olduğuna işaret eder. Kısa bir süre sonra da evlilik teklifi alacağınıza yorumlanır. Bu teklif sadece sizi değil, etrafınızdaki mutluluğunuzu isteyen tüm insanları sevindireceğini simgeler. Kısa süre içinde yapmayı planlayacağınız düğününüzün, hayallerinizdeki gibi bir düğün olacağına işaret eder. Evli kimseler için de eşinizin size yapacağı sürprizle yorumlanır. Bu sürpriz, sizin uzun zamandır satın almak istediğiniz, sizin için çok değerli olan bir şey ile yorumlanır.

Para

Uzun süredir size borçlu olan bir yakınınızdan paranızı alacağınıza yorumlanır. Bu para size maddi sıkıntılar çektiğiniz anda, tabiri caizse şifa niyetinde geleceği anlamına gelir. Etrafınızdaki iyi niyetli insanların desteği, size maddi olarak kazanca uğratacağına delalet eder. Bu kazancınız, ilerleyen zamanlar için sizin açınızdan iyi olacağına delalet eder. Bir süre birikim yapacağınıza, biriktireceğiniz bu parayla iş yeri açacağınıza ve iş yeriniz için harcayacağınız paranın daha fazlasını çok kısa bir sürede tekrar kazanacağınızı simgeler.

Hane içinde ailenizi maddi olarak zarara uğratan biri varsa, en kısa sürede kendini toparlayacağına ve ailenizi uğrattığı zarardan kurtaracağına delalet eder. Bu kişinin sadece hanenize değil, parasal açıdan size de desteği olacak. Fakat siz bu paraya ihtiyacınızın olmadığına karar verecek ve bu kişinin teklif ettiği parayı kibar bir dille reddedeceksiniz.

Bu aralar parasal açıdan çok şanslı olduğunuz anlamına gelir. Elinizi attığınız her işin sonunda size yüklü miktarlarda para geleceğine yorumlanır. Uzun süredir çektiğiniz para sıkıntılarının ardından, maddi olarak bahtınızın açılmasıyla birlikte, tutumlu biri olmaya karar verecek ve eskiden yaşadığınız tutumsuzluğunuzdan vazgeçeceksiniz. Böylelikle geleceğinizde sizi rahata kavuşturacak parayı kısa bir zaman diliminde biriktireceğinize delalet eder.

Aile ve Yaşam Alanı

Ailenizle alakalı uzun zamandır çektiğiniz sıkıntıların en sonunda son bulacağı anlamına gelir. Bu sıkıntılar da sizin karşı tarafı dinleyip bir türlü anlayamamanız ile başladığına delalet eder. Fakat bir müddet karşı tarafın gözlemini yaptıktan sonra onun derdini anlayacak ve bu sıkıntıları hep beraber bir çözüme ulaştıracaksınız.

Münakaşa yaşadığınız bazı arkadaşlarınızla barışacağınıza yorumlanır. Bu kişiler sizden özür dileyecek, onları affetmeniz için bir süre peşinizden koşacaklar. En sonunda sizin pes edip onları affedeceğinize fakat içinizde onlara karşı belli başlı bazı kırgınlıkların hala mevcut olacağına delalet eder.

Yakın çevrenizde çok değer verdiğiniz bir arkadaşınızın düğünü olacağı anlamına gelir. Sizin bu düğüne katılacağınıza ve burada çok uzun zamandır görmediğiniz bazı arkadaşlarınızla karşılaşacağınıza yorumlanır. Bu arkadaşlarınızla tekrar eskisi gibi olacağınıza, hatta aranızda eskisinden daha sıkı bir bağ oluşacağına delalet eder.

Uzun zamandır ziyaret etmediğiniz aile büyüklerinizi çok ihmal ettiğinizi de simgeler aynı zamanda. Birkaç gün içinde bunun farkına varacağınızı, ziyaretlerine elinizde hediyelerle gidip hal hatır soracağınızı gösterir. Bu ziyaretin aile büyüklerinizi çok mutlu edeceğine, onların hayır dualarını alacağınıza delalet eder.

İş ve Kariyer

İş konusunda ileri görüşlü ve prensipli biri olduğunuza delalet eder. Bu durumunuz da sizin başladığınız işi yarım bırakmadığınıza ve iş hayatınızda emin adımlarla yükseleceğinize yorumlanır. Gideceğiniz bir iş seyahatinde tanışacağınız insanlar sizin prensibinizi ve ileri görüşlü olmanızı destekleyecek insanların olacağını simgeler. Böylelikle de iş hayatınızda karşınıza çıkacak sorunların üstesinden kolaylıkla geleceğiniz anlamına gelir.

Eğer tüm bunların tam zıttı prensipli olmayan biriyseniz, kısa süre sonra bu durumu ters yüz edeceğinize, iş hayatınızda daha düzenli biri olacağınıza delalet eder. Aynı şekilde de alacağınız bu kararla, iş hayatınızdaki sıkıntıların yavaş yavaş yok olacağı anlamına gelir.

Çalışmayan, fakat uzun zamandır iş arayan biriyseniz, ummadığınız bir şirketten size birkaç gün içinde iş teklifi geleceğine yorumlanır. Bu iş teklifinin sizin tam da aradığınız türden bir iş olacağına ve bu teklifi kabul ettiğiniz takdirde uzun bir süre bu iş yerinde çalışacağınıza ve işinizi severek yapacağınıza işaret eder.

Okuyan kimseler için de sınav dönemini kolaylıkla geçeceğine ve notlarının yüksek olacağına delalet eder. Okul hayatınızda göstereceğiniz bu başarı bazı hocalarınızın gözünden kaçmayacak ve hocalarınızın referans olmasıyla birlikte, bölümünüzle alakalı kaliteli bir şirkette işe başlayabilirsiniz. Başta bu durumu kabul etmek istemeyecek, bu durumun okulunuzu kötü etkilemesinden korkacaksınız. Fakat durumun sizin korktuğunuz kadar olmayacağını, aksine bu iş hayatınızın okulunuzu olumlu yönde etkileyeceğini fark edeceksiniz.

Sağlık

Bir süredir sağlık ile alakalı sıkıntılar yaşamış olabileceğinize yorumlanır. Bu sağlık durumu psikolojinizi de kötü etkilemişse, en kısa sürede bu hastalıklardan kurtulacağınıza delalet eder. Bu hastalık ve psikolojik sıkıntıların sizin kendi kendinize tabir-i caizse boşa kuruntu yapmanızdan, kendinizi gereksiz bir stresin içine sokmanızdan kaynaklandığını fark edeceğiniz ve tüm bunları unutma çabasına girdiğiniz an kendinizi daha iyi hissetmeye başlayacağınız anlamına gelir.

Uzak bir akrabanızı hastanede ziyaret edeceğinize delalet eder. Bu kişinin kalp krizi geçirmiş olma ihtimali olduğuna yorumlanır. Herkesin bu kalp krizini kaldıramayacağını, kısa süre sonra öleceğini düşündüğü bu kişi, herkesi şaşırtarak birkaç gün içinde toparlayacak, hayatına eskisinden daha sağlıklı bir şekilde devam edecek. Bu kişinin uzun bir ömür yaşayacağı delalet edilir.

Tatil için kısa bir yolculuğa çıkmayı planlıyorsanız, burada kendinize dikkat etmeniz gerektiği anlamına gelir. Kendinize dikkat etmediğiniz takdirde, dinlenmek için çıktığınız bu tatil sonucunda, evinize hafif bir rahatsızlıkla dönme ihtimalinizin olduğuna delalet eder. Fakat bunun korkulacak bir durum olmadığını, hafif rahatsızlığın da soğuk algınlığı olabileceği ile yorumlanır.


 

Kahve Falında Alaaddinin Sihirli Lambası Görmek

Senin için gelecek olan bir kişinin sana öyle iyilikleri olacak ki sen bile sana neden bu kadar iyilikleri hem bir arada hem de oldukça hızlı bir şekilde yapıyor olduğuna da hayret edeceksin. Sana en güzel dilekleri ile gelmeyi tercih eden kişiler ile de haber bildiren bu işaret sadece senin hayatına da değil çevrende olan herkesin hayatına oldukça büyük etkiler edecek olduğuna da işarettir. Kalbin ve sevgin o kadar yüce ki senden hoşlanmakta olan kişiler senin kalbini ve temizliğini gördükçe de her an sana gelmek için daha da çok çırpınıyorlar. Her şey senin mutluluğun için hayatında yer almayı tercih eder iken sen ise bazen yanlış şeyler yaparak onların senden uzaklaşmalarına neden olmak da en son sadece senin üzülmene neden olacaktır.

O kadar güzel bir hayata sahip olacaksın ki insanlar adeta sana baktıkları zaman en güzel duyguları da sahip olacaklarını işaret etmektedir. Gözlerini dört açmış sadece senden görmek istediği tek bir hareketi bekleyen bir kişi ile de o kadar mutlu olan zaman dilimlerine sahip olacaksın ki her şeyi ile hayatını sana adayan o kişi ile de evlenebileceksin. Sen de sana kısmetleri ile gelen kişileri de etkili bir şekilde değerlendirmeyi tercih etmelisin.


 

Kahve Falında Yanan Lamba Görmek

Mutlu ve huzurlu günlerin yakın olduğunun, fal sahibinin geleceğinin parlak olduğunu göstermektedir. Fal sahibinin aklını uzun süredir meşgul eden tüm problemlerin sona ereceğinin ve refaha ereceğinin işaretidir. Çektiği tüm sıkıntılar sona erecek ve uzun zamandır aradığı huzura kavuşacaktır. Bununla beraber lamba aydınlanma anlamına gelmektedir. Bu da kişinin tuttuğu dilek ya da fincanını kaparken dile getirdiği niyet ile ilişkilidir. Lamba simgesi, falına bakılan kişinin dileğinin kabul olacağını ve hayırlı, güzel gelişmeler yaşayacağını göstermektedir.

İş hayatı göz önünde bulundurularak yorum yapıldığında, fal sahibinin ileri görüşlü ve prensip sahibi birisi olduğunu ve kariyer gelişimini tamamlarken oldukça başarılı olacağını gösterir.  Bununla beraber bu kişi kariyeri hususunda emin adımlar ile ilerlerken karşısına çıkacak olan prensipli kişiler tarafından destek görecek ve karşısına çıkan tüm sorunların üstesinden gelecek demektir. Aynı zamanda içi boş ise fal sahibinin hayatta karşısına çıkacak ciddi problemler olmadığını, yolunun her daim açık olacağını gösterir. Genel anlamda hayırlı ve güzel haberlere işaret etmektedir. Kişinin önünün açık olduğunu, çevresinde onu seven ve değer veren insanların fazla olduğunu, bu insanlar sayesinde huzur ve mutluluğun sürekli onunla olacağını gösterir. Bir başka yoruma göre ise kişinin hayal dünyasının zengin olduğuna, kariyer yaşamının bu yönde şekilleneceğine işaret etmektedir.


 

Kahve Falında Sihirli Lamba Görmek

Hayal ettiğiniz ve olmasını çok istediğiniz bir dileğinizin kabul göreceğinin işaretidir. Kahve falı bakarken fincanın içi ve tabağı ayrı ayrı değerlendirilir ve eğer fal fincanında görülen nesne tabakta da varsa veya onu teyit eden bir ifade bulunuyorsa o zaman dileğiniz çabuk bir süre içinde gerçekleşecek demektir. Fakat tabakta fincanı desteklemiyorsa o zaman dileğiniz için daha zaman var demektir. Yine fincanı saat yönünde ölçekleyip dileğinizin zaman olarak ne kadar süre içinde gerçekleşeceğini tahmin edebilirsiniz. Mesela üç vakte kadar, 1 sene içinde gibi.

Fincanın üst ve alt kısmında görünmesi ile de değerlendirilmelidir. Eğer sihirli lamba üstte belirgin ise gerçekleşme ihtimalinin olduğu, altta ise ihtimalin oluşması için bazı şartların daha yerine geleceği veya yanında başka ifadelerle destekleyerek bu dileğinize engel veya destek olan varsa bunlarla yorumlanmalıdır. Eğer bir kişi lambanın önünde duruyorsa bu kişiyle de dileğinizin ilgili olduğu ifade edilmesi gerekir. Bir kalp ile sihirli lamba yan yana ise o zaman aşk ilişkinizde beklediğiniz kısmet veya bir dileğin gerçekleşmiş olduğuna yine bulunduğu yere göre de gerçekleşme vakti hakkında da bilgi verilerek yorumlanır.

Varlıklı, yaşlıca seni çok seven bir kadından alacağın borçla yapacağın bir yatırım büyük bir servet kazanmana neden olacak. Fincanında biriyle el ele tutuşmuş olarak başının göğe değdiği görünüyor, bide yanında alyans şekli var. Fincanında beliren bu figür erkek arkadaşınla ömür boyu sürdürmeyi başaracağınız evlilikte mutluluktan başının göğe değeceği anlamına geliyor.


 

Kahve Falında Lamba Cini Görmek

Bu dönemde hayatınızı tamamen değiştirebilecek olan iki seçenek arasında kalacağınıza işaret etmektedir. Bu durum sizin için uzun bir süre düşündürücü olacaktır. Yapmak zorunda olacağınız bu tercih ile hayatınızın akışını belirleyecek ve her iki şekilde de hayatınızı tamamen değiştirmek zorunda kalacaksınız. Aslında yapmak istediğiniz tercih bellidir, fakat sonucunda sevdiklerinizi geride bırakıp, kendinize bambaşka bir hayat kurmanız gerekecektir. Bu noktada biraz çelişkiye düşebilirsiniz. Bu durumu değerlendirirken yakınlarınız ile de konuşmalı onların da fikirlerini almayı ihmal etmemelisiniz. Durum tabi ki onları üzecek, gitmenizi istemeyeceklerdir fakat sizin bunu ne kadar çok hayal ettiğiniz bildiklerinden dolayı kararınıza saygı göstereceklerdir. Bu karşınıza çıkacak olan son fırsat olabilir, durumu iyi değerlendirmeli ve hayallerinizin peşinden gitmelisiniz. Bu imkân elinize tekrar geçmeyebilir ve çok pişman olabilirsiniz.

İş ve kariyer hayatınızda yaşayacağınız bu gelişme, aşk hayatınıza da yansıyacaktır. Bencil düşünülmemesi gereken bu durumda, sizinle aynı fikirde olamayan eşiniz veya sevgiliniz ile ayrılık yaşayabilirsiniz. Onun yerine işinizi ve kariyerinizi seçtiğiniz fikrine kapılabilir. Bu durum sizi başta çok üzecektir fakat daha sonra alışacak ve yolunuza tek başınıza devam edeceksiniz. Başka bir yerde kuracağınız bu yeni hayatta, yaşamınıza yeni insanlar girecek, yeni dostlar edineceksiniz. Kısa bir süre içerinde tanışacağınız birisi ile birliktelik yaşamaya başlayacaksınız. Hayatınıza yeni giren bu kişi diğerlerinden çok farklı birisi olacaktır. Uzun soluklu bir ilişki sonrasında bu birlikteliğinizi evlilik ile taçlandırabilirsiniz. Tekrardan bir aile kurmanın mutluluğu ayaklarınızı yerden kesecek ve her zaman hayalini kurduğunuz huzurlu bir evlilik, kocaman bir aile, bolluk ve bereket içerisinde geçireceğiniz günler sizleri beklemektedir.


 

Kahve Falında Avize Görmek

Kısa zaman içerisinde size yardımı dokunacak biri ile tanışacağınıza ve bu kişinin çok iyi bir kimse olduğuna işaret eder. Bu dönem bir yere iş başvuru yaptıysanız olumlu sonuçlanacağına, güzel bir işe sahip olacağınıza tabir edilir. Kabul olacak duaya, içten istediğiniz isteklerinizin gerçekleşeceğine yorumlanır. Hayırlı haberlere işarettir. İş hayatında yakalayacağınız başarıya ve atlayacağınız statü anlamına gelmektedir. Borcu olan bir kişi iseniz yakın zamanda elinize yüklü miktarda para geçeceğine ve bu para ile tüm borçlarınızı ödeyeceğinize delalet eder.

Bereket, bolluk ve rızık anlamına gelir. Hane içerisinde çekilen sıkıntıların sona ereceğine tabir olunur. Uzaktan gelen bir yakınınıza ve bu yakınınızın gelmesi ile hanede açacak olan güneşe işaret eder. Asker uğurlaması anlamına da gelmektedir. Kısa zaman içerisinde yakın çevrenizden birini büyük bir sevinç ve eğlence ile askere yollayacağınıza dalalet eder.


 

Kahve Falında Işık Görmek

İyiliğe, güzelliğe ve mutluluğa işaret eder. Hayatınızdaki insan ile güzel bir yolculuğa çıkacağınıza, bu yolculukta hayatınızın sürprizi ile karşılaşacağınıza yorumlanır. Bu sürprizin bir evlilik teklifi ve tektaş olacağına dalalet eder. Herkesin kıskandığı bir ilişkinizin olduğuna fakat iman gücünüz sayesinde kolay kolay nazara gelmediğinize tabir olunur. İş hayatında size bir iş verileceği, sizin de bu işi kısa sürede halledeceğiniz anlamına gelir. Bu işte elde ettiğiniz başarı sayesinde mevki atlayacağınızı, istediğiniz geliri elde edeceğiniz, gösterir.

Hane içerisinde hasta olan bir kişinin sağlığıma kavuşacağına işaret eder. Bu kişinin sağlığına kavuşması ile hanede büyük bir mutluluk yaşanacağına yorulur. Askerde olan bir yakınınızın yakında tezkere alacağına, büyük özlem ile kavuşacağınıza dalalet eder. İstediğiniz bir arabayı verdiğiniz emekler sayesinde kısa sürede elde edeceğinizi gösterir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Mum


 

Kahve Falında Fener Görmek

Başınıza büyük bir talih kuşunun konacağına işaret eder. Bu aralar şans oyunu oynuyorsanız şansınızın yaver gideceğine yorulur. Yeni iş arayışı içerisindeyseniz beklentilerinizi karşılayacak bir işe sahip olacağınız ve maddi gelirinizin artacağı anlamına gelir. Hayatta sizi sıkan, yoran her ne var ise onlardan kurtulacağınızı gösterir. Yeni başlangıçlar yaparak yeni bir eve taşınacağınıza tabir olunur.

İş yerindeki başarılarınız sayesinde parmakla gösterilen kişi olduğunuza işaret eder. Yeni bir projeye başlayarak güzel başarı yakalayacağınıza yorulur. Hane içinden birinin gittiği uzak yoldan döneceğine, bu kişinin dönmesi ile hayatınızdaki her şeyin yoluna gireceğine dalalet eder.


 

Kahve Falında Ampul Görmek

Genellikle olumlu olarak yorumlanır. İş hayatı kısa sürede düzene girecektir ve yakın zamanda maddi açıdan rahatlama yaşayacaktır. Bunun yanında özel hayatında da beklediği karşılığı kısa sürede bulacağına yorumlanabilir. Hayatınızın çok kötü ve karamsar bir şekilde ilerliyor olduğunu da göstermektedir. Eğer etrafa sadece at gözlüğü ile bakmak yerine her yeri görebilecek şekilde ve olumlu yönleri de fark edebilecek şekilde bakar iseniz işte o zaman artık sizlerde hayatın karanlık tarafında olmak yerine aydınlık tarafında olabileceksiniz. Mutsuzluğu nasıl yaratan insanlar ise mutluluğu yaratmak da insanların kendi elleri arasında olan bir durum olduğunu bilir iseniz işte o zaman gerçekten de mutlulukları elleriniz arasına alabileceksiniz. Sizlerin hayatına çok geç de olsa etkili bir şekilde girecek kişinin vereceği mutlulukları da göstermektedir. İnsanlara karşı bakış açınızı artık değiştirme vaktinizin de geldiğini göstermektedir. Hala hayatınız boyunca yaptığınız gibi herkese kendiniz gibi bakar iseniz o zaman gerçekten de insanlar sadece sizleri kullanmak isteyecek ve sizler de bu durumdan büyük zarar göreceksiniz. İstediğiniz kadar onların sadece iyi niyetli olduklarını düşünüyor olsanız bile aslında hiç kimse sizlerin baktığı gibi onları görmüyor.

Fal sahibi için aydınlık günlerin yaklaştığına işaret eder. Sıkıntıların kısa sürede yerini aydınlık günlere bırakacağı söylenebilir. Fal sahibinin cevap beklediği bir iş görüşmesi varsa bu görüşme kısa sürede olumlu olarak yanıtlanacaktır. Beklediği paraya kısa sürede kavuşacak ve borcu varsa bu borçla ilgili kısa sürede rahatlama yaşayacaktır. Bazı yorumcular için de dileklerin gerçek olacağı anlamını taşımaktadır. Buna göre bu kişiler dileklerinin kısa sürede gerçek olduğunu göreceklerdir. Hatta bu kişilerin aileleriyle birlikte daha ferah bir döneme girecekleri de söylenebilir. Falına bakılan kişinin medeni haline göre de yorumlanır ve kişi evli değilse yakın zamanda hayırlı bir kısmetle karşılaşacak demektir. Eğer kişi evliyse eşiyle mutlu bir geleceğe sahip olacaktır. Aynı zamanda erkek çocuğa sahip olunacağına da yorumlanır. Bazı yorumculara göre zahmet verilerek elde edilecek paraya da yorumlanır. Ampul gören kişi yoğun çalışmalar yapacak ama çalışmalarının karşılığını alacak demektir. Erkekse yüksek mevkiye sahip olunacağına yorumlanır. Kişi yakın zamanda hayalini kurduğu işte mevki sahibi olacak demektir. Genellikle devlet işlerinde hayra yorumlanır.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.