Rüyada Ev Temizlemek

15.07.2019
Rüyada Ev Temizlemek

Rüyada ev temizlemek içinde olduğun konumun da değerini bilmen gerekiyor olduğuna işaret etmektedir. Sen sahip oldukların ile yetinmeyi tercih eder isen her an daha fazlası ile de mükemmel olan yerlere gelebileceksin. Ama ilk olarak elinde olanlar ile yetinerek onların kıymetini biliyor olman da gerekir. Sen her an kazanmak için çaba sarf eden ve insanlar ile de en iyi olan zamanları her an geçirmek isteyen birisin. Bundan dolayı da herkes tarafından oldukça da çok sevilen biri olarak devam ediyorsun. Sen de bundan dolayı her ne ister isen en güzel olan yönleri ile sana sunulmasını da sağlayacaksın.

Eğer bekar isen evlenecek evli ise de tatile gideceksin. Bu iki olay ile de istenilen konuma ulaşılacak ve her şeyi elde edeceksiniz. Sadece sizi üzen bir ya da birkaç kişi var gibi duruyor. Aman sen de ona takılmak yerine daha çok sana gelecek olan kısımları değerlendir. En mutlu olan yönler her an senin ve seni sevenler için de yer almakta. Eski sevgilini aldattığın için de bu arada hiç pişman değilsin. Çünkü o da seni aldattı ve seni üzmek için her yolu denedi. Sen de artık hayatında olan kişiler ile en güzel olan yönleri deniyorsun.

Eğer bir sevgiliniz veya partneriniz yok ise de sizden ciddi anlamda hoşlanıyor olan birine de işareti etmektedir. Ancak tüm çabalarına rağmen sizi bir türlü etkileyemiyor ve sizden bir karşılık göremiyor. Bir süre sonra bu kişi artık bu durumdan oldukça fazla sıkılacak ve gelip sizinle bir şekilde konuşacak. Ancak laubali bir üslup ile sizinle konuşması sizi bir hayli rahatsız edecek ve ondan sizden uzak durmasını isteyeceksiniz. Ancak bu kişi laubali tavırlarını sürdürmeye devam edecek ve laftan da bir türlü anlamayacak. Ancak sizi seven bir başkası bu kişinin hakkından gelerek sizi ondan kurtarmayı başaracak.

Her an en iyi olan arkadaşlık dostluk ve ilişki sizler için gelecek. Bunlar bu kadar çok dikkatleri üzerine çeken bir konu iken bunun tek sebebi olarak da sadece senin kalbin gelmekte. Her şeyin aman en iyisi olsun diye asla kimseyi de kırmadan en güzel olan şeyler için mücadele ediyorsun. Bazen beden yada ruh olarak her ne kadar yoruluyor olsan bile sonuçlarında sen her zaman mutlu oluyorsun. Çünkü sadece kendini değil bir yandan da çevrende olan kişileri düşünüyor olmandan dolayı hayatın en farklı olan kısımları her an senin için gelecek. Bu sayede her ne ister isen sen tek sahibi olarak da hayata imzanı vuracaksın.

Rüyada Yeni Ev Temizlemek

Rüya sahibinin son zamanlarda sıkıntılı bir dönemden geçtiğini ve sıkıntılarından arınıp yenilenmek için yeni hobi, iş, arkadaş gibi bir şeylere ihtiyacı olduğuna delalet eder. Bu rüya psikolojik açıdan yalnızlığa da işaret eder. İnsanın içinde bulunduğu buhran döneminde bir alışma ve kabullenme evresi vardır. Bu evrede kişi kendini dünyadan soyutlanmış olarak görür ve hayatın hiçbir heyecanına, üzüntüsüne kapılmaz. İşte bu rüya da bu tür hissiz dönemlerde sıklıkla görülebilmektedir. Bu rüyadan sonra kişi kendini bir sıçrayışa hazır hissedecektir. Heyecansız hayatına biraz heyecan katacak, yeni ortamlara girecek, yeni hobiler edinecektir. Ruhen tamamen yenilenecek ve uzun bir süre de üzüntü yaşamayacaktır.

Rüyada Evini Süpürdüğünü Görmek

Rüya sahibinin kendisinde ya da çevresindeki insanlarda bulunan birtakım kötü alışkanlıklardan kurtulacağına, günahlardan arınacağına, pişmanlıkların son bulacağına işaret etmektedir. Bu arınma için kişi hayır kurumlarına bağış yapabilir, grup terapilerine katılabilir, yeni ortamlarda bulunabilir. Katıldığı bu yeni ortamlarda, bulunacağı aktivitelerde kendisine iyi gelecek kişilerle tanışabilir. Aynı zamanda psikolojide bu rüya, rüya sahibinin bir kişinin kalbini kırdığını ya da kendisinin bir kişi tarafından kalbinin kırıldığına işaret etmektedir. Ancak bu kalp kırıklığı bir adım atma sonucunda ortadan kalkacak ve kişi sükûnete erecektir. Kalp kırıklığı arkada bırakılacak ve barış ortamı sağlanacaktır.

Rüyada Başkasının Evini Temizlemek

Rüya sahibinin evini temizlediği kişiye derinden hisler beslediğine veya besleyeceğine, yeni, tutkulu bir ilişkinin kurulacağına ya da bu kişiyle çok iyi dost olunacağına delalet eder. Karşılıklı bir ilişki kurulacaktır fakat öncesinde arada bir anlaşmazlık varsa bunu ortadan kaldırmak gerekmektedir. Taraflar uzun ömürlü bir birliktelik için uygun kişilerdir. Aynı zamanda psikolojide bu rüya; rüya sahibinin eli bol, gönlü hoş, yardımsever biri olduğunun göstergesidir. Kişi yakın bir dostunun ya da tanımadığı yardıma muhtaç birinin yardımına koşacak, ona el uzatacaktır. Bu maddi ya da manevi olabilir. Bu güzel olaydan sonra rüya sahibi iç huzurunu sağlayacak, birine yardım etmenin verdiği mutlulukla işinde verimli bir hale gelecektir.

Rüyada Baca Temizlemek

Rüya sahibinin ev, barınma, geçinme konusunda çektiği sıkıntıların son bulacağına, başını sokacak bir yer bulacağına ya da evi varsa daha huzurla yaşayabileceği kendisini mutlu edecek bir eve taşınma durumlarına delalet etmektedir. Kişi sıcak bir yuvanın verdiği ait olma hissini içinde tamamlayacak ve sıkıntılı günlerin sonu böylece gelecektir. Aynı zamanda psikolojide bu rüya kişinin içinde bulunduğu dar zaman, dar alan gibi sıkıntılı durumlardan kurtulacağına işaret etmektedir. Çok fazla iş birikmişse ve zaman yetmiyorsa bir şekilde kişi kendine zaman yaratacak ve işlerini düzene sokacaktır. Ya da yaşadığı yere sığamıyorsa, çalışma ortamı kötüyse pratik çözümlerle iyileştirmeler sağlayacak, kısacası hayatını düzene sokacaktır.

Rüyada Boş Ev Temizlemek

Rüya sahibinin çok yakın bir zamanda yeni bir işe girişerek ya da yaşadığı hayattan kaçarak yepyeni bir başlangıç yapacağına delalet etmektedir. Yapılacak bu yeni başlangıç ya da değişim rüya sahibinin hayatını uzaktan bakarak sakin kafayla yorumlayabileceği ve sonucunda da kendisine iyi gelecek bir hayatı seçmesine olanak sağlayacaktır. Kişinin seçeceği hayat uzun bir süre onu huzurlu hissettirecek, verimli bir şekilde çalışabilecek ya da zamanını değerlendirebilecektir. Kısa yoldan hanesinin maddi değerini yükseltecek yatırımlar yapabilecektir. Aynı zamanda psikolojide bu rüya kişinin şanslı bir döneme gireceğine işaret etmektedir. Kişi yapacağı işlerde başarılı olacak, ilişkisi olanların ilişkisi mükemmel bir döneme girecek, ilişkisi olmayanlar iyi anlaşacağı kişilerle tanışabilecektir.

Rüyada Büyük Ev Temizlemek

Rüya sahibinin kendisinde ya da yakınlarında bulunan illet bir hastalıktan kurtulacağına işaret etmektedir. Bir türlü geçmeyen ve hayatı olumsuz etkileyen bir grip de olabilir, doğuştan gelen ve geçmeyen bir hastalık da. Ameliyat söz konusu olabilir. Ne kadar korkutucu olsa da ameliyat sonrası kişinin hayat kalitesi oldukça yükselecektir. Aynı zamanda psikolojide bu rüya kişinin çevresindeki insanlarca çok sevildiğine işaret etmektedir. Sosyal ortamı kadar kişinin kendisi de neşeli ve arkadaş canlısıdır. Yakın bir zamanda bu arkadaş ve aile çevresinde genişleme ve yeni kişilerle tanışma olasıdır.

Rüyada Ahşap Ev Temizlemek

Rüya sahibinin yakın bir zamanda yüksek değerli bir gayrimenkul, arsa, araç gibi bir şeye yatırım yapacağına işarettir. Toplanan birikimlerin bu şekilde değerlendirilmesi söz konusudur. Alınan bu yeni şey hane halkını büyük ölçüde rahata erdirecek, yeni bir şey almanın verdiği huzuru ve güveni yaşatacaktır. Aynı zamanda rüya sahibinin girdiği işten başarıyla ayrılıp yüksek maddi gelir elde etmesi de söz konusudur. Psikolojide ise bu rüya geçmişe özlem anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin geçmişte kalmış bir şeylere özlem duyacağına ve birkaç gününü nostalji etkisi yaratacak yerlerde geçirmesi muhtemeldir. Eskiden yaşadığı eve gidebilir, aile büyüklerinin mezarlarını ziyaret edebilir, eski sevgiliyle görüşebilir. Fakat tüm bu nostalji kişiye iyi gelecektir. Özlem giderecek ve geçmişiyle yüzleşerek belki de aklında kalan tamamlanmamış şeyleri tamamlayacaktır.

Rüyada Harabe Ev Temizlemek

Bu rüya sahibinin boyundan büyük işlere kalkışacağına, çalıştığı işte, ilişkisinde, hayatında birtakım riskli işlere girişeceğine delalet etmektedir. Fakat aldığı her riskin karşılığında büyük mükafatlar elde edecektir. Bu risk alınan dönem biraz gergin geçecek olsa bile mükafatlar rüya sahibini oldukça sevindirecektir. Aynı zamanda psikolojide bu tür bir evin temsili büyük aile içi veya sosyal hayat travmalarını işaret etmektedir. Rüya ise kişinin bu tür travmalarının üstesinden geleceğine işaret etmektedir. Birkaç arkadaş veya akraba ya da bir eşin desteğiyle travmalar atlatılacak ve daha mutlu bir hayat sürülecektir.

Rüyada Kirli Ev Temizlemek

Bu rüya, rüya sahibinin çok sevineceği bir haber anlamına gelmektedir. Daha çok ailevi ve manevi duyguları tetikleyecek, aile içindeki gerginliği ortadan kaldıracak olan bu haber beraberinde huzuru getirecektir. Haberin içeriği haneye yeni katılacak biri olabileceği gibi, sürpriz bir miras haberi de olabilir. Aynı zamanda bu rüya arkadaşlar arasındaki huzursuz kavganın tatlıya bağlanacağının göstergesidir. Psikolojide ise bu rüyanın anlamı kişinin kendisiyle daha barışık hale geleceği anlamına gelmektedir. Kendini sevmeyen, şikayetçi olan, kendisinde değiştirmek istediği bir şeyler olan kişi bu değişimi kendisinde yapacak cesareti bulabilecektir. Bu değişimden sonra rüya sahibi uzun bir süre kendisiyle barışık yaşayacak ve sosyal ortamlarda daha çok bulunabilecektir.

Rüyada Komşunun Evini Temizlemek

Bu rüya, rüya sahibinin komşusuyla iyi ilişkiler kuracağına ya da kurduğu iyi ilişkinin daha sıkı fıkı bir hâl alacağına işaret etmektedir. Kişi başı sıkıştığında bu komşusundan hem maddi hem manevi destek alabilecektir. Bu rüya komşunun oldukça güvenilir olduğunu da göstermektedir. Kısa zamanda aileden biri haline gelebilecek ve en kadim dostlardan daha kadim bir dost olabilecektir. Bu kişinin bir zaman sonra ufak bir sorunu olacak ve rüya sahibinden probleminin çözümünde yardım isteyecektir. Rüya sahibi komşusuna yardım edecek ve komşuluk ilişkisi böylece daha da güçlenecektir. Aynı zamanda psikolojide bu rüya kişinin komşusuna çok güvendiğini ve çok sevdiğini göstermektedir.

Rüyada Akrabanın Evini Temizlemek

Sağlık açısından yaşadığınız bazı sorunları geride bırakarak, kendinizi son derece sağlıklı dinlenmiş ve yeni doğmuş biri olarak görmenize neden olacak. Aldığınız tedavi ve yakınlarınızın desteği, güler yüzlü yaklaşımları, hayata bağlılığınızı arttırarak yaşama sevincinizi çoğaltacağı ve geri kalan ömrünüzü her gün yeniden doğmuş gibi yaşamanız anlamına gelir.

Aileden ayrılan yakınınızın mirasının gündeme geleceği ve herkese hakkaniyetli olarak dağıtılması aile içinde buruk bir sevince neden olacak. Aile fertlerinin buruk olmasının sebebi kaybedilen kişinin sevilen ve sayılan biri olması yokluğunun aile içinde hala alışılmış olmamasından kaynaklanmakta. Fakat ölüm hak miras helal olmasından dolayı herkesin alacağı mal varlığı gelecek hayatlarına dokunur nitelikte olması da herkesi mutlu edeceğine ve hayır duası etmenize delalet eder.

Sıkıntılı günlerden sonra gelecek müjdeli haberlere, bolluk ve berekete, ferah içinde yaşamaya işaret eder. Sabır gösterip isyan etmeden bu dönemi geçirmek için uyarıcı nitelikte ve hayırlı rüyalardan kabul edilir.

Rüyada Annenin Evini Temizlemek

İş hayatında yaşanan sıkıntıların sizi etkilemeyeceği ve işinizde başarılı olup, yükselerek sevilen sayılan ve itibar gören biri olacağınız şeklinde yorumlanır. Yapacağınız evlilikle hayatınızın değişeceğine çok mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşarak, dünyaya gelecek olan çocuğunuzun da hayırlı bir evlat olarak yüzünüzü güldüreceği şeklinde yorumlanır.

Maddi olarak yaşanan sıkıntıların bir müddet sonra beklenmedik bir şekilde alınacak miras, şans oyunu, ailenin desteği gibi sebeplerle son bulacağını ifade eder. Rüya sahibinin büyük zorluk ve meşakkatle büyütmeye çalıştığı evlatları tarafından yüzünün güleceği ve özel hayatında olduğu kadar sosyal hayatında da beklenmedik gelişmeler yaşanarak yüksek mertebelere gelineceği, aile içinde saygı duyulan ve sevilen biri olacağınıza yorumlanır.

İş hayatında yapacağınız yatırımların yerinde olacağı ve bu yatırımı doğru kullanmanız durumunda gelecek kaygısı çekmeden bolluk bereket içinde bir yaşam süreceğinizi gösterir. Aile içinde yaşanan bazı sorunların uzlaşı yolu ile halledileceği ve yaşanan olaylardan ders alınarak aile bağlarının daha kuvvetli olacağına işaret eder.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.