Kahve Falında Nal Görmek

Kahve Falında Nal Görmek
15 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.226 kez okundu.

Kahve falında nal görmek, fal sahibine aşırı derecede şans getirir. Eğer fincanının dibinde ve büyük bir şekilde çıkmış ise fal sahibinin tüm hane bireylerini etkileyen bir şans demektir. İçi dolu ise fal sahibine yakın çevresi tarafından açık bir şekilde destek olunması ve yalnız olmadığının hissettirilmesi demektir. Zor günlerin geride kaldığını ve talihin fal sahibinden tarafa döndüğünü vurgulayan sembol çok uğurlu bir figürdür.

Etrafındaki semboller ile birlikte tam manası ile yorumlanacağı için nalın etrafındaki simgeleri dikkatle incelemek gerekir. Örneğin bir tepenin, masanın veya büyük bir objenin üzerinde yer alıyorsa ticaret hayatına atılarak üstün başarılar elde eden birisini tasvir eder. Eğer içi dolu ise bu kişi fal sahibi, boş ise yakın çevresinden yada haneden biridir. Bazı fal yorumcularına göre özel hayatında yaşadığı tüm sıkıntıların kolayca aşılarak, hayalini kurduğu mutluluğa kavuşulacağına dalalettir. Ruhsal sorunları da simgeleyen bu sembolün üzerinde benekler varsa, bu ruhsal sorunların maddi eksiklikten kaynaklandığını fakat geçici olduğunu simgeler. Bir ağacın üzerinde asılı olarak görülüyorsa fal sahibinin aile hayatını işaret etmektedir. Çok mutlu ve huzurlu bir yuva kurulacağı anlamına gelen nal sembolü fal sahibinin medeni haline göre de değişik biçimde yorumlanır. Eğer fal sahibi evli ise eşinin ve çocuklarının ona çok bağlı olduğunu simgeler.

Kahve Falında At Nalı Görmek

Asla affetmeyeceğinizi düşündüğünüz bazı insanları ve olayları affederek hayatınıza başka bir yön vermeye çalışmanız, üzerinizden büyük bir yük kalkmış gibi hissettirecek. Yeni hayatınızın size kazandıracağı sağlıklı alışkanlıklar bir hastalığınızın iyiye doğru gitmesine vesile oluyor. Sevdiğiniz adamı erken kaybetmenin acısını size unutturmaya canla başla çalışacak bir adamla tanışacaksınız. Güzel günler yakında.

Sizin iç dünyanızın gerçeklerini gün yüzüne çıkartacak olaylar yaşayacağınıza dalalettir. Sizin kişiliğinizin çok kuralcı ve tutucu olduğunu gösterir. Çevrenizde yaşanan her türlü olaya çok kuralcı ve sert yaklaşıyorsunuz ancak bunun zararını siz göreceksiniz. Oldukça karamsar olacağınız bir döneme gireceksiniz. Çünkü yaşadığınız olaylara kendiniz müdahale edemiyor ve kontrol edemiyorsunuz bu nedenle de iç dünyanız karamsarlığa sürüklenebilir. Şu an ki ve yakında ki döneminize çok dikkat etmelisiniz. Gerekirse profesyonel bir destek almalı yada ailelerinizle yakın ilişkileriniz neticesinde bu dönemi rahatlıkla atlatabilirsiniz.

Kahve Falında Ters Nal Görmek

Aynı zamanda yeni insanlarla tanışacağınıza ve çok iyi dostluklara sahip olacağınızın da habercisidir. Sürekli tamamen kendinize bezeyen insanlarla tanışmak istiyorsunuz ancak hep bunun tersi olacak. Kendinizden çok farklı insanlarla tanışıp çok iyi anlaşabileceksiniz. Bu kadar çok katı olmamalı çevrenizdeki kişilere bir şans vermelisiniz. Yeni bir aşkı da simgeler. Tamamen kendinizden farklı bir kişiyle hayatınızı birleştireceksiniz ve çok mutlu olacaksınız.

Son günlerde uykusuzluk problemi ve de aktif bir biçimde yaşadığın gece hayatı seni çok yormuşa benziyor. Biraz dinlenmende ve sorumluluk sahibi olmanda fayda var. Her ne kadar yaşamına kimseyi sokmayı istemesen de, yalnızlıkla daha fazla baş edemezsin. Arkadaş ortamında tanışacağın bir bayanla keyifli bir sohbet yaşayacaksın. Belki de bir ilişkinin başlangıcı olabilecek olan bu sohbet, kısa sürede bir birlikteliğin habercisi olabilir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git