Kahve Falında Nal Görmek

15.04.2015
Kahve Falında Nal Görmek

Kahve falında nal görmek, fal sahibinin yaşadığı bir süredir yaşadığı korkuların son bulacağına; şanslı ve yükselişe geçeceği bir döneme girdiği anlamına gelir. Kişinin çalışmalarının karşılığını alacağına ve hayatına büyük mutluluk getirecek aydınlık dolu bir yola doğru çıkacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Fal sahibinin talihinin açık olduğu ve hayatında olumlu gelişmeler yaşayacağına işaret eder. Hayatınıza yeni biri gireceği bu kişiyle yeni gelişmeler yaşanacağı anlamına gelir.  Aileniz ile tanıştırmak istediğiniz biri olduğu ve geleceğinizi bu kişiye göre şekillendireceğiniz anlamına gelir. Bahtınızın bu dönem açılacağı anlamına gelir. Şansınızın arttığı bir dönem olacağı son günlerde yaşadığınız olayların sizi çok fazla etkileyeceği anlamına da gelir. Sevdiğiniz insana karşı küçükte olsa bir hata yapacaksınız kendinizi affettirmeniz zaman alacak, size biraz kırgın fakat zamanla gönlünü yeniden kazanacaksınız.

Aileden biri bir evlilik düşüncesi içerisinde fakat tedirgin olduğu bazı konular var. Zamana ihtiyacı olduğu gözüküyor. Bazen fazla kıskançlık yapıyorsunuz bu durumun size ve karşınızdaki kişiye zarar verdiğini anlayarak, bu yönünüzü törpüleyeceksiniz. İç dünyanız kişiliğinizi yansıtıyor. Kuralcı ve tutucu bir yapınız var. Yaşadığınız bazı durumlara daha ılımlı ve olumlu yaklaşmalısınız. Sizi büyük bir sürpriz bekliyor, çok mutlu olacaksınız. İlişkiniz hakkında bazı arkadaşlarınız size fikirler verecek, onların söylediklerini biraz dikkate almalısınız. Biraz karamsar düşüncelere kapılabilirsiniz fakat sonradan düşüncelerinizde değişiklikler olacak. Yeni arkadaşlıklar ve yeni bir ortama girebilirsiniz. Sevdiğiniz kişi sizi ailesi ile tanıştırmak isteyecek fakat biraz düşüneceksiniz. İleriye dair bir adım atmanın vakti geldiğini düşünüyorsunuz. Bazı kararlar sonucunda çok mutlu olacaksınız. Güzel günler sizi bekliyor.

Aile ve Yaşam Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre ailenizle bazı anlaşmazlıklar doğacak, fikir uyuşmazlığı yüzünden biraz tartışmalı günler geçirebilirsiniz fakat bu sorunlar kısa zamanda düzelecek. Bazı sorumluluklar almanız gerekli, bu durum sizi biraz yoruyor gözüküyor. Bir arkadaşınız sizden sürekli haber bekliyor, onu biraz erteliyorsunuz. Bu durum aranızın açılmasına sebep olacak ama kısa zamanda düzelteceksiniz. Aileniz ile tanıştırmak istediğiniz biri var doğru zamanı kolluyorsunuz. Uzun bir yolculuk sizi bekliyor. Bir tanıdığınıza davetlisiniz. Bir süre ailenizden uzak yaşayabilirsiniz. Bu durum sizin biraz zorlanmanıza neden olacak ama arkadaş çevreniz sizin hep desteğiniz olacak zamanla alışacaksınız. Aile büyüğü biri size sürekli fikir verecek onun bu düşüncelerine çok önem vereceksiniz.

Hayatınıza kimseyi karıştırmak istemeyen özgürlüğüne düşkün biri olmanız biraz ailenizle ufak çaplı atışmalara yol açıyor. Bu durumu zamanla aşacaksınız. Bazı olaylara oldukça karamsar bakıyorsunuz fakat sonucunda olumlu gelişmeler yaşanıyor. Hayata karşı daha olumlu bakacağınız bir döneme başlayacaksınız. Yeni dostluklar kuracaksınız, bazı anlaşmazlıklar çıkaran birisi olacak ve bu kişiyi uyaracaksınız. Son günlerde uyku düzeninizin bozulduğu gözüküyor bu durumu toparlayacaksınız. Bazı planların var bu planlarınızı ailenizle paylaşacaksınız. Biraz ön yargılı davranacaklar sonradan kararları değişecek. Sizi üzen biri sürekli hakkında eleştiri yapacak onun bu sözlerini fazla kafana takmayacaksın. Güzel ve eğlenceli bir dönem seni bekliyor sabırlı olmalı ve sorumluluklarını unutmamalısın.

Sağlık Yorumu

Biraz sıkıntılı bir dönemden geçebilirsin dikkatli olmanda fayda var. Sürekli stres ve yoğunluk sizi çok yoruyor kendinize zaman ayırmalısınız. Son zamanlarda uyku problemleriniz arttı fakat bunu düzene koyacaksınız. Bir iş arkadaşınız rahatsızlığından dolayı işlerini biraz erteleyecek bu durum sizin biraz daha sıkı çalışmanıza sebep olacak. Ailenizden biri küçük bir rahatsızlık geçirebilir ona destek olup yanınızda bulunmalısınız. Biraz rahatsızlık geçirebilirsiniz ama kendinizi aksatmadığınız sürece atlatacaksınız.

Size kırgın biri var uzun zamandır sizden haber bekliyor. Bu durumu fark edip yola çıkacaksınız. Sağlığınıza biraz daha dikkat etmenizde fayda var. Bu dönem yeni bir karar alıp spora başlayabilirsiniz. Yediğiniz yemeklere daha çok dikkat etmenizde fayda var. Ruh halinizin dinlenmeye ihtiyacı var. Bir arkadaşın sürekli zor zamanında yanında olacak onun bu fedakarlıklarını unutmayacaksın. Zor süreçleri atlatacaksın daha güzel günler sizi bekliyor olacak.

Para Yorumu

Bol kazançlı günler sizi bekliyor. Yaptığınız işlerden ötürü başarılar elde ediyorsunuz. Bu başarılar sizin para hayatınızı olumlu şekilde etkileyecektir. Aile büyüklerinizden size yakın zaman da küçük bir miras kalacak. Bu miras sizin ekonomik gelirinizi az da olsa düzeltmenizi sağlayacak. Borç olarak verdiğiniz bir miktar para size geri gelecek. Bu dönemde bu parayla işlerinizi düzene koyup ilerleyeceksiniz.

İleriye dönük yatırım planları içerisindesiniz. Elinize geçen parayı düzensiz harcadığınız için biraz pişmanlık duyacaksınız. Bir akrabanız sizden bir miktar borç isteyecek bu kişinin elini boş çevirmeyeceksiniz. Zor zamanlarınızda sürekli yanınızda olan bu kişinin fedakarlıklarını unutmayacaksınız. Önümüzdeki zamanlar aileniz maddi anlamda sıkıntılı zamanlar yaşayacak onlara bu zor zamanlarında destek çıkacaksınız. Refah seviyenizin artacağı bu dönemde başarılı işlere adım atıp kariyerinizde ilerlemeler kaydedeceksiniz.

İş ve Kariyer Yorumu

İş hayatınıza olan disiplininiz bu aralar azalabilir. İş hayatınızda olan yoğunluktan dolayı kendinizi fazla yoracaksınız. Stresli günler sizi bekliyor fakat kısa zamanda toparlayıp işinize odaklanacaksınız. Başarılı projelere imza atıp kariyerinizde bir adım yükseleceksiniz. Sizi bu başarılarınızdan dolayı kıskanan ve gözü üzerinizde olan birisi var bu kişiye dikkat etmelisiniz. Bir büyüğünüzle iş hakkında konuşma yapacaksınız bu kişinin fikirlerine çok önem verdiğiniz için uygulamaya koyacaksınız.

Bir teklif sizi bekliyor bazı seçimler yapmak zorunda kalacaksınız. Bu teklif bol kazançlı gözüküyor ama karar vermeden önce düşünmelisiniz. İş yoğunluğundan dolayı kendinize zaman ayıramıyorsunuz biraz daha kendinize zaman ayırıp gereken özeni göstermelisiniz. İş hayatınızda karşılaşacağınız sorunlarda endişe etmemelisiniz. Aklınıza takılan bazı sorunlar var bu sorunlara kısa zamanda çözüm bulacaksınız. Kariyer hayatınızdaki ilerlemeler arttığı için kazancınız yükselecek. Aldığınız bazı kararlar sizin bir üst seviyeye yükselmenize sebep olacak. Başarılarınızdan dolayı aileniz sürekli sizinle gurur duyacak ve sizin destekçiniz olacak. İşlerinizi ihmal etmeden düzene koyup başarılı ve kararlı bir şekilde ilerleyeceksiniz.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.