Kahve Falında Papağan Görmek

Kahve Falında Papağan Görmek
15 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 5.498 kez okundu.

Kahve falında papağan görmek, fal sahibini her hareketi ve yaşam tarzı ile taklit etmek isteyen kıskanç bir arkadaşın varlığına dalalettir. Her hareketi ve tavrı çok beğenilen fal sahibi bazı insanlarda kıskançlık duygusunun depreşmesine neden oluyor olabilir. Diğer bir yorumcuya göre fal sahibinin arkadaş çevresinin genişleyeceğine dostluklarının pekişeceğine delalettir. Bu gelişmede fal sahibinin karakterinin düzgün olmasının ve sevilen biri olmasının payı büyüktür.

Bazı fal yorumlarında kişinin çok şey duyup öğrenerek içsel bir değişim yaşaması manasına da gelmektedir. Eğer içi boş bir şekilde belirmişse bu ileride yaşanacak köklü bir değişimi simgeler. Fal fincanının dibinde yatıyor  ise fal sahibinin hayatına girecek çok değerli bir insanın varlığına dalalettir. Fal tabağında daha farklı anlamlara gelmektedir. Sevgi dolu bir aile üyesinin saklamadan açığa vuracağı bir sır anlamını taşır. Yanında beliren farklı simgeler ile birlikte yorumlanır. Eğer yanında üçgen yada kare gibi bir geometrik şekil belirmiş ise fal sahibini derinden etkileyen bir olay sonucu yeni bir işe kollarını sıvayacağı anlamına gelmektedir. Eğer ağaç ile birlikte görülmüşse fal sahibi yapacağı bir hayır ile kimsesiz birine büyük bir yardımda bulunacak demektir. Fal tabağında bir boynuz ile birlikte görüldüğü zaman ertelenecek bir seyahat planı söz konusu olacak demektir. Büyük ihtimalle bir iş gezisini iptal etmek zorunda kalan fal sahibi ufak bir maddi zarara uğrayacaktır.

Kahve Falında Papağan Kafası Görmek

Hayatınızda gerçekleşecek bir takım köklü değişikliklere dalalet eder. Bazı hayati kararlar alabilirsiniz. Yakın bir zamanda işinizi değiştirmek için başvurular yapabilirsiniz. Ailenizin bazı üyeleri sizden ayrılıp hayatına yeniden ve daha uzak bir yerde yön vermek isteyebilir. Bu durumda onlara karşı çıkıp çatışmamanız, ilişkinizin geleceği açısından büyük önem taşımaktadır. Hayatınızdan sevdiğiniz insanların bir kısmını kendiniz de çıkarmak zorunda kalabilirsiniz. Bu durumda oldukça üzülecek olsanız da kendinizi hızla toparlayarak hayatınıza devam etmek zorundasınız. Evinizden, işinizden ya da arkadaşlarınızın bir kısmından, mecburiyetten dolayı ayrılmak zorunda kalabilirsiniz.

Kahve Falında Sultan Papağanı Görmek

İnsan ilişkilerinizde bir şeylerin değişeceğini gösterir. Eşinizle ya da sevgilinizle aranızdaki ilişki hızla çok iyi ya da çok kötü bir noktaya ilerleyebilir. Sizi bir anda hiç beklemediğiniz kadar mutlu ya da çok mutsuz edebilir. Ebeveynlerinizden birinin ya da ikisinin hayatında olacak değişiklikler sizi de etkileyebilir. Eğer anne ya da babanızdan biri yaşıyorsa artık sizinle aynı evde yaşamak isteyebilir. İş yerine gelecek olan yeni çalışanlardan biri nedeniyle hayatınızda büyük değişiklikler olabilir, yeni sorumluluklara hazır olmalısınız. Değişen ilişkileri ifade eder. Çevrenizdeki insanlarla ilişkiniz aynı seviyede kalmayacak. Ani değişimlerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Sizi çok sevdiğini düşündüğünüz biri aslında sizden hiç hoşlanmadığını ifade edebilir. Ya da sizi kıskandığını ve sizden hoşlanmadığını düşündüğünüz biri bir anda en yakı arkadaşınız olabilir. Sevgiliniz tarafından terk edileceğinizi düşündüğünüz bir anda evlenme teklifi alabilirsiniz. Ani değişikliklere hazırlıklı olmalısınız.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git