Kahve Falında Papağan Görmek

15.04.2015
Kahve Falında Papağan Görmek

Kahve falında papağan görmek, fal sahibini her hareketi ve yaşam tarzı ile taklit etmek isteyen kıskanç bir arkadaşın varlığına dalalettir. Her hareketi ve tavrı çok beğenilen fal sahibi bazı insanlarda kıskançlık duygusunun depreşmesine neden oluyor olabilir. Diğer bir yorumcuya göre fal sahibinin arkadaş çevresinin genişleyeceğine dostluklarının pekişeceğine delalettir. Bu gelişmede fal sahibinin karakterinin düzgün olmasının ve sevilen biri olmasının payı büyüktür.

Bazı fal yorumlarında kişinin çok şey duyup öğrenerek içsel bir değişim yaşaması manasına da gelmektedir. Eğer içi boş bir şekilde belirmişse bu ileride yaşanacak köklü bir değişimi simgeler. Fal fincanının dibinde gözüküyor ise fal sahibinin hayatına girecek çok değerli bir insanın varlığına dalalettir. Fal tabağında daha farklı anlamlara gelmektedir. Sevgi dolu bir aile üyesinin saklamadan açığa vuracağı bir sır anlamını taşır. Yanında beliren farklı simgeler ile birlikte yorumlanır. Eğer yanında üçgen yada kare gibi bir geometrik şekil belirmiş ise fal sahibini derinden etkileyen bir olay sonucu yeni bir işe kollarını sıvayacağı anlamına gelmektedir. Eğer ağaç ile birlikte görülmüşse fal sahibi yapacağı bir hayır ile kimsesiz birine büyük bir yardımda bulunacak demektir. Fal tabağında bir boynuz ile birlikte görüldüğü zaman ertelenecek bir seyahat planı söz konusu olacak demektir. Büyük ihtimalle bir iş gezisini iptal etmek zorunda kalan fal sahibi ufak bir maddi zarara uğrayacaktır.

Aşk Hayatı

Çok konuşan ve konuşurken de biraz kıran döken birine yorumlanır. Doğru sözlü olmak ne kadar güzel bir meziyet olsa da her doğru her yerde söylenmesi başınıza iş açar.  Dili sivri olduğu için merhameti, yardımsever, çalışkan kişiliğinizle de sevilen bir o kadarda kıskanılıyorsunuz. Her yaptığınız çevrenizde dedikodu malzemesi oluyor. Bundan biraz muzdarip olsanız da, pek aldırış etmiyorsunuz. Hayatı tiye alan yapınız, “malzemeyi iyi kullanın” diyerek de espri yapabilecek kadar da özgüveni gelişmiş birisiniz.

Aşk hayatınızda da arkadaş çevrenizde size değer veriyor. Birlikte geçirdiğiniz zamanlarda fikirlerinizden ince esprilerinizden hatta onlara verdiğiniz tavsiyelerden fazlası ile memnunlar. Bu kadar sevilmeniz partneriniz tarafından kıskançlık konusu olabilir. Onun bu tarz kıskançlıkları bazen hoşunuza gitse de abartılı kıskançlıkları sizi kısıtlayan ve yersiz olduğunu bilmeniz biraz sinirlerinizin gerilmesine hatta tepki verip kırıcı olmanıza neden olabilir. Fakat gönül almakta da, sorunları kıvrak zekânızla tatlıya bağlamakta usta oluşunuz, kısa sürede yaşananların unutulmasını sağlıyor.

Kalbinizi çalan ve hayatınızın kalanını birlikte geçirmek istediğiniz kişi ile yakın bir zamanda dünya evine girip hayatınızı birleştirmek istiyorsunuz. Fakat acele etmek ve yanlış bir karar vermek istemeyen partneriniz bunu biraz zamana yaymak ve anın tadını çıkartmaktan yana. Bu duruma biraz içerleseniz de haklı olduğunun sizde bilincindesiniz.

Aşk hayatınız sallantılı bir süreçten geçerek bir çok gel gitlere maruz kaldı. Her türlü zorluğa göğüs gererek ayrılmamak için mücadele ettiniz. Artık güçlü temeller üzerine kurulan ilişkinizi evlilikle sonuçlandırmak ve birlikte hayatınızı sürdürme isteğinden eminsiniz. Bu kararlılığınıza aileler ve arkadaşlarınızda tam destek verecek.

Aile ve Yaşam Alanı

Değişimi ifade eden bir sembol olup, bir müddettir yapmak istediğiniz fazlalıklardan kurtulup, yaşam alanınızda yeniliklere yer açma vaktinin geldiğine inanmanız. Buna ihtiyaç duymanızın asıl sebebi ise evren boşluk sevmez bilinci ile hareket etmek ve yeni bir başlangıç yapma isteğinizden kaynaklanıyor.

Tarzınız ve kişiliğiniz ile sevilen biri olmanızın yanında çevrenizde bulunan küçüklerin de sizi taklit ederek örnek almasına sebep oluyorsunuz. Bu durumdan dolayı gururunuz okşansa da sizi rahat bırakmadıkları için biraz zamanınızdan çalabilirler.

Hane içinde iyi niyetli görünen kıskanç birinin varlığına yorumlanır. Keskin sirke küpüne zarar misali kıskançlığı sadece kendine zarar vermekte.

Ailenizden yakın birinin evlilik birliği için düzenlenecek törene girmek için hazırlık çalışmalarınız için karar vermekte zorlanıyorsunuz. Gelin kadar güzel olmak ve tüm gözleri üzerinize toplamak istiyorsunuz. Bunun için fazla bir uğraş vermenize gerek yok en sade halinizle bile dikkatleri üzerinize çekiyorsunuz zaten.

Sağlık

Sağlık konusunda evde yaşanan gribal bir hastalık size de geçmesi muhtemel. Biraz uzak durmak ve bol C vitamini sağlıklı kalmanıza yardımcı olacaktır.

Hasta olan bir yakınınızdan müjdeli haberler alıp iyi olduğunu ailece çok sevineceksiniz. Geçmiş olsuna gitmek çok istemenize rağmen hem uzak olması hem de iş hayatınızdan dolayı bu ziyareti şimdilik erteleyip daha sonra gitmeye karar vereceksiniz.

Bu aralar biraz fazla yoruluyorsunuz. Kendinize zaman ayıramamak hatta yaptığınız tatil planını da ertelemek zorunda kalmanız, psikolojik olarak odaklanma sorunu yaşamanıza neden olmakta. Performansınızı etkileyen bu durum işinize de evinize de yansıyor. Bir an önce kendinize zaman ayırmak için fırsat yaratmanız hatta ertelediğiniz tatil programını tekrar gündeme getirmeniz doping etkisi yaparak dinlenmiş ve enerji toplayarak geri dönmenize sebep olacaktır.

Zorlu bir hamilelik dönemi geçiren yakınınızın nihayet çocuğunu kucağına alacağının haberini alacak ve buna çok sevineceksiniz. Ayrıca bu bebek ailenize bolluk ve bereket getirecek. Kokusu kadar kendide çok güzel olan bu bebek ailenin göz bebeği de olacak.

Bu aralar fazla ev ziyaretlerine katılmak hamur işleri ile haşır neşir olmanıza neden oluyor. Sindirim sisteminiz iyi çalıştığı için kilo problemi yaşamayan şanslı kişilerden birisiniz. Fakat siz yinede hamur işlerinden uzak dursanız iyi olur.

Para

Maddi olarak bir miktar sıkıntınız olsa da üstesinden gelemeyeceğiniz bir durum teşkil etmiyor. Fakat harcamalarınıza biraz dikkat edip, hesaplı davranmanız tedbiri elden bırakmamak ve daha zor duruma düşmemek için yerinde bir davranış olacaktır.

Kısa bir süre önce faaliyete başladığınız işinizde hedeflerinize kısa sürede ulaşmanız için çevresel desteği arkanıza almışsınız. Taktir edildiğiniz kadar kıskanan kişilerin fesat gözlerine de maruz kalmanız söz konusu.

Doğuştan çok da şanslı değilsiniz fakat işinizden aldığınız gelir, isteklerinizi karşılamanıza yetiyor. Hatta bu ara bir arkadaşınızın emlak ofisine gidip, ona yardım ederek işin inceliklerini öğrenmeye çalışıyorsunuz. Hem eğlenerek hem de iş yaparak boş zamanlarınızı değerlendirmek size maddi kazançta sağladıkça yorgunluk bile duymuyorsunuz.

Bir müddettir ailece beklediğiniz miras yakında gelecek ve el birliği ile bu mirası değerlendirir doğru yatırım yaparsanız kazancınız katlanarak, geleceğinizi teminat altına almanızda etkili olacak.

İş ve Kariyer

İşinizde içinize sinmeyen ve geleceğiniz için hedeflediğiniz yerde kendinizi göremediğimiz için işinizden ayrılmak istiyorsunuz. Bu isteğinizi gerçekleştirmek için öncelikle başvuru yaptığınız işten cevap gelmesini bekliyorsunuz. Yakında yaptığınız başvuru olumlu değerlendirilerek iş değişikliğiniz gerçekleşecek.

Zamanında bitiremediğiniz için biriken bazı dosyaları bitirmek için bu ara mesai yapmak zorunda kalabilirsiniz. Biraz yorulsanız da işlerinizi bitirmenin gönül rahatlığını yaşayacaksınız

Katıldığınız fuarda gördüğünüz yaratıcı fikirler işinizi geliştirecek, yeni bir oluşumun içine girmeniz de etkili olacak. Değişim için gereken ön hazırlıkları yapıp kısa sürede işinizi yeni formatı ile düzenleyip faal hale getireceksiniz. Yolunuzda bahtınızda açık.

Yaşadığınız zor günlerin ardından hayata yeniden dört elle sarılmanın vakti geldi. Hayat gidenlerin arkasın dan yas tutuşmayacak kadar değerli ve işiniz hayatınızı idame ettirmeniz de ihmal edilmeyecek kadar özel olmasına rağmen bir müddet sahipsiz kalmıştı. Fakat şimdi eskiden daha kararlı ve istekli işinizin başına geçerek, yolunuza, acı öldürmüyorsa güçlendirir diyenlere örnek olacaksınız.


 

Yazı İçindekiler

Kahve Falında Papağan Kafası Görmek

Hayatınızda gerçekleşecek bir takım köklü değişikliklere dalalet eder. Bazı hayati kararlar alabilirsiniz. Yakın bir zamanda işinizi değiştirmek için başvurular yapabilirsiniz. Ailenizin bazı üyeleri sizden ayrılıp hayatına yeniden ve daha uzak bir yerde yön vermek isteyebilir. Bu durumda onlara karşı çıkıp çatışmamanız, ilişkinizin geleceği açısından büyük önem taşımaktadır. Hayatınızdan sevdiğiniz insanların bir kısmını kendiniz de çıkarmak zorunda kalabilirsiniz. Bu durumda oldukça üzülecek olsanız da kendinizi hızla toparlayarak hayatınıza devam etmek zorundasınız. Evinizden, işinizden ya da arkadaşlarınızın bir kısmından, mecburiyetten dolayı ayrılmak zorunda kalabilirsiniz.

Aşk hayatınızda kısa süreli tartışmalar, ufak tefek kavgalar yaşayabilirsiniz. Bu sorunlar her iki tarafında kendi ile alakalı bazı durumları kabul etmemesinden kaynaklanacaktır. Biraz yalnız kalmaya ihtiyacınız olabilir. Problemlerinizi kendi içinizde çözdüğünüz zaman, karşılıklı oturup konuşacak ve sıkıntılarınızın üstesinden geleceksiniz. Bu dönemde hayatınızın hangi alanında sorun yaşarsanız yaşayın, acele kararlar almadan önce oturup sakince düşünmeli ve işin içinden nasıl çıkabileceğinizin yollarını aramalısınız. Her şeyden önce durumlara sakin yaklaşmayı öğrenmeniz gerekmektedir. Maddi zorluklar ile karşılaşmayacağınız bu dönemde, hedeflediğiniz birçok şeye ulaşacak, istediğiniz her şeye zaman içerisinde sahip olacaksınız. Sadece biraz sabırlı olmanız gerekmektedir. Bu süreç sizin için biraz yavaş işleyecektir.


 

Kahve falında Sultan Papağanı Görmek

İnsan ilişkilerinizde bir şeylerin değişeceğini gösterir. Eşinizle ya da sevgilinizle aranızdaki ilişki hızla çok iyi ya da çok kötü bir noktaya ilerleyebilir. Sizi bir anda hiç beklemediğiniz kadar mutlu ya da çok mutsuz edebilir. Ebeveynlerinizden birinin ya da ikisinin hayatında olacak değişiklikler sizi de etkileyebilir. Eğer anne ya da babanızdan biri yaşıyorsa artık sizinle aynı evde yaşamak isteyebilir. İş yerine gelecek olan yeni çalışanlardan biri nedeniyle hayatınızda büyük değişiklikler olabilir, yeni sorumluluklara hazır olmalısınız. Değişen ilişkileri ifade eder. Çevrenizdeki insanlarla ilişkiniz aynı seviyede kalmayacak. Ani değişimlerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Sizi çok sevdiğini düşündüğünüz biri aslında sizden hiç hoşlanmadığını ifade edebilir. Ya da sizi kıskandığını ve sizden hoşlanmadığını düşündüğünüz biri bir anda en yakı arkadaşınız olabilir. Sevgiliniz tarafından terk edileceğinizi düşündüğünüz bir anda evlenme teklifi alabilirsiniz. Ani değişikliklere hazırlıklı olmalısınız.

Bu süre zarfında sağlığınız ile ilgili alacağınız bir habere işaret etmektedir. Son zamanlarda sağlığınız dışında her şeyle çok fazla ilgileniyor ve bedeniniz için gereken enerjiyi verimli kullanmıyorsunuz. Hem kafa olarak hem beden olarak bu sıralarda kendinizi biraz fazla zorlamış olabilirsiniz. Tüm bunlara tepki olarak da bedeniniz isyan bayrağını kaldıracaktır. Size gün içerisinde yaptığı hafif baş ağrıları, baş dönmeleri, halsizlik gibi ufak belirtiler ile sinyal vermektedir. Bunları ciddiye almalı ve en kısa sürede bir doktora görünmelisiniz. Atlatabileceğiniz ufak bir rahatsızlığın belirtisi olan bu durumlar, kendini daha fazla göstermeden önlemlerinizi almaya başlamalı, kendinize iyi bakmalısınız. Yani kısacası bu dönemde sağlığınız ile ilgili yapacağınız değişimler ön planda olmalıdır.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kuş

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.