Kahve Falında Papağan Görmek

15.04.2015
Kahve Falında Papağan Görmek

Kahve falında papağan görmek, fal sahibinin hayırlısıyla bir yola gideceği ve bu yolda tanışacağı insanlardan birçok iyilik göreceği anlamına gelir. Kişinin ilerleyen günlerde vereceği karar ile ilgili bir süre daha beklemesi gerektiğine ve üzerinde iyi düşünmesi gerektiğine işaret eder.

Aşk Yorumu

Çok konuşan ve konuşurken de biraz kıran döken birine yorumlanır. Doğru sözlü olmak ne kadar güzel bir meziyet olsa da her doğru her yerde söylenmesi başınıza iş açar.  Dili sivri olduğu için merhameti, yardımsever, çalışkan kişiliğinizle de sevilen bir o kadarda kıskanılıyorsunuz. Her yaptığınız çevrenizde dedikodu malzemesi oluyor. Bundan biraz muzdarip olsanız da, pek aldırış etmiyorsunuz. Hayatı tiye alan yapınız, “malzemeyi iyi kullanın” diyerek de espri yapabilecek kadar da özgüveni gelişmiş birisiniz.

Aşk hayatınızda da arkadaş çevrenizde size değer veriyor. Birlikte geçirdiğiniz zamanlarda fikirlerinizden ince esprilerinizden hatta onlara verdiğiniz tavsiyelerden fazlası ile memnunlar. Bu kadar sevilmeniz partneriniz tarafından kıskançlık konusu olabilir. Onun bu tarz kıskançlıkları bazen hoşunuza gitse de abartılı kıskançlıkları sizi kısıtlayan ve yersiz olduğunu bilmeniz biraz sinirlerinizin gerilmesine hatta tepki verip kırıcı olmanıza neden olabilir. Fakat gönül almakta da, sorunları kıvrak zekânızla tatlıya bağlamakta usta oluşunuz, kısa sürede yaşananların unutulmasını sağlıyor.

Kalbinizi çalan ve hayatınızın kalanını birlikte geçirmek istediğiniz kişi ile yakın bir zamanda dünya evine girip hayatınızı birleştirmek istiyorsunuz. Fakat acele etmek ve yanlış bir karar vermek istemeyen partneriniz bunu biraz zamana yaymak ve anın tadını çıkartmaktan yana. Bu duruma biraz içerleseniz de haklı olduğunun sizde bilincindesiniz.

Aşk hayatınız sallantılı bir süreçten geçerek bir çok gel gitlere maruz kaldı. Her türlü zorluğa göğüs gererek ayrılmamak için mücadele ettiniz. Artık güçlü temeller üzerine kurulan ilişkinizi evlilikle sonuçlandırmak ve birlikte hayatınızı sürdürme isteğinden eminsiniz. Bu kararlılığınıza aileler ve arkadaşlarınızda tam destek verecek.

Aile ve Yaşam Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre değişimi ifade eden bir sembol olup, bir müddettir yapmak istediğiniz fazlalıklardan kurtulup, yaşam alanınızda yeniliklere yer açma vaktinin geldiğine işaret eder. Buna ihtiyaç duymanızın asıl sebebi ise evren boşluk sevmez bilinci ile hareket etmek ve yeni bir başlangıç yapma isteğinizden kaynaklanıyor.

Tarzınız ve kişiliğiniz ile sevilen biri olmanızın yanında çevrenizde bulunan küçüklerin de sizi taklit ederek örnek almasına sebep oluyorsunuz. Bu durumdan dolayı gururunuz okşansa da sizi rahat bırakmadıkları için biraz zamanınızdan çalabilirler.

Hane içinde iyi niyetli görünen kıskanç birinin varlığına yorumlanır. Keskin sirke küpüne zarar misali kıskançlığı sadece kendine zarar vermekte.

Ailenizden yakın birinin evlilik birliği için düzenlenecek törene girmek için hazırlık çalışmalarınız için karar vermekte zorlanıyorsunuz. Gelin kadar güzel olmak ve tüm gözleri üzerinize toplamak istiyorsunuz. Bunun için fazla bir uğraş vermenize gerek yok en sade halinizle bile dikkatleri üzerinize çekiyorsunuz zaten.

Para Yorumu

Maddi olarak bir miktar sıkıntınız olsa da üstesinden gelemeyeceğiniz bir durum teşkil etmiyor. Fakat harcamalarınıza biraz dikkat edip, hesaplı davranmanız tedbiri elden bırakmamak ve daha zor duruma düşmemek için yerinde bir davranış olacaktır.

Kısa bir süre önce faaliyete başladığınız işinizde hedeflerinize kısa sürede ulaşmanız için çevresel desteği arkanıza almışsınız. Taktir edildiğiniz kadar kıskanan kişilerin fesat gözlerine de maruz kalmanız söz konusu.

Doğuştan çok da şanslı değilsiniz fakat işinizden aldığınız gelir, isteklerinizi karşılamanıza yetiyor. Hatta bu ara bir arkadaşınızın emlak ofisine gidip, ona yardım ederek işin inceliklerini öğrenmeye çalışıyorsunuz. Hem eğlenerek hem de iş yaparak boş zamanlarınızı değerlendirmek size maddi kazançta sağladıkça yorgunluk bile duymuyorsunuz.

Bir müddettir ailece beklediğiniz miras yakında gelecek ve el birliği ile bu mirası değerlendirir doğru yatırım yaparsanız kazancınız katlanarak, geleceğinizi teminat altına almanızda etkili olacak.

İş ve Kariyer Yorumu

İşinizde içinize sinmeyen ve geleceğiniz için hedeflediğiniz yerde kendinizi göremediğimiz için işinizden ayrılmak istiyorsunuz. Bu isteğinizi gerçekleştirmek için öncelikle başvuru yaptığınız işten cevap gelmesini bekliyorsunuz. Yakında yaptığınız başvuru olumlu değerlendirilerek iş değişikliğiniz gerçekleşecek.

Zamanında bitiremediğiniz için biriken bazı dosyaları bitirmek için bu ara mesai yapmak zorunda kalabilirsiniz. Biraz yorulsanız da işlerinizi bitirmenin gönül rahatlığını yaşayacaksınız

Katıldığınız fuarda gördüğünüz yaratıcı fikirler işinizi geliştirecek, yeni bir oluşumun içine girmeniz de etkili olacak. Değişim için gereken ön hazırlıkları yapıp kısa sürede işinizi yeni formatı ile düzenleyip faal hale getireceksiniz. Yolunuzda bahtınızda açık.

Yaşadığınız zor günlerin ardından hayata yeniden dört elle sarılmanın vakti geldi. Hayat gidenlerin arkasın dan yas tutuşmayacak kadar değerli ve işiniz hayatınızı idame ettirmeniz de ihmal edilmeyecek kadar özel olmasına rağmen bir müddet sahipsiz kalmıştı. Fakat şimdi eskiden daha kararlı ve istekli işinizin başına geçerek, yolunuza, acı öldürmüyorsa güçlendirir diyenlere örnek olacaksınız.

Sağlık Yorumu

Sağlık konusunda evde yaşanan gribal bir hastalık size de geçmesi muhtemel. Biraz uzak durmak ve bol C vitamini sağlıklı kalmanıza yardımcı olacaktır.

Hasta olan bir yakınınızdan müjdeli haberler alıp iyi olduğunu ailece çok sevineceksiniz. Geçmiş olsuna gitmek çok istemenize rağmen hem uzak olması hem de iş hayatınızdan dolayı bu ziyareti şimdilik erteleyip daha sonra gitmeye karar vereceksiniz.

Bu aralar biraz fazla yoruluyorsunuz. Kendinize zaman ayıramamak hatta yaptığınız tatil planını da ertelemek zorunda kalmanız, psikolojik olarak odaklanma sorunu yaşamanıza neden olmakta. Performansınızı etkileyen bu durum işinize de evinize de yansıyor. Bir an önce kendinize zaman ayırmak için fırsat yaratmanız hatta ertelediğiniz tatil programını tekrar gündeme getirmeniz doping etkisi yaparak dinlenmiş ve enerji toplayarak geri dönmenize sebep olacaktır.

Zorlu bir hamilelik dönemi geçiren yakınınızın nihayet çocuğunu kucağına alacağının haberini alacak ve buna çok sevineceksiniz. Ayrıca bu bebek ailenize bolluk ve bereket getirecek. Kokusu kadar kendide çok güzel olan bu bebek ailenin göz bebeği de olacak.

Bu aralar fazla ev ziyaretlerine katılmak hamur işleri ile haşır neşir olmanıza neden oluyor. Sindirim sisteminiz iyi çalıştığı için kilo problemi yaşamayan şanslı kişilerden birisiniz. Fakat siz yinede hamur işlerinden uzak dursanız iyi olur.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.