Rüyada Zombi Görmek

14.05.2015
Rüyada Zombi Görmek

Rüyada zombi görmek, rüya sahibinin kötü günlerden kurtulacağına, ferah bir döneme adım atacağına ve uzun bir müddet boyunca ferahlık içerisinde yaşayacağına işaret etmektedir. Sevgili ile görülen bu rüya aynı zamanda, ferah döneme sevgili ile beraber başlanacağına ve huzur ile dolu bir beraberliğe şahit olacaklarına işarettir. Eğer ki rüya sahibi geçmişte kötü bir olay ile karşı karşıya kalmış ise, bundan kısa bir süre içerisinde kurtulacağına ve bu duruma çok sevineceğine işaret etmektedir.

Bu rüya, aklınıza gelemeyecek herhangi bir kişiden veya da bir yerden (bir şehirden) alınacak çok ama çok hayırlı ve bir o kadarda müjdeli bir haberi işarettir. Bu haber sayesinde üzerinizde yer alan bütün kötü durumlardan ve yüklerden kurtulacak ve adeta ferahlık ile dolu olan bir döneme adım atacaksınız. Aynı zamanda böyle bir rüya, yapılacak olan bir yolculuğa işaret etmektedir. Bu yolculuk ile daha da rahatlatılacağını gösterir.

Para biriktirmek anlamına gelir. Kişi tasarruflu olmaya karar verebilir. Bazı bütçe ayarları yapılabilir. Para biriktirmek için bazı kısıtlamalar yapabilirsiniz. Gelirinizin bir kısmını bir kenara atacaksınız. Geleceği düşünerek hareket etmeye başlayacaksınız. Alışveriş yapmayı erteleyebilirsiniz. İleriye yönelik paranızı dövize yatırabilirsiniz yada altın alabilirsiniz. Ev arsa gibi mülkleri de yatırımlar olarak almayı düşünebilirsiniz. Hiç aklınızda yokken bir tanıdığınız sayesinde yatırım yapma fırsatı bulabilirsiniz.

 Rüyada Zombi İstilası Görmek

Yakın bir zamanda geziye çıkmak olarak yorumlanır. Kişi bir geziye katılabilir. Yürüyüş etkinliklerine katılmayı seven biriyseniz bu dönemde doğa yürüyüşü etkinliklerine katılabilirsiniz. Bu tarz etkinliklerde yeni kişilerle tanışabilirsiniz ve sosyal çevrenizi geliştirebilirsiniz. Kültür türleri de gündemde olabilir. Farklı yerler görmek için turlara katılabilir.

Yaratıcılık anlamına gelir. Kişi bir sanat dalına ilgi duyabilir. Yeni bir kursa gidebilir ve kendini bu konuda geliştirebilir. Sanata yoğunlaşacaktır. Yaratıcılığını ortaya çıkarmak için adımlar atabilir. Bu dönemde bol bol yazıp çizmek size iyi gelebilir. Bu rüyayı gören bir kişi, hayatında farklılık yaratmayı seven ve yeniliklerden hoşlanan bir kişidir. Çevresi tarafından deli dolu bir kişi olarak da tanınır. Yeni insanlarla tanışabilir ve bu insanlar sayesinde çok güzel neşe dolu zamanlar geçirebilir, bu kişilerden çok şey öğrenebilir. Rüya sahibi yeni yerler görmeyi, yeni insanlar tanımayı ve yeni tatlar denemeyi çok seven değişik bir kişiliğe sahiptir.

Eline yüklü miktarda para geçecek, sanırım bir miras durumu söz konusu olabilir. Bu parayı yatırım amaçlı kullanmayı düşünüyorsun. Zamanı geldiğinde de bunu en iyi biçimde değerlendirmek istiyorsun. Zaten şu sıralar kafan çok dalgın gibi görünüyor, gereksiz harcamalardan uzak dursan iyi edersin. Kafanı dağıtmak için yeni bir hobi veya uğraş edinsen iyi olacak.

Rüyada Zombi Saldırısına Uğramak

Uğraşarak sonuca varma olarak yorumlanır. Onu yenen kişi tüm sıkıntılardan başarıyla çıkacaktır. Biraz azimli ve güçlü olması gerekir. Bu dönemde güçlü kalabilen kişi sonunda feraha erecektir, zafer bayrağını kaldıracaktır. Etkisiz hale getiren kişi zafere ulaşacaktır. Korlu filminden ve gerilimli şeylerden korkanlar için bilinç altının bir oyunudur. Korkmayanlar için ise, sıkıntılı, zor ve bunalım dolu bir dönemin içine gireceğinizin göstergesidir. Aynı zamanda bu rüya, bir uyarı niteliği taşır. Kişinin etrafındaki kişileri dikkatli seçmesi ve bu kişilerin niyetlerine dikkat etmesi gerekir.

Ummadığın birinden beklemediğin bir haber alacaksın. Bu haber seni şaşırtacak biraz ama sonrasında çok mutlu olacaksın. Geçirdiğin sıkıntılı ve zor günlerini arkadaşların sayesinde atlatmış gibisin. Onların varlığı seni motive ediyor ve sana güç, enerji veriyor. İşteki başarıların patronlarının beğenisini topluyor, senin için daha iyi bir mevki düşünüyor gibiler. İşindeki bu değişiklik maddi açıdan da seni epey rahatlatacak.

Rüyada Zombi Tarafından Isırılmak

Kişi, iş hayatında çok sıkıntılı bir dönemden geçirirken ve hatta iflasın eşiğine gelecekken elinize bir miktar yüklü bir para geçeceğini ve bu parayı iyi değerlendirirseniz sıkıntıların sonunda refaha kavuşacağınızı gösterir.

Eski hareketli ve sosyal yaşam düzeninden sıyrılarak daha pasif ve daha durgun bir yaşamı tercih etmesi olarak ifade edilmektedir. Geçmiş dönemlerde gece hayatının, partilerin ve ortamların aranan ismi olan rüya sahibi, ilerleyen dönemlerde bu yaşamda huzuru bulamayarak daha sakin ve ailesine daha fazla önem göstererek yaşamayı tercih edecektir. Kişideki bu değişime kendi içsel düşünceleri yol açabileceği gibi son zamanlarda tanıştığı birisi de sebep olabilir. Tanıştığı veya tanışacağı bu kimsenin onun hayatında farkındalık yaratarak köklü değişimlere yol açması beklenmektedir. Bunun yanı sıra bazı yorumculara göre, yakın çevrenizde sizin kötülüğünüzü isteyen ve sizi zor duruma düşürmek için fırsat kollayan birilerinin olduğunu göstermektedir. Ancak bu konuda panik yapmaya gerek yok çünkü iyi niyetiniz ile bu kötülüklere fırsat vermeyecek ve sizin kötülüğünüzü isteyenleri alt edeceksiniz.

Hayırlı bir yaşama sahip olmanın göstergesidir. Evli olanlar için herkes tarafından beğenilen ve konuşulan bir aile yaşantısına sahip olmak olarak ifade edilmektedir. Evli ve bir çocuk sahibi olmayan aileler için ise hayırlı ve ilim irfan sahibi bir birey yetiştirmenin göstergesidir.

Rüyada Zombi Öldürmek

Elinden her iş gelen, akıllı, zeki ve hamarat bir kadın ile karşılıksız fakat büyük bir aşk yaşanacağının göstergesidir. Bu yaşadığınız aşk çok uzun yıllar sürse de sonu iyi bitmeyecektir. Güzel başlayan bir sevginin ileride karşılığını kaybedeceğinin ya da karşılık alınamayacağının göstergesidir. Aile ve iş yaşantınızda çok büyük sıkıntılar yaşadığınız bir zamanda sevgilinizin ya da çok değer verdiğinizin birinin desteğini görecek ve bu destek sayesinde çok daha çabuk kendinizi toparlayabileceğinizin göstergesidir.

Rüyada Zombiden Kaçmak

Kişinin her koşulda keyfine düşkün ve müşkülpesent bir yapısı olduğunu gösterir. Kişinin maddi durumu yerinde olmasa da lüksünden ve rahatından ödün vermeyeceğini gösterir. Bu kişi şartlar ne olursa olsun en lüks olan seçeneği tercih eder ve ekmek bile bulamıyorken lüks şeyler yapmayı tercih eder. Otobüse binmek yerine taksiye biner ve ihtiyacı olmayan şeyler üzerinde alışverişler yapar. Asla harcamalarına dikkat etmez, ayağını yorganına göre uzatmaz. Bu kişiler aynı zamanda gamsız karakterlidir.

Yaşadıkları sorunlar ne boyutta olursa olsun asla kendilerine dert etmezler. Bu yüzden onların yarattıkları sorunları her zaman çevrelerinde bulunan insanlar çeker. Bu kişiler genelde aileden olur ve kişinin lüksünden dolayı yaptığı harcamaların bedelini onlar öderler. Bu ciddi bir maddi zorluk demektir. Bu zorluklar aileyi büyük sıkıntılara sokar ve çevreden kötü konuşmalar gelmesine sebep olur. Kişinin sebep olduğu bu hezimetler ailesinin ve çevresinin tepkisini çeker. Bu sürecin sonunda kişinin etrafında kimse kalmaz ve kötü eleştirilere tabi kalır.

Rüyada Zombi Köpek Görmek

Rüya sahibinin çok şanslı ve bereketli bir hayat sürdüğüne işaret eder. Rüya sahibinin arkadaş çevresi vesilesi ile hayırlı bir kısmet bulacağına ve çok mutlu olacağına işaret eder. Karşılaştığı zorlukları kolay bir şekilde ve ailesinin yardımı ile atlatacağına yorumlanır. Eğer bir rahatsızlığı var ise bu rahatsızlığına şifa bulacağına ve bunun için kısa bir yolculuk yapacağına işaret eder. Sanat ile ilgili işler yapacağına ve hayal ettiği işleri yapacağına yorumlanır.

Kişinin çok önemli olan işlerini aksatacağı ya da aksatıyor olmasına delalet eder. Kişinin aslında yapacağı işlerde artık dikkatli olmasına işaret eder. Sevinçli görmesi iş yaşamında başarı sağlayacağı bu yüzden de mutlu olacağına yorumlanır.

Bir uyarı mesajı anlamını da taşımaktadır. Bu rüyayı gören kişinin aslında oldukça iyi niyetli, temiz ve dürüst olduğunu gösteren bir durum olmasına rağmen çevrenizdeki insanların sizler için pekiyi şeyler düşünmediğinin de göstergesi anlamına gelmektedir. Aslında sizlerin çevresindeki insanlar sizlere çok iyi dost, asla her olayda yanınızda olup sizleri yalnız bırakmayacak gibi gözüküyor olsa da ilk fırsatta sizleri yarı yolda bırakacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Zombi Tarafından Öldürülmek

Eğer uzun süre hoşlandığı ve sevdiği birisi var ise bu sevgisine karşılık bulacağına ve mutlu bir birliktelikten sonra hayırlı bir evlilik yaşayacağına işaret eder. Eğer rüya sahibi devlet işlerine girmek gibi bir planı var ise, makam ve mevkisinin yükseleceğine çok başarılı bir devlet çalışanı olacağına, hizmet verdiği insanların sevgisini kazanacağına ve dualar alacağına işaret eder. Kişinin birçok kişinin desteğini alacağına ve istediği yerlere gidebileceğine yorumlanır. Başkalarından gördüğü destek ile kazançlarının artmasına, daha fazla tanınmasına ve sevilmesine işaret eder.

İçini kaplayan büyük bir sıkıntı var gibi, seni içten içe sanki kemiriyor gibi görünüyor. Şu sıralar biraz fazla duygusalsın, olur olmaz her şey senin üzülmene sebep olabiliyor. Yakın zamanda kısa bir yolculuk görünüyor. Bu yolculuk sana çok iyi gelecek, orada tanışacağın kişilerle uzun yıllar arkadaşlığınız devam edecek. Kendi kabuğundan çıkıp, dış dünyaya açılmak seni çok keyiflendirecek.

Rüyada Zombi Kedi Görmek

Hayatında yeni bir başlangıç görünüyor, sanırım yakın zamanda verilmiş bir evlilik sözü var gibi… Hanenizden bolluk, bereket, mutluluk ve bol kazanç eksik olmayacak. Sevgilinle sevdiğin ve sevildiğin yıllarınız olacak. Sürekli seyahatlere çıkacak ve her zaman yeni şeyler yapacaksınız. Aşk hayatınızdaki yenilik ve canlılık, ilişkinizin heyecanını sürekli ayakta tutacak gibi görünüyor.

Emniyet ve güvene yorulur iken esenlik, mutluluk ve huzura işaret diye de yorumlanmaktadır. Mutlu bir şekilde görüyor ise aradaki uzaklıkların sona ereceği ve kavuşma anlarının yaklaştığı anlamına geldiği söylenir. Bunun tam aksi bir durumda ise yani mutsuz gördü iseniz de sizlerin sahip olduğu yani sizlere güvenilerek verilmiş olan özel bir görevi boş verdiğiniz anlamına gelmektedir de denilebilir.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.