Rüyada Orkide Görmek

14.05.2015
Rüyada Orkide Görmek

Rüyada orkide görmek, bazı konularda özenli davranmak olarak yorumlanır. Rüyasında orkide gören kişi ilgilendiği bir konuda çok özenli davranacaktır. İşinizle alakalı bir konuya yoğunlaştıysanız o işin tüm ayrıntılarını düşüneceksiniz. Özel hayatınızda eğer biriyle tanışacaksınız ona bir sürpriz yapabilirsiniz. Tüm ayrıntıları düşünüp gereken adımları atabilirsiniz. Bir konuya odaklanacağınızı ve sürekli onunla meşgul olacağınızı gösterir.

Rüyada Orkide Almak

Nazik ve kibar tavra yorumlanır. Bu döneme çevrenizdeki kişilere çok kibar ve anlayışlı davranacaksınız. Kişi birilerinin gönlünü almak için bazı adımlar atabilir. Pişmanlık duyduğunuz bir olay için güzel adımlar atabilirsiniz. Güzel bir sürpriz, güzel cümleler kurabilirsiniz. Kendinizi affettirmek için gereken tüm adımları atabilirsiniz.

Rüyada Orkide Bakmak

Güzel bir mesaj olarak yorumlanır. Orkide beslemeye karar veren kişi sevdiği birinden güzel haber alacaktır. Sizin için özel  sayılan biri sizi mutlu edecek güzel bir haber verebilir. Size iyi hissettirecek haberlerin temsilcisidir. Rüyada birine orkide hediye eden biri duygularını birine açacaktır. Kendinizi güzel ifade edebileceğiniz bir dönemdesiniz. Kişinin hayatında olumlu yönde değişmeler olabilir. Aynı zamanda bu rüyayı gören kişi güzel bir iş teklifi alabilir ya da çalıştığı işte yükselebilir. Güzel bir geleceğin sizi beklediğini gösterir. Kendinizi özel hissedecek bir dönemden geçebilir ve bu dönemden sonra sevdiğiniz kişi ile daha çok yakınlaşabilirsiniz.

Rüyada Orkide Dikmek

Şan şöhret sahibi olmaya, aile içi sırların ortaya çıkmasına, uzun zamandır uğraştığı sağlık probleminin ortadan kalkacağına, kendi ayakları üstünde durmaya, farklı bir alanda iş bulmaya, yeni bir işe girişmeye, güvendiği insanlardan kazık yemeye, dedikodusunun yapılmasına, kendi işini kurmaya, borçlarından kurtulmaya, rahata ermeye, ağzının tadının yerine gelmesine, gün yüzü görmeye delalet eder.

Rüyada Orkide Koparmak

Karşısına çıkan fırsatı değerlendirememeye, kendi çıkarları uğruna etrafındaki insanları gözden çıkarmaya, bencil tavırları yüzünden dostunu kaybetmeye, hatalarından ders çıkarmamaya, kimsesiz bir insana yardım etmeye, hayır duaları almaya, yeni insanlarla tanışmaya tabir edilir. Olumlu olarak müjdeli haberler almaya, ölüm döşeğinde olan akrabasının iyileşmesine, bereketli günler geçirmeye, maddi yönden güçlenmeye tabir edilir.

Rüyada Orkide Sulamak

Dişini tırnağına takarak çalışan rüya sahibinin emeklerinin karşılığını almasına, hane içine yaşanacak ayrılıklara, söylediği yalanların ortaya çıkmasına, sevdiği insan uğruna fedakarlıklar yapmaya ancak değerinin bilinmemesine delalet eder. Bazen de hoş olmayan tartışmalar içerisinde bulunmaya, özgüvenini yerle bir edecek olaylar yaşamaya, kendisiyle barışık yaşamaya çalışmaya, ilişkilerinde sorun yaşamaya tabir edilir.

Rüyada Orkide Çiçeği Hediye Almak

Sevdiği kişi için duygusal mücadeleye girmeye, yakınının desteği sayesinde yeni bir iş fırsatı yakalamaya, işlerinde iflas etme derecesine gelmeye, manevi yönden çöküntüye uğramaya, sahtekar insanları etrafından uzaklaştırmaya, suç işleyip hapse düşmeye, laf dinlemez cahil kimseyle tartışmaya girmeye, ahlaklı terbiyeli kimseyle yuva kurmaya, ailesinin desteğini yanında hissetmeye, mutlu günler geçirmeye tabir edilir.

Rüyada Orkide Tomurcuğu Görmek

Doğup büyüdüğü semtten uzaklaşıp başka bir yere taşınmaya, vatanına karşı özlem duymaya, sevdiklerinin hasretini çekmeye , kendisine manevi yükü olan kimseden uzaklaşmaya, yalancı hilekar kimseyi hayatına sokmaya, tembel sorumsuz kimseyle iş yapmaya ve dara düşmeye tabir edilir. Bazen de sevdikleriyle birlikte vakit geçirmeye, uzun bir tatile çıkmaya, düşlediği gibi birisiyle hayatını birleştirmeye tabir edilir.

Rüyada Orkide Filizi Görmek

Umutlarını yeşertecek gelişmeler yaşamaya , eğitim hayatında başarı elde etmeye, iş hayatında mevki sahibi olmaya, varlıklı kimseyle evlenmeye, aile büyüklerinden azar işitmeye tabir edilir. İftiraya uğramaya, kendisine haksızlık yapılmasına ve avukata başvurmaya, resmi yerden gelecek habere, uzak yerden haneye kötülük etmek isteyen kişinin uğramasına, kötü alışkanlıklar edinmeye tabir edilir.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.