Rüyada Zülfikar Görmek

Rüyada Zülfikar Görmek
13 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.740 kez okundu.

Rüyada zülfikar görmek, adaletli olmak anlamına gelir. Rüyasında Hz. Ali’nin kullandığı zülfikarı gören kişi adaletli bir dönem geçirecektir. Eğer rüyayı gören kişi bir işletme işletiyor ise çalışanlarına adil davranacaktır. Zülfikar gören kişi aile içinde olacak haksızlığa sessiz kalmayacaktır ve herkesin eşit haklara sahip olduğunu vurgulayacaktır. Arkadaşlar arasında bir haksızlık varsa haklının yanında olacaktır ve onu destekleyecektir.

Rüyada Zülfikar Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada zülfikar

Rüyada zülfikar görmek, mahkemede hayırlı sonuçlara dalalet eder. Zülfikar gören kişi eğer süren bir mahkemesi varsa bu mahkemeden hayırlı bir sonuç alacaktır. Adaletin ön planda olduğu bir döneme gireceksiniz. Rüyasında zülfikarı eline alan kişi adaleti sağlamak için elinden geleni yapacaktır. Rüyayı gören eğer bir avukatsa gireceği davayı kazanacaktır.

Rüyada Zülfikar Görmek Ne Demek ?

Rüyada zülfikar, devlet işleriyle ilgili konular olarak yorumlanır. Rüyasında zülfükarı elinde tutan ve sallayan kişi devlet işleri ile uğraşabilir. Okuyorsanız yeni bir eğitim almak için başvurabilirsiniz. Bazı hakları aramak için adalet sarayı ziyaret edilebilir. Kimlik yenilemek için başvurulabilir. Vergi ödemek için kuruluşlar ziyaret edilebilir.Bu dönemde bol bol evrak işleriyle uğraşabilirsiniz. Hayatınızda yenilikler yapmanız gereken bir döneme gireceğinizi gösterir. Aynı zamanda bu iş değişikliğine, yeni bir eve taşınmaya ya da delalet eder. Bu rüyayı gören bir kişi, hayatını etkileyecek radikal kararlar alabilir ve aynı zamanda fevri hareketlerle tüm yaşantısını bir anda değiştirebilir.

Rüyada Zülfikar

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada zülfikar görmenin anlamı ve zülfikar rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Rüyada Zülfikar Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. ibrahim dedi ki:

    Hayır olsun Insaallah !selamlar.rüyamda ince uzun boylu bır adamın çokta aydınlık olmaya los bir ortamda belırdıgı ve arkasından da goz buyuklugunde 2 adet ışık noktasının belırdıgını ve adamın gozlerının hızasına gelecek sekılde konumlandığını goruyorum.Ve bu 2 ışık kaynağı lazer gıbı adamın arkasından gelerek gozlerının ıcerıne gırdıgını ve adamın gozlerının dehşetle parlayıp sankı ona olaganustu guc verıdgını hıssedıyorum.devamında bu adamın elınde bır kılıç olduğunu yıne aynı ortamda onunde arka arkaya dızılı ınsanlara kılıcı savurup onları yaraladığını ve o ınsanların ona tesır edemedıgını goruyorum. Daha sonrasında elınde Hz Alının zulfıkar kılıcı olan bır adamın bu adamın onune sankı havadan gelır gıbı atladığını goruyorum fakat Zulfıkar kılıçlı adama da kılıç darbelerı sallayarak onun elındekı zulfıkar kılıcının yere dustugunu ve o arada da bu zulfıkar kılıçlı adamında yere dustugunu goruyorum.Bu zulfıkar kılıçlı adam bacaklarından fecı sekılde kesık darbelerı almış bıraz da kan olan vazıyette yerde acı ıcerısınde kıvranırken gordum. Bu rüyada genel olarak hatırladığım bu sekılde.Ruyamı yorumlarsanız sevınırım selamlar hayırlar.

Sayfa başına git