Rüyada Zülfikar Görmek

13.05.2015
Rüyada Zülfikar Görmek

Rüyada zülfikar görmek, adaletli olmak anlamına gelir. Rüyasında Hz. Ali’nin kullandığı zülfikarı gören kişi adaletli bir dönem geçirecektir. Eğer rüyayı gören kişi bir işletme işletiyor ise çalışanlarına adil davranacaktır. Aile içinde olacak haksızlığa sessiz kalmayacaktır ve herkesin eşit haklara sahip olduğunu vurgulayacaktır. Arkadaşlar arasında bir haksızlık varsa haklının yanında olacaktır ve onu destekleyecektir.

Mahkemede hayırlı sonuçlara dalalet eder. Kişi eğer süren bir mahkemesi varsa bu mahkemeden hayırlı bir sonuç alacaktır. Adaletin ön planda olduğu bir döneme gireceksiniz. Rüyasında zülfikarı eline alan kişi adaleti sağlamak için elinden geleni yapacaktır. Rüyayı gören eğer bir avukatsa gireceği davayı kazanacaktır. Devlet işleriyle ilgili konular olarak yorumlanır. Rüyasında zülfükarı elinde tutan ve sallayan kişi devlet işleri ile uğraşabilir. Okuyorsanız yeni bir eğitim almak için başvurabilirsiniz. Bazı hakları aramak için adalet sarayı ziyaret edilebilir. Kimlik yenilemek için başvurulabilir. Vergi ödemek için kuruluşlar ziyaret edilebilir.Bu dönemde bol bol evrak işleriyle uğraşabilirsiniz. Hayatınızda yenilikler yapmanız gereken bir döneme gireceğinizi gösterir. Aynı zamanda bu iş değişikliğine, yeni bir eve taşınmaya ya da delalet eder. Bu rüyayı gören bir kişi, hayatını etkileyecek radikal kararlar alabilir ve aynı zamanda fevri hareketlerle tüm yaşantısını bir anda değiştirebilir.

Rüyada Zülfikar Kılıcını Tutmak

Hayırlara vesile eden olumlu yorumlanan rüyalar arasındadır. Zülfikar kılıcı Hz. Ali’ye hediye edilen bir kılıçtır ve kutsaldır. Maneviyata, olacak güzel olaylara işaret eder. Rüyayı gören kişinin dini inançları, temiz kalpliliği, adaletli, özü sözü bir oluşu, yardım severliği ile taktir toplamış bir insandır. Bu, rüya rüyayı gören kişinin hayatın içinde verilen mücadele de düşmanlarına, rakiplerine galip geleceğini, zafer kazanacağını, mevki ve itibar sahibi olacağını gösterir. Aynı zamanda bu rüya, iş hayatı üzerinden yorumlanır ise rüyayı gören kişinin iş hayatında kazanacağı başarılara işaret eder. İş ya da mesleki anlamda bol kazanç, karlı yatırımlar, kariyerde yükseliş anlamına gelir.

Rüyayı gören kişinin, bir miras elde edeceği ya da bir mirastan hak kazanacağı anlamına da gelmektedir. Rüya sahibinin çok üzüldüğü, içine dert olan, ona yük olan bir sorunu var ise bu sorundan tamamen kurtulacağına delalet eder. Rüya sahibi hasta ise şifa bulur borçlu ise borcundan kurtulur, ne problemi varsa çözer. Eğer merakla beklediği bir haber varsa rüya sahibini mutlu edecek haberler alır. Bir diğer yorumu ile rüyayı gören kişiye bir haksızlık yapıldı ise bu haksızlık sona erer. Rüya sahibi, hakkını arar ve hakkını alır şeklinde yorumlanmıştır. Kişinin hukuki bir davası varsa bir mahkemesi mevcutsa davayı kazanacağı ve mutluluk yaşayacağı anlamını taşır. Kişinin bir menfaat, mal ya da mülk sahibi olabileceğini de gösterir. Rüya sahibinin elde ettiği şey kendisine hayır getirir. Rüyayı gören kişi için hayır, mutluluk iyilik getirecek olayları ve gelişmeleri müjdeleyen bir rüyadır. Rüyada görülen diğer detaylar hatırlanıyor ise bu detayların yorumlarına da bakılmalıdır.

Rüyada Zülfikar Kolyesi Takmak

Zor zamanlar geçirse bile bu zorlukların üstesinden geleceğine, kendisinin çok güçlü biri olduğuna, kimsenin onu yenemeyeceğine, bütün savaşları galip olarak bitireceğine, sizi çekemeyen kişilere karşı hep dik duracağınıza, iş hayatınızda büyük başarılar elde edeceğinize delalet eder. Zulfikar kolyesi Hz. Ali’nin iki çatallı kılıcını sembolize eden kolyedir. Bu kolye adaleti ve gücü temsil eder. Siz de bu kolyeyi rüyanızda görmüşseniz adaletli ve güç sahibi biri olacağınız anlamına gelir. Her zaman haklıyı ve haksızı gören, zulme boyun eğmeyen karakter yapınız sayesinde insanlar arasında öne çıkan, lider bir konumda yer alacaksınız. Size kötülük etmiş düşmanlarınızla yüzleşecek ve yaptıkları kötülüklerin cezasız kalmadığını göreceksiniz. Bundan sonraki hayatınızda huzurlu ve mutlu olacağınıza, sevinçli bir haberin sizi çok mutlu edeceğine, gönlünüzden geçen dileklerin kabul olacağına da yorulabilir.

Rüya sahibinin tüm emellerini gerçekleştirme şansına sahip olacağına, hayatı boyunca kısmetinin açık olacağına, yüzünün de güleceğine rivayet edilir. Bu rüyayı gören kişi yakın zamanda haksızlığa uğramış biriyse alnının akıyla ona karşı yapılan iftiraların ortaya çıkacağına, suçsuz olduğunun anlaşılacağına, ona iftira atan kişinin ise cezasını çekeceğine işaret eden bir rüyadır. Bu hayatta herkes tarafından sevilmek imkansızdır. Her insanın dostu olduğu gibi düşmanı da olacaktır. Bu rüya size bir uyarıdır. Yaptığınız işlerde dikkatli olmanız gerektiğini, her zaman kendiniz ile ilgili vereceğiniz kararlarda ince eleyip sık dokuyarak hareket etmeniz gerektiğini gösteren rüyalar arasındadır. Çünkü tehlikeli zamanları işaret eden ve sizi bu zararlardan korumak için simgelenmiş bir rüyadır. Sıkıntılı günleri atlatacağınızı gösteren zülfikar kolyesi sizi kötülüklere karşı korur. Bu sizin yüreği temiz bir insan olduğunuzu da gösterir. Bütün rüyalarınız hayra açılsın.

Rüyada Altın Zülfikar Kolye Görmek

Her zaman iyiye yorulur. Zülfikar, Hz.Muhammed (S.A.V) Efendimizin Hz. Ali’ye hediye ettiği iki çatallı kılıcın adıdır. Zülfikar kolye de bu kılıcı sembolize eden kolyedir. Kutsal bir anlamı olduğu için kutsal değerleri anlatır. Rüyayı gören kişinin dini inançlarına bağlılığına, güzel ahlak ve iyi huyuna yorumlanır. Aynı zamanda gücü anlatır. Çevresinde herkes tarafından sevilecek, itibar sahibi olacak, saygınlık kazanacaktır. Olgun, vefalı, iyi niyetli, hak yemeyen biri olduğuna ve hayatı boyunca yolunun açık ve doğru olacağına işaret eder. Uyarıcı nitelik taşıyan rüyalardandır. Gireceği her işte, yapacağı her yatırımda olumlu sonuçlar alacağını, hedeflerine, isteklerine kavuşacağına yorulur.

Rüya sahibinin iş hayatında da büyük, olumlu değişimlere yorumlanır. Rüya sahibi, ticaretle uğraşıyor ise başarı kazanacak demektir. Zülfikar, adaleti de simgelediği için adaletle ilgili yorumlara açıktır. Gerek aile ve özel hayatında gerekse iş hayatında bir haksızlığa uğramış ise adaletin kendisi için yerini bulacağını gösterir. Haksızlığa uğramışsa haklılığı kanıtlanacak, hakkı yenmişse hakkını geri alacaktır. Her konuda adaletin tecelli ettiğini göreceği bir dönemi işaret eder. Diğer bir yorum ise bu rüya, ahlaklı, güzel, yumuşak huylu bir kimsenin varlığına da işaret etmektedir. Bu kişi, rüya sahibinin çevresinde olan ya da yeni tanışacağı bir kişi olabilir. Bu kişi, rüyayı gören kimsenin duygularını harekete geçirecek ve gönlünü fethetmeyi başaracaktır. Zülfikar kolye yakın zamanda olabilecek bir gönül bağını gösterir. Rüyayı gören kişiyi güzel gelişmeler beklemektedir. Kişi kadınsa, kızı olacağına yorumlanır.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.