Rüyada Kelebek Görmek

Rüyada Kelebek Görmek
12 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.770 kez okundu.

Rüyada kelebek görmek, dostluk ve arkadaşlık demektir. Rüya sahibi birinden bir dostluk, arkadaşlık görecek demektir. Ayrıca kısa süreli ilişki anlamına gelir. Ölen biri için dua edeceğiniz onu anacağınıza işaret ediyor. Sevdiğiniz ölen bir yakınınız için hayır yapabilirsiniz, onun için dua edebilirsiniz.

rüyada kelebelek

Rüyada Rengarenk Kelebek Görmek

Korku ve feryat etmeye işaret eder. Elinde bir kelebek olduğu gören bazı korku ve endişe yaşar. Birçok korkuyu yeneceğinizi, kafanıza takılan sorunları çözeceğinizi gösterir. Zayıf olan birinden bir düşmanlık göreceğiniz anlamına gelir. Çok dikkat etmeyen biri sizin ummadığınız anda size kötülük yapar.

Aklındaki kişinin duygusal anlamda yaşadığı gelgitler ve hayatındaki bazı olumsuz durumlar sana gelmesini geciktiriyor.Bu durum senin çok üzülmene neden oluyor ancak kısa bir süre sonra bu üzüntü büyük bir mutluluğa dönüşecek.Farkında olmadan kırdığın bir yakının sana sitemde bulunacak, kendini affettirmek için çaba sarf etmelisin. Bu kişinin çok büyük yardımını göreceksin yakında.

Rüyada Kelebek Uçtuğunu Görmek

Sanata ve sanat dalına anlamına gelir. Kişi sanatsal bir kursa başlayabilir ve sanatsal faaliyetler yapabilir ve oldukça başarılı olacağınızı gösterir . Ayrıca erkek ve kadının rekabet haline geçeceğine işaret eder. İki karşı cins tartışabilir, aralarında soğuk savaş olabilir. Özünde çok iyi kalpli biri olarak tanınır ve etrafına pozitif enerji saçar. Aynı zamanda bu rüyayı gören bir kişinin günlük hayatında ve iş hayatında olumlu gelişmeler olabilir, fakat bu gelişmeler doğru yönlendirilmez ise kısa süreli olarak kalabilir.

Rüyada Mavi Kelebek Görmek

Yalnızlığı, üzüntüyü, depresyonu, bilgeliği ,güveni simgeleyen mavi renginin aksine mavi kelebek özgürlüğe delalet eder. Aynı zamanda hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına, isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, etrafında ki düşmanlardan arınacağına, dertlerinin ve hüzünlerinin dinmesine, sözde düşmanlıkları simgeler. Düşmanlığı da simgeleyen mavi kelebeğin bu düşmanlığının yalnızca sözde, saman alevi boyutunda olduğu da söylenir.

Rüyada Siyah Kelebek Görmek

Siyah rengini simgeleyen güç, özgüven, disiplin ve kudretin aksine siyah kelebek sizin sevinç ve mutluluk duyacağınız bir olayın bir başka insana getireceği gam ve kederi işaret eder. Siz her ne kadar bu olaydan kaçmak isteseniz de peşinizi bırakmaya hiç niyeti yoktur. Ne kadar bu olay sizi mutlu karşınızdakini mutsuz etse bile bu olay size hayırlı kapılar açacaktır bunun için düşünmeden elinizin tersiyle itmeyin.

Rüyada Ölmüş Kelebek Görmek

Kelebeği olumsuzluk olarak kabul edersek ölmüş kelebek olumsuzluklardan ve aksiliklerden kurtulacağına. Yakın bir dostunla veya da arkadaşınla gireceğin kazançlı bir ortaklığa ve bu ortaklık sonucu kendini geliştirmek için gideceğin kursları simgeler. Aynı zamanda dertlerinin son bulup mutlu günlerin de pek yakında olduğuna delalet eder. Başarılarının devamına ve gelecekte ki mutluluklarına yol açacak olan bu işin hayatında ki önemi büyük.

Rüyada Uçan Kelebek Görmek

Genç bir kadının gönlünde uçuşan kelebekleri simgeler. Mutlu ve sadık bir eş, mutlu bir yuvayı simgeler. Aynı zamanda zenginliğin ve girişilen işteki bol kazanca ve bol şansın ve gelecek güzel haberlerin öncesidir. Fakat aynı zamanda da rahata ereceği ve büyük mutluluklar alacağı bir dönemden gün geçtikçe stres dolu ve huzursuz günlere doğru gideceğine delalet eder.

Rüyada Kelebek Sürüsü Görmek

Yaşanacak güzel şeylerin habercisi olan kelebek sürüsü aynı zamanda işlerinizin yoluna gireceğine, gönlü ve eli açık, kalbi temiz, yardımsever dostlara sahip olduğunuza ya da bu özelliklere sahip insanlara sahip olacağınıza delalettir. Yakın zamanda hayatınıza girecek olan bu dostlarınızın hayatınızda ki önemi büyük iyi oldukları kadar kurnaz olan bu dostlarınıza dikkat etmeniz gerek fakat bunlar bazen boş bir kuruntudan ibaret bile olabilir.

Rüyada Kelebek Konması

Sevdiğiniz değer verdiğiniz bir kadının, bir dostunuzun sizi eskisi kadar önemsemeyeceğine ve sizi ihmal edeceğine fakat bu ihmalin çok uzun sürmeyeceğine delalet eder. Üzüntünüzün bir süre aklınızı oyalayacağını fakat bir süre sonra işlerin rayına oturacağına delalet eder. Aynı zamanda yakın zamanda dilediğiniz bir dileğin veya duanın kabul olmasına ve bu dilekle beraber hayatınıza dolacak olan güzelliklere işarettir.

Rüyada Kelebek Yakalamak

Yapılacak hayırlı, kazançlı, olumlu bir işe. Yakın bir dostun, arkadaşınızın veya akrabanızın kalbini isteyerek ve ya istemeyerek kıracağınıza fakat bu durumdan fazlasıyla pişmanlık duyup özür dileyeceğinizi işaret eder. Ve aynı zamanda uzun zamandır sırtınızda olan yüklerden kurtulacaksınız ve son zamanlarda insanlar ile aranızın açılacaktır. Etrafınızda ki insanların yüzeyselliğini de öne çıkaran bu rüya sizi daha dikkatli olmaya sürüklemek zorundadır.

Rüyada Kelebek Öldürmek

Kelebeği düşman olarak algıladığımız vakit karşı taraftan size doğru yapılacak olan bir saldırıya bir düşmanlığa olan farkındalığınıza ve onu alt edip kendi tuzağına düşüreceğinize delalet eder. Aynı zamanda etrafında ki tatsızlıkların son bulacağına ve bazen de temiz, saf bir aşkı simgeler. Artık hayatınıza giren ve girecek olan insanlara karşı tereddütlü olduğunuza, eskisi gibi güvenmediğinizi simgeler.

Rüyada Ölü Kelebek Görmek

Etrafınızda veya çevrenizde size kin ve nefret besleyen, kötülüğünüzü isteyen bir düşmanı simgeler. Bu düşmana karsı beslediğiniz sevginin zamanla kin ve nefrete dönüşeceğine de delalet eder. Aynı zamanda düşmanınızın çok yakında ve tatlı dilli olduğunu ve oldukça sinsi bir kişiliğe de sahiptir. Planlamacı kişiliğiyle öne çıkan bu hasımınız sizi alt etmek ve sizi üzmek için elinden geleni yapacaktır.

Rüyada Uçuşan Kelebekler Görmek

Etrafınızda bulunan temiz kalpli, iyiliğinizi düşünen, saf ve temiz arkadaşlarınızın, dostlarınızın artışına delalet eder. Genç ve toy insanlara örnek olduğunuza, her yaptığınız işte bir yenilik yaratacağınıza, kendinize olan güveninizin ve sevginizin artış göstereceğine, iş hayatınızda veya da okul hayatınızda yeni başarılara adım atacağınıza ve de çok büyük bir aşka yelken açacağınıza işaret eder.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git