Rüyada Kelebek Görmek

Rüyada Kelebek Görmek
12 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.410 kez okundu.

Rüyada kelebek görmek, dostluk ve arkadaşlık demektir. Rüyasında kelebek gören kişi birinden bir dostluk, arkadaşlık görecek demektir. Ayrıca kelebek, kısa süreli ilişki anlamına gelir. Kelebeğin ömrünün kısa olması kısa süre ilişkilere yorumlanır. Kelebeğin uçtuğunu görmek ölen biri için dua edeceğiniz onu anacağınıza işaret ediyor. Sevdiğiniz ölen bir yakınınız için hayır yapabilirsiniz, onun için dua edebilirsiniz.

Rüyada Kelebek Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada kelebelek

Rüyada kelebek görmek, korku ve feryat etmeye işaret eder. Elinde bir kelebek olduğu gören bazı korku ve endişe yaşar. Kelebeğin hiç kıpırdamadığını görmek birçok korkuyu yeneceğinizi, kafanıza takılan sorunları çözeceğinizi gösterir. Rüyada rengarenk kelebek görmek kendisi zayıf olan birinden bir düşmanlık göreceğiniz anlamına gelir. Çok dikkat etmeyen biri sizin ummadığınız anda size kötülük yapar.

Rüyada Kelebek Görmek Ne Demek ?

 

Rüyada kelebek, sanata ve sanat dalına anlamına gelir. Rüyada kelebek gören kişi sanatsal bir kursa başlayabilir. Sanatsal faaliyetler yapabilir. Kelebeğin avucunuzda hareket ettiğini görüyorsanız sanatsal bir faaliyette başarılı olacağınızı işaret eder. Rüyada kelebek görmek ayrıca erkek ve kadının rekabet haline geçeceğine işaret eder. İki karşı cins tartışabilir, aralarında soğuk savaş olabilir. Kelebek gören bir kişi, özünde çok iyi kalpli biri olarak tanınır ve etrafına pozitif enerji saçar. Aynı zamanda bu rüyayı gören bir kişinin günlük hayatında ve iş hayatında olumlu gelişmeler olabilir, fakat bu gelişmeler doğru yönlendirilmez ise kısa süreli olarak kalabilir.

Rüyada Kelebek

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada kelebek görmenin anlamı ve kelebek rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git