Rüyada Kelebek Görmek

  12.05.2015
  Rüyada Kelebek Görmek

  Rüyada kelebek görmek, kaza ve belalardan kurtulmaya, musibetlerden uzaklaşmaya, işlerinin rast gitmesine, yüzünün gülmesine tabir edilir. Kalbini kırdığı kimsenin gönlünü almaya, eşinin desteğiyle sorunların üstesinden gelmeye, hayırlı evlat sahibi olmaya, maddi problemler yüzünden tasarruf yoluna gitmeye, yüzüne gülen sahtekar bir dostunu hayatından çıkartmaya delalet eder. Bekar kimseler için evlilik hazırlıkları yapmaya, çekilen çilelerin son bulmasına, maddi kazancın artmasına, hedeflerine ulaşmak için çok çalışmaya, yapılan yardımların karşılığını almaya tabir edilir.

  İşyerindeki görevinden memnun olmayan kişinin kendisine uygun bir pozisyonda yer almasına, sorumluluklarının bilincinde çok çalışarak takdir görüp terfi almaya, umutsuz olduğu bir durumu çözüme kavuşturmaya delalet eder. Ülke dışına seyahate çıkmaya, hane halkı arasında hoşnutsuzlukların ortaya çıkmasına , farklı sosyal ortamlar içerisinde bulunmaya, hayırlı evlat sahibi olmaya tabir edilir.

  Uzun süreli bir bekleyiş içerisinde olduğunuzu ve artık sonuca da ulaşmanız için kısa bir süre kaldığının habercisidir. Bu beklenti sizlerin aile hayatınızdan da ziyade daha çok iş ve gelecek ile ilgili olan planlarınızı göstermektedir. Her ne kadar emek verdi iseniz bir o kadar da emeklerinizin karşılığını alacağınızın da göstergesi olan bu rüya sizlerin isteklerinin olduğu için görülmektedir. Sadece iş hayatınız ile de değil bu durum bir de eğitim hayatınız ile ilgili olan bir durumu da haber verebilir. Bu beklentilerin sonucunda oldukça iyi bir ilerleme kat edeceğiniz gibi işlerinizde ciddi anlamda bir zam gibi konularda söz konusu olabilir.

  Rüyada Beyaz Kelebek Görmek

  Ev halkı için yakın zamanda hayırlı şeylerin olacağına, müjdeli haberlere, haneden birinin ev bark sahibi olacağına, sağlıklı bir bebeğin dünyaya geleceğine, hane de bolluk ve bereket dolu günlerin yaşanacağına, haneden birinin iyi kazanç elde edip bu kazancı evde hayır uğruna harcayacağına, aile içi bağların kuvvetleneceğine ve daha kolay bir yaşam sürüleceğine delalettir. Rüya sahibinin işlerinin yolunda gideceğine ve hane halkının desteğini alacağına da işaret eder.

  Rüya sahibinin ailesi ile birlikte sorunsuz, mutlu bir hayat sürdüreceğine, nadiren de olsa iş kaynaklı sorunlar yaşayacağına ama çabasıyla bu sorunların uzun sürmeyeceğine ve çabasının ardından işlerini büyüteceğine ve rızkının artacağına, böylece hem keyfinin hem de sağlığının yerinde olduğu uzun bir ömrü işaret eder. Kimi yorumlara göre ise kişinin yakın zamanda iş hayatından büyük kazanç elde edeceğine ancak daha büyük bir işe kalkışıp bu kazancını yitireceğine de yorumlanır.

  Rüya sahibinin yakın zamanda çevresinde büyük bir etkinlik düzeleceğine ve bu vesile ile özlemini çektiği yakınlarını göreceğine delalettir. Kişinin yakın çevresini bir araya getiren etkinlik düğün, sünnet gibi şenlikler olabileceği ortaklı işlerle ciddi ticari meseleleri tartışmak üzere düzenlenmiş bir organizasyon da olabilir. Farklı bir yoruma göre de kişinin uzun süredir içinde bulunduğu sıkıntılı durumdan kurtulup mutluluğa ereceği anlamına da gelir.

  Rüyada Siyah Kelebek Görmek

  Rüya sahibinin uzun süredir kafasını karıştıran, zihinsel ve bedensel anlamda onu yoran iş hayatındaki bir sorun sebebiyle ailesinden maddi ve manevi büyük destek göreceğine işaret eder. Başka bir yoruma göre de kişinin ailesi ile hayırlı bir işe gireceğine ve ailesi ile birlikte mutlu bir hayat süreceğine delalettir. Rüya sahibinin yakın zamanda şenlendirecek bir aile etkinliği içinde bulunacağı da yorumlar arasındadır.

  Rüya sahibinin kalabalık bir aileye sahip olacağına, çocukların bu aile içerisinde önemli bir yeri olacağına delalettir. Kişinin içerisinde bulunda işte yükseleceğine, mertebe alacağına ve bu yükselmeden yüklü miktar kazanç sağlayacağına, buz kazançla ailesine hayırlarda bulunacağına ve bu durumunun kişiyi ailesinin gözünde yükselteceğine ve ailede ki herkesin takdirini kazanacağına delalettir.

  Rüya sahibinin yeni bir hayat kuracağına, iyi bir kimseyle tanışıp çocuk sahibi olacağına delalettir. Kişinin aile bireyleri ile beraber büyük bir iş kuracağına, meydana gelebilecek çetin sorunlara karşı birlikte ayakta duracaklarına ve sonunda refaha kavuşacağına da işaret eder.

  Rüyada Kelebek Yakalamak

  Amaçların ve ideallerin kısa zamanda gerçekleşerek rüya sahibinin refah seviyesi yüksek bir şekilde mutluluk içerisinde yaşamına devam edeceğine işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibinin azimli, çalışkan ve sorumluluk sahibi olduğuna ve dolayısıyla üstesinden gelemeyeceği hiçbir iş olmadığına delalettir. Rüya sahibinin içinde bulundu iş gibi durumlarda yaptıklarının büyük ilgi göreceğine ve bu ilgi sayesinde büyük başarılar elde edeceğine, bolluk ve berekete işaret eder.

  Bolluk ve berekettir. Bu dönemde darlık çekenler rahata erecek borcu olan borçlarını temizleyecektir. Bekar kişinin görmesi talipleri olduğunu gösterir. Yakında bir düğün yapmanız çok olası görünüyor. Kişi hayatını kademe kademe engelleri aşarak kazanmış biridir. Ancak artık rahat bir hayat süreceksiniz. Zamanında vermiş olduğunuz uğraşlar size huzuru getirecek sonunda. Ayrıca bir kararınız yüzünden çok üzüleceğinizi gösteriyor. Bu karar insanları başınıza toplayacak.

  Günlük hayatta da olduğu gibi şenlik ve eğlence anlamına gelir. Rüya sahibinin yakın zaman da düğün, nişan, sünnet gibi bir davette sevdikleri ile beraber eğleneceğine, uzun zamandır içerisinde bulunduğu sıkıntılardan ve kafasını kurcalayan meselelerden bu yolla uzaklaşacağına delalettir. Kişi eğer ciddi bir işin içine girecekse akrabalarında ve çevresinden destek alacağına, bu destek sayesinde önüne sayısız fırsat çıkacağına ve bunları değerlendireceğine işaret eder.

  Rüyada Büyük Kelebek Görmek

  Sıkıntıların bitmesi ve ferahlık yaşamak anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişinin dünya hayatına verdiği önem kadar ahiret hayatına verdiği önemi gösterir. Aynı zamanda kişinin yapacağı hayırlı işlere de tabir edilir. Bu rüya, kişinin emek verdiği işlerde büyük başarılar elde edeceği ve emeklerinin karşılığını alacağını gösterir. Manevi anlamda rahatlamaya ve huzur bulmaya da işaret etmektedir

  Zorluklardan sonra gelen kolaylığa, verimli çalışmanın sonucu elde edilen başarıya, kazanılan zafere, barışan sevgililere yorulur. Aynı zamanda küslerin barışması, beklenmedik güzel gelişmeler, uzaktan gelen müjdeli haber, evlilik teklifi vb. durumların da işaretçisidir. Mutluluk verici gelişmeler sonrasında yapılacak kutlamaların da habercisi olduğu söylenebilir. Attığınız adımlarda ve insan ilişkilerinizde değişiklik yoluna gideceğinizin işaretidir. Edindiğiniz kötü alışkanlıklar, olumsuz yaşam tarzınız ve kötü iletişiminiz yüzünden etrafınızdaki insanların sayısının azaldığını fark edecek, davranışlarınıza ve alışageldiğiniz yaşam tarzınızda değişiklikler yaşanacaktır. Bu sayede eskisine göre her açıdan daha olumlu gelişmelerle karşılaşacak ve bozulan ilişkilerinizi toparlamak için fırsatlar yakalayacasınız.

  Toplumda iyi bir mevkiye geleceğinize işaret eder. Siz insanların sevdiği ve güven duyduğu birisisiniz. Kişi ticaretle uğraşıyorsa malları artacak ve kar edecektir. Ayrıca kişinin yakında bir haber alacağı söylenir. Ev hanımı ise komşuları tarafından sevilen birisidir ve evinde mutlu bir aile yaşantısı vardır.

  Rüyada Renkli Kelebek Görmek

  Kişinin yanlış olan bir hatayı yapacağı esnada bu durumdan uzaklaşacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda yapılan bir hatanın farkına varılacağını ifade eder. Bunun için elinden ne geliyorsa yapılacağını ve hatalardan ders alınacağını işaret etmektedir. Rüya sahibinin dini açıdan olan bütün görevlerini yerine getireceğini göstermektedir. Bununla beraber kendisini daha huzurlu hissedecek demektedir.

  Resmi makamlarda işleriniz varsa yakın zamanda olumlu haberler alacağınıza işaret eder. Uzun süredir haber beklediğiniz işlerden güzel sonuçlar alacağınızı müjdeler. Sabrınızın uzun süredir denendiğinin fakat bunun sonucunda işlerinizin meyvesini alacağınız şeklinde tabir olunur. İş hayatınızda hızlı bir yükselişe geçip şöhret ve makam sahibi olacağınıza delalet eder.

  Sizin adaletli, kültürlü, imanı tam, merhametli ve vicdanli bir kişi olduğunuzu gösterir. Herkes tarafından saygı duyulan, herkese sözü geçen bir kimse olduğunuzu ifade eder. Beraberinde resmi makamlarda ciddi bir mevkii sahibi olacağınıza işarettir. Böylelikle saygınlığınızın artacağı, örnek bir kişi olarak tanınacağınız günlerin yaklaştığını delalet eder. Yakın zamanda müjdeli haberler alacağınız şeklinde de yorumlanır.

  Rüyada Kelebek Öldürmek

  Sorunların çözüme kavuşmasına işaret eder. Şayet bir davanız varsa sonucunda lehinize bir karar çıkacağı şeklinde yorumlanır. Devlet kademesinde sorunlarınız varsa yakında çözüleceğine delalet eder. Size karşı düşmanlık besleyen kişilerin amaçlarına ulaşamayacağı, hepsini mağlup edeceğinizi müjdeler. Elde edeceğiniz güç ile hayatınızı her anlamda yoluna koyacağınızı ifade eder.

  Rüya sahibinin yakın zamanda yeni kişiler ile tanışacağını işaret etmektedir. Bu kişiler aynı zamanda çok iyi olabilecek dost olarak simgelenmektedir ve ilerleyen zaman içerisinde bu kişiler ile sıkı bir bağ oluşacaktır. Son zamanlarda olan zor durumların artık biteceğine ve rüyayı gören kişinin, bol bereketli bir döneme el atacağına işaret etmektedir.

  Oldukça güzel bir rüyadır. Kişinin etrafında yer alan kötü kişilerden arınacağını ifade eder. Aynı zamanda iç dünyasında olan kötü düşüncelerin son bulacağını belirtmektedir. Bununla birlikte bakıldığında genel olarak arınmayı ifade eden bir rüyadır. Bununla birlikte bakıldığı zaman rüya sahibinin oldukça temiz bir kalbe sahip olduğunu ve çevresindekiler tarafından desteklendiğini gösterir.

  Rüyada Kelebek Sürüsü Görmek

  Yaşanacak güzel şeylerin habercisi olan kelebek sürüsü aynı zamanda işlerinizin yoluna gireceğine, gönlü ve eli açık, kalbi temiz, yardımsever dostlara sahip olduğunuza ya da bu özelliklere sahip insanlara sahip olacağınıza delalettir. Yakın zamanda hayatınıza girecek olan bu dostlarınızın hayatınızda ki önemi büyük iyi oldukları kadar kurnaz olan bu dostlarınıza dikkat etmeniz gerek fakat bunlar bazen boş bir kuruntudan ibaret bile olabilir.

  Bu rüya, çok hızlı alınacak güzel haberlere tabir edilir. Bu haberler kişi için hem sürpriz olacak hem de ilginç olaylara vesile olacak manasına gelir. Aile içinde aydınlık, ferah ve huzur dolu zamanların yaşanacağına, maddi ve manevi sıkıntıların son bulacağına, aile bireyleri arasındaki anlaşmazlıkların biteceğine, birlik ve beraberlik olacağına tabir edilir.

  Hayırlara vesile eden bir rüyadır. Mutluluk ve hayır getirecek olaylara tabir edilir. Aynı zamanda, bu rüya özel hayat ile de tabir edilir. İyi niyetli, ahlak sahibi, samimi ve sevecen bir insan ile yolların kesişeceğine, hayırlı bir birlikteliğe yorumlanır. Evli kimseler için ise evlilikte sürpriz gelişmeler yaşanmasına, sorunların bitmesine ve eşler arasındaki bağlılığın artmasına delalet eder.

  Uzun süredir çektiğiniz sıkıntıların son bulacağı müjdesini verir. Uzun süredir halolmasını beklediğiniz işlerin sonuca ulaşacağına, hayırlı haberlerini alacağınıza işaret eder. Zorluklarla mücadele etmeniz sonucunda elinize geçecek toplu para şeklinde de yorumlanır. İşlerinizin yoluna girmesi konusunda son anda gelecek yardımlarla rahatlığa kavuşacağınızı müjdeler. Göstereceğiniz enerjiyi doğru zamanda ve doğru şekilde kullanmanız gerektiğine dikkat çeker.

  Rüyada Uçan Kelebek Görmek

  Rüya sahibinin hedeflerine ulaşabilmek için zamana ihtiyacı olduğuna, sabırlı olması gerektiğine işaret eden bir rüyadır. Başka bir yorumu ise yeni bir iş alanında ya da projede özel bir çaba sarf etmek gerektiğine tabir edilir. Kişinin aile, sosyal ve özel yaşamında ilişkileri için özenli davranacağına, ilişkilerindeki sorunları çözmek için adımlar atacağına tabir edilir.

  Rüyayı gören kişinin, hayatında sorun çıkaran ve engel teşkil eden kişi ve durumlardan kurtulacağına yorumlanır. Aynı zamanda, ferahlama yaşamaya, huzur bulmaya deyim yerinde ise arınmaya tabir edilir. Kişinin, hayatındaki her şeyi düzene koyacağına, terslik ve aksiliklerin üstesinden geleceğine delalet eder. Diğer bir yorum ile bu rüya, iş değişikliği yapmak ya da yeni bir iş teklifi almak anlamlarına da gelir.

  Bu rüya, hayırlara vesile eden ve olumlu yorumlanan rüyalardandır. Kişinin istek ve arzularına çok zahmet çekmeden kolaylıkla ulaşacağına, kısa zamanda amaçlara ulaşmaya delalet eder. İş hayatında olumlu sonuçlar elde edilecek atılımlar yapmaya, mesleki anlamda becerileri sergilemeye de tabir edilir. Aynı zamanda bu rüya, kişinin kendini özgür, sakin, huzurlu ve mutlu hissedeceği bir dönemin başlangıcında olduğuna işaret eder.

   Rüyada Mavi Kelebek Görmek

  Yapılacak hayırlı, kazançlı, olumlu bir işe. Yakın bir dostun, arkadaşınızın veya akrabanızın kalbini isteyerek ve ya istemeyerek kıracağınıza fakat bu durumdan fazlasıyla pişmanlık duyup özür dileyeceğinizi işaret eder. Ve aynı zamanda uzun zamandır sırtınızda olan yüklerden kurtulacaksınız ve son zamanlarda insanlar ile aranızın açılacaktır. Etrafınızda ki insanların yüzeyselliğini de öne çıkaran bu rüya sizi daha dikkatli olmaya sürüklemek zorundadır.

  Rüya sahibinin duygu dünyasına işaret eder. Kişinin kafasının karışık olduğuna, karamsarlık hissettiğine yakın bir zamanda bu kötü fikirlerden arınmaya delalet eder. İş ya da sosyal yaşantıda rakip ve düşmanlara karşı üstünlük elde etmeye, galip gelmeye ve zafer kazanmaya tabir edilir. Özel hayatta bir takım değişiklikler yaşanacağına, bu değişikliklerin kişinin hayır ve menfaatine olacağına yorumlanır.

  Ümit edilene kavuşmaya, istenen mutluluğu yakalamaya tabir edilir. Bu rüya, kişinin karamsar düşüncelerinden, endişe ve korkularından kurtulacağına, içinin huzur bulacağına, psikolojik tüm rahatsızlıkların son bulacağına delalet eder. Bazı yorumcuların yorumu ile iş hayatında meydana gelecek olumlu gelişmelere değerlendirilir. Bekar kimseler için güzel bir birliktelik, evli kimseler içinse evlilikte anlaşmazlıkların biteceğine yorumlanır.

  İş ve ticari hayatta çok emek vererek çalışmaya, çaba göstermeye ve bunların mükafatını yakın zamanda almaya tabir edilir. İş hayatında terfi, okul hayatında başarı, mesleki anlamda yükseliş olarak yorumlanır. Diğer bir tabiri ise yeni bir düzen kurmaktır. Rüya sahibinin, çevresindeki insanlara karşı güven sağlayacağına, sevileceğine, övgü alacağına ve itibarın artmasına delalet eder.

  Rüyada Ölmüş Kelebek Görmek

  Dilek istek anlamındadır. Büyük bir dilek tutmak ve olmasını çok istemek demektir. Fakat dileğinize karşın gerçek hayatta da elinizden gelen gayreti ve çalışmayı göstermediğinizi ve bu azmi gösterdiğiniz takdirde dilediğinizin kabul olacağına yorumlanır. Yaşadığınız zorlukları artık teker teker atlatacaksınız. Alınacak güzel haberlere, hayatın her alanında olabilecek değişimlere, rüya sahibinin çevresinde ona etki edecek olumlu olay ve durumlara işaret eder.

  Kendine yeni bir hobi veya uğraş edinmiş gibisin. Bu uğraş epeydir monoton olan hayatına farklılık ve canlılık katmış gibi görünüyor. Sevgilinizle aranızda büyük bir sevgi bağı var ve bu bağ gün geçtikçe daha da güçleniyor. Sevgilinin yoğun işlerinden dolayı eskisi gibi sık görüşemiyor olmanıza canın epey sıkılmış gibi görünüyor. Ancak gönlünü alacak bir sürprizi var.

  Küslük ve kırgınlıkların biteceği bir döneme işaret eder. Aile, iş ya da özel hayatta küslük yaşanan kişilerle bir araya gelineceğine, sorun ve problemlerin çözüme kavuşacağına değerlendirilir. Rüyayı gören kişinin var olan tüm sıkıntı ve dertlerinden arınacağına deyim yerinde ise hafiflemeye delalet eder. Bir diğer yorumu ile bu rüya, kişinin hastalıklarından kurtulmasına da tabir edilir.

  Rüyada Sarı Kelebek Görmek

  Bu rüya şansa ve işlerin rast gitmesine işaret eder. Hayatın sürekli olarak aynı seyirde ve hayırda gitmesi anlamı taşır. Rüya sahibi belli seviyede bir hayat standardına sahiptir. Bu hayat ona mutluluk getirecektir. Eşinin cüce olması eşi ile birlikte standart bir hayat yaşamaya işaret eder. Diğer yandan işlerin iyiye gideceği ve sıkıntıların sizi takip etmeyeceği anlamı da çıkmaktadır.

  Bu rüya üç şeye yorulur. Birincisi inanç demektir. Bir konuya olan inancınız sizi başarıya götürecektir. Diğer yandan sermaye demektir. Yapmak istediğiniz iş için gerekli sermayeyi edineceksiniz. Ayrıca bu rüya emek demektir. Bu üçünün bir arada gerçekleşmesi sonucunda hayalinizdeki işi başaracaksınız. Bu yönüyle rüya sahibinin beklentilerini yüksek tutması ve umudunu koruması gerekir.

  Bu rüya kavuşmak istediğiniz bir şeye işaret eder. İstediğiniz her neyse kısa zaman içinde gerçekleşecektir. İstediğiniz şey muhtemelen aile içinde huzur veya sakin bir hayattır. Diğer yandan kalabalık ve gürültülü bir ortamda yaşıyorsunuz ve bunun bunalımı içinde olabilirsiniz. Bunun nedeni yoğun iş temponuz olabilir. Bu nedenle bu durumdan kurtulmak için karşınıza çıkacak iş tekliflerini değerlendireceksiniz.

  Rüyada Evde Kelebek Görmek

  Etrafınızda bulunan temiz kalpli, iyiliğinizi düşünen, saf ve temiz arkadaşlarınızın, dostlarınızın artışına delalet eder. Genç ve toy insanlara örnek olduğunuza, her yaptığınız işte bir yenilik yaratacağınıza, kendinize olan güveninizin ve sevginizin artış göstereceğine, iş hayatınızda veya da okul hayatınızda yeni başarılara adım atacağınıza ve de çok büyük bir aşka yelken açacağınıza işaret eder.

  Rüya sahibi eli açık biridir. Yardım etmeyi sever. Genelde maddi yardım yapmayı seven bu kişi parası olmasa bile elinden gelen gayreti gösterir. Diğer yandan manevi yardımlarda da yer almaya çalışan bu kişi hayalindeki işi gerçekleştirmek için ufak tefek engellere takılmaktadır. Ancak bu engelleri aşmak göründüğü kadar zor değildir. Bu kişi yaptığı yardımlarının mükafatını alacak ve engelleri aşacaktır.

  Bu rüya sahibi azimli ve tez canlıdır. İşlerini rayına oturtmak için arı gibi çalışmakta ve ivedilikle ilerlemektedir. Bu nedenle bu gayretinin neticesini alacak olan rüya sahibi bunu başarmak için vazgeçmeden ilerlemelidir. Yorulmak bilmeyen bu kişi gezmekten de hoşlanmakta ve bunca işin arasında gezmeyi bilmektedir. Rüya sahibinin bu arzusu ve bilgiye aç olması onu her konuda muvaffak edecektir.

  Bu rüya ev içindeki sıkıntılara işaret etmektedir. Rüyayı gören kişi maddi bir sıkıntı çekiyorsa bu sıkıntı yavaş yavaş azalacaktır. Diğer yandan eşi ile küslük yaşayan kişi tez zamanda barışacaktır. Rüya sahibi öğrenci ise kısa zamanda yaşadığı maddi sıkıntıların azaldığını görecektir. Diğer yandan bu rüya kısa süreli sıkıntı demektir. Bu nedenle rüya sahibinin sıkıntısının uzun sürmeyeceğini bilmesi gerekir.

  Rüyada Kelebek Kozası Görmek

  Çalkantılı geçen aile arası ilişkilerinizin dineceğine ve huzurlu bir ortama geçiş yapacağınıza, çok önemli işlere gireceğinize ve bu işlerin getirdiği başarılar sonucunda geleceğinizin parlayacağına delalet eder. Seni üzen, kıran ve huzursuz olmana sebep olan insanlarla zorunlu olan birlikteliklerini bitirmene az kaldığına, huzurlu günlerin yakınında olduğuna işarettir,

  Daha çok rüyayı gören kişi oldukça hoş vakitlerin olacağı ve eğlence içerikli olan bir gece geçireceğini göstermektedir. Hoşnutluk anlamını da beraberinde getiriyor olmasından dolayı hem rüya sahibi bu eğlenceden oldukça mutlu bir şekilde ayrılır iken hem de çevresi oldukça mutlu olacaktır. Sürekli çalışmaktan yorulan bireylerin biraz işlerine de ara vererek tüm sevenlerin bir araya gelerek birleşeceklerini haber vermektedir de denilebilir. Bu eğlenceli olan günü rüya sahibi tüm sevdiği aile üyeleri ve arkadaşları ile geçiriyor olduğu için hem üzerinde olan tüm yorgunluğu hem aylardır içerisinde olan özlemi atar iken hem de mutluluğuna da oldukça mutluluk katacaktır. Her an her şeye iyi niyeti ile yaklaşan rüya sahibi herkes tarafından oldukça çok sevilen birisi olduğunu da ifade ediyor olmasından dolayı bu eğlenceye katılan her kişi de oldukça keyif alacaktır.

  Huzur ve hoşnutluğu ifade eder iken herkes tarafından çok takdir ediliyor olan işler ile meşgul olduğunu da göstermektedir. Mutlu olan yuvası içerisine girecek bir bebek haberi ile hem kendisi hem de çevresinde yer alan herkesi de oldukça çok mutlu edecek olmasının yanı sıra bir de işlerinde de bebeğin gelişi ile önemli artışlar da gözlenmeye başlayacaktır. İyiliklerin her an sizler ile olacağını ifade eder iken sizler her an bu iyi niyetiniz ile bunu da korumanız gerekmektedir.

  Rüyada Kelebek Olmak

  Kişinin kaybettiği gücü ve kuvveti yeniden kazanacağı olaylar yaşayacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibi, bu sayede insanların gözünde saygınlık kazanacaktır. Aynı zamanda bu rüya, kişinin iç huzurunu yakalayacağı manası da taşır. Bekar kişiler için hayırlı ve mutlu evliliklere işaret eder. Evli kişiler için ise evliliklerindeki bütün sorunların ve anlaşmazlıkların çözüleceğine tabir olunur.

  Bolluk dolu, bereketli günlerin kapıda olduğunu müjdeleyen bir rüyadır. Tüm borçların ödeneceği, varsa alacakların tahsil edileceği anlamı taşır. İş hayatında bir fırsatın varlığını gösterir. Bu fırsat, bol kazanç getirecek ve yüzleri güldürecek demektir. Bir diğer yorum ise zorlu bir işin üstesinden gelineceğine ve karlı çıkılacağına yorulur. Bekar kişiler için hayırlı bir evlilikle tabir olunur.

  Yakın zamanda kırılan ve tükenen umutların tekrardan alevlenecek ve artık seni kıran insanlara daha temkinli yaklaşıp geleceğini daha dikkatli ve akıllıca planlayacaksın. Artık yardım almadan sorunlarının üstesinden gelmeye başlayacaksın ve bu durumunda insanların dikkatini bir hayli çekecek. Hayatındaki problemlerinden tamamıyla soyutlanacağına ve yeni insanlara delalet eder.

  Rüyada Dev Kelebek Görmek

  Bu rüya, rüyayı gören kişinin, iş, kariyer, ticari ve mesleki hayatına işaret eder. Çok hayırlı ve makbul bir rüyadır. Eğer, iş hayatında beklenen bir terfi var ise yakın zamanda bu terfi gerçekleşecek demektir. Eğer, kişi kendi işinde ise büyük bir başarıya imza atacağına ve buna bağlı olarak kazancının artacağına delalet eder.

  Bu rüya, yeni bir dönem olarak yorumlanır. Kişi, yaşamış olduğu tüm sıkıntı ve dertlerinden arınacak, sakin ve bir o kadar da huzurlu bir süreç yaşayacaktır. Engellenmiş ya da engeli olan her işinin önünün açılacağı, yeni ve sağlam kararlarla ilerleneceği tabir olunur. Bazı tabircilere göre kişinin kendisine sıkıntı veren, dert çıkaran kişi ya da olaylardan uzak durulacağına yorulur.

  Uzun süredir üzerinde uğraşılan, çalışılan bir işten ya da projeden büyük menfaatler elde edileceğine ve yüzün güleceğine delalet eder. Aynı zamanda, kişinin menfaat sağlayacağı yeni bir işe gireceği ve bu işte başarılı olup itibar sahibi olacağı manası da taşır. Bir diğer yorum ise umulmadık bir anda yakın çevreden görülecek maddi ya da manevi desteği ifade eder.

  Rüyada Altın Kelebek Görmek

  Maddi ve manevi rahatlığa kavuşulacağına, kişinin kurtuluşu bulacağına, yaşadığı üzüntü sıkıntılardan kurutulacağına, bundan sonrasında mutlu bir hayat süreceğine, geçim derdi çekmeyeceğine, borçlarından kurtulacağına, tüm engelleri ve zorlukları aşacağına, kazancını kısa sürede önemli ölçüde arttıracağına, manevi açıdan iyi bir duruma geleceğine, evlilikle ilgili bir karar alacağına, yurtdışından bir kısmet geleceğine, rızkının hiç eksilmeyeceğine ve çoğalacağına işaret etmektedir.

  Rüya sahibinin, yaşayacağı mutluluklarının artacağına, daha şanslı olacağına, sakin ve huzurlu yaşantısının alt üst olacağına, uzun zamandır ödenmeyen borçlarını kısa sürede ödeyeceğine ve bu sayede rahatlayacağına, sevdiği kişilerin mutlu olmasını sağlayacak bir haber geleceğine, kısa zamanda mal varlığında bir artış olacağına, kendisin ve ailesinin mutlu günler yaşayacağına, çevresindeki hayırlı insanların artacağına, dini vecibelerini ifa edeceğine işaret eder.

  Ailesini de ilgilendiren sevinçli bir haber alacağına, yapacağı yatırımla kazancını arttıracağına, sıkıntılarından kurtularak borçlarını ödeyeceğine, iyi ve hayırlı işler yapacağına, endişeli günlerin biteceğine, eskiden yaşanmış kötü bir olaydan kaynaklanan zararın giderileceğine, işaret eder.

  Rüyada Pembe Kelebek Görmek

  Rüya sahibinin hayırlı bir evlada sahip olacağına ya da evlatlarının bir araya gelip asker uğurlayacağına veya evlenme isteğinde bulunacağına, evlatlardan birinin memuriyete atanacağına ve bu nedenle evden ayrılmak zorunda kalacağına işaret eder. Kimi yorumculara göre ise rüyayı gören kişinin uzun bir ömrü olacağına ve bu ömrü hayırlı geçireceğine işaret ederler.

  Kişinin geçmişte yaşamış olduğu acılardan, başından geçen kötü olayların etkilerinden kurtularak onları unutacağına, hayatının sonraki bölümünde geçmişin olumsuz izlerini taşımayacağına işaret eder. Aynı şekilde hayatının bundan sonraki bölümünde artık geriye bakmayı bırakarak hep ileriye bakacağına, hayatında yeni, güzel ve temiz bir sayfa açacağına, bundan sonrasında mutlu ve huzurlu olmak için daha fazla gayret göstereceğine delalet eder.

  Kişinin uzun zamandır istediği bir birlikteliğe kavuşacağına, içinde bulunduğu maddi sıkıntılardan kurtulacağına, hayırlı şeyler ile karşılaşacağına, kolay bir şekilde altın kazanılacağına veya kısa sürede çok para kazanacağına, kendisine maddi açıdan yük getirecek kişilerden uzak duracağına, şan ve şöhrete erişeceğine, aşk hayatında düzelme olacağı ve yolunda gideceğine, yemin etmişse buna sadık kalacağına ve kendisini mutluluk dolu günlerin beklediğine işaret eder.

  YAZAR BİLGİSİ
  Modanium Özel
  Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.