Kahve Falında Oğlak Görmek

10.04.2015
Kahve Falında Oğlak Görmek

Kahve falında oğlak görmek, fal sahibinin hayat dolu mutlu bir ilişkiye başlangıç yapacağı anlamına gelir. Kişinin hayırlı bir erkek evlada sahip olacağına ve bu evladın haneye huzur ve bereket getireceğine işaret eder. Kötü giden şansın artık döneceği ve işlerin yoluna gireceğine yorumlanır.

Aşk Yorumu

Herkesin gördüğünün aksine içinizde oldukça sessiz, sakin bir o kadarda neşeli mizaca sahipsiniz. Bu yönünüzü görmesini istediğiniz kişiye ancak gösteriyorsunuz. Hayatınıza giren ve bu güne kadar aşkla sürdürdüğünüz ilişki ise bu durumun göstergesi. İnatçı ve dediğim dedik görüntünüzden dolayı çevrenizdeki kişiler ilişkinize hem hayret hem de hayranlık duyuyorlar.

Sırf bir inat uğruna tartıştığınız eşinizin kalbini kırdınız. Bunun farkında olmanıza rağmen geri adım atmak istemiyor ve bu durumu lehinize çevirmek için bir oyun oynamayı hedefliyorsunuz. Yakın arkadaşlarınızdan alacağınız yardım ile planınızı uygulamanız kolaylaşacak. Güzel bir mekanda hazırlattığınız akşam yemeğinin haberi eşinize biraz farklı lanse edilecek ve o kızgınlıkla yemeğe gelip sizi deşifre etmek isterken, o yemeğin konuğu kendi olduğunu öğrenecek. Müthiş bir final ile hem barışmış, hem aksiyon dolu bir gün geçirmiş olmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.

Birbirinize ilginiz olduğu çevrenizdeki herkes biliyor. Fakat bu durumu arkadaşlıktan özel hayatınıza taşımak sizi biraz korkutuyor. Hala cevap bulmanız gereken sorularınız var ve işinizle aşkınız arasında kalmak istemiyorsunuz. Yakında düzenlenecek olan doğum gününe davetlisiniz fakat aranızdaki mesafeyi ve sabah işe gidecek olmanızı mazeret ederek doğum gününe katılamayacağını bildireceksiniz. Bunu bilen ortak arkadaşınızın yönlendirmeleri ile doğum gününün ilerleyen saatlerinde sürpriz yaparak doğum günü hediyesi olarak katılacaksınız. Masada neşeli ve mutlu anlar yaşanırken, geceye de varlığınız damga vuracak.

Aile ve Yaşam Yorumu

İlişkinizi anlamlandırmaya yaşanan olayları bir yere oturtmaya ve kendi kendinize sorular sorup cevap vermeyi bırakmalısınız. Hele hele başkalarından fikir almak ilişkinizin başlamadan bitmesine neden olur.

Evlatlarınız en büyük gurur kaynağınız. Onların derslerinde olduğu kadar sosyal aktivitelerde de gösterdikleri başarılar, öğretmenleri ve arkadaşlarının övgü dolu sözleri sizin için tarifi imkansız bir mutluluk. Onlara güzel bir eğitim imkanı sunmak, kabiliyetlerini geliştirmeleri için var gücünüzle çalışıyorsunuz. Bu konuda en büyük destekçiniz de aileniz olacak.

Kahve falı yorumcularına göre istediğinizi yapma konusunda göstereceğiniz oğlak gibi inatçı davranışlar aile fertlerinin tepkisine neden olabileceğine işaret eder. Kendi istekleriniz için onları kırmadan önünüze bakarken, sessiz kalmak en doğru davranış olacaktır. Ne olursa olsun aileniz kendilerine göre iyiliğinizi istiyor.

Bir müddettir yanınızda olan annenizin yardımları yadsınamaz olmasına rağmen, onun hayatınıza müdahil olmasına tepki vermeniz söz konusu olabilir. Tepki vermeden önce annenizin sizin talebinizle yanınız da olduğunu göz önüne almanız ve kalbini kırmadan ona da biraz zaman ayırmanız bu tepkilerini azaltacaktır.

Para Yorumu

Birçok kişinin cesaret edemediği girişimlerde bulunarak, hayatınızın riskini alarak büyük paralar kazanmanın yolunu açacaksınız. Aileye yakın içten pazarlıklı ve hırslı ve pratik zekaya sahip biri, beklediği hamleyi doğru yaptığında iş anlamında başarı elde ederken sizi de kendine yakın hissettiği için elinizden tutup hayatınızın şansını verecek.

Hayal ettiğiniz ne varsa gerçekleştireceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Sizin bile nasıl olacağını bilemediğimiz sihirli bir elin desteğini alarak, hızlı bir şekilde yaşamınız da değişecek. İşinizde yaşanan önemli değişiklikler yeni bir oluşumun başlamasına ve kazancınızın artması ile hayallerinizin gerçekleşmesine imkan sağlayacak.

Ufak ufak biriktirdiğimiz ve devletten aldığınız bir miktar kredi ile kendi işinizi yapma isteğinizi, aileniz de destek vermesi ile daha güçlü bir şekilde başlayacaksınız. Hırslı ve azimli tavrınız, ailenizin desteği ile de birleşince kısa sürede kendi yağınızla kavrulmaya başlayacaksınız.

Maddi açıdan çalıştığınız işten kazancınız size yetmese de kanaat eden birisiniz. Fakat yakında evlenmeyi düşündüğünüz için yatırım yapmak o gün geldiğinde borçsuz evlenmek istiyorsunuz. Bu nedenle ailenizde size destek vererek kazancınızı biriktirmenize de destek olacak. Onların verdiği destek kadar yakın bir tanıdığınızın vereceği yatırım tüyosu hayatınızı bir anda değiştirerek az para ile çok kazanmanıza neden olabilir.

İş ve Kariyer Yorumu

Hayatı fazlası ile önemseyen biri olmanız çok fazla düşünmenize ve çözüm yolları ararken baş ağrılarına sebep olmakta. Biraz sabırlı olup, bu süreci olumlu düşüncelerle geçirmeyi başarırsanız bir çok konuda galibiyetler alarak başarılı olacağınıza delalet eder.

İş hayatınızda risk almayı ve yeni girişimlerde bulunmayı seviyorsunuz. Masa başında zaman geçirmek ise sizi fazlası ile sıkıyor. Bu nedenle genelde piyasada çalışmayı tercih ediyorsunuz. Yaşadığınız tecrübeler helal kazanca verdiğiniz önem, sizi başarıya götüreceği gibi işinizde de saygın bir konuma gelmenizi sağlayacak.

İçinizde yaşadığınız kıpır kıpır enerjik yapı, çevrenize pozitif etkiler veriyor. İş hayatınızda bu özelliğinizi kullanarak dikkat çekmeyi ve ikna etme kabiliyetinizi de ekleyince başarı kaçınılmaz oluyor. Kendinizi her konuda donanımlı ve işinizde bilir kişi haline getirmek için emek harcıyorsunuz. Bu emeğin karşılığını almanızda da hayatın cömert davrandığı özel kişilerden biri olmanız söz konusu.

Yarım bıraktığınız iş hayatına tekrar girerek, ailenize maddi destek vermek istiyorsunuz. Yaptığınız iş görüşmelerinden bir sonuç çıkmaması ile sevmediğiniz halde bir kaç kişiyi arayarak iş konusunda yardımını istemek zorunda kalacaksınız. Yakın bir tanıdığınızın referansı ile yapacağınız görüşmeden olumlu cevap alacaksınız. Sizin yaptığınız işlerden aldığınız referanslarınız, diplomanız, eğitim sertifikalarınız, bir telefondan daha değersiz olmasına üzülseniz de işe başladığınız için mutlu olacaksınız.

Sağlık Yorumu

Kısa bir süre önce aldığınız bebek müjdesi ile sevinmiş olsanız da gebelik sürecinin riskli olması biraz üzülmenize neden olacak. Maddi olarak aileyi biraz sarsan bu bebek dünyaya gelişiyle herkesi mutlu edecek. Zorlu geçen gebelik süresince hayatta kalma mücadelesi vererek ilk sınavından başarı ile geçerek, inatçı biri olacağını da herkese ispatlamış oldu. Bebeğin gelişi ile yaşanan mutluluk kadar aileye de şans getirerek birçok problemin çözüleceğini müjdeler.

Yaptığınız her şeyde mükemmeliyet arıyorsunuz. Bunun için de kendinizde fazla efor harcamak zorunda kalıyor ve hem bedenen hem de beyin olarak yoruluyorsunuz. Uyku düzeninizde bozulma, baş ağrıları yaşamanıza sebep olabilir. Kendinize bu kadar yüklenmekten vazgeçin, biraz dinlenmek ve kendinize zaman ayırmak sağlıklı kalmak ve sağlıklı yaşamak için önemli bir ihtiyaçtır.

Yaptığınız diyet ile ideal kilonuza ulaşmaktan son derece mutlusunuz. Fakat kilo vermenize rağmen diyetinize hala devam etmeniz ailenizi biraz tedirgin etmekte. Hassas olduğunuz kilo konusunda, ailenizi de kırmadan sağlıklı yaşamak için dengeli beslendiğinizi, onlarında yemek yeme şekillerini değiştirmeleri gerektiğini ifade edip, bu konuda onlara da öncülük edebilirsiniz.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.