Kahve Falında Şeytan Görmek

27.07.2015
Kahve Falında Şeytan Görmek

Kahve falında şeytan görmek, fal sahibinin kafasına çok fazla şeyi takıp kendini bunaltmaması gerektiği ve tez vakitte yuvasında yaşadığı sıkıntıların ortadan kalkacağı anlamına gelir. Kişinin ailesinde birlik ve beraberliğin eksik olmayacağına ve sevinç gözyaşları dökeceğine işaret eder.

Aşk Yorumu

Hayatın içinde iyi ve kötü olayların yaşanması bazen şer gibi görünse de altında hayır aramak lazım. Uzun zamandır bir ayrı bir barışık sürüncemede devam eden ilişkiniz sizin için yıpratıcı oluyor. Hayatınızın bundan sonrası için ilişkinize bir nokta koyup, yolunuza devam etmelisiniz. Evren boşluk sevmez kısa sürede gerçek aşka yer açmanızı sağlayacak ve istediğiniz aşkı yakalayıp mutlu bir evliliği yakalama şansı bulacaksınız.

Evliliğe adım atarken ne umutla ve beklentilerle hareket etmiştiniz oysa. Fakat yaşadığınız olumsuzluklar ve kavgalar evinizde devam ettikçe huzuru bulmanız biraz zor. Aranızdaki sorun iletişimsizlikten ve sen dilini konuşmaktan kaynaklanıyor. Bu sorunu ortadan kaldırmak için ben dilini kullanmayı öğrenmeniz ve sorunların neden kaynaklandığını çözerek gelecek günler için umut vaad etmenize neden olabilir. Bunun için bir aile terapistine gitmeniz ve onun tavsiyeleri doğrultusunda bu evliliği kurtarmanız mümkün olabilir.

Nişanlınızla bu aralar bazı anlaşmazlıklar yaşamanız söz konusu. İlişkinize karışan ve akıl veren kişilerin çok olması kafanızın karışmasına ve aranızda sorunların yaşanmasına neden oluyor. Nişanlınızla mutlu olmak ve sorun yaşamamanız için üçüncü kişilerin söylediklerine itibar etmemeniz, lafın peşine düşmemeniz kendiniz için en doğru yol olacaktır.

Aile ve Yaşam Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre aile içinde yaşanan bazı olumsuzluklar, her gün birilerinin seslerinin yükselmesine ve huzursuzlukların çıkmasına neden oluyor. Özellikle arada laf getirip götürenler olunca, olaylar ailenin dışına çıkmasına ve ortalığın üçüncü şahıslardan dolayı karışmasına neden oluyor. Beceremediğimiz iletişim yüzünden her gün bu tartışmaları yaşamak yıpratıcı ve aile içine kırgınlık, öfke, ayrılık girmesi kaçınılmaz olacak. Yapılması gereken en doğru yol, ailece oturup sorunları doğru iletişim ile masaya yatırın ve her kimin sorunu varsa onu çözmeye çalışın. Amaç haklı olmak değil amaç mutlu olmak olmalı. Haklı olup mutsuz olmaktansa uzlaşı ile birbirinizle yüzleşip aile bağlarınızı güçlü tutmaya çalışmalısınız.

Bazen olayların üstüne gitmek yerine alttan alıp sineye çekmek herkes için iyi olur. Bu güne kadar kavga dövüş ile kim neyi çözmüş. Küçük hatalar verdiğiniz tepkiler ile geriye görülmez hatalara neden olabilir. Etkiler tepkileri doğurur. Bu aralar üstünüzden kara bulutlar geçiyor ve sanki çorap söküğü gibi sorunlar üst üste geliyor. Bu dönemde biraz sakin kalıp, yaşanan olaylara uzaktan bakmak ve tepkisiz kalmak gelecek güzel günlerin habercisi olacaktır.

Aşk geçici bir delilik haliymiş, insan bu evrede gerçeklerle yüzleşmekten kaçıp herkesin yanlış onların doğru olduğuna inanır. Bu dönemde ailelere düşen görev ise kişilerin üstüne gitmek, ters tepeceği için sessiz kalmak ve acele kararlar vermelerini önlemek en doğru yol olacaktır.

İş ve Kariyer Yorumu

Çalışma hayatında yaşadığınız olumsuzlukların genel kaynağı kıskançlık ve güç savaşlarından kaynaklanmakta. Aynı pozisyonda olan kişiler arasında yaşanan rekabet, daha çok kazanma hırsı ve kendini göstererek ön plana çıkma isteğinden kaynaklanmakta. Aranızda laf getirip götüren içi fesat ve çıkarcı biri ortalığı karıştırıp kendini geri çekerek herkesi birbirine düşürüyor. Bu onun ekmeğine yağ sürmenize neden oluyor. Biraz sakin kalıp, dikkatli olmak onun oyununu bozmak için yerinde bir davranış olacaktır.

Kariyeriniz için önemli bir yeri olan ünvana sahip olmak için çok emek verdiğiniz. Eğitim ve tecrübeniz bu ünvan için uygun olmasına rağmen, bekletilmeniz moralinizin bozulmasına neden olmakta. Kadro alamamanızın altında yatan sebep o kadronun dolu olmasından kaynaklanmakta. Yakında emekliliğini isteyip ayrılan ünvan sahibi yerine size bırakmayı önerse de bir şeyler ters giderek bu ünvanı almanıza mani oluyor. Biraz sakin kalmanız her önüne gelenle konuşmamak, istediğiniz ünvana giden yolun açmasına neden olacaktır.

Para Yorumu

Borçlarınız nedeni ile bir müddettir sıkıntı yaşıyor ve düşünceli olduğunuz kadarda içe kapanık ve mutsuz görünmeniz çevrenizin dikkatinden kaçmıyor. Karabasan gibi üstünüze musallat olan bu maddi sorunlara kendinizce çözüm aramak, çoğu gece uykusuz kalmanıza neden oluyor. Dibe vurmadan yükseliş için gereken itme gücüne ulaşmak mümkün olmadığı için korkmayın. Artık sıçrayışa geçme ve maddi sorunların üstesinden gelme vakti.

Felaketlerin ve kötü olayların başınızın üstünde dolaşması maddi olduğu kadar özel hayatınızı da olumsuz etkilemekte. Bu geçici bir durum olup, yakında yeniden eski güzel günlerinize dönerek ikinci bir başlangıç yapacaksınız.

İmkanlarınızı zorlayarak alacağınız araba ile maddi olarak kendinizi bir müddet sıkıntıya sokacaksınız. Fakat boş yere borçlanmadığınız için bu sıkıntıya kafanızı pek takmayacaksınız.

Sağlık Yorumu

Kendinizi o kadar çok ihmal ediyorsunuz ki sağlığınız için alarm sinyallerinin çalmaya başlaması kaçınılmaz. Bir an önce tedbir almak için bir doktora görünmeniz yerinde bir davranış olacaktır. Yoksa ihmalleriniz başınıza telafisi mümkün olmayan sonuçlar açabilir.

Yakın olduğunuz birinin ihmalleri yüzünden yaşadığı sağlık sorunu tüm akrabalar içinde üzüntü yaratacak. Bazen bir musibet bin derde deva misali sizinde rutin sağlık kontrollerinden geçmeniz gerektiğini hatırlamanıza vesile olacak. Son derece sağlıklı olsanız da belli bir yaştan sonra özellikle bu kontrolleri ihmal etmemek erken tanı ve tedavi için önemli bir kriter.

Genç yaşta geçirdiğiniz bir hastalık yüzünden kendinize devamlı dikkat etmeniz gerekiyor. Bu aralar hissettiğiniz olumsuzlukları baştan savmak yerine doktorunuzla görüşmeniz daha doğru olacaktır. Birkaç günlük vitamin takviyesi ile bu durum çözülerek daha dirençli olmanızı sağlayacak.

Yoğun çalışma hayatı, olumsuz trafik koşulları içinde koşuşturmaktan yorgun ve dirençten düşüş gösterdiğiniz bir dönemdesiniz. Birkaç gün işten uzaklaşıp dinlenmek bol bol C vitamini almak size iyi gelecek. Bu vesile ile ailenize de zaman ayırma fırsatı bulmanız çocuklarınızında sevinmesine sebep olacak.

Mevsim geçişlerinde yaşanan gribal enfeksiyon ve solunum yolu rahatsızlıkları çocukları etkilemiş olması, sizin de strese girmenize neden olacak. Onlarla ilgilenmek ve iyileşmeleri için gereken bakımı yapmak için bir kaç gün işten izin almanız gerekecek. Üç gün süren ilaç tedavisi ve besin değeri yüksek sebze meyvelerle bu durumun üstesinden gelip, çocukların eski neşelerine kavuşması mümkün olacak.


Kahve Falında Şeytan Mızrağı Görmek

Fal sahibinin her ne olursa olsun karşılaştığı zorluklara boyun eğmemesi ve hayata sımsıkı sarılması gerektiği anlamına gelir. Kişinin kalbindeki kararsızlık ve belirsizlikten kurtulmasını sağlayacak kısmetinin ayağına geleceğine ve mutlu olacağına işaret eder.


Kahve Falında Şeytan Boynuzu Görmek

Fal sahibinin hayatında radikal kararlar alarak yaşam tarzını değiştireceği ve ruhunun huzur bulacağı anlamına gelir. Kişinin yakın zamanda tesadüfen taşındığı bir kişinin kalbine huzur ve mutluluk getireceğine; yeni bir ilişkiye başlayacağına işaret eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.