Kahve Falında Şeytan Görmek

Kahve Falında Şeytan Görmek
27 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 3.016 kez okundu.

Kahve falında şeytan görmek, uzun süre boyunca bir sıkıntı içinde olduğunuzu ve bu sıkıntınızın geçeceği şeklinde yorumlanır. Borçlarınızdan kurtulup feraha ereceğiniz şeklindedir. Kişinin içinde bulunduğu karanlıktan çıkarak iyi bir hayata doğru yol aldığı şeklinde de yorumlanmaktadır. Bunların yanında hayata dikkatli davranıp güzel işler yapmaya çalışması gereken bir kişiye işarettir. Hiç beklemediği bir haber alıp mutluluktan havalara uçacağı ve bunun sonunda mutluluğunun devam ederek daha güzel günler doğru yola çıktığının göstergesidir. Ailesinde anlaşamayan iki kişinin arasını bulup küslüğü yok edeceğine ve kurtarıcı olacağına işarettir. Kişinin iş ve aile hayatındaki bazı olumsuzluklarından kurtulup daha yolunda işler yapacak ve mutluluğu böylece bulacak demektir.

Aşk

Hayatın içinde iyi ve kötü olayların yaşanması bazen şer gibi görünse de altında hayır aramak lazım. Uzun zamandır bir ayrı bir barışık sürüncemede devam eden ilişkiniz sizin için yıpratıcı oluyor. Hayatınızın bundan sonrası için ilişkinize bir nokta koyup, yolunuza devam etmelisiniz. Evren boşluk sevmez kısa sürede gerçek aşka yer açmanızı sağlayacak ve istediğiniz aşkı yakalayıp mutlu bir evliliği yakalama şansı bulacaksınız.

Evliliğe adım atarken ne umutla ve beklentilerle hareket etmiştiniz oysa. Fakat yaşadığınız olumsuzluklar ve kavgalar evinizde devam ettikçe huzuru bulmanız biraz zor. Aranızdaki sorun iletişimsizlikten ve sen dilini konuşmaktan kaynaklanıyor. Bu sorunu ortadan kaldırmak için ben dilini kullanmayı öğrenmeniz ve sorunların neden kaynaklandığını çözerek gelecek günler için umut vaad etmenize neden olabilir. Bunun için bir aile terapistine gitmeniz ve onun tavsiyeleri doğrultusunda bu evliliği kurtarmanız mümkün olabilir.

Nişanlınızla bu aralar bazı anlaşmazlıklar yaşamanız söz konusu. İlişkinize karışan ve akıl veren kişilerin çok olması kafanızın karışmasına ve aranızda sorunların yaşanmasına neden oluyor. Nişanlınızla mutlu olmak ve sorun yaşamamanız için üçüncü kişilerin söylediklerine itibar etmemeniz, lafın peşine düşmemeniz kendiniz için en doğru yol olacaktır.

Aile ve Yaşam Alanı

Aile içinde yaşanan bazı olumsuzluklar, her gün birilerinin seslerinin yükselmesine ve huzursuzlukların çıkmasına neden oluyor. Özellikle arada laf getirip götürenler olunca, olaylar ailenin dışına çıkmasına ve ortalığın üçüncü şahıslardan dolayı karışmasına neden oluyor. Beceremediğimiz iletişim yüzünden her gün bu tartışmaları yaşamak yıpratıcı ve aile içine kırgınlık, öfke, ayrılık girmesi kaçınılmaz olacak. Yapılması gereken en doğru yol, ailece oturup sorunları doğru iletişim ile masaya yatırın ve her kimin sorunu varsa onu çözmeye çalışın. Amaç haklı olmak değil amaç mutlu olmak olmalı. Haklı olup mutsuz olmaktansa uzlaşı ile birbirinizle yüzleşip aile bağlarınızı güçlü tutmaya çalışmalısınız.

Bazen olayların üstüne gitmek yerine alttan alıp sineye çekmek herkes için iyi olur. Bu güne kadar kavga dövüş ile kim neyi çözmüş. Küçük hatalar verdiğiniz tepkiler ile geriye görülmez hatalara neden olabilir. Etkiler tepkileri doğurur. Bu aralar üstünüzden kara bulutlar geçiyor ve sanki çorap söküğü gibi sorunlar üst üste geliyor. Bu dönemde biraz sakin kalıp, yaşanan olaylara uzaktan bakmak ve tepkisiz kalmak gelecek güzel günlerin habercisi olacaktır.

Aşk geçici bir delilik haliymiş, insan bu evrede gerçeklerle yüzleşmekten kaçıp herkesin yanlış onların doğru olduğuna inanır. Bu dönemde ailelere düşen görev ise kişilerin üstüne gitmek, ters tepeceği için sessiz kalmak ve acele kararlar vermelerini önlemek en doğru yol olacaktır.

İş ve Kariyer Hayatı 

Çalışma hayatında yaşadığınız olumsuzlukların genel kaynağı kıskançlık ve güç savaşlarından kaynaklanmakta. Aynı pozisyonda olan kişiler arasında yaşanan rekabet, daha çok kazanma hırsı ve kendini göstererek ön plana çıkma isteğinden kaynaklanmakta. Aranızda laf getirip götüren içi fesat ve çıkarcı biri ortalığı karıştırıp kendini geri çekerek herkesi birbirine düşürüyor. Bu onun ekmeğine yağ sürmenize neden oluyor. Biraz sakin kalıp, dikkatli olmak onun oyununu bozmak için yerinde bir davranış olacaktır.

Kariyeriniz için önemli bir yeri olan ünvana sahip olmak için çok emek verdiğiniz. Eğitim ve tecrübeniz bu ünvan için uygun olmasına rağmen, bekletilmeniz moralinizin bozulmasına neden olmakta. Kadro alamamanızın altında yatan sebep o kadronun dolu olmasından kaynaklanmakta. Yakında emekliliğini isteyip ayrılan ünvan sahibi yerine size bırakmayı önerse de bir şeyler ters giderek bu ünvanı almanıza mani oluyor. Biraz sakin kalmanız her önüne gelenle konuşmamak, istediğiniz ünvana giden yolun açmasına neden olacaktır.

Para

Borçlarınız nedeni ile bir müddettir sıkıntı yaşıyor ve düşünceli olduğunuz kadarda içe kapanık ve mutsuz görünmeniz çevrenizin dikkatinden kaçmıyor. Karabasan gibi üstünüze musallat olan bu maddi sorunlara kendinizce çözüm aramak, çoğu gece uykusuz kalmanıza neden oluyor. Dibe vurmadan yükseliş için gereken itme gücüne ulaşmak mümkün olmadığı için korkmayın. Artık sıçrayışa geçme ve maddi sorunların üstesinden gelme vakti.

Felaketlerin ve kötü olayların başınızın üstünde dolaşması maddi olduğu kadar özel hayatınızı da olumsuz etkilemekte. Bu geçici bir durum olup, yakında yeniden eski güzel günlerinize dönerek ikinci bir başlangıç yapacaksınız.

İmkanlarınızı zorlayarak alacağınız araba ile maddi olarak kendinizi bir müddet sıkıntıya sokacaksınız. Fakat boş yere borçlanmadığınız için bu sıkıntıya kafanızı pek takmayacaksınız.

Sağlık Hayatı

Kendinizi o kadar çok ihmal ediyorsunuz ki sağlığınız için alarm sinyallerinin çalmaya başlaması kaçınılmaz. Bir an önce tedbir almak için bir doktora görünmeniz yerinde bir davranış olacaktır. Yoksa ihmalleriniz başınıza telafisi mümkün olmayan sonuçlar açabilir.

Yakın olduğunuz birinin ihmalleri yüzünden yaşadığı sağlık sorunu tüm akrabalar içinde üzüntü yaratacak. Bazen bir musibet bin derde deva misali sizinde rutin sağlık kontrollerinden geçmeniz gerektiğini hatırlamanıza vesile olacak. Son derece sağlıklı olsanız da belli bir yaştan sonra özellikle bu kontrolleri ihmal etmemek erken tanı ve tedavi için önemli bir kriter.

Genç yaşta geçirdiğiniz bir hastalık yüzünden kendinize devamlı dikkat etmeniz gerekiyor. Bu aralar hissettiğiniz olumsuzlukları baştan savmak yerine doktorunuzla görüşmeniz daha doğru olacaktır. Birkaç günlük vitamin takviyesi ile bu durum çözülerek daha dirençli olmanızı sağlayacak.

Yoğun çalışma hayatı, olumsuz trafik koşulları içinde koşuşturmaktan yorgun ve dirençten düşüş gösterdiğiniz bir dönemdesiniz. Birkaç gün işten uzaklaşıp dinlenmek bol bol C vitamini almak size iyi gelecek. Bu vesile ile ailenize de zaman ayırma fırsatı bulmanız çocuklarınızında sevinmesine sebep olacak.

Mevsim geçişlerinde yaşanan gribal enfeksiyon ve solunum yolu rahatsızlıkları çocukları etkilemiş olması, sizin de strese girmenize neden olacak. Onlarla ilgilenmek ve iyileşmeleri için gereken bakımı yapmak için bir kaç gün işten izin almanız gerekecek. Üç gün süren ilaç tedavisi ve besin değeri yüksek sebze meyvelerle bu durumun üstesinden gelip, çocukların eski neşelerine kavuşması mümkün olacak.

Kahve Falında Şeytan Mızrağı Görmek

Aşk hayatında olumlu gelişmelerin habercisidir. Duygusal açıdan kendinizi yalnız hissettiğiniz şu günlerde sevgiliniz ya da eşiniz ile aranızın açıldığını düşünüyorsunuz. Sevdiğinize yapacağınız küçücük bir sürpriz ile her şeyi düzeltebilirsiniz. Birlikte yeni bir yolculuk sayesinde hoş vakit geçirebilir, küçük bir tatil ile kafanızdaki soruların cevaplarını alabilirsiniz. Sevdiğiniz kişi ile mutluluğa adım adım yaklaşıyorsunuz. Sevgiliniz ya da eşiniz ile gireceğiniz polemiklerde dikkatli davranmalı; karşınızdaki kişinin duygularını incitmemeye özen göstermelisiniz. Bir diğer anlamı ise, sağlığınız ile ilgili yaşadığınız küçük bir problemin iyiye gittiği şeklindedir.

Kahve Falında Şeytan Çatalı Görmek

İş yerinize gelecek yeni bir amirin otoritesine de işaret etmektedir. Yeni gelen otoriter kişilikli amir yüzünden sıkıntılı günler yaşayabilirsiniz. Özellikle sizin üzerinizde baskı kurmaya çalışacak ve sizi huzursuz edecek olan bu yeni amire karşı sabırlı olmanız gerekecektir. Yaşayacağınız bu zorlu günler aile ilişkilerinizi de olumsuz etkileyecektir. İşiniz ile ilgili ani kararlar almadan önce her şeyi analiz etmeli ve geleceğinizi de düşünmelisiniz. Fevri hareketlerden uzak, sabırlı olmanız gereken bu zorlu günlerde ailenizden destek alacaksınız.

Kahve Falında Şeytan Üçgeni Görmek

Yaşadığınız kötü bir tecrübe sonrasında yeni bir ilişkiye korkar oldunuz. Başlangıçta iyi hissetseniz de sonradan fena bir terk edilme korkusu içine giriyor ve bağlanmaktan kaçıyorsunuz. Sizden çok hoşlanan fakat psikolojinizin farkında olduğu için yaklaşamayan bir kadın var. Ona biraz cesaret verirseniz size hayatını adayacak kadar büyük bir yüreğe sahip. Kafanızı dağıtmak için minik bir gezi planı yapacaksınız.

Kahve Falında Şeytan Asası Görmek

Birtakım karışık işlerinizin olduğunu fakat bunların bir büyük yardımı ile çözülebileceğini de simgeler. İşler tamamen çığırından çıkmadan yardım isterseniz hiç zor duruma düşmeden olayları çözebilirsiniz. Fakat yardımın kendiliğinden gelmesini beklerseniz insanların hakkınızda yanlış düşünmelerine sebebiyet vermiş olursunuz. Bu yüzden egonuzu bir kenara bırakarak bir aile büyüğünüzden yada çok sevdiğiniz olgun bir dostunuzdan akıl almaya çalışmalısınız. Böylelikle size uzatılacak yardım eline zamanında kavuşmuş olacaksınız. Ayrıca fal tabağında beliren evliya sembolü sabırlı olduğunuz konularda kendinize yenik düşebileceğinizi simgeler.

Kahve Falında Boynuzlu Şeytan Görmek

Yaşantınızın en zor dönemlerine giriyor olduğunuzun farkındasınız. Boşandığınız kadından helallik almak isteyebilirsiniz fakat ona ulaşmanız biraz zor olacak. Sizi anlamaya çalışan evlatlarınız olduğu için çok şanslısınız. Sinirli bir mizaca sahip olduğunuz halde torunlarınızın yanında kendinizi çocuk gibi hissediyorsunuz. Kimseye açıklamak istemediğiniz sağlık sorunlarınız var fakat durumu anlayarak size yardım etmek isteyen birisi olacak.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git