Kahve Falında Şeytan Görmek

Kahve Falında Şeytan Görmek
27 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 2.941 kez okundu.

Kahve falında şeytan görmek, kıskançlık içerisinde olduğunu gösterir. Ayrıca kişinin düşmanlarının etrafını sardığına ve düşmanlarının çoğaldığına işaret eder. Kişinin yakın bir zamanda sıkıntılı bir duruma gireceğine de işaret olabilir. Bazı yorumlara göre de iftiraya uğrayabileceğine ya da haksız yere bir suçlamayla karşılaşacağını gösterir. Bazen de anlamı uzun süre boyunca bir sıkıntı içinde olduğunuzu ve bu sıkıntınızın geçeceği şeklinde yorumlanır.

Bazı yorumculara göre de yaptığınız işin kötü sonuçlar doğuracağına ve bu işe devam ettiği sürece daha da fena bir hayata doğru gideceğine işaret olabilir. Bir başka fal yorumcusuna göre borçlarınızdan kurtulup feraha ereceğiniz şeklindedir. Kişinin içinde bulunduğu karanlıktan çıkıp iyi bir hayat doğru yol aldığı şeklinde de yorumlanmaktadır. Bunların yanında hayata dikkatli davranıp güzel işler yapmaya çalışması gereken bir kişiye işarettir. Bazen de iyi yorum olarak hiç beklemediği bir haber alıp mutluluktan havalara uçacağı ve bunun sonunda mutluluğunun devam ederek daha güzel günler doğru yola çıktığının göstergesidir. Her zaman kötü ve olumsuz algılanmamalıdır. Bazı yorumlara göre de ailesinde anlaşamayan iki kişinin arasını bulup küslüğü yok edeceğine ve kurtarıcı olacağına işarettir. Kişinin iş ve aile hayatındaki bazı olumsuzluklarından kurtulup daha yolunda işler yapacak ve mutluluğu böylece bulacak demektir.

Kahve Falında Şeytan Mızrağı Görmek

Aşk hayatında olumlu gelişmelerin habercisidir. Duygusal açıdan kendinizi yalnız hissettiğiniz şu günlerde sevgiliniz ya da eşiniz ile aranızın açıldığını düşünüyorsunuz. Sevdiğinize yapacağınız küçücük bir sürpriz ile her şeyi düzeltebilirsiniz. Birlikte yeni bir yolculuk sayesinde hoş vakit geçirebilir, küçük bir tatil ile kafanızdaki soruların cevaplarını alabilirsiniz. Sevdiğiniz kişi ile mutluluğa adım adım yaklaşıyorsunuz. Sevgiliniz ya da eşiniz ile gireceğiniz polemiklerde dikkatli davranmalı; karşınızdaki kişinin duygularını incitmemeye özen göstermelisiniz. Bir diğer anlamı ise, sağlığınız ile ilgili yaşadığınız küçük bir problemin iyiye gittiği şeklindedir.

Kahve Falında Şeytan Çatalı Görmek

İş yerinize gelecek yeni bir amirin otoritesine de işaret etmektedir. Yeni gelen otoriter kişilikli amir yüzünden sıkıntılı günler yaşayabilirsiniz. Özellikle sizin üzerinizde baskı kurmaya çalışacak ve sizi huzursuz edecek olan bu yeni amire karşı sabırlı olmanız gerekecektir. Yaşayacağınız bu zorlu günler aile ilişkilerinizi de olumsuz etkileyecektir. İşiniz ile ilgili ani kararlar almadan önce her şeyi analiz etmeli ve geleceğinizi de düşünmelisiniz. Fevri hareketlerden uzak, sabırlı olmanız gereken bu zorlu günlerde ailenizden destek alacaksınız.

Kahve Falında Şeytan Üçgeni Görmek

Yaşadığınız kötü bir tecrübe sonrasında yeni bir ilişkiye korkar oldunuz. Başlangıçta iyi hissetseniz de sonradan fena bir terk edilme korkusu içine giriyor ve bağlanmaktan kaçıyorsunuz. Sizden çok hoşlanan fakat psikolojinizin farkında olduğu için yaklaşamayan bir kadın var. Ona biraz cesaret verirseniz size hayatını adayacak kadar büyük bir yüreğe sahip. Kafanızı dağıtmak için minik bir gezi planı yapacaksınız.

Kahve Falında Şeytan Asası Görmek

Birtakım karışık işlerinizin olduğunu fakat bunların bir büyük yardımı ile çözülebileceğini de simgeler. İşler tamamen çığırından çıkmadan yardım isterseniz hiç zor duruma düşmeden olayları çözebilirsiniz. Fakat yardımın kendiliğinden gelmesini beklerseniz insanların hakkınızda yanlış düşünmelerine sebebiyet vermiş olursunuz. Bu yüzden egonuzu bir kenara bırakarak bir aile büyüğünüzden yada çok sevdiğiniz olgun bir dostunuzdan akıl almaya çalışmalısınız. Böylelikle size uzatılacak yardım eline zamanında kavuşmuş olacaksınız. Ayrıca fal tabağında beliren evliya sembolü sabırlı olduğunuz konularda kendinize yenik düşebileceğinizi simgeler.

Kahve Falında Boynuzlu Şeytan Görmek

Yaşantınızın en zor dönemlerine giriyor olduğunuzun farkındasınız. Boşandığınız kadından helallik almak isteyebilirsiniz fakat ona ulaşmanız biraz zor olacak. Sizi anlamaya çalışan evlatlarınız olduğu için çok şanslısınız. Sinirli bir mizaca sahip olduğunuz halde torunlarınızın yanında kendinizi çocuk gibi hissediyorsunuz. Kimseye açıklamak istemediğiniz sağlık sorunlarınız var fakat durumu anlayarak size yardım etmek isteyen birisi olacak.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git