Kahve Falında Melek Görmek

Kahve Falında Melek Görmek
17 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 6.465 kez okundu.

Kahve falında melek görmek, fal sahibinin çok önemli bir konuda, değer verdiği bir büyüğünden akıl alacağına ve bu güzel tavsiyeler sayesinde içinden çıkılmaz gibi görünen bir durumdan sonsuza kadar kurtulacağına dalalettir. Eğer fal sahibi bekar ise ruh eşi ile karşılaşan fal sahibi ile yorumlanır. Fal sahibi evli ise eşinden hiç beklemediği kadar büyük bir yardım alacağına işarettir. Eğer fal tabağında belirmişse fal sahibi kendisine yardım edeceğini düşünmediği bir insandan beklenmedik bir anda yardım alacak demektir.

Bazı fal yorumcularına göre aile içinde yaşanan tatsız bir tartışmanın tatlıya bağlanması için melek gibi bir kişi tarafından gösterilen çabayı ifade eder. Bu kişi fal sahibi ile eşinin barışması için elinden geleni yapacak ve fırtınanın dinmesine vesile olacaktır. Eğer kanatları var ise bu insan aile büyüklerinden biri demektir ve çok iyi niyetli birisi olduğu kesindir. Bir diğer anlamı ile fal sahibinin hayatı çok ciddiye aldığı sıralarda karşısına çıkan dostu ile tabir olunur. Eğer birkaç farklı şekilde belirmiş bu etrafında kafasına dağıtacak çok fazla dostu olduğunu gösterir. Hayatla ve kendi ile barışmayı kaliteli dostluklarından öğrenecektir. Yanında beliren bir kuş varsa fal sahibini duaları ile koruyan birisinin varlığına dalalettir. Fal sahibi fincanı kapatırken bir dilekte bulunmuşsa bu dileğin kabul olacağı anlamını taşır.

Kahve Falında Kanatlı Melek Görmek

Senin hayatında en az annen ve hatta en az bir melek kadar da iyi olan bir insan olduğuna işarettir. Sen de bu kişinin farkına kısa süre içerisinde varabilir ve farkında olmadan onu üzmek yerine daha çok ona karşı dikkatli olmayı tercih eder isen hem hayatının her alanında daha çok senin yanında yer alacak hem de sana daha da sımsıkıya sarılabilecek. İnsanlar aslında o kadar da kötü olan insanlar ki içlerinde hem bu kadar iyi olan hem de senin yanında olması sana oldukça şaşırtıcı geliyor olsa bile sen bu durumdan aslında oldukça da mutlu olan bir bireysin. Sen ne zaman düşecek olsan her an senin ellerinden tutuyor olması ya da sen daha kendine gelecek olan zararları fark etmeden senden önce müdahale ediyor olması da senin için yapılabilecek olan en büyük iyilikler arasında yer alıyor olduğunu da göstermektedir.

Senin hayatında daha çok iyilik dilekleri ve dualar ile de hem bu kadar güçlü hem de bu kadar başarılı bir şekilde ayakların üzerine basıyor olduğunu göstermektedir. O kişi sana o kadar iyi gelen bir insan ki sen hayatının her alanında eğer onun ile aynı yolda gitmeyi tercih eder isen de işte o zaman senin en ufak bir şeyde zorlanman dahi söz konusu değildir.

Kahve Falında Melek ve Şeytan Görmek

Her kahvenin sonunda olmazsa olmaz bir durum olan kahve falına baktırma işlemi her bayanın yaptığı bir durumdur. Bir kişinin sıkıntılı bir süreçte ise eğer bu sıkıntılı sürecin biran önce son bulacağı anlamına gelir. Ayrıca ticari bir kazançla birlikte okul hayatında büyük başarıların elde edeceği anlamına da gelir. Bu kişinin Allah katın da yüksek bir mevki de olduğu, bütün zorluklarla Allahın verdiği güç ile üstesinden geleceği anlamına gelir.

Ayrıca onun çok sevdiği birine kavuşacağı anlamına da gelir. İyi şeylere yorumlanırken şeytan bazen kötü manalara yorumlanmaktadır. Şeytan, kötü bir düşmanın olduğu ve bu düşmanın dost olarak çevrende dolandığı anlamına gelir. En kısa zamanda bu dost görünümlü düşmandan kurtulacağında tabir edilir. İş hayatında yaşayacağın sıkıntılar seni çevrenden uzaklaştıracaktır fakat her zorluğun ardından mutluluğun geleceğini unutma. Sizi korkutmasın, bazen de yakın zaman içinde dost eli ile iyi günlerin geleceği anlamına da gelir. İyi yorumlanan iki semboldür. Çıkan bu iki sembol ilişkilerin iyi bir yönde olacağı anlamına da gelir.

Kalbinizi kimseye açmama kararınız şu günlerde değişecek gibi. Karşınıza çıkan akıllı ve becerikli bir kadın size tüm sözlerinizi unutturacak. Onu kazanmak için sarf ettiğiniz çaba tüm her şeye değecek. Maddi sorunlarınızın sihirli bir değnek değmişçesine ortadan kalkması sizi şaşırtabilir ama üzerinize inen bu bereketin sebebi dualar olacak. Sürekli ilgilenerek duasını aldığınız birinin sayesinde manevi olarak koruma altındasınız.

Kahve Falında Bebek Melek Görmek

Hayatınızda çok güzel gelişmeler olacağına işaret eder. Aynı zamanda sevdiğiniz bir kişiden alacağınız bir haber sizi çok mutlu ederek yeni planlar kurmanıza neden olabilir. Kararsızlık yaşadığınız bir konu hakkında çok iyi düşünmeli, sadece şimdiyi değil ileri ki zamanları da düşünerek bir karar vermelisiniz. Sırlarınızı paylaştığınız kişiler size sandığınız kadar sadakat göstermiyor olabilir. Bu nedenle hassas noktalarınızı ve sırlarınızı en yakınlarınıza bile anlatırken daha dikkatli davranmalısınız. Fal sahibi için dikkat edilmesi gereken insanların varlığına dalalettir.

İş hayatınızda sıkıntıya düştüğünüz bir dönemde size uzanacak bir yardım eli sayesinde çok kısa bir süre içinde toparlanarak eskisinden daha güçlü bir şekilde ayağa kalkabilirsiniz. Çevrenizde size hissettirmeden sizi koruyup, kollamaya çalışan ve sürekli size dua eden kişiler var demektir. Çevrenizdeki genç çiftlerden birinin bebek beklediğini duyarak sevinebilirsiniz.

Bekar günlerinden sıkıldıysan ve heyecanlı, tutkulu bir aşk istiyorsan; çok yakında biri gönlünü fethedecek gibi görünüyor. Hiç düşünmeden ona fırsat verirsen, sizi heyecanlı, mutlu günler bekliyor. Yalnız şu sıralar üzerindeki karamsarlığı atsan, hiç de fena olmayacak. İş, arkadaş, aile de bir yere kadar arada kendine de vakit ayırmayı ihmal etme.

Artık kendini özgür ve rahat hissediyorsun. Daha önceleri kendini bağımlı ve adeta esir gibi hissediyordun. Artık yapmak istediğin her şeyi rahatça yapabileceğin uzun günler var önünde… Aklında katılmayı düşündüğün bir kurs ve hafta sonu dağ yürüyüşü gibi spor etkinlikleri var. Şimdi bunları yerine getirmenin tam sırası… Üstelik gireceğin bu sosyal ortamlarda çok güzel arkadaşlıklar kuracaksın.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git