Kahve Falında Melek Görmek

17.04.2015
Kahve Falında Melek Görmek

Kahve falında melek görmek, fal sahibinin umudunu kaybetmemesi gerektiği ve karşılaştığı engellerin yakın zamanda ortadan kalkarak rahatlayacağı anlamına gelir. Kişinin karşısına çıkacak olan kısmetin hayırlı olduğuna ve hayal ettiği mutlu yuvaya sahip olacağı anlamına gelir. Bereket, kısmet ve mutluluk demektir.

Aşk Yorumu

Hızlı bir talibe yorumlanır. Karşısına çıkacak olan kişi ikna kabiliyeti yüksek ve inatçı bir aşık olabilir anlamına gelir. Dengeli ve kudretli bir insan olacağına delalet eder. Lider ruhu ile dediğim dedik bir yapısı olabilir olarak tabir olur. Ama sonun hayırlı olacağına işaret eder çünkü gelenekçi yapısı ile sarıp sarmalayacaktır anlamına gelir. Yuvasına bağlı olacak nasiple geçireceği huzurlu ve sakin bir ömre yorumlanır.

Elindekinin kıymetini bilmeyen, kaybettikten sonra anlayan bir kimsenin varlığına işaret eder. Bu kişi kendisi olabileceği gibi eski sevgilisi veya eşi de olabilir anlamına gelir. Çektiği hasretle hatalarını anlayacak ve geri dönmek isteyecek olarak tabir olur. Yeni bir ilişkiye başlamış olsa da alışkanlıklarını arayan, kendini yarım kalmış hisseden birisinin varlığına delalet eder. Sırf alışkanlıklarını aradığı için dönmek isteyen eski sevgiliyi kabul etmemesi gerektiğini gösterir.

Pes etmek nedir bilmeyen ezeli bir rakibe yorumlanır. Sevgilisi ile aralarına girmek isteyen bu kara kediden korkmasın anlamına gelir. Uzaktan uzağa gözlemleyen rakip yakınlarına iliştiğinde çabucak pes edecektir olarak tabir olur. Aralarındaki yıkılmaz sevgiyi gördükten sonra kaderine razı geleceğini gösterir.

Para Yorumu

Olumlu ve büyük gelişmelere işaret eder. Küçük bir iş kurmakla başlayan ticari yolculuğun kendisini ummadığı noktalara taşıyacağını gösterir. Kaliteli ürünler üreten, kaliteli hizmet sunan bir kimse olduğunu gösterir. Hitabet sanatında usta bir kimse olduğunu ve açılmaz denen kapıları dahi açacağını işaret eder. Gelirinin sürekli artacağına tabir edilir. Yalnızca geçinmek için gereken kazancın çok üstüne birikimler yapacağına delalet eder.

Kahve falı yorumcularına göre konum olarak kudretli noktalara çıkmaya işaret eder. Para kazanmakla kalmayıp ismi bilinen büyük bir iş adamı olacağına delalet eder. İstihdam sağlayacak, çalışanları olacak, hanelerin geçimine yetecek olarak tabir olur. Eski günlerini hiç unutmayacağını, fakir fukara babası olacağını, hayır duaları alacağını gösterir. Özünü yitirmeden gelen başarıları daim olacak, uzun ömürlü olacak anlamına gelir. Çocuklarına ve torunlarına yüklü miraslar bırakacak olduğuna delalet eder.

Mal mülk sahibi olacağına yorumlanır. Olmaz dediği şeylerin oluşuyla yaşayacağı sevince işaret eder. Kazandığı para ile olabileceği gibi gelecek bir destek, verilecek bir para, kalacak bir mirasla olabilir anlamına gelir. Ailesinden destek göreceğine delalet eder. Aile büyüklerinden gelecek olan bu desteği hiç düşünmeden kabul edecek olarak tabir olur.

Aile ve Yaşam Yorumu

Ailesini her şeyin üstünde tutan, eliyle besleyen, ilgisini esirgemeyen bir kimseye işaret eder. Bu kişi kendisi ise Allah katında salih kullardan olduğunu gösterir. Ailesinde böylesine gelenek ve göreneklerine bağlı bir kimse varsa kıymetini bilmeli, şanslı olduğunu fark etmeli anlamına gelir. Bazen kaba veya kırıcı olabilen bu kişi aslında çok yufka yüreklidir olarak tabir olur.

Aile ile kurulacak güçlü bağlara işaret eder. Büyük küçük herkesin birbirine sıkıca kenetleneceği anlamına gelir. Sevgi bağlarının kuvvetleneceği, düzenli ve huzurlu günlere işaret eder. Yeni hayatlara dalmış olanların hane özlemiyle bir araya geleceği, yeniden eski günlerine dönüp hasret gidereceği olarak tabir olur. Aile büyüklerinden ve akrabalardan gelecek haber, misafirlik ve sürpriz gelişme olarak yorumlanır. Memleketinde halletmesi gereken bir iş olabilir anlamına gelir. Kötü bir haber olmadığını, hayırlı bir sorumluluk haberi olduğunu işaret eder.

Uzun zamandır ihmal ettiği yaşlı anne babası veya büyüklerinin kendisine olan kırgınlığını gösterir. Tez zamanda arayıp ziyaretlerine gitmeli, gönüllerini almalı olarak yorumlanır. Yuvadan uçtuktan sonra göremedikleri evlatları için hayır duası ettiklerine, dua beklediklerine delalet eder. Birden çıkıp gelecek ya da tesadüfen görüşülecek eski bir dosta yorumlanır. Eskiyi yad etmek, anılara dalıp gitmek, güzel sohbetler edip mutlu olmak olarak tabir olur.

İş ve Kariyer Yorumu

Uzun ömürlü işe delalet eder. Yaptığı başvuruya gelecek olumlu yanıta işaret eder. Gireceği bu işte uzun yıllar çalışacak, istikrarlı olmanın verimini ve bereketini görecek olarak tabir olur. Üstlerden gelen takdirlerle çok sevinecek ve azminden hiçbir şey kaybetmeyecek anlamına gelir. Giderek daha çok artan maaşı ile birikim yapacağını, mal sahibi olacağını, dar gün görmeyeceğini gösterir.

Ortaya çıkacak bir iş sorununa işaret eder ama güçlü yapısıyla yenecektir olarak yorumlanır. Yolunda gitmeyen işleri düzeltmek, problemleri yenmek, güçlü konuma gelmek anlamına gelir. Bazen dişli bir rakibe galip gelmek olarak yorumlanır. Ne kadar dişli olursa olsun heybetli yapısı ile yeneceği bu rakip bir daha karşısına çıkmaya cesaret edemeyecektir olarak tabir olur. Ortaya çıkacak olan bir iş sırrı ile dengelerin değişeceğine delalet eder. Endişe etmesin çünkü bu sır kendisi ile ilgili değil olarak yorumlanır. Sürekli olarak gündeme gelen bir sorun olabilir olarak tabir olur. Ama neyseki lider ruhu ile konuya el atacak ve kökünden çözecektir olarak yorumlanır.

Sağlık Yorumu

Şifaya, kuvvete, dinç ve ayakta olmaya delalet eder. Kolay kolay hastalığa düşmeyecek kuvvetli bir kimse olduğunu gösterir. Bağışıklık sisteminin iyi olduğuna işaret eder. Sağlıklı beslenmek, doğal gıdaları tercih etmek ve düzenli yaşamak kendisini sağlıklı bir kimse yapıyor anlamına gelir. Endişe ettiği sağlık sorunları varsa tasalanmamasını, olumlu düşünmesini işaret eder. Ne derdi varsa kolaylıkla yenecek bir bünyesi var olarak tabir olur. Korkularının üzerine gidip yeneceği, şifaya kavuşacağı anlamına gelir.

Etrafında olan bir kimseden gelecek sağlık haberine delalet eder. Aile büyükleri veya akrabalarından bir kimse ufak bir sağlık sorunu geçirecektir ama yenecektir olarak tabir olur. Desteğine ve ilgisine ihtiyaç duyduklarını gösterir.

Geçmişten gelen izlerin açtığı derin yaralara işaret eder. Bilinçaltında yuva etmiş bu düşüncelerden kurtulması gerektiği anlamına gelir. Bugünü yaşaması konusunda uyarı olarak tabir olur. Kendisine yarardan çok zarar getirecek takıntılı düşüncelerin hasarına yorumlanır. Kendisini bugüne vermesini sağlayacak müjdeli haberlere, ayağına gelecek fırsatlara delalet eder. Hayatın kendisine sunduğu bu fırsatları görmeli ve geleceğe umutla bağlanmalı olarak yorumlanır.


Kahve Falında Kanatlı Melek Görmek

Fal sahibinin karşısına çıkacak olan zahmetli ve yorucu konuların üstesinden kolaylıkla geleceği anlamına gelir. Kişinin elini attığı her işte başarılı olacağı ve kazanç kapılarının açılacağına işaret eder. Refah ve zenginlik içinde yaşam sürmeye delalet eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.