Falda Kanat Görmek

01.01.2016
Falda Kanat Görmek

Falda kanat görmek, genelde bir koruyucu meleğin varlığına, dua almaya ve hayırlı evlat olduğunuza yorumlanır. Zor günlerden sonra bir kanat çırpışı kadar kısa bir süre içinde huzura kavuşulacağına bunun için asi davranışlardan uzak durup farkındalığınızı açık tutarak gelen şansları iyi değerlendirmeniz gerekmektedir.

Aşk Yorumu

Kahve falında kanat, eğer sevgiliniz sizi terk ettiyse, uzun bir süredir eski sevgilinizin içinizde yarattığı boşlukla uğraştığınız anlamına gelir. Fakat birkaç gün içinde tanışacağınız karşı cinsten biri içinizdeki bu boşluğu dolduracak.

O güne kadarki müddette aşık olduğunuzu düşündüğünüz eski sevgilinize karşı aslında duygusal anlamda hiçbir şey hissetmediğinizi, içinizdeki bu boşluğun sadece uzun süredir birlikte olduğunuz için ona alıştığınızı, bundan dolayı da ayrılığın sizi bu yüzden üzdüğünü fark edecek ve bu özlem duygusundan sıyrılacaksınız. Yeni tanışacağınız bu kişinin size göre, tabiri caizse kafa denginiz olacağını ve aranızdaki ilişkinin büyük bir aşkla başlayıp böyle devam edeceğine delalet eder.

Aynı zamanda bu kişinin size çok değer vereceğine, zor durumlarda sizi koruyup kollayacağına ve hataya düşmenize engelleyeceğine yorumlanır. Tüm bunların dışında yaşamak istediğiniz bir aşkın olduğunu, fakat bu aşkın size ulaşması için önünde bazı engeller olduğuna delalet eder.

Fakat siz bu engellere aldırış etmeyecek, hepsini teker teker aşacak, aşkınıza ulaşıp hayal ettiğiniz her şeyi yaşayacaksınız. Evli kişiler için de eğer eşinizle aranızda sıkıntılar varsa, bu sıkıntılarınızın eşinizin sizden özür dilemesiyle yok olacağına delalet eder. Bu özrünüz sizi ve eşinizi birbirinize daha da çok bağlayacağı ile yorumlanır.

Para Yorumu

Maddi olarak hiçbir sıkıntı yaşamadığınıza delalet eder. Fakat sizin bu sıralarda aklınızı sürekli para meşgul ettiği için ve daha da çok para kazanmak istediğiniz için kendinizi herkesten ve her şeyden soyutladığınız anlamına gelir. Aynı zamanda paraya olan bu takıntılı durumunuzun sizi cimri biri haline de getirdiğine işaret eder.

Etrafınızdaki paraya ihtiyacı olan insanlara yardım etmediğiniz anlamına gelir. Fakat bu durumunuz çok uzun sürmeyecek. Bir müddet sonra kendinizi sorgulayacağınıza, bu para düşkünlüğünüzden sıyrılacağınıza ve ihtiyaç sahiplerine yardım etmeye başlayacağınıza delalet eder.

Elinize geçecek olan yüklü miktarda paraları bir müddet biriktireceksiniz. İlerleyen zamanlarda da bu paralarla bazı yatırımlar yapacağınız anlamına gelir. Bu yatırım araba alacağınız ile yorumlanır. Bu arabanın çok işinize yarayacağına, işlerinizi daha hızlı halledeceğinize, aynı zamanda da toplu taşımalara vereceğiniz paralardan da kurtulacağınız anlamına gelir.

Yakınlarınızdan birinden maddi olarak çok değerli bir hediye alacağınıza delalet eder. Bir müddet har vurup harman savuran bir insan haline geldiyseniz, bu durum sizi maddi olarak biraz zor duruma sokmuş olabilir. Fakat birkaç gün içinde tutumlu bir insan olacağınıza ve parasızlık sıkıntınızı çözeceğinize delalet eder.

Aile ve Yaşam Yorumu

Hane içinde yaşanan bir boşanma durumu varsa, bu boşanma işlemlerinin başınıza dert olduğuna delalet eder. Fakat bu durumun uzun sürmeyeceğine, boşanmanın kısa bir süre sonra gerçekleşeceğine ve derdinizin de ortadan kalkacağına yorumlanır.

Arkadaşlarınız arasında yaşanan bazı olumsuz durumlar sizi çok daraltmış, bu durumda stres yapmış olabilirsiniz. Yaşanan olayda fazla stres yapmamanız gerektiğini, çünkü arkadaşlarınızın arasındaki olumsuz durumlar ya da tartışmaların son bulacağı, her şeyin yoluna gireceği anlamına gelir.

Bir müddet başınızdan kötü hadiseler geçtiyse, tüm bunların altından arkadaşlarınızın desteğiyle kalkacağınıza yorumlanır. Size destek verenleri, yanınızda duranları tespit edecek, böylelikle sadece iyi gün dostu olan arkadaşlarınızı hayatınızdan çıkaracaksınız. Böylelikle de bazı insanların yokluğu sizi iyice rahatlatacak, kafanızı da dinlemiş olacaksınız.

Aynı zamanda bu elemeyi yaptıktan bir müddet sonra, sizin hakkınızda kötü şeyler söyleyenlerin, dedikodunuzu yapanların aslında hayatınızdan çıkardığınız o arkadaşlarınız olduğunu fark edecek, yaptığınızın doğru bir hareket olduğunu bir kere daha onaylayacaksınız.

Uzun zaman önce görüşmeyi kestiğiniz birinin sizi arayıp hayatınıza tekrar dahil olmak isteyeceğine yorumlanır. Fakat siz bu insanı dikkate almayacak, hayatınıza dahil olmak için uyguladığı bazı stratejileri elinizin tersiyle iteceksiniz. Bir süre sonra da yaptığınızın doğru olup olmadığı konusunda tereddüt yaşayacaksınız. Fakat bu konuda tereddüt etmenize gerek olmadığına, bu kişiye karşı sergilediklerinizin yerinde bir tavır olduğuna delalet eder. Böylelikle hayatınıza dahil olmak isteyen kötü niyetli bu kişiyi de kendinizden uzak tutmuş olacaksınız.

İş ve Kariyer Yorumu

Çalıştığınız iş yerinde hiç beklemediğiniz bir terfi alacağınıza, iş yerinin müdürü olacağınıza yorumlanır. Müdürlüğe başladığınız zaman da bir müddet bu işin altından kalkamayacağınızı düşünecek, müdürlükten istifa etmek isteyeceksiniz.

Çevrenizdeki insanların desteğiyle bu duruma biraz daha sabrettikten sonra bütün işleri kontrolünüz altına alacak, kafanız daha rahat olacaktır. Bu durum da sizin müdürlüğe alışacağınıza, istifa etmekten vazgeçeceğinize yorumlanır. Bu terfi etrafınızdaki insanlar tarafından saygı göreceğinize de delalet eder. Size karşı garezi olan bazı insanların bile size gıptayla bakacağı anlamına gelir.

Etrafınızda uzun süredir iş arayan bir tanıdığınız varsa, birkaç gün içinde iş bulacağına yorumlanır. Gireceği bu iş, tanıdığınızın aklından geçmediği bir yer olacağı anlamına gelir. Böylelikle bu iş yerinden çok memnun kalacağına, işini severek yapacağına ve uzun bir süre burada çalışacağına delalet eder.

İş sahibi olmayan insanlar için de bir müddet aradığı işi en sonunda bulacağı anlamına gelir. Bu iş imkanı sizin açınızdan dönüm noktası olabilir. İşinizi ciddiye alır, büyük bir titizlikle çalışırsanız daha yüksek bir mertebeye ulaşacağınıza yorumlanır.

Sağlık Yorumu

Bir rahatsızlıktan dolayı hastaneye yatan arkadaş ya da akrabanız varsa kısa bir süre sonra hastaneden sağlıklı bir şekilde taburcu olacağı anlamına gelir. Bunun dışında da bir müddet yaşadığınız psikolojik sıkıntıların bir dostunuzun size yardım elini uzatmasıyla son bulacağına delalet eder.

Bu dostunuz her zaman yanınızda olacak ve psikolojik sıkıntılarınızdan sonra da sizi yalnız bırakmayacak biri olarak yorumlanır. Böyle bir arkadaşa sahip olduğunuz için şükredeceksiniz, çünkü size göre sizi tüm psikolojik sıkıntılardan uzak tutan kişinin o olduğuna inanacak, bu inancınızın da sizi yanıltmadığına kanaat getireceksiniz.

Hane içinde bebek bekleyen biri varsa birkaç gün içinde doğumun gerçekleşeceğine yorumlanır. Doğumdan sonra hem annenin hem de bebeğin sağlıklı olacağı anlamına gelir. Ailede kanser hastası biri varsa, tez zamanda bu kişinin sağlığına kavuşacağına, hatta bu hastalığı atlattıktan sonra kendini eskisinden daha sağlıklı hissedeceğine delalet eder. Aynı zamanda da bu kişinin hastalıktan sonra uzun ve sağlıklı bir hayat yaşayacağı anlamına gelir.

Kendi sağlığınız için bazı şeyler yapmaya karar verebilirsiniz. Kilolu biriyseniz diyet ve spor yapacak, sigara içiyorsanız da sigarayı bırakma kararı alacaksınız. Bunları uygulamaya başladıktan sonra da kendinizi daha sağlıklı hissedeceğinize delalet eder.


 

Falda Melek Kanadı Görmek

Melek kanadı, işi gücü yoluna sokmak ve çevresinden de fazlasıyla vefa görmek olarak yorumlanır. Çok güzel haberler veren, sizin hayatınızla iyileşen her şeyden etrafınızdaki birçok insanın da fayda göreceğini gösterir. Siz çok fazla yükselip nüfuz sahibi olacak ve çok fazla insana hem maddi hem de manevi anlamla çokça yardım edeceksiniz. Bu yükselme sizin iyi karakterinizi kesinlikle değiştirmeyeceğinden herkes tarafından bir kat daha fazla sevilmeye başlayacağınıza ve saygınlığınızın artacağına işaret eder.

Fal sahibinin yapacağı ufak bir şeyle hiç beklemediği bir anda üne kavuşacağına işaret eder. Kısa zaman içinde çevresinde çok iyi tanınan ve birçok insanın beğenisi kazanmış meşhur biri olacağına dalalet olur. Çok güzel zaman geçireceğine ve çok gösterişli bir hayata sahip olacağına; ömrünün kalan kısmında lüks içinde yaşayacağına yorulur.

Hayatınızın oldukça sakin ve aynı çizgide ilerleyeceği anlamına gelir. Özellikle büyük değişikliklerden hoşlanmayan, halinden memnun olanlar için oldukça güzel anlamlara sahiptir. Büyük kararlar verme aşamasında olanlar için bu kararların hayatlarındaki rutinleri olumsuz anlamda değiştiremeyeceğini gösterir. Hayatınıza birinin gireceğini, ancak bu kişinin sizin yaşam tarzınıza uyum sağlayıp asla problem çıkarmayacağını haber verir. İyi insanlarla karşılaşmak, hayatı istediğiniz gibi sabit ve sakin tutup kimseyle büyük problemler yaşamamak demektir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Melek


 

Kahve Falında Kanatlı At Görmek

Kanatlı at, gerek manevi gerekse de maddi yaşamında bulunduğu mevkiden üst makamlara yükseleceğinin ve her açıdan bereketli bir döneme gireceğinin işaretlerini vermektedir. Bu dönemde kazancınız hiç beklemediğiniz bir oranda yükselecek demektir. Yaşamakta olduğunuz maddi sıkıntılarınız var ise bu bereketli dönemde kazandıklarınızı dikkatli harcamanız durumunda hepsinden kurtulacaksınız. Aynı zamanda eğer tabiri caizse ayağınızı yorganınıza göre uzatırsanız ileri ki dönemlerde sizi rahata kavuşturacak parayı bile biriktirmeniz mümkün olacaktır.

Dileklerinizin gerçekleşeceğini göstermektedir. Tüm isteklerinize ve dileklerinize kavuşacağınız bir döneme giriyorsunuz. Aynı zamanda bekar olan kimseler için de hayırlı kısmetler ile karşılaşılacağı bir dönem olarak yorumlanmaktadır. Karşınıza çıkacak olan kısmetlerden en uygun olanı ile bir yuva kuracak ve mutluluğu zirvede yaşayacaksınız. Sevdiklerinizden birisi ile yaşayacağınız küçük tartışmalar olarak da yorumlanmaktadır. Ancak endişe etmeye gerek yok, zira aranızdaki güçlü bağ kötü olayların yaşanmasına olanak tanımayacaktır. Küçük fikir ayrılıkları ve küçük anlaşmazlıklar ile tatlı atışmalar yaşayacaksınız.

Yakın arkadaşlarından birisi sana olan aşkını itiraf edecektir. Çok şaşıracaksın. Fakat senin için hayırlı kişi olacak. Beraber bir ilişkiye başlayacaksınız. Dost zannettiğin kişiler arkandan kuyunu kazmaktadırlar. Senin bir hatanı beklemektedirler. Bu kişilere dikkat etmen gerekmektedirler. Yoksa canını sıkacaklar. Maddi açıdan bolluk içerisindesin.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında At


 

Kahve Falında Kanatlarını Açmış Kuş Görmek

Kanatlarını açmış kuş, gelecekte çok güzel günlerin beklediğinin habercisidir. Geçmiş yıllarda çok sıkıntı çekmiş ve problemli bir hayat yaşamış olabilirsiniz. Ancak bu sıkıntıları siz değil aileniz ve çevrenizdeki kişiler meydana getirmiş ama yinede geçmişte çok yara almışsınız. Artık o günlerin çok geride kaldığını ve çok yakın bir gelecekte güzel günlerin kapıda olduğunun habercidir.

Geçmişte katlandığınız tüm zorlukların ve sıkıntıların mükafatını bu dönemde göreceksiniz. Bu güzel günler, iyi bir kısmet olarak yorumlanabilir, hayırlı bir evlat olarak yorumlanabilir. Bekar iseniz, iyi bir kısmetle evlenip hayatınızın geri kalanını çok güzel bir şekilde geçirebilirsiniz.

Güzel günlerin bir mülkle veyahut bir miktar parayla ilgisi olabilir. Geçmişte maddi sıkıntılar yaşamış iseniz, size gelecek olan mülk yada para ile bu sıkıntılarınızdan kurtulabilirsiniz. Çok mutlu olacağınız müjdeli bir haberin geleceğini hayatınızı değiştireceğinin habercisidir.

Uzun süredir birlikte olduğunuz ancak bir türlü bağlanamadığınız birine, ileride gerçekleşecek bir hadise ışığında hiç kopmayacak kadar bağlanmanıza delalet eder. Bu bağlanmanın tek taraflı olmaması ilişkinizin ömrünün çok uzun süre devam edeceğinin işaretidir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kuş


 

Kahve Falında Kuş Kanadı Görmek

Kuş kanadı, rahatlamaya işarettir. Kafanızı dağıtmanıza yardımcı olacak ufak bir tatile ya da seyahate çıkabilirsiniz. Fakat bu yolculuğa yalnız çıkmanız gerekmektedir. Kafanızı toplamanız, kendinizi dinlemeniz gerekiyor. Çözemediğiniz bir takım problemleriniz mevcut olduğundan, kendinizi dinleyip, sizin için en doğru olan kararı vermelisiniz.

Sizin hakkınızda konuşulduğu ve bu kişilerin kim olduğunu aslında hissettiğiniz anlamına gelir. Konuşan kişilerin hayatınızdaki rolü ne kadar önemsiz olsa da, nihayetinde rahatsız oluyorsunuz. Sırlarınızı paylaşmak konusunda daha dikkatli olmalı, başka anlamlara çekilmesi müsait olaylara dahil olmamalısınız.

Aynı zamanda uzaklardan haber anlamına da gelebilir. Tahmin etmediğiniz kişilerden haber alacaksınız ki bu kişiler büyük olasılıkla geçmişinize ait güzel hatıralardan insanlar olacaklar. Onlarla tekrar görüşmeli, fakat muhtemel değişimleri hakkında üzüntü duymamalısınız. Bu karşılıklı bir durum. Zira siz de zamanla değiştiniz ve bıraktıkları insan değilsiniz.

Hayatınızda bulunan tüm olumsuzlukları, dert ve sıkıntıları söküp atacağınızı gösterir. Genellikle hayatınızda olumlu yönde değişimler olacağına dalalet olur. Mutlu ve güzel günlerin başlangıcı olacak bir haber alabilirsiniz. Özellikle uzakta bulunan bir sevdiğinizden gelecek haber ile mutluluğunu arttıracağınıza işaret eder.

Çok kısa bir zaman sonra yüklü bir miktar para kazanacağınıza işarettir. Tüm maddi sıkıntılarınız bu kazanç ile birlikte son bulacak. Oldukça bereketli ve kazançlı bir döneme gireceksiniz. Girdiğiniz her işte başarılı olacak ve ciddi bir gelir sağlayacaksınız. Uzun süredir beklediğiniz gibi maddi özgürlüğünüzü elinize alarak bağımsız olacağına dalalet eder.


 

Kahve Falında Kanatlarını Açmış Güvercin Görmek

Kanatlarını açmış güvercin, bir kız çocuğu müjdesidir. Fal sahibi evli bir kimse ise bir kız çocuğu ile müjdelenmektedir. Bu kız çocuğunun hem şans getireceği hem de aileyi birbirine bağlayan nitelikli iyi yürekli güçlü ve vefakar biri olacağını göstermektedir. Büyük sorumluluklar üstlenerek anne ve babasının ihtiyaçları ile ilgilenecek. Bol kazançlı bir işte başarı ile çalışacak ve kazancı ile ailesi için yatırımlar yapacağına dalalet olur.

Bereket ile yorumlanır. Kişi bereket ve bolluk içerisinde bir döneme girecektir. Borcu olan bir kimse ise borçlarından kurtulacak ve rahata erecek demektir. Uzun zamandır beklediği bir rahatlama demektir. Bir kimsenin bel bağladığı ancak emin olamadığı bir para işini çözüleceği ve o parayı artık yakın zamanda alacağı anlamına gelir.

Birlikte olduğunuz kişiyle beraber atlatmakta zorluk çektiğiniz bir işin üstesinden geleceğinize delalet eder. Bu iş günlük hayatınızda sıkıntı yaşadığınız kimi insanlar olabilir ya da uzun zamandır üstünde çalıştığınız ortak bir işi en yakın zamanda halledeceğinize işarettir.

Kendinizi sıkıntıya soktuğunuz bir durumun ehemmiyetinin çok abartılacak bir şey olmadığını gayet kolay bir şekilde o işten kurtulacağınızın habercisidir. Hali hazırda yapmış olduğunuz bir projeniz mevcutsa ve başaramayacağınızdan endişeleniyorsanız bu endişelerinizin yersiz olduğunu en kısa süre içinde isteklerinizin gerçekleşip mutluluğa kavuşacağınızı gösterir.

İş hayatında alınacak kararlarda ve yapılacak işlerde kararlılığı temsil eder. Mevcut işinizde karşılaşacağınız bazı ikilemler olacaktır. Bu ikilemlerden en kısa zamanda vereceğiniz çok doğru kararlar doğrultusunda kurtulacağınızın işaretidir. Bu zamanlarda vereceğiniz kararlar doğruluğu sayesinde sizi ileriye taşıyacaktır. Bu ilerleme kariyerinizle ilgili gelecekte kurduğunuz hayallere birkaç adım daha yaklaştığınıza delalet eder.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Güvercin


 

Kahve Falında Kanatlarını Açmış Şahin Görmek

Kanatlarını açmış şahin, hane içindeki saadet ve huzura işaret eder. Manevi yönünüze bu süreçte daha çok ağırlık vermeniz gerekir. Olumsuz olaylar karşısında hiçbir zaman inancınızı ve umudunuzu kaybetmemeniz gerektiğine dalalet olur. Sıkıntılarınızın ardından oluşacak feraha, maddi olanaklarının iyileşmesine ve bir ömür devam edecek olan mutluluğa işaret edilir.

Çevrenizde size ihtiyacı olan birilerinin varlığını gösterir. Bu kişi size maddi anlamda ihtiyaç duyuyor olabileceği gibi yalnızca manevi desteğinize de ihtiyaç duyuyor olabilir. Ayrıca size ihtiyacı olan bu kişi çocuğunuz, yakın akrabanız ya da ebeveynleriniz değil uzak bir arkadaşınız ya da bir aile dostunuz da olabilir. Çevrenize daha dikkatli bakmanız gerektiğini ve size ihtiyaç duyan insanları bir an önce fark etmek zorunda olduğunuzu gösterir.

Zenginliğin ve sözü geçer olmanın simgesidir. Bol para kazanmak, bu parayı özellikle kendi zevkleri için harcamak, lüks ve şatafat içinde uzun bir ömür geçirmek anlamları taşır. Bol kazanç sağlayacak büyük yatırımlara işaret eder. Ayrıca bu şekilde yatırımlar yapan birinin ailesine girmek şeklinde de yorumlanır. Hayırlı kısmetler elde etmek, bol kazanç sağlamak, kimsenin hayal edemeyeceği kadar büyük başarılara imza atmak anlamına gelir.

Aşk hayatınızın oldukça düzgün ve eğlenceli bir şekilde de geçiyor olduğuna işaret etmektedir. İnsanlara en çok huzur veren şeylerden birinin de hayat arkadaşınız ile geçiriyor olduğunuz zaman dilimleri olduğunu da en iyi şekilde bilmenizden dolayı bu ara sevgiliniz için de daha keyifli planlar hazırlıyor olduğunuzu da göstermektedir. Bu tutumunuz ile de sevgilinizin gönlünü de en iyi şekilde fethediyor olduğunuzu da unutmayın.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Şahin


 

Kahve Falında Kanatlı İnsan Görmek

Kanatlı insan, dışarıdan bakıldığında hiçbir şey bilmiyormuş gibi görünen ancak oldukça bilgili ve zeki olan insanları temsil eder. Bu şekilde biriyle tanışıp onun size gösterdiği yolda ilerleyerek oldukça büyük başarılara imza atabilirsiniz. Ayrıca yine böyle biri sayesinde büyük bir iş kurabilir ve onun ortaklığıyla işinizi büyütebilirsiniz.

Sıkıntılı günleri geride bıraktığınız, en sonunda rahat bir nefes alacağınız anlamına gelir. Dertlerin sıkıntıların son bulması huzurlu günlerin yakın olduğunu gösterir. Yaşadığınız tempolu hayattan daha sakin ve huzurlu bir hayata geçeceğinize işaret eder. Bu yeni dönemle birlikte sizin tüm yorgunluklarınızı alacak bir emeklilik planı veya dinlendirici bir tatil olabilir.

Fal sahibinin karakterinin karakterine işaret eder. Buna göre kişinin rahatına oldukça düşkün bir insan olduğu anlamına gelir. Hayatında da sürekli bir şeyler ayağına kadar gelecek hiçbir şey için, hiçbir zaman çaba sarf etmesi gerekmeyecektir. Rahatlığının ömür boyunca daha çok rahatlık getireceğine dalalet eder.

Çok öncelerden küstüğünüz ve fikir ayrılıkları yaşadığınız bir sevdiğinizin bu durumdan pişmanlık duyduğunu göstermektedir. Hatta duyduğu bu pişmanlık onun harekete geçmesine ve sizinle tekrar iletişime geçmesine sebep olacaktır. Karşılıklı olarak birbirinize duyduğunuz saygı ve sevgi tıpkı eskisi gibi yeniden aranızın düzelmesine yol açacağına yorulur.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında İnsan


 

Kahve Falında Kanatlı Adam Görmek

Kanatlı adam, arkadaşınızın bir işe girişeceği ve size de ortaklık teklif yorumlanır. Bu iş fırsatını oldukça iyi düşünmelisiniz. Arkadaşınızın bu planı birkaç günlük değil, uzun süre önce tasarlanmış bir plan ve bu girişeceği iş oldukça mantıklı, karlı bir iş gibi görünüyor.

Bu iş konusunda çok yönlü düşünüp ona göre karar vermeniz gerektiğine dalalet eder. Anlayışlı ve başaralı ortaklar olacağınıza ve arkadaşlığınızı da iş hayatınızda başarıyla koruyacağınıza işaret eder.

Sevgi dolu bir gelecek inşa edeceğinizin gösterir. Hayatınızda bulunan bazı kişilere gereğinden fazla değer vermişsiniz ve bu da sizin yok yere incinmenize neden olmuş. Bu kişileri yakında hayatınızda çıkartarak daha mutlu ve huzurlu olacağınıza işaret eder. Güzel günler için çok çabalamış ve zahmet çekmişsiniz fakat kısa süre içinde bu çabalarınızın karşılığını fazlası ile alacağınıza ve güzel günler yaşayacağınıza yorulur.

Çoğunlukla çekilen tüm sıkıntıların ardından gelecek olan huzura, mutluluğa ve elde edilecek olan yüklü kazanca işaret eder. Kişi maddi anlamda zor günleri atlatarak, sonunda istediği ve hak ettiği iyi bir yaşam sürdüreceğine tabir edilir. Parasal anlamda güçlü bir döneme gireceğinize ve adımlarınızı kendinize göre atarak bağımsızlığınızı kazanacağınız şeklinde tabir edilir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Adam

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.