Kahve Falında Kanat Görmek

01.01.2016
Kahve Falında Kanat Görmek

Kahve falında kanat görmek, fal sahibinin yaptığı bir iyilikten hayır göreceği ve ilişkisindeki tutkunun artması ile yaşanan üzücü günleri unutarak çok mutlu olacağı anlamına gelir. Kişinin içerisinde olduğu zorlu bir dönemden kurtulacağına ve hayırlı bir kısmetin karşısına çıkacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Eğer sevgiliniz sizi terk ettiyse, uzun bir süredir eski sevgilinizin içinizde yarattığı boşlukla uğraştığınız anlamına gelir. Fakat birkaç gün içinde tanışacağınız karşı cinsten biri içinizdeki bu boşluğu dolduracak.

O güne kadarki müddette aşık olduğunuzu düşündüğünüz eski sevgilinize karşı aslında duygusal anlamda hiçbir şey hissetmediğinizi, içinizdeki bu boşluğun sadece uzun süredir birlikte olduğunuz için ona alıştığınızı, bundan dolayı da ayrılığın sizi bu yüzden üzdüğünü fark edecek ve bu özlem duygusundan sıyrılacaksınız. Yeni tanışacağınız bu kişinin size göre, tabiri caizse kafa denginiz olacağını ve aranızdaki ilişkinin büyük bir aşkla başlayıp böyle devam edeceğine delalet eder.

Aynı zamanda bu kişinin size çok değer vereceğine, zor durumlarda sizi koruyup kollayacağına ve hataya düşmenize engelleyeceğine yorumlanır.

Yaşamak istediğiniz bir aşkın olduğunu, fakat bu aşkın size ulaşması için önünde bazı engeller olduğuna delalet eder. Fakat siz bu engellere aldırış etmeyecek, hepsini teker teker aşacak, aşkınıza ulaşıp hayal ettiğiniz her şeyi yaşayacaksınız.

Evli kişiler için de eğer eşinizle aranızda sıkıntılar varsa, bu sıkıntılarınızın eşinizin sizden özür dilemesiyle yok olacağına delalet eder. Bu özrünüz sizi ve eşinizi birbirinize daha da çok bağlayacağı ile yorumlanır.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre maddi olarak hiçbir sıkıntı yaşamadığınıza delalet eder. Fakat sizin bu sıralarda aklınızı sürekli para meşgul ettiği için ve daha da çok para kazanmak istediğiniz için kendinizi herkesten ve her şeyden soyutladığınız anlamına gelir. Aynı zamanda paraya olan bu takıntılı durumunuzun sizi cimri biri haline de getirdiğine işaret eder.

Etrafınızdaki paraya ihtiyacı olan insanlara yardım etmediğiniz anlamına gelir. Fakat bu durumunuz çok uzun sürmeyecek. Bir müddet sonra kendinizi sorgulayacağınıza, bu para düşkünlüğünüzden sıyrılacağınıza ve ihtiyaç sahiplerine yardım etmeye başlayacağınıza delalet eder.

Elinize geçecek olan yüklü miktarda paraları bir müddet biriktireceksiniz. İlerleyen zamanlarda da bu paralarla bazı yatırımlar yapacağınız anlamına gelir. Bu yatırım araba alacağınız ile yorumlanır. Bu arabanın çok işinize yarayacağına, işlerinizi daha hızlı halledeceğinize, aynı zamanda da toplu taşımalara vereceğiniz paralardan da kurtulacağınız anlamına gelir.

Yakınlarınızdan birinden maddi olarak çok değerli bir hediye alacağınıza delalet eder. Bir müddet har vurup harman savuran bir insan haline geldiyseniz, bu durum sizi maddi olarak biraz zor duruma sokmuş olabilir. Fakat birkaç gün içinde tutumlu bir insan olacağınıza ve parasızlık sıkıntınızı çözeceğinize delalet eder.

Aile ve Yaşam Yorumu

Hane içinde yaşanan bir boşanma durumu varsa, bu boşanma işlemlerinin başınıza dert olduğuna delalet eder. Fakat bu durumun uzun sürmeyeceğine, boşanmanın kısa bir süre sonra gerçekleşeceğine ve derdinizin de ortadan kalkacağına yorumlanır.

Arkadaşlarınız arasında yaşanan bazı olumsuz durumlar sizi çok daraltmış, bu durumda stres yapmış olabilirsiniz. Yaşanan olayda fazla stres yapmamanız gerektiğini, çünkü arkadaşlarınızın arasındaki olumsuz durumlar ya da tartışmaların son bulacağı, her şeyin yoluna gireceği anlamına gelir.

Bir müddet başınızdan kötü hadiseler geçtiyse, tüm bunların altından arkadaşlarınızın desteğiyle kalkacağınıza yorumlanır. Size destek verenleri, yanınızda duranları tespit edecek, böylelikle sadece iyi gün dostu olan arkadaşlarınızı hayatınızdan çıkaracaksınız. Böylelikle de bazı insanların yokluğu sizi iyice rahatlatacak, kafanızı da dinlemiş olacaksınız.

Aynı zamanda bu elemeyi yaptıktan bir müddet sonra, sizin hakkınızda kötü şeyler söyleyenlerin, dedikodunuzu yapanların aslında hayatınızdan çıkardığınız o arkadaşlarınız olduğunu fark edecek, yaptığınızın doğru bir hareket olduğunu bir kere daha onaylayacaksınız.

Uzun zaman önce görüşmeyi kestiğiniz birinin sizi arayıp hayatınıza tekrar dahil olmak isteyeceğine yorumlanır. Fakat siz bu insanı dikkate almayacak, hayatınıza dahil olmak için uyguladığı bazı stratejileri elinizin tersiyle iteceksiniz. Bir süre sonra da yaptığınızın doğru olup olmadığı konusunda tereddüt yaşayacaksınız. Fakat bu konuda tereddüt etmenize gerek olmadığına, bu kişiye karşı sergilediklerinizin yerinde bir tavır olduğuna delalet eder. Böylelikle hayatınıza dahil olmak isteyen kötü niyetli bu kişiyi de kendinizden uzak tutmuş olacaksınız.

İş ve Kariyer Yorumu

Çalıştığınız iş yerinde hiç beklemediğiniz bir terfi alacağınıza, iş yerinin müdürü olacağınıza yorumlanır. Müdürlüğe başladığınız zaman da bir müddet bu işin altından kalkamayacağınızı düşünecek, müdürlükten istifa etmek isteyeceksiniz.

Çevrenizdeki insanların desteğiyle bu duruma biraz daha sabrettikten sonra bütün işleri kontrolünüz altına alacak, kafanız daha rahat olacaktır. Bu durum da sizin müdürlüğe alışacağınıza, istifa etmekten vazgeçeceğinize yorumlanır. Bu terfi etrafınızdaki insanlar tarafından saygı göreceğinize de delalet eder. Size karşı garezi olan bazı insanların bile size gıptayla bakacağı anlamına gelir.

Etrafınızda uzun süredir iş arayan bir tanıdığınız varsa, birkaç gün içinde iş bulacağına yorumlanır. Gireceği bu iş, tanıdığınızın aklından geçmediği bir yer olacağı anlamına gelir. Böylelikle bu iş yerinden çok memnun kalacağına, işini severek yapacağına ve uzun bir süre burada çalışacağına delalet eder.

İş sahibi olmayan insanlar için de bir müddet aradığı işi en sonunda bulacağı anlamına gelir. Bu iş imkanı sizin açınızdan dönüm noktası olabilir. İşinizi ciddiye alır, büyük bir titizlikle çalışırsanız daha yüksek bir mertebeye ulaşacağınıza yorumlanır.

Sağlık Yorumu

Bir rahatsızlıktan dolayı hastaneye yatan arkadaş ya da akrabanız varsa kısa bir süre sonra hastaneden sağlıklı bir şekilde taburcu olacağı anlamına gelir. Bunun dışında da bir müddet yaşadığınız psikolojik sıkıntıların bir dostunuzun size yardım elini uzatmasıyla son bulacağına delalet eder.

Bu dostunuz her zaman yanınızda olacak ve psikolojik sıkıntılarınızdan sonra da sizi yalnız bırakmayacak biri olarak yorumlanır. Böyle bir arkadaşa sahip olduğunuz için şükredeceksiniz, çünkü size göre sizi tüm psikolojik sıkıntılardan uzak tutan kişinin o olduğuna inanacak, bu inancınızın da sizi yanıltmadığına kanaat getireceksiniz.

Hane içinde bebek bekleyen biri varsa birkaç gün içinde doğumun gerçekleşeceğine yorumlanır. Doğumdan sonra hem annenin hem de bebeğin sağlıklı olacağı anlamına gelir. Ailede kanser hastası biri varsa, tez zamanda bu kişinin sağlığına kavuşacağına, hatta bu hastalığı atlattıktan sonra kendini eskisinden daha sağlıklı hissedeceğine delalet eder. Aynı zamanda da bu kişinin hastalıktan sonra uzun ve sağlıklı bir hayat yaşayacağı anlamına gelir.

Kendi sağlığınız için bazı şeyler yapmaya karar verebilirsiniz. Kilolu biriyseniz diyet ve spor yapacak, sigara içiyorsanız da sigarayı bırakma kararı alacaksınız. Bunları uygulamaya başladıktan sonra da kendinizi daha sağlıklı hissedeceğinize delalet eder.


Kahve Falında Melek Kanadı Görmek

Fal sahibinin hayırlı ve varlıklı bir insanla evlenerek herkesi kıskandıracak mutlu bir yaşam süreceği anlamına gelir. Kişinin başına bela olan ve sürekli işlerine engel olan bir insandan kurtulacağına ve uğradığı zararları fazlasıyla telafi edeceğine işaret eder.


Kahve Falında Kanatlarını Açmış Güvercin Görmek

Fal sahibinin dedikoduların hat safhaya ulaştığı bir ortama gireceği ve bu ortamda konuşulanlara inanmaması gerektiği aksi halde büyük bir sıkıntı yaşayacağına işaret eder. Kişinin yaşadığı huzursuzluğa son verecek adımlar atacağına işaret eder.


Kahve Falında Kanatlarını Açmış Kuş Görmek

Fal sahibinin maddi imkanlarının genişlemesine neden olacak bazı gelişmeler yaşanacağı ve karşılaştığı insanlara elinden gelen yardımı yapması gerektiği anlamına gelir. Kişinin sevgilisi ile yaşadığı huzursuzlukların son bulmasıyla mutlu olacağına işaret eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.