Rüyada Aşık Olduğun Kişiyi Görmek

01.01.2016
Rüyada Aşık Olduğun Kişiyi Görmek

Rüyada aşık olduğun kişiyi görmek, sizlerin uzun bir zaman zarfı içerisinde de özlem çekiyor olabileceğinizi de göstermektedir. Sizler uzun bir süre birlikte olduğunuz ve gerçekten de çok seviyor olduğunuz sevgililerinizi işaret edebilir iken bir de sizlerin bunlardan ayrı kaldığınızı da göstermektedir. Bunun en büyük sebebini oluşturan bireyler sizler olduğunuz ve yaptığınız hatalar yüzünden de kendinizi bir türlü affettiremiyor olduğunuz için de oldukça yıpratıyor olduğunuz zaman dilimini de işaret etmektedir. Onu çok inciteceğiniz bir hareket yapacağınıza işarettir.

Rüyada Aşık Olduğun Kişiye Sarılmak

Biraz daha dikkatli olduğunuz takdirde de sizler de kendinizi bir kırmızı ışıkta da değil bundan daha da ziyade kendinizi uzun süreli sevdiğiniz kişi ile bir ilişki içerisinde de bulabileceğiniz anlamına gelmektedir. Sizler için gerçekten de tam anlamı ile emek vermiş olan bireyleri de bir hayli üzmüş olduğunuz için de sizleri daha da üzülecek olduğunuz zaman dilimlerinin bekliyor olduğunun da habercisidir. Hayatınızı kökten değiştirecek bir iş teklifine işarettir.

Rüyada Aşık Olduğun Kişiyle Tartışmak

Sevdiğiniz kişinin sizi çok özlediğine yorumlanır. Aslında bazen rüyalar size yol gösterir sonuçlar size ait nasıl yorumlarsınız. Ya da sevdiğiniz kişi ile tartışıyorsunuz gün boyunca aklınızda olduğu için gece onu rüyada görüyorsunuz rüya hala tam olarak nasıl gerçekleştiği bilinemiyor ve saatlerce anlatılan o rüyaların sadece saniyelik olduğunu duyduğumuzda en büyük şoku yaşıyoruz. Onu özlediğinizi ya da ona olan bağlılığınızı gösterir. Eğer onu rüyada görmek için yatmışsanız bilinç altı ama aniden beklenmeden görülmüşse karşılıklı olarak duygular yoğunlaşmış olabilir.

Rüyada Aşık Olduğun Kişiyi Evli Görmek

Genelde hayra yorulsa da aşk bu dünya için zorlu ve açı verici bir durum olup kişinin aşkına kavuşması ile son bulan bir durumdur. Bu açıdan kişinin kendini aşık görmesi büyük bir mutluluğa işaret eder. Eğer kişi kendini değil de başkasını aşık olarak görüyorsa bu da kişinin bencil biri olduğunu gösterir. Kişi sevdiğine bir aşk mektubu yazıyor ise yakında bir evlilik olacağına, evlilik teklif eden bir mektup alınması durumunda ise bunun yakında gerçek olacağına evli kişiler için ise sorunlu giden bir evliliğin verilen uğraşlar neticesinde düzene girerek mutluluğu yakalayabileceklerini gösterir.

Rüyada Aşık Olduğun Kişiyi Başkasıyla görmek

Onların yaşadığı ilişkiyi kıskandığınız ve kendinizi yalnız hissettiğiniz anlamına da gelir. Aslında rüyada onları görmeniz bir tesadüf olmadığı gibi o kişilerin isimleri de sizin rüyanızda bir şeyler ifade eder ama burada en çok sizi etkileyen yan aşık olmaları olduğu için iyi ve kötü ayrımı olmaksızın bu dünyalık şeyleri arzu eden birisinizdir. Gerçekte de aşk açısı veya ulaşamama gibi bir durumunuz var ise bu rüya ile bazı şeyleri oluruna bırakmanız gerektiği sizin için hayırlı olana teslim olmanızın gerektiğini ifade etmeye çalışmaktadır. Kalbinizin yakın zaman içerisinde pır pır edeceğine işaret eder.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.