Başak Burcu Kadını ile Balık Burcu Erkeği Uyumu

Başak Burcu Kadını ile Balık Burcu Erkeği Uyumu
1 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 3.512 kez okundu.

İkili oldukça uyumlu bir çifttir. Balık burcunun duyguları, hayalleri vardır. Başak burcu ise daha çok gerçek hayata yönelik ve mantıklı düşünme yeteneğine sahiptir. Bu iki zıt yön bile birbirini tamamlama özelliğine gidecektir. Bu bile bir uyumun göstergesidir. Bu ilişkide daha çok “zıt kutuplar birbirini çeker” sözü kullanılabilir. Bunun yanı sıra balık burcu erkeği hayal dünyasını çok sever. Rüya alemi, semboller gibi şeylerden asla vazgeçemez. Başak burcu kadını ise daha çok somut şeylerden ilerler. İkiniz de açık görüşlü ve değişkensiniz. Birbirinize olan saygınız ve birbirinizi tamamlama isteğiniz ile çok güzel bir ilişki ortaya çıkabilir.

Balık burcu erkeği daha çok romantik ve duygusal bir kişiliğe sahiptir. Her şeyin romantik oluşunu ve duygular ile her şeyin başarılabileceğine inanır. Yani duyguları ile hareket eder. Bunun yanı sıra esnek bir kişiliğe sahiptir. Karmaşıklığı sever ve böyle ortamlarda oldukça yaratıcı olabilir. Genellikle balık burcu erkekleri yaratıcı kişiliğe sahiptir. Ya bir ressam ya da bir yazar olabilirler.

Bu iki burcun uyumu ise oldukça fazladır. İki burç birbirlerinin eksik yanlarını tamamlayabilir. Böylelikle de mükemmel bir ilişki ortaya çıkabilir. Mesela balık erkeği düzeni sevmez. Her şey karışık olabilir onun için. Sizde düzeni çok seversiniz. Fakat birbirinizden ilk öğreneceğiniz şey bu olabilir. Biraz karmaşıklık herkese iyi gelebilir. Az düzen çok hayal..

Hayal kurmayı ya da duygularınız ile hareket etmeyi öğrenebilirsiniz bir balık burcu erkeğinden. O da başak kadınından biraz düzenli olmayı öğrenebilir. Başak burcu kadınının alıngan ve kırılgan oluşu balık burcu erkeğinin her zaman aklında kalır ve ona göre davranmaya çalışır. Çünkü bir balık burcu erkeği kimseyi kırmak istemez. Onun dünyasında daha çok duygular olduğu için böyle şeylere olan dikkati ile kimseyi kırmaz. Yardımsever kişiliği ile çoğu zaman kandırılsa da buna çok da takılmaz. O asıl yardım ettiği için mutlu olur. Başak burcu kadını ile balık burcu erkeğinin oldukça güzel bir uyumu olacaktır. Birbirinizin dilinden daha konuşmadan anlayabilirsiniz.

Başak burcu ve balık burcu arasında tam tamına 6 ay vardır. Bu altı ay bu iki burç arasındaki zıtlığı doğurmaktadır. Aralarındaki zıtlık ise ya harika bir ilişkinin temellerini oluşturur ya da uyumsuz ve geçinmesi zor bir ilişkini habercisidir. Yani özetle ikisi için ‘ya hep ya hiç’ durumu söz konusudur. Başak burcu dakikliğin, zekânın ve konuşma kabiliyetinin temsilidir. Balık burcu erkeği ise, duygusal ruhu, şairane kişiliği ve hayal gücü ile ideal erkeğin tanımıdır.

Bu burçlar bu yönleri ile birbirlerini tamamlayan başak kadını ve balık erkeği arasında elbette birtakım problemler yaşanacaktır. Örneğin, başak kadını idealist ve kusursuzu arayan bir kişiliğe sahiptir. Balık erkeği ise, çevresine bakarken yalnızca güzel ve ilgi çekici şeyleri görür. Bu sebeple başağın bu konudaki eleştirileri zaman zaman balık erkeğinin canını acıtabilir. Bu tutum karşısındaki balığın kimi zaman umursamaz tavırları da başak kadının çileden çıkmasına sebep olacaktır. Öte yandan başak kadını kusursuzu aradığı için daima iş peşinde koşturur. Balık erkeği ise çoğu şeyi iş hayatından önde tutacaktır. Bu durum aralarındaki iletişimi derinden etkileyebilir.

Balık burcu erkeği bakıldığı zaman neredeyse hemen hemen her burçtaki insanlarla çok iyi bir şekilde anlaştığı şahit olunan bir erkek olarak görülmektedir. Bu erkekler o kadar hassas yapıdaki erkeklerdir ki onlarla beraber birçok duygusal anlara şahit olmak çok yüksek bir ihtimal taşımaktadır. Aynı zamanda bu erkeklerin sezgileri oldukça yüksek değerde olduğu için hayatında yer alacak başak kadını ile oldukça güzel günlere şahit olacağını daha en başından çok rahat bir şekilde söyleyebiliriz. Çünkü sezgilerinden yola çıkarak bu erkek başak kadınının ne zaman ne isteyebileceğini çok iyi bir şekilde kestire bilmeye başarabilecekseniz. Hal böyle olunca ikili arasında anlaşma ihtimali daha da yüksek bir değer kazanmaya sağlayacaktır.

Başak burcu kadını oldukça çalışkan olan yapısı ile dikkatimizi çekmeyi başarmaktadır. Duygusal yapıya sahip olan balık erkekleri son derece evine bağlı olan erkeklerdir. Bu ikili bakıldığı zaman neredeyse hemen hemen her konuda çok rahat bir şekilde anlaşmaya başarabileceklerdir. Bizim bu ikiliye tek tavsiyemiz beraber bir evlilik yollarına adım atmaları ve bu yolda vakit kaybetmeden kesinlikle düz bir şekilde ilerlemeleri olacaktır. Çünkü bu ikili birbirlerine anlamaya çalıştığı süre boyunca çok mutlu bir evliliğe ya da aşk hayatına sahip olduklarını göreceklerdir. Bu iki kişi duygusal anlamda bakıldığı zaman birbirlerine çok fazla şey kazandırabilecek iki kişi olarak göze çarpar. Bu sebepten dolayı kısaca bakıldığı zaman bu ikilinin mutsuz olma gibi bir ihtimallerinin dahi olmadığı direk olarak söylenebilecek en mantıklı kelimedir. yeri gelecek o kadar çok mutlu günler göreceklerdir ki evden dahi dışarı çıkmak istemeyeceklerdir.

Başak burcu kadını yönetmeyi seven ve iplerin her zaman kendi elinde olmasını isteyen açık sözlü ve hükümdar kadınlardır. Hal böyle olunca diğer kişiler ile olan ilişkilerine bakıldığı zaman bu konudan dolayı bir çok zorluklar yaşadıkları görülür. Fakat balık erkeği hayatında yer alan kadının hükümdar olma tavırlarından oldukça etkilenen bir erkektir. Bu sebepten dolayı bu kadının bu hareketleri onun oldukça dikkatini çekecek ve ona daha fazla duygu hissetmesini sağlayacaktır. Hal böyle olunca ikili arasında tekrardan bir uyum sağlanacak ve ilişkilerinde bu konu aksi bir durum yaratmak yerine güzel günlerin görülmesine vesile olmuş olacaktır.

Başak burcu yönetmeyi seven kişi olsa da en kötü özelliklerinden bir tanesi söylemek istedikleri şey aynı şeyleri direkt olarak karşı tarafa düşünmeden aktarmak istemeleridir. Balık burcu erkeği oldukça duygusal yapısından dolayı hassas olan bir erkek olduğundan dolayı bu kadının ona karşı olan açık değil sözleri onun kalbini kıracaktır. Kısaca göz attığımız zaman bu ikili arasında gerginlik yaratacak tek şey bu durumdur. Çünkü çok hassas yapıya sahip olan bu erkeklere anlamak onlarla yumuşak bir dille konuşmak gerekmektedir. Bu kadınlar biraz fedakarlık da bulunur ve sivri dilini yontmayı denerlerse aralarında herhangi bir sorun oluşmaz.

Kısaca göz attığımız zaman bu iki kişinin birbirlerini çok iyi anlayabilecek birini ve birbirleriyle herhangi tatsız bir durum yaşamadan ömür boyu mutlu bir beraberlik getirebilecekleri çok rahat bir şekilde dile getirebiliriz. Hatta bu ikili arasındaki ilişki sadece sevgililik olarak kalmayacak ve evlilik yolunda da kat ve kat ilerleyecektir. Aynı şekilde bu iki kişi oldukça mutlu bir evliliğin şahit olacaktır. Bu sebepten dolayı muhakkak ve muhakkak bu ikilinin bir araya gelerek hiç düşünmeden gözü kapalı bir şekilde bu ilişkiye adım atmalarını tavsiye ederiz.

Başak ve Balık Aşk Uyumu

Sevgili hanımlar ve beyler balık burcu ile başak burcunu ayrı ayrı inceledik. Şimdi bu iki burcun birbiri ile olan ilişkisine ve aralarındaki aşk ve evlilik uyumuna bakalım. Başak burcu mantık ile yaşar. Mantıklı adımlar atmak onun için çok önemlidir. Balık burcu ise mantıklı düşünmek istemez o daha çok romantik ve macera ruhlu davranmak ister. Bu nedenle bu iki burç aşk hayatında pek fazla uyum yakalayamaz . Aşk hayatında balık burcu her zaman ilgi ve alaka ister. Duygusal bir ruha sahip olan balık burcu sevdiği kişide de bunu bekler. Romantik adımlar ve küçük sürprizler onun için çok önemlidir. Oysa başak burcu her an ayakları yere sağlam bassın ister. Aralarında uyumlu bir aşk ilişkisi yaşanması çok zordur. Başak burcunun mantıklı yanı ile balık burcunun romantik yanı her zaman çakışır. Başak burcu ile balık burcu aşk konusunda uyumsuzdur demek doğru olur.

Başak ve Balık Evlilik Uyumu

Aşk konusunda pek de uyum sağlayamayan bu iki burç söz konusu evlilik olduğunda da pek fazla uyum sağlayamaz. Buna rağmen kimi zaman bu iki burç birbirini dengeler ve uyumlu bir evlilik hayatı yaşanabilir. Bu tamamen ikisinin de genel tavrına ve birbirine olan bakış açılarına kalmıştır. Mantıklı bir burç olan başak burcu ev idaresinde de iyi bir yönetici olacaktır. Balık burcu ise evliliğe gerekli olan romantizmi sağlayacak, aşk hayatını zinde tutacaktır. Bu sayede bu iki burç uyumlu bir evlilik hayatı yaşayabilir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git