Rüyada Araba Kazası Görmek

Rüyada Araba Kazası Görmek
30 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 992 kez okundu.

Rüyada araba kazası görmek, rüya sahibinin hayatının tersine döneceği ve tüm olumsuzlukları üzerine çekeceği şeklinde yorumlanabilir. Başarısızlık, şanssızlık ve bereketsizlik dolu bir döneme girileceğinin işaretidir. Kişinin hayatın gerçek yüzüyle tanışacağını ifade eder. Hastalıklar ve talihsizliklerle boğuşacağı bir donemin habercisi olarak yorumlanabilir. Yapan birini görmek yükselmenin beklendiği bir kariyerin tek bir hatayla baş aşağı düşeceği ve işsiz kalmakla sonuçlanabileceği anlamındadır. Karşısına çıkan çok güzel bir fırsatı fark edemeyecek ve değerlendiremeyecektir.

Rüyada Trafik Kazasında Öldüğünü Görmek

Yaşandığı anı gören kişi çok yakını olduğu birinin hatalarını görüp uyarsa da bu kişiyi yaptığı hatadan döndüremeyecektir. Kısmetinin kapalı olacağı bu dönem iş hayatının yanında aşk hayatına da yansıyacak ve yolunda giden ilişkisi güvensizlik ve ihanetle zedelenerek son bulacaktır. Kimseye güvenemeyeceği ve sözlerin, davranışların arkasında sürekli bir art niyet arayacağı uzun vadeli bir döneme geçiş yapacaktır. Bir başkasının bu fırsat ile yükseldiği ve lüks içinde yaşamaya başladığını görecek, hayatı boyunca unutamayacağı bir hayal kırıklığı yaşayacaktır. Rüyada başkasının yaptığını görmek ise heyecanlı bir yolculuğa işaret eder.

Rüyada Arabayla Kaza Yapmak Görmek

Hayra yorulmaz. Kaza yapan kişinin rüya sahibi olması, güvendiği birilerinden göreceği darbe sonucunda büyük kayıplar vereceği anlamına gelir. Bu kayıplar maddi de olsa manevi de olsa büyük acılara sebep olur ve uzun bir süreci kapsar. Rüya sahibinin hayatı umduğu gibi gitmez ve hayatı tepe taklak olur. Zarar görmemişseniz bu da zor ve meşakkatli bir sürece gireceğinizi ama bu süreçten çok fazla zarar görmeyeceğiniz anlamını taşır. Eğer kaza yaptığınızda birilerini yararlar ya da öldürürseniz, bunun anlamı da sizin sebep olacağınız bir sorun yüzünden başkasının zarar göreceği ihtimali olmasıdır. Bu zarar mali bir zarar olabilir. Yani birinin iflas etmesine sebep olabilirsiniz.

Rüyada Trafik Kazası Yapmak

Bir başkasının yaptığını görüyorsanız, yakın çevrenizden birinin zor bir durumuna şahit olacaksınız demektir. Bu zorluk maddi bir zorluk da olabilir aile için büyük bir sorun da olabilir ancak sebep her ne olursa olsun bu yakınınıza yardımcı olmak isteyebilirsiniz. Yine de bu yardımın karşıdan talep edilmesini bekleyin çünkü aksi bir durumla da karşılaşabilir ya da tepki görebilirsiniz.

Rüyada Araba Kazası Yapmak

Hayırlı görülmez. Genel olarak güvenilen birilerinden görülecek darbeye işaret eder. Kişi bu durumda büyük hayal kırıklığı yaşar ve çevresindekilere karşı duyduğu güveni kaybeder. Hayatındaki bazı gelişmeler bu dönemde umduğu gibi gitmez ve hayal kırıklıkları üst üste gelir. Kişi bu dönemde çoğunlukla yaşayacağı sıkıntıları hisseder ve bunun tedirginliğini yaşar. Ancak sonunda yaptığı paranoyanın boşa çıkmadığını ve hayal kırıklıklarının gerçek olduğunu farkedecektir.

Rüyada Araba Kazasından Sağ Kurtulmak

Eğer kan görülmezse rüyanın anlamı hayırlı olarak yorumlanır. Öncelikle rüyayı gören kişi, iş hayatında hayırlı adımlar atacak ve sağlıklı kararlar verecektir. Sıkıntılı zamanlardan kurtulmak için akıllıca atılımlar gerçekleştireceği ve çözümler üretip bu çözümleri hayata geçireceği, ardından rahat bir hayat kurup refah içinde yaşayacağına, güzel ve sağlıklı yaşayacağına ve çok güzel bir hayat yaşayacağına işaret eder. Bu rüya aynı zamanda maddi zarara uğrayacağına ve gelir kısıtlamasına gireceğine rivayet de edilir. Bu maddi zarardan kurtulmak için atılacak adımlara dikkat edilmelidir çünkü bu durumdan kurtulmak için yapılabilecekler durumu daha riskli ve tehlikeli hale getirebilir.

Rüyada Araba Çarpması Görmek

Rüyayı gören kişi eğer ki farklı bir ortama geçiş yaptı ise; bu yeni ortamdaki insanlara göre rüya sahibinin tavırları, hal ve hareketlerinin uymadığı şeklinde yorumlanır. Bu durum aileden gelen yetişme şekline veya farklı bir coğrafyadan gelmiş olmasına dayandırılabilir. Bu nedenle yeni ortamda çıkabilecek tatsızlıklara karşı duyarlı olunmalı ve hoşgörülü yaklaşılmalıdır. Hal ve hareketlere dikkat etmek gerektiğine ve biraz da olsun empati yapılması gerektiğini işaret eder. Rüyada başkasına çarptığını görmek ise uzun vadeli bir ilişkiyi bitirmekle yorumlanır. Ailede yaşanan çok sıkıntılı maddi durumun, aniden gelen yüklü miktarda bir para ile giderileceğine işarettir. Bu para ile kapatılan borçlar ile uzun bir süre maddi olarak rahat bir yaşam sürüleceğini haber eder.

Rüyada Araba Çarpmasından Kurtulmak

Ailedeki her türlü çatışma ve kavgaların sona ereceğine, huzurlu bir ortamın oluşacağına işaret eder. Sürpriz bir teklif ile birlikte hayatını ve şartlarını tamamen değiştirme fırsatı yakalayabileceğine işarettir. Aynı zamanda bu rüyayı gören kişinin gönülsüz girdiği bir işte tamamen başarısız olacağı ve tüm mal varlığını kaybedeceği anlamına da gelir.

Sevdiğin kişiden büyük haberler ve sürprizler alacağın görünüyor. İlişkinizde bir hareketlilik, canlılık ve heyecan söz konusu olabilir. Sevgilinden duyacağın sözler seni çok memnun edecek. Sana bir miras kalabilir, eline geçecek olan bu parayı ticarette kullanmayı düşünüyorsun. Bu zamana kadar ki kazancın artık sana yetmediğini, daha çok kazanacağını düşünerek ticarete atılmak istiyorsun.

Rüyada Arabanın Yandığını Görmek

Çoğu zaman sevinçli ve güzel haberler almaya işaret etmektedir. Alacağınız bu haberler hayatınızda önemli değişiklikler meydana getirecek ve iyilik, güzellik dolu günlerin kapılarını aralayacaksınız demektir. Aynı zamanda hak ettiğiniz maddi kazancı ve başarıları helal olarak elde edeceğinizi de göstermektedir. Kişinin yaşamındaki ilerleyen dönemlerde ise, yanan araç tanışacağı ve hayatını birleştirebileceği hayırlı bir kısmet olarak yorumlanmaktadır. Bu kişi ile kuracağınız yuva çevrenizin tarafından imrenilerek söz edilecektir.

Rüyada Arabanın Patlaması

Rüya sahibinin müthiş derecede yetenekli ve kabiliyetli olduğunu gösterir. Kişi bu yetenekleri sayesinde hayalini kurduğu kazanca ve yaşama kavuşacaktır. Aynı zamanda bu hayallerini gerçekleştirmesi fazla uzak değildir. Bunların yanı sıra rüya sahibinin maddi anlamda çok büyük bir borcu olduğunu gösterir. Ancak rüya sahibi elde edeceği yüklü miktarda bir kazanç sayesinde en kısa sürede tüm bu borçlarından kurtulup refaha erecektir. Bazılarına göre ise sıkıntılı günlerin sona ereceğini, mutlu günlerin çok yakında olduğunun işaretidir.

Sendelenip düşmeni büyük bir heves içerisinde bekleyen bir düşmanının hevesini kursağında bırakacaksın. Dileğine doğru azim ve çaba içerisinde koşuyorsun, dileğinin gerçekleşmesi an meselesi. Bir anda hanenize miras yoluyla girecek olan yüklü miktarda para hayatınızın olumlu yönde değişmesine yol açacak. Monotonlaştığını düşündüğün hayatına, yalnızlığını giderecek hayatına renk katacak bir erkek alacaksın.

Rüyada Arabayla Adama Çarpmak

Gerçek hayatta mutlu olan kişi için mutsuzluğa, bereketsizliğe, kedere ve hastalıklara yorulur. Gerçek hayatta mutsuz olan kişi için ise şansının açılacağına işarettir. Bereket ve hayırlı olan her şey bir bir hayatına girmeye başlar ve bu kişi her anlamda hiç olmadığı kadar bolluk içinde yaşamaya başlar. Birinden gelecek haber ile güzel bir iş kapısı açılır ve bu sayede iki yakası bir araya gelemeyen rüya sahibinin deyim yerindeyse cebi para görür.

Rüyada Arabayla Ağaca Çarpmak

Rüya sahibinin meşakkatli günlerden sonra hak ettiği başarıya ulaşacağına, hasta ise iyileşeceğine, maddi durumu kötü ise eline yüklü miktarda para geçeceğine, olmasını istediği bir arzusu varsa bu arzusunun gerçekleşeceğine, çocuğu olmuyorsa yakın zamanda çocuğu olacağına işaret eder. Geri geri sürmek, kişinin sıkıntılı günler geçireceğine, iş hayatında zorluklarla karşılaşacağına, maddi yönden sıkıntı çekeceğine, ailesi ve arkadaşlarıyla arasını açacağına delalettir. Bazı rivayetlere göre de kişinin yakın zamanda öleceğine yorulur.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git