Rüyada Araba Kazası Görmek

30.12.2015
Rüyada Araba Kazası Görmek

Rüyada araba kazası görmek, kişinin hakkında yapılan yorumlar genellikle iyi ve güzel yöndedir. Kişiye sağlık, sıhhat, aşk, bolluk, bereket ve huzur getireceği gibi yorumlar yapılmıştır. Aşk hayatında mutluluk getireceği de tabir edilmiştir. Rüya sahibinin karamsar ruh halinden çıkıp pozitif bakış açısına sahip olmasına, elindekilerin kıymetini bilmesine, hak ettiği değeri görmesine yorumlanır.

Rüyayı bir bayan gördü ise bayanın yaptığı bir işin sonucu iyi ve hayırlı olacak demektir. Evi olanın evine bereket geleceği veya evlat sahibi olacağı, bekâr olanın aniden bir aşk hayatına gireceği ve hayranlık duyulacak bir kimse olmasına delalet olmaktadır. Aşk hayatında mutluluk ve daha çok huzura işarettir.

Rüya sahibinin hanesine yeni bir gelir kapısı açılacağına veya yeni bir aşka doğru yol aldığı ile ilgili yapılan yorumlardır. Ailesine yeni bir üyenin katılacağına, doğum haberi almaya ve nesline faydalı olacak bir evlat sahibi olmasına işaret edilir. Bir başka tabire göre ise kimsenin inanmadığı, sizi desteklemediği bir başarıyı ya da bir işi tek başınıza başarmanıza ve keyif almanıza delalettir.

Rüyada Araba Kazası Yapan Birini Görmek

Rüya sahibinin yeni kişiler ile taşınacağına işaret eder. Bu kişilerin bilgili, zeki, tecrübeli ve oldukça akıllı kişiler olduğunu ifade etmektedir. Bu kişiler ile rüyayı gören kişi bir konu hakkında işbirliği yapacak ve bu iş sonucunda ise kendisine güven dolu bir hayat sunacaktır. Bu sayede borçları varsa bütün borçlarından bir kerede kurtulacak ve hayallerinde yer alan ferah bir döneme merhaba diyecektir.

Böyle bir rüya kısaca kurtuluş ve bununla beraber kuvveti ifadesinin taşımaktadır. Rüya sahibinin son zamanlarda yaşamış olduğu sıkıntılardan bir kurtuluş yolu bulacağına ve bu kurtuluşun sonucunda da oldukça güçlü bir hayata sahip olacağını işarettir. Bu güçlü hayat ise her geçen gün rüya sahibine büyük bir kuvvet verecek ve kendisine olan öz güvenini her geçen gün dahada arttıracaktır.

Rüya sahibinin oldukça şanslı biri olduğunu ve ömrü boyunca bu şans ile beraber yaşayacağını ve bütün işlerin özellikle şansı sayesinde olumlu bir şekilde yolunda gideceğini işaret etmektedir. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin bütün zorlukların altından kalkacağına, engel tanımadan başarıya ulaşacağını işaret eder. Böylelikle rüyayı gören kimsenin ilerleyen zamanlarda yüksek makamlarda yer alan bireyler olacağını ifade etmektedir.

Rüyada Araba Kazası Yapmak ve Kurtulmak

Hayra yorulmaz. Kaza yapan kişinin rüya sahibi olması, güvendiği birilerinden göreceği darbe sonucunda büyük kayıplar vereceği anlamına gelir. Bu kayıplar maddi de olsa manevi de olsa büyük acılara sebep olur ve uzun bir süreci kapsar. Rüya sahibinin hayatı umduğu gibi gitmez ve hayatı tepe taklak olur. Zarar görmemişseniz bu da zor ve meşakkatli bir sürece gireceğinizi ama bu süreçten çok fazla zarar görmeyeceğiniz anlamını taşır. Eğer kaza yaptığınızda birilerini yararlar ya da öldürürseniz, bunun anlamı da sizin sebep olacağınız bir sorun yüzünden başkasının zarar göreceği ihtimali olmasıdır. Bu zarar mali bir zarar olabilir. Yani birinin iflas etmesine sebep olabilirsiniz.

Rüyada Araba Kazası Yaptığını Görmek

Gerçek hayatta itibar göreceğinize ve insanların sizi takdir edeceğine işarettir. Kişi için mutluluk ve sevinç anlamına gelir. Övülüp yüceltilmeyi hak edecek kadar güzel işler yapacak demektir. Kazandıkları şan ve şöhret taktir edilmesine sebep olacaktır. Çevresinden güzel sözler işiten bu kişilerin özgüvenleri büyür ve kendilerine olan saygıları artar.

Rüya sahibinin onuru ile beraber sonsuza dek yaşayacağını ve daima namuslu bir hayat geçireceğim ifade etmektedir . Rüyayı gören kişinin bundan sonra alacağı tüm kararlar da doğru adımlar atacağına ve böylelikle geleceğini daha sağlam zeminler ile kuracağını ifade etmektedir. Aynı zamanda bu rüya hastalıklardan kurtulmayı simgeler.

Rüya sahibi eğer ki çalışan bir birey yada öğrenci ise, çalışmaları sonucunda çok büyük olan başarılar elde edileceğini gösterir ve aynı zamanda bu başarının beraberinde kişiye çok büyük kazançlar getireceğine işaret etmektedir. Aynı zamanda bu rüya son zamanlarda yer alan birtakım sıkıntıların son bulacağını ve artık mutlu günlerin yaklaştığına işaret etmektedir.

Rüyada Eşinin Araba Kazası Yaptığını Görmek

Hayırlı görülmez. Genel olarak güvenilen birilerinden görülecek darbeye işaret eder. Kişi bu durumda büyük hayal kırıklığı yaşar ve çevresindekilere karşı duyduğu güveni kaybeder. Hayatındaki bazı gelişmeler bu dönemde umduğu gibi gitmez ve hayal kırıklıkları üst üste gelir. Kişi bu dönemde çoğunlukla yaşayacağı sıkıntıları hisseder ve bunun tedirginliğini yaşar. Ancak sonunda yaptığı paranoyanın boşa çıkmadığını ve hayal kırıklıklarının gerçek olduğunu farkedecektir.

Rüyada Kazada Ölen Birini Görmek

Mutlu bir haber olarak yorumlanır. Beklediği bir haber olabilir yada aniden gelişecek bir haber olabilir. Sevdiğiniz bir arkadaşınız size mutlu bir haber verebilir. Aile bireylerinden biri sizi mutlu edecek bir haberi sizinle paylaşabilir. Güzel günlerin sizi beklediğine işaret eder. Hayra yorulur. Rüya sahibinin etrafına karşı cömert biri olduğuna bu cömertlikle ihtiyacı olanlara yardım ettiğine ve sık sık sadaka verdiğine işarettir. Bunun yanında bu kişi herkesin duasını aldığı için kendi rızkı da sürekli artar ve evinden bereket eksik olmaz.

Hiç beklenmedik bir anda iş ya da sosyal yaşamınızda sürpriz gelişmelerle karşılaşacağınız, uzak bir yerden yakın vadede sevinçli haberler alacağınız ve yakın zamanda kendinizi çok şanslı hissedeceğiniz yeni bir döneme giriş yapacağınız anlamına gelmektedir.

Yeni bir şehri görecektir. İş dolayısıyla başka bir şehre gitmek zorunda kalabilirsiniz. Farklı bir şehirde yaşayan biriyle duygusal yakınlaşma hissedebilir ve onu görmek için başka şehre yolculuk yapabilirsiniz. Üniversiteyi kazanıp başka şehirde yaşamaya başlayabilirsiniz.

Rüyada Kızının Araba Kazası Yaptığını Görmek

Rüyayı gören kişi eğer ki farklı bir ortama geçiş yaptı ise; bu yeni ortamdaki insanlara göre rüya sahibinin tavırları, hal ve hareketlerinin uymadığı şeklinde yorumlanır. Bu durum aileden gelen yetişme şekline veya farklı bir coğrafyadan gelmiş olmasına dayandırılabilir. Bu nedenle yeni ortamda çıkabilecek tatsızlıklara karşı duyarlı olunmalı ve hoşgörülü yaklaşılmalıdır. Hal ve hareketlere dikkat etmek gerektiğine ve biraz da olsun empati yapılması gerektiğini işaret eder. Rüyada başkasına çarptığını görmek ise uzun vadeli bir ilişkiyi bitirmekle yorumlanır. Ailede yaşanan çok sıkıntılı maddi durumun, aniden gelen yüklü miktarda bir para ile giderileceğine işarettir. Bu para ile kapatılan borçlar ile uzun bir süre maddi olarak rahat bir yaşam sürüleceğini haber eder.

Rüyada Erkek Kardeşin Araba Kazası Yaptığını Görmek

Ailedeki her türlü çatışma ve kavgaların sona ereceğine, huzurlu bir ortamın oluşacağına işaret eder. Sürpriz bir teklif ile birlikte hayatını ve şartlarını tamamen değiştirme fırsatı yakalayabileceğine işarettir. Aynı zamanda bu rüyayı gören kişinin gönülsüz girdiği bir işte tamamen başarısız olacağı ve tüm mal varlığını kaybedeceği anlamına da gelir.

Sevdiğin kişiden büyük haberler ve sürprizler alacağın görünüyor. İlişkinizde bir hareketlilik, canlılık ve heyecan söz konusu olabilir. Sevgilinden duyacağın sözler seni çok memnun edecek. Sana bir miras kalabilir, eline geçecek olan bu parayı ticarette kullanmayı düşünüyorsun. Bu zamana kadar ki kazancın artık sana yetmediğini, daha çok kazanacağını düşünerek ticarete atılmak istiyorsun.

Rüyada Oğlunun Araba Kazası Yaptığını Görmek

Çoğu zaman sevinçli ve güzel haberler almaya işaret etmektedir. Alacağınız bu haberler hayatınızda önemli değişiklikler meydana getirecek ve iyilik, güzellik dolu günlerin kapılarını aralayacaksınız demektir. Aynı zamanda hak ettiğiniz maddi kazancı ve başarıları helal olarak elde edeceğinizi de göstermektedir. Kişinin yaşamındaki ilerleyen dönemlerde ise, yanan araç tanışacağı ve hayatını birleştirebileceği hayırlı bir kısmet olarak yorumlanmaktadır. Bu kişi ile kuracağınız yuva çevrenizin tarafından imrenilerek söz edilecektir.

Genel anlamda hayatınızı düzene sokacağınızı ve kazanç sağlayacağınızı müjdeler. Yetiştirmeniz gereken işlerinizin ivedilikle ve ciddi bir çabayla sonuçlandıracağınızı, huzurlu bir hayat yaşayacağınızı, hayatınızın olumlu yönde değişeceği anlamı taşır. Sizin başarıyı elde etmek için oluşturduğunuz planlara sadık kalmanız ve bunun için özverili olmanız gerektiği şeklinde yorumlanır. Bu şekilde, hayatınızın daha düzenli ve huzurlu olacağı müjdesi verilir.

Hayallerinize kavuşacağınız, gönül işlerinizde kalıcı ve güzel mutluluklar yaşayacağınız, varsa eşinizin ve çocuklarınızın size karşı vefalı olacağı, ortaya çıkan veya çıkacak olan sıkıntılarından kurtulacağınızı müjdesidir. Birçok hedefinizin gerçekleşeceği müjdesidir. Bekâr iseniz; evleneceğinize ve kuracağınız yuvanın kalıcı ve huzurlu bir yuva olacağı anlamına gelir.Şayet evliyseniz; aile huzurunuzun yerine geleceğine işarettir.

Mevcut hayatınız düzensiz veya sıkıntılı ise, hepsini düzene sokacağınıza, planlarınızın süratle gerçekleştireceğinize, kendinize bir düzen sağlamak adına kararlar alacağınıza işaret eder. Aldığınız kararlarda dikkatli olmanız gerekmektedir. Uzun zamandır yolunda gitmeyen işlerinizi bırakıp, yeni planlarla daha hayırlı sonuçlar elde edeceğinizi müjdeler. Olumsuz giden şeylerde ısrarcı olmaktan ziyade yeni başlangıçlar yapmanız gerektiği anlamı taşır.

Rüyada Arabanın Patlamasını Görmek

Rüya sahibinin müthiş derecede yetenekli ve kabiliyetli olduğunu gösterir. Kişi bu yetenekleri sayesinde hayalini kurduğu kazanca ve yaşama kavuşacaktır. Aynı zamanda bu hayallerini gerçekleştirmesi fazla uzak değildir. Bunların yanı sıra rüya sahibinin maddi anlamda çok büyük bir borcu olduğunu gösterir. Ancak rüya sahibi elde edeceği yüklü miktarda bir kazanç sayesinde en kısa sürede tüm bu borçlarından kurtulup refaha erecektir. Bazılarına göre ise sıkıntılı günlerin sona ereceğini, mutlu günlerin çok yakında olduğunun işaretidir.

Sendelenip düşmeni büyük bir heves içerisinde bekleyen bir düşmanının hevesini kursağında bırakacaksın. Dileğine doğru azim ve çaba içerisinde koşuyorsun, dileğinin gerçekleşmesi an meselesi. Bir anda hanenize miras yoluyla girecek olan yüklü miktarda para hayatınızın olumlu yönde değişmesine yol açacak. Monotonlaştığını düşündüğün hayatına, yalnızlığını giderecek hayatına renk katacak bir erkek alacaksın.

Rüyada Arabayla Adama Çarpmak

Bazı rüya tabircilerine göre ise, alınan çok hayırlı ve başarılı kararlar ile iş yaşamının zamanla iyileşeceğine, maddi açıdan başarıdan başarıya koşulacağının göstergesidir. Aynı zamanda eş, dost ya da yakın akrabalar ile yapılacak olan bir ortaklığı ve sonucunda kısmetli projeler olacağını da gösterir. Rüyayı gören kişi bekar ise hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceği de söylenir.

Kişinin iş değişikliği yapacağı anlamına gelir. Yaptığı işe devam edebilir yada bambaşka bir sektörde çalışma kararı alabilir. Kişi hayatında farklılık yaratmak ve hayatında radikal değişiklikler yapmak isteyecektir. Yaptığı işi değiştirme kararı alabilir. Kişinin ciddi bir hastalığı bulunuyorsa en yakın zaman içinde bu hastalığından kurtulacak ve kesin olarak iyileşecektir.

Hayatınızdaki sıkıntıda olduğunuz bazı günlerin sona erip güzel olan günlerin size yaklaşmakta ve hatta yakın olduğuna işaret etmektedirler. Sağlıklı ve mutlu günlerinizin çok yakında olduğu anlamlarına da gelmektedir ve ayrıca sıkıntıda olduğunuz bu günlerinizin yakın zamanda son bulup tekrar eski mutlu ve huzurlu hayatınıza geri döneceğiniz anlamlarına da gelmektedir. Size gelecek olan hayırlı ve sevindirici haberlere işarettir. Mutluluk günleriniz kapıda ve bu mutluluk çift bir mutluluk olacak. Hayatınızda değerli bulduğunuz bir takım insanlar sizin için daha çok anlam taşımaya başlayacak. Sevdiğiniz insanlarla daha çok vakit geçirip onlarla eğlenmeniz sizin için tavsiye edilen şeylerin arasındadır. Bu mutluluk haberlerine karşı hazırlıklı olun.

Rüyada Arabayla Ağaca Çarpmak

Helal ve bol kazancın göstergesidir. Bekarlar için evlenmeye işarettir. Bekar erkekler için hayırlı, kendilerine uygun bir eş bulmaya ve hayırlı evlatlara sahip olmaya; bekar kadınlar içinse ahlaklı, dürüst ve kazancı bol olan bir erkekle tanışıp kısa zaman içinde dünya evine girmeye dalalettir.

Rüya sahibinin ilerleyen zaman içerisinde bolca kazanç elde edip varlık sahibin olacağına delalettir. Kimi yorumcular ise bu rüyayı rüya sahibinin insanların hayrına işler yapıp elde edeceği başarılar sayesinde çevresinin gözünde yüksek bir yer edineceği şeklinde yorumlarlar. Bazı yorumlara göre ise rüya sahibinin ev hayatında kendisini mutlu edecek bir gelişme yaşanacağına ve çevresindekilerin de bu gelişme ile heyecanlanacağına işaret eder.

Rüya sahibinin uzun süredir üzerinde büyük emek harcadığı, bedenen ve manen çalıştığı işlerinden taraf büyük bir kazanç elde edeceğine, bu kazancı hayırlı yollarla Allah uğruna harcayacağına ve bu sayede işlerden elde ettiği kazancının artıp kişinin ilerleyen zaman içerisinde zenginleşmesine, yeni ve verimli işler alacağına, iş dünyasında adının ivme kazanacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin son zamanlarda hayatında yaşadığı sorunlardan dolayı bir alim veya bir din adamı ile tanışacağına ve bu sayede hayatının değişip, kolaylaşıp kendisinin dini anlamda daha iyi bir noktaya geleceğine, dini anlamda yeni birçok bilgi edineceğine, hem ahiret hem de dünya hayatında huzura kavuşacağına, işaret eder.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.