Yengeç Burcu Kadını ve Terazi Burcu Erkeği Uyumu

31.01.2016
Yengeç Burcu Kadını ve Terazi Burcu Erkeği Uyumu

Su elementine dahil olan yengeç burcu ile hava elementine dahil olan terazi burcu birçok burçla iyi anlaşabilir. İki burcun birlikteliği söz konusu olduğunda bu ikisi için de zor olabilir. Eğer aralarında gerçek bir aşk ve sevgi varsa, bazı engeller de kolaylıkla aşılabilir. Farklılıklarından ötürü iki burç genel olarak zıt karakterlidir.

Terazi erkeği, dışa dönük yapısı ve yaşam enerjisi ile eve girmek istemezken partneri ise sakin, sessiz yapısı ve evcimen olması nedeniyle evden çıkmak istemez. Dışa dönük ve içe dönük bir çift olarak, birlikte vakit geçirmek için orta yol buldukları takdirde bu ilişki gelecek vaat edebilir. Sevgili olarak sorunlarını çözdükleri sürece ilişkilerini devam ettirebilirler. Fakat söz konusu evlilik olduğunda daha çok çaba harcamaları, birbirlerinin ilgi alanlarına saygı duymaları gerekir.

Yengeç kadınının ve terazi erkeğinin beraberliği, duygusallık ve romantizm adına harika bir birlikteliktir. Yengeç burcu kadını sevgi dolu ve sahiplenici yapısına kolay kolay uyum sağlayamayan birçok burç olsa da partneri için bunun şikayet olması çok zordur. Birbirilerinin zıt karakterleri olsalar da zıtlıkları ile birbirlerini tamamlayıcı bir çift olacaklardır.

Yengeç Kadını ile Terazi Erkeği Aşk Uyumu

Zıt karakter yapıları vardır

Yengeç burcu insanı terazi burcu insanı bulduğun zaman artık evlilik hayalleri kurabilir. Birbirlerine zıt karakterlere sahip olan iki burçtur. Bu ikili aslında diğer burçlarla çok iyi anlaşırlar, ancak aşk hayatı yaşayacakları zaman sorunlar çıkabilir. Terazi erkeği aklı havada, dışa dönük ve hayalleri ile yaşayan bir burçtur. Yengeç kadını ise asosyal hayatını her zaman ilişkisine yansıtır ve bu da problemlerin çıkmasına sebep olur. Yengeç kadını partnerini kendine alıştırır ve orta yolu bulabilirler ise beraber mutlu bir hayat yaşayabilirler. Örneğin beraber film izlemek veya evde yemek yapmak ikisi için de oldukça iyi gelecektir. Birlikte yapacakları sosyal faaliyetler ilişkiyi olumlu anlamda etki sağlayacak ve birbirlerine daha çok bağlanmalarını sebep olacaktır.

Kıskançlık dozunda olduğunda ikisinin de hoşlarına gider

Beraberlikleri hem aşk dolu, duygusal hem de çok romantik bir ilişki olabilir. Yengeç kadını kıskançtır ve sevdiğine her zaman sahiplenir. Ancak bu sahiplenme bazen dozunu aşabilir. Bu durum da partnerini biraz korkutabilir. Ancak sevgilisi bu duruma kendisini hazırlarsa aralarında hiçbir problem meydana gelmez. Bu ikili isterlerse birbirlerini tamamlayabilirler.

Terazi erkeği ise genel anlamda mantıklı ve akıllıdır. Onun bu mantıklı yönlendirmeleri partneri için iyi gelecektir, hatta bu yönlendirmeden oldukça hoşlanacaktır. Zor bir burçtur bu yüzden partnerinin onu tavlaması için biraz fazla uğraşması gerekir. Bakımlı olmayı ne güzel giyinmeyi sever. Bu yüzden sevgilisinin de her zaman güzelliği önem vermesini ister. Mesela spor yapmayı ve sağlığını önem vermeyi çok sever.

Zıt karakterleri birbirini çeker

İki burç pek çok burçla anlaşabilir ancak birbirleri ile anlaşmaları oldukça zordur. Normalde son derece uyumsuz görünseler de aşkın aşamayacağı engel yoktur. Birbirlerine taban tabana zıt olan bu iki karakterin bile araya aşkın girmesi durumunda birbirleri ile uyumlu olabilirler.

Birliktelikleri duygusal bir ilişki için aslında ideal sayılabilir. Yengeç kadını sevdiği erkeği fazla sahiplendiğinden zaman zaman erkekleri korkutabilir. Ancak bu durum partneri için geçerli değildir. İki burç aslında birbirlerini zıtlıkları ile tamamlayan iki insandır. Terazi burcu erkeği mantıklı yorumlar ve olgun bakış açıları ile sevgilisini doğru yönlendirebilecek zekadadır. Bu durum da yengeç partnerinin hoşuna gidecek ve ruhunu okşayacaktır.

İlişkilerinde fedakarlık gerekir

Yukarıda belirttiğimiz gibi yengeç burcu tam olarak evcimen bir burçtur. Evde vakit geçirmeyi, film izlemeyi, yemek yapmayı sever. Yani çok sosyal bir burç değildir. Terazi burcu da aksine dışarıda zaman geçirmeyi, arkadaşlarıyla sohbet etmeyi çok sever. Sosyal anlamda birbirlerine uyumlu olmayan bu çiftte, yengeç kadınının biraz fedakarlık yapıp teraziye zaman ayırması gerekiyor. Beraber vakit geçirmeye başladıkları zaman, partneri ona aşık olacak ve ilgi duymaya başlayacaktır. Hatta bir süre sonra ilişkilerini evlilikle taçlandıracaklardır.

Baş başa güzel vakit geçirirler

Terazi ve yengeç oldukça iyi anlaşan burçlardır. Ancak bu ikili aşk hayatına girdiği vakit anlaşmaları biraz zor olabilir. Astroloji dünyasında uyumsuz bir çift olarak kabul edilseler de birbirlerine karşı aşk hissettikleri vakit, ikilinin uyumsuz olduğu bilinse dahi, bütün engelleri aşar ve ilişkilerini yaşarlar. Hem arkadaşlık ilişkilerinde hem de aşk ilişkisinde birbirlerinden çok farklı olan iki burçtur. Yani bu ikili beraberken birçok engeli birlikte aşabilirler.

Birbirlerinden farklı olan bu çift aslında birbirlerinin tam zıt kutbu karakterlere sahiptir. Terazi erkeği arkadaşlarına önem verir, gün boyu onlarla dışarıda dolaşmak ve zaman geçirmekten çok hoşlanır. Ancak çok evcimen olan yengeç kadını dışarıya çıkmaktan hiç hoşlanmaz. Yani bu ilişkide bir taraf evde durmak isterken diğer taraf dışa dönük bir karakterde olacaktır. İlişkileri bu anlamda çıkmaza girebilir. Ancak panik yapmaya gerek yok. İkili beraber vakit geçirme konusunda anlaşabilirler ise ilişkileri gelecek vaat edecektir.

Birbirlerine uyum sağlamalıdırlar

Yengeç kadını terazi erkeğine uyum sağlarsa vazgeçilmez ikili olurlar. Ancak böyle bir durum söz konusu olursa evde oturmayı bırakması gerekiyor, aslında tam anlamıyla sevdiğinde bu huyundan vazgeçebilir. Partnerinin ilgisini çekmek için spor salonunda gidebilir ve sağlığına dikkat edebilir. Genel olarak baktığımızda birlikteliği oldukça uyumludur. Çünkü bu ikili kendilerinde olmayan özellikleri karşısında göreceğinden uzun süreli mutlu bir birliktelikleri olabilir. Ancak her ilişkide olduğu gibi ilişkiyi monotonluktan kurtarmak için biraz uğraşmaları gerekir. Birbirlerini vakit ayırıp konuşacak konular bulabilirler.

Ortak noktada buluşmaları gerekir

Terazi erkeği, sağlığa ve bakıma büyük önem verir. Karşısındaki insanların da kendisi gibi bakımlı olmasını ister. Spor salonlarına gitmeyi, formda olmayı yaşam felsefesi olarak benimsemiştir. Bu noktada ikili genel anlamda uyumludur. Zaman geçtikçe ilişkilerini monotonlaşmaktan kurtarmak için birlikte hareket etmeleri, ortak olarak sevdikleri aktiviteleri yapmaları gerekir.

Sinemaya gitmek, tatile gitmek ya da evde film izlemek, karşılıklı romantik bir akşam yemeği hazırlayıp yemek gibi etkinlikler ilişkilerini daha da sağlamlaştıracaktır. İki çift eğer ortak noktada buluşursa sakin bir birliktelik olacaktır.

Terazi erkeği gezmeyi ve sosyalleşmeyi çok sever, arkadaşları ile geçireceği bir akşam bile enerjisini tamamen değiştirmeye yeter, gece hayatına bir kere gittiğinde bir daha eve dönmek istemez. Yengeç kadını ise aşırı evcimendir. Dışarı çıkmaktan nefret eder, onun için mutluluk evindedir. Biri ev delisi diğeri aşırı sosyal bu iki karakter ortak bir yol bulabilirlerse gerekli uyumu da yakalayabilirler.

Yengeç Kadını ile Terazi Erkeği Evlilik Uyumu

Duygusal ve kararlı yapıları birbirlerine güven verir

Terazi erkeği bilindiği gibi dengeli ve kararlı bir burçtur. Bu nedenle aşk ilişkilerinin ilk zamanlarından itibaren eşi onun bu özelliğinden çok etkilenir ve ona güven verir. Yengeç kadını evlilik hayatında oldukça kırılgandır ve eşinden sürekli ilgi bekler. Aslında ince düşünceli bir burç olduğu için düşüncesiz bir insanla evlilik hayatını yürütmesi oldukça zordur. Bu anlamda dürüst ve kararlı yapılı partneri ile iyi anlaşılacaktır. Duygusal ve romantik yapısı nedeniyle eşini kendisine kolay aşık edebilir. Ancak aşk ve evlilik ilişkisinde gerçekçi olmasında fayda vardır. Terazi erkeği süslü laflardan, abartılı ilişkilerden ve gereksiz tavırlardan hiç hoşlanmaz.

Oldukça romantiktirler…

Terazi erkeği yengeç kadını için en romantik burçlardan biridir. Birlikte hayata bakış açıları ortak olan ve beraberken birbirlerini tamamlayan iki burçtur. Her ilişkideki gibi üçüncü kişilere yer vermek istemeyen bu iki burç ilişkilerine sadık kalırlarsa uzun süreli evlilik hayatı yaşayabilirler. Aslında bu çiftin evlilik hayatına adım atması ilk başta ilginç gelebilir. Çünkü bu iki zıt karakterin evliliği çalkantılı olabilir. Ancak heyecan ve sevgi dolu bir ilişki ile birbirlerini mutlu edebilirler ve onlar için tutkulu bir ilişki olabilir. Yengeç erkeği partnerine karşı güven sağlayabilir ise, eşi de onun için hayatta elinden geleni yapacaktır. Aşk hayatlarındaki başarısı mükemmel olan bu çift, bu başarılarını evliliğe de taşıyabilirler. Aslında terazi kadını duyguları ile hareket etse de hayatta her zaman gerçekleri ve doğruların farkında olacaktır. İkili hayatlarındaki problemleri aştığı zaman, çocukları ile beraber mutlu bir beraberlikleri olacaktır.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.