Yengeç Burcu Kadını ile Aslan Burcu Erkeği Uyumu

Yengeç Burcu Kadını ile Aslan Burcu Erkeği Uyumu
1 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 4.505 kez okundu.

Elementlerden su grubuna dahil olan yengeç burcu ve ateş grubuna dahil olan aslan burcu duygusal anlamda birbirlerini tamamlasalar da yapı bakımından çok farklı burçlardır. Yengeç kadını içe dönük iken erkek dışa dönük bir yapıya sahiptir. Yengeç kadını evine fazlasıyla bağlı, evcimen bir yapıda olduğundan karşı taraf ile çok iyi anlaşacaktır.

Bu ilişkide yöneten ve yönetilen ayrımı olacaktır. Yöneten, lider ruhlu aslan burcu olacağından yönetilen sessiz ve duygusal yapısıyla yengeç burcu kadını olacaktır. Bu ayrım zamanla kadını kırabilir, hassas yapısını zedeleyebilir. Eğer pasif ve oldukça sönük bir karaktere sahipse içine kapanabilir. Ya da bu durum bir süre sonra çatışma yaratabilir. Yengeç kadını, eğer yönetilen olmayı kabullenirse bu ilişkide çok fazla sorun çıkmayacaktır. Her ikisi de romantik burçlar olduğundan aradıkları ilişkiyi birbirlerinde bulmaları mümkündür.

Yengeç burcu kadını, melankoliktir ve derin düşünme eğilimindedir. Oysaki aslan erkeği, düz mantıktır ve yaşam sevinci doludur. Bu iki zıt kutup birbirini çeker. Yengeç kadını duygusallığı ve sadakati ile, aslan erkeğine istediği aşkı sunabilecektir.

Aslan erkeği, hatalarını ya da eksikliklerini görmek istemez. Her zaman en kusursuz kişi olduklarını düşünür. Alçak gönüllü bir burç değildir. Haksız olduklarını kabullenmek yerine gerçeği çarpıtarak amacına uygun bir şekilde haksızlıktan sıyrılır. Fakat eksikliklerini görüp kapatmaya çalışan insanlardan hoşlanır.

yengeç ile aslan uyumu

Yengeç kadını ise yumuşak başlı, duygusal ve eksikliklerini kapatmaya çalışan bir burç olduğu için aslan erkeğinin dikkatini oldukça çeker. Onun yumuşak başlı hallerine, sakin tavırlarına büyük bir ilgi duyar. Aynı zamanda içinde yaşadığı dünyaya adım atmak için adeta can atar. Kapalı duvarları, kendi dünyası adeta tüm erkeklerin dikkatini cezbeder.

Cinsel hayatlarında da birbirlerini tatmin edici ve çekici bir uyumları vardır. Yengeç burcu kadını, romantik aslan erkeğinin yapısına kolayca uyum sağlayarak huzurlu ve mutlu olacaktır.

Pek çok yoruma göre iki burç oldukça uyumludur. Ancak yengeç kadınının bu adamla bir ilki yaşamaya başlamadan önce buna hazır olup olmadığınızı iyice değerlendirmesi gerekecek. Aslan erkeği hayvanlar aleminin kralı gibi kendini gösterse de aslında öz güven eksikliği yaşar. Yengeç kadını da bu öz güven eksikliğinin tamamlanmasına yardımcı olmak yerine daha çok kendisi ile ilgilenmeyi seçer.

Aslan burcu erkeği her zaman büyük olduğunu düşünür ve bu şekilde hareket eder. Hatası olduğunda ya da eksiklikleri ortaya çıktığında bunu kesinlikle kabul etmez. Ancak eksikliklerini görüp bunları tamamlamaya çalışan insanları da çok takdir eder. Kendine göre aslan erkeği haksız olduğunu kabul etmek yerine, gerçekleri amacına uygun şekilde çarpıtmayı tercih eder.

Yengeç kadını, aslan erkeğinin cazibesine kapılmamak için hayli çaba sarf eder. Bu adamın kendisine uygun olduğuna inanırsa erkeğin kaçış şansı kalmaz. Yengeç kadını bu noktada, bu erkeği elinde tutmak için her şeyi yapacak hatta kendine tamamen ters düşen davranışlarda bulunacaktır. Bu davranışlarla aslan burcunu elde edebilmeyi başarsa da kişiliğini tamamen kaybetme tehlikesi ile de karşı karşıya kalır. Yengeç kadını zırhını bir kere terk ettiğinde ise aslan erkeği onun tekrar saklanmasına izin vermez. Aslan erkeği her yerde olduğu gibi ilişkisinde de kontrolü elinde tutmayı sever.

Yengeç Burcu ile Aslan Burcu Uyumu

Aslan burcunun kişilik yapısı sebebiyle, burçlar dünyasında belki de en iyi anlaştığı burç yengeç burcudur. Aslan liderliği, yengeç ise yönetilmekten hoşlanır. Bu durumda iyi birer sevgili olmaları da kaçınılmazdır. Yengeç, aslanın beklentilerini çok iyi karşılar. Her ikisi de tutkulu, evine ve ailesine bağlıdır. Aslan ve yengeç evliliği de çok güzel bir evlilik olabilir.Aslan burcu ile yengeç burcu aşk ilişkisi için ideal çiftler arasında yer alır. Yengeç burcu duygusal, evine bağlı ve partnerine sadıktır. Aslan burcu koruyucu, lider kişiliğe sahip ve romantik biridir. Birbirlerini bulduklarında iki burç da birbirlerinden çok etkileneceklerdir. Evine çok bağlı olan yengeç aslanın korumacı, anaç özelliğinden çok etkilenecek, aslan ise yengeç burcunun sadık olmasından dolayı onun bu özelliğini çok sevecektir.

Bu iki burç yıkılmayan güven kalesi inşa edebilirler. Birbirlerine olan güvenleri ve sevgileri hep sürer. Mutluluk onlar için her zaman var olacaktır. Çünkü iki burç da sevdiklerini mutlu etmeyi çok sever. Bu iki burç ilk dönemlerde bazı sorunlar yaşayabilir. Ama bu sorunları atlatırlarsa çok iyi ilişki kurar ve bu ilişkiyi bir ömür boyu devam ettirirler. Yengeç de aslan da romantik birer burç olduklarından, her ikisi de mutluluğu birbirlerinde bulacaklar. Bu ilişkide sözü geçen taraf aslan burcu olacaktır. İlişkide önemli kararları alan aslan burcudur. Çünkü aslan burcu liderlik özelliğine sahip bir burçtur. İpleri eline almak ister bir aslan her zaman.

Yengeç burcu bu durumdan şikayetçi olmayacaktır. Çünkü yengeçler sevgiyi buldukları zaman sevdiği insana karşı her zaman olumlu, sıcak bir yaklaşımda olurlar. Yengeçler sevdiği insanı incitmemek için her fedakarlığı yaparlar. Sevgi ve aşk için yaratılmış en duygusal burçlardan biridir çünkü yengeçler. Aslan burcu bazen davranışlarında çok hırçın olabilir. Bu durum yengeç burcunun hassas kalbini kırabilir ve aslan burcundan bu nedenle uzaklaşabilir. Eğer bir yengeç burcu ile birlikteyseniz kırıcı olmaktan kaçınmanız gerekecektir. Yoksa hiç ummadığınız bir anda yengeç burcunun o aşk dolu kalbini kırmış biri olarak onun hayatından uzaklaşabilirsiniz.

Yengeç ve Aslan Aşk Uyumu

Aslan burcu erkeği romantik ve neşelidir bu özelliği ile yengeç burcu kadınının ilgisini çeker. Bu sayede ikili arasında uyum kurmak kolay olur. Yengeç burcu kadını çok duygusaldır ve romantik bir adama aşık olmak ister. Eğer aslan burcu erkeği içindeki romantik adamı yengeç burcu ile tanıştırırsa bu aşk dillere destan bir aşk olabilir. Kimi zaman aralarında tartışmalar yaşasalar da iki burç da yapıcı kişiliğe sahip olduğu için çözüm yolunu her zaman bulacaklardır. Yengeç burcu ile aslan burcu çok iyi bir ilişki kurabilirler. Bunun için birbirlerini çok iyi anlamaları yeter.

Yengeç burcu erkeği ve aslan burcu kadını eğer birbirlerini tanımaya ve anlamaya çalışırlarsa kısa bir süre içine güzel bir ilişkiye adım atarlar.. Ancak aralarındaki bu anlayışı kaybederlerse şayet ilişkileri çok uzun olmaz. Yengeç erkeği içene kapanık bir kişilik özelliği gösterir. Aslan kadını ise liderlik duygusu kuvvetli bir burçtur. Aralarındaki teraziyi doğru orantıda dengeleyebilirlerse çok iyi bir ilişki onları bekliyor olacaktır. Bu ilişkinin yürümesi için yengeç erkeğinin ve aslan kadının birbirini gerçekten çok sevmesi çok önemlidir. Bu sevgi sayesinde çok uzun bir birliktelik yaşarlar. Hatta bir ömür boyu birlikte yaşarlar.

Yengeç ve Aslan Evlilik Uyumu

Evlilik için en ideal çiftler arasındadır.Çünkü bu iki burç birbirini tamamlamak için yaratılmıştır. Alan burcu evde yöneten kişi iken yengeç burcu ona ayak uydurmayı çok iyi bilir. İkisi de aşkı yaşamak için doğmuş burçlardandır. Ve birbirlerini bulduklarında çok güzel bir aşk ve evlilik onları bekler. Aslan burcu yengeç burcu ile hiç bilmediği limanlara yelken açacaktır. Çünkü aslan burcunun keşfedemediği şeyleri yengeç burcu çok iyi ortaya çıkarır. Bu durum aslan burcunun yengeç burcuna hayranlığını arttırır. Yengeç burcu zaten evlenmek için bu evrene getirilmiştir. Yengeç burçları sadık ve evcimen oldukları için evlilik hayatında sorun çıkarmazlar.

Bir aslan burcu da sadık ve lider bir burç olarak yengeç burcu ile genel olarak iyi anlaşır. Bu durum bu ikilinin birlikte yaşlanacak ideal bir karı koca olacağının sinyallerini verir. Maddi konularda yengeç burcu aslan burcuna göre daha tutumludur. Aslan burcu savurganlığı sever. Bu durumda bazen anlaşmazlıklar yaşanabilir. Fakat yengeç burcunun tutumlu olması para dengesinin hiçbir zaman bozulmayacağını gösterir. Birbirlerini çok iyi tamamlayan bu iki burç maddi anlamda da birbirlerini eşitleyeceklerdir. Evlilik hayatlarında gerekli anlayışı ve saygıyı gösteren bu iki burcun ufak tefek tartışmalar haricinde çok büyük kavgalara girmeyeceğini söyleyebiliriz. Sadece yengeç burcu kırılgan olduğu için aslan burcunun yengeç burcuna karşı tavırlarında biraz daha özverili olması gerekir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git