Kahve Falında Semazen Görmek

Kahve Falında Semazen Görmek
1 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 1.925 kez okundu.

Kahve falında semazen görmek, aşırı inançlı ve vicdanlı bir yapıya sahip olduğunuz anlamını taşır. Fal sahibinin karakteristik özelliğinin hoşgörülü ve de oldukça sevecen olduğunu bu özellikleri ile de çoğu zaman yaşam içerisinde bir takım olaylarda kaybettiğini ve başarısız olduğunu düşünerek kendisini yalnızlığa terk ettiği anlamına gelir. İnsanlara karşı hep iyi niyetli yaklaşımınız, herkesi kendiniz gibi görüyor olmanız yanlış kararlar vermenize ve de arkadaşlıklarınızın yanı sıra aşk hayatınızda da hep hüsrana uğramanıza neden oluyor. Azıcık da olsa kurnaz olmaya çalışmalı ve insanlar üzerinde daimi bir başarısızlığa uğramaktansa sizin gibi paylaşmayı bilen insanlarla dostluklar kurup, diğer çürük elmaları elemekte fayda vardır. Zira yaşamınız ve ruhsal haliniz iyi niyetinizi suistimal eden arkadaşlarınız tarafından oldukça çekilmez bir hale getirilmektedir.

Çalışan bir birey iseniz iş yerinizin tarafınıza sunduğu yıllık izin ile memleketinize kısa süreli bir ziyaret yapacağınızı, bu ziyaret esnasında uzun zamandır görmediğiniz ve çok özlediğinizi fark ettiğiniz eski aşkınıza bir şans daha vererek ona geri döneceğinizi ifade eder. Eski aşkınız yaşamınıza renk katacak uzun vadeli, dürüst bir birlikteliği ve de hak ettiğiniz değeri beraberinde getirecektir.

Haneye saygın bir kişi veya yüksek bir makamdan gelecek olan haber herkesin çok mutlu olmasına neden olacak.Hayalindeki adamın karşına çıkmasına az bir zaman kalmış. Bu kişiyle bir toplulukta tanışacaksın ve kısa süre içerisinde bu kişiyle aranızda büyük bir aşk başlayacak.Sevgilinin ailesi geçmişinde yaşamış olduğun bazı durumlardan dolayı seni kabul etmeyecek.

Kahve Falında Dönen Semazen Görmek

Aklınıza eskileri getirmek size hiçbir fayda sağlamıyor. Sırf bu yüzden etrafınızda olup biteni de fark emiyorsunuz. Sizinle ilgilenen insanlar bir süre sonra ümidi kesiyor ve uzaklaşıyor ama umurunuzda değil. Kısa bir süre sonra sizi kendinize getirecek bir insanla tanışacaksınız. Daha önce yaşamadığınız duyguları yaşamak kanınızı kaynatacak. Eskilerden biriyle telefon görüşmesi yapacaksınız.

Genel itibari ile maddi durumunuzun iyi olduğuna ve bu durumun gün geçtikçe daha da artacağına dalalettir. Yaşamınız boyunca hiç maddi sıkıntı çekmemişsiniz ve her daim iyi koşullarda yaşamışsınız. Sizin ve ev hanenizin maddi durumu daha da artacak ve hiç ummadığınız bir zenginliğe kavuşacaksınız. Bu zenginlik sizin için kolay elde edilebilir bir şekilde olabilir. Bir akrabanızdan kalan mirastan büyük bir pay alabilirsiniz yada şans oyunlarından yüklü bir miktar kazanabilirsiniz. Bu kazandığınız para ile çok hayırlı işler yapabilirsiniz. Bir hayır kurumuna bağışlayabilir yada hayırlı bir iş için paranızı değerlendirebilirsiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git