Kahve Falında Semazen Görmek

01.01.2016
Kahve Falında Semazen Görmek

Kahve falında semazen görmek, fal sahibinin kalbinden geçirdiği büyük bir dileğinin gerçekleşeceği anlamına gelir. Kişinin kaybettiği neşe ve mutluluğu sevdiğinde bulacağına ve güveninin boşa çıkmayacağına işaret eder. Ruh ve kalbin kötülüklerden arınması ve şifa bulması demektir.

Aşk Yorumu

Ayrı olduğunuz eş ya da sevgili ile barışmak, bir süredir ayrı olan yollarınızın tekrar birleşeceği anlamına gelmektedir. Fakat bu tarz şeyler için acele karar vermemeniz en doğrusu olacaktır. Tekrar birleştiğinizde bir takım tavırlarınıza çeki düzen verirseniz, hiç bir sorununuz kalmayacaktır.

Eğer çalışan bir kişi iseniz, yıllık izne çıkıp memleketinize bir ziyaret yapabilirsiniz. Bu ziyaret esnasında uzun yıllar görmediğiniz eski aşkınıza denk gelebilirsiniz. Hatta ona bir şans vererek, ona döneceğiniz anlamına gelmektedir. Eski aşkınız hayatınıza renk katacak, dürüst, uzun vadeli ve hak ettiğiniz değeri beraberinde getirecektir.

Aşk hayatınızda daha sabırlı ve tatsızlıklarda kendinize hakim olmanız anlamına gelmektedir. Bu aralar bazı tavırlarınız, hayat arkadaşınızı rahatsız ediyor olabilir. Kendinize çeki düzen vererek ve hayatınızdaki kişiye daha fazla değer vererek tüm sorunların üstesinden gelebilirsiniz.

Biraz şıpsevdi bir yapıya sahipsiniz, fakat hayalinizdeki aşk kapıda. Aynı anda bir çok kişiyi düşünen, herkese mavi boncuk dağıtan kişi gidecek yerine kör kütük aşık olan ve aşkı iliklerine kadar hisseden o kadın gelecek. Şimdiden aşk bacayı sarmış görünüyor. Hadi bakalım, her şeyin gönlünce olacağı zaman geldi. Tadını çıkar.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre maddi yönden kendinizi güçlü hissedeceğiniz ve iç huzurunuzu bulacağınız anlamına gelmektedir. Maddi kayıplar yaşadığınız fakat tüm kaybınızın geri geleceği döneme gireceksiniz. Mutluluk ve maddi güç sizin yanınızda.

Kazanmış olduğunuz paranın bir miktarını yardıma muhtaç insanlar için harcayacağınıza işaret eder. Yapmış olduğunuz bu yardımlar gelirinizin çok fazla artacağına, kalbinizin temiz olduğuna delalet eder.

Ev hanımı iseniz, yeni bir altın günü gurubuna dahil olabilirsiniz. Hem cebinize katkıda bulunabileceğiniz hem de sosyalleşebileceğiniz bir dönem sizi bekliyor.

Bu aralar kendinizi alışveriş çılgınlığına fazla kaptırmış olabilir. Bu ay kartınızı nasıl ödeyeceğinizi düşünüyorsunuz. Ama endişelenmeyin. Hiç ummadığınız bir yerden sizi bu ay idare edebilecek bir para gelecek. Çok eskiden verdiğiniz bir borç ya da eski çalıştığınız iş yerinden kalan alacağınız olabilir. Hadi bakalım bu ayı da sıkıntı yaşamadan atlatacak gibi görünüyorsunuz.

Düşün düşün içinden çıkamıyorsun. Faturalar, ev masrafları, özel istekler derken cepte haliyle para kalmıyor tabi. Ama kapında büyük bir kısmet var. Eğer aklını kullanır ve o kısmete el uzatırsan maddi bolluğa ulaşacaksın. Gözlerini aç ve sana doğru gelen kısmeti fark edip kucakla. Hey şey çok güzel olacak.

Aile ve Yaşam Yorumu

Uzun zamandır aileniz ile çıkmak istediğiniz bir tatil planı olarak yorumlanır. Çok istediğiniz bavulu alıp tatil hazırlıklarına başlayabilirsiniz. Çok eğleneceğiniz ve tüm yorgunluğunuzu atacağınız günler yakında. Keyfini çıkarın.

Hayatınızdaki her şeyin düzen içerisine gireceğine, aile içerisinde sorunsuz günlere erişmek olarak yorumlanır. Sizi bir süredir endişelendiren durumlar ortadan kalkacaktır. Aile bireyleriniz ile birlikte güzel bir akşam yemeği yiyerek tüm sorunların bittiği güzel bir döneme gireceksiniz.

Kırdığınız bir yakınınızı göreceğinizi ve bu yaptığınızdan pişman olacağınıza işaret eder. Yaptığınız hata sizi üzebilir ve bu hatayı telafi edebilirsiniz. Hatanızı telafi edecek ardından kırılması güç dostluk kuracağınız anlamına gelmektedir.

Huzura ermek ve manevi olarak rahatlamak anlamına gelmektedir. Hayatınızda kötü giden şeyler olabilir hatta şu an hayatımızın en kötü dönemi de olabilir fakat acele ile karar vermemeye çalışın. Her şeyin yoluna gireceği huzura varacağınız zaman geliyor. Pes etmeyin.

Yeni sayfa açmaya ve yaptığınız hataları tekrarlamayacağınız, geçirdiğiniz bu zor dönemi bir ders olarak algıladığınız anlamında yorumlanmaktadır. Çevrenize verdiğiniz durgun, sessiz sakin tavırlar artık göze batmaya başlıyor. Kendinizi toparlamanız ve eski gücünüzü elinize almanın tam zamanı.

İnançlı ve vicdanlı kimse olduğunuz anlamına gelir. Herkese karşı hoşgörü ile yaklaşıyorsunuz, fakat bu yönünüz bazen size zara verebiliyor. Biraz daha kurmaz olmayı deneyin. Sizi suistimal edenleri görmeniz daha kolay olacaktır.

İş ve Kariyer Yorumu

Fal sahibinin örnek bir karakteri olduğunu ifade eder. Başarı elde edeceğiniz günlerin yakında olduğu anlamına gelmektedir. Okul döneminde olan kişiler eğitim hayatında, çalışan kişilerinde iş hayatlarında ödül alacaklarına delalet eder.

İş hayatında yeni adımlar atılacağı anlamına gelmektedir. Bu adım atılırken en büyük destekçiniz yöneticiniz olacak, hiç beklemediğiniz şekilde arkanızda durarak sunacağınız projeyi başarılı bularak tebrik edecek.

İş hayatınızın her geçen gün iyi olacağı anlamına yorumlanır. İyi giden işlerin sonunda kendinizi yarım işlerine adayacağınıza ve bu sayede de çok mutlu, huzurlu olacağınıza delalet eder.

Fal sahibinin iş hayatında yavaş yavaş yükselerek zirveye çıkacağına ve her şeyi zaman içerisinde öğrenerek en iyi konuma geleceğinize delalet eder. Azminiz ve hırsınız sayesinde çok başarılı olacağınız bir hayata başlayacağınız anlamına gelmektedir.

Yeni mezun olduğunuz bölümü beğenmiyorsunuz. Bunun için farklı bir adım atacak ve istediğiniz bölüm için çalışmaya başlayacaksınız. Bu size iyi gelecek ve kendinizi mutlu hissedeceksiniz.

Sağlık Yorumu

Hastalıklardan kurtulacağınıza işaret eder. Zor bir dönemden geçtiğinize fakat sabır ve dua ile bu zor dönemleri atlatacağınız anlamında yorumlanır.

Yakın zamanda geçirmiş olduğunuz grip tekrar nüks edebilir. Havaların güzelliğine aldanmayın ve önleminizi alın. Kırılgan ve narin yapınız hasta olmaya fazla müsait. Kendinize iyi bakarsanız bu dönemi kolaylıkla atlatabilirsiniz.

Kendinizle ilgili boşuna vesveseye kapılıyorsunuz. Aklınızda olan hastalık sizde yok. Bir doktora gidip muayene olmak yerine, oturduğunuz yerden kendinizi dolduruyorsunuz. Korkmayın, son derece sağlıklı günler sizinle.

Yakınlarınızdan birinde ciddi bir rahatsızlık var. Bunu siz anlayacak ve el uzatacaksınız. Aşılamayacak bir sorun değil, fakat önlem alınmaz ise, ciddi sorunlar doğurabilir. Aman dikkat, gözlerinizi iyi açıp gözlemleyin. Sizin yardım eliniz sayesinde her şey düzelecek. Sadece biraz zaman ve sabır.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.