Haftalık Burç Yorumları

03.01.2020
Haftalık Burç Yorumları

Haftalık burç yorumları ile ilgili merak ettiğiniz tüm detaylar sizi bekliyor. Burcunuzun bu hafta ön plana çıkan aşk ve ilişkiler, iş ve kariyer, sağlık ve yaşam ile ilgili bilmeniz gereken her şeyi burada bulabilirsiniz.

Koç Burcu

Sevgili koç, gezegenlerden aldığınız enerji ile birlikte bu hafta yaşamsal anlamda ve iş ile ilgili bir takım konularda, kendimizi daha mücadeleci ve hırslı hissedeceksiniz. İçinizde yanan hırsı çıkaracağınız bir hafta sizi bekliyor. Bu hafta genel olarak yapabileceklerinin sınırı yok. Önüne gelen her konuyu en iyi şekilde değerlendireceksin. Sizi zorlayacak bir takım koşullar ile karşılaşabilirsiniz fakat endişelenmeyin. Sizi hiç bir güç yıkamayacak. Tüm engelleri aşabilecek güçte olacağınız bir hafta olacak. Aşk hayatında bu hafta biraz fazla aktif olacaksınız. Dilediğinizi yapma isteğiniz var. Sosyal anlamda ön planda olup, dostlarınızla bolca vakit geçireceğini bir hafta sizi beklemekte. Sağlık açısından bu hafta çok iyi olacaksınız. Üzerinizdeki tüm sıkıntıları gezegenlerin etkisi sayesinde atacak, rahat bir nefes alacaksınız. Yeni haftanın tadını çıkarın.

Boğa Burcu

Sevgili boğa, bu hafta gezegenlerden sizi destekleyecek yönde etkiler alacaksınız. Duygularınızı, düşüncelerinizi ve bakış açınızı değiştirebilirsiniz. İş hayatında ve aşk hayatındaki gayretiniz sayesinde hiç bir sorun ile karşılaşmayacaksınız. Tüm dikkatlerin üzerinizde olduğu bir hafta sizi bekliyor. Bu hafta sizin için çok verimli olacak. Hafta ortalarında harekete geçeceğiniz etkiler alacaksınız. Maddi açıdan daralmadan, özgür olacağınız bir hafta sizi bekliyor. Dilediğiniz gibi paranızı kullanacaksınız. İş hayatında sorumluluklarınızın bilincinde olduğunuz sürece iyi başarılar elde edeceksiniz. Çevrenizdekiler ile ilişkinizi belirli seviyede tutmak sizi her türlü zarar almaktan koruyacaktır.

İkizler Burcu

Sevgili ikizler, gezegenlerden aldığınız etki ile bu hafta tadınızı kaçıracak her türlü konu hakkında ciddi adımlar atacaksınız. Yeni haftada daha rahatlamış ve kendinizden uzaklaştırmış olacaksınız. Kişisel endişelerinizi bir kenara bıraktığınız an her şey daha da iyi olacak. Haftanın ortalarında yaşamsal anlamda düşünceleriniz değişim gösterebilir. Pozitif düşünebilir, her adımda enerji dolu olabilirsiniz.  Sağlık açısından fiziksel ve zihinsel anlamda kendinizi iyi hissedeceksiniz. Sosyal aktiviteler anlamında istediğinizi yapacak şansa sahip olacaksınız. Bu hafta hareketli ve heyecanlı bir hafta olacak. Maddi açıdan kendinizi daha güvende hissedeceksiniz. İş hayatınızdaki sorumlulukları yerine getirdiğiniz sürece çok rahat bir hafta geçireceksiniz.

Yengeç Burcu

Sevgili yengeç, bu hafta gezegenlerden aldığınız etki ile çevrenizdeki yakın kişilere karşı gereken özeni göstereceksiniz. Bazı durumlarda şartlar sizden yana olmayabilir, ama yinede pes etmeyeceksiniz. İnsanlardan çok şey öğreneceğiniz bir döneme gireceksiniz. Bu hafta yapacağınız iş görüşmelerinden olumlu yanıt alacaksınız. Eğer çalışıyorsanız, güzel başarılar elde edeceğiniz bir hafta olacak. Aşk ve ilişki hayatınızda, en azından bu hafta gereksiz duygusallıktan uzak duracaksınız. Birlikteliğinizi ileri boyuta taşıyacak adımlar atma kararı alacaksınız. Ortaklaşa konularda biraz daha politik yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Maddi açıdan kendinizi dizginleyeceğiniz bir hafta olacak. Gereksiz harcamaları bir kenara bırakacaksınız.

Aslan Burcu

Sevgili aslan, bu hafta gezegenlerden olumsuz etki alabilir ve biraz zor durumlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Yapmak isteyip yapamadığınız bir takım işler olabilir fakat hafta ortalarında her şey düzene girecektir. Kendinizi kısıtlanmış hissetmekten kurtaracaksınız. İş hayatınızda çalışmalarınıza gereken özeni gösterirseniz iyi bir hafta olacaktır. Bu hafta zihinsel ve fiziksel açıdan kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz. Aileniz tarafından kendinizi koruma altına alınmış hissedebilirsiniz. Her şeyden uzaklaşmak istediğiniz an ailenizin elini her zaman sırtınızda hissedeceksiniz. Aşk hayatınızda serin sular durulacak, biraz daha durağan bir hafta olacak. Yaşamsal anlamda karşınıza çıkan tüm etkilerden en iyi şekilde faydalanacaksınız.

Başak Burcu

Sevgili başak, bu hafta üzerinizdeki etki ile kendinizi daha aktif ve canlı hissedeceksiniz. Kendinizi ön plana koyma konusunda hiç bir sorun yaşamayacaksınız. Son derece yaratıcı uğraşlar üzerinde yoğunlaşacağınız bir hafta sizi bekliyor. Sevdiğiniz her şey ile yakından ilgileneceksiniz. Haftanın ortalarında iş ve kariyer hayatınızda risk oluşturacak koşullar içerisinde bulabilirsiniz kendinizi. Fakat sorumluluklarınızın farkına vararak hareket ederseniz hiç bir sorun yaşamayacaksınız. Aşk hayatınızda birlikte olduğunuz kişiye karşı samimi yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Fazla detaycı yapınız yüzünden bunalttığınız partnerinizin bu hafta gönlünü alacaksınız. Maddi açıdan elinizin bollaşacağı bir hafta olacak. Kendinizi asla yalnız hissetmeyeceğiniz ve çok güçlü olacağınız harika bir hafta sizi bekliyor.

Terazi Burcu

Sevgili terazi, bu hafta gezegenlerden aldığınız etki ile kendi iç dünyanıza yönelebilirsiniz. Kişisel konulara normale oranla biraz daha fazla önem vereceksiniz. Aile ve yaşam alanı gibi konularda çok daha yakından ilgileneceğiniz bir haftaya gireceksiniz. Haftanın ortalarına doğru aşk ve ilişki hayatınızda da bir takım hareketlerinizi değiştireceksiniz. İnişli çıkışlı duygulardan kurtulacaksınız. İş ve kariyer hayatınızda, bir takım risklerden uzak durmanız gerekmektedir. Gayet başarılı bir hafta geçireceksiniz. Maddi açıdan kısıtlama içerisine girebilirsiniz. Bu hafta biraz daha tutumlu tavırlar sergilemek sizin için daha iyi olacaktır.

Akrep Burcu

Sevgili akrep, bu hafta aile hayatınızda biraz fazla aktif olacaksınız. Kuvvetli iletişim kurarak, hareket isteyen konular ile karşı karşıya kalacaksınız. Değer verdiğiniz insanları ziyaret etme isteği içerine gireceksiniz. Olumlu yönde paylaşımlar yaparak, kendinizi daha huzurlu hissedeceksiniz. Hafta ortalarına doğru yeni adımlar atma isteğiniz olabilir. Bu konuda cesaretli olmanız size yanlış adımlar attırmayacaktır. Kendinizi rahat hissedin. İş hayatınızda her şey daha iyiye gidecektir. İşsiz olan kişiler ise yeni bir iş fırsatı yakalayacaklardır. Aşk hayatınızda her şey yoluna girecek, hayatınızdaki kişi ile daha çok vakit geçirmek isteyeceğiniz bir hafta olacak.

Yay Burcu

Sevgili yay, bu hafta gezegenlerden aldığınız olumlu etki ile iş ve kariyer hayatınızda, birikim ve kazanç konusunda aydınlanma yaşayacaksınız. İşe karşı yaklaşımlarınızda değişiklik göstererek, araştırmaya kendinizi vereceksiniz. Bu da sizi üst seviyelere çıkma konusunda destekleyecektir. Kişisel anlamda sorumluluklarınızın farkında olduğunuz, raht hareket edeceğiniz bir hafta sizi bekliyor. Yaşam alanı gibi konularda gerçekçi bakış açısı ile hareket edeceksiniz. Aşk hayatınızda oluşan gerginlikler, sizi daha çok aşka itecek, sorunları çözme odaklı bir hafta yaşayacaksınız.

Oğlak Burcu

Sevgili oğlak, bu hafta çok kararlı ve girişken olacaksınız. Her açıdan daha bilinçli ve istekli yaklaşımlar sergileyeceksiniz. Kişisel yaşam alanında yeteneklerinizi dilediğiniz gibi sergileme  şansınız olacak. Aileniz adına güzel adımlar atma hedefindesiniz. Bu adımları atmak size huzuru getirecektir. Haftanın ortalarında iş ve kariyer hayatınızda hedeflerinizi yeniden belirleme isteği içerisine girebilirsiniz. Sorumluluklarınızın üstesinden geleceğiniz, iş anlamında başarılı olacağınız bir hafta olacak. Aşk ve ilişkiler hayatınızda dengeli hatta biraz gayretli olmanız gereken bir haftaya gireceksiniz. Geleceğiniz ile ilgili yeni konular gündeme gelebilir.

Kova Burcu

Sevgili kova, bu hafta gezegenlerden alacağınız etkiler yüzünden, geçmişte yaşadığınız bir takım olumsuz anıları yeniden hatırlayabilirsiniz. Sebebinin ne olduğunu bilmediğiniz konuları bile kafanıza çok takmanız, sizi yalnızlığa itiyor. Fakat hafta ortalarına doğru zihinsel ve fiziksel anlamda kendinizi toparlayacaksınız, büyük değişimler yaşayacaksınız. Ailenizden destek almak size büyük ölçüde katkı sağlayacaktır. İkili ilişkilerde çok güzel gelişimler ve değişimler göstereceksiniz. Daha anlayışlı tutumlar sergilemek sizi ön planda tutacaktır. Kendinizi doğru ifade edeceğiniz, sorun ve sıkıntı yaşamayacağınız bir hafta olacak. Kişisel anlamda hedeflerinizi yerine getirmek için mücadele edecek ve bu mücadelenin karşılığını alacaksınız. Aşk hayatınızda yeni gelişmeler yaşayacaksınız. Sessizliğinizin altında çok enerji dolu birini gün yüzüne çıkarma zamanınız geldi. Bu enerji sayesinde iş hayatınızda çok güzel başarılar elde edeceğiniz yeni bir haftaya giriyorsunuz.

Balık Burcu

Sevgili balık, bu hafta gezegenlerden aldığınız olumlu etkiler sayesinde yaşamsal anlamda olan beklentilerinizi belirli ölçüde değiştireceksiniz. Geleceğiniz açısından önem arz eden konularda daha titiz hareketler sergileyeceksiniz. Duygusallığınızı bir kenara bırakarak biraz mantığınız ile hareket edeceksiniz. Sosyal hayatınızda bu hafta biraz hareket isteyeceksiniz. Daha çok arkadaşlarınıza vakit ayıracak, daha çok sosyal aktivitelere yöneleceğiniz bir hafta olacak. İş ve kariyer hayatınızda bu hafta dilediğiniz şartlar altına gireceksiniz. Daha çok bilinçli hareket etmek ve sorumluluklarınızı yerine getirmek, sizi zirveye taşımaya olanak sağlayacak. Aşk hayatınızda eğlenceli bir hafta geçireceksiniz. İçinizdeki çocuğu açığa çıkarırsanız, doyasıya eğleneceğiniz bir hafta olacak.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.