Rüyada Pelikan Görmek

21.09.2015
Rüyada Pelikan Görmek

Rüyada pelikan görmek, yumuşak mizaçlı, kendisinin ve çevresindekilerin hakkını her zaman korumaya çalışan, merhametli, iyi kalpli ve yardım sever kişiler olduğu söylenmektedir.

Bir kişinin etrafındakilere iyilik yapacağına, yardım edeceğine ya da önemli bir durumda destek sağlayacağına işaret eder. Kısmetinizin size hızla yaklaşacağına, güzel günlerin sizi beklediğine işaret eder. Aynı zamanda bolluğa, berekete, mal varlığınızda yaşayacağınız bir artışa işaret eder. Bazı yorumcular ise yeni bir iş ve müjdeli bir haber alacağınız şeklinde yorumlamaktadır. Güçleneceğinize ve eğer çalışıyorsanız işinizde yükseleceğinize, çalışmıyorsanız da iyi bir işe girmek üzere olduğunuza delalettir. Genellikle hayırlı bir kısmet, bol kazanç, müjdeli haber ve iyilik yapılacağına ya da birisinden büyük bir iyilik görüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada Pelikan Sevmek

Müjdeli haber alacağınızı gösterir. Kişi yaptığı iyilikler ve yardımlar sonucu kıymet bilinmediğini ve insanların ona kin, öfke ve nankörlük beslediğini fark edecektir. Pek çok kişinin övgüsünü alacak ve iyiliğinin karşısında mükafatlandırılacak ve kendisi de iyilik görecektir. Yüksek mevki sahibi birinden övgü dolu sözler duyacak ya da o kişinin bir yardımını görecektir. Genellikle iyi yorumlanmakta ve sizin yardımınıza ihtiyacı olan birilerine yardım edeceğinizi göstermektedir.

Duygularını içine atarak hiçbir şeyi çözemezsin, duygularını açığa vurman seni rahatlatacak. Yakın bir dostundan duyacağın sözler seni biraz incitebilir. Dostunun sözlerini mantık çerçevesinde düşünürsen ona hak vereceksin. 4 vakit içinde hayırlı olup olmadığını yolun sonunda anlayacağın zorlu bir yolculuğa çıkacaksın. Pes etmeyip çabalarsan bu yolun sonu çok hayırlı olabilir. Herşey senin elinde.

Rüyada Uçan Pelikan Görmek

Rüyayı gören kişinin, yakın çevresindeki insanlara yardım eli uzatacağına, maddi ve manevi destek vereceğine tabir edilir. Kısmetin kişiyi bulacağına, nasip elde etmeye ve şans yakalamaya delalet eder. Diğer bir yorumu ile bu rüya, özel hayat ile tabir edilir. Birlikte olunan kişi ile iletişimi güçlendirmeye ve ilişkiyi bir adım öteye taşımaya delalet eder.

Rüyada Pelikan Saldırısı Görmek

Aile, iş ve sosyal yaşantıda bir takım aksilikler ve sorunlar yaşanacağına, bu sorunların hızla atlatılacağına tabir edilir. Kişinin biri ile fikir alış verişi yapacağına, o kişiden akıl almaya delalet eder. Bazı alimlere göre bu rüya, kişinin etrafındaki rakip ve düşmanlara işaret eder. Kişi, bu rakip ve düşmanları farkına varacak ve onlara karşı tedbirlerini alacak anlamına gelir.

Rüyada Pelikan Beslemek

Rüyayı gören kişinin çevresinde yardıma muhtaç insanların varlığına delalet eder. Kişi, bu kimselere yardım eli uzatacak ve maddi, manevi destek olacak anlamına gelir. Sevilen bir insan ile iletişim kurmak, beraber keyifli zamanlar geçirmek ile de tabir edilir. Bu rüyanın başka bir yorumu ise uzun süredir umulan mutluluğu yaşamak, keyif ve neşenin yerine gelmesi ve yüzlerin gülmesi anlamına gelir.

Rüyada Denizde Pelikan Görmek

Ferah ve aydınlık bir dönemin başlangıcına yorumlanır. Kariyer hayatında yükseliş yaşamaya, iş hayatında terfi almaya, okul hayatında başarı kazanmaya ve ticari hayatta işleri büyütmeye tabir edilir. Diğer bir yorumu ile rakipleri alt etmeye ve onlara karşı üstünlük kazanmaya delalet eder. Eşler arasında fikir birliği olacağına, anlaşmazlıkların çözüleceğine, huzurlu ve sakin günlere yorumlanır.

Rüyada Pelikan Yakalamak

Becerileri olan bir insan ile iş birliği, ortaklık ya da dostluk kurmaya delalet eder. Rüya sahibinin, olumsuz duygu ve düşüncelerden kurtulacağına, daha iyi, mutlu ve rahat hissetmeye yorumlanır. Bazı alimlere göre ise kişinin, uğraşlarına işaret eder. Verilen uğraş ve çabalardan sonra gelecek güzel günlere, çabaların mükafatını görmeye, başarıya ulaşmaya delalet eder.

Rüyada Yavru Pelikan Görmek

Yakın zamanda meydana gelecek olumlu gelişmelere delalet eder. Bu gelişmeler kişinin hayatında bazı yeniliklere neden olacaktır. Bu yeniliklerin kişinin yüzünü güldüreceğine ve keyif verici gelişmeler olacağına yorumlanır. İş ve mesleki hayatta elde edilecek başarılara, terfilere delalet eder. Özel hayatta sevilen insan ile ilgili haberler almaya, birlikteliğin kuvvetleneceğine, sevgi ve mutluluk yaşamaya delalet eder.

Rüyada Pelikan Sürüsü Görmek

Yakın zamanda yaşanacak sevinçlere delalet eder. Rüyayı gören kişinin, ailesi ya da yakın çevresinden kişiler ile geçireceği güzel ve mutlu günlere de yorumlanır. Diğer bir yorumu ile bu rüya, itibar sahibi olmaya, övgü almaya, herkes tarafından sevilmeye ve iyi biri olarak anılmaya tabir edilir. Yardım görmek ve destek almak anlamına da gelmektedir.

Rüyada Pelikan Yumurtası Görmek

İş ve mesleki hayatta olumlu gelişmelerin olabilmesi için zamana ihtiyaç olduğuna, rüyayı gören kişinin sabırlı olması gerektiğine delalet eder. Kişinin, çevresindeki insanlara karşı duyarlı biri olduğuna, kimseyi kırmadığına, kötü söz ve davranışlardan kaçındığına, anlayış sahibi oluşuna, sevgi dolu bir insan yorumlanır. Verilen emek ve mücadelelerin sonuçlarının yakın zamanda alınacağına tabir edilir.

Rüyada Beyaz Pelikan Görmek

Bir süredir devam eden sıkıntılı günlerin sona ereceğine, problemlerin çözüleceğine ve ferah günlerin yaşanacağına tabir edilir. Diğer bir anlamı ile bu rüya, kişinin hayallerine, isteklerine işaret eder. Özel hayatta iletişimden kaynaklanan problemlerin biteceği, iletişimin artacağı, haberleşmelerin yaşanacağı anlamına gelir. Aile arasında sevgi bağı, huzur, birlik ve beraberlik ile de tabir edilir.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.