Rüyada Deniz Kızı Görmek

22.09.2015
Rüyada Deniz Kızı Görmek

Rüyada deniz kızı görmek, yarısı insan yarısı balıktan oluşan ve hiçbir gerçeklik payı taşımayan bir hayal ürünüdür. Değişik ve zorlu bir dönemin göstergesidir. Aynı doğrultuda hayallerinizin gerçekleşmeyeceğini ve artık gerçeklerle yüzleşmeniz gerektiğini gösterir. Gören birisi çok fazla hayal kuruyor ve hayatındaki bazı gerçeklere gözlerini kapatıyor demektir. Doğal olarak iyiye ve hayra işaret etmez. Rüya sahibinin kurduğu hayaller kendisine büyük üzüntü ve kederlere, hayal kırıklıklarına yol açabilir.

Hayal kırıklıkları yaşayacağınızı ve hayatınızın kötü yönde etkileneceğini gösterir. Hayallerin bir süre erteleneceğine fakat ileride gerçekleşebileceğine delalettir. Bazen de hayallerinizin gerçekleşmeyeceğini ve artık boşuna başka hayaller kurmamanız gerektiğinin göstergesidir. İşlerinizin bozulacağını, maddi hasara ve ziyana uğrayabileceğinizi gösterir. Aynı zamanda gören kişinin başka birilerini kandırdığı ya da yalanlar söylediğinin göstergesidir ve böyle durumlarda bir uyarı anlamı taşımaktadır.

Yakın bir arkadaşınız vesilesiyle karşılıklı gönül bağı kuracağınız bir insana ancak daha sonrasında anlaşamadığınızı fark ederek ilişkinizi yarım bırakacağınıza, fazlasıyla dolandığınız hayal dünyasına, gerçekleri göremeyip çakıldığınıza ve bu hayal dünyasının size getireceği zararlara, hakikati göremediğinize, kurduğunuz hayallerin teker teker boşa çıkacağına ve bu üzüntülerin sonucunda sarsılacağınıza, mutsuzluğunuza delalet eder

Rüyada Güzel Bir Deniz Kızı Görmek

Parlak pulları olan güzel ise uzun zamandır hayalini kurduğunuz ve iyi giden bir işin sonucunda hayal kırıklığına uğrayabileceğinizin göstergesidir. Hayatının geri kalan kısmında adımlarını daha sağlam ve düşünerek atmalı ve çok fazla hayale kendisini kaptırmamalıdır. Büyük bir kararsızlığın içinde kendisini bulabilir. Bu ara sonucundan endişe duyduğun bir olay var. Bu endişe verici olay iyi haberle sonuçlanacak merak etme. Gitmek istediğin iki kısa yolun var. Bu yollardan birisi açık, diğer yolun ise biraz zamana ihtiyacın var.Birbirine çok sıkı bağlarla bağlanmış iki kalp figürü çıkmış falında.Bu figür gönül ilişkinde yüzünün gülecegi anlamına geliyor.

Rüyada Deniz Kızıyla Konuşmak

Çok büyük motivasyonlarla ve istekle başladığınız bir işin etrafınızdaki sevdiğiniz dostlarınızla yaşadığınız ufak tefek tatsızlıklar sonucu tüm hevesinizin kaçıp işin son bulacağına, gerçekleri bir kenara fırlattığınız için çevrenizde sevdiğiniz gerçekçi insanlarla ters düşeceksiniz, hayal dünyasından çıkmak istemediğiniz için çok büyük zarar ve kayıplar göreceğiniz anlamına gelir

Rüyada Deniz Kızı Yakalamak

Hayallerini gerçekleştirmek için uzun zamandır beklediğin fırsatların peşinden gideceğine ve sonunda başarılı olacağına, bu iş sonucu maddi anlamda iyi yerlere gelip manevi olarak da doyum noktanıza ulaşacağınıza, toplumu fazlasıyla alakadar eden ve onlar için oldukça önemli olan bir işte görevlendirileceğinize, mutluluğunuzun sonsuzluğuna ve sona ermeyeceğine işarettir.

Rüyada Deniz Kızı Olduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin karakteri hakkında bilgi veren bu rüya bu kişinin ketum, sabırsız, savunmasız ve gizemli yönlerini ortaya koyar. İş hayatında gireceğin güzel ve hayırlı işlere, ortaklık kurduğun insanlarla aranda geçecek olan husumetlerin giderek içinden çıkılmaz bir hal alacağına, huzursuzluğu temsil eder, işaret eder.

Rüyada Deniz Kızı İle Yüzmek

Uzun zamandır arkasından koştuğun hayallerinin peşine sımsıkı sarıldığına, hayallerinin peşinden gittiğin için kaybedeceğin maddi anlamda zararlara, hayal dünyanın yüzünde göremediğin etrafındaki kötü gözlü, niyetli kimselere, peşinden gittiğin hayallerinin sonucunda güzel ve olumlu olaylarla karşılaşacağına, beklediğine değeceğine, o kadar emeğin karşılığını alacağına ve kazanacağına işarettir.

Rüyada Birini Deniz Kızı Olarak Görmek

Sevdiğiniz veya da değer verdiğiniz bir insanı deniz kızı olarak görmek o insanla gireceğiniz bir ortaklığa, ona karşı beslediğiniz ilginin giderek filizleneceğine ve size zarar vereceğine yine de peşini bırakmayarak arkasından gidip yıpranacağınıza, yalnız kalacağınıza ve maddi olarak kayıplar yaşayacağınıza, huzursuzluk ve mutsuzluğa işaret eder.

Rüyada Deniz kızı Kuyruğunu Görmek

Hayatında alman gereken kararları ve hayatınıza koymanız gereken kurallarda isabetli davranacağınıza, bu karar ve kurallar sonucu etrafınızdaki insanlara karşı saygınlığınızın artacağına, aile bireylerinle ortaklaşa bir işe gireceğine ve bu durumun ailenle bağlarını kuvvetlendirmesine, ailendeki saygınlığına, işlerin hepsini yoluna koymana ve maddi olarak büyük kazançlar sağlayacağına işarettir.

Rüyada Uçan Deniz Kızı Görmek

İkili ilişkilerinizde uğrayacağınız bir takım güven sorunlarına ve hayal kırıklıklarına, hayal dünyanızın genişliğine ve gerçek dünyaya adım atmaktan çekindiğinize, fakat bu hayalperestliğiniz yüzünden çevrenizdeki insanlardan oldukça tepki gördüğünüze ve bunun sonucunda tartışmalar yaşayıp onlardan uzaklaştığınıza ve yalnız kalacağınıza ve üzüleceğinize delalettir.

Rüyada Bebek Deniz Kızı Görmek

Bir takım isteklerinizin ve arzularınızın sonunda karşınıza çıkan birtakım sonuçlar sizi üzecek ve şaşırtacak, sorunlar yaşadığınız arkadaşlarınızla bağlarınız kopmaya yakın ama sevilen bir karakteriniz var yani barışmanız yakın görünüyor, önümüzdeki günlerde insanları daha alttan alacağınız ve huzura erdireceğiniz zamanlar geliyor, kendinizi ihmal edeceğinize ve yıpranacağınıza artık hazırlanmanız gerekmektedir.

Rüyada Çirkin Deniz Kızı Görmek

İkili ilişkilerinizde uğrayacağınız birtakım hayal kırıklıkları sonucunda karşı tarafın sizi hayal dünyanızdan çıkartmak istemesine işarettir. Son zamanlarda aldığın kararlardaki bencillik karşı tarafı üzüyor ve yıpratıyor. Hayatınızda yeni kararlar alacaksınız ve sonucunda çokta olumlu sonuçlar alamadığınız için üzüleceksiniz ve kırılacaksınız. Karşı tarafa güvensizliklerin ortaya çıkmasına işarettir.

Rüyada Arkadaşının Deniz Kızı Olduğunu Görmek

İşlerinizin yavaş yavaş açılacağına ve yakınlarınızın huzur dolu bir ortama gireceğine, en sevdiğiniz dostunuzla beraber alacağınız ortak fikir ve kararlara, sevdiğiniz birinin aşırı sevineceği bir haberi müjdeleyeceğinize ve arkadaşlık ilişkilerinizin düzene gireceğine, sevineceğiniz ve sevileceğiniz ortamlara gireceğinize ve mutlu ve huzurlu olacaksınız

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.