Kahve Falında Prenses Görmek

23.09.2015
Kahve Falında Prenses Görmek

Kahve falında prenses görmek, fal sahibinin yakın zamanda tanışacağı kişiden çok etkileneceği ve kalbini kaptıracağı anlamına gelir. Kişinin kısmetinin açıldığına ve mutlu bir yuva kurarak ilişkisinde huzur bulacağına işaret eder. Açılacak olan hayırlı kapılar ile ele geçecek olan fırsatlar demektir.

Aşk Yorumu

Etkileneceğiniz bir kişinin varlığı anlamında yorumlanır. Uzun uzun yapılan bir muhabbetin ardından sizi kendinize hayran bırakan birinin varlığını müjdeler. Hayatınızda sorgulamanız gereken bir takım gelişmeler varsa, bu tanıştığınız kişi sayesinde yeni ufuklar elde ederek kendinizi biraz daha fazla geliştireceksiniz. Bu kişi ile yollarınız kesişmese dahi, siz ne yapıp ne edip kendinizi ona gösterecek ve sonunda çok mutlu olacaksınız.

Asla evlilik planları yapan biri değilsiniz ama bu aralar kendinizi hayırlı bir işin eşiğinde bulacaksınız. Her şey biraz oldu bittiye gelebilir ama artık hayırlı işin vaktinin geldiğine delalet eder. Yakın zamanda nikah tarihi alacak, kuğu gibi bir gelin olacaksınız.

Evliyseniz, eşiniz ile yaşadığınız tüm sorunlarınız kısa bir zaman içerisinde çözüme kavuşacaktır. Evlilik hayatınızda bir çok konuda pozitif şeyler yaşayacak, evliliğiniz mutlu bir yuvaya dönüşecektir. Ayriyeten hamilelik haberi de alabilirsiniz.

Bekarsanız en kısa zamanda bir birliktelik yaşayacağınıza, zengin ve kaliteli bir eşe sahip olacağınıza işaret eder. Bu kişi ile aşkı hem eğlenerek hem de dolu dizgin yaşayacaksınız. Karşınıza çıkışı tamamen tesadüf eseri olacak. Siz bile bu duruma şaşıracak, yaşadığınız her ana şükür edeceksiniz.

Uzun süren bir evliliği saygı ve sevgi çerçevesinde bitirdiğiniz anlamına gelmektedir. Yalnız yeni bir erkek ile tanışacağınıza işaret eder. Bu kişi sizi hem maddi hem de manevi anlamda zenginleştirecek. Çalışmanıza gerek kalmayarak harika bir hayatı yaşayacağınız anlamına gelmektedir.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre kendinizi bildiniz bileli bolluk içinde yaşamışsınız. Fakat yalnız eve çıkma fikri sanırım sizin için pekte iyi bir fikir değil. Bunun için istekleriniz sınırları zorlayabilir. Ama sonunda yalnız eve çıkacaksınız. Bu da hiç beklemediğiniz bir yakınınızın size vereceği destek ile olacak. Zaten çalışmayı seven yapınız var, bu sayede de hayallerinizdeki gibi yaşam yaşamanız anlamına gelmektedir.

Maddi açıdan bereketli bir döneme gireceksiniz. Sizdeki parlak zeka yeni nesile ışık tutan cinsten. Bir sürü kıyafetinizi para ile elden çıkaracaksınız. Hem cebiniz bollaşacak hem fazlalıklardan kurtulacaksınız. Hatta öyle ki çevrenizdeki herkes sizin bu zekanıza hayran kalacak ve sizden ilham alacak.

Bu aralar yatırım yapmayı düşünüyorsanız tam zamanı. Elinizde ne var ise toprağa yatırmanız akıllıca bir fikir olacaktır. Bu hareketiniz sizi geleceğinize hazırlar. Para harcamak yerine yatırım yapmayı seven yapınız sayesinde kaybetmiyor sürekli kazanıyorsunuz. Her şeyin sizin aleyhinize olduğu olumlu döneme merhaba diyebilirsiniz. Ayaklarınızın yerden kesileceği harika yatırımlar yapacak, çevrenizde övgü ile bahsedileceksiniz.

Aile ve Yaşam Yorumu

Uzun süredir haber alamadığınız görüşmediğiniz bir yakınınız var ise en kısa zamanda hiç beklemediğiniz şekilde bir araya geleceksiniz. Uzun uzun sohbetlere, duyulan özlemin giderilmesi anlamında yorumlanır. Artık arayı fazla açmayacak ve her fırsatta görüşeceksiniz.

Hayatınızda bir takım kötü giden sorunların ve sıkıntıların kısa zaman içerisinde çözüme ulaşacağı şeklinde yorumlanır. Sonlandırmak isteyip sonlandıramadığınız bir işi bitireceksiniz. Bu iş ile beraber tüm stres ve sıkıntılarınızı atacak, feraha kavuşacaksınız.

Arkadaş çevresinde çok sevilen birisiniz. Herkesin yerinizde olmak istediği bir gerçek. Ama sizin doğal tavırlarınız çevrenizde bir kişiyi uyuz ediyor. Sizi kıskanıyor ve size karşı hamle yapmaya hazırlanıyor. İyi bir gözlemci olun ve zarar görmekten kurtulun. Herkesi kendiniz gibi görmeyi bırakırsanız, hayatınızdaki her şey mis gibi olacaktır.

Bu aralar hanenizde bir telaş olacağı anlamına gelmektedir. Bir kız isteme ya da bebek müjdesi olabilir. Bu haberle birlikte hane içerisinde mutluluk ve heyecan dolu günler yaşanacak. Kalabalık bir ortam, kutlamalar ve uzaktan gelecek akrabalara işaret eder. Bu müjdeli haber ile beraber hane içerisinde güneş doğacak.

İş ve Kariyer Yorumu

Kararsız yapınızın iş konusunda da size köstek olduğunuzu gösterir. Bu huyunuzu bıraktığınız zaman siz de göreceksiniz ki, iş hayatınızda her şey yoluna girecek. Her zaman ilk aklınıza gelen sizi doğru yönlendirecek ve iş hayatınızda size kolaylık sağlayacaktır. Şunu da unutmayın ki iş hayatında kararlarınızı gerektiği zaman vermezseniz, elinizdeki seçenekleri de kaydedebilirsiniz.

Evliliğiniz için bitirdiğiniz iş hayatına geri döneceğiniz anlamına gelmektedir. Evde oturmanın size göre olmadığını anlamanız biraz zaman alsa da, hala eski iş yerinden tekliflerin geldiğini göz önünde bulundurarak bir karar vereceksiniz. Çalışma hayatına tekrar başlamakta zorlansanız da, işe başladığınız bir kaç gün içinde eski düzene alışacak ve kendinizi daha özgür, daha özgüvenli hissedeceksiniz.

Yakın zamanda iyi bir iş teklifi alacağınız anlamına gelmektedir. Bu iş sizin için yeni bar hayatın başlangıcı olacaktır. Geliri yüksek ve konumu iyi olan bu iş imkanı sayesinde, hayatınızda köklü değişiklikler yapacaksınız. Bu değişiklikler, ruhunuzda da yenilenme yaratarak size kendinizi prenses gibi hissettirecek.

Sağlık Yorumu

İş hayatında yaşadığınız stres ve yorgunluk yüzünden kendinizi fazla hırpalıyorsunuz. Sağlığınız olmadan çalışamayacağınızı düşünerek kendinize dikkat etmeniz gerekiyor. Yoksa bu tempoda çalışmaya devam ederseniz şiddetli baş ağrıları yaşayacaksınız.

Bu aralar biraz spora ara vermelisiniz. Spor yapmayı çok seviyor olabilirsiniz fakat bacaklarınızda ki kas oluşumu, ağrılara neden olacak gibi gözüküyor. Fazla yüklenmemeye en azından hafif tarz da spor yapmaya devam etmeniz gerekebilir.

Hane içinde birinin sağlığı adına endişelenmeye başlasanız iyi edersiniz, çünkü sizinle paylaşmıyor. Sizin ne kadar üzüleceğinizi bildiği için sizden saklamaya çalışıyor. Biraz hane içinde takip ederseniz erken müdahale edebilir, işler sarpa sarmadan önlem alabilirsiniz.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.