Kahve Falında Prenses Görmek

Kahve Falında Prenses Görmek
23 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 1.924 kez okundu.

Kahve falında prenses görmek, hayırlı işlerle haşır neşir olacağına yorulur. Fal sahibinin kısmetinin açılacağına ve yakın bir zamanda bu kısmetin onu bulacağına işaret eder. Eğer kişi evli ise yuvası mutlu bir şekilde devam edecek ve eşi ona her zaman sevgi ve saygı gösterecektir. Ayrıca bir başka kişinin de kısmeti için bir girişim de bulunacaktır. Kişi bekar ise kısmeti yakın bir zamanda gelecek ve o kişiden çok etkilenecektir. Bu sembol mutlu ve uzun süren bir beraberliğe işaret eder.

Kimi yorumculara göre ise, fal sahibi eğer erkek ise işinde yüksek bir mevkiye yükseleceğine, maaşında artma olacağına, iş yerinde saygın bir kişilik kazanacağına işaret eder. Eğer kadın ise yeni bir iş bulacağına ve bu işinde uzun süre çalışacağına ve iyi yerlere geleceğine delalet etmektedir. Kısaca iş ve aşk hayatında olumlu gelişmelerin olacağını gösterir.

Haneden birinin çok büyük bir sıkıntısı var. Senden yardım isteyebilir ama karışmaman daha iyi olur.Uzun süredir istemene rağmen gerçekleşmemiş olan bir dileğin, sen vazgeçtikten sonra gerçekleşecek. Çok sevdiğin bir akrabanın büyük bir şans yakalaması seni çok mutlu edecek. Sağlığınla ilgili oluşacak bir durum kısa bir süre hastanede kalmana sebep olabilir.

Kahve Falında Prenses Tacı Görmek

Oldukça hayra yorumlanır. Bu döneme kadar ne yaşamış olursanız olun, bundan sonra her şeyin çok iyiye gideceğini, tüm olumsuzluklardan kurtulacağınızı, huzura, refaha ereceğinizi gösterir. Fal sahibinin hayatının düzelmesi kendini düzeltmesi ile olacaktır. Öncelikle her şeyin düzeleceğine inanmalı, insanlara olan davranışlarında daha mülayim, hümanist olmalı ve etrafındaki özellikle yaşlı olan insanların hayır dualarını almaya çalışmalıdır. Bu dualar fal sahibinin üzerinde o kadar etkili olacak ki, neredeyse hayatını kurtaracak bile diyebiliriz. Fal sahibi hayatının en şanslı dönemine girmek üzere, çok az kalmış diye de yorumlanır. Bu dönem çok hayırlı ve bereketli bir dönem olacak, özellikle maddi açıdan çok büyük kazançlar sağlayacak fal sahibi kişi. Ancak ikaz niteliğindedir bu durumda. Kazanılan bu paralar yastık altında tutulmamalı, sürekli yeni işlere yatırım yapılmalı, insanlara iş imkânı sağlanmalı ve kazanılan paraların bir kısmıyla fakirlere, ihtiyaç sahiplerine, düşkünlere yardım edilmelidir. Çok para kazanılmaya başlandığı bir döneme işaret ettiği için bu döneme yönelik yapılan uyarılar kesinlikle unutulmamalı, mümkün olduğunca uygulanmaya çalışılmalıdır. Ayrıca fal tabağında görülürse kırgın bir birlikteliği sonlandırarak nihayet huzura kavuşmak olarak da tabir edilir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git