Kahve Falında Prenses Görmek

Kahve Falında Prenses Görmek

Kahve falında prenses görmek, hayırlı işlerle haşır neşir olacağına yorulur. Fal sahibinin kısmetinin açılacağına ve yakın bir zamanda bu kısmetin onu bulacağına işaret eder. Eğer kişi evli ise yuvası mutlu bir şekilde devam edecek ve eşi ona her zaman sevgi ve saygı gösterecektir. Ayrıca bir başka kişinin de kısmeti için bir girişim de bulunacaktır. Kişi bekar ise kısmeti yakın bir zamanda gelecek ve o kişiden çok etkilenecektir. Bu sembol mutlu ve uzun süren bir beraberliğe işaret eder.

Kimi yorumculara göre ise, fal sahibi eğer erkek ise işinde yüksek bir mevkiye yükseleceğine, maaşında artma olacağına, iş yerinde saygın bir kişilik kazanacağına işaret eder. Eğer kadın ise yeni bir iş bulacağına ve bu işinde uzun süre çalışacağına ve iyi yerlere geleceğine delalet etmektedir. Kısaca iş ve aşk hayatında olumlu gelişmelerin olacağını gösterir.

Haneden birinin çok büyük bir sıkıntısı var. Senden yardım isteyebilir ama karışmaman daha iyi olur.Uzun süredir istemene rağmen gerçekleşmemiş olan bir dileğin, sen vazgeçtikten sonra gerçekleşecek. Çok sevdiğin bir akrabanın büyük bir şans yakalaması seni çok mutlu edecek. Sağlığınla ilgili oluşacak bir durum grip, nezle gibi kısa bir süre hastanede kalmana ve iğne vurunmana sebep olabilir.

Aşk Hayatı

Etkileneceğiniz bir kişinin varlığı anlamında yorumlanır. Uzun uzun yapılan bir muhabbetin ardından sizi kendinize hayran bırakan birinin varlığını müjdeler. Hayatınızda sorgulamanız gereken bir takım gelişmeler varsa, bu tanıştığınız kişi sayesinde yeni ufuklar elde ederek kendinizi biraz daha fazla geliştireceksiniz. Bu kişi ile yollarınız kesişmese dahi, siz ne yapıp ne edip kendinizi ona gösterecek ve sonunda çok mutlu olacaksınız.

Asla evlilik planları yapan biri değilsiniz ama bu aralar kendinizi hayırlı bir işin eşiğinde bulacaksınız. Her şey biraz oldu bittiye gelebilir ama artık hayırlı işin vaktinin geldiğine delalet eder. Yakın zamanda nikah tarihi alacak, kuğu gibi bir gelin olacaksınız.

Evliyseniz, eşiniz ile yaşadığınız tüm sorunlarınız kısa bir zaman içerisinde çözüme kavuşacaktır. Evlilik hayatınızda bir çok konuda pozitif şeyler yaşayacak, evliliğiniz mutlu bir yuvaya dönüşecektir. Ayriyeten hamilelik haberi de alabilirsiniz.

Bekarsanız en kısa zamanda bir birliktelik yaşayacağınıza, zengin ve kaliteli bir eşe sahip olacağınıza işaret eder. Bu kişi ile aşkı hem eğlenerek hem de dolu dizgin yaşayacaksınız. Karşınıza çıkışı tamamen tesadüf eseri olacak. Siz bile bu duruma şaşıracak, yaşadığınız her ana şükür edeceksiniz.

Uzun süren bir evliliği saygı ve sevgi çerçevesinde bitirdiğiniz anlamına gelmektedir. Yalnız yeni bir erkek ile tanışacağınıza işaret eder. Bu kişi sizi hem maddi hem de manevi anlamda zenginleştirecek. Çalışmanıza gerek kalmayarak harika bir hayatı yaşayacağınız anlamına gelmektedir.

Para

Kendinizi bildiniz bileli bolluk içinde yaşamışsınız. Fakat yalnız eve çıkma fikri sanırım sizin için pekte iyi bir fikir değil. Bunun için istekleriniz sınırları zorlayabilir. Ama sonunda yalnız eve çıkacaksınız. Bu da hiç beklemediğiniz bir yakınınızın size vereceği destek ile olacak. Zaten çalışmayı seven yapınız var, bu sayede de hayallerinizdeki gibi yaşam yaşamanız anlamına gelmektedir.

Maddi açıdan bereketli bir döneme gireceksiniz. Sizdeki parlak zeka yeni nesile ışık tutan cinsten. Bir sürü kıyafetinizi para ile elden çıkaracaksınız. Hem cebiniz bollaşacak hem fazlalıklardan kurtulacaksınız. Hatta öyle ki çevrenizdeki herkes sizin bu zekanıza hayran kalacak ve sizden ilham alacak.

Bu aralar yatırım yapmayı düşünüyorsanız tam zamanı. Elinizde ne var ise toprağa yatırmanız akıllıca bir fikir olacaktır. Bu hareketiniz sizi geleceğinize hazırlar. Para harcamak yerine yatırım yapmayı seven yapınız sayesinde kaybetmiyor sürekli kazanıyorsunuz. Her şeyin sizin aleyhinize olduğu olumlu döneme merhaba diyebilirsiniz. Ayaklarınızın yerden kesileceği harika yatırımlar yapacak, çevrenizde övgü ile bahsedileceksiniz.

Aile ve Yaşam Alanı

Uzun süredir haber alamadığınız görüşmediğiniz bir yakınınız var ise en kısa zamanda hiç beklemediğiniz şekilde bir araya geleceksiniz. Uzun uzun sohbetlere, duyulan özlemin giderilmesi anlamında yorumlanır. Artık arayı fazla açmayacak ve her fırsatta görüşeceksiniz.

Hayatınızda bir takım kötü giden sorunların ve sıkıntıların kısa zaman içerisinde çözüme ulaşacağı şeklinde yorumlanır. Sonlandırmak isteyip sonlandıramadığınız bir işi bitireceksiniz. Bu iş ile beraber tüm stres ve sıkıntılarınızı atacak, feraha kavuşacaksınız.

Arkadaş çevresinde çok sevilen birisiniz. Herkesin yerinizde olmak istediği bir gerçek. Ama sizin doğal tavırlarınız çevrenizde bir kişiyi uyuz ediyor. Sizi kıskanıyor ve size karşı hamle yapmaya hazırlanıyor. İyi bir gözlemci olun ve zarar görmekten kurtulun. Herkesi kendiniz gibi görmeyi bırakırsanız, hayatınızdaki her şey mis gibi olacaktır.

Bu aralar hanenizde bir telaş olacağı anlamına gelmektedir. Bir kız isteme ya da bebek müjdesi olabilir. Bu haberle birlikte hane içerisinde mutluluk ve heyecan dolu günler yaşanacak. Kalabalık bir ortam, kutlamalar ve uzaktan gelecek akrabalara işaret eder. Bu müjdeli haber ile beraber hane içerisinde güneş doğacak.

İş ve Kariyer

Kararsız yapınızın iş konusunda da size köstek olduğunuzu gösterir. Bu huyunuzu bıraktığınız zaman siz de göreceksiniz ki, iş hayatınızda her şey yoluna girecek. Her zaman ilk aklınıza gelen sizi doğru yönlendirecek ve iş hayatınızda size kolaylık sağlayacaktır. Şunu da unutmayın ki iş hayatında kararlarınızı gerektiği zaman vermezseniz, elinizdeki seçenekleri de kaydedebilirsiniz.

Evliliğiniz için bitirdiğiniz iş hayatına geri döneceğiniz anlamına gelmektedir. Evde oturmanın size göre olmadığını anlamanız biraz zaman alsa da, hala eski iş yerinden tekliflerin geldiğini göz önünde bulundurarak bir karar vereceksiniz. Çalışma hayatına tekrar başlamakta zorlansanız da, işe başladığınız bir kaç gün içinde eski düzene alışacak ve kendinizi daha özgür, daha özgüvenli hissedeceksiniz.

Yakın zamanda iyi bir iş teklifi alacağınız anlamına gelmektedir. Bu iş sizin için yeni bar hayatın başlangıcı olacaktır. Geliri yüksek ve konumu iyi olan bu iş imkanı sayesinde, hayatınızda köklü değişiklikler yapacaksınız. Bu değişiklikler, ruhunuzda da yenilenme yaratarak size kendinizi prenses gibi hissettirecek.

Sağlık

İş hayatında yaşadığınız stres ve yorgunluk yüzünden kendinizi fazla hırpalıyorsunuz. Sağlığınız olmadan çalışamayacağınızı düşünerek kendinize dikkat etmeniz gerekiyor. Yoksa bu tempoda çalışmaya devam ederseniz şiddetli baş ağrıları yaşayacaksınız.

Bu aralar biraz spora ara vermelisiniz. Spor yapmayı çok seviyor olabilirsiniz fakat bacaklarınızda ki kas oluşumu, ağrılara neden olacak gibi gözüküyor. Fazla yüklenmemeye en azından hafif tarz da spor yapmaya devam etmeniz gerekebilir.

Hane içinde birinin sağlığı adına endişelenmeye başlasanız iyi edersiniz, çünkü sizinle paylaşmıyor. Sizin ne kadar üzüleceğinizi bildiği için sizden saklamaya çalışıyor. Biraz hane içinde takip ederseniz erken müdahale edebilir, işler sarpa sarmadan önlem alabilirsiniz.

Kahve Falında Prenses Tacı Görmek

Oldukça hayra yorumlanır. Bu döneme kadar ne yaşamış olursanız olun, bundan sonra her şeyin çok iyiye gideceğini, tüm olumsuzluklardan kurtulacağınızı, huzura, refaha ereceğinizi gösterir. Fal sahibinin hayatının düzelmesi kendini düzeltmesi ile olacaktır. Öncelikle her şeyin düzeleceğine inanmalı, insanlara olan davranışlarında daha mülayim, hümanist olmalı ve etrafındaki özellikle yaşlı olan insanların hayır dualarını almaya çalışmalıdır. Bu dualar fal sahibinin üzerinde o kadar etkili olacak ki, neredeyse hayatını kurtaracak bile diyebiliriz. Fal sahibi hayatının en şanslı dönemine girmek üzere, çok az kalmış diye de yorumlanır. Bu dönem çok hayırlı ve bereketli bir dönem olacak, özellikle maddi açıdan çok büyük kazançlar sağlayacak fal sahibi kişi. Ancak ikaz niteliğindedir bu durumda. Kazanılan bu paralar yastık altında tutulmamalı, sürekli yeni işlere yatırım yapılmalı, insanlara iş imkânı sağlanmalı ve kazanılan paraların bir kısmıyla fakirlere, ihtiyaç sahiplerine, düşkünlere yardım edilmelidir. Çok para kazanılmaya başlandığı bir döneme işaret ettiği için bu döneme yönelik yapılan uyarılar kesinlikle unutulmamalı, mümkün olduğunca uygulanmaya çalışılmalıdır. Ayrıca fal tabağında görülürse kırgın bir birlikteliği sonlandırarak nihayet huzura kavuşmak olarak da tabir edilir.

Kahve Falında Prenses Elbisesi Görmek

Uzun yıllardır hayalini kurduğunuz bir dileğinizin gerçekleşeceğine işarettir. Ancak bu dileğinizin gerçekleşmesi içi önce bir takım sınavlardan geçmeli ve onu hak etmelisiniz. Aynı zamanda sizin çok yetenekli ve özgün olduğunuzun bir göstergesidir. Yeteneklerinizi ortaya çıkartacak bir görevde yer alabilirsiniz. İş hayatınızda bir takım çalışmasında yer alabilirsiniz ve bu çalışma sizin parlamanıza ve yeteneklerinizi göstermenize vesile olabilir. Bu görev sayesinde iş hayatınızda terfi alabilirsiniz. Eğer eğitim hayatınız devam ediyor ise, yetenekleriniz sayesinde bir çok projede yer alabilir ve öğretmenlerinizin gözüne girebilirsiniz.

Hatalarınızdan ders çıkardığınız, kendinize hayat dersi edindiğiniz bir çok gelişmelerin yaşanacağına işarettir. Bu olaylar olumsuz gibi görünse de size hayatınızın dersini verebilir ve bu olaylardan sonra daha sağlıklı bir yaşam sürebilirsiniz. Ayriyeten kısmetinizin de açılacağına bir işarettir. Bekar iseniz karşınıza bir kısmet çıkabilir yada çok iyi bir kuruluştan bir iş teklifi alabilirsiniz. Uzaklarda yaşayan bir dostunuzdan sevindirici haberler alabilirsiniz.

Kahve Falında Pamuk Prenses Görmek

Eskiye karşı özlem duyuyorsunuz. Fakat hayatınıza girecek kişi ile bütün sıkıntılarınız geçecek. Size güçlü hissettirecek kendinizi. Ve mutlu adımlar atacaksınız. En kısa zamanda sana gelecek teklif ile evlilik yolunda adımlar atacaksınız. Üç vakte kadar da en kısa zamanda kucağınıza sağlıklı bir bebek alacaksınız. İş hayatında yüksek kademelere gün geçtikçe yükseleceksin. Bu da seni iş yerinde gözde yapacaktır. Uzun zamandır yakında olan bir erkek sana karşı duygularını açıklayacak. Sende ona açık kapılar bırakacaksın. Uzun zamandır istediğin bir eşyayı bir erkek tarafından hediye olarak alacaksın. Seni mutlu edecek.

Yakın bir zamanda tanınan birinden yardım alarak çok güzel işlere yelken açacağınıza ve bu işlerin iyi anlamda aleyhinize işleneceğini gösterir. Çok sevdiği birinin uzaktan geleceğine ve ona müjdeli haberler getireceğine tabir edilir. Evinizde yakın bir zamanda misafir ağırlayacağınıza, bir takım konularda ailenizin desteğini ve fikrini alacağınıza işaret eder. Bu güne kadar yaptığınız tüm iyiliklerin ve yardımların karşılığını hem manevi anlamda hem de maddi anlamda alacağınıza tabir edilir. İş yerinden veya çoktandır gitmek istediğiniz bir seyahate çıkacağınıza, yakın çevrenizde sizlere yardımı çok dokunan birinin olduğuna ve partnerinizle aşk dolu dönemlere gireceğinize yorumlanır. Etrafınızdaki tüm hilekâr ve huyu güzel olmayan arkadaşlardan uzak duracağınıza ve hayatınıza iyi, güzel anlamda el atıp bir düzen oluşturacağınızı gösterir. Hasret duyduğunuz aile huzuruna, yardımseverliğe, yakın zamanda elinize girecek olan toplu paraya ve iş yerine farklı bir mertebeye yükseleceğinize delalet eder. Bununla birlikte çevresi tarafından sayılan ve sevilen biri olduğuna yorumlanılır. Ticari anlamda bereketli ve bolluğu çok olan bir dönemde olduğunuzu ve bu dönemi en iyi şekilde değerlendirmek için elinizden geleni yapmanızı tabir edilir. Aile hanedanınızın çoğalacağına ve oldukça büyük bir kısmetin kapınızı çalacağına işaret eder.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.