Rüyada Gazete Görmek

23.09.2015
Rüyada Gazete Görmek

Rüyada gazete görmek, beklemediğiniz bir anda hiç beklemediğiniz yerlerden haberler alacağınıza dalalettir. Gazetenin rengi ve ne durumda olduğuna göre alacağınız haberin niteliği de değişecektir. Eğer sararmış, eskimiş ve okunmaz halde bir gazete gördüyseniz geçmişte sizi çok mutsuz edecek bir olay yaşandığını ancak bundan size bahsedilmediğini gösterir.

Sizden saklanan bu olayı yıllar sonra hiç beklemediğiniz birinden öğrenebilir ve çok mutsuz hissedebilirsiniz. Sizden sakladıklarından dolayı sevdiklerinizle aranız açılabilir ve bir süre yalnız kalmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Eskimiş gazete, geçmişten gelecek haberlere dalalettir. Eğer yazılanları okuyabiliyorsanız alacağınız haber, daha önce duyduğunuz ancak hatırlamakta güçlük çektiğiniz bir konu üzerine olabilir. Çalışmak için başvuru yapılan yerden olumlu haberler geleceğine işarettir. Onlarca kişinin başvurup yapmak istediği bir işi için siz seçilebilirsiniz.

Rüyada Yeni Gazete Görmek

Ömrünüz boyunca binlerce insanla tanışacağınıza ve hepsiyle iletişiminizi koruyup oldukça sosyal bir hayat yaşayacağınıza dalalet eder. Hareketli ve hayat dolu insanlarla bir araya gelip onların enerjisiyle sizin de hareket kazanacağınıza dalalettir. Yaşlandığınızda dahi asla yorgunluk ve sıkıntı hissetmeyecek, her zaman enerji dolu ve yaşamayı seven biri olacaksınız. İyi anlamlar kadar kötü anlamlar da barındırabilir. Üzerinde hiç resim olmayan, küçük yazılarla dolu bir gazete gördüyseniz çok zor bir işe başlayacağınıza ve tamamlayana kadar büyük sıkıntılar yaşayacağınıza dalalettir. Bol resimli bir gazete ise eğlenceli, kolay ve başarılı işler yapmak, bunun sonucunda takdir görmek ve sevilen biri olarak anılmak demektir.

Rüyada Gazete Parçası Görmek

Rüyayı gören kişinin son zamanlarda bir iş yapmak için, bir işe başvuracağını ve bu iş sonucundan pişman olacak bir takım kararlar alacağını işaret etmektedir. Bunların sonucunda ise, rüya sahibinin karşısında bulunan kişilerden af dilemesi olarak da yorumlanabilen bir rüyadır. Fakat rüya sahibinin pişmanlığını uzun süre sonra fark edeceğini de gösterir.

Rüyada Gazete Okuyan Birini Görmek

Rüya sahibinin yakın çevresinde bulunan birisinden çok sevineceği ve aynı zamanda oldukça hayırlı olacak bir haber alacağına işaret etmektedir. Eğer ki rüyada görmüş olduğu kişi yabancı birisi ise uzun zamandır görüşmediği bir dostundan veya akrabasından rüya sahibinin haber alacağına işaret etmektedir. Bu haber sonucunda rüya sahibi oldukça çok mutlu olacaktır.

Rüyada Eski Tarihli Gazete Görmek

Böyle bir rüya daha çok hem maddi hem de manevi bir şekilde yorumlanabilmektedir. Rüya sahibinin bir işe kalkacağını ve bu iş neticesinde ise gerek maddi gerekse manevi olarak çok büyük eldeler elde edeceğini gösterir. En önemlisi de tüm bunların sonucunda rüya sahibinin tüm dertlerden kurtulacağını ve ferah bir döneme adım atacağını ifade etmektedir.

Rüyada Gazetede Haber Olmak

Rüya sahibinin bir iş için ayaklanacak olmasına ve bunun sonucunda tüm çabalarının boşa çıktığını düşünüp moralini düşüreceğini işaret etmektedir. Fakat hiç ummadığı bir anda eline bir iş teklifi geçeceğini ve tüm bu moral bozukluğunun bu iş teklifi ile sona ereceğini işaret eder. En önemlisi de bunlar sonucunda amaçlamış olduğu maddi geliri elde edecek olmasıdır.

Rüyada Gazete Dağıtmak

Rüya sahibinin çalışarak elde etmiş olduğu tüm gelirinin kendi alnının teri ile kazanıldığını, kısacası bu kazancın hepsinin helal olduğuna işaret etmektedir. Dini yönden daha çok yorumlanabilen bu rüya, rüyayı gören kişinin dini değerlerine çok sahip çıktığını ve her zaman şükrederek yaşamasını bildiğini ifade eden oldukça güzel ve hoş bir rüyadır.

Rüyada Gazete Almak

Rüya sahibinin yakınında yer alan bir dostu ya da çok yakın bir akrabası tarafından bir haber alacağına ve bu haber neticesinde ise hayatında yer alan bazı eksik şeylerin oluşturmuş olduğu boşluklarının dolacağına işaret etmektedir. Dolan bu boşluk ise rüya sahibinin kafasındaki bir takım soru işaretlerinin giderilmesinde oldukça büyük katkıda bulunacak demektir.

Rüyada Gazete Okumak

Daha çok rüya sahibinin ilgi alanları hakkında bilgi veren mesajcı bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin, gerek spor, gerek gerekse kültür alanlarında oldukça büyük ilgisi olduğunu ve gün içerisinde muhakkak bunlarla ilgili konulardan haberdar olduğuna işaret etmektedir. Aynı zamanda böyle bir rüya, rüyayı gören kişinin çevresinde yer alan kişilere karşı oldukça duyarlı ve saygılı olduğunu da ifade etmektedir.

Rüyada Gazete Bayi Görmek

Rüya sahibine gelecek olan güzel bir haberin işareti olan bu rüya, bu haber neticesinde rüyayı görmüş olan kişinin hayatında ferah bir döneme adım atacağını de işaret etmektedir. Özellikle gelecekle ilgili konuların ön planda olacağı bir döneme gireceğini gösterir ve bu döneme ait bir takım planlamalar neticesinde çok büyük adımlar atacağına işaret eder.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.