Kahve Falında Bıçak Görmek

Kahve Falında Bıçak Görmek
25 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 3.163 kez okundu.

Kahve falında bıçak görmek, hayatınız için önemi büyük olan bir karar arifesinde olduğunuzu gösterir. Sevdiğiniz kişilerin kalbini kırmış olabilirsiniz fakat bunu isteyerek değil duygularınıza yenik düşerek yapmışsınız. Hayatınızın ileri ki dönemlerinde yalnız kalma korkusuna sahipsiniz. Bu korkunuz aslında çok yersiz ve çevrenizde sizi seven ve sizi koruyup kollayan pek çok kişi bulunuyor. Mutlu olduğunuz zamanlarda Yanınızda olan kişileri üzgün olduğunuzda yanınızda görememek sizi hayal kırıklığına uğratıyor. Falda bıçak görmek, varlığı ile sizi zarar veren kişileri hayatınızdan uzaklaştırmak isteyeceğiniz bir döneme gireceğinizi gösterir. Sevgi dolu bir birlikteliğe yakın zaman içinde yelken açabilir ve unut dolu bir yaşama sahip olabilirsiniz. Huzurlu günler sizin için daha geride. Biraz sabrettiniz zaman çok daha mutlu ve güzel bir geleceğe sahip olabilirsiniz.

Sözleri ile sizi yaralamak isteyen bazı kişilerin olduğunu gösterir. Bu kişilere önceden çok güvenmiş ve sırlarınızı açmış olabilirsiniz fakat dikkatli olmanız sizin için çok önemli. Güzel bir geleceğe sahip olmak için hala çabalamam ve çalışmak zorunda olmanız sizi bazen bıktırsa ve yorsa da bunun da üstesinden geleceğinizi biliyor ve sebat ediyorsunuz. Çevrenizde bulunan yaşlı birinin hastalık haberini duyarak kısa bir üzüntü yaşayabilir fakat daha sonra mutlu haberlerini duyarak sevinebilirsiniz.

Kahve Falında Keskin Bıçak Görmek

Hayatınızda önemli kararlar alma arifesinde olacağınız bir döneme gireceğinizi gösterir. Keskin bıçak; zor dönemleri dirençli ve dirayetli bir şekilde atlattığınıza delalet eder. Kafanızı kurcalayan bazı düşünceler nedeni ile kısa süreli bir bunalım yaşayabilirsiniz. Canınız her sıkıldığında sığınmak istediğiniz bir liman olduğunu bilmek istiyorsunuz. İnsanlara güvenmekte zorluk çekseniz de işinizi açmak ve rahatlamak istediğiniz dönemler oluyor. Önemli kararlar alırken çok dikkatli hareket etmelisiniz. Hayatınızın büyük bir kısmını etkileyecek olan bu kararlar, geri dönüşmesi zor sonuçlara yol açabilir. Yürekten istediğiniz bir dileğiniz gerçek olacak ve bu durum sizi çok mutlu edecek.

Zorlu bir dönemden geçeceğinizi fakat sonunda rahata ereceğinizi gösterir. Mutlu bir yaşam için ihtiyacınız olan her şeyi gözünüzün önünde bulacaksınız fakat bunu fark etmeniz biraz zaman alacak. Keskin bıçak, sinirli bir insanın göstergesi olabilir. Duygularınızı dizginlemeniz gereken bir döneme gireceksiniz. Boş hayallere kapılarak günü ve anı yaşamaktan vazgeçmemelisiniz.

Mutluluk kapına geliyor. Uzun süredir gerçekleşmesini istediğin dileğin gecikmelide olsa gerçekleşecektir. Ailenden birisi rahatsızlanacak. Bu durumu çabuk atlatacak. Fakat bu durumda sen yanında olacaksın. Eşin ile aranızda tartışma yaşayacaksınız. Maddi açıdan sıkıntı yaşayacaksın. Fakat senden yaşça büyük birisi sana yardımda bulunacak. Çabuk atlatacaksın.

Kahve Falında Satır Görmek

Yeni ilişkilerin ve yeni arkadaşlıkların habercisidir. Çok yakın bir zamanda özü sözü bir, dürüst, ahlaklı ve çalışkan bir kişiyle tanışacağınıza dalalet edilir. Geçmiş yıllarda ikili ilişkilerde çok acılar çekmiş ve çok yıpranmış olabilirsiniz ancak, bu yeni tanışacağınız kişi sizin bu yaralarınızı saracak ve sizin hayatınıza yeni bir kapı açacak. Bu nedenle bu kişiye bir şans vermeli ve güzel günlerin gelmesini beklemelisiniz. Bu kişi yeni bir aşk olabilir yada can dostum diyebileceğiniz bir kişi de olabilir. Ama her kim olursa olsun sizin hayatınızı güzelleştirecek ve hayatınızda ki tüm olumsuz sorunları ortadan kaldıracak.

Özellikle yeni bir aşk ve evliliğe bir işarettir. Eğer fal fincanında satır görüntüsü çok net bir şekilde görünüyor ise, o kişinin hayatınızda kalıcı olacağına ve size çok iyi bir hayat sunacağına işarettir. Bu kişi ile birlikte maddi sıkıntılarınız da kuş olup uçacak. Eğer evli iseniz bu kişi çok iyi bir dostluğa işarettir. Ancak evli değil ve kısmetlerinizi bekliyorsanız çok yakında zengin, güzel ahlaklı ve yakışıklı bir gençle evleneceğinize işarettir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git