Kahve Falında Küp Görmek

Kahve Falında Küp Görmek
1 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 3.372 kez okundu.

Kahve falında küp görmek, bir mala, bir nesneye olan sahipliği ifade etmekte olup, var olan bir mal varlığının ya da sağlanacak olan bir kazanç ile ele geçecek olan para, ev, araba veya da maddi değeri yüksek bir takım hediyelere yorulabilir. Ekonomik zenginlik anlamını çıkarabilmek mümkündür. Yeterli bir ekonomik hayatınız ve dengeli bir aylık maliyet tablonuz mevcut ise, yakın çevrenizden gelecek olan heyecan verici hediyeler ve sürprizler olarak nitelenebilir. Bu hediyeler beklentilerinizin üzerinde olacak ve de en önemlisi hiç beklemediğiniz ancak varlığından büyük memnuniyet duyduğunuz birisinden gelerek sizi inanılmaz mutlu edecektir.

Fincan içerisinde bulunduğu konuma göre anlam farklılığı taşıyabilmektedir. Zira fincanın dibinde belirmiş ise, yaşamının oldukça rutin geçtiğini ve kişinin kendisini dört duvar arasına hapsederek dış dünyadan tüm bağlantısını kesip içe dönük bir yaşam sürdüğünü ifade etmektedir. Bu melankolik halinden bir an evvel kurtulmalı ve de kendisini sosyal yaşamın kucağına atarak yaşının gerektirdiği hayatı yaşamalı, sahip olduğu maddi manevi tüm değerlerin kıymetini bilmelidir.

Kalbinin kapılarını uzun süredir kapalı tutuyorsun ama onu aralamaya çalışan birisi var. Şans vermekten korktuğun bu kişi uzun süredir seni takip ediyor. Ailenin bitmek bilmeyen baskıları yüzünden hata yapmaktan çok korkuyorsun. Heyecan duyarak başladığın bir işten hiçbir şekilde memnun kalmayarak ayrılacaksın ama üzülme daha iyi iş fırsatları yakında kapını çalıyor.

Kahve Falında Altın Küpü Görmek

Sana senin çevrende yer alan insanlardan daha çok tanımadığın ve sadece hatta merhaba ile sınırlı kalmayı tercih ettiğin insanlar iyi geliyor. Onlar ile dertleşmek ve her an içinde olan sıkıntıları anlatmak daha iyi geliyor olmasından dolayı sen yakınında yer alıyor olan insanlardan daha da çok uzağında olan insanların yanında yer almayı tercih ediyorsun. Emin olabilirsin ki onlar seni pek de tanımadıkları için sana pek de zarar vermeye güçleri yetmeyecek ve bu yüzden de sen daha mutlu olan bir hayata sahip olabileceksin. Kendi çevrende olan insanlardan uzak kalmak için sen de onlar ile konuşarak arana sana daha da iyi gelecek olan mesafeleri koyabilirsin ve sonucunda sen de oldukça mutlu olan anlara sahip olabileceksin.

Kahve Falında Toprak Küp Görmek

Hayatın her kötü anı içerisinde barındırıyor olduğu gibi bir de ek olarak oldukça iyi olan anları da içerisinde barındırıyor olduğuna işaret etmektedir. Eşini daha yakın bir süre önce kayıp etmiş olsan ve seni bir anda neden olmadan bırakıp gitmiş olsa bile sen bu duruma üzülmek yerine daha çok onun ile geçirebilecek olduğun mutlu anları yaşayabilirsin. Her şey senin mutlu olman için hayatında yer alır iken sen de onlar için bir şeyler yapmayı tercih et ve tüm güzellikleri de yaşayabilesin.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git