Kahve Falında Küp Görmek

01.01.2016
Kahve Falında Küp Görmek

Kahve falında küp görmek, bir mala, bir nesneye olan sahipliği ifade etmekte olup, var olan bir mal varlığının ya da sağlanacak olan bir kazanç ile ele geçecek olan para, ev, araba veya da maddi değeri yüksek bir takım hediyelere yorulabilir. Ekonomik zenginlik anlamını çıkarabilmek mümkündür. Yeterli bir ekonomik hayatınız ve dengeli bir aylık maliyet tablonuz mevcut ise, yakın çevrenizden gelecek olan heyecan verici hediyeler ve sürprizler olarak nitelenebilir. Bu hediyeler beklentilerinizin üzerinde olacak ve de en önemlisi hiç beklemediğiniz ancak varlığından büyük memnuniyet duyduğunuz birisinden gelerek sizi inanılmaz mutlu edecektir.

Fincan içerisinde bulunduğu konuma göre anlam farklılığı taşıyabilmektedir. Zira fincanın dibinde belirmiş ise, yaşamının oldukça rutin geçtiğini ve kişinin kendisini dört duvar arasına hapsederek dış dünyadan tüm bağlantısını kesip içe dönük bir yaşam sürdüğünü ifade etmektedir. Bu melankolik halinden bir an evvel kurtulmalı ve de kendisini sosyal yaşamın kucağına atarak yaşının gerektirdiği hayatı yaşamalı, sahip olduğu maddi manevi tüm değerlerin kıymetini bilmelidir.

Kalbinin kapılarını uzun süredir kapalı tutuyorsun ama onu aralamaya çalışan birisi var. Şans vermekten korktuğun bu kişi uzun süredir seni takip ediyor. Ailenin bitmek bilmeyen baskıları yüzünden hata yapmaktan çok korkuyorsun. Heyecan duyarak başladığın bir işten hiçbir şekilde memnun kalmayarak ayrılacaksın ama üzülme daha iyi iş fırsatları yakında kapını çalıyor.

Aşk Hayatı

Aşk hayatında olumlu özelliklere işarettir. Yeni biri ile tanışma ihtimaliniz muhtemeldir. Özellikle son günlerde yaşadığınız sıkıntılı günlerin ardından bu kişi size ilaç gibi gelecektir. Hayatınıza uzun zamandır yeni bir kişiyi almadığınız için ilk zamanlar güven ve iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Ancak zaman geçtikçe ve birbirinizi tanıdıkça bu yeni kişinin sizi nasıl iyi etkilediğini göreceksiniz. Eski deneyimlerinizden dolayı yaşadığınız ilişki kaygılarınız yeni aşk hayatınız ile son bulacak ve kendinizi tamamen bu yeni kişiye bırakacaksınız. Yaşadığınız bu aşk sizi her anlamda olumlu etkileyecektir. Mutlu olmanızı her şeyden çok isteyen bu kişi, sizi daima mutlu etmeye çalışacaktır. Birkaç ay içerisinde çok anlamlı bir sürprizle karşılaşabilirsiniz. Bu sürpriz birbirinize daha fazla bağlanmanızı sağlayacaktır ve ilerisini düşünmenize yardımcı olacaktır. Yeni aşk hayatı ile kendinizi daha iyi hissedeceğiniz bir döneme girmiş bulunmaktasınız.

Eğer evliyseniz ya da bir ilişkimiz varsa o zaman son dönemlerde yaşadığınız tatsız olayların son bulacağımı söylemek mümkündür. Yaşadığınız kıskançlık krizleri, güven problemleri ve tartışmalar bu ara ilişkinizi zedelemiş gibi görünüyor. Ancak eşiniz ya da sevgiliniz size öyle güzel bir jest yapacak ki tüm bu kötü olayların mazide kalmasını sağlayacaksınız. Pahalı bir hediyeye ya da romantik bir akşam yemeğine hazır olun. Baş başa kalıp tüm o yaşadığınız sorunların üstünden geçmemiz gerekmektedir. Bu dönemde birbirinize karşı daha ılımlı ve anlayışlı olduğunuz görülmektedir. Bunun çok güzel hissettirdiğini anladıktan sonra devamının da gelmesini isteyeceksiniz. Kısaca aşk hayatında daha akıllandığınız ve partnerinizi boş yere sıkmadığınız, hatalarınızdan ders çıkarttığınız bir döneme girmiş gibi gözüküyorsunuz.

Para

Finansal bakımdan rahatlayacağınız bir sürece giriş yapmakta olduğunuza işaret eder. Son zamanlarda yaşadığınız maddi sıkıntılar aldığınız güzel haberler ile son buluyor gibi gözüküyor. Üst üste gelen borçlar ve harcamalar bu ara sizi fazla yormuş olabilir ve bunları ödemek adına çok daha fazla çalışıyor olabilirsiniz. Bu durum hem ruhen hem de fiziken yorulmanıza neden olmuştur. Fakat aldığınız güzel haberler sayesinde bu durumdan kurtulabilirsiniz. Bu güzel haber bir aile büyüğünden geliyor olabilir. Elinde büyük bir kese ya da kağıt parçası ile yanınıza gelmesi muhtemeldir. Bu bir yerden size miras kaldığını gösterebilir. Aile büyüklerinden sizin adınıza bir miras bırakılmış gibi gözüküyor. Bu mirasın toprak olması muhtemeldir. Bir anda gelen miras haberi para sıkıntınızı ortadan kaldıracaktır. Bu haberi çok iyi bir şekilde değerlendireceğiniz görülmektedir. İlk olarak borçlarınızı kapatabilirsiniz daha sonra da birikim yoluna girebilirsiniz.

Eğer parayla alakalı bir yerden haber bekliyorsanız, bu haberin çok yakın gir zamanda gelecek olacağını söyleyebiliriz. Bu haber ya çok sevdiğiniz bir arkadaşınız ya da bir akrabanız tarafından gelecektir. Bu haber ile finansal açıdan rahatlatacak ve kendinizi uzun zaman sonra ferahlamış hissedeceksiniz. Haber veren kişiyle beraber kutlamalar yapıp, güzel vakitler geçirebilirsiniz. Bu güzel haberi verip sizi rahatlattığı için onu hayatınızda çok önemli bir yere koyacaksınız. En önemlisi de maddi sıkıntılarınız uzun zaman sonra bitmiş olacak.

Aile ve Yaşam Alanı

Aileniz ile beraber daha fazla vakit geçirdiğiniz bir döneme giriş yapmaktasınız. Hayatın yoğunluğuna kapılıp, akıp gittiğiniz bu dönemde çoğu zaman ailenizden uzaklaşmış, fazla vakit geçirmiyor olduğunuzu düşünebilirsiniz. Bu sizi üzen bir durum ise hemen harekete geçmemiz gerektiğini simgeler. Aile, hayattaki en önemli varlıktır ve eğer Aileden uzakta yaşıyorsanız mutlaka görmeniz gereken bir döneme girdiğinizi gösterir. Yoğun iş veya okul hayatı size izin vermiyor olabilir ancak beraber vakit geçirme vaktinin geldiğinin bir işaretidir. Aile ile beraber geçirdiğimiz bir hafta sonu çok rahatlamış hissetmenizi sağlayacaktır. Yaşadığınız strestlerden uzaklaşmanızı sağlayacak, eski günlere ger dönüp yad etmenize neden olacaktır. Aile ile geçirdiğiniz her dakikayı özenerek geçirmeye çalışacaksınız. Hatta ayrılmak bile istemeyeceksiniz. Geri dönerken ruhen çok iyi bir şekilde depolandığınızı hissedeceksiniz.

Kendi evinizde de yenilikler yapma isteğiniz artabilir. Bu dönemde farklılık isteyebilirsiniz. Bu istek doğrultusunda imaj değişikliğine gidebilir, evinizde de farklılık yapmak isteyebilirsiniz. Eğer evliyseniz ya da arkadaşınızla beraber yaşıyorsanız ona danışmadan işe koyulmamanız önerilir. Çünkü bu dönem aklınızdan deli fikirler geçiyor olabilir. Duvarları farklı renklere boyamak, yeni ve çılgın eşyalar almak bu aralar yapabileceğiniz şeyler arasındadır. Eğer tek yaşıyorsanız bu çılgınlığı yapmanız muhtemeldir. Fakat sonradan pişmanlık yaşamak istemiyorsanız bazı detaylara dikkat etmemiz gerekmektedir. Ancak şuan için çık mutlu olacağımız bir gerçektir.

İş ve Kariyer

Bu dönemde işinizde değişiklikler yapabilirsiniz. Özellikle sevmediğimiz bir işte çalışıyorsanız bırakma vaktiniz gelmiş olabilir. Yenilikler her zaman güzeldir fakat doğru bir şekilde yapıldıysa. Sizin yapacağınız bu iş hayatı değişimi hem özel hem de finansal hayatınızı olumlu yönde etkileyebilir. Sevmediğiniz bir işte çalışıyor olmanız daha mutsuz ve düşük enerjili olmanıza neden oluyor olabilir bu da tüm hayatınızı olumsuz yönde etkiler. Yeni iş ile hem kendinize olan güveniniz artacaktır hem de mutluluğunuz katlanacaktır. Bu yeni iş uzun zamandır hayalini kurduğumuz iş olabilir. Uygun zaman gelmiş ve yeterli miktarda paraya sahip olduğunuz görünmektedir. Sıkıcı işleri sevmiyor gibi gözüküyorsunuz. Yeni iş, sizi sıkıcı çalışma temposundan uzaklaştıracak ve kendinizi daha fazla tanımanıza yardımcı olacaktır. Başkasından emir almaktan nefret ettiğiniz için kendi işinizin patronu olmak hep hayalinizmiş gibi gözüküyor ve bu hayale çok yaklaştığınızı söyleyebiliriz. Ancak işlerin hemen büyümesi biraz zaman alabilir. Bu süreçte ne kadar sabırlı davranırsanız o kadar güzel sonuçlar ile karşılaşırsınız.

Kendinizi tanımanıza yardımcı olan bu süreç, çevrenizdeki kişileri de tanımanıza yardımcı olacaktır. Sizi seven kişilerin desteği ile karşılaşacaksınız ve bu durum çok daha iyi, hırslı hissetmenizi sağlayacaktır. Kendi işinizi kurarak kariyer basamaklarını adım adım çıkacaksınız. Bu süreçte kendinizi çok fazla geliştirebilir, bir marka halini alabilirsiniz. Girişimci ruhunuzun çok yüksek olduğu bir dönemdesiniz. Bu dönemi ne kadar iyi değerlendirirseniz, gelecekte de o kadar mutlu ve refah seviyesi yüksek bir hayata sahip olursunuz.

Sağlık

Sağlık sorunlarının ortadan kalktığı bir döneme girmektesiniz. Bu sorunlar sizden çok yakın çevrenizde birine aitmiş gibi gözükmektedir. Muhtemelen çok sevdiğiniz bir arkadaşınız ya da akrabanız olabilir. Onun için üzüldüğünüz dönemler son bulmaktadır. Bunda sizinde desteğinizin çok olduğu görülmektedir. Destek her zaman iyileşmede önemli bir faktördür. Kendinizle bu anlamda gurur duyduğunuzu söylemek gerekir. Sevdiğiniz kişinin her zaman yanında olmuşsunuz bu yüzden bu dönem sizin için ayrı bir önem taşımaktadır.

Kendi sağlığınıza bakıldığında da oldukça iyi bir dönemde olduğunuzu söylemek mümkündür. Birkaç ay önce atlattığınız ufak kaza bu dönemde çok daha iyi bir hal almaktadır. Bu sayede yarıda kalan işlerinize yoğunlaşabilir, kendinize ve sevdiklerinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Bir süre evde yatmak istemediğiniz bir döneme girmiş olabilirsiniz. Sağlığınız yerine geldiği için durmadan gezi planları yapabilir, arkadaşlarınızdan da sürpriz gezi biletleri alabilirsiniz. Mutlu ve sağlıklı bir dönem sizi bekliyor gibi gözükmektedir. Eskiden yaşadığınız ufak kazalara bir daha rastlamamak adına daha temkinli olmanız gerekmektedir. Her ne kadar sağlık problemleriniz ortadan kalksa da dikkati elden bırakmamak her zaman çok önemlidir. Bu durumdayken ailenizden ve arkadaşlarınızdan çok güzel destekler alacağınız gözükmektedir.


 

Kahve Falında Altın Küpü Görmek

Sana senin çevrende yer alan insanlardan daha çok tanımadığın ve sadece hatta merhaba ile sınırlı kalmayı tercih ettiğin insanlar iyi geliyor. Onlar ile dertleşmek ve her an içinde olan sıkıntıları anlatmak daha iyi geliyor olmasından dolayı sen yakınında yer alıyor olan insanlardan daha da çok uzağında olan insanların yanında yer almayı tercih ediyorsun.

Emin olabilirsin ki onlar seni pek de tanımadıkları için sana pek de zarar vermeye güçleri yetmeyecek ve bu yüzden de sen daha mutlu olan bir hayata sahip olabileceksin. Kendi çevrende olan insanlardan uzak kalmak için sen de onlar ile konuşarak arana sana daha da iyi gelecek olan mesafeleri koyabilirsin ve sonucunda sen de oldukça mutlu olan anlara sahip olabileceksin.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Altın


 

Kahve Falında Toprak Küp Görmek

Hayatın her kötü anı içerisinde barındırıyor olduğu gibi bir de ek olarak oldukça iyi olan anları da içerisinde barındırıyor olduğuna işaret etmektedir. Eşini daha yakın bir süre önce kayıp etmiş olsan ve seni bir anda neden olmadan bırakıp gitmiş olsa bile sen bu duruma üzülmek yerine daha çok onun ile geçirebilecek olduğun mutlu anları yaşayabilirsin. Her şey senin mutlu olman için hayatında yer alır iken sen de onlar için bir şeyler yapmayı tercih et ve tüm güzellikleri de yaşayabilesin.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.