Rüyada Asma Yaprağı Toplamak

02.01.2016
Rüyada Asma Yaprağı Toplamak

Rüyada asma yaprağı toplamak, rüya sahibinin çok naif ve kibar bir ruhu olduğuna yorumlanır. Etrafında çok sevildiğinin ve sayıldığının ,hanesinin çok bereketli olduğuna işaret eder. Saygınlığı ve onu seven insanlar gün geçtikçe çoğalacağına işaret eder. Çok cömert, fedakar ve alçak gönüllü bir insan olduğuna yorumlanır. Ömrü boyunca başına kötü bir olay gelmeyeceğine ve kazancının artmasına ve aile bireylerinin çoğalmasına işaret eder. Bazen zayıf bir imanı olduğuna ve hoş olmayan işler yaptığına, hayırsız günler geçirdiğine yorumlanır.

Rüyada Asma Yaprağı Yemek

Eğer genç bir kadın ise çok başarılı işler yapacağı ve kariyer sahibi olacağına, merhametli ve kendisini çok sevecek başarılı bir eşi olacağına işaret eder. Hanesinin çok bereketli olduğuna ve evinin hiç boşalmayacağına, aile bireylerinin hiç ayrılmayacağına, eşinin ve çocuklarının hep hayırlı işler yapacağına, helal kazanç elde ettiklerine yorumlanır. Yakın çevresinde imanı zayıf kişilerin olduğuna ve kendisi sayesinde bu kişilerin hayırlı işlerde olacağına ve ihtiyacı olan kişilere kendisi vesilesiyle hayırda bulunacaklarına işaret eder.

Rüyada Asma Yaprağı Görmek

Sizler için hayırlı bir sürecin başlangıcının da habercisidir. Sizlerin uzun süreli ve tam anlamı ile sabır ederek geçiriyor olduğunuz bir dönemin artık meyvelerini toplamaya başlayacağını da göstermektedir. Bereketin ve bulduğun habercisi olan bir durum olduğu için de sizlerin maddi anlamda oldukça güçlü olan bir pozisyona ereceğini de göstermektedir. Maddi anlamda gücün habercisi olan bu durum sizlerin hem iş anlamında hem de güç anlamında da oldukça iyi bir pozisyon da sizlere sahip oldurtacaktır.

Rüyada Asma Yaprağı Sarmak

İnsanlar sadece maddi anlamda olan güce önem verir iken sizler her şeyin yanı sıra bir de manevi olan duygulara da önem veriyor olduğunuz için diğer insanlardan da bir adim önde olduğunuzun da göstergesi olacaktır. Her an böyle devam etmeniz gerektiği ve bu doğrultuda da ilerler iseniz sizler her an ve her dakika mutlu olan bireyler olacağınıza da emin olabilirsiniz.

Rüyada Asma Görmek

Hayatınıza bereketli bir döneme gireceğinize işaret eder. Bu bereketli döneme, hayatınıza girecek zengin ve iyi niyetli birisi ile girebilir ya da kazancınızın artacağı bir işe yükselerek kendiniz elde edebilirsiniz. Bu dönemde her anlamda şansınız ve rızkınız açık olacak. Evinize giren bolluğun yanı sıra cömertlik anlamında sizin de eliniz bollaşacak ve çevrenize cömert yardımlarda bulunacaksınız. Bu bolluğu çevrenizle paylaştıkça evinizin bolluğu da daha fazla artacaktır. Bir takım gizli saklı işlerin arkanızdan çevrildiğini de işaret etmektedir.

Rüyada Asma Ağacı Görmek

Bekar bir insan için evliliğe işaret eder. Bekar ise yakın zamanda karşısına hayırlı bir kısmet çıkacak ve mutlu bir yuva kuracak demektir. Bu evde bereket ve mutluluk her daim devam edecek, huzurlu bir yuva olacak demektir. Mevsimindeyse şeref ve yüceliğe ve itibar sahibi olmaya, zenginliğe ve güzelliğe işaret eder. Kişi cömert ve eli bol bir insandır. Bu kişi aynı zamanda çevresindeki insanlara karşı iyilikler yaptığı için sevilen ve hayır duaları yapılan bir insan olacaktır.

Rüyada Üzüm Görmek

Uzun süredir uğraşılan bir işin nihayet ekmeğini yemekle yorumlanır. Epeydir boş olan gönlüne tam da dengin olan bir bayan girecek. Onun iyi huylu, güler yüzlü, tatlı dilli, merhametli, sevecen, anlayışlı ve sabırlı yapısı seni çok etkileyecek. O da senin şen şakrak, neşeli, hoş sohbet ve yardımsever kişiliğine aşık olacak gibi duruyor. Aranızda çok güçlü bir bağ kurulacak. Daha önce tatmadığın duyguları bu aşkla tadacaksın.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.