Nilera Okyanus Sabunu Faydaları, Nasıl Kullanılır?

16.06.2020
Nilera Okyanus Sabunu Faydaları, Nasıl Kullanılır?

Kişisel bakım önemli bir husustur. Cilt temizliğinde çok fazla tercih edilen nilera okyanus sabunu hem görünümü hem de faydaları ile dikkat çekicidir. Oldukça hoş renklere sahip olan sabun hoş kokusu ve cildi ferahlatma etkisi nedeniyle çok fazla tercih edilmektedir.

Nilera Okyanus Sabunu Cilde Faydaları

İçeriğinde okyanus suyu, palm yağı, Hindistan cevizi yağı ve E vitamini olan sabunun bilhassa cilt temizliğinde önerildiği bilinmektedir. Görünümü, hoş kokusu ve ciltte yarattığı ferahlama etkisi ile çok fazla tercih edilen bir sabundur. Sabunun faydaları hakkında detaylı bilgi edinmek cilt temizliğinin kusursuz olması açısından önem taşımaktadır.

Cildi Temizler

Cilt temizleme ürünleri sağlıklı bir cilde sahip olmak için önemlidir. Günümüzde piyasada bulunan birçok temizleme ürününün kimyasallarla yapıldığı, parfüm ve renklendirici eklendiği unutulmamalıdır. Satın alınan cilt temizleme ürününün cilde zarar vermesinden ziyade, cildi zarar vermeden temizlemesi doğru olandır. Cilt temizleme ürünü cildi derinlemesine temizlemeli cildin doğal florasını bozmamalıdır. Cildi temizlerken aynı zamanda besleyici özelliği bulunan bir cilt temizleme ürünü ideal temizleme ürünüdür ve kesinlikle tercih edilmelidir.

Nilera okyanus sabunu cildi derinlemesine temizleyip nemlendirirken, aynı zamanda besleyen özel bir sabundur. Gençleştirici etkisi ve pürüzsüz bir cilde kavuşmayı sağlaması sabunu cazip kılan özelliklerindendir. Tercihe göre farklı çeşitleri de bulunmaktadır. Cilt tipi ve kullanım amacına göre okyanus özlü, limonlu, frambuazlı, elmalı ve bebek Nilera ürünlerinden satın almak mümkündür.

Gözenekleri Açar

Bakımlı bir cilt için önemli olan detaylardan biri de gözeneklerdir. Gözenekler cildin sağlıklı görünümü ve nefes alması konusunda çok önemlidir. Günlük koşullar gözeneklerin yağ ve kir ile dolmasına neden olur. Cilt yeterince temizlenmediğinde sağlığını kaybeder. Bu nedenle cildin kir ve yağlardan arındırılması gerekmektedir. Gözeneklerin temiz oluşu cildin nefes alması açısından önemlidir.

Gözenekler yeterince temizlenmediğinde siyah nokta ve sivilce oluşumu sorunları ile uğraşmak mümkündür. Bilhassa ergenlik dönemindeki gençler için sivilce ve siyah noktalar büyük sorun oluşturmaktadır. Sosyal hayatı olumsuz etkileyen ve kişilerin öz güvenini kaybetmesine neden olan sivilce ve siyah noktalardan kurtulmak önemlidir. Sivilce tedavisi genellikle uzun süren bir tedavidir. Doğru ürün bulunduğunda bu sorundan kolaylıkla kurtulmak mümkündür. Nilera okyanus sabunu ile yıkanan cilt derinlemesine temizlenir. Temizlenen cildin nefes alması ve daha sağlıklı olması sağlanır. Düzenli olarak kullanımı yapılmalı ve gözeneklerin her zaman temiz kalmasına özen gösterilmelidir.

Cildi Ferahlatır

Cilt temizleme ürünü cildi derinlemesine temizlemesinin yanında cilde nefes aldırmalı ve ferahlatmalıdır. Nefes alan cilt daha sağlıklı ve ışıltılı bir görünüm yansıtacaktır. Cilt temizleme ve cildi ferahlatma konusunda da iddialı bir temizleme ürünüdür. Laboratuarlarda kimyasal kullanılmadan özel olarak üretilen bu sabunun cilt bakımında çok tercih edilen bir ürün olduğu bilinmektedir.

Sabunun içeriğinde Hindistan cevizi yağı, E vitamini ve gliserin gibi maddeler bulunmaktadır. Ayrıca içeriğinde Alpha Hydroxy Acid bulunmaktadır. Gliserin ve Alpha Hydroxy Acid sayesinde ciltte ferahlama sağlar. Bilhassa yağlı ciltlerde ferahlama hissi çok önemlidir. Böylelikle cilt nefes alarak ferahlar ve sivilcelerin yatışmasını da sağlar. Ciltteki sivilcelerin alevlenme dönemlerinde sabunun kullanılması cildin hemen yatışmasını ve iyileşmesini sağlamaktadır. Nilera okyanus sabununun düzenli olarak kullanılması önemlidir. Yüz güzelce yıkanmalı ve cildin ferahlaması sağlanmalıdır.

Çilleri Azaltır

Bazı insanların ciltleri çil oluşumuna yatkındır. Birtakım insan çilleri ile barışık yaşasa da çillerinden hoşlanmayan ve onlardan kurtulmak isteyen insan sayısı da az değildir. Bilhassa yaz aylarında güneş ışınlarının da etkisiyle renkleri koyulaşan çiller için çare arayan insanlar birçok ürün ve yöntem ile çillerden kurtulmanın yollarını aramaktadır.

Çillerden kolayca kurtulmak mümkün değildir. Bunun için doğru ürünleri ve uygulamaları seçmek şarttır. Nilera okyanus sabunu cilde etki ederek, derinlemesine temizlerken peeling etkisi ile cildin ölü hücrelerden arınmasını sağlar. Çillerde azalma sağlayarak düzenli kullanım ile çillerin belirgin bir şekilde azalmasına katkı sağlamaktadır. Çillerden kurtulmak kaybedilen özgüvenin yeniden kazanılmasını sağlamakta ve kişileri mutlu etmektedir. Bu nedenle sabunun çeşitleri denenmelidir.

İpeksi Görünüm Kazandırır

Cildin pürüzsüz ve ipek gibi olması önemlidir. Sağlıklı ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak için belli koşullara dikkat etmek önemlidir. Yeterince uyumak, sağlıklı beslenmek ve hava kirliğinden uzak kalmak cilt sağlığı açısından önemlidir. Cilt ne kadar sağlıklı olursa olsun düzenli olarak bakım yapılmalı ve cildin bakımı asla aksatılmamalıdır. Cilt bakımı aksadığında cildin deforme olması kaçınılmazdır. Bu yüzden her cilde uygun olan bakım yöntemi ve bakım ürünlerini uygulamak konusunda disiplinli davranılmalıdır.

Birçok insan cildinin ipeksi görünmesini, pürüzsüz olmasını ister. Nilera okyanus sabunu gözeneklere etki ederek siyah noktaların giderilmesini sağlar. Sivilceleri gidererek cildin daha pürüzsüz ve güzel olmasına neden olur. Sabunun düzenli olarak kullanımı gözeneklerin sıkılaşmasını sağlar. Ciltteki sorunlar ortadan kalktığında cildin yumuşacık ve ipeksi bir görünümde olması mümkündür. Derinlemesine temizlenen ve beslenen cildin ipeksi görünüm kazanması hayal değildir.

Gençleştirici Etki Sağlar

Yaşlılık istenen bir durum değildir. Özellikle yılların beden üzerinde bıraktığı etki insanların canını sıkmaktadır. Yılların cilt üzerinde de yorucu izler bıraktığı bir gerçektir. Fakat bir gerçek daha vardır ki, kişiler kendilerine iyi baktıklarında yaşlanma belirtilerini geciktirmek mümkündür. Çevremizde cildini seven ve cildine iyi bakarak yaşını hiç göstermeyen bakımlı insanlar vardır. Bakımlı cilt düzenli temizlenen ve iyi beslenen cilttir.

İnsan cildi yılların geçmesi ile birlikte yapısal olarak deformasyona uğrar. Cildin geçen zamanın yıpratıcı etkisinden en az şekilde etkilenmesi için cilde iyi bir bakım uygulanmalıdır. Düzenli cilt bakımı yapmak cildin kendine gelmesi ve beslenmesi açısından çok önemlidir. Bu nedenle her birey kendi cilt tipine uygun olan bakım ürünlerini ve yöntemlerini seçerek düzenli olarak uygulama yapmalıdır. Nilera okyanus sabunu cildi sıkılaştırarak sarkmaları önler ve cildi besleyerek yaşlanma etkilerini giderir. Kırışıklıklar üzerinde etki sağlar. İnce çizgilerin kaybolmasına sebep olur. Yaşlanma etkilerinden rahatsız olan kişilerin bu sabunu kullanmaları önerilmektedir. Sabun ile ilgili fikir almak için kullanıcı yorumlarını okumak da rehber olacaktır.

Cildi Besler

Cilt bakımında en önemli unsur cildin yeterince beslenmesidir. Bireylerin sağlığı açısından önemli olan beslenme tarzı cilt sağlığı ve güzelliği açısından da önemlidir. Cilt sağlığı için yeterli derecede uyumak ve cilde düzenli bakım yapmak da önemli unsurlardır. Cilde bakım yapmak cildin temizlenmesini, nefes almasını ve beslenmesini sağlar. Tüm koşullara dikkat edildiğinde harika bir cilde kavuşmak mümkün olacaktır.

Yaşam koşullarındaki olumsuz etkenler cildi yormaktadır. Hava kirliliği, stres ve gerginlik cildin doğal yapısını kaybetmesine ve yorgun bir görünümde olmasına sebep olmaktadır. Cilt bakım ürünlerinin cildi besleyerek canlı görünmesini sağlama konusunda etkisi çok büyüktür. Nilera okyanus sabunu içeriğinde bulunan Hindistan cevizi yağı, palmiye yağı ve E vitamini sayesinde cildi müthiş bir şekilde besler. Beslenen ciltte stres ve yorgunluk izleri kaybolur. Solgun ve cansız görünen cildin yerine toparlanmış ve ışıltısıyla etkileyen bir cilt gelecektir. Sabunun düzenli kullanımı ideal sonucu almak konusunda önemlidir. Düzenli kullanmaya özen gösterilmelidir.

Cildi Nemlendirir

İnsan cildi her koşulda etkilenir. Uykusuzluk, çok çalışma, yorgunluk, yetersiz ve dengesiz beslenme, bakım yapmayı aksatma ve stres nedeniyle cildimiz zamanla harap olur. Bilhassa ciltte kuruma, solgunluk vs. sorunlar oluşur. Cildin düzenli olarak nemlenme ihtiyacı vardır. Bu ihtiyacı karşılanmadığında cilt kuru, gergin ve solgun bir hal alır. Bu durum insanlarda sürekli hasta izlenimi yaratır. Nemli cilt sağlıklı ve parlak görünür. Elastikiyetini kaybetmeyen cildin daha genç ve güzel göründüğün gerçektir. Nilera okyanus sabunu içindeki Hindistan cevizi yağı sayesinde cildi nemlendirir. Nemlenen cildin görünümü kusursuz olacaktır.

Kızarıklıkları Giderir

Cilt farklı nedenlerden dolayı kızarabilir. Bu kızarıklığa güneşte kalmak, epilasyon uygulaması, cilt hastalıkları vs. neden olabilmektedir. Nilera okyanus sabunu cildi derinlemesine temizleme ve besleme özelliği olan bir sabundur. Kullanım sonrasında ciltteki kızarıklığa iyi geldiği tespit edilmiştir. Sabunun cildi nemlendirdiği, esneklik kazandırdığı ve daha güzel bir görünüm kazandırdığı bilinmektedir.

Toksinlerden Arındırır

Cildi toksinlerden arındırmak daha sağlıklı olmasına katkı sağlamaktadır. Böylelikle sağlıklı bir şekilde nefes alan ve beslenen bir cilde sahip olmak mümkündür. Nilera okyanus sabunu ile temizlenen cildin derinlemesine temizlendiği ve toksinlerden arındığı bilinmektedir. Sağlıklı cilt güzel bir görünümün koşulu olduğundan, bu husus önemsenmeli ve düzenli olarak cilde bakım yapılmalıdır.

PH Dengesini Düzenler

Cildin Ph dengesi sağlıklı olması açısından önemlidir. Ph dengesi bozulduğunda sağlıksız ve sorunlu bir cilt gündeme gelmektedir. Sağlıksız cildin insanları mutsuz ettiği de bir gerçektir. Sağlıklı bir cilt için Nilera okyanus sabunu kullanılarak cildin Ph düzeyi olması gereken düzeyde tutulmalıdır.

Sivilceleri İyileştirir

Sivilceler her yaştan insanın kabusu olmaktadır. Bazı sivilce türleri kişilerde hormon bozukluğu nedeniyle olmaktadır. Bazı sivilce türleri ise ergenlik dönemine has sivilce türüdür. Herkes sivilceli görünümden rahatsız olsa da bu rahatsızlık ergenlik döneminde biraz daha yoğun hissedilmektedir. Özgüveni azaltan ve kişileri mutsuz eden sivilce sorunu bir an önce çözülmelidir. Sivilce tedavisi ve sivilceli cildin bakımı kişiden kişiye değişiklik gösterir. Kişilerin uygulama ve ürünlere verecekleri tepki farklı olmaktadır.

Nilera okyanus sabunu bilhassa siyah nokta ve sivilcelerin giderilmesi için üretilmiş bir sabundur. Bu sabunun sivilce sorunu yaşayan kişilere doktorlar tarafından da tavsiye edildiği bilinmektedir. Sabun düzenli kullanımda sivilceleri ve sivilce izlerini giderme konusunda çok etkilidir. Ciltteki yağlanma sorununu gidererek sivilce oluşumu konusunda koruyucu etki sağlamaktadır.

Kokusu Rahatlatır

İnsanlar güzel kokuları severler. Güzel kokan ürünlerin kullanımı daha fazla fayda edileceğine dair bir rahatlama hissi de vermektedir. Kullanılan ürünlerin hoş kokulu olması insanı rahatlatır. Nilera okyanus sabunu hem güzel görünümü hem de kokusu ile rahatlatıcı etki sağlamaktadır.

Sabunların renkleri çeşit çeşit ve çok güzeldir. Mavisi okyanus kokulu, sarı olanı limon kokulu, mor olanı frambuaz kokulu ve yeşil olanı elma kokuludur. Şeffaf renkli olanı kokusuz bir üründür. Kişisel bakımda kokular ve kokuların yarattığı etki önemlidir. Hoş kokular duygusal açıdan rahatlamayı sağlar. Bu sabun ile hem kokuların güzel esintisine kapılmak hem de güvenle cilt temizliği yapabilmek hoş ve mutluluk verici bir duygudur. Her birey kendisi için uygun olan çeşidi satın alarak uygulamalıdır.


Nilera Okyanus Sabunu Nasıl Kullanılır?

Uygulama sırasında bazı hususlara dikkat etmek önemlidir. Uygun koşullarda kullanıldığında, sabunun faydalı etkilerini görmek mümkün olacaktır.

Hangi Bölgeye Kullanılır?

Sabunun kullanımının asıl nedeni ise siyah nokta ve sivilcelerden kurtulmak konusundaki başarısıdır. Bilhassa sivilcelerden ve siyah noktalardan kurtulmak için üretilen sabun çoğunlukla sivilcelerle başı dertte olan kişiler tarafından kullanılmaktadır. Sabunun yüzde kullanımı uygun olduğu gibi vücutta bulunan sivilceler için de kullanımı uygundur. Sivilce bulunan yerlere uygun şekillerde kullanıldığında çok faydalı olmaktadır. Böylelikle herkesin pürüzsüz bir cilde sahip olmak mümkündür.

Yüz Bölgesinde Kullanımı

Yüz bölgesinde cilt hassastır. Yüze yapılan her uygulama dikkatli yapılmalıdır. Kullanılan ürünlerin muhteviyatı da çok önemlidir. Nilera okyanus sabunları yüz bölgesine uygulanırken, öncelikle kullanım konusunda bilgi edinmiş olmaya özen gösterilmelidir. Bilgi edinilmeden yüze uygulama yapmak istenmeyen durumlarla karşılaşılmasına sebep olmaktadır. Öncelikle sabunun kullanma talimatı ile ilgili bilgi okunmalıdır.

Sabun ıslatılarak kullanılmalıdır. Nilera ile yüz temizliği esnasında sabun köpürtülmeli ve yüze sürülmelidir. İstenirse yıkama süngeri ile temizleme işlemi yapılabilir. Sünger ile temizlik yaparken cilde çok baskı uygulamamaya özen gösterilmelidir. Hafifçe masaj yapılarak tüm yüz bölgesine sabun uygulanmalıdır. Bazı sabunlar yüzde bekletildiğinde faydalı olsa da bu sabun o tür sabunlardan değildir. Sabunun yüzde bekletilmesi sakıncalı olduğundan yüzde bekletme kesinlikle yapılmamalıdır. Aksi takdirde ciltte tahriş veya aşırı kuruma meydana gelebilmektedir. Yüzü sabun ile yıkandıktan sonra bol suyla durulama yapmaya özen gösterilmelidir. Günde iki kez sabah ve akşam uygulama yapmaya dikkat edilmelidir.

Vücutta Kullanımı

Yüz bölgesinin temizliği kadar vücudun temizlenmesi de çok önemli bir konudur. Cilt iyi bakılmadığında vücutta yaralar, alerjik durumlar, sarkma veya selülit gibi sorunlar oluşmaktadır. Bu nedenle vücuda iyi bakılmalı ve cilt bakım ürünleri vücut bölümlerindeki cilde de uygulanmalıdır. Nilera okyanus sabunu vücutta da kullanılabilir. Bilhassa sivilceli bölgelerde kullanıldığında oldukça faydalı olmaktadır.

Ferahlatıcı kokusu ve yumuşaklığı ile güzel bir banyo keyfi sağlayan sabunun kullanımı da çok kolaydır. Banyoda köpürtülerek cilde uygulama yapılır. Hafifçe ovulduktan sonra vücudun bol su ile iyice durulanması sağlanmalıdır. Vücutta banyo esnasında kullanılmalıdır. İsteğe bağlı olarak sabah ve akşam olmak üzere iki kez kullanımı uygundur. Nilera okyanus sabunu sayesinde harika kokan, temiz ve bakımlı bir tene kavuşmak mümkündür.

Bebeklerde Kullanımı

Bebek saflığını yansıtan bu sabun özellikle renksiz ve kokusuz üretilmiştir. Temizleme ve nemlendirme desteği sağlayan bir sabundur. İçeriğinde Hindistan cevizi yağı ve palmiye yağı bulunmaktadır. Üretiminde ekstra irritan madde kullanılmamıştır. E vitamini ihtiva ettiği için besleyicidir. Renksiz ve kokusuz ürün arayan yetişkinler için de kullanımı uygundur. Bebeklerde banyo esnasında kullanılabilir. Günde en fazla iki kez sabah ve akşam olmak üzere kullanılabilir.

Sabun cilde sürülüp cilt temizlendikten sonra bekletme yapmadan durulanması önerilir. Aksi takdirde hassas ciltlerde kızarıklık ve kuruma meydana gelebilir. Sabunun önerilen kullanım şekilleri ve kullanım alanları dışında kullanımı kesinlikle önerilmemektedir. Güneş görmeyen bir yerde saklanması ve nemli alanlardan uzak tutulması gerekmektedir. Bebeklerde ilk kullanım için bebeğinizin en az üç aylık olmasına dikkat etmelisiniz. Daha küçük bebeklerde asla kullanım yapılmamalıdır.


Nilera Okyanus Sabunu Çeşitleri

Nilera Okyanus Sabunu

Yüz bölgesinde güvenle kullanılabilen bir sabundur. Bilhassa sivilce ve siyah nokta sorunu olanlara önerilmektedir. Sabunun okyanus suyu özlü, limonlu, frambuazlı, elmalı ve Nilera bebek çeşidi bulunmaktadır. Cilt özelliğine göre seçim yapılmalıdır. Nilera okyanus sabunu cilt yüzeyinde kullanılmalı ve başka yüzeylerde kullanılmamalıdır. İçeriğindeki gliserin ile cildin derinlemesine temizlenmesini sağlamaktadır. Cilt gözeneklerini açarak cildin rahat nefes almasını sağlayan ferahlatıcı bir sabundur. Günlük kullanım için uygundur. Günde iki kez kullanılması önerilmektedir.

Nilera Frambuaz Sabunu

Ciltte gözenekleri açma ve cilt temizleme amaçlı olarak kullanılmaktadır. Hoş kokusu ile çok rahatlatıcı bir etkisi vardır.

Nilera Limon Sabunu

Yine aynı amaçla kullanılan ve limon ferahlığını cilde yansıtan sabun özelliği göstermektedir.

Nilera Elma Sabunu

Elma kokusunun sakinleştirici etkisini hissederek siyah nokta ve sivilcelerden korunmak mümkündür.

Nilera Bebek Sabunu

Renksiz ve kokusuz bir sabundur. Bu sabun bebekler için kullanılabildiği gibi yetişkinler de kullanabilir. Diğer sabun türlerinden biraz daha farklıdır. Cilt temizliği konusunda başarılı bir üründür.


Nilera Okyanus Sabunu Zararları

Nilera okyanus sabunu içeriğinde zararlı kimyasal maddeler içermeyen bir sabun olarak bilinmektedir. Kuru, karma ve yağlı ciltlere sahip insanlar tarafından kullanımı uygundur. Bilhassa akne ve siyah noktaların giderilmesi üzerinde etken olan sabunun cilde nefes aldırma, gözenekleri temizleme ve cildi nemlendirme gibi katkıları da bulunmaktadır. Sabunun belirgin yan etkileri yoktur. Buna rağmen kullanıma dair hataların yapılması veya alerjik bünyeli kişilerin sabunu kullanımı istenmeyen yan etkilere neden olabilir.

Ciltte Kuruma

Nilera okyanus sabunu yağlı cilt üzerinde etki ederek cildin kurumasını sağlar. Sabunun aşırı kullanımı cildin haddinden fazla kurumasına sebep olabilir. Cildi nemlendirme özelliği olan bir sabun olsa da kullanım hatası, sabunun cildin kurumasına neden olur. Sabunun uygulanması esnasında dikkatli olunmalıdır. Uygulamayı yaparken cilt yüzeyine ıslatılarak köpürtülen sabun nazikçe uygulanmalıdır. Hafifçe ovulduktan sonra sabunun cilt üzerinde bekletilmesi yanlıştır. Sabun kesinlikle ciltte bekletilmemelidir. Bu durum hem cildin tahriş olmasına hem de kurumasına sebep olacaktır.

Cilt bakım ürünlerinin bilinçsizce kullanımı sakıncalıdır. Bir ürünü kullanmadan önce eczane, aktar veya internetten araştırma yapılarak ürün hakkında detaylı bilgi edinilmelidir. Her ürünün her insana uygun olmayacağı bilinmelidir. Kişilerin bünyeleri ve uygulanan bakıma gösterdikleri reaksiyon farklı olabilir. Bu nedenle gelişigüzel uygulama yapılmamalıdır. Satın alınan cilt bakım ürününün nasıl kullanılması gerektiği önemlidir.

Ciltte Kızarıklık

Nilera okyanus sabununun belirgin bir yan etkisi olmasa da bazı hassas tenli kişilerde istenmeyen etkiler olabilir. Bu nedenle sabunu kesinlikle talimatlara uygun bir şekilde kullanmak önemlidir. Bazı kişilerin bünyesi alerjik olabilir. Bu kişiler her türlü koşuldan kolay etkilenebilirler. Bahar aylarında, soğukta, sıcakta veya haricen uygulanan ürünlerde alerji oluşması mümkündür. Bu kişiler Nilera okyanus sabunu kullandıklarında ciltlerinde kuruma veya kızarıklık oluşma ihtimali az da olsa vardır. Sabun kullanımından sonra kızarıklık oluştuysa sabun bir daha kullanılmamalıdır.

Alerjik yapılı kişilerin gelişigüzel ürün kullanmadan önce doktorlarına danışmaları önemlidir. Çünkü cilt doktorları muayene neticesinde en uygun ürünü tavsiye etme yeterliliğine sahiptir. Dikkat edildiğinde alerjik durumların yaşanması önlenirken, en uygun ürünün profesyonel bakış açısı ile seçilmesi de sağlanacaktır.

Ürünün Yanlış Kullanımı

Satın alınan her ürünün nasıl kullanılması gerektiği öncelikle öğrenilmesi gereken detaylardır. Yanlış ürün kullanmak kadar doğru ürünü yanlış tekniklerle kullanmak da zarar verici olmaktadır. Bu nedenle sabun satın alındığında kesinlikle detaylı araştırma yapılmalıdır. Nilera okyanus sabunu sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez kullanılmalıdır. Sabun cilt yüzeyinde bekletilmemeli cilt temizlendikten hemen sonra bol su ile iyice durulanmalıdır.

Uygulama yapılırken sabun göze kaçırılmama, kaçarsa bol su ile göz banyosu yapılmalıdır. Yanlış koşullarda saklanması da sabunun bozulmasına neden olabilir. Sabunu direk güneş görmeyen ve nemli olmayan bir ortamda saklamak ve asla göz ardı edilmemesi gereken bir konudur.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.