Kahve Falında Tektaş Görmek

04.01.2016
Kahve Falında Tektaş Görmek

Kahve falında tektaş görmek, fal sahibinin aşık olduğu kişiden tez vakitte evlilik teklifi alacağı anlamına gelir. Kişinin aşk hayatında oldukça heyecanlanacağı ve mutluluktan havalara uçacağı bir döneme girdiğine işaret eder. Düğün, nişan ve erkek evlat sahibi olma demektir.

Aşk Yorumu

Yeni biriyle tanışmak anlamına gelir. Bir süre görüştükten sonra aranızdaki bağlılığın arttığına delalettir. Bağlanmanız sonucunda sevgilinizi aileniz ile tanıştırmak isteyeceğinize delalettir. Aileniz ilk başta bu ilişkiyi onaylamasa da sevgilinizle bir süre birlikte olduktan sonra onu daha iyi tanıyacaklar demektir. Onu tanıdıktan sonra ilişkinizi onaylayacakları anlamına gelir. Bu konuda biraz sabırlı olmanıza tabir olur.

Evliyseniz, eşinizle aranızda bir süre sorun yaşamanız anlamına gelir. İlişkinizi gözler önünde yaşamak veya başkalarının müdahale etmesine izin vermek ilişkinize zarar verebilir. Bir süre baş başa kalmanız ve birbirinizi anlamaya çalışmanız gereklidir.

Sevgilinizle bir süre ayrı düşmeniz söz konusu olabilir. Bu ayrılık başka şehirlere gitmek zorunda kalmak ile ilgilidir. Bir süre sabırla beklemenizi delalet eder. Hasretiniz yakında sona erecektir. İlişkinizde bir süre sorun yaşamanız gerekse de hepsi bitecek ve mutluluk dolu bir hayat süreceksiniz demektir. Birbirinize karşı anlayışlı ve sevgi dolu olmanız ilişkinizin zamanla daha sağlam bir temele oturmasını sağlayacaktır. Mutlu ve huzurlu hayata tabir olur.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre maddi olarak rahatlamaya tabir olur. Bir süredir maddi sıkıntılarınız olduğuna dikkat çeker. Oldukça sıkıntılı ve zor günler yaşadığınıza ve bunaldığınıza delalet eder. Bu sıkıntıların kimi zaman sağlığınızı bozduğunu da gösterir. Artık bu sorunların geçeceğine ve maddi olarak rahatlamaya delalet eder.

Para kazanmaya başlayacağınızı, hatta bir kısmını biriktirmeye başlayacağınızı işaret eder. Ailenizden birinin sıkıntılı döneminizde size destek olduğuna delalet eder. Bu yardım sizi çok rahatlatacak demektir. Ailecek kenetlenmek, hem maddi hem de manevi olarak rahatlamanıza ve kendinizi iyi hissetmenize neden olacaktır.

Hiç beklemediğiniz anda gelecek para ile maddi sıkıntılardan arınmaya tabir olur. Bu para sizi çok rahatlatacak hatta iş kurmak için de bu paradan faydalanacaksınız demektir. Kendi işinizi kurmayı çok istediğinize delalet eder. Bunu kısa sürede başaracak ve kendi işinizin patronu olacaksınız demektir. Bir süre zorlansanız da bu işten oldukça fazla kazanç elde edeceğinize delalet eder. Hedefinizden vazgeçmeden çalışmanızı salık verir. Gelecek hayatınızda bolluk  bereket ve refah içinde yaşayacağınızı müjdeler. Kazancınızı sevdiklerinizle birlikte huzurla harcayacağınız anlamına gelir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Engellere rağmen mutlu olmayı simgeler. Bekarsanız biriyle tanışacak ve birliktelik yaşayacaksınız demektir. Bir süre sonra bu insanla hayatlarınızı evlilik bağı ile birleştirmenize delalet eder. Mutlu bir birlikteliğiniz olacak, fakat birlikteliğinize başka insanların müdahale etmesine izin vermemeniz önemlidir. Kıskanç insanların müdahalesi ile birlikteliğinizde sorunlar olabilir. Evlilik çağında  çocuğunuz varsa yakında düğün yapacaksınız demektir. Gelininiz ile sorun yaşamamak için bazı şeyleri görmezden gelmeyi öğrenmelisiniz.

Aksi takdirde hanenizde huzursuzluk çıkması kaçınılmaz olacaktır. Evliyseniz eşinizle bir takım sorunlar yaşayabilirsiniz. Aranızda kavga veya tartışma sorunları yaşanabilir. Uzun süre bu şekilde devam ederseniz aranıza soğukluk girmesi veya ayrılık gibi sorunlar yaşamanız anlamına gelir. Karşılıklı sevgi ve anlayış ile sorunları çözeceğinize delalet eder. Eşinize karşı sabırlı olmalı ve evliliğinize bir şans tanımalısınız demektir.

Bazı maddi sorunları işaret eder. Aile içinde gösterilen dayanışma bu bağlamda önem taşır. Aile bireylerinden birinin maddi desteği söz konusudur. Yaşadığınız sıkıntılı durumdan aileniz sayesinde kurtulmanız manasına gelir. Gelecek günlerde sıkıntısız ve güzel günler yaşayacağınıza delalet eder.

İş ve Kariyer Yorumu

Devlet dairesinden gelen evrak manasına gelir. İş yerinde yaşanan sıkıntılara da dikkat çeker. Yaşanan sorunların çalışanlar arasında yaşanması muhtemeldir. Küçük anlaşmazlık veya kıskançlıklardan kaynaklanan sorunların çözülmesi gereklidir. Aksi takdirde bu sorunların iş hayatını engellemesi söz konusudur. Kısa zaman içinde sorunu çözmek için girişimde bulunmanıza işaret eder.

İş yeri değişikliği manasına da gelir. Başlarda iş yeri değiştirmek zor gelse de bu değişikliğin sizin için hayırlı olacağına delalet eder. Yeni iş yerinde başarılı olmanıza yorulur. Kazancınız açısından artıya geçeceğiniz ve eskisinden daha çok kazanacak olmanıza yorumlanır. Başarınız için işinize odaklanmanızın hayırlı olacağına delalettir.

Çalıştığınız iş yerinden yeni bir teklif almanıza işaret eder. Bu teklif bölüm değişikliği gibi bir şey olabilir. Aynı zamanda çalışmalarınız sonucunda başarınızın takdir edilmesi ve terfi almanız da söz konusu olabilir. Yaşanan bu değişiklik sizin geleceğinize olumlu etki edecektir. Geliriniz artacak, bu işte çalışmaktan eskisinden daha fazla zevk alacaksınız demektir.

İşle ilgili bir eğitim almanız söz konusu olabilir, başlangıçta angarya gibi görünse de bu eğitim size şans ve başarı getirecek demektir.  Bu fırsatı değerlendirmeniz gerektiğine delalet eder. İş yerinde sağladığınız başarının saygınlığınızı artıracağına tabir olur.

Sağlık Yorumu

Genel olarak sağlıklı bir insan olduğunuza delalettir. Fakat yaşamınızda karşılaştığınız bazı sorunların sağlık sorunlarına yol açmasına işaret eder. Evde eşinizle yaşadığınız gerginlik sebebiyle sinirli olmanız ve bu aralar sık sık öfkelenmeniz söz konusu olabilir. Sakin olarak sorunları sevgiyle aşmaya çalışırsanız sağlığınız da düzelecektir. Bir dönem yaşadığınız maddi sorunlar nedeniyle uykusuzluk, mide ağrıları, halsizlik vs. sağlık sorunlarınız oluşmuş demektir.

Bu sorunların çözümü için öncelikle her şeyin geçeceğini düşünerek rahatlamanız gerektiğini gösterir. Sorunlar elbette çözülecektir. Sorunsuz geçen bir hayat düşünmek mümkün değildir. Bu nedenle karşınıza çıkan ufak tefek sorunları sabrederek aşmak mümkündür. Bu konuda sevdiklerinizden destek almak faydalıdır. Onların görüşlerine başvurmak gözünüzün önünde duran fakat sizin düşünemediğiniz çözüm yollarını bulmanıza yardımcı olacaktır.

Yakında bir sevdiğinizin ameliyat haberini alabilirsiniz. Ameliyatın iyi geçeceğine ve sevdiğiniz kişinin iyi olacağına delalet eder. Bir arkadaşınız veya akrabanızın erken doğum haberini alabilirsiniz. Sevineceğiniz ve heyecanlanacağınız bu anlar sizi mutlu edecek demektir. Sağlığınızın stresten uzak durduğunuz sürece gayet mükemmel olduğuna ve uzun yıllar güzel bir yaşam sürmenize delalettir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.