Kahve Falında Tek Taş Görmek

Kahve Falında Tek Taş Görmek
4 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 4.207 kez okundu.

Kahve falında tek taş görmek, evlilik hayalleri kuran genç kızların sevdiklerinden alacakları en özel hediyelerden biridir. Evlilik teklifi sırasında genelde özel bir şekilde verilir. Göründüğü yer itibari ile yakın bir zamanda evlilik teklifi alacağınıza delalet eder. Sevdiğiniz yoksa yakın bir zaman içinde hayatınıza girecek kişinin sizle evlenmek isteyeceği anlamına da gelir. Her halukarda bir evlilik teklifidir.

Evliler için özel bir gününüzde size eşinizin alacağı hediye ile sevinerek geç kalınmış bir kutlama yapacağınız anlamına gelir. Yüzük kimi kişiler tarafından altın renginde ise kız bronz renginde ise erkek çocuğunuzun olacağının müjdesini de verebilir. Genelde fal bakılırken fincanın içindeki yeri ve tabaktaki görüntüsüne göre semboller değerlendiril. Eğer yüzük fincan kulpunun olduğu yerde çıkmışsa yakın bir zaman içinde bir evlilik teklifi alacağınız fincanın tam orta kısmında çıkmışsa yüreğiniz almak istediğiniz bir teklif için attığı ve bunun yakın bir zamanda gerçekleşeceğini üst kısımlarda olan sembol iyiye yorumlanırken alt kısımlarda olan sembol daha geç ve engellenmiş bir durumun olasılığına delalet eder.

Son zamanlarda ufak bir soğuk algınlığı vakası ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Oldukça halsiz düşerek size bakacak birine muhtaç olmanız sevgilinizi harekete geçirecek. Size kıyamadığı için işini gücünü bırakıp ihtiyaçlarınıza odaklanacak. Bu arada aranıza giren kara kedi meselesini de çözmüş olacaksınız. Eski bir tanıdığınız elinde bir paketle kapınızı çalabilir. Şaşkınlıklarla dolu bir haftaya hazır olmalısınız.

Kahve Falında Yüzük Görmek

Mutluluk dolu geleceğin habercisidir. Evliliğinizin artık daha olgun ve oturaklı bir noktaya geldiği gösterir. Kişiliğinizde bazı konuların oturduğunu, özgüveninizin arttığını ve büyük tecrübelere sahip olduğunuzu fark edeceksiniz. Bugüne kadar aldığınız eğitimin artık tam olarak zihninize yerleştiğini ve işinizi profesyonel bir biçimde yapmaya başladığınızı görebilirsiniz. Birçok konuda ustalığa ermeye, yapılan işlerde söz sahibi kişi haline gelmeye ve daha az hata yapmaya yorulur. İlerleyen zamana ayak uydurup başarılı ve mutlu olabilmeyi simgeler.

Erkek arkadaşınız tarafından bir hediye alacaksınız. Yüzük gibi. Bu sizin bağlarınızı yükseltecek. Kısa vakit de düğün var. Maddi sıkıntılar çekebilirsiniz. Harcamalarınızı dikkatli yapmalısınız. Yakın bir arkadaşlığınız son bulacaktır. İş hayatınız da bazı değişiklikler olacaktır. Üst kademe birisinden tebrik alacaksınız. Sizi gözde yapacaktır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git