Kahve Falında Yüzük Görmek

Kahve Falında Yüzük Görmek
11 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 4.037 kez okundu.

Kahve falında yüzük görmek genelde nişan ya da evlilik olarak yorumlanır. Her ne kadar bu zamana kadar hayatınızı tek başınıza idare etmiş olsanız da artık hayatınıza çok sevdiğiniz birinin daha girmesinin zamanı geldi demektir. Sizi çok güzel bir geleceğin beklediğinin habercisidir.

Zaman içinde daha saygın biri kişi haline geleceğinizi, daha itibarlı olacağınızı söyler. Yakın çevrenizde çok sevildiğinizi ve mal mülk kazanacağınızı söyler. Diğer sembollere göre daha belirgin anlamlar içerir. Bu anlamda bu dönem içinde herhangi bir sabah vakti çok hoşunuza gidecek, sizi çok mutlu edecek bir haber alabilir ya da bir sürprizle karşılaşabilirsiniz. Bu haber ya da sürpriz sizi çok heyecanlandıracak ve duygularınızı dışarıya vurmanızı sağlayacaktır. İlk düşündürdüğü aşk hayatına etkisinin ne olacağıdır. Bu dönemde aşk hayatınızda farklı duygular hissetmeye başlayabilirsiniz. Bu duygular sizi ferahlatan, çok mutlu eden, çok heyecanlandıran duygular olacaktır. Hatta bu duyguların devamında bir nişan ya da evlilik haberi beklenir. Hayırlara ve berekete işarettir. Yakın zamanda bir ev ya da araba alacağınızın da habercisidir. Görüldüğü gibi yüzük sembolü genelde olumlu yorumlanan sembollerdir.

Aşk

Özellikle aşk hayatınızda meydana gelecek önemli gelişmelere işaret eder. Eğer evliyseniz, bu figür evlilik yaşına gelmiş çocuğunuz varsa yakın zaman içerisinde düğün olacağının habercisidir. Evli değilseniz sevgiliniz tarafından gelecek bir evlilik teklifine işaret eder. Genellikle söz, nişan, evlilik gibi hayırlı anlamlar taşır. Çocuğunuz yoksa yakın zaman içerisinde hamilelik haberi alacağınıza, çocuk sahibi olacağınıza işaret eder. Tüm bunların dışında eşiniz veya sevgiliniz tarafından size yapılacak olan bir sürprizi de işaret edebilir. Bu sürpriz ile önce şaşıracak ardından çok mutlu olacağınızı gösterir. Evli değilseniz, yakın zaman içerisinde etrafınızda hiç beklemediğiniz biri tarafından size ilanı aşk geleceğine işarettir.

Hayatınıza yeni girecek olan bu kişi ile sağlıklı bir ilişki yürütecek ve fazla uzatmadan hemen kendinizi nikah masasında bulacaksınız. Beraber yepyeni bir hayata adım atacaksınız. Sakin ve huzurlu bir evlilik yapacağınız bu kişi ile çok mutlu bir yuva kuracaksınız. Aileniz tarafından da çok sevilecek olan bu kişi, ailenizi kendi ailesi gibi görüp sevecektir. Etrafınızda mutluluğunuzu kıskanan kişilere karşı dikkatli olmanız gereken bir dönem olacaktır. Bu kişileri gün geçtikçe fark edip, yavaş yavaş hayatınızdan uzaklaştırmaya başlayacak, böylece daha mutlu olacak, sevdiklerinizle ve ailenizle mutlu bir hayat yaşayacaksınız.

Para

Büyük ve güzel dostluklar kuracağınıza ve bu yeni dostlarınızda size hayatınızda oldukça yardımcı olacağına da işaret eder. Yakın zamanda hanenizde gerçekleşen evlilikler ile beraber maddi olarak biraz sıkıntı çekmekte olabilirsiniz. Fakat işlerinizin bu dönemde oldukça iyiye gitmesiyle maddi kazancınız artacaktır. Özellikle hayatınıza yeni giren insanların işinize olan katkısıyla kazancınız artacaktır. Bu dönemde kuracağınız bir takım yeni ortaklıklar ve ufak girişimler oldukça faydalı olacak ve işinizde oldukça iyi konuma geleceksiniz. Bu sayede maddi kazancınız da artacaktır. Sizi çok güzel ve başarı dolu günlerin ve geleceğin beklediğinin habercisidir. Zaman içerisinde saygın bir insan haline geleceğinizi ve daha itibar sahibi olacağınızı gösterir.

Uzun zamandır hedeflediğiniz ve olmasını hayal ettiğiniz her şeye kısa bir zaman dilimi içerisinde sahip olacaksınız. Mal, mülk sahibi olacak, ev ya da araba alacağınıza işaret eder. Sizi çok mutlu edecek bir alıp, heyecanlanacak ve duygularınızı dışarı vuracaksınız. iş hayatınızda içine girdiğiniz bu başarılı süreç, sizi rahat bir konuma yükseltecektir. Bu süreçte hayatınızı değiştirecek bir karar vermek zorunda kalabilirsiniz. Biraz cesaretli davranıp bu adım atarsanız çocuklarınıza beklediğinizin üzerinde bir gelecek hazırlayabilirsiniz. Etrafınızda sizden çıkar sağlamaya çalışan insanlar bulunmaktadır, bu insanları yavaş yavaş etrafınızdan uzaklaştırmaya başlamalısınız. Hayatınızdaki tüm olumsuzlardan zamanla kurtulacak, yolunda gitmeyen ne varsa düzelecektir. Elinize yakın zamanda geçecek olan yüklü miktardaki parayı yatırım olarak değerlendirmek kazancınızın artmasına yardımcı olacaktır.

Aile ve Yaşam Alanı

Bu dönemde aileniz ve sevdiklerinizle daha da yakınlaşacaksınız. Sosyal çevreniz genişleyecek, sizi ferahlatan, çok mutlu eden, çok heyecanlandıran duygular yaşayacaksınız. Oldukça hayırlı ve bereketli geçecek bu dönemde ailenizle ilgili sizi çok mutlu edecek bir haber alacak ya da bir sürprizle karşılaşacaksınız. Önünüze çıkacak bir yol ayrımında hayatınızla ilgili karar almak zorunda kalacaksınız. Bu kararı alırken mutlaka ailenizle de konuşmalı fikirlerini almalısınız. Atacağınız tek bir adımla içine gireceğiniz yepyeni bir hayat olabilir. Bu yüzden çok iyi düşünüp, kendiniz için en iyi olacağını düşündüğünüz kararı vermeniz gerekmektedir. Size biraz kırgın olan yakın bir akrabanızın bu zamanda gönlünü almalısınız. Özellikle ailenizin desteği sizin için çok önemlidir. Ne olursa olsun her zaman sizi destekleyen ailenize her zaman her anınızda ihtiyacınız vardır. Etrafınızdaki insanları iyi tanımanız gerekmektedir. Herkesin sizin gibi iyi olduğunu düşünmek yerine insanların biraz kötü taraflarının da farkına varmalısınız.

Yakın zamanda akrabalarınızın birinden alacağınız bir evlilik haberine işaret eder. Bu haber ile siz ve aileniz çok büyük bir mutluluk yaşayıp tez zamanda düğün hazırlıklarına başlayacaksınız. Aynı zamanda yine aile içinden gelecek olan bir bebek haberi olarak da yorumlanabilir. Bu haberler sayesinde sıkıntı dolu günlerden sıyrılıp, mutlu, huzurlu yaşayacaksınız. Şanslı olacağınız bu dönemde önemli gelişmeler ve güzel günler beraberinde gelecektir.

İş ve Kariyer Hayatı 

Kariyerinizde zirvede olacağınız bir dönem yaşayacaksınız. Bolluğun, kazancın, zenginliğin bir işaretidir ve mal, mülk sahibi olacağınızı gösterir. İş hayatınızda büyük gelişmeler yaşayacaksınız. Başarılarınızın artacağı bu dönemde itibar sahibi saygın birisi haline geleceksiniz. Etrafınızdaki herkes sizi örnek alacaktır. Arkadaşlarınızdan birisiyle ufak bir ortaklık girişiminde bulunacaksınız. Yaptığınız bu ortaklık sayesinde kazançlı çıkacak, düşündüğünüzden daha da başarılı bir konuma ulaşacaksınız. İşiniz dolayısıyla sık sık yurt içi veya yurt dışı seyahatlere çıktığınızdan, kendiniz için yeni iş imkanları yaratacaksınız.

Bu dönemde sizin için daha iyi olabilecek iş imkanları karşınıza çıkacaktır. Ani bir karar ile sektör değişikliği yapıp, hayatınızı tamamen değiştirebilirsiniz. Vereceğiniz her türlü kararda aileniz ve sevdikleriniz hep yanınızda ve size destek olacaklardır. Maddi kazancınızda meydana gelen artış sizi oldukça rahatlatacaktır. Ayrıca bu dönemde fazlasıyla hayırlı iş yapacaksınız. Maddi kazancınızın çoğunu yardıma ihtiyacı olan insanlara veya eğitime katkı sağlayan kurumlara bağışlayacaksınız. Evinizde artan bolluk, bereket ve huzur sevdikleriniz ve ailenizle beraber mutlu bir yaşam sürmenizi sağlayacaktır.

Sağlık Hayatı

Uzaktaki bir akrabanızı uzun süreli bir rahatsızlığa yakalanması bu dönemde sizi ve ailenizi biraz üzüp yıpratacak olsa da hemen toparlamanızı sağlayacaktır. Fakat özellikle sizin geçireceğiniz kısa dönem bir rahatsızlık bir süreliğine işlerinizin aksamasına sebep olacaktır. Kısa sürecek olan bu rahatsızlığı hemen atlatacaksınız fakat sağlığınıza oldukça dikkat etmek gerekmektedir.

Yoğun iş temposunda olduğunuz bu dönemde beslenmenize oldukça dikkat etmeniz gerekmektedir. Öğünlerinizi atlamamalı, bol vitamin içeren meyve ve sebzeler tüketmeye dikkat etmelisiniz. Vücut direncinizin düşmemeli ve bağışıklık sisteminiz zayıflamamalıdır. Ayrıca hayatınıza yavaş yavaş sporu sokmaya çalışmalı, boş vakitlerinizi spor yaparak değerlendirmelisiniz. Bedensel sağlığınıza da dikkat etmeli, formunuzu korumalısınız.

Kahve Falında İki Tane Yüzük Görmek

Kahve falında iki tane yüzük görmek, bu sembolün yanında çıkan diğer şekillere bakılmaksızın sadece yüzük ve falına bakılan kişi dikkate alınarak yorumlandığı zaman, ilk olarak nişan ya da düğün gibi hayırlı bir olayın habercisi olarak yorumlanır. Bulunduğu konumu da bu olayın ne zaman gerçekleşeceği ile ilgili bilgi verir. Örneğin, ne kadar aşağıda görünüyorsa bu olayın yakın zamanda gerçekleşeceğini ifade eder, fakat fincanın üst kısmına yakınsa bu zamanın uzayacağına işaret eder.

Şu şekilde de anlatılabilir. İş yaşamında çok başarılı bir sürece gireceğini ve bu başarıya bağlı olarak da maddi yönden rahat bir konuma yükseleceği şeklinde yorumlanmaktadır. Bazı fal yorumcularına göre fal sahibini çok mutlu edecek bir haber alacağına ya da yine çok mutlu olacağı bir olay yaşayacağı şeklinde de yorumlanır. Sadece bir adım atarak içinde olacağın yepyeni bir başlangıç var. Eğer cesaret edip bu adımı atarsan çocuklarına beklediğinin üstünde bir gelecek hazırlayabilirsin. Etrafında dost gibi görünen iki yüzlü üç insan var. Seni aldatıp, senden çıkar sağlamaya çalışan bu insanlara dikkat et. Eşinin sana hazırlayacağı güzel sürpriz karşısında sevinç gözyaşlarına boğulacaksın.

Hayatında yolunda gitmeyen kötü ne varsa 5 vakit içerisinde hepsinden kurtulacaksın. Güzel şeyler hanenin üzerine adeta güneş gibi doğmuş. Büyük miktarda eline geçecek olan parayı yatırım olarak değerlendirmen kazancının artmasını sağlayabilir. Eşin ile aranda durup sürekli kavga etmenize neden olan o kadın sonunda hayatınızdan çekip gidiyor.Eşinle eski huzurunuza yeniden kavuşacaksınız.

Kahve Falında Kuşun Ağzında Yüzük Görmek

Kahve falında kuşun ağzında yüzük görmek, genel anlamda nişan ve evliliğe delalettir. Kimi falcılara göre bu her zaman güzel bir olay olacağına işaret edecektir. Ya kişi ya da o kişinin yakınlarından biri evlenecektir, bunun yanı sıra kişi ya da yine bir yakını çocuk sahibi olacaktır denilebilir. Kişi evli değil ise, yakın bir zamanda nişanlanacağına ve daha sonra akabinde yuva kuracağına, eğer evli ise ailesine yeni bir üyenin daha katılacağına yani hamileliğe işaret eder.

Falda 2 tane yüzük görmek, maddi kazançta artış olacağına ve mülk sahibi olunacağına işaret eder. Birçok fal yorumcusuna göre kısmetin, bolluğun, kazancın, zenginliğin bir işaretidir. Kişinin özel hayatında yaşayacağı mutlulukla dolu güzel gelişmeler olacağı şeklinde de yorumlanır. Şansın artması, başarıların çoğalması, maddi kazanç elde etme gibi yorumlar da görülmektedir.

İnsanların sürekli iyi olduklarını düşünmek, onların kötü yönlerini görmene engel oluyor. Bu huyun yüzünden çok yakının olan birinden zarar göreceksin. Fikirlerin ve davranışların arasındaki tutarlılık çevredekilere güven veriyor. Bu güven sayesinde aileden birine önemli bir konuda yardım edeceksin. Sürekli erteleyip durduğun bir işi, başkası yapacak. Bu durum canını çok sıkacak. Sıkıntı dolu günlerden sıyrılıp, mutlu, huzurlu, bolluk içerisinde yaşayacağın şanslı bir döneme giriyorsun. Hem aşk, hem iş hayatında yaşanacak önemli gelişmeler güzel günleri beraberinde getirecek. Hiç düşüncenizde yokken bir anda nişanlınla birlikte alacağınız bir ev, kafandaki soru işaretleri ve olumsuz düşünceleri silip atacak. Alacağın terfi ile hayatın tamamen rayına oturacak.

Kahve Falında Kırık Yüzük Görmek

Kahve falında kırık yüzük görmek, evlilik anlamında bir anlaşmaya varılacağını ancak bu anlaşmanın sonunda tatsızlıklar olacağını ve bozulmalar meydana geleceğini gösterir. Çocuklarını evlendirecek iki aile arasındaki sorunları temsil eder. Birbirini seven iki gencin çok büyük zorluklarla bir araya geleceklerine ve evliliğin ardından da bu zorlukların devam edeceğine dair bir işarettir. Ailenin rızası olmadan yapılan evlilikleri temsil eder. Sevgiyle, aşkla ve sadakatle ayakta duran ancak aile desteği olmadığı için bir tarafı her zaman eksik olan evliliğin habercisidir.

Gelinin ya da damadın rızası olmadan yalnızca ailelerin karar vermesiyle yapılmış evliliğe de işaret eder. Ruh eşini arayanlar içinse bir süre daha bekleyecekleri yönünde önemli bir işaret olarak yorumlanır. Evlilik konusunda acele eden, yalnızca çevrenin baskısından kurtulmak için evlenmeyi düşünenlerin dikkatli olması gerektiğine dair de önemli bir semboldür. Hem gönül işlerinde hem de evlilik konusunda herkesin hemfikir olmadığı bir işe girmemek gerektiğini gösterir. Duygusal konularda dikkatli davranmak yönünde bir işaret olarak yorumlanmaktadır.

Eskiye dair unutmak istediğiniz ne varsa burnunuzun dibinde bitiyor. Sırf bu sebepten ötürü tayin isteğinde bulunabilirsiniz. Nişanlınız ile biraz gergin konuşmalar yaşayabilirsiniz fakat görüşmenin sonucu tatlıya bağlanacak üzülmeyin. Bu aralar kilo aldığınızı düşünüp strese giriyorsunuz ama erkekler balıketli hanımları daha çok seviyor bunu aklınızdan çıkartmayın. Sinirlerinize iyi gelecek bir kaçamak planlıyorsunuz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git