Kahve Falında Yüzük Görmek

11.04.2015
Kahve Falında Yüzük Görmek

Kahve falında yüzük görmek, fal sahibinin hiç ummadığı bir anda kadrini, kıymetini bilerek kendisini baş tacı edecek bir insanla tanışacağı ve hayal ettiği evlilik teklifini alacağı anlamına gelir. Kişinin inandığı doğrulara sıkı sıkı sarılacağına ve hayırlı sonuçlarla karşılaşacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Özellikle aşk hayatınızda meydana gelecek önemli gelişmelere işaret eder. Eğer evliyseniz, bu figür evlilik yaşına gelmiş çocuğunuz varsa yakın zaman içerisinde düğün olacağının habercisidir. Evli değilseniz sevgiliniz tarafından gelecek bir evlilik teklifine işaret eder. Genellikle söz, nişan, evlilik gibi hayırlı anlamlar taşır. Çocuğunuz yoksa yakın zaman içerisinde hamilelik haberi alacağınıza, çocuk sahibi olacağınıza işaret eder. Tüm bunların dışında eşiniz veya sevgiliniz tarafından size yapılacak olan bir sürprizi de işaret edebilir. Bu sürpriz ile önce şaşıracak ardından çok mutlu olacağınızı gösterir. Evli değilseniz, yakın zaman içerisinde etrafınızda hiç beklemediğiniz biri tarafından size ilanı aşk geleceğine işarettir.

Hayatınıza yeni girecek olan bu kişi ile sağlıklı bir ilişki yürütecek ve fazla uzatmadan hemen kendinizi nikah masasında bulacaksınız. Beraber yepyeni bir hayata adım atacaksınız. Sakin ve huzurlu bir evlilik yapacağınız bu kişi ile çok mutlu bir yuva kuracaksınız. Aileniz tarafından da çok sevilecek olan bu kişi, ailenizi kendi ailesi gibi görüp sevecektir. Etrafınızda mutluluğunuzu kıskanan kişilere karşı dikkatli olmanız gereken bir dönem olacaktır. Bu kişileri gün geçtikçe fark edip, yavaş yavaş hayatınızdan uzaklaştırmaya başlayacak, böylece daha mutlu olacak, sevdiklerinizle ve ailenizle mutlu bir hayat yaşayacaksınız.

Para Yorumu

Büyük ve güzel dostluklar kuracağınıza ve bu yeni dostlarınızda size hayatınızda oldukça yardımcı olacağına da işaret eder. Yakın zamanda hanenizde gerçekleşen evlilikler ile beraber maddi olarak biraz sıkıntı çekmekte olabilirsiniz. Fakat işlerinizin bu dönemde oldukça iyiye gitmesiyle maddi kazancınız artacaktır. Özellikle hayatınıza yeni giren insanların işinize olan katkısıyla kazancınız artacaktır. Bu dönemde kuracağınız bir takım yeni ortaklıklar ve ufak girişimler oldukça faydalı olacak ve işinizde oldukça iyi konuma geleceksiniz. Bu sayede maddi kazancınız da artacaktır. Sizi çok güzel ve başarı dolu günlerin ve geleceğin beklediğinin habercisidir. Zaman içerisinde saygın bir insan haline geleceğinizi ve daha itibar sahibi olacağınızı gösterir.

Uzun zamandır hedeflediğiniz ve olmasını hayal ettiğiniz her şeye kısa bir zaman dilimi içerisinde sahip olacaksınız. Mal, mülk sahibi olacak, ev ya da araba alacağınıza işaret eder. Sizi çok mutlu edecek bir alıp, heyecanlanacak ve duygularınızı dışarı vuracaksınız. iş hayatınızda içine girdiğiniz bu başarılı süreç, sizi rahat bir konuma yükseltecektir. Bu süreçte hayatınızı değiştirecek bir karar vermek zorunda kalabilirsiniz. Biraz cesaretli davranıp bu adım atarsanız çocuklarınıza beklediğinizin üzerinde bir gelecek hazırlayabilirsiniz. Etrafınızda sizden çıkar sağlamaya çalışan insanlar bulunmaktadır, bu insanları yavaş yavaş etrafınızdan uzaklaştırmaya başlamalısınız. Hayatınızdaki tüm olumsuzlardan zamanla kurtulacak, yolunda gitmeyen ne varsa düzelecektir. Elinize yakın zamanda geçecek olan yüklü miktardaki parayı yatırım olarak değerlendirmek kazancınızın artmasına yardımcı olacaktır.

Aile ve Yaşam Yorumu

Bu dönemde aileniz ve sevdiklerinizle daha da yakınlaşacaksınız. Sosyal çevreniz genişleyecek, sizi ferahlatan, çok mutlu eden, çok heyecanlandıran duygular yaşayacaksınız. Oldukça hayırlı ve bereketli geçecek bu dönemde ailenizle ilgili sizi çok mutlu edecek bir haber alacak ya da bir sürprizle karşılaşacaksınız. Önünüze çıkacak bir yol ayrımında hayatınızla ilgili karar almak zorunda kalacaksınız. Bu kararı alırken mutlaka ailenizle de konuşmalı fikirlerini almalısınız. Atacağınız tek bir adımla içine gireceğiniz yepyeni bir hayat olabilir. Bu yüzden çok iyi düşünüp, kendiniz için en iyi olacağını düşündüğünüz kararı vermeniz gerekmektedir. Size biraz kırgın olan yakın bir akrabanızın bu zamanda gönlünü almalısınız. Özellikle ailenizin desteği sizin için çok önemlidir. Ne olursa olsun her zaman sizi destekleyen ailenize her zaman her anınızda ihtiyacınız vardır. Etrafınızdaki insanları iyi tanımanız gerekmektedir. Herkesin sizin gibi iyi olduğunu düşünmek yerine insanların biraz kötü taraflarının da farkına varmalısınız.

Yakın zamanda akrabalarınızın birinden alacağınız bir evlilik haberine işaret eder. Bu haber ile siz ve aileniz çok büyük bir mutluluk yaşayıp tez zamanda düğün hazırlıklarına başlayacaksınız. Aynı zamanda yine aile içinden gelecek olan bir bebek haberi olarak da yorumlanabilir. Bu haberler sayesinde sıkıntı dolu günlerden sıyrılıp, mutlu, huzurlu yaşayacaksınız. Şanslı olacağınız bu dönemde önemli gelişmeler ve güzel günler beraberinde gelecektir.

İş ve Kariyer Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre bolluğun, kazancın ve zenginliğin işaretidir. İş hayatınızda büyük gelişmeler yaşayacağınızı; mal, mülk sahibi olacağınızı gösterir. Kariyerinizde zirvede olacağınız bir dönem yaşayacaksınız. Başarılarınızın artacağı bu dönemde itibar sahibi saygın birisi haline geleceksiniz. Etrafınızdaki herkes sizi örnek alacaktır. Arkadaşlarınızdan birisiyle ufak bir ortaklık girişiminde bulunacaksınız. Yaptığınız bu ortaklık sayesinde kazançlı çıkacak, düşündüğünüzden daha da başarılı bir konuma ulaşacaksınız. İşiniz dolayısıyla sık sık yurt içi veya yurt dışı seyahatlere çıktığınızdan, kendiniz için yeni iş imkanları yaratacaksınız.

Bu dönemde sizin için daha iyi olabilecek iş imkanları karşınıza çıkacaktır. Ani bir karar ile sektör değişikliği yapıp, hayatınızı tamamen değiştirebilirsiniz. Vereceğiniz her türlü kararda aileniz ve sevdikleriniz hep yanınızda ve size destek olacaklardır. Maddi kazancınızda meydana gelen artış sizi oldukça rahatlatacaktır. Ayrıca bu dönemde fazlasıyla hayırlı iş yapacaksınız. Maddi kazancınızın çoğunu yardıma ihtiyacı olan insanlara veya eğitime katkı sağlayan kurumlara bağışlayacaksınız. Evinizde artan bolluk, bereket ve huzur sevdikleriniz ve ailenizle beraber mutlu bir yaşam sürmenizi sağlayacaktır.

Sağlık Yorumu

Uzaktaki bir akrabanızı uzun süreli bir rahatsızlığa yakalanması bu dönemde sizi ve ailenizi biraz üzüp yıpratacak olsa da hemen toparlamanızı sağlayacaktır. Fakat özellikle sizin geçireceğiniz kısa dönem bir rahatsızlık bir süreliğine işlerinizin aksamasına sebep olacaktır. Kısa sürecek olan bu rahatsızlığı hemen atlatacaksınız fakat sağlığınıza oldukça dikkat etmek gerekmektedir.

Yoğun iş temposunda olduğunuz bu dönemde beslenmenize oldukça dikkat etmeniz gerekmektedir. Öğünlerinizi atlamamalı, bol vitamin içeren meyve ve sebzeler tüketmeye dikkat etmelisiniz. Vücut direncinizin düşmemeli ve bağışıklık sisteminiz zayıflamamalıdır. Ayrıca hayatınıza yavaş yavaş sporu sokmaya çalışmalı, boş vakitlerinizi spor yaparak değerlendirmelisiniz. Bedensel sağlığınıza da dikkat etmeli, formunuzu korumalısınız.


Kahve Falında Yüzük ve Kalp Görmek

Fal sahibinin yaşayacağı bir olayda duygularının kendisine engel olmaması ve azimli olması gerektiği anlamına gelir. Kişinin bazı detayları görmezden gelmesi halinde ilerleyen süreçte büyük bir pişmanlık yaşayacağına ve dikkat etmesi gerektiğine işaret eder.


Kahve Falında İki Tane Yüzük Görmek

Fal sahibinin kendisinden yaşça büyük ve tecrübeli olan bir kişiden alacağı destek ile birlikte yakın zamanda uğradığı zararı kapatacağı anlamına gelir. Kişinin ailesinde ters düştüğü bir kişi ile yaşanan tatsızlığa son vereceğine ve hayır göreceğine işaret eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.