Kahve Falında Yüzük Görmek

Kahve Falında Yüzük Görmek
11 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 3.840 kez okundu.

Kahve falında yüzük görmek genelde nişan ya da evlilik olarak yorumlanır. Her ne kadar bu zamana kadar hayatınızı tek başınıza idare etmiş olsanız da artık hayatınıza çok sevdiğiniz birinin daha girmesinin zamanı geldi demektir. Sizi çok güzel bir geleceğin beklediğinin habercisidir.

Zaman içinde daha saygın biri kişi haline geleceğinizi, daha itibarlı olacağınızı söyler. Yakın çevrenizde çok sevildiğinizi ve mal mülk kazanacağınızı söyler. Diğer sembollere göre daha belirgin anlamlar içerir. Bu anlamda bu dönem içinde herhangi bir sabah vakti çok hoşunuza gidecek, sizi çok mutlu edecek bir haber alabilir ya da bir sürprizle karşılaşabilirsiniz. Bu haber ya da sürpriz sizi çok heyecanlandıracak ve duygularınızı dışarıya vurmanızı sağlayacaktır. İlk düşündürdüğü aşk hayatına etkisinin ne olacağıdır. Bu dönemde aşk hayatınızda farklı duygular hissetmeye başlayabilirsiniz. Bu duygular sizi ferahlatan, çok mutlu eden, çok heyecanlandıran duygular olacaktır. Hatta bu duyguların devamında bir nişan ya da evlilik haberi beklenir. Hayırlara ve berekete işarettir. Yakın zamanda bir ev ya da araba alacağınızın da habercisidir. Görüldüğü gibi yüzük sembolü genelde olumlu yorumlanan sembollerdir.

Birbirine kin besleyen iki kişiyi sembolize eder. Fal sahibinin karşısındaki kişinin tam bir egoist olması ve bu yüzden de bir türlü orta yolun bulunamaması işleri daha da zorlaştıracaktır. Çünkü tek taraflı uzatılan barış çubukları hiçbir zaman işe yaramazlar. Dolayısı ile iki kişi arasında sürekli bir düşmanlık ve çekişme söz konusu olması normaldir. Bu durumdan sıkılan fal sahibinin kendini geri çekerek daha huzurlu bir ortam arayışı içine girmesi de kaçınılmaz olacaktır. Karşı taraftan kendisine haber getiren herkes ile arasına büyük mesafeler koymaya çalışan fal sahibi kısa sürede başarıya ulaşacak ve kafası rahat bir şekilde yoluna devam edecektir.

Kahve Falında İki Tane Yüzük Görmek

Kahve falında iki tane yüzük görmek, bu sembolün yanında çıkan diğer şekillere bakılmaksızın sadece yüzük ve falına bakılan kişi dikkate alınarak yorumlandığı zaman, ilk olarak nişan ya da düğün gibi hayırlı bir olayın habercisi olarak yorumlanır. Bulunduğu konumu da bu olayın ne zaman gerçekleşeceği ile ilgili bilgi verir. Örneğin, ne kadar aşağıda görünüyorsa bu olayın yakın zamanda gerçekleşeceğini ifade eder, fakat fincanın üst kısmına yakınsa bu zamanın uzayacağına işaret eder.

Şu şekilde de anlatılabilir. İş yaşamında çok başarılı bir sürece gireceğini ve bu başarıya bağlı olarak da maddi yönden rahat bir konuma yükseleceği şeklinde yorumlanmaktadır. Bazı fal yorumcularına göre fal sahibini çok mutlu edecek bir haber alacağına ya da yine çok mutlu olacağı bir olay yaşayacağı şeklinde de yorumlanır. Sadece bir adım atarak içinde olacağın yepyeni bir başlangıç var. Eğer cesaret edip bu adımı atarsan çocuklarına beklediğinin üstünde bir gelecek hazırlayabilirsin. Etrafında dost gibi görünen iki yüzlü üç insan var. Seni aldatıp, senden çıkar sağlamaya çalışan bu insanlara dikkat et. Eşinin sana hazırlayacağı güzel sürpriz karşısında sevinç gözyaşlarına boğulacaksın.

Hayatında yolunda gitmeyen kötü ne varsa 5 vakit içerisinde hepsinden kurtulacaksın. Güzel şeyler hanenin üzerine adeta güneş gibi doğmuş. Büyük miktarda eline geçecek olan parayı yatırım olarak değerlendirmen kazancının artmasını sağlayabilir. Eşin ile aranda durup sürekli kavga etmenize neden olan o kadın sonunda hayatınızdan çekip gidiyor.Eşinle eski huzurunuza yeniden kavuşacaksınız.

Kahve Falında Kuşun Ağzında Yüzük Görmek

Kahve falında kuşun ağzında yüzük görmek, genel anlamda nişan ve evliliğe delalettir. Kimi falcılara göre bu her zaman güzel bir olay olacağına işaret edecektir. Ya kişi ya da o kişinin yakınlarından biri evlenecektir, bunun yanı sıra kişi ya da yine bir yakını çocuk sahibi olacaktır denilebilir. Kişi evli değil ise, yakın bir zamanda nişanlanacağına ve daha sonra akabinde yuva kuracağına, eğer evli ise ailesine yeni bir üyenin daha katılacağına yani hamileliğe işaret eder.

Falda 2 tane yüzük görmek, maddi kazançta artış olacağına ve mülk sahibi olunacağına işaret eder. Birçok fal yorumcusuna göre kısmetin, bolluğun, kazancın, zenginliğin bir işaretidir. Kişinin özel hayatında yaşayacağı mutlulukla dolu güzel gelişmeler olacağı şeklinde de yorumlanır. Şansın artması, başarıların çoğalması, maddi kazanç elde etme gibi yorumlar da görülmektedir.

İnsanların sürekli iyi olduklarını düşünmek, onların kötü yönlerini görmene engel oluyor. Bu huyun yüzünden çok yakının olan birinden zarar göreceksin. Fikirlerin ve davranışların arasındaki tutarlılık çevredekilere güven veriyor. Bu güven sayesinde aileden birine önemli bir konuda yardım edeceksin. Sürekli erteleyip durduğun bir işi, başkası yapacak. Bu durum canını çok sıkacak. Sıkıntı dolu günlerden sıyrılıp, mutlu, huzurlu, bolluk içerisinde yaşayacağın şanslı bir döneme giriyorsun. Hem aşk, hem iş hayatında yaşanacak önemli gelişmeler güzel günleri beraberinde getirecek. Hiç düşüncenizde yokken bir anda nişanlınla birlikte alacağınız bir ev, kafandaki soru işaretleri ve olumsuz düşünceleri silip atacak. Alacağın terfi ile hayatın tamamen rayına oturacak.

Kahve Falında Kırık Yüzük Görmek

Kahve falında kırık yüzük görmek, evlilik anlamında bir anlaşmaya varılacağını ancak bu anlaşmanın sonunda tatsızlıklar olacağını ve bozulmalar meydana geleceğini gösterir. Çocuklarını evlendirecek iki aile arasındaki sorunları temsil eder. Birbirini seven iki gencin çok büyük zorluklarla bir araya geleceklerine ve evliliğin ardından da bu zorlukların devam edeceğine dair bir işarettir. Ailenin rızası olmadan yapılan evlilikleri temsil eder. Sevgiyle, aşkla ve sadakatle ayakta duran ancak aile desteği olmadığı için bir tarafı her zaman eksik olan evliliğin habercisidir.

Gelinin ya da damadın rızası olmadan yalnızca ailelerin karar vermesiyle yapılmış evliliğe de işaret eder. Ruh eşini arayanlar içinse bir süre daha bekleyecekleri yönünde önemli bir işaret olarak yorumlanır. Evlilik konusunda acele eden, yalnızca çevrenin baskısından kurtulmak için evlenmeyi düşünenlerin dikkatli olması gerektiğine dair de önemli bir semboldür. Hem gönül işlerinde hem de evlilik konusunda herkesin hemfikir olmadığı bir işe girmemek gerektiğini gösterir. Duygusal konularda dikkatli davranmak yönünde bir işaret olarak yorumlanmaktadır.

Eskiye dair unutmak istediğiniz ne varsa burnunuzun dibinde bitiyor. Sırf bu sebepten ötürü tayin isteğinde bulunabilirsiniz. Nişanlınız ile biraz gergin konuşmalar yaşayabilirsiniz fakat görüşmenin sonucu tatlıya bağlanacak üzülmeyin. Bu aralar kilo aldığınızı düşünüp strese giriyorsunuz ama erkekler balıketli hanımları daha çok seviyor bunu aklınızdan çıkartmayın. Sinirlerinize iyi gelecek bir kaçamak planlıyorsunuz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git