Kahve Falında Yüzük Görmek

11.04.2015
Kahve Falında Yüzük Görmek

Kahve falında yüzük görmek genelde nişan ya da evlilik olarak yorumlanır. Her ne kadar bu zamana kadar hayatınızı tek başınıza idare etmiş olsanız da artık hayatınıza çok sevdiğiniz birinin daha girmesinin zamanı geldi demektir. Sizi çok güzel bir geleceğin beklediğinin habercisidir.

Zaman içinde daha saygın biri kişi haline geleceğinizi, daha itibarlı olacağınızı söyler. Yakın çevrenizde çok sevildiğinizi ve mal mülk kazanacağınızı söyler. Diğer sembollere göre daha belirgin anlamlar içerir. Bu anlamda bu dönem içinde herhangi bir sabah vakti çok hoşunuza gidecek, sizi çok mutlu edecek bir haber alabilir ya da bir sürprizle karşılaşabilirsiniz. Bu haber ya da sürpriz sizi çok heyecanlandıracak ve duygularınızı dışarıya vurmanızı sağlayacaktır. İlk düşündürdüğü aşk hayatına etkisinin ne olacağıdır. Bu dönemde aşk hayatınızda farklı duygular hissetmeye başlayabilirsiniz. Bu duygular sizi ferahlatan, çok mutlu eden, çok heyecanlandıran duygular olacaktır. Hatta bu duyguların devamında bir nişan ya da evlilik haberi beklenir. Hayırlara ve berekete işarettir. Yakın zamanda bir ev ya da araba alacağınızın da habercisidir. Görüldüğü gibi yüzük sembolü genelde olumlu yorumlanan sembollerdir.

Aşk Hayatı

Özellikle aşk hayatınızda meydana gelecek önemli gelişmelere işaret eder. Eğer evliyseniz, bu figür evlilik yaşına gelmiş çocuğunuz varsa yakın zaman içerisinde düğün olacağının habercisidir. Evli değilseniz sevgiliniz tarafından gelecek bir evlilik teklifine işaret eder. Genellikle söz, nişan, evlilik gibi hayırlı anlamlar taşır. Çocuğunuz yoksa yakın zaman içerisinde hamilelik haberi alacağınıza, çocuk sahibi olacağınıza işaret eder. Tüm bunların dışında eşiniz veya sevgiliniz tarafından size yapılacak olan bir sürprizi de işaret edebilir. Bu sürpriz ile önce şaşıracak ardından çok mutlu olacağınızı gösterir. Evli değilseniz, yakın zaman içerisinde etrafınızda hiç beklemediğiniz biri tarafından size ilanı aşk geleceğine işarettir.

Hayatınıza yeni girecek olan bu kişi ile sağlıklı bir ilişki yürütecek ve fazla uzatmadan hemen kendinizi nikah masasında bulacaksınız. Beraber yepyeni bir hayata adım atacaksınız. Sakin ve huzurlu bir evlilik yapacağınız bu kişi ile çok mutlu bir yuva kuracaksınız. Aileniz tarafından da çok sevilecek olan bu kişi, ailenizi kendi ailesi gibi görüp sevecektir. Etrafınızda mutluluğunuzu kıskanan kişilere karşı dikkatli olmanız gereken bir dönem olacaktır. Bu kişileri gün geçtikçe fark edip, yavaş yavaş hayatınızdan uzaklaştırmaya başlayacak, böylece daha mutlu olacak, sevdiklerinizle ve ailenizle mutlu bir hayat yaşayacaksınız.

Para

Büyük ve güzel dostluklar kuracağınıza ve bu yeni dostlarınızda size hayatınızda oldukça yardımcı olacağına da işaret eder. Yakın zamanda hanenizde gerçekleşen evlilikler ile beraber maddi olarak biraz sıkıntı çekmekte olabilirsiniz. Fakat işlerinizin bu dönemde oldukça iyiye gitmesiyle maddi kazancınız artacaktır. Özellikle hayatınıza yeni giren insanların işinize olan katkısıyla kazancınız artacaktır. Bu dönemde kuracağınız bir takım yeni ortaklıklar ve ufak girişimler oldukça faydalı olacak ve işinizde oldukça iyi konuma geleceksiniz. Bu sayede maddi kazancınız da artacaktır. Sizi çok güzel ve başarı dolu günlerin ve geleceğin beklediğinin habercisidir. Zaman içerisinde saygın bir insan haline geleceğinizi ve daha itibar sahibi olacağınızı gösterir.

Uzun zamandır hedeflediğiniz ve olmasını hayal ettiğiniz her şeye kısa bir zaman dilimi içerisinde sahip olacaksınız. Mal, mülk sahibi olacak, ev ya da araba alacağınıza işaret eder. Sizi çok mutlu edecek bir alıp, heyecanlanacak ve duygularınızı dışarı vuracaksınız. iş hayatınızda içine girdiğiniz bu başarılı süreç, sizi rahat bir konuma yükseltecektir. Bu süreçte hayatınızı değiştirecek bir karar vermek zorunda kalabilirsiniz. Biraz cesaretli davranıp bu adım atarsanız çocuklarınıza beklediğinizin üzerinde bir gelecek hazırlayabilirsiniz. Etrafınızda sizden çıkar sağlamaya çalışan insanlar bulunmaktadır, bu insanları yavaş yavaş etrafınızdan uzaklaştırmaya başlamalısınız. Hayatınızdaki tüm olumsuzlardan zamanla kurtulacak, yolunda gitmeyen ne varsa düzelecektir. Elinize yakın zamanda geçecek olan yüklü miktardaki parayı yatırım olarak değerlendirmek kazancınızın artmasına yardımcı olacaktır.

Aile ve Yaşam Alanı

Bu dönemde aileniz ve sevdiklerinizle daha da yakınlaşacaksınız. Sosyal çevreniz genişleyecek, sizi ferahlatan, çok mutlu eden, çok heyecanlandıran duygular yaşayacaksınız. Oldukça hayırlı ve bereketli geçecek bu dönemde ailenizle ilgili sizi çok mutlu edecek bir haber alacak ya da bir sürprizle karşılaşacaksınız. Önünüze çıkacak bir yol ayrımında hayatınızla ilgili karar almak zorunda kalacaksınız. Bu kararı alırken mutlaka ailenizle de konuşmalı fikirlerini almalısınız. Atacağınız tek bir adımla içine gireceğiniz yepyeni bir hayat olabilir. Bu yüzden çok iyi düşünüp, kendiniz için en iyi olacağını düşündüğünüz kararı vermeniz gerekmektedir. Size biraz kırgın olan yakın bir akrabanızın bu zamanda gönlünü almalısınız. Özellikle ailenizin desteği sizin için çok önemlidir. Ne olursa olsun her zaman sizi destekleyen ailenize her zaman her anınızda ihtiyacınız vardır. Etrafınızdaki insanları iyi tanımanız gerekmektedir. Herkesin sizin gibi iyi olduğunu düşünmek yerine insanların biraz kötü taraflarının da farkına varmalısınız.

Yakın zamanda akrabalarınızın birinden alacağınız bir evlilik haberine işaret eder. Bu haber ile siz ve aileniz çok büyük bir mutluluk yaşayıp tez zamanda düğün hazırlıklarına başlayacaksınız. Aynı zamanda yine aile içinden gelecek olan bir bebek haberi olarak da yorumlanabilir. Bu haberler sayesinde sıkıntı dolu günlerden sıyrılıp, mutlu, huzurlu yaşayacaksınız. Şanslı olacağınız bu dönemde önemli gelişmeler ve güzel günler beraberinde gelecektir.

İş ve Kariyer

Kariyerinizde zirvede olacağınız bir dönem yaşayacaksınız. Bolluğun, kazancın, zenginliğin bir işaretidir ve mal, mülk sahibi olacağınızı gösterir. İş hayatınızda büyük gelişmeler yaşayacaksınız. Başarılarınızın artacağı bu dönemde itibar sahibi saygın birisi haline geleceksiniz. Etrafınızdaki herkes sizi örnek alacaktır. Arkadaşlarınızdan birisiyle ufak bir ortaklık girişiminde bulunacaksınız. Yaptığınız bu ortaklık sayesinde kazançlı çıkacak, düşündüğünüzden daha da başarılı bir konuma ulaşacaksınız. İşiniz dolayısıyla sık sık yurt içi veya yurt dışı seyahatlere çıktığınızdan, kendiniz için yeni iş imkanları yaratacaksınız.

Bu dönemde sizin için daha iyi olabilecek iş imkanları karşınıza çıkacaktır. Ani bir karar ile sektör değişikliği yapıp, hayatınızı tamamen değiştirebilirsiniz. Vereceğiniz her türlü kararda aileniz ve sevdikleriniz hep yanınızda ve size destek olacaklardır. Maddi kazancınızda meydana gelen artış sizi oldukça rahatlatacaktır. Ayrıca bu dönemde fazlasıyla hayırlı iş yapacaksınız. Maddi kazancınızın çoğunu yardıma ihtiyacı olan insanlara veya eğitime katkı sağlayan kurumlara bağışlayacaksınız. Evinizde artan bolluk, bereket ve huzur sevdikleriniz ve ailenizle beraber mutlu bir yaşam sürmenizi sağlayacaktır.

Sağlık

Uzaktaki bir akrabanızı uzun süreli bir rahatsızlığa yakalanması bu dönemde sizi ve ailenizi biraz üzüp yıpratacak olsa da hemen toparlamanızı sağlayacaktır. Fakat özellikle sizin geçireceğiniz kısa dönem bir rahatsızlık bir süreliğine işlerinizin aksamasına sebep olacaktır. Kısa sürecek olan bu rahatsızlığı hemen atlatacaksınız fakat sağlığınıza oldukça dikkat etmek gerekmektedir.

Yoğun iş temposunda olduğunuz bu dönemde beslenmenize oldukça dikkat etmeniz gerekmektedir. Öğünlerinizi atlamamalı, bol vitamin içeren meyve ve sebzeler tüketmeye dikkat etmelisiniz. Vücut direncinizin düşmemeli ve bağışıklık sisteminiz zayıflamamalıdır. Ayrıca hayatınıza yavaş yavaş sporu sokmaya çalışmalı, boş vakitlerinizi spor yaparak değerlendirmelisiniz. Bedensel sağlığınıza da dikkat etmeli, formunuzu korumalısınız.


 

Kahve Falında İki Tane Yüzük

Kahve falında iki tane yüzük görmek, bu sembolün yanında çıkan diğer şekillere bakılmaksızın sadece yüzük ve falına bakılan kişi dikkate alınarak yorumlandığı zaman, ilk olarak nişan ya da düğün gibi hayırlı bir olayın habercisi olarak yorumlanır. Bulunduğu konumu da bu olayın ne zaman gerçekleşeceği ile ilgili bilgi verir. Örneğin, ne kadar aşağıda görünüyorsa bu olayın yakın zamanda gerçekleşeceğini ifade eder, fakat fincanın üst kısmına yakınsa bu zamanın uzayacağına işaret eder.

Şu şekilde de anlatılabilir. İş yaşamında çok başarılı bir sürece gireceğini ve bu başarıya bağlı olarak da maddi yönden rahat bir konuma yükseleceği şeklinde yorumlanmaktadır. Bazı fal yorumcularına göre fal sahibini çok mutlu edecek bir haber alacağına ya da yine çok mutlu olacağı bir olay yaşayacağı şeklinde de yorumlanır. Sadece bir adım atarak içinde olacağın yepyeni bir başlangıç var. Eğer cesaret edip bu adımı atarsan çocuklarına beklediğinin üstünde bir gelecek hazırlayabilirsin. Etrafında dost gibi görünen iki yüzlü üç insan var. Seni aldatıp, senden çıkar sağlamaya çalışan bu insanlara dikkat et. Eşinin sana hazırlayacağı güzel sürpriz karşısında sevinç gözyaşlarına boğulacaksın.

Hayatında yolunda gitmeyen kötü ne varsa 5 vakit içerisinde hepsinden kurtulacaksın. Güzel şeyler hanenin üzerine adeta güneş gibi doğmuş. Büyük miktarda eline geçecek olan parayı yatırım olarak değerlendirmen kazancının artmasını sağlayabilir. Eşin ile aranda durup sürekli kavga etmenize neden olan o kadın sonunda hayatınızdan çekip gidiyor.Eşinle eski huzurunuza yeniden kavuşacaksınız.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Sayılar


 

Kahve Falında Kuşun Ağzında Yüzük Görmek

Kahve falında kuşun ağzında yüzük görmek, genel anlamda nişan ve evliliğe delalettir. Kimi falcılara göre bu her zaman güzel bir olay olacağına işaret edecektir. Ya kişi ya da o kişinin yakınlarından biri evlenecektir, bunun yanı sıra kişi ya da yine bir yakını çocuk sahibi olacaktır denilebilir. Kişi evli değil ise, yakın bir zamanda nişanlanacağına ve daha sonra akabinde yuva kuracağına, eğer evli ise ailesine yeni bir üyenin daha katılacağına yani hamileliğe işaret eder.

Maddi kazançta artış olacağına ve mülk sahibi olunacağına işaret eder. Birçok fal yorumcusuna göre kısmetin, bolluğun, kazancın, zenginliğin bir işaretidir. Kişinin özel hayatında yaşayacağı mutlulukla dolu güzel gelişmeler olacağı şeklinde de yorumlanır. Şansın artması, başarıların çoğalması, maddi kazanç elde etme gibi yorumlar da görülmektedir.

İnsanların sürekli iyi olduklarını düşünmek, onların kötü yönlerini görmene engel oluyor. Bu huyun yüzünden çok yakının olan birinden zarar göreceksin. Fikirlerin ve davranışların arasındaki tutarlılık çevredekilere güven veriyor. Bu güven sayesinde aileden birine önemli bir konuda yardım edeceksin. Sürekli erteleyip durduğun bir işi, başkası yapacak. Bu durum canını çok sıkacak. Sıkıntı dolu günlerden sıyrılıp, mutlu, huzurlu, bolluk içerisinde yaşayacağın şanslı bir döneme giriyorsun. Hem aşk, hem iş hayatında yaşanacak önemli gelişmeler güzel günleri beraberinde getirecek. Hiç düşüncenizde yokken bir anda nişanlınla birlikte alacağınız bir ev, kafandaki soru işaretleri ve olumsuz düşünceleri silip atacak. Alacağın terfi ile hayatın tamamen rayına oturacak.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kuş


 

Kahve Falında Kırık Yüzük  Görmek

Kahve falında kırık yüzük görmek, evlilik anlamında bir anlaşmaya varılacağını ancak bu anlaşmanın sonunda tatsızlıklar olacağını ve bozulmalar meydana geleceğini gösterir. Çocuklarını evlendirecek iki aile arasındaki sorunları temsil eder. Birbirini seven iki gencin çok büyük zorluklarla bir araya geleceklerine ve evliliğin ardından da bu zorlukların devam edeceğine dair bir işarettir. Ailenin rızası olmadan yapılan evlilikleri temsil eder. Sevgiyle, aşkla ve sadakatle ayakta duran ancak aile desteği olmadığı için bir tarafı her zaman eksik olan evliliğin habercisidir.

Gelinin ya da damadın rızası olmadan yalnızca ailelerin karar vermesiyle yapılmış evliliğe de işaret eder. Ruh eşini arayanlar içinse bir süre daha bekleyecekleri yönünde önemli bir işaret olarak yorumlanır. Evlilik konusunda acele eden, yalnızca çevrenin baskısından kurtulmak için evlenmeyi düşünenlerin dikkatli olması gerektiğine dair de önemli bir semboldür. Hem gönül işlerinde hem de evlilik konusunda herkesin hemfikir olmadığı bir işe girmemek gerektiğini gösterir. Duygusal konularda dikkatli davranmak yönünde bir işaret olarak yorumlanmaktadır.

Eskiye dair unutmak istediğiniz ne varsa burnunuzun dibinde bitiyor. Sırf bu sebepten ötürü tayin isteğinde bulunabilirsiniz. Nişanlınız ile biraz gergin konuşmalar yaşayabilirsiniz fakat görüşmenin sonucu tatlıya bağlanacak üzülmeyin. Bu aralar kilo aldığınızı düşünüp strese giriyorsunuz ama erkekler balıketli hanımları daha çok seviyor bunu aklınızdan çıkartmayın. Sinirlerinize iyi gelecek bir kaçamak planlıyorsunuz.


 

Kahve Falında Pırlanta Görmek

Gerçek anlamına istinaden iyi ve güzel gelişmelerin habercisidir. Fincanda telvelerin oluşturduğu şekillerin arasında ise bir kimsenin yakın zaman içerisinde eline hiç beklemediği bir yerden, beklemediği bir anda eline bir miktar para geçecek demektir. Aynı zamanda siluetinin yakınlarında kuş veya yolların olması onun geleceği mekâna işaret eder.

Birlikte ortaya çıkan kuş veya yollar paranın çok uzak mesafelerden elinize geçeceğinin veya uzun süredir zahmetini çektiğiniz bir olay sonucunda elde edeceğinizi gösterir. Maddi anlamının yanı sıra kötü ve hayırsız sandığınız olayların arkasında saklı olan, gizli ve bir o kadar da hayırlı, güzel işlerin işaretidir. Uzun süredir uğraştığı bir olayın sonucunu elde etmiştir fakat beklediği gelişmeler meydana gelmediği için kötü olarak değerlendirmektedir. Halbuki geçen zaman ile birlikte aslında onun için ne kadar faydalı bir olaya kapı açacağını görecek demektir. Fakat önceden de söylediğimiz gibi bu ayrıntıları fark etmesi için belli bir süre geçmesi gerekmektedir. Büyüklüğüne ve şekline göre de yorumlanabilir. Yüzük, tıpkı gerçek anlamındaki gibi yakın zamanda falın sahibinin veya çok yakın bir arkadaş ya da akrabasının evleneceğinin göstergesidir. Bu yüzüğün etrafı aydınlık ve açık ise hayırlı bir evlilik olacak demektir. Karanlıklar içerisinde zorlukla fark ediliyorsa evliliğin mutlu bir evlilik olmayacağına ve kişinin çeşitli sorunlar ile karşılaşacağına işarettir. Parlak ve pırıl pırıl günler beklediğini de gösterir. Kişi çevresinde parlayacak ve ardı arkasına gelen başarılar ile fark edilebilir bir saygınlığa ulaşacaktır. Bu elde ettiği başarılar sonucunda kendisinin bile hayal edemediği miktarlarda paralar kazanacak demektir.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Tek Taş


 

Kahve Falında Pırlanta Yüzük Görmek

Bir işe atılacağınıza ve bu yolda sağlam ve emin adımlarla ilerleyeceğinize işaret eder. Uzun süredir aklınızda olan bir işe uzaktan gelecek bir akrabanız yardımı ile başlayacak, sonrasında hiç beklemediğiniz kadar başarılı olacak ve yine hiç tahmin edemeyeceğiniz paralar kazanacaksınız. Fal sahibinin hayatında her şey yoluna girecek ve bu iş hayatındaki başarılarla beraber gelecek demektir. Size bu iş konusunda yardım edecek olan akrabanız zamanında oldukça güvenini kazandığınız bir insan. Farkında olmadan bu kişiye çok büyük bir iyilik yapmışsınız. Size yardımları bunu unutamadığı için olacaktır. Bu kişinin güvenini kaybetmemeye çalışın, ileride de çok faydasını görebileceğiniz biri çünkü. Aklınızın sevgilinizden başka birine kayacağına delalettir.

Uzun süreli bir ilişkiniz var bu kadar süreyi, bu aşkı göremeyecek kadar kör edecek biri çıkacak karşınıza. Bir süre etrafınızda dolanacak, aklınızı çelmeye çalışacak, zamanla siz de ona kanmaya başlayacaksınız. Bu insan çok tehlikeli. Aman uzak durun. Hayatınızı tepetaklak edebilecek birisi bu. Bu kişiye uyduğunuz taktirde çok büyük pişmanlıklarınız olacak, etrafınızda bir çok insanı karşınıza alacak, uzun dönemde de zaten bu insanla mutlu da olamayacaksınız. Sizi çok seven sevgilinizin ahını almamaya çalışın, bu konuda oldukça dikkatli davranın çünkü bu insan sizi tüm saflığıyla, her şeyinizle seviyor, ahını almanız hiç iyi sonuçlar doğurmayacaktır.


 

Kahve Falında Elmas Görmek

Zenginliğin ve rahatın işaretidir. Bekar olanlar için çok zengin, aynı zamanda serveti herkesin dilinde olan bir eş adayıyla tanışmaktır. Okumaya devam edenler içinse herkesin hayalini kurduğu büyük ve köklü bir kurumda, çok iyi bir pozisyonda çalışmaya başlamaktır. Başarı ve mutluluk anlamlarına da gelir. Çok değer verdiğiniz ancak sizden uzakta yaşayan birinden çok güzel haberler alacağınızı ya da o kişinin bir daha ayrılmamak üzere sizin yanınıza geleceğini gösterir. İyi insanlarla karşılaşmak; hem iş hem aile ortamında her zaman anlayışla karşılanmak demektir.

Halis, saf ve temiz duyguları ifade eder. Devam eden bir ilişkiniz varsa sevgilinizin sizi düşündüğünüzden çok daha fazla sevdiğini gösterir. Eşinizle ve çocuklarınızla sık sık çatışsanız bile aslında sizi çok sevdiklerinin ve size tahmininizden çok daha fazla değer verdiklerinin göstergesidir. Uzun zamandır yaşadığınız maddi sıkıntıların son bulması, buna bağlı olarak insanların size bakış açısının değişmesidir. Eğer çok büyük ve bol kırıklıysa çok büyük projelere imza atan birini temsil eder. Aynı zamanda zeki, aklına herkesin ihtiyaç duyduğu, bilgi ve tecrübe sahibi, çok değerli birinin işaretçisidir. Hayatınızda size yol gösterecek birinin olduğunu ya da şu an yoksa bile yakın zamanda böyle biriyle tanışacağınızı gösterir. Mutluluğu, parayı ve aşkı aynı anda bulmaya çok yakın olmaktır. İşleriniz iyi giderken bir yandan aşk hayatınızla ilgili radikal kararlar alacak ve bu kararların neticesinde büyük mutluluklar yaşayacaksınız. Ailenizden ve arkadaşlarınızdan karşılıksız olarak çok büyük maddi destekler almak ve bu destekle çok daha fazla başarılar elde etmektir. Ayrıca oldukça iyi okullarda eğitim alan insanların göstergesidir. Bu kişi siz olabileceğiniz gibi, sevgiliniz, eşiniz ya da çocuklarınız da olabilir.


 

Kahve Falında Mücevher Görmek

Kariyerinizde çok sükse yapacağınız bir sürecin sizi beklediğinin haberini verir. Nefes aldığınız şu güne değin verdiğiniz tüm emeklerin, sahip olduğunuz azim ve hırs vesilesi ile meyvelerini toplamaya başlayacaksınız. İş yerinizde göz ardı edilemeyecek bir başarıya imza atıp kendinizi yöneticilerinize gösterip ispatlayarak mevkiinizde büyük bir yükseliş yaşayacaksınız. Buna istinaden de büyük kazançlar sağlayacak hayal ettiğiniz yaşamı sevdiklerinizle birlikte doyasıya paylaşacaksınız. Aynı zamanda iş hayatınızda sağlamış olduğunuz bu özgüven ve kazanç ile girişimci ruhunuz sayesinde yatırımlar yapıp bu yatırımlardan da iyi sonuçlar alacaksınız.

Bol kazanç iyi mevkii elde etmek olarak yorumlanmasının yanı sıra sağlıklı bir vücudu da simgeler. Ancak sıkça alkol tüketip sigara içiyorsanız nefes yolları ile ilgili bir takım rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz. Herhangi kötü bir alışkanlığınız yok ise sağlık durumunuz da iyi yönde ilerleyip stabil olacak yaşamınızı refah ve mesut bir biçimde idame ettirmenize olanak sağlayacaktır. Bol şaşaa, gösterişli bir yaşam ve saadeti garanti kılar. Tabi bunca güzel beklenti yalnız ve yalnız fal sahibinin azminin yanı sıra sebat etmesiyle gerçekleşecek olup, zengin bir yaşamın kapılarını aralamasına imkan sunacaktır.

Çok uzakta olan ama size gayet yakın olan akrabalarınız ile iletişime geçeceğiniz konular olduğunu haber verir. Bu ara sizi ve hanenizdeki herkesi oldukça hareketlendirecek olan bu konular büyük bir hızla ilerleyerek önemli sonuçlar doğuracak. Tanıdığınız ve çok sevdiğiniz iki kişinin hayatını birleştirme kararı da bunlardan biri olacak. Hatta bu karar sayesinde düzenlenen minik bir toplantı ile uzun süredir görmediğiniz sevdiklerinizi de görüp hasret giderebileceksiniz. Stres atmanıza vesile olacak bu olaylar sayesinde hayatınıza daha dinamik bir şekilde devam edebilirsiniz. Kısacası yeni kararlar yeni mutluluklar ile birlikte gelecek.


 

Kahve Falında Alyans Görmek

Fal sahibinin mutluluktan ağlayacağı bir duygu ile karşı karşıya kalmasına dalalettir. Bu duygu yoğunluğu ve yaşananların güzelliği karşısında göz yaşlarını tutamayan kişi bu mutluluğu çoktan hak eden bir insandır. Eğer fincanın dip kısmında beliren büyük bir alyans sembolüne rastlanıyorsa çok yakın zamanda bu mutluluğun bir yüzük ile taçlanacağı müjdesini verir. Saf ve temiz duyguların sembolü olmasından dolayı da sürekli olumlu yorumlar yapılmasına zemin hazırlar.

Sizler için evlilik gibi olayların artık vaktinin geldiğini düşünmenizden dolayı harekete geçen insanların olduğunu işaret etmektedir. Sizlerin evlenmeniz için çaba sarf eden insanların görüşmenizi istediği kişileri de mantıklı bir şekilde inceler iseniz belki de hayatınızın arkadaşının o kişi olabileceğini görerek hem kendinizi hem de karşınızdaki kişileri bir hayli mutlu edebilirsiniz. Bekar olan bir insan için evlilikleri işaret ediyor olsa bile evli olan insanlar için de ayrılık gibi kötü olayları da işaret etmektedir. Sizler ne kadar karşınızdakini iyi tanıyor olduğunuzu düşünerek hayatlarınızı birleştirseniz bile bazen tanıyamadığınız yönleri çıkabilir ve yolları ayırmayı düşünebilirsiniz. Sizlerin hem yaşayacak olduğunuz en mutlu haberleri hem de sizleri bir hayli üzecek olan kötü olayları da işaret etmektedir. Bu zaman içerisinde ne kadar mantıklı adımlar ile ilerler iseniz işte o zaman sizler kazanacak ve herkes tarafından takdir edilen birisi olabileceksiniz. Fakat sadece duygular ile hareket eder iseniz de pek kazanamayıp genellik ile kayıp edebileceksiniz.

Bazı fal yorumcularına göre aşırı ilgi meraklısı bir kişiliğe dalalettir. Bu kişilik bazı kalabalık ortamlarda ilgiyi kendi üzerine çekebilmek için o kadar büyük bir çaba sarf eder ki artık herkes sadece sussun diye ona odaklanacak. Kişinin çok yakın bir akrabası olan bu kişi illallah dedirtse bile yapacak çok fazla bir şey yoktur. Zamanla onun varlığına ve dikkat çekme çabalarına herkes alışacaktır. İşin garip tarafı ise gayet akıcı konuşan ve ses tonu güzel olan bu insan bazı durumlarda fal sahibinin kurtarıcısı bile olabilir. Fincandaki diğer şekiller ile birlikte okunduğu zaman çok daha farklı anlamlara gelebilmektedir. Örneğin bir ağacın dalında asılı ise ertelenmesi gereken hayırlı bir iş, masanın üzerinde duruyorsa karlı bir iş ortaklığı anlamına gelirken, zincire geçirilmiş şekilde belirmişse hayat arkadaşının çaresiz duruma düşmesi ve yardım talep etmesi ile yorumlanır. Fal tabağında belirmiş ise fal sahibinin elinde olmayan nedenlerden dolayı ailesini ihmal etmesine ve bu yüzden vicdan azabı çekmesine dalalettir ama bu süreç kısa süre sonra sona erecek ve kişi herkesin gönlünü almayı başaracaktır.


 

Kahve Falında İki Alyans Görmek

Çok mutlu haberlerle yorumlanmaktadır. Bu sembol öncelikle hayırlı bir eşe ve hayırlı olacak bir evliliğe delalet eder. Fal sahibinin mutluluğunun git gide artacağını, huzurun tekrar yerine geleceğini ve hayırlı haberler duyacağını ifade eder. Falda çıkan iki tane alyans sembolü bolluğun ve bereketin de habercisidir. Evinize yatılı misafirler gelebilir. Bu misafirler hem arkadaşlarınız hem de akrabalarınız olabilir. Büyük bir sevinçle karşılayacağınız bir bebek haberi alabilirsiniz. İş hayatınızda hiç beklemediğiniz bir takım gelişmeler yaşayabilirsiniz ; yeni bir işe başlayabilir, bir üst mevkiye terfi edebilir ya da iş hayatınızda patronunuz ya da iş arkadaşlarınızla olumlu olaylar yaşayabilirsiniz.

Evinizdeki iç huzurun günden güne artacağını gösterir. Mutluluk evinizde daima olacaktır. Maneviyatı oldukça güçlü olan insanlarla bir araya gelecek ve güzel vakit geçireceksiniz. Ayrıca bazı yorumculara göre de falda iki tane alyans görmek kısa bir süre içinde uzun süredir çabaladığınız emeklerinizin karşılığını almaya başlayacağınızın işaretidir.

Kafanda bir ton soru işaretleri dolu. İlişkin bitmiş olabilir ama hala senin kalbin ve aklın onda. Fakat gururlu bir insansın. Dışarıdan çok olumsuz yönde düşünceler almaktasın. Fakat bunları takmamalısın. Arkandan kuyunu kazmaya çalışan arada gezen bir kadın var. Senin hatanı bekliyor. Dikkat etmelisin.


 

Kahve Falında Kırık Alyans Görmek

Gerçek hayatta sevdiğiniz kişi ile birliktelik anlamına gelmektedir, ancak durum kahve falında tam tersi bir konumdadır. Birlikte olduğunuz kişi ile kısa bir süre içinde yollarınızı ayıracağınıza işaret etmektedir. Yorumlanması kişinin hayatına bakılarak yapılmalıdır. Eğer evli değil ise çok yakın bir zamanda bir evlilik yapacağını gösterir. Fakat kişi evli ya da nişanlı ise dikkat etmesi gereken olaylar ve durumlar mevcuttur. Yaşadığı olaylardan dolayı dikkatli ve temkinli hareket etmesi gerekmektedir.

Fal içerisinde tek başına yorumlanmamalıdır. Bu sembolün çevresinde bulunan diğer semboller de falın yorumunu etkilemektedir. Evli olmayan bir kişi için güzel yorumlar olsa da evli ve bir ilişkisi olan bir kişi için aynı şeyler söylenemez. Bundan dolayı kişi ilişkisi konusunda dikkatli adımlar atmalı ve daima sabırlı olarak hareket etmelidir.

Deniz kıyısı veya orman gibi doğayla iç içe olan bir yere gidip, birkaç gün kafa dinlemek istiyorsun. İlk fırsatta bunu yerine getirmen, senin için iyi olacak. Yalnız gitmek yerine, anlaştığın birkaç arkadaşla birlikte gitmek seni inanılmaz mutlu edecek. Üstelik arkadaşlarınla vakit geçirmeyeli epey olmuştu. Derdini, üzüntünü gittiğin yerde bırakıp, döndüğünde yeni bir hayata başlamanın tam sırası…


 

 Kahve Falında Nişan Yüzüğü Görmek

Hayatınızın her alanında hızınızın kesilmeye başlayacağını gösterir. Artık sürekli bir işten ayrılıp başka birini bulma konusunda eskisi kadar cesur olamayabilirsiniz. Çok sık seyahatlere çıkmak ve devamlı yeni yerler keşfetmek, ilgi çekici olmaktan çok yorucu hale gelmeye başlayabilir. Eğitim hayatınızda da sürekli farklı okullar, farklı dersler ve öğretmenlerle çalışmak sizi yorabilir ve bir okulda, aynı öğretmenlerle sabit kalmak isteyebilirsiniz. İnsanlarla bir dargın bir barışık ilerleyen hızlı ilişkileriniz de giderek daha durağan ve monoton hale gelecektir. Doludizgin ilerleyen hayatınızın bir takım engellerle karşı karşıya geleceğini gösterir. Önünüze baş edemeyeceğiniz insanlar, işler ya da ders ve sınavlar çıkabilir. Eskisi kadar enerji dolu ve mücadeleci hissetmemeye başlayacaksınız. Bu nedenle kendi iradenizle hızla ilerleyen hayatınıza düzen vermeniz sizin için daha az yıpratıcı olacaktır.

Birçok yerden haber beklediğinize ve beklediğiniz haberlerin hepsini hemen hemen aynı süre içinde alacağınıza dalalettir. Uzak bir yerden beklediğiniz haberle hemen yanı başınızdan alacağınız bir haber aynı anda gelebilir. Ancak alacağınız haberlerden bazıları sizi çok mutlu edeceği gibi bazıları da üzülmenize neden olabilir. Uzun zamandır görüşmediğiniz bir arkadaşınızdan güzel haberler alabilirsiniz. Hasta olan bir yakınınız varsa iyileştiğine dair güzel haberler duyabilirsiniz. Aşık olduğunuzu hissettiğiniz ancak size karşı aynı şeyleri hissedip hissetmediğinden emin olmadığınızdan birinden çok güzel sözler duyabilir ve sonu evlilik kararıyla bitecek güzel bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.