Kahve Falında Çeşme Görmek

Kahve Falında Çeşme Görmek
17 Şubat 2015 tarihinde eklendi, 2.232 kez okundu.

Kahve falında çeşme görmek mutluluğun, huzurun ve eğlencenin habercisidir. Kısa sürede bolluğa, zenginliğe ulaşmayı işaret eder. Hedeflere ve kısmetlere ulaşılacağını işaret eder. Sevincin, kazancın, bolluğun, neşeli zamanın, rahatlığın habercisidir. Hastalıklardan kurtulmanın ve şifanın sembolüdür. Fincanda görülen çeşme şekli aynı zamanda sağlığa kavuşmayı ifade eder. Aynı zamanda kişinin veya hane içinde bir kişinin varsa rahatsızlığından kurtulacağına ve sıhhatine kavuşacağına yorumlanır. Helal ve bol kazanç elde edileceğini yorumlanır. Şansınızın ve dilek kapınızın açık olduğu bir döneme girmek üzere olduğunuzun habercisidir. Fal sahibinin bir beraberliği varsa evliliğe, bir beraberliği yoksa yeni ve mutlu bir ilişkiyi işaret eder.

Ayrıca iş hayatındaki başarıyı, kariyerin yükseleceğini ve buna bağlı olarak kazancın da artacağını işaret eder. Ayrıca kahve sembolü yakın zamanda güzel haberler almak olarak da yorumlanır. Her anlamda kısmetin artması olarak yorumlanır. Fal sahibinin sıkıntılarının geçeceğine işarettir. Ancak kurumuş çeşme, maddi anlamda sıkıntı yaşanacağına işarettir. Ancak bu anlamlar sadece çeşme sembolü ile alakalıdır. Çeşme sembolünün yanında beliren diğer kavramlar bu anlamların yoğunluk kazanmasını sağlayabileceği gibi etkisiz kalmasını da sağlayabilir. Bu anlamda bütün olarak diğer kavramları da yorumlamak gerekir.

Bugüne kadar arkadaş olarak gördüğün, hoş muhabbetinin olduğu bir adama karşı hislerin derinleşecek. Bu adam duygularını farkettiğinde senden uzaklaşacak, yaşayacağın hayal kırıklığı büyük olacak. Bu aralar alacağın bir emir veya haber ile hayatının akışı farklı bir yöne doğru kayacak. Bu durum seni huzursuz etse de sonu hayırlı ve mutlu olacak.

Kahve Falında Akan Çeşme Görmek

Sevincin, eğlencenin ve huzurun işaretidir. Fal sahibi kısa bir süre içerisinde maddi kazanca, bolluğa, berekete işarettir. İyi anlamlara gelir ve kısmetlerinize ve hayallerinize kavuşacağınızın haberini verir. Ayrıca hastalıklardan kısa süre içinde kurtulmaya ve şifaya erineceğine işarettir. Eğer sizin ya da ailenizden bir kişi herhangi bir hastalığa sahipse kısa zamanda şifa bularak bu hastalığı atlatacaktır. Fakat kimi zaman da kötü haberler alacağınıza işaret olabilir.

İş ve okul hayatınızda bazı sorunlar yaşayabileceğiniz ancak çok çalışarak ve azminizden ödün vermeyerek bu sorunları aşacağınız anlamına gelir. Ayrıca bazı yorumculara göre ise dünya ve ahiret hayatınızın iyi olacağına bu yüzden yaptıklarınıza devam etmeniz gerektiğine, yanlış davranışlarda bulunmamanız gerektiğine işarettir. Eşiniz ve sevgiliniz ile de hayatınızda bazı sıkıntılı dönemler meydana gelebilir fakat bütün bunların sonu oldukça mutlu bitecektir.

Kasvetli günler sona erecek pek yakında, sadece biraz daha sabretmen gerekiyor. Kendini bitkin, umutsuz, çaresiz, yalnız hissediyorsun; bu kötü ruh halinden sıyrılmak için sosyal çevrelere katılmalısın. Katılacağın bir davette sabahlara kadar çok eğleneceğin, keyif alacağın görünüyor. Gelen davetleri geri çevirmemelisin. Üstelik mutluluk çok yakında kapını çalacağa benziyor. Belki dış görünümle ilgili değişiklik yapmanın vakti gelmiş olabilir, hem bu sana moral da verecek.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git