Kahve Falında Çeşme Görmek

17.02.2015
Kahve Falında Çeşme Görmek

Kahve falında çeşme görmek, fal sahibi için mutluluk, huzur ve eğlence anlamına gelir. Kahve falı yorumcularına göre falda çıkan çeşme: bolluğa, zenginliğe ulaşmayı işaret eder. Sevincin, kazancın, bolluğun, neşeli zamanın, rahatlığın habercisidir. Hastalıklardan kurtulma ve şifa demektir.

Şansınızın ve dilek kapınızın açık olduğu bir döneme girmek üzere olduğunuzun habercisidir. Fal sahibinin bir beraberliği varsa evliliğe, bir beraberliği yoksa yeni ve mutlu bir ilişkiyi işaret eder.

Ayrıca iş hayatındaki başarıyı, kariyerin yükseleceğini ve buna bağlı olarak kazancın da artacağını işaret eder. Ayrıca yakın zamanda güzel haberler almak olarak da yorumlanır.

Aşk Yorumu

Hayatınıza daha önceden girip çıkmış birisinin hala sizin etrafınızda dolaştığına işaret eder. Henüz bu kişinin varlığından haberdar değilsiniz fakat çok yakın zamanda tekrardan sizin karşınıza çıkma cesaretini gösterecektir.

Bu kişi ile tekrar yeni ve mutlu bir ilişkiye başlayacak, ona ikinci bir şans tanıyacaksınız. Bu kez size karşı oldukça farklı olacak bu kişi ile çok mutlu olacak ve macera dolu bir evliliğe doğru beraber adım atacaksanız.

Eğer evliyseniz şansınızın ve dilek kapınızın açık olduğu bir döneme girdiğinizin göstergesidir. Uzun zamandır eşinizle hayalini kurduğunuz bir şeyi gerçekleştireceksiniz ve bu sizi daha çok birbirinize bağlayacak.

Kısmetinizin oldukça artacağı bu dönemde, hiç beklemediğiniz birisinden bir aşk itirafı alacaksınız. Bu itiraf karşısında oldukça şaşıracak, fakat hisleriniz karşılıklı olmadığı için o kişiyi hayatınızdan çıkartmak zorunda kalabilirsiniz.

Son zamanlarda yaşadığınız tüm sıkıntılar son bulacaktır. Bu dönemde ilişkinizin çok göz önünde olmamasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Hayatınızın akışını değiştireceğiniz bir süreç yaşayacaksınız. Ayrıca kısa süre içerisinde uzun zamandır kurduğunuz hayallerinize kavuşacaksınız.

Daha önce yaptığınız hatalardan ders çıkarıp, aynı hataları bir daha tekrarlamayacaksınız. Sıkıntılı günleriniz sona erecek, sevdiklerinizle birlikte istediğiniz feraha kavuşacaksınız ve sosyal çevreniz genişleyecek.

Para Yorumu

Uzun zamandır maddi sıkıntılar çektiğinizi işaret eder. Ancak çok çalışarak ve azminizden ödün vermeyerek bu sorunları da aşacağınızı göstergesidir.

Eşinizle veya sevgilinizle yaşayacağınız tartışmalar iş hayatınızı az da olsa etkileyebilir. Fakat bütün bu sorunların ve tartışmaların sonu oldukça mutlu bitecek, sıkıntılı dönemi beraber atlatacaksınız.

Sabrınız ve kararlılığınız sayesinde çaresizliğin altından kalkacaksınız. İş hayatınızda güzel, bol kazançlı günler sizi bekliyor.

Size gelen teklifleri hemen geri çevirmeden önce iyice düşünüp karar vermelisiniz. Kara verirken ailenizin ve yakınlarınızın da fikrini almayı unutmamalısınız.

Özellikle bu dönemde sosyal çevreniz daha da genişleyecektir. Ayrıca çevrenizden gelecek yardımlarla da kazancınız artacak, yakın zamanda bütün hayallerinizi gerçekleştireceksiniz. Bu dönemde biraz dış görünümünüz ile ilgili değişiklikler yapacaksınız. Bu değişim sizin ruhsal olarak da daha iyi hissetmenize sebep olacaktır. Helal kazanç elde edeceğinizi gösteren bu figür aynı zamanda hayırlı işler içinde olacağınızın da göstergesidir. Karşınıza çıkacak biri sayesinde hayatınız hem maddi hem de manevi yönden güçlenecektir. Ayrıca bu kişi sizin hayatınızda bir nevi yol gösterici olacaktır, neyin yanlış neyin doğru olduğunu ondan öğrenecek, manevi duygularınız açılacaktır. Bu dönemde iyilikler ve hayırlı işler sizi bulacak, bu kişi vesilesiyle büyük işler başaracaksınız. Tüm dert ve tasalarınız akıp gidecek, sorunlarınızdan kurtulup, bolluk ve bereket içerisinde hayatınızı bütün sevdiklerinizle yaşayacaksınız.

Aile ve Yaşam Yorumu

Bu dönemde kafanızda büyütmüş olduğunuz bazı problemlerden tamamıyla kurtulacaksınız. Kendinizi daha huzurlu ve zinde hissedeceksiniz. Yakın zamanda yaşayacağınız kötü bir olay ile, elinizdeki şeylerin değerini çok daha iyi anlayacaksınız. Bütün dert ve tasanız bu süreçte akıp gidecektir. Özellikle aileniz desteğini eksik etmeyecektir. Bu dönemde ailenizle daha çok vakit geçirecek, onlara daha çok zaman ayıracaksınız. Ailenizden birisi bu sıralar maddi bir sıkıntı yaşayabilir ve sizden yardım isteyebilir. Sizin uzatacağınız yardım eli ile sıkıntıları ve üzüntüsü son bulacaktır. Ayrıca yakın çevrenizdeki birisinin bu dönemde iş bulması veya evlenmesi gibi bir olaya öncülük edecek, böylelikle hayırlı bir duruma da vesile olacaksınız.

Kafanızdaki kötü düşüncelerden kurtulup, ruhsal yönden rahatlayacaksınız. Kafanızdaki tüm tedirginliklerden kurtulup, karamsar düşüncelerinizi ortadan kaldıracaksınız. Geleceğinize daha pozitif bakacaksınız. İşi hayatınızda meydana gelen iyi yöndeki gelişmelerde hayata daha olumlu bakmanıza vesile olacaktır. Yaptığınız veya aldığınız hiçbir karardan pişmanlık duymayacaksınız. Yakın bir akrabanızdan gelecek evlilik haberi ile büyük bir sevinç yaşayacaksınız. Hedeflerinize kısa sürede ulaşacak, huzur ve eğlencenin tadını çıkaracaksınız. Sosyal çevreniz genişleyecek, hayatınıza giren yeni insanlarla hayatınıza renk gelecektir.

İş ve Kariyer Yorumu

Özellikle işinizde oldukça başarılı bir döneme girecek, helal ve bol kazanç elde edeceğinize işaret eder. İş hayatınızda kendinize yeni kapılar açacaksınız. Yakın çevrenizden birinin iş bulmasına vesile olurken aynı zamanda da şansınız açılacak. Eğitim ve kariyerinizde yükselecek ve buna bağlı olarak kazancınız da artacaktır. Aynı zamanda bu sembol yakın zamanda güzel haberler alacağınızı da simgelemektedir. Kısmetiniz ve başarınız artacaktır.

Daha önce yaşadığınız maddi anlamdaki sıkıntılar, sizi çok yıpratmış, hayatınızda sarsıntılı dönem geçirmenize neden olmuştur. Eğitim hayatınızda ufak tefek duraksamalar yaşayabilirsiniz. Fakat bu durumun sizi yıldırmasına izin vermemelisiniz. Moralinizi yüksek tutup, azminizden ödün vermemeli, temponuzu düşürmemelisiniz. İstedikleriniz kısa sürede gerçekleşmese de, pes etmemeli, hedefinizden asla şaşmamalısınız. Hedeflerinize ulaşmak için elinizden geleni yapacaksanız. Ayrıca uzun zamandır bir hastalıkla mücadele eden ailenizdeki birinden tez vakitte sağlığına kavuştuğuna dair müjdeli bir haber alacaksınız.

Sağlık Yorumu

Bu figür genel olarak sağlık ile ilgili yorumlanmaktadır. Tez vakitte sağlığa kavuşmayı işaret eder. Sizin veya yakın akrabalarınızdan birisinin uzun zamandır bir hastalıkla mücadele ettiğini gösterir. Yakın zamanda bu kişi ile ilgili alacağınız müjdeli bir haberi simgeler. Hastalıklardan kurtulmanın ve şifanın sembolü olarak bilinmektedir ve kısa süre içerisinde kişinin sağlığına kavuşacağının habercisidir. Ayrıca şansınız açık oluğunu da gösterir. Bu dönemde aileniz ile bağınızı fazla koparmamalı onlarla ilgilenmeli ve onlarla vakit geçirmelisiniz.

Tüm bunların yanı sıra kendi sağlığınıza da dikkat etmelisiniz. Sadece bedensel değil ruhsal olarak da sağlıklı kalmalısınız. Kısa süreli bir tatil dinlenmemiz ve kendinize vakit ayırmanız için iyi bir plan olabilir. Meydana gelen sağlık sorunlarını görmezden gelmeyip, mutlaka doktorunuza başvurmalısınız. Bütün sorunlarınızın üstesinden gelecek, bu zamana kadar çekmiş olduğunuz dert ve tasalarınız son bulacaktır. Geleceğinize odaklanıp, planlarınızı bu doğrultuda yapmalısınız. Hem eşinizle hem ailenizle, aile içi huzuru bulacak, bolluk ve bereketiniz her anlamada artacaktır.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.