Kahve Falında Çeşme Görmek

17.02.2015
Kahve Falında Çeşme Görmek

Kahve falında çeşme görmek, fal sahibinin mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir hayata sahip olacağı; yakın zamanda evleneceği anlamına gelir. Kişinin yaşadığı bir hastalık varsa kısa zamanda bu hastalıktan kurtularak şifaya kavuşacağına; hanesinde bolluk, bereket, sevinç ve rahatlık yaşanacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Hayatınıza daha önceden girip çıkmış birisinin hala sizin etrafınızda dolaştığına işaret eder. Henüz bu kişinin varlığından haberdar değilsiniz fakat çok yakın zamanda tekrardan sizin karşınıza çıkma cesaretini gösterecektir. Bu kişi ile tekrar yeni ve mutlu bir ilişkiye başlayacak, ona ikinci bir şans tanıyacaksınız. Bu kez size karşı oldukça farklı olacak bu kişi ile çok mutlu olacak ve macera dolu bir evliliğe doğru beraber adım atacaksanız.

Falda çeşme sembolü görmek, kısmetinizin artacağına ve hiç beklemediğiniz birisinden aşk itirafı alacağınıza işaret eder. Bu itiraf karşısında oldukça şaşıracak ve uzun zamandır hayalini kurduğunuz ilişkiye başlayacaksınız. Şansınızın ve dilek kapınızın açık olduğu bir döneme girdiğinizin göstergesidir.

Son zamanlarda yaşadığınız tüm sıkıntılar son bulacaktır. Bu dönemde ilişkinizin çok göz önünde olmamasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Hayatınızın akışını değiştireceğiniz bir süreç yaşayacaksınız. Daha önce yaptığınız hatalardan ders çıkarıp, aynı hataları bir daha tekrarlamayacaksınız. Sevdiklerinizle birlikte istediğiniz feraha kavuşacaksınız ve sosyal çevreniz genişleyecek.

Para Yorumu

Uzun zamandır maddi sıkıntılar çektiğinizi işaret eder. Ancak çok çalışarak ve azminizden ödün vermeyerek bu sorunları da aşacağınızı göstergesidir. Eşinizle veya sevgilinizle yaşayacağınız tartışmalar iş hayatınızı az da olsa etkileyebilir. Fakat bütün bu sorunların ve tartışmaların sonu oldukça mutlu bitecek, sıkıntılı dönemi beraber atlatacaksınız.

Sabrınız ve kararlılığınız sayesinde içerisinde olduğunuz çaresizliğin altından kalkacaksınız. İş hayatınızda güzel, bol kazançlı günler sizi bekliyor. Size gelen teklifleri hemen geri çevirmeden önce iyice düşünüp karar vermelisiniz. Kara verirken ailenizin ve yakınlarınızın da fikrini almayı unutmamalısınız.

Özellikle bu dönemde sosyal çevreniz daha da genişleyecektir. Ayrıca çevrenizden gelecek yardımlarla da kazancınız artacak, yakın zamanda bütün hayallerinizi gerçekleştireceksiniz. Bu dönemde biraz dış görünümünüz ile ilgili değişiklikler yapacaksınız. Bu değişim sizin ruhsal olarak da daha iyi hissetmenize sebep olacaktır.

Helal kazanç elde edeceğinizi gösteren bu figür aynı zamanda hayırlı işler içinde olacağınızın da göstergesidir. Karşınıza çıkacak biri sayesinde hayatınız hem maddi hem de manevi yönden güçlenecektir. Ayrıca bu kişi sizin hayatınızda bir nevi yol gösterici olacaktır, neyin yanlış neyin doğru olduğunu ondan öğrenecek, manevi duygularınız açılacaktır. Bu dönemde iyilikler ve hayırlı işler sizi bulacak, bu kişi vesilesiyle büyük işler başaracaksınız. Tüm dert ve tasalarınız akıp gidecek, sorunlarınızdan kurtulup, bolluk ve bereket içerisinde hayatınızı bütün sevdiklerinizle yaşayacaksınız.

Aile ve Yaşam Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre kafanızdaki kötü düşüncelerden kurtulup, ruhsal yönden rahatlayacaksınız. Kafanızdaki tüm tedirginliklerden kurtulup, karamsar düşüncelerinizi ortadan kaldıracaksınız. Geleceğinize daha pozitif bakacaksınız. Özellikle aileniz desteğini eksik etmeyecektir. Bu dönemde ailenizle daha çok vakit geçirecek, onlara daha çok zaman ayıracaksınız. Ailenizden birisi bu sıralar maddi bir sıkıntı yaşayabilir ve sizden yardım isteyebilir. Sizin uzatacağınız yardım eli ile sıkıntıları ve üzüntüsü son bulacaktır.

İşi hayatınızda meydana gelen iyi yöndeki gelişmelerde hayata daha olumlu bakmanıza vesile olacaktır. Yaptığınız veya aldığınız hiçbir karardan pişmanlık duymayacaksınız. Yakın bir akrabanızdan gelecek evlilik haberi ile büyük bir sevinç yaşayacaksınız. Hedeflerinize kısa sürede ulaşacak, huzur ve eğlencenin tadını çıkaracaksınız. Sosyal çevreniz genişleyecek, hayatınıza giren yeni insanlarla hayatınıza renk gelecektir.

İş ve Kariyer Yorumu

Özellikle işinizde oldukça başarılı bir döneme girecek, helal ve bol kazanç elde edeceğinize işaret eder. İş hayatınızda kendinize yeni kapılar açacaksınız. Yakın çevrenizden birinin iş bulmasına vesile olurken aynı zamanda da şansınız açılacak. Eğitim ve kariyerinizde yükselecek ve buna bağlı olarak kazancınız da artacaktır. Aynı zamanda bu sembol yakın zamanda güzel haberler alacağınızı da simgelemektedir. Kısmetiniz ve başarınız artacaktır.

Eğitim hayatınızda ufak tefek duraksamalar yaşayabilirsiniz. Fakat bu durumun sizi yıldırmasına izin vermemelisiniz. Moralinizi yüksek tutup, azminizden ödün vermemeli, temponuzu düşürmemelisiniz. İstedikleriniz kısa sürede gerçekleşmese de pes etmemeli ve hedefinizden asla şaşmamalısınız. Hedeflerinize ulaşmak için elinizden geleni yapacaksanız.

Sağlık Yorumu

Tez vakitte sağlığa kavuşmayı işaret eder. Sizin veya yakın akrabalarınızdan birisinin uzun zamandır bir hastalıkla mücadele ettiğini gösterir. Yakın zamanda bu kişi ile ilgili alacağınız müjdeli bir haberi simgeler. Hastalıklardan kurtulmanın ve şifanın sembolü olarak bilinmektedir ve kısa süre içerisinde kişinin sağlığına kavuşacağının habercisidir.

Tüm bunların yanı sıra kendi sağlığınıza da dikkat etmelisiniz. Sadece bedensel değil ruhsal olarak da sağlıklı kalmalısınız. Kısa süreli bir tatil dinlenmemiz ve kendinize vakit ayırmanız için iyi bir plan olabilir. Meydana gelen sağlık sorunlarını görmezden gelmeyip, mutlaka doktorunuza başvurmalısınız. Bütün sorunlarınızın üstesinden gelecek, bu zamana kadar çekmiş olduğunuz dert ve tasalarınız son bulacaktır.


Kahve Falında Akan Çeşme Görmek

Falda akan çeşme, fal sahibinin yeni bir işe başlayacağı; hanesine bolluk, bereket ve huzur geleceği anlamına gelir. Kişinin ailesinde barışın hakim olacağına ve uzun süredir dargın olanların barışacağına işaret eder. Hayallerinize ulaşmanız için büyük bir fırsatın karşınıza çıkacağına delalet eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.