Kahve Falında Çeşme Görmek

Kahve Falında Çeşme Görmek
17 Şubat 2015 tarihinde eklendi, 2.011 kez okundu.

Kahve falında çeşme görmek mutluluğun, huzurun ve eğlencenin habercisidir. Kısa sürede bolluğa, zenginliğe ulaşmayı işaret eder. Falda çeşme görmek hedeflere ve kısmetlere ulaşılacağını işaret eder. Faldaki çeşme sevincin, kazancın, bolluğun, neşeli zamanın, rahatlığın habercisidir. Falda çeşme görmek hastalıklardan kurtulmanın ve şifanın sembolüdür. Fincanda görülen çeşme şekli aynı zamanda sağlığa kavuşmayı ifade eder. Aynı zamanda çeşme sembolü fal sahibinin veya hane içinde bir kişinin varsa rahatsızlığından kurtulacağına ve sıhhatine kavuşacağına yorumlanır. Falda çeşme görmek helal ve bol kazanç elde edileceğini yorumlanır. Çeşme sembolü şansınızın ve dilek kapınızın açık olduğu bir döneme girmek üzere olduğunuzun habercisidir. Çeşme sembolü fal sahibinin bir beraberliği varsa evliliğe, bir beraberliği yoksa yeni ve mutlu bir ilişkiyi işaret eder.

Kahve Falında Çeşme Görmek Ne Anlama Gelir ?

Çoban Çeşmesi

Kahve falında çeşme görmek ayrıca iş hayatındaki başarıyı, kariyerin yükseleceğini ve buna bağlı olarak kazancın da artacağını işaret eder. Ayrıca kahve sembolü yakın zamanda güzel haberler almak olarak da yorumlanır. Çeşme sembolü her anlamda kısmetin artması olarak yorumlanır.

 

Falda Çeşme Görmek

Çeşme sembolü fal sahibinin sıkıntılarının geçeceğine işarettir. Ancak kahve falında kurumuş çeşme görmek maddi anlamda sıkıntı yaşanacağına işarettir. Ancak bu anlamlar sadece çeşme sembolü ile alakalıdır. Çeşme sembolünün yanında beliren diğer kavramlar bu anlamların yoğunluk kazanmasını sağlayabileceği gibi etkisiz kalmasını da sağlayabilir. Bu anlamda bütün olarak diğer kavramları da yorumlamak gerekir.

Kahve falında çeşme görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Kahve falında çeşme görmenin anlamı ve çeşmenin kahve falı yorumu

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git