Kahve Falında Minare Görmek

06.04.2015
Kahve Falında Minare Görmek

Kahve falında minare görmek, fal sahibinin uzun bir zamandır beklediği yardımın kısa süre içerisinde kendisine geleceği anlamına gelir. Kişinin hayatında kazanç kapılarının teker teker açılacağına, küslüklerin son bulacağına ve yakında hayırlı bir alarak çok mutlu olacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Bir zamanlar oldukça samimi olduğunuz bir kişi ile ilişkinin yenileneceğini gösterir. Bu kişi ile aranızda yaşanan tüm yanlış anlaşılmaları hallederek yeni bir başlangıç ​​yapacağınıza ve eskisinden daha iyi anlaşacaksınız.

İletişim konusunda yaşadığınız bazı sorunlardan dolayı eşinizle aranızın biraz limoni olduğuna fakat kendinizi affettirecek bir yol bularak kırılan kalbini onararak aynı hataya düşmemek için uğraş vermeniz gerektiğini gösterir.

Falda minare görülmesi, hayatınızda bulunan kişi ile yakaladığınız uyumlu beraberliğin adım adım evlilik yolunda gittiği anlamına gelir. Hiç beklemediğiniz bir zamanda çok güzel bir evlilik teklifi alacağınıza ve unutulmaz bir an yaşayacağınıza işaret eder. Bu teklif karşısında oldukça şaşıracak, eliniz ayağınız bir birine girecek hatta ne cevap vereceğinizi bile unutacaksınız. Heyecanınız biraz geçince unuttuğunuz evlilik teklifine evet diyerek kendinizi çok şanslı ve mutlu hissedeceksiniz.

Evliliğinizde yaşanan bazı sorunların altında yatan sebepleri düşünerek kendinizi üzmektesiniz. Fakat asıl sorun ailenize yakın ve sizi kıskanan birinin varlığıdır. Bu kişinin hayatınıza fazlası ile girmiş olması ve bir çok şeyi bilmesi; evliliğinize nifak sokmasına ve eşinizle tartışarak sorun yaşamanıza neden oluyor. Verdiği açık ile farkına varacağınız bu durum, onunla ilişkinizi kesmenize ve evliliğinizin üzerinde dolaşan kara bulutların dağılarak eski huzurlu ve mutlu günlere yeniden anlamına gelir.

Sosyal çevrenizde çok iyi anlaştığınız ve sizin içinde oldukça özel bir arkadaşınız, hislerinin arkadaşlıktan daha öteye olduğunu itiraf ederek sizinle ciddi bir gelecek düşündüğünü söyleyecek. Bu durum karşısında çok şaşıracak ve ona hiç o gözle bakmadığınızı o yüzden duygusal bir ilişki yaşayamayacağınızı söyleseniz bile düşünmeniz için size zaman tanıyacak. Kendinizle baş başa kaldığınızda aslında en iyi arkadaşınızın en iyi eş adayı olması kafanıza yatarak aklınıza da düşmesine neden olacak.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre yardım konusunda ihtiyaç duyduğunuz anlarda yakın arkadaşlarınıza güvenip destek alabileceğinizi, her zaman yanınızda olacak kadar size bağlı kaldıklarını gösterir. Maddi problemleriniz için yardım ve rehberlik alarak içinde bulunduğunuz durumdan kurtulacaksınız. Beraberinde ise başarılı olan kişilerin yaşamlarından ve tecrübelerinden ilham alarak ulaşmak istediğiniz hayatı yeniden inşa etmeye çalışacaksınız.

İçinde bulunduğunuz durumu daha iyi şartlara getirme arayışı içinde olmanız kafanızda farklı farklı projeler oluşturmanıza ve bir çıkış yolu bulmaya uğraşıyorsunuz. Ufak tefek denemelerden istediğiniz performansı alamamak ve kısa süre içinde hedefinize ulaşmak için daha iyi bir yol bulma arzunuz bu denemelerden vazgeçip tamamen işinize odaklanmanız daha iyi sonuçlar almanızı sağlayacak.

Ailenizden destek alarak kurduğunuz iş yeriniz özverili çalışmanız ile her geçen gün daha da iyiye giderek beklenenden önce kara geçmenizi sağlayacak. Fakat bu süreçte ailenizden aldığınız maddi desteği yavaş yavaşta olsa ödemeniz yeniden ihtiyaç duyduğunuzda istemeye yüzünüzün olmasını sağlayacaktır.

Aile ve Yaşam Yorumu

Gelecekte güvenilir ve sırdaş bir dostun olacağına ve yeni insanlarla tanışarak farklı bir yaşamın içine girerek kendinize kültürel açıdan geliştirme imkanı bulacaksınız. Her türlü manevi desteğe ihtiyacınızın olduğunu gösterir. Allah’a dua ederek iç sesinizi susturmaya çalışmanız ve yaşadıklarınız için O’na sığınmanız doğru yolu bulmanızı sağlayarak manevi açıdan huzur bulmanıza yardımcı olacak.

İş ve Kariyer Yorumu

Falda cami minaresi sembolü, iş hayatınız ile ilgili mümkün olan en iyi sonucu alacağınız bir karar vermek üzere olduğunuza fakat dikkatli olmanız gerektiğine işaret eder. Aksi halde ilerleyen zaman içinde pişman olacağınız durumlarla karşı karşıya kalabileceğinizin habercisidir. Bu duruma düşmemek için bir an önce iyi bir danışmandan yardım almanız ve kendinizi toparlayarak, hedeflerinize ilerlerken neler yapmanız gerektiğini düşünmeli ve doğru şekilde uygulamaya çalışmalısınız.

Her zaman işinizde başarılı olma ve sizden bekleneni en iyi şekilde yapmaya çalışan bir mükemmeliyetçi bir yönünüz var. Hırslı ve azimli oluşunuz pratik zekanız her zaman başarılı olmanızı sağlıyor. Bu yönünüzden dolayı yöneticiniz üstesinden gelinmesi oldukça güç olan bir projeyi sizin hazırlamanızı isteyecek. Bu işin üstesinden gelmekte zorlansanız bile verilen süreden önce projeyi hazırlayacaksınız. Bu proje sayesinde iş yerinde herkesin takdirini toplayacak ve kısa sürede yükselerek hak ettiğiniz mevkiye geleceksiniz.

Sağlık Yorumu

İşte fazlası ile yorulduğunuz için evde pelte gibi yatıyor ve sabahları da zorlanarak kalkıyorsunuz. Bu durum işinizden de uzaklaşma veya isteksizlik duymanıza neden olacağı için kendinize biraz bakmanız ve kaslarınızı çalıştırarak güçlenmesi için düzenli spor yaparak ağrılarınızın önüne geçebilirsiniz. Ayrıca düzenli ve dengeli beslenmek vitamin eksikliği yaşamamanız için önemli bir etken.

Hamilelik dikkat edilmesi gereken bir dönem. Bu süreçte özellikle ağır hareketlerden ve zorlu işlerden kaçınılması gerekir. Eğilip kalkarken bile gücü belinize vermemelisiniz. Zaten vücut bir değişim sürecinde olduğu için yaşanan bazı sağlık sorunlarına daha fazlasını ekleyerek hatta bebeğinizin sağlığına da zarar vermeniz söz konusu olabilir. Biraz titiz olmanız kendinizi yormanıza sebep olabilir. Fakat bu süreçte sağlıklı bir bebek dünyaya getirmek için kendinizden çok bebeğinizi düşünerek hareket etmeniz gerekir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.