Kahve Falında Minare Görmek

Kahve Falında Minare Görmek
6 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 3.942 kez okundu.

Kahve falında minare görmek fal sahibine dini bütün bir insandan gelecek manevi yardıma dalalettir. Bazı konularda kendini ve etrafındakileri aşırı şekilde sorgulayan fal sahibinin böyle bir yardıma gerçekten ihtiyacı olacaktır. Fal fincanının dip kısmında beliren yüksek bir minare ise fal sahibine hediye edilmek istenen bir eşyayı simgeler fakat bu kişi fal sahibinden pek yüz bulamadığı için hiçbir girişimde bulunmaya cür’et edemiyordur. Dış görünüş itibari ile etrafına ilgisiz gibi duran fal sahibi kendi kısmetini kapatmak konusunda çok beceriklidir.

Bir diğer anlamı ile kendini ifade etme şekilleri aramaktır. Eşi ile iletişime geçmeyi doğru bir şekilde başaramadığını düşünen fal sahibi, onunla iletişim kurmak adına farklı yollar deneyecektir ve bu yeni yöntem yazılı bir sistem olabilir. Fincanın kulp kısmında beliren minare sembolünün anlamı ise, kısa ve etkili bir konuşmadan sonra iş hayatına dair tüm fikirleri değişen fal sahibi demektir. Bu konuşmayı yapan kişinin üslubundan çok etkilenen fal sahibi bundan sonraki hayatında işini daha fazla ciddiye alacak ve büyük başarılar elde edecektir. Bazı fal yorumcularına göre ilginç bir anlama daha gelmektedir. Eğer çift minare sembolü fincanda veya fal tabağında belirmiş ise hayatında köklü bir değişiklik yapmak isteyen fal sahibinin dileği gerçek olacak demektir. Hatta hayatı baştan sona değişecek demekte doğru olabilir. Minare sembolü kahve fincanının ağız kısmında çıkmış ise bu süreç çok yakın demektir.

Kahve Falında Tek Minareli Cami Görmek

Bazı durumların beklediğiniz gibi gitmeyeceğini fakat daha sonra düzene gireceğini gösterir. Çevrenizdeki kişiler sizin başarılarınızın farkında ve bu nedenle gözler hep sizin üzerinizde demektir. Geçmiş yaşantınızda yaşadığınız olayların uzun bir süre etkisi altında kaldığınızı ve hala kendinizi bu günleri düşünmekten alamadığını gösterir. Uzun bir süre hayatınız ile ilgili almanız gereken önemli kararları ertelemiş ve ikinci plana atmış olabilirsiniz. Etrafınızda sizin iyiliğinizi düşünen kişiler bulunuyor ve bu kişiler arada size öğüt vermekten de çekinmiyor. Bu kişileri siz bazı zamanlarda yanlış anlayarak kalbini kırıyorsunuz. Sevdiklerinizin gönlünü almayı unutmamalısınız.

Kahve Falında İki Minareli Cami Görmek

Her şeye tam anlamı ile özen göstermediğinizi ve bu yüzden kayıpları en ağır şekilde yaşamakta olduğunuzu göstermektedir. Bu sıralar eğer başladığınız işlerde milim ile kayıp etmek de istemiyor iseniz biraz daha mantıklı ve düşünerek hareket eder iseniz o zaman her şeyi kayıp etmek yerine oldukça etkili ve başarılı bir şekilde kazanacak olduğunuzu da işaret etmektedir. Sizlere o kadar yakın ve dar açıda duran insanlar olduğunu gösteriyor ki o insanlardan asla zarar görmeyip, aksine oldukça da fazla yararlar alacak olduğunuzu da işaret etmektedir.

Kahve Falında Eğri Minare Görmek

Bir yandan da sizlerin bu ara hayatınızı sadece uyuyarak geçirmek istediğinizi göstermektedir. Uyku problemlerini çözerek biraz daha ayakta yaşamayı tercih eder iseniz de işte o zaman her şey istediğiniz şekilde gidecek. Bu aralar birinden göreceğiniz zarar ile hayatınızı alt üst etmek yerine biraz daha mantıklı yaklaşmalı ve onlara en iyi çözümleri getirmek için çaba sarf etmelisiniz. Her şey sizlerin ellerinde yer alır iken kaçmasına izin vermeyin. Birden heveslendiğiniz fakat sonucunda hüsrana uğradığınız girişimlerinizin peşini çabuk bırakmazsanız büyük başarılar elde edebilirsiniz demektir. Sizin asıl ihtiyacınız olan şey biraz cesaret biraz da istek. Kafanızın karışık olduğu dönemlerde aldığını kararlarda çok duygusal davranıyorsunuz. Bu nedenle önemli kararlar alırken acele etmemeli ve aldığınız kararın her yönünü göz önünde bulundurarak karar vermelisiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git