Kahve Falında Minare Görmek

06.04.2015
Kahve Falında Minare Görmek

Kahve falında minare görmek, fal sahibinin uzun bir zamandır beklediği yardımın kendisine geleceği anlamına gelir. Hayırlı habere, erkek çocuğa ve küslüklerin son bulacağına işaret eder. Yeni kazanç kapıları açılacak demektir.

Aşk Yorumu

Bir zamanlar oldukça samimi olduğunuz bir kişi ile ilişkinin yenileneceğini gösterir. Bu kişi ile aranızda yaşanan tüm yanlış anlaşılmaları hallederek yeni bir başlangıç ​​yapacağınıza ve eskisinden daha iyi anlaşacaksınız.

İletişim konusunda yaşadığınız bazı sorunlardan dolayı eşinizle aranızın biraz limoni olduğuna fakat kendinizi affettirecek bir yol bularak kırılan kalbini onararak aynı hataya düşmemek için uğraş vermeniz gerektiğini gösterir.

Hayatınızda bulunan kişi ile yakaladığınız uyumlu beraberliğin, adım adım evlilik yolunda gittiği anlamına gelir. Güzel bir evlilik teklifi alarak unutulmaz anlarınıza birikim yapacaksınız. Beklemediğiniz anda aldığınız bu teklif karşısında oldukça şaşıracak, eliniz ayağınız bir birine girecek hatta ne cevap vereceğinizi bile unutacaksınız. Heyecanınız biraz geçince unuttuğunuz evlilik teklifine evet diyerek kendinizi çok şanslı ve mutlu hissedeceksiniz.

Evliliğinizde yaşanan bazı sorunların altında yatan sebepleri düşünerek kendinizi üzmektesiniz. Fakat asıl sorun ailenize yakın ve sizi kıskanan birinin varlığıdır. Bu kişinin içinize fazlası ile girmiş olması ve bir çok şeyi bilmesi evliliğinize nifak sokarak eşinizle tartışarak sorun yaşamanıza neden oluyor. Verdiği açık ile farkına varacağınız bu durum onunla ilişkinizi kesmenize ve evliliğinizin üzerinde dolaşan kara bulutların dağılarak eski huzurlu ve mutlu günlere yeniden anlamına gelir.

Sosyal çevrenizde çok iyi anlaştığınız ve sizin içinde oldukça özel bir arkadaşınız hislerinin arkadaşlıktan daha öteye olduğunu itiraf ederek sizinle ciddi bir gelecek düşündüğünü söyleyecek. Bu durum karşısında çok şaşıracak ve ona hiç o gözle bakmadığınızı o yüzden duygusal bir ilişki yaşayamayacağınızı söyleseniz bile düşünmeniz için size zaman tanıyacak. Kendinizle baş başa kaldığınızda aslında en iyi arkadaşınızın en iyi eş adayı olması kafanıza yatarak aklınıza da düşmesine neden olacak.

Para Yorumu

Yardım konusunda ihtiyaç duyduğunuz anlarda yakın arkadaşlarınıza güvenip destek alabileceğinizi, her zaman yanınızda olacak kadar size bağlı kaldıklarını gösterir. Maddi problemleriniz için yardım ve rehberlik alarak içinde bulunduğunuz durumdan kurtulacak ve başarılı olan kişilerin yaşamlarından ve tecrübelerinden ilham alarak ulaşmak istediğiniz hayatı yeniden inşa etmeye çalışacaksınız.

İçinde bulunduğunuz durumu daha iyi şartlara getirme arayışı içinde olmanız kafanızda farklı farklı projeler oluşturmanıza ve bir çıkış yolu bulmaya uğraşıyorsunuz. Ufak tefek denemelerden istediğiniz performansı alamamak ve kısa süre içinde hedefinize ulaşmak için daha iyi bir yol bulma arzunuz bu denemelerden vazgeçip tamamen işinize odaklanmanız daha iyi sonuçlar almanızı sağlayacak.

Ödemelerinizin çok olması kısa sürede nakit ihtiyacı içinde olduğunuzu ve bir an önce riske girmemek için bu parayı bulmanız gerekiyor. Piyasada alacağınız olmasına rağmen zamanlarının gelmemiş olması başınızı eğmenize neden oluyor. Bir ihtimal diyerek aradığınız müşteriniz zamanı gelmeyen ödemenizi yaparak sorununuzu ortadan kaldıracak.

Ailenizden destek alarak kurduğunuz iş yeriniz özverili çalışmanız ile her geçen gün dahada iyiye giderek beklenenden önce kara geçmenizi sağlayacak. Fakat bu süreçte ailenizden aldığınız maddi desteği yavaş yavaşta olsa ödemeniz yeniden ihtiyaç duyduğunuzda istemeye yüzünüzün olmasını sağlayacaktır.

Aile ve Yaşam Yorumu

Gelecekte güvenilir ve sırdaş bir dostun olacağına ve yeni insanlarla tanışarak farklı bir yaşamın içine girerek kendinize kültürel açıdan geliştirme imkanı bulacaksınız. Her türlü manevi desteğe ihtiyacınızın olduğunu gösterir. Allah’a dua ederek iç sesinizi susturmaya çalışmanız ve yaşadıklarınız için O’na sığınmanız doğru yolu bulmanızı sağlayarak manevi açıdan huzur bulmanıza yardımcı olacak.

Geçmişte yaşanan ve utanmanıza neden olan bir olay yaşadığınız ve bu yüzden aileniz tarafından ceza alarak suçlanmış olmanız üstünden yıllar geçmiş olmasına rağmen unutmamanıza ve ailenize size inanmadıkları için öfkenizin olduğunu fakat aynı şekilde buna sebep olan kişininde vicdan azabı duyarak helallik alıp af dilemek istediğini ifade eden bir mesajdır.

İş ve Kariyer Yorumu

İş hayatınızda içinde bulunduğunuz şuan ki durumda mümkün olan en iyi sonucu alacağınız bir karar vermek üzere olduğunuzu gösterir. Finansal konularda daha dikkatli olmanız gerektiğini ve ilerleyen zaman içinde pişman olacağınız durumlarla karşı karşıya kalabileceğinizin habercisidir. Bu duruma düşmemek için bir an önce iyi bir danışmandan yardım almanız ve kendinizi toparlayarak, hedeflerinize ilerlerken neler yapmanız gerektiğini düşünmeli ve doğru şekilde uygulamaya çalışmalısınız.

Her zaman işinizde başarılı olma ve sizden bekleneni en iyi şekilde yapmaya çalışan bir mükemmeliyetçi bir yönünüz var. Hırslı ve azimli oluşunuz pratik zekanız her zaman başarılı olmanızı sağlıyor. Bu yönünüzden dolayı yöneticiniz üstesinden gelinmesi oldukça güç olan bir projeyi sizin hazırlamanızı isteyecek. Bu işin üstesinden gelmekte zorlansanız bile verilen süreden önce projeyi hazırlayacaksınız. Bu proje sayesinde iş yerinde herkesin takdirini toplayacak ve kısa sürede yükselerek hak ettiğiniz mevkiye geleceksiniz.

Eğitim hayatında haylaz olmanıza rağmen oldukça da başarılı bir öğrencisiniz. Hatta o kadar zeki bir öğrencisiniz ki okul başarı sıralamasında ilklerde yer alıyorsunuz. Bu nedenle haylazlığınıza adeta öğretmenleriniz göz yummak zorunda kalıyor. Tabi bu durum diğer öğrencilerin gözünden kaçmadığı gibi kıskançlık yapmalarına da sebep oluyor. Yakında yapılacak bir sınava girerek alacağınız sonuç okulunuzu da iyi bir konuma sokacak ve öğretmenlerin haklı olarak göz yummalarının karşılığını fazlası ile tolere edeceksiniz.

Sağlık Yorumu

İşte fazlası ile yorulduğunuz için evde pelte gibi yatıyor ve sabahları da zorlanarak kalkıyorsunuz. Bu durum işinizden de uzaklaşma veya isteksizlik duymanıza neden olacağı için kendinize biraz bakmanız ve kaslarınızı çalıştırarak güçlenmesi için düzenli spor yaparak ağrılarınızın önüne geçebilirsiniz. Ayrıca düzenli ve dengeli beslenmek vitamin eksikliği yaşamamanız için önemli bir etken.

Hayatı hiç hasta olmayacakmış gibi yaşar ve sağlığın kıymetini bilmeyiz. Bu genelde bir çok insanın da ihmal ettiği bir etkendir. Bir yakınınızın da bu şekilde kendini ihmal ederek belirtilere rağmen zoraki doktor kontrolüne gitmesi ve acil müdahale altına alınması sizinde aklımızı başınıza getirerek rutin kontrol yaptırmanıza vesile olacak. Şükür herhangi bir sorununuz yok fakat illa hasta olup doktora gitmek yerine erken teşhis veya riskleri bilerek hareket etmek her sağlıklı insanın yapması gereken bir hareket.

Hamilelik dikkat edilmesi gereken bir dönem. Bu süreçte özellikle ağır hareketlerden ve zorlu işlerden kaçınılması gerekir. Eğilip kalkarken bile gücü belinize vermemelisiniz. Zaten vücut bir değişim sürecinde olduğu için yaşanan bazı sağlık sorunlarına daha fazlasını ekleyerek hatta bebeğinizin sağlığına da zarar vermeniz söz konusu olabilir. Biraz titiz olmanız kendinizi yormanıza sebep olabilir. Fakat bu süreçte sağlıklı bir bebek dünyaya getirmek için kendinizden çok bebeğinizi düşünerek hareket etmeniz gerekir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.