Kahve Falında Boynuz Görmek

  09.04.2015
  Kahve Falında Boynuz Görmek

  Kahve falında boynuz görmek, fal sahibinin maddi ve manevi olarak büyük bir zenginliğe sahip olacağı anlamına gelir. Kişinin uzun zamandır yapmış olduğu çalışmalarının karşılığını kısa bir süre içerisinde alacağına ve hayatında büyük bir değişim yaşayarak çok mutlu olacağına işaret eder.

  Aşk Yorumu

  Bekar kişiler için yakın zamanda karşı cinsten biriyle tanışacağınıza ve mutlu bir ilişkiye başlayacağınıza delalet eder. Bunun sonucunda parasal olarak yaşadığınız sıkıntılardan kurtulacağınıza, rahat bir yaşantıya geri döneceğinize yorumlanır.

  Kahve falı yorumcularına göre sevdiğinize biraz daha anlayış gösterdiğiniz takdirde yaşanılan tüm sıkıntıların kısa sürede çözüme kavuşacağına işaret eder. Eğer bir müddet sevgilinizin artık sizi sevmediği, sizinle ilgilenmediği algısına kapıldıysanız, kısa bir süre sonra partnerinizin size yapacağı bir sürpriz ile fikrinizin değişeceğine işaret eder. Bunların dışında da sevgilinizle aranızdaki sağlam ilişkiyi bozmaya çalışan birinin çıkacağına delalet eder. Fakat bu durum sizi etkilemeyecek, aksine aranızdaki ilişkinin daha da güçlü olmasını sağlayacağını gösterir.

  Eğer evliyseniz, kısa bir süre sonra çocuk sahibi olacağınızla müjdelenir ve bu haber, hane içinde yaşanan kırgınlıkların, sorunların çözümü olacak, büyük bir sevinçle karşılanacaktır. Eğer bu sıralar eşinizle aranızda bazı sorunlar varsa, eşinizden alacağınız ve sizi çok mutlu edecek olan hediyeyle aranızdaki buzların tamamen eriyeceği olarak yorumlanır. Evliliğinizdeki mevcut olan bağ ve güven ile gelecek zamanlarda çok mutlu bir hayat yaşayacağınızın da habercisi olduğu yorumlanır.

  Para Yorumu

  Birileri tarafından yanlış yönlendirmeler sonucunda maddi olarak büyük kayıplarla karşılaşmış olacağınız ile de yorumlanır. Fakat bu olumsuz durumda kısa bir müddet sabırlı davranmanızın size olumlu olarak geri döneceğine de delalet eder. Kısa süre sonra ilişkiye başlayacağınız partnerinizin maddi durumunun iyi olacağı yorumlanır, aynı zamanda sevgilinizin size bu konuda çok desteği olacağını simgeler.

  Bunun dışında size değer veren birinden de bu sıkıntıları aşabilmeniz için destek göreceğiniz belirtilir. Bu yardımları doğru bir şekilde yönettiğiniz takdirde ilerleyen zamanlardaki yatırımları doğru bir şekilde değerlendirecek ve maddi olarak yüksek bir konuma geleceğiniz anlamına gelir.

  Aynı zamanda hane içinden birinin yapacağı destekle de yorumlanır. Yapılacak olan bu destek çok işinize yarayacak. Fakat görülen bu simge aynı zamanda yapılacak olan yardıma karşı çıkacak birine de delalet eder. Böylelikle ortaya çıkacak sorunların en büyük sorumlusu olarak sizi gösterecektir. Tüm bu olumsuz konuşmaları duymazdan geleceğinizi ve yardımı kabul edeceğinizi gösterir. Aynı zamanda diğer hane üyelerinin de bu olumsuz konuşmaları umursamayacaklarını belirtir.

  Aile ve Yaşam Yorumu

  Kısa süre sonra aileden birinin fal sahibine bir miras bırakacağına da yorumlanır. Söz konusu bu miras rahatlamanıza sebep olacağı anlamına gelir. Elde edilen mirasla şehirden uzakta bir ev alacağınıza da delalet eder. Çok yakın birinden gelecek sürprizle de yorumlanır. Bu sürpriz, uzakta yaşayan, uzun zamandır görmediğiniz bir yakınınız tarafından size sunulacağını gösterir. Bununla birlikte gelecek olan sürprize çok mutlu olacağınıza ve uzaktaki bu kişiyle aranızdaki bağın daha da kuvvetleneceğine işaret eder.

  Kısa bir süre sonra kimin dost kimin düşman olduğunu anlayacak, böylelikle arkadaş ilişkilerinizde sağlıklı kararlar vermeye başlayacaksınız. Aynı zamanda arkadaş çevrenizde sizi sürekli eleştiren birinin olduğuna ve bu kişiyle kısa bir tartışmaya gireceğinize de yorumlanır. Tartışma sonucunda da haklı çıkan kişinin siz olacağınıza işaret eder. Size karşı kötü tavırlar sergileyen bir akrabanız sizden çok önemli bir konuda yardım isteyecek, fakat bu yardımı duymamazlıktan gelecek ve o kişiye yardım etmeyi reddedeceksiniz. Anne ya da teyzeden alınacak güzel bir haber olarak da yorumlamak mümkündür. Bunun dışında annenizin sizi kısa bir süre sonra ziyaret edeceğine de delalet eder.

  Eğer evli ve çocuklu biriyseniz, bu durum çocuklarınızın gurur duyulacak işler yapacağına yorumlanır. Çocuklarınızın ortaya çıkaracakları başarıları herkese yayacağınız anlamına da gelir. Aynı şekilde de bekarlar için hane içinden övgüler alacağına delalet eder.

  İş ve Kariyer Yorumu

  Fal sahibinin iş alanında yüksek konumlara gelmesinde yardımcı olan insanları unutmaması gerektiğini simgeler. Bu insanları unutmadığınız takdirde ilerleyen zamanlar için bu durum size olumlu olarak bir dönüş sağlayacaktır. Aynı zamanda bu insanlara tekrar işinizin düşeceğine de delalettir.

  Ayriyetten de ün salmış, önemli biriyle tanışacağınıza da yorumlanır. Tanışacağınız bu kişiden iş alanıyla ilgili önemli taktikler alacak ve bu taktikler size çok fayda sağlayacak, ilerleyen zamanlarda iş hayatınızda daha da yükselmenize neden olacağını simgeler. Ortaya koyduğunuz yetenekler sayesinde özgüven ve girişimleriniz ile aldığınız çok önemli bir işi başarılı bir şekilde sonuçlandıracağınıza işarettir. Böylelikle de herkesin dikkatini çekecek, iş hayatınızda el becerileri ve titizliğiniz ile övüleceksiniz.

  Güç ve asalet sahibi olduğunuza da delalet eder. Bu özellikleriniz sayesinde iş hayatı ile ilgili girdiğiniz her ortamda yükseleceğinizi simgeler. İş konusunda yaşayacağınız sıkıntıları kısa bir süre sonra aşacağınıza yorumlanır. Bu konudaki tüm kötü düşünceleri geride bırakacağınıza ve iş hayatınıza yeni bir insan olarak devam edeceğinize delalet eder. İş alanıyla alakalı iyimser ya da olumlu bir tutum sergilediğiniz takdirde bu konuda çok yükseleceğinize de yorumlanır. Genel olarak bu sembol, ‘kariyer hayatında oluşacak güç’ olarak yorumlanır.

  Sağlık Yorumu

  Eğer bir sağlık sorununuz mevcutsa kısa süre sonra iyileşeceğinize, sağlığınıza kavuşacağınıza yorumlanır. Hava değişikliklerinden dolayı baş ağrısı yaşayabileceğinize ve bu baş ağrısını önemli bir durum sanıp panik yaratabileceğinize delalet eder. Hava değişiklikleri dışında da yaşadığınız stres ya da sıkıntının da bu baş ağrısına sebebiyet vereceği anlamına gelir. Gereksiz stres, sıkıntı ve panikten uzak durduğunuz takdirde bu baş ağrılarının da yok olacağı belirtilir.

  Aynı zamanda da sağlıklı bir yaşama dönme kararı alacağınıza da yorumlanır. Spora başlamaya ya da diyet yapmaya karar verip sağlığınıza ve mutluluğunuza dikkat etmeye başlayabilirsiniz. Fiziksel görünüşünüze dikkat etmeye, bakımlı olmaya karar verebilirsiniz. Böylelikle de özgüveninizin yerine geleceği anlamına gelir.

  Tüm bunların dışında da eğer psikolojik sorunlarınız varsa bu sorunlardan kurtulacağınıza delalet eder. Maddi olarak yaşadığınız sıkıntıların çözümüyle sadece maddi değil, psikolojik olarak da rahata kavuşacaksınız. Bu psikolojik sıkıntıları aşmak için hane içinden biriyle seyahate çıkabilir, bu seyahat sonucunda da kendinizi daha iyi hissetmeye başlayabilirsiniz.


  Daha Fazlasını Keşfet:

  YAZAR BİLGİSİ
  Modanium Özel
  Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
  YORUMLAR

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.