Kahve Falında Boynuz Görmek

Kahve Falında Boynuz Görmek
9 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 3.155 kez okundu.

Kahve falında boynuz görmek fal sahibinin bu ara girişimde bulunacağı bütün işleri ertelemesi gerektiğini işaret eder. Eğer fincanın ağız kısmında bu sembol belirmiş ise önündeki bir kaç hafta boyunca şanssız günler fal sahibini bekliyor demektir ve fal sahibi tüm iş planlarını iptal etmelidir. Eğer fincanda beliren sembol, fal fincanının kulp kısmında belirmiş ise yetenekleri ile ün salmış bir insan ile tanışmaya ve ondan taktik almaya dalalettir. Bu taktikler fal sahibinin çok işine yarayacak ve bu günleri ömrü boyunca unutamayacaktır.

Bir diğer anlamı ile çok yakın biri tarafından fal sahibine yapılan büyük bir iyiliği simgeler. Bu iyilik fal sahibinin aşırı derecede faydasını göreceği bir iyiliktir ve etkilerini ömür boyu hissedecektir. Fal sahibi ile bu insan arasında gelişen manevi bağ ise bir daha asla kopmayacaktır. Fal fincanının dip kısmında beliren büyük bir boynuz sembolü fal sahibinin uzun süre önce çalındığını düşündüğünü bir özel eşyasını bulmasına ve çok sevinmesine dalalettir.

Aşk

Bekar kişiler için yakın zamanda karşı cinsten biriyle tanışacağınıza ve mutlu bir ilişkiye başlayacağınıza delalet eder. Bunun sonucunda parasal olarak yaşadığınız sıkıntılardan kurtulacağınıza, rahat bir yaşantıya geri döneceğinize yorumlanır.

İlişkisi olan biriyseniz ve ilişkide yolunda gitmeyen bazı şeyler varsa, birbirinize anlayış göstermeniz durumunda tüm sıkıntıların çözüme ulaşacağına da yorumlanır. Eğer bir müddet sevgilinizin artık sizi sevmediği, sizinle ilgilenmediği algısına kapıldıysanız, kısa bir süre sonra partnerinizin size yapacağı bir sürpriz ile fikrinizin değişeceğine işaret eder. Bunların dışında da sevgilinizle aranızdaki sağlam ilişkiyi bozmaya çalışan birinin çıkacağına delalet eder. Fakat bu durum sizi etkilemeyecek, aksine aranızdaki ilişkinin daha da güçlü olmasını sağlayacağını gösterir.

Eğer evliyseniz, kısa bir süre sonra çocuk sahibi olacağınızla müjdelenir ve bu haber, hane içinde yaşanan kırgınlıkların, sorunların çözümü olacak, büyük bir sevinçle karşılanacaktır. Eğer bu sıralar eşinizle aranızda bazı sorunlar varsa, eşinizden alacağınız ve sizi çok mutlu edecek olan hediyeyle aranızdaki buzların tamamen eriyeceği olarak yorumlanır. Evliliğinizdeki mevcut olan bağ ve güven ile gelecek zamanlarda çok mutlu bir hayat yaşayacağınızın da habercisi olduğu yorumlanır.

Para

Falda görülen boynuz, birileri tarafından yanlış yönlendirmeler sonucunda maddi olarak büyük kayıplarla karşılaşmış olacağınız ile de yorumlanır. Fakat bu olumsuz durumda kısa bir müddet sabırlı davranmanızın size olumlu olarak geri döneceğine de delalet eder. Kısa süre sonra ilişkiye başlayacağınız partnerinizin maddi durumunun iyi olacağı yorumlanır, aynı zamanda sevgilinizin size bu konuda çok desteği olacağını simgeler.

Bunun dışında size değer veren birinden de bu sıkıntıları aşabilmeniz için destek göreceğiniz belirtilir. Bu yardımları doğru bir şekilde yönettiğiniz takdirde ilerleyen zamanlardaki yatırımları doğru bir şekilde değerlendirecek ve maddi olarak yüksek bir konuma geleceğiniz anlamına gelir.

Aynı zamanda hane içinden birinin yapacağı destekle de yorumlanır. Yapılacak olan bu destek çok işinize yarayacak. Fakat görülen bu simge aynı zamanda yapılacak olan yardıma karşı çıkacak birine de delalet eder. Böylelikle ortaya çıkacak sorunların en büyük sorumlusu olarak sizi gösterecektir. Tüm bu olumsuz konuşmaları duymazdan geleceğinizi ve yardımı kabul edeceğinizi gösterir. Aynı zamanda diğer hane üyelerinin de bu olumsuz konuşmaları umursamayacaklarını belirtir.

Aile ve Yaşam Alanı

Kısa süre sonra aileden birinin fal sahibine bir miras bırakacağına da yorumlanır. Söz konusu bu miras rahatlamanıza sebep olacağı anlamına gelir. Elde edilen mirasla şehirden uzakta bir ev alacağınıza da delalet eder.

Çok yakın birinden gelecek sürprizle de yorumlanır. Bu sürpriz, uzakta yaşayan, uzun zamandır görmediğiniz bir yakınınız tarafından size sunulacağını gösterir. Bununla birlikte gelecek olan sürprize çok mutlu olacağınıza ve uzaktaki bu kişiyle aranızdaki bağın daha da kuvvetleneceğine işaret eder.

Kısa bir süre sonra kimin dost kimin düşman olduğunu anlayacak, böylelikle arkadaş ilişkilerinizde sağlıklı kararlar vermeye başlayacaksınız. Aynı zamanda arkadaş çevrenizde sizi sürekli eleştiren birinin olduğuna ve bu kişiyle kısa bir tartışmaya gireceğinize de yorumlanır. Tartışma sonucunda da haklı çıkan kişinin siz olacağınıza işaret eder.

Size karşı kötü tavırlar sergileyen bir akrabanız sizden çok önemli bir konuda yardım isteyecek, fakat bu yardımı duymamazlıktan gelecek ve o kişiye yardım etmeyi reddedeceksiniz.

Anne ya da teyzeden alınacak güzel bir haber olarak da yorumlamak mümkündür. Bunun dışında annenizin sizi kısa bir süre sonra ziyaret edeceğine de delalet eder.

Eğer evli ve çocuklu biriyseniz, bu durum çocuklarınızın gurur duyulacak işler yapacağına yorumlanır. Çocuklarınızın ortaya çıkaracakları başarıları herkese yayacağınız anlamına da gelir. Aynı şekilde de bekarlar için hane içinden övgüler alacağına delalet eder.

İş ve Kariyer Hayatı 

Fal sahibinin iş alanında yüksek konumlara gelmesinde yardımcı olan insanları unutmaması gerektiğini simgeler. Bu insanları unutmadığınız takdirde ilerleyen zamanlar için bu durum size olumlu olarak bir dönüş sağlayacaktır. Aynı zamanda bu insanlara tekrar işinizin düşeceğine de delalettir.

Ayriyetten de ün salmış, önemli biriyle tanışacağınıza da yorumlanır. Tanışacağınız bu kişiden iş alanıyla ilgili önemli taktikler alacak ve bu taktikler size çok fayda sağlayacak, ilerleyen zamanlarda iş hayatınızda daha da yükselmenize neden olacağını simgeler.

Ortaya koyduğunuz yetenekler sayesinde özgüven ve girişimleriniz ile aldığınız çok önemli bir işi başarılı bir şekilde sonuçlandıracağınıza işarettir. Böylelikle de herkesin dikkatini çekecek, iş hayatınızda el becerileri ve titizliğiniz ile övüleceksiniz.

Güç ve asalet sahibi olduğunuza da delalet eder. Bu özellikleriniz sayesinde iş hayatı ile ilgili girdiğiniz her ortamda yükseleceğinizi simgeler. İş konusunda yaşayacağınız sıkıntıları kısa bir süre sonra aşacağınıza yorumlanır. Bu konudaki tüm kötü düşünceleri geride bırakacağınıza ve iş hayatınıza yeni bir insan olarak devam edeceğinize delalet eder.

İş alanıyla alakalı iyimser ya da olumlu bir tutum sergilediğiniz takdirde bu konuda çok yükseleceğinize de yorumlanır. Genel olarak bu sembol, ‘kariyer hayatında oluşacak güç’ olarak yorumlanır.

Sağlık Hayatı

Eğer bir sağlık sorununuz mevcutsa kısa süre sonra iyileşeceğinize, sağlığınıza kavuşacağınıza yorumlanır. Hava değişikliklerinden dolayı baş ağrısı yaşayabileceğinize ve bu baş ağrısını önemli bir durum sanıp panik yaratabileceğinize delalet eder. Hava değişiklikleri dışında da yaşadığınız stres ya da sıkıntının da bu baş ağrısına sebebiyet vereceği anlamına gelir. Gereksiz stres, sıkıntı ve panikten uzak durduğunuz takdirde bu baş ağrılarının da yok olacağı belirtilir.

Aynı zamanda da sağlıklı bir yaşama dönme kararı alacağınıza da yorumlanır. Spora başlamaya ya da diyet yapmaya karar verip sağlığınıza ve mutluluğunuza dikkat etmeye başlayabilirsiniz. Fiziksel görünüşünüze dikkat etmeye, bakımlı olmaya karar verebilirsiniz. Böylelikle de özgüveninizin yerine geleceği anlamına gelir.

Tüm bunların dışında da eğer psikolojik sorunlarınız varsa bu sorunlardan kurtulacağınıza delalet eder. Maddi olarak yaşadığınız sıkıntıların çözümüyle sadece maddi değil, psikolojik olarak da rahata kavuşacaksınız.

Bu psikolojik sıkıntıları aşmak için hane içinden biriyle seyahate çıkabilir, bu seyahat sonucunda da kendinizi daha iyi hissetmeye başlayabilirsiniz.

Kahve Falında Geyik Boynuzu Görmek

Fal sahibinin en kısa zamanda alacağı iyi güzel haberlere delalet eder. Eğer bekarsa yakın zaman içinde maddi durumu iyi olan biriyle karşılaşacak ve mutlu bir birlikteliğe adım atacaklarına işaret eder. Bu sayede var olan mali sıkıntıların kurtulup stressiz yaşantısına geri dönebilir. Eğer evli biriyse, bir bebeğinin olacağının habercisidir. Bu haber hane içinde büyük bir sevinç yaşatacak ve mali sıkıntılardan kaynaklı dargınlıkların da çaresi olacaktır. Yani daha önceden ne sıkıntı yaşadıysanız size on katı iyi olarak döneceğinin habercisidir.

Sadece birlikte olduğunuz insandan değil aynı zamanda sizi seven birinden sıkıntılarınızı hafifletmek için alacağınız maddi desteği de belirtir. Bu yardımdan sonra atlatacağınız maddi sıkıntı, ileride önünüze gelecek olan bazı yatırımları doğru değerlendirip iyi bir konuma gelmenizin önünü açacaktır. Bu konuma gelmenizde size çok yardımı dokunan insanları unutmamanız ileride karışılacağınız bu gibi önemli bir durum için gerekli olabilir. Her zaman yanınızda olan partnerinizi de değerli bir hediye ile mutlu etmeniz sıkıntısız bir birlikteliği sağlamlaştırır. Sembolü uyumun birlikte sağlanan dengeli bir hayatın simgesidir. Arada oluşan sıkıntılar, bu kurulmuş olan sağlam dengeden ve mükemmel uyumdan dolayı ilişkiyi sarsmada pek etkili olmaz. Eşlerin birbirlerine olan bu güveni ileri ki yaşantılarında çok mutlu olmalarını sağlayacaktır.

Kahve Falında Öküz Boynuzu Görmek

Yakın zaman içinde bir ihanet ile karşılaşacağınıza işaret eder. Hiç beklemediğiniz bir yakınınız tarafından uğrayacağınız bu ihanet sizi oldukça üzecek ve şaşırtacaktır. Kırsal alanda ufak bir ev alacağınıza da işaret eder. Yakın bir zamanda aile üyelerinden biri size miras bırakabilir. Bu miras sizi oldukça rahatlatacak ve maddi sıkıntılarınızı bir süre yok edecektir. Aşk hayatınız da yolunda gitmeyen bir şeyler var gibi görünüyor. İki tarafında birbirine anlayış göstermesi halinde bu sıkıntılar sona erecektir.

Bir dostunuz tarafından yapılan bir sürpriz ile çok mutlu olacağınızı da gösterir. Bir dostunuz sizi ziyaret ederek güzel bir sürpriz yapabilir. Bu sizi çok mutlu edecek ve aranızda ki dostluğu daha da pekiştirecektir. Bir yakınınız ile birlikte kısa bir seyahate çıkabilirsiniz. Bu bir iş gezisi yada sağlık amaçlı bir gezi olabilir. Güzel ve aydınlık günlere çok yakın zamanda kavuşabilirsiniz. Dost ve düşmanlarınız kısa süre içinde birbirinden ayrılacak, ailevi ilişkileriniz güçlenecektir.

Arkadaş çevrenizde sizi sürekli eleştiren biri var. Bu kişi ile kısa bir ağız dalaşına gireceksiniz ama kazanan taraf siz olacaksınız. Yüzünü bile görmek istemediğiniz bir akrabanız sizden önemli bir konuda yardım isteyecek ama ona karşı net tavırlar sergileyeceksiniz. Erkek arkadaşınız tarafından ihmal edildiğinizi düşünerek ilişkinizden soğuyabilirsiniz fakat acele etmeyin size bir sürprizi var.

Kahve Falında Koç Boynuzu Görmek

Büyük bir başarının habercisidir. Girişimleriniz ve özgüveniniz sayesinde aldığınız bir işi mükemmel sonuçlandıracak ve bu sayede herkesin dikkatini çekeceksiniz. Yaptığınız işlerde titizliğiniz ile anılacak ve el becerileriniz uzun süre konuşulacak. Kişi evli ve çocukları varsa; çocukları ile gurur duyacağı anlamı da taşımaktadır. Yakın zamanda gireceğiniz bir ortamda çocuklarınız ile ilgili övgüler alacaksınız. Bu övgüler sonucu çocuklarınıza ders konusunda esneklik sağlayabilirsiniz ancak bu çocuklarınız üzerinde kötü yansıyacak. Eğer fal sahibi evli değil ise, haneden birinin yapacağı bir etkinlik sayesinde övgü alacağınız şeklinde yorumlanır.

Bir tanıdığınızın size yardım edeceğinin habercisidir. Eğer tabakta bulunuyorsa, haneye yardım edecek birinin varlığına işarettir. Yapılacak bu yardım sayesinde ferah günler yaşayacaksınız. Haneden biri bu yardıma karşı çıkacak ve sorunların kaynağı olarak sizi gösterecektir. Ancak bu suçlamalara önem vermeden, gelen yardımı kabul etmeli ve sorunları çözüme kavuşturmalısınız. Ayrıca aşk hayatınızda her şeyin normal gittiği anlamı da taşımaktadır. Sevgiliniz ya da eşiniz ile yaşadığınız sıkıntılar sayesinde birbirinize bağlanmış durumdasınız. Bu bağı çözmek isteyenler olabilir ancak buna engel olacaksınız. Hatta bu insanları görmezden gelerek aşkınızı koruyacaksınız.

Boş yere harcadığın paraların sıkıntısını ileriki zamanlarda fazlasıyla hissedeceksin, biraz tutumlu davranman hayrına olacak. Sabırla beklemeye devam edersen dileklerin gerçek olacak, bu sabrın mükafatını fazlasıyla alacaksın. Önünde seni mutlu edecek olayların olduğunu işaret eden zıplayan bayan figürü var falında. Kısa bir vakit içinde ani bir kararla evlenme kararı alan arkadaşının düğününe katılacaksın.

Kahve Falında Boynuzlu Kadın Görmek

Sevdiğiniz kişi tarafından ihanete uğrayacağınızı gösterir. Bu ihanet aldatma olabileceği gibi farklı bir konuda size söylenen bir yalan da olabilir. Bu yalan ilişkinizi epey zedeleyecektir. Fakat ani kararlar vermemeniz gerektiğinin de bir işaretidir. Karşınızda ki kişi sizi çok seviyor ve yaptığından da kısa sürede çok pişman olacaktır. Biraz zaman tanımalı ve onun kendini ifade etmesine olanak sağlamalısınız. Dostlarınızdan biri sizi ziyarete gelebilir. Vereceği güzel haberler sizi epey mutlu edecektir.

Bir bayan tarafından güzel haberler alacağınıza işaret eder. Anneniz yada teyzeniz tarafından güzel bir haber alabilirsiniz. Ayrıca annenizin sizi yakın bir zamanda ziyaret edeceğini de gösterir. Sağlık hayatınızda yaşanan sorunlar da kısa süre içinde bitecek ve eski sağlığınıza yeniden kavuşacaksınız. Ufak bir baş ağrısı sorunu ile karşılaşabilirsiniz. Hava değişimleri buna sebep olacaktır. Panik yapmamalısınız. Aşk hayatınız epey yolunda gidiyor. Sevgiliniz sizi şımartacak güzel sürprizler hazırlıyor. Ona karşı daha ılımlı yaklaşmalı ve daha anlayışlı olmalısınız. Yakın zamanda güzel sürprizler sizi bekliyor.

Sen çok daha romantik bir ilişki hayal etmiştin ama sevgilin biraz düşüncesiz davranıyor. Daha önce pek birliktelik yaşamadığı için acemilik çekiyor ve ona bu konuda yardımcı olman gerekecek. Küsüp darılarak bir yere varamayacağını eninde sonunda anlayacaksın. Ufukta evlilik planları varken böyle saçma şeylerle uğraşmak onu da çok yoruyor. Evliliğin tam istediğin gibi sürecek merak etme.

Kahve Falında Boynuzlu At Görmek

Fal sahibinin asalet ve güç sahibi bir insan olduğunu simgeler. Bu karakteri sayesinde de fal sahibi girdiği her ortamda ve özellikle de iş hayatında daha da yükselecek ve çok güzel günlere kavuşacaktır. Bir diğer yorumcuya göre at sembolünün içi boş şekilde görülmüş ise, fal sahibinin gergin günleri geride bırakıp rahatlamasına, hatta aklından tüm kötü düşünceleri atıp kendine yeni bir şans vermesi demektir.

Diğer bir anlamı ile uzun bir süredir beklenen ve gurur yapılmasından dolayı sorulmaya cesaret edilmeyen bir haberin fal sahibine tamda istediği şekilde ulaşması demektir. Bu haber ile birlikte uzaktaki sevdiklerine kavuşacak olan fal sahibi, keyifli günlerin tadını çıkartmaya hazır olmalıdır. Fal fincanının dip kısmında beliren boynuzlu at sembolü, fal sahibinin bir süre kısmetinin kesileceğine fakat bir müddet sonra daha da güzel bir şekilde işlerin yoluna gireceğine dalalettir. Bir diğer anlamı ile; aşıklar için mutluluk, evliler için bağlılık demektir. Hatta evli fal sahibi için sevgi ve saygıya dayanan güzel bir aile ortamına ve bunun çevrenizdeki bazı kişiler tarafından çok kıskanılacağına dalalettir. Tabakta belirmiş ise hayırlı bir yolculuğun son derece yakın olmasına işaret eder. Bekar fal sahibi için ise mutlu bir evliliğe ve şans oyunlarında talihli günlerin yaşanacağına işaret eder.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git