Kahve Falında Boynuz Görmek

Kahve Falında Boynuz Görmek
9 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.947 kez okundu.

Kahve falında boynuz görmek fal sahibinin bu ara girişimde bulunacağı bütün işleri ertelemesi gerektiğini işaret eder. Eğer fincanın ağız kısmında bir boynuz sembolü belirmiş ise önündeki bir kaç hafta boyunca şanssız günler fal sahibini bekliyor demektir ve fal sahibi tüm iş planlarını iptal etmelidir. Eğer fincanda beliren boynuz sembolü fal fincanının kulp kısmında belirmiş ise yetenekleri ile ün salmış bir insan ile tanışmaya ve ondan taktik almaya dalalettir. Bu taktikler fal sahibinin çok işine yarayacak ve bu günleri ömrü boyunca unutamayacaktır.

Bir diğer anlamı ile çok yakın biri tarafından fal sahibine yapılan büyük bir iyiliği simgeler. Bu iyilik fal sahibinin aşırı derecede faydasını göreceği bir iyiliktir ve etkilerini ömür boyu hissedecektir. Fal sahibi ile bu insan arasında gelişen manevi bağ ise bir daha asla kopmayacaktır. Fal fincanının dip kısmında beliren büyük bir boynuz sembolü fal sahibinin uzun süre önce çalındığını düşündüğünü bir özel eşyasını bulmasına ve çok sevinmesine dalalettir. Bazı fal yorumcularına göre fal sahibinin sevincinin kursağında kalması demektir. Tam çok mutlu oldum derken alınan bir kötü habere dikkat çeken boynuz sembolü bu haberin fal sahibinin hayatı ile direk ilişkili olmasa bile yine de çok etkileneceğini belirtir. Fakat fal sahibi bu süreci çabuk atlatacaktır. Fal tabağında belirmiş ise yüzüne konuşup gülen fakat arkasından dedikodusu yapılan fal sahibini işaret eder.

Kahve Falında Geyik Boynuzu Görmek

Fal sahibinin en kısa zamanda alacağı iyi güzel haberlere delalet eder. Eğer bekarsa yakın zaman içinde maddi durumu iyi olan biriyle karşılaşacak ve mutlu bir birlikteliğe adım atacaklarına işaret eder. Bu sayede var olan mali sıkıntıların kurtulup stressiz yaşantısına geri dönebilir. Eğer evli biriyse, bir bebeğinin olacağının habercisidir. Bu haber hane içinde büyük bir sevinç yaşatacak ve mali sıkıntılardan kaynaklı dargınlıkların da çaresi olacaktır. Yani daha önceden ne sıkıntı yaşadıysanız size on katı iyi olarak döneceğinin habercisidir.

Sadece birlikte olduğunuz insandan değil aynı zamanda sizi seven birinden sıkıntılarınızı hafifletmek için alacağınız maddi desteği de belirtir. Bu yardımdan sonra atlatacağınız maddi sıkıntı, ileride önünüze gelecek olan bazı yatırımları doğru değerlendirip iyi bir konuma gelmenizin önünü açacaktır. Bu konuma gelmenizde size çok yardımı dokunan insanları unutmamanız ileride karışılacağınız bu gibi önemli bir durum için gerekli olabilir. Her zaman yanınızda olan partnerinizi de değerli bir hediye ile mutlu etmeniz sıkıntısız bir birlikteliği sağlamlaştırır. Sembolü uyumun birlikte sağlanan dengeli bir hayatın simgesidir. Arada oluşan sıkıntılar, bu kurulmuş olan sağlam dengeden ve mükemmel uyumdan dolayı ilişkiyi sarsmada pek etkili olmaz. Eşlerin birbirlerine olan bu güveni ileri ki yaşantılarında çok mutlu olmalarını sağlayacaktır.

Kahve Falında Öküz Boynuzu Görmek

Yakın zaman içinde bir ihanet ile karşılaşacağınıza işaret eder. Hiç beklemediğiniz bir yakınınız tarafından uğrayacağınız bu ihanet sizi oldukça üzecek ve şaşırtacaktır. Kırsal alanda ufak bir ev alacağınıza da işaret eder. Yakın bir zamanda aile üyelerinden biri size miras bırakabilir. Bu miras sizi oldukça rahatlatacak ve maddi sıkıntılarınızı bir süre yok edecektir. Aşk hayatınız da yolunda gitmeyen bir şeyler var gibi görünüyor. İki tarafında birbirine anlayış göstermesi halinde bu sıkıntılar sona erecektir.

Bir dostunuz tarafından yapılan bir sürpriz ile çok mutlu olacağınızı da gösterir. Bir dostunuz sizi ziyaret ederek güzel bir sürpriz yapabilir. Bu sizi çok mutlu edecek ve aranızda ki dostluğu daha da pekiştirecektir. Bir yakınınız ile birlikte kısa bir seyahate çıkabilirsiniz. Bu bir iş gezisi yada sağlık amaçlı bir gezi olabilir. Güzel ve aydınlık günlere çok yakın zamanda kavuşabilirsiniz. Dost ve düşmanlarınız kısa süre içinde birbirinden ayrılacak, ailevi ilişkileriniz güçlenecektir.

Arkadaş çevrenizde sizi sürekli eleştiren biri var. Bu kişi ile kısa bir ağız dalaşına gireceksiniz ama kazanan taraf siz olacaksınız. Yüzünü bile görmek istemediğiniz bir akrabanız sizden önemli bir konuda yardım isteyecek ama ona karşı net tavırlar sergileyeceksiniz. Erkek arkadaşınız tarafından ihmal edildiğinizi düşünerek ilişkinizden soğuyabilirsiniz fakat acele etmeyin size bir sürprizi var.

Kahve Falında Koç Boynuzu Görmek

Büyük bir başarının habercisidir. Girişimleriniz ve özgüveniniz sayesinde aldığınız bir işi mükemmel sonuçlandıracak ve bu sayede herkesin dikkatini çekeceksiniz. Yaptığınız işlerde titizliğiniz ile anılacak ve el becerileriniz uzun süre konuşulacak. Kişi evli ve çocukları varsa; çocukları ile gurur duyacağı anlamı da taşımaktadır. Yakın zamanda gireceğiniz bir ortamda çocuklarınız ile ilgili övgüler alacaksınız. Bu övgüler sonucu çocuklarınıza ders konusunda esneklik sağlayabilirsiniz ancak bu çocuklarınız üzerinde kötü yansıyacak. Eğer fal sahibi evli değil ise, haneden birinin yapacağı bir etkinlik sayesinde övgü alacağınız şeklinde yorumlanır.

Bir tanıdığınızın size yardım edeceğinin habercisidir. Eğer tabakta bulunuyorsa, haneye yardım edecek birinin varlığına işarettir. Yapılacak bu yardım sayesinde ferah günler yaşayacaksınız. Haneden biri bu yardıma karşı çıkacak ve sorunların kaynağı olarak sizi gösterecektir. Ancak bu suçlamalara önem vermeden, gelen yardımı kabul etmeli ve sorunları çözüme kavuşturmalısınız. Ayrıca aşk hayatınızda her şeyin normal gittiği anlamı da taşımaktadır. Sevgiliniz ya da eşiniz ile yaşadığınız sıkıntılar sayesinde birbirinize bağlanmış durumdasınız. Bu bağı çözmek isteyenler olabilir ancak buna engel olacaksınız. Hatta bu insanları görmezden gelerek aşkınızı koruyacaksınız.

Boş yere harcadığın paraların sıkıntısını ileriki zamanlarda fazlasıyla hissedeceksin, biraz tutumlu davranman hayrına olacak. Sabırla beklemeye devam edersen dileklerin gerçek olacak, bu sabrın mükafatını fazlasıyla alacaksın. Önünde seni mutlu edecek olayların olduğunu işaret eden zıplayan bayan figürü var falında. Kısa bir vakit içinde ani bir kararla evlenme kararı alan arkadaşının düğününe katılacaksın.

Kahve Falında Boynuzlu Kadın Görmek

Sevdiğiniz kişi tarafından ihanete uğrayacağınızı gösterir. Bu ihanet aldatma olabileceği gibi farklı bir konuda size söylenen bir yalan da olabilir. Bu yalan ilişkinizi epey zedeleyecektir. Fakat ani kararlar vermemeniz gerektiğinin de bir işaretidir. Karşınızda ki kişi sizi çok seviyor ve yaptığından da kısa sürede çok pişman olacaktır. Biraz zaman tanımalı ve onun kendini ifade etmesine olanak sağlamalısınız. Dostlarınızdan biri sizi ziyarete gelebilir. Vereceği güzel haberler sizi epey mutlu edecektir.

Bir bayan tarafından güzel haberler alacağınıza işaret eder. Anneniz yada teyzeniz tarafından güzel bir haber alabilirsiniz. Ayrıca annenizin sizi yakın bir zamanda ziyaret edeceğini de gösterir. Sağlık hayatınızda yaşanan sorunlar da kısa süre içinde bitecek ve eski sağlığınıza yeniden kavuşacaksınız. Ufak bir baş ağrısı sorunu ile karşılaşabilirsiniz. Hava değişimleri buna sebep olacaktır. Panik yapmamalısınız. Aşk hayatınız epey yolunda gidiyor. Sevgiliniz sizi şımartacak güzel sürprizler hazırlıyor. Ona karşı daha ılımlı yaklaşmalı ve daha anlayışlı olmalısınız. Yakın zamanda güzel sürprizler sizi bekliyor.

Sen çok daha romantik bir ilişki hayal etmiştin ama sevgilin biraz düşüncesiz davranıyor. Daha önce pek birliktelik yaşamadığı için acemilik çekiyor ve ona bu konuda yardımcı olman gerekecek. Küsüp darılarak bir yere varamayacağını eninde sonunda anlayacaksın. Ufukta evlilik planları varken böyle saçma şeylerle uğraşmak onu da çok yoruyor. Evliliğin tam istediğin gibi sürecek merak etme.

Kahve Falında Boynuzlu At Görmek

Fal sahibinin asalet ve güç sahibi bir insan olduğunu simgeler. Bu karakteri sayesinde de fal sahibi girdiği her ortamda ve özellikle de iş hayatında daha da yükselecek ve çok güzel günlere kavuşacaktır. Bir diğer yorumcuya göre at sembolünün içi boş şekilde görülmüş ise, fal sahibinin gergin günleri geride bırakıp rahatlamasına, hatta aklından tüm kötü düşünceleri atıp kendine yeni bir şans vermesi demektir.

Diğer bir anlamı ile uzun bir süredir beklenen ve gurur yapılmasından dolayı sorulmaya cesaret edilmeyen bir haberin fal sahibine tamda istediği şekilde ulaşması demektir. Bu haber ile birlikte uzaktaki sevdiklerine kavuşacak olan fal sahibi, keyifli günlerin tadını çıkartmaya hazır olmalıdır. Fal fincanının dip kısmında beliren boynuzlu at sembolü, fal sahibinin bir süre kısmetinin kesileceğine fakat bir müddet sonra daha da güzel bir şekilde işlerin yoluna gireceğine dalalettir. Bir diğer anlamı ile; aşıklar için mutluluk, evliler için bağlılık demektir. Hatta evli fal sahibi için sevgi ve saygıya dayanan güzel bir aile ortamına ve bunun çevrenizdeki bazı kişiler tarafından çok kıskanılacağına dalalettir. Tabakta belirmiş ise hayırlı bir yolculuğun son derece yakın olmasına işaret eder. Bekar fal sahibi için ise mutlu bir evliliğe ve şans oyunlarında talihli günlerin yaşanacağına işaret eder.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git