Kahve Falında İki Kişi Görmek

26.07.2015
Kahve Falında İki Kişi Görmek

Kahve falında iki kişi görmek, sevdiğiniz ve uzak kaldığınız biri ile yakın bir zaman içinde buluşacak hoş vakit geçireceğinizi ve güzel bir sohbet edeceğinizi gösterir. Beklediğiniz bir olay hakkında bir haber ya da sonuç alacağınızı gösterir.Bir tartışma yaşayacağınızı fakat bu tartışma sonucunda güzel kararlar alacağınızı gösterir. Kısmeti açılan fal sahibi karşısına çıkan hayırlı kısmetlerden bir tanesi ile ilişkisini ilerleterek mutlu ve huzurlu bir yuvanın kapılarını aralayacaktır.

Falına bakılan kişi evli ise, ailedeki huzurun ve hoş sohbetin bir temsilidir. Aşk yaşamının yanı sıra iş yaşamına yorumlandığında bilgili bir kişinin yardımları ve önerileri ile yüksek bir mertebeye gelmek olarak yorumlanmaktadır. Hanesinde hasta bulunan fal sahipleri için, şifaya hiç ummadıkları bir yerden tüm ümitlerini kestikleri bir anda kavuşmak olarak yorumlanmaktadır. Beklenmeyen yerden gelen bu şifa kişinin tüm acılarının son bulmasına fırsat tanıyacak ve bir daha aynı acılar ile karşılaşmamasını sağlayacaktır. Bazen de fal sahibinin arkasından yapılan dedikodular olarak ifade edilse de bu dedikodular fal sahibine zarar vermeyecek kadar küçük boyuttadır.

Aşk Yorumu

Aşk hayatınız için dilediğiniz tüm iyiliklerin ve güzelliklerin sizi bulacağı anlamına gelmektedir. Hoşlandığınız kişiden yakın zamanda karşılık alarak, güzel bir aşka başlayacağımıza delalet eder. Bu aşk ile emin adımlarla evliliğe doğru gideceğiniz anlamına gelmektedir. Hayatınızda kimse yok ve siz aşka kapılarınızı açmayan biriyseniz bu sembol sizin aşka kapılarınızın açılacağına işaret eder. Aşka küserek kimseye şans vermemek sadece sizi üzer. Hayatınıza birini alarak kendinize bir şans vereceğiniz anlamına gelmektedir. Bu kişi ile aşka dair tüm olumsuz düşünceleriniz olumlu yönde değişeceğine işaret eder.

Eğer evliyseniz, eşiniz ile aranızdaki tüm sıkıntıları tatlıya bağlayacağınız anlamına gelmektedir. Aranızda oluşan sıkıntılar çözüme ulaşınca ev içinde huzurlu bir yaşamın başlayacağına delalet eder. Karşılıklı birbirinizin olumsuz yönlerini de severek kabullenirseniz hiç bir sorun yaşamayacağınız anlamına gelmektedir. Beklediğiniz müjdeli haberin nihayet kapıda olduğuna delalet eder. Hayırlı bir kız çocuğuna işaret eder. Bu haber ile eşinizle çok mutlu olacak, hane içerisinde mutluluk ve bereket hakim olacaktır demektir. Aldığınız mutlu haber ile eşinizle birbirinize daha çok kenetleneceğiniz anlamına gelmektedir.

Para Yorumu

Ticari hayatınızında yeni kazanç kapılarının açılacağı anlamına gelmektedir. Hızla gelen başarı ve para olarak yorumlanır. Kariyer hayatınızda hızla yükselişe geçerek, iyi bir gelir imkanına sahip olacağınız anlamına gelir. Maddi anlamda rahat, ferah bir dönemin kapılarının açılacağına ve bundan sonra parasal hiç bir sıkıntı yaşamayacağınıza işaret eder. Eğer borçlu bir kimseyseniz, en kısa zamanda borcunuzu ödeyeceğinize ve ferah bir döneme gireceğinize işaret eder. Çekilen sıkıntıların geride kalacağı bir dönem sizi bekliyor demektir.

Rızk kapılarınızın açılacağı anlamına gelmektedir. Hiç beklemediğiniz bir yerden gelecek yüklü bir paraya işaret eder. Bu para ile maddi sıkıntı çeken kişilere yardım ederek, karşılığında bolca dua alarak, huzura ereceğiniz anlamına gelmektedir. Bu dualar sayesinde daha çok maddi güce kavuşacağınız anlamına gelmektedir.

Hayallerinizdeki yeni bir ev ya da arabaya kavuşacağınıza işaret eder. Uzun zamandır yaptığınız bir işin karşılığını fazlasıyla alarak istediğiniz mala sahip olacak, tüm sıkıntılardan kurtulacağınıza delalet eder. Eğer paranızı har vurup harman savurmazsanız, güçlük çekmeden mal mülk sahibi olabileceksiniz demektir.

Beklenmedik bir mirasa işaret eder. Maddi anlamda dönüm noktası olarak yorumlanır. Gelecek bu para ile aile içinde de bolluğa vesile olacaktır. Aileninde hayatı bu para sayesinde güvence altına alınabileceği şeklinde yorumlanır. Maddi sıkıntı yaşayan bir kişiyseniz, kısa zaman içinde maddi sıkıntıların biteceğine delalet eder. Maddi anlamda rahata, feraha kavuşacağınıza işaret eder.

Aile ve Yaşam Yorumu

Aile hayatı içinde korkuları olan ve bu korkularla yüzleşmekten çekinen kişinin, korkularının geçeceğine işaret eder. Korkunun üstüne gidebilecek gücü kısa zamanda kendinizde bularak, tüm korkularınızı yenebileceksiniz demektir. Tüm korkularınızı yendiğiniz takdirde, aile hayatı içinde güzel bir dönem başlayacak, ilişkiler düzene girecek ve sonrasında sosyal yaşantınızda da başarıyı elde edeceksiniz demektir. Hane içinde herkes kusur arayan değilde kusur örten olacak ve çözüm yolları arayarak birbirine yardımcı olacak anlamına gelmektedir. Tüm çözümsüz görünen sıkıntıların, çözüme kavuşacağı anlamına gelmektedir.

Sosyal yaşantıda güç, sağlam duruş ve kişilik sahibi kimse olarak yorumlanır. Çevresine örnek olan kişiyi işaret eder. Çevrenizde yardıma ihtiyacı olan kişilerin yardımına koşacağınız anlamına gelir. Maddi ve manevi olumlu günler gelerek, güzel kapılar açılacak demektir. Hiç beklemediğiniz anda müjdeli haberin geleceğine işaret eder. Bu müjdeli haber ile hane içinde güzelliklerin ortaya çıkacağına delalet eder.

Kısa zaman içinde dostlarınızla plansız programsız, spontane gelişen bir tatile çıkacağınız anlamına gelmektedir. Bu tatilde yeni insanlar ile tanışarak, sosyal çevrenizi genişleteceğinize işaret eder. Daha sağlıklı ve pozitif ilişkiler kurarak, kendinizi mutlu edeceğiniz döneme gireceğiniz anlamına gelmektedir.

Haneden bir kişinin cezaevinde kendisine atılan bir iftiradan dolayı yattığına fakat kısa zaman sonra temizlenerek çıkacağına işaret etmektedir. Bu kişinin hayatında kötü anı bırakan herkesi sileceğinize ve ona gücünüz yettiğince yardımcı olacağınız anlamına gelmektedir.

İş ve Kariyer Yorumu

Eğer işinizden memnun değilseniz ve ayrılınca işsiz kalacağım korkusu yaşıyorsanız, endişelenmemenize işaret eder. Yeni iş kapılarının açılacağı bir döneme gireceğiniz anlamına gelir. Kariyerinizde yeni fırsatların olacağına ve bu fırsatların sizi üst noktaya taşıyacağı anlamına gelmektedir. Hala işten ayrılma konusunda tedirginlik yaşıyorsanız da, yöneticinizle konuşmak size iyi gelecektir. Bu konuşmada ben dili yerine ortak dil konuşmak size yarar sağlayacaktır demektir.

Kendinize güvenerek ve çalışma şartlarının size neden uymadığını rahatlıkla anlatırsanız, güzel çözümler bulabileceğinize işaret eder. İş yerinizde yeni bir pozisyon olarak yorumlanır. Yaptığınız işlerin karşılığını büyüyerek alacağınız anlamına gelmektedir. Yeni pozisyonunuzda biraz adapte olmakta zorluk yaşayabilirsiniz fakat kısa sürede alışacak, kendinizi hiç olmadığı kadar iyi hissedeceksiniz.

Kısa zaman sonra kendi işinizi kurarak yeni deneyimler elde edeceğinize işaret eder. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz iş kurma imkanına nihayet sahip olacaksınız demektir. Bu işte ticari alanda yükselişe geçerek, yeni deneyimler elde edeceğinize delalet eder. Kendinizi yetersiz hissettiğiniz anlar olabilir bu iş hayatında gayet normaldir. Daha fazla üreterek ve deneyim sahibi olarak bu açığı kapatmanızın mümkün olacağı anlamına gelmektedir. Bu dönem şansın sizden yana olduğuna işaret eder. Riskler almalı ve kariyer hedefinizi yükseltme yoluna girmeniz gerektiği anlamına gelmektedir

Eğer okuyan bir bireyseniz, okul hayatınızda başarılı bir deneye imza atacağınız anlamına gelir. Uzun zamandır üzerinde çalıştığınız deneyinizi okul yönetimine sunarak, büyük bir başarıya kavuşacaksınız demektir. Korkularınız, endişeleriniz var yok değil fakat başarılı olacağınızdan da adınız gibi emin olduğunuz anlamına gelmektedir. Kendinize güvendiğiniz takdirde çok daha başarılı olacak ve çok iyi yerlere geleceksiniz anlamında yorumlanır.

Sağlık Yorumu

Hastalıkların sizi yıpratmayacağı, üzmeyeceği güçlü bir yapıya sahip kişi olduğunuza işaret eder. Bu durumu korumak içinde elinizden geldiğince kontrollere gidiyor, sağlıklı beslenmeye özen gösteriyorsunuz demektir. Bu dönemde yakalanacağınız en ufak rahatsızlığı bile çok kolay şekilde atlatabileceğiniz anlamına gelir. Bu rahatsızlık tamamen mevsimsel olup, yatağa düşürmeden sizi geçip gideceğine yorumlanır. Bağışıklık sisteminizi daha fazla güçlendirmek için bol su içmeyi ve C vitamini tüketmeyi ihmal etmeyin.

Sigar, alkol yada benzeri gibi kötü alışkanlıklarınız var ise bu alışkanlıklardan kısa zaman sonra kurtulacağınıza işaret eder. Her şey sizin kafanızda bitiyor. Yeterki isteyin, yapamayacağınız hiç bir şey yok demektir. Bu tarz zararlı alışkanlıkların sizi kötü bir duruma soktuğunu düşünerek, bırakacağınız anlamına gelir. Daha sağlıklı ve daha özgüvenli bir döneme gireceğinize işaret eder.

Hasta olan bir yakınınızın kısa zaman içinde iyi olduğu haberini alarak, çok mutlu olacağınız anlamına gelmektedir. Günden güne o kişinin hastalığı sizi de hasta edecek hale gelmiş gibi görünüyor. Çok düşünüyor, elinizden bir şeyin gelmemeside sizi çok üzüyor demektir. Neyse ki iyi haberleri alarak, kısa sürede toparlanacağınıza delalet eder. Sizi ve ailenizi sağlık dolu günler bekliyor demektir.

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.