Kahve Falında İki Kişi Görmek

Kahve Falında İki Kişi Görmek
26 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 4.289 kez okundu.

Kahve falında iki kişi görmek, farklı anlamlarda yorumlanır. Özellikle de iki kişinin konuşması, sevdiğiniz ve uzak kaldığınız biri ile yakın bir zaman içinde buluşacak hoş vakit geçireceğinizi ve güzel bir sohbet edeceğinizi gösterir. İki kişinin yan yana oturması, beklediğiniz bir olay hakkında bir haber ya da sonuç alacağınızı gösterir. İki kişinin hararetli bir şekilde birbirine yönelerek konuşması, bir tartışma yaşayacağınızı fakat bu tartışma sonucunda güzel kararlar alacağınızı gösterir. Genellikle aşk yaşamı ve ikili ilişkilere dair yorumlar yapılmasına olanak tanımaktadır. Eğer bekâr ise kısmetinin açılacağı bir döneme giriyor demektir. Bununla beraber kısmeti açılan fal sahibi karşısına çıkan hayırlı kısmetlerden bir tanesi ile ilişkisini ilerleterek mutlu ve huzurlu bir yuvanın kapılarını aralayacaktır. Falına bakılan kişi evli ise, ailedeki huzurun ve hoş sohbetin bir temsilidir. Aşk yaşamının yanı sıra iş yaşamına yorumlandığında bilgili bir kişinin yardımları ve önerileri ile yüksek bir mertebeye gelmek olarak yorumlanmaktadır. Hanesinde hasta bulunan fal sahipleri için, şifaya hiç ummadıkları bir yerden tüm ümitlerini kestikleri bir anda kavuşmak olarak yorumlanmaktadır. Beklenmeyen yerden gelen bu şifa kişinin tüm acılarının son bulmasına fırsat tanıyacak ve bir daha aynı acılar ile karşılaşmamasını sağlayacaktır. Bazen de fal sahibinin arkasından yapılan dedikodular olarak ifade edilse de bu dedikodular fal sahibine zarar vermeyecek kadar küçük boyuttadır.

Genellikle kendinizi yalnız hissettiğiniz zamanlarda yanınızda olacak ve size destek olacak birinin varlığının göstergesidir. Fal sahibi zor kararlar alacağı dönemde kendisine yakın hissettiği birisinden yardım isteyebilir ve o kişiye fikir danışabilir. Genellikle güçleneceğinizin ve kendinizi daha güçlü hissedeceğiniz bir döneme gireceğinizin göstergesidir. Desteğini sizin üzerinizden bir an olsun esirgemeyecek fakat bunu da sizin gözünüze batırmadan yapacak birinin varlığına da delalettir. Biri ile ters fikirlerde olacağınızı ve bu yüzden bir süre gergin bir dönem geçireceğinizi gösterir. Genellikle kararsızlık yaşayacağınız bir konu hakkında bilgisine ve tecrübesine güvendiğiniz bir kişiden yardım alacağınızı ve onun fikirleri ile daha doğru kararlar alacağınızı gösterir. Bir anlaşmazlık yaşadığınız biri ile daha sonra uzlaşmaya vararak aslında durumun düşündüğünüz gibi olmadığını anlayacağınızın göstergesi olabilir. Bu fal, daha çok zor dönemlerde yanınızda olacak kişilerin olduğunu ve gözünüz kapalı güvenebileceğiniz, sizin iyiliğiniz için uğraşan kişilerin varlığının göstergesidir. Aynı zamanda fal sahibi hiç ummadığı bir anda sevdiği biri ile karşılaşabilir ve bu karşılaşma onun için çok özel bir ana dönüşebilir.

Kahve Falında İki İnsan Arasında Kalp Görmek

Tmiz bir ömre ve tutkulu aşka işaret edilir. Hayatın her döneminde huzuru, saadeti, mutluluğu ifade eder. Tabi bu semboller fal yorumcularına göre farklı anlamlar taşıyabilmekte ama genel olarak karşılıklı ilişkilerin yolunda gideceğine işaret eder. Arzu edilen aşka ve mutluluğa yorulur. Eğer evli ve fincanında bu semboller çıkmışsa hayırlı haberi işaret eder. Bu figürler her zaman hayatta olumlu olayların yaşanacağının müjdesini vermekte bize. Evli çiftler için her zaman bebek haberi verir ya da eşler arasındaki muhteşem ilişkiye delalet eder bu semboller.

Bu sembollerin diğer bir yorumu ise çevresinde yer alan ve hanesindeki kişilerin sağlıklı bir ömre sahip olacağına işaret eder. Uğraşlarınız sonucunda arzu ettiğiniz geleceğe kavuşacağınıza ve bütün emeklerinin karşılığını mutlaka alacağınıza işaret eder. Herkes tarafında çok sevilen ve saygın görülen bir kişiliğinizin olduğu ifade etmekte. Sevdiğiniz kişiyi birtakım olaylara ikna etmeye çalışacaksınız bu süreçte. Çoğunlukla çıkan bu semboller maddi kazancınızın bol olacağına yorumlanır. Maddi yönden oldukça bol kazançlı bir dönem sizi bekliyor. Hayatınızda birtakım değişikliklerin olacağına ve bu değişimlerle hayatınız tahmin edemeyeceğiniz yeni bir boyut kazanacak. Tabii ki bu değişiklikler kesinlikle çok hayırlı olacak sizin için.

Kahve Falında İki İnsan Sırtı Dönmüş Görmek

Kişinin bayan veya erkek olmasına bağlı olarak fincanda beliren şekilleri bu kişi ile özdeşleştirmelisiniz. Yakın çevrenizde güvendiğiniz birine söylemek istedikleriniz var fakat bunu bir türlü yapamıyorsunuz. Birine kırgın olduğunuzu ama bu kırgınlığınızın çok sürmeyeceği anlamı taşımakta. Kalbinizi kıran her kimse gönlünüzü en kısa zamanda alacaktır. Yakın çevrenizde bir kişiye önemli bir ders verecek ve bu kişinin büyük yanlışlar yapmasına engel olacaksınız. Aynı zamanda sert bir otoriter yapısına sahip birinden öğreneceğiniz dersler sayesinde iş hayatınızda hızlı bir yükseliş gerçekleşecek.

Birine kırgın olduğunuz anlamı da taşımakta. Ancak kırgın olduğunuz bu kişi hatasını anlayacak ve gönlünüzü hemen alacak. Bu sembol iş hayatınızda önünüzün açık olduğunu ve beklemediğiniz bir anda alacağınız terfi müjdesine de tekabül etmekte. Yüklüce bir mebla elinize geçecek ve maddi sıkıntılarınız sonlanacak. Yaşamınızın bundan sonraki sürecinde çok şanslı ve mutlu olacağınız bir sürece doğru hızlı adımlar atacaksınız. Hayatınızdaki dargınlıklar, kızgınlıklar ve küslükler son bulacak.

Kahve Falında İki Kişinin Konuşmasını Görmek

Kahve falına baktıran kişinin niyetiyle ilgili olabileceği gibi nerede göründüğüyle yorumlar farklılık kazanacaktır. Sevgiyi mutluluğu ve iyi bir hayatı ifade eder. Fincanın kulp tarafında ve üstte yüz yüze gelip konuştuğu görülüyorsa aileden kişiler olduğu ve yakın zamanda bir araya gelinerek hoş vakit geçireceğiniz anlamına gelir. Çevrenizde sevilen biri olduğunuz kadar aile tarafından da sevildiğinizi gösterir. Eğer fincanın alt kısmında ise dedikodunuzu yapan birinin sizi ziyarete geleceği ve sizinle yüzleşeceğini ifade eder.

Fincanın saat yönüne göre 3 ü gösteren yerinde ise bu kişiler iş arkadaşlarınız yada yeni tanışacağınız kişilerin varlığını ifade eder. Bu kişilerle yüz yüze gelerek güzel vakit geçireceğiniz anlamına da iş hayatınızda yeni bir projenin başlayacağına ve sizinde bu projede olarak yükselme ihtimalinizin olduğuna delalet eder. 6 ve 9 yönünde ve fincanın üst kısmında ise olumsuzlukların olumluya dönüşeceğini ve ilişkinizde aranızdaki sorunların giderilmesinde bir arkadaşınızın yardımını alacağınız ve bu şekilde ilişkiniz daha iyiye doğru giderek ilişkinizde tüm sorunlarınızı ortaya döküp sonuç alacağınızın belirtisidir. Uzun zamandır ilişkinizde sustuğunuz için içinizde biriktirdikleriniz sizi yıpratmış ve acı çekmenize sebep olmuş. Eğer yüz yüze konuşmada eller birleşmişse bu sorunları ortadan kaldırarak ilişkiniz daha sağlam temellere dayanarak yol almaya başlamış demektir. Eğer fincanın alt kısmında ise kişiler olumlu gelişmelerin zaman alacağı ve şimdilik sürüncemede kalacağı anlamına gelir.Tabakta ise görülen yüz yüze görüşmeler fincanın sağlaması olup 3 vakte kadar bu görüşmenin gerçekleşeceği anlamına gelir.

Kahve Falında İki Kişiyi El Ele Görmek

birlik içinde olacağına işarettir. Aynı zamanda güçleneceğini ifade eder. Manevi anlamda daha iyi bir hayat yaşayacağı anlamı taşır. Öte yandan yakın zamanda girdiğiniz bir sınav var ise bundan yüksek puan alacağınızı, bir işe başvuru yaptıysanız ise bundan da olumlu yanıt alacağınızı simgeler. Eğer ki devlette bir işiniz yada devletten beklediğiniz bir yanıt varsa bunların da olumlu sonuçlanacağı şeklinde yorumlanır.

Özel hayatında ciddi adımlar atılacağı şeklinde de yorumlanabilir. Bekarsa evlilik yönünde adımlar atabileceği söylenir. Bu anlamlarının dışında,güçlü ve ahlaklı olduğunu da gösterir. Kişinin önem ve değer verdiği her şeyin üzerine özenle titrediği ve her şeye dikkat ettiği şeklinde de yorumlanabilir. Hayatında güzel gelişmeler olacağı yönünde de yorumlanabilir. İyimser kalbi olduğunu ve yardımsever olduğunu da gösterir. Bu sebepten hayatta hep kazanacağına ve istedikten sonra elde edemeyeceği hiç bir şey olmayacağı şeklinde yorumlanır. Hayatında güzel gelişmeler olacağına işarettir.

Kahve Falında İki Kişi Karşı Karşıya Görmek

Yapılacak anlaşmalara işaret eder. Bu anlaşmalar iş anlamında olabileceği gibi aileler arasında yapılacak hayırlı işler de olabilir. Karşı karşıya görünen iki figür erkeğe benziyorsa anlaşma iş konusunda olabilir. Kadına benziyorsa hayırlı bir işle ilgili bir anlaşma yapılıyor olabilir. Bu anlaşma sizinle ilgili olabileceği gibi aileden herhangi biriyle ilgili de olabilir. İki kişi karşılıklı el eleyse anlaşma başarıya ulaşacak ve hayırlı bir sonuca varılacak demektir.

Hayırlı işlerin olacağını gösterir. Ayrıca güzel bir ortaklığın da habercisidir. İş konusunda oldukça güzel adımlar atmak; maddi anlamda sıkıntılı günlerin ardından oldukça kazançlı ve mutlu anların sizi beklediğini gösterir. Karşılıklı duran bu iki kişi el ele tutuşuyorsa yapılan anlaşma oldukça uzun soluklu ve hayırlı olacak demektir. El ele tutuşmuyorlarsa anlaşmaya varmaları için bir süre daha bekleyecekleri, ardından yine hayırlı ve uzun bir anlaşmayla devam edecekleri anlamına gelir. Yapılan anlaşmanın herkese mutluluk getireceği şeklinde yorumlanır.

Kahve Falında İki Kişinin Öpüşmesi

Genellikle yeni bir aşkın doğuşuna delalet eder. Bu fal, daha çok yolunda gitmeyen işlerinizin zamanla düzene gireceğini ve mutlu bir geleceğin sizi beklediğini gösterir. Küs olduğunuz biri ile barışacağınızı ve hiç beklemediğiniz bir anda aslında hoşlanmadığınızı düşündüğünüz biri ile iyi anlaşmaya başlayacağınızı gösterir.

İş sıkıntılarınızın ve ev içinde bulunan huzursuzluklarınızın geçeceğini gösterir. Çok sevineceğiniz bir haber alacağınızı gösterir. Bu haber sayesinde hayatınızda yerine oturmayan bazı taşlar yerini bulmaya başlayacak ve daha rahat bir gelecek inşa etmeye başlayacaksınız. Bilerek ya da bilmeyerek birinin kalbini kırmışsanız, o kişi sizden bir özür bekliyor olabilir. Bunu göz ardı etmemeli ve o kişinin gönlünü almaya çalışmalısınız. Yakında bir evlilik haberi alacağınıza delalet eder. Aynı zamanda bu fal, çevrenizdeki kişilerden bir bebek haberi alabileceğinizi de gösterir. Çoğu zaman mutlu haberler alacağınız ve çok sevineceğiniz bir döneme gireceğinizi gösterir. Küslerin barışacağına ve birbirine kızgın olanların sorunlarını konuşarak halledeceğini gösterir. Çevresindeki kişilerle olan ilişkilerini tekrardan gözden geçirmeli ve yanlışlıklarının farkına vararak kendine çeki düzen vermelidir.

Kahve Falında İki Kişinin El Ele Tutuşmasını Görmek

Genellikle birinin desteği sayesinde zor bir işin üstesinden kısa bir süre içinde geleceğinizi ve refaha ulaşacağınız bir döneme gireceğinizi gösterir. Rahat günlerin yakında olduğu konusunda müjdelenmelidir.

Büyük bir istekle başlayacağınız bir işin sonucunda güzel yerlere geleceğinizi gösterir. Size destek olacak ve her durumda yanınızda olduğunu size hissettirecek kişilerin etrafınızda var olduğunu gösterir. Uzun süredir uğruna çabaladığını bir işin artık güzel sonucu ile mutlu olacağınızı ve artık çabalarınızın meyvelerini toplamaya başlayacağınızı gösterir. Güçleneceğinizin göstergesidir ve aynı zamanda geleceğinizi emin adımlar atarak kuracağınızı gösterir. İşi olmayanlar için devlet dairesinde ya da maddi geliri yüksek bir yerde çalışmaya başlayacağının göstergesidir. Bekarlar için ise, bu fal çok kısa bir zamanda hayırlı bir kısmetin karşısına çıkacağını ve mutlu bir beraberliğe ilk adımları hızlı bir şekilde atacaklarını gösterir. Genellikle bozulan işlerinizi yoluna koyacağınızı ve maddi olarak ferahlayacağınız bir döneme gireceğinizi simgeler. Aynı zamanda bu fal, güzel yeniliklerin ve hayatınızı olumlu etkileyecek olan gelişmelerin de habercisidir.

Kahve Falında El Ele Tutuşan Çift Görmek

Yani el ele tutuşmuş ve bir yolda yürürken gördüğünüz bu çift size çok şey anlatıyor olabilir. Fal sahibinin özel birisi ile birlik olacağına ve güçlü bir ilişki kuracağına işarettir. Siz eğer kahvedeki kişinin kendiniz olduğunu düşünüyorsanız size bir yerden çok büyük bir destekçi çıkacak demektir.

Uzun bir aradan sonra sizi görmeye gelen bir kişi de olabilir. Bu destekçinize karşı algılarınız açık olmalı ve destekçinizin kim olduğu konusunda net bir karara varmalısınız. Sizin daha iyi bir hayat yaşayacağınız ve zorlukların üstesinden tek tek geleceğiniz anlamına gelir. Bulduğunuz fırsatları iyi değerlendirin bu fırsatlar aşkla ilgili olabilir işle ilgili olabilir yani her iki konuda da algılarınız açık olmalı gelen her yeni haberi ve teklifi değerlendirmelisiniz. Eğer önünüzde sonucunu beklediğiniz bir sınav var ise yüksek bir puan alacağınızı gösterir ya da atanmayı bekleyen bir memursanız büyük ihtimalle güzel günler sizi bekliyor diyebiliriz. Ekmeğinizi kazanmak zor iş siz de ne yapıp edip kendi emeğinizin karşılığını almaya çalışmalı bulduğunuz fırsatları sonuna kadar değerlendirmelisiniz. Yüzünüze iyi davranıp arkanızdan konuşan yakınlarınızın da varlığına işaret eder onlara karşı olabildiğince temkinli olmalı bildiğiniz yoldan şaşmayıp onların arkasından gitmemelisiniz demektir. Her zaman kararlı ve dik duruşunuz çevrenizdeki insanları rahatsız edebilir buna karşı dikkatli olmalısınız. Yüzünüze gülen arkanızdan atıp tutan kötü niyetli kişilere prim vermeyin.

Kahve Falında Kafa Kafaya Vermiş İki İnsan Görmek

İki kişinin bir araya gelerek bir konu hakkında konuştuğunun ve istişare yaptığının göstergesidir. Fal sahibinin aklını kurcalayan ve uzun süre üzerinde düşündüğü bir konu hakkında başkalarına danışarak bir çözüm yolu bulmaya çalışacaktır. Fal sahibi bir kişi ile hararetli bir konuşma yapabileceği gibi küçük bir tartışma da yaşayabilir.

Bir konu hakkında karar vermeniz gerekecek bir döneme gireceğinizi gösterir.Yeni bir karar aşamasında olduğunuzu ve bu durumda yardıma ihtiyacınız olduğunu fark ederek birilerine akıl danışacağınızı gösterir. Genellikle konuşarak bir konu hakkında fikrini netleştirmeye çalışır ya da bir konu hakkında kafasında olan soruların cevabını bulmak için başkalarına danışma gereği duyacaklarını belirtir. Ayakta birbirine doğru yönelmiş bir şekilde konuşması, fal sahibinin ya da çevresindeki birinin hasret gidermek için ya da aklındaki sorulara cevap bulmak için birisi ile istişare edeceğine delalet eder. Geleceğiniz ile ilgili vereceğiniz kararlarda bu konuşmanın büyük etkisi olabilir. Gerçek hayatınızda çevrenizde bulunan kişilerle fikir alışverişinde bulunmanız sizin yararınıza olacaktır. Kimi zaman da özlediğiniz ve çok sevdiğiniz biri ile sonunda görüşeceğinizi ve hasret gidereceğinizi gösterir. Bu fal, çoğu zaman ileride yaşayacağınız bir kararsızlığı başkasına danışarak aşmaya çalışacağınızı gösterir. Aynı zamanda bu fal başka bir anlamda da alacağınız kararların doğruluğundan emin olmak için başkalarının yardımına başvuracağınızı gösterir. Kariyer ve iş hayatınız ile ilgili de birileri ile fikir alışverişi yapabilir ve sizin için en uygun olan kararı almaya çalışacaksınız demektir.

Kahve Falında Sohbet Eden İki İnsan Görmek

Bir tanıdığınıza yakın bir zamanda yardım edeceğinize işarettir. Sohbet eden iki insan sembolünü tabakta görüyorsanız, iki arkadaşınızın kafa kafaya verip size yardım etmeleri için görüştükleri anlamı taşır. Sohbet eden iki insan sembolünü fincanın ortasında görüyorsanız bir tanıdığınızın yardımı için görüşmeler yapacağınız anlamını çıkartmalısınız. Biri tarafından haksızlığa uğramış bu tanıdık için elinizden geleni yapmanız gerekebilir ve bu görüşmelerde oldukça yorulabilirsiniz. Yardım edeceğiniz bu tanıdık sizin sayenizde haksız olmadığını ispat edecek ve sizi de yanınızda tutarak oldukça başarılı projelere imza atabileceksiniz.

Olumlu olduğu kadar olumsuz yorumları da bulunmaktadır. Eğer sohbet eden iki insan sembolünün arkası dönük ise, bunun anlamı arkanızdan birilerinin iş çevirdiği şeklindedir. Çevrenizdeki insanlara iyi analiz etmeli ve her davranışın altındaki gerçekleri araştırmalısınız. Eğer sohbet eden iki insan sembolü tabakta ise komşularınız ya da yakın çevrenizdeki kişiler tarafından kıskanıldığınıza delalettir. Fincanın tam ortasında sohbet eden iki insan figürü bulunuyorsa yakın arkadaşlarınızdan iki kişinin sizin açığınızı kolladığı ve bu iki kişiye dikkat etmeniz gerektiği anlamına gelir.

Kahve Falında Oturan İki Adam Görmek

Önemli bir hususta karar alma evresinde olduğunuzu ve bu kararı alırken de fikirlerine ve bilgi birikimine itibar ettiğiniz birisi ile karşılıklı oturup beyin fırtınası yapmanız gerekeceği anlamını taşır. Bilgi alışverişi yapacağınız bu kişiyi iyi belirlemeniz büyük önem arz etmektedir. Zira bu kişiye yaşamınız hakkında bir takım mühim sırları da vermeniz gerekebilir. Faldaki oturan iki adam aile mensuplarından birilerini de ifade edebilmektedir. Hanede iki kişi karşılıklı konuşmalar yaparak sizin yaşamınız hakkında bir takım planlar yapıp, gelecek günlerinizdeki değişimlerde önemli rol oynayacaklardır. Bu kararlar ve konuşmaların olumlu ya da olumsuz olacağına dair fal bakan kişinin hisleri büyük önem taşımaktadır.

Mevcut olan ya da ileride olması olası olan bir iş ortaklığının da işareti niteliğinde olabilir. Eğer ki iş kurmak istiyorsanız ve kendi işinizin patronu olmak istiyorsanız, çok verimli bir döneme girdiğinizi söyleyebilir ve ortaklıklar kurarak yatırım yapmanız için harika bir zamanlama diyebiliriz. Şu dönemde başarılı olma olasılığınız oldukça yüksek olduğundan, fazla düşünmeden ilk adımı atmanızda yarar vardır. Vakit nakittir sözü bunun için biçilmiş kaftandır.

Sizler için olacak uzun yolculukları işaret etmektedir. Öyle uzun olan bir yola çıkacaksınız ki sonunda hem bir hayli yorulacak hem de kendinize geleceksiniz. Değişikliğin size iyi gelmesinden dolayı kısa süre içerisinde hem kendinizi toparlayabilecek hem de kendiniz için olan bu hayatın en güzel anlarını da görebileceksiniz. Hayatınızda kimse yok ise artık bu duruma üzülmek yerine sizler de üzülmek yerine çevrenize bakmayı daha çok tercih etmelisiniz. Çünkü çevrende senin için adeta yanıp tutuşuyor olan o kadar çok kişi var ki sen de o kişileri artık bir fark edip hangisi senin için en mantıklı olan karar eğer görebilir isen işte artık sen de yalnız kalmak yerine daha çok hayatı sevdiğin kişi ile de geçirebileceksin. O kişiye eğer şans verir isen o zamana göreceksin ki senin ve karşındakinin kalbinde sadece sevda denilen duygu olacak ve başka bir şeye de yer olmayacak.  Senin hayatında olan bazı şeylerin bitip artık yerini yeni olan başlangıçlara bırakacak olduğuna da işaret etmektedir. Sen de öyle dermanı olmayan dertlerin var gibi görüyordun ki artık hayatına aldığın o kişi ile hem oldukça mutlu olacak hem de kendin ile o kişinin de oldukça mutlu olması için her iki tarafa da en önemli fırsatları vereceksin.

Kahve Falında Konuşan Kişiler Görmek

Fincanı açmanız ile birlikte fincan ağzında belirmiş ise size dair olan bir takım konularda hakkınızda konuşmaların döndüğünü ifade eder. İyi niyetli ya da kötü niyetli olduğunu anlayabilmek, fincanı açtığınızda hissettiğiniz ruh hali ile alakalıdır. Arkadaşlarınızı ya da aile bireylerini temsil edebilir. Kimler olduğunu anlayabilmek için bu kişilerin fiziksel görünümlerine göre fikir yürütmek mümkündür. Fakat biri fal sahibi de olabilir. Bir tanıdığınız ile hararetli bir diyaloğa girerek herhangi bir konuda karar vermeniz gerektiği anlamını taşıyabilmektedir.

Kimi zaman resmi bir sürecin tamamlanacağını ve de karara bağlanacağını da simgeleyebilmektedir. Bu resmi süreç özellikle bir boşanma davası olarak tanımlanabilir. Kişiler arası anlaşmalı bir şekilde gerçekleşecek olan boşanma davası, hakkınızda oldukça yapıcı bir sürecin başlamasına olanak sağlayacaktır. Bu süreçte herhangi bir pürüzün yaşanmaması adına sakin davranmakta ve de uyumlu olmakta büyük fayda vardır. Bazı yorumculara göre muhteşem arkadaşlıkların habercisi de olabilmektedir. Bu arkadaşlıklar sıcak sohbetlerle geçecek, tüm mutlu anların ve de sıkıntıların paylaşılacağı ortamlar kişiler arası sıkı bir bağ oluşmasına vesile olacaktır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git