Kahve Falında İki Yol Görmek

Kahve Falında İki Yol Görmek
26 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 4.120 kez okundu.

Kahve falında iki yol görmek çok farklı manalara gelebilmektedir. Kahveyi hemen hemen her gün içeriz. Özellikle Türk kahvesi. . . Türk kahvesi deyince çoğu insanın aklına telvede oluşan şekillerle bakılan fallar gelir. Bu konularda insanlar ikiye ayrılır. Bazı insanlar telveden oluşan şekillerin kaderle alakalı olup, buradaki işaretleri dikkate alması ve hayatını buna göre düzenlemesi için oluştuğunu düşünürler ki çoğu kişi de buna inanır. Mesela insanlar, yapraklar, yüzük veya yol.

Fal bakanlar için yorumlaması zor bir sembol değildir. ”3 vakte kadar yol göründü” sözü de pek meşhurdur. Ben de bu sözden yola çıktım. Diyelim kahvenizi içtiniz, telveye baktınız, iki yol. . . Peki, ne anlama geliyor. Aslında ilişki kurabilirsiniz gerçek hayatla. Yol demek seçenek demek, yeni gelişmeler demek. Farklı şeyler olacağının habercisidir. İki yol da aynı şeylerdir fakat elbette farkları vardır. Kararsızlık, iki arada kalmak, tercih zorunluluğu. . . Peki, bunu anladık, hangisini seçeceğiz. Öncelikle gördüğünüz şekli gözünüzün önüne getirin, aklınızda kaldığıyla(tabi eğer fincan yanınızda ise ona bakın ama galiba şu an yanınızda değil :)). Yolların hangisinde daha göze hoş gelen şeyler var, hangisi daha kıvrımlı, sonu nereye gidiyor. . . Göze hoş gelen şeyler sadece yolun başında ise o yol aldatmacalıdır, sonunda pek hoşnut olmayabilirsiniz.

Fincanın içerisindeki şekillerine göre de yorumlanabilir. Kıvrımlı yol meşakkatli ve zor olabilir fakat siz sonuna bakın, zor her zaman kötü değildir. Tabi siz zor sonucu çok mutluluk mu yoksa normal çabaya normal mutluluk mu isterseniz bilemem. Bir de yolun sonunda da şekil görebilirsiniz, bu şekilleri de yorumlayın. Kendinize göre yorumlayın çünkü eğer gerçekten o şekiller sizin içinse siz okuyabilirsiniz. O yüzden fal fincanına bakarken kendinize güvenin. Tabi son aşamayı unutmayalım, bu falı hayatınıza yorumlamak. Eğer gerçekten tercih yapmanız gerekirse falı nasıl yorumladığınızı hatırlayın(hatta yorumlarınızı bir yere not alabilir ve diğer fallarla bir sonuca varabilirsiniz). Hangi özellikler hangi tercihe uyuyor, bunu belirleyin. Hangi yol daha güzeldi, sonucuyla beraber? Kahve falına inanıyorsanız kendinize göre yorumlayın, en iyi sonuca ulaşacaksınız. Ha bil de 2 grup insan var demiştim. Bazı insanlar da bu sadece iki çizgi der. Siz kahvenizin sadece bir içimlik tadı değil de beraberinde hayatınıza da tat getirdiğine inanıyorsanız yorumlamanız için kendinize sormanızı ve görünce neler hissettiğinizi düşünmenizi öneririm.

Kahve Falında İkiye Ayrılan Yol Görmek

Sizler için iki farklı yol açılacak olacağı gibi birinin sizler için oldukça iyi, diğerinin ise oldukça zıt bir şekilde sizler için kötü bir yol olacağını işaret etmektedir. Seçtiğiniz yollara göre gerçekten biri ile hem iş, hem aşk, hem de hayatın her alanında oldukça başarılı ve mutlu bir şekilde olacağınızı göstermektedir. Eğer diğerini fark etmeyip seçer iseniz hayatın her alanında büyük bir çöküşü de yaşayacak olduğunu da işaret etmektedir. Sizlerin hayatının her alanı için hem iyi hem de kötü yönlerde köklü değişiklikleri işaret edecektir.

Köklü değişimlerin yanı sıra bir de falda biri kapalı biri açık olan iki farklı yol görünüyor ise sizler bir süre yanlış bir yola görecek fakat sonunda ise doğru yola girecek olduğunuzu da işaret etmektedir. Sizler o kadar iyi niyetli insanlar olmanıza rağmen bazen çevrenizden ya da hayatın farklı gelişen olaylarından etkilenerek yanlışlara bulaşabilecek olmanız yanı sıra kendi özünüze dönüp, ondan sonra tekrar iyiliğe kavuşacak olduğunuzu işaret etmektedir.

Özlemini duyduğunuz birisi var ve bu özlemi ne yaparsanız yapın bastıramıyorsunuz. Kendinizi farklı spor dallarıyla oyalamaya çalışıyorsunuz ama pek başarılı olduğunuz söylenemez. İnsanlardan kaçmak yerine onlarla daha fazla iletişimde olursanız içinde bulunduğunuz depresyondan kurtulabilirsiniz. Kazandığınız ve yatırım olarak düşündüğünüz bir miktar parayı acilen harcamak zorunda kalabilirsiniz. İlerleyen dönemlerde pişman olmayacağınız, aksine başladığınız için çok şükredeceğiniz bir işe gireceksiniz.

Kahve Falında Yolların Birleşmesi Görmek

Senin bundan önceki zamanlar içerisinde ilk defa bu kadar çok severek hayatına almış olduğun birini de işaret eder. Sen onu o kadar çok sevmişsin ki adeta kendinden ailenden ve hatta hayatından bile vazgeçecek kadar çok sevmenden dolayı da büyük acılar çekmiş olmana da işaret etmektedir. Sen her ne kadar o kişiden dolayı tüm acıları çekmiş olsan bile ve o kişi her ne kadar artık her ne olur ise olsun sana dönmeyecek olduğunu söylemiş olsa bile ve hatta senden nefret ediyor olduğunu bile dile getirmiş olsa dahi aslında seni bir o kadar da çok seviyor ki istemediğin bir anda ya da tam umudunu kesmiş olduğun bir anda da sana gelecek olduğunu da göstermektedir. Fakat sen her ne kadar o kişiyi hala ilk günkü gibi seviyor olsan bile içinde olan acılardan dolayı da asla eskisi gibi olamayacaksın.

Sen büyük aşk acısı ile yanıyor olduğunu da işaret etmektedir. Sen her ne kadar o kişiye ben sana ölürüm diye düşünüyor olsan bile sen ölmek yerine sadece acı çekecek olduğuna da işaret etmektedir. Sen de öyle olan bir insansın ki aslında seni hak eden insanlar ile olmayı tercih eder isen o zaman göreceksin ki işte asıl hayatın mutlulukları o arada ve seni bekliyor olacak.

Kahve Falında İki Yolun Birleşmesini Görmek

Hayatınızda iki farklı başlangıç yapacağınızın ve bu başlangıçların bir biri ile ilişkili olacağı anlamını taşımaktadır. Ayrıca bu başlangıçlar sizin için ve aileniz için oldukça hayırlı ve faydalı sonuçlar ile sonuçlanacaktır. Ayrıca uzun süredir içinde bulunduğunuz durumları ve yolları da temsil etmektedir. Eğer kötü alışkanlıklar içindeyseniz en kısa zamanda bunları terk etmeniz gerekiyor demektir.

Hayatınızda yapacağınız iki ayrı değişikliğin siz farkında olmasanız da birbiri ile alakalı olduğunu ve ikisi bir araya gelerek sizin için çok hayırlı sonuçlar doğuracağını temsil eder. Aynı zamanda gördüğünüz yollar sizin uzun zamandır içinde bulunduğunuz bir durumu ya da bir ilişkiyi temsil ediyor olabilir. Falınızda beliren iki farklı yol ise ve çok sonra birleşiyor ise, bu sizin pek de hayırlı olmayan bir durum içinde olduğunuzu fakat sonradan tanışacağınız birisi sayesinde hayırlı ve iyi işlere yöneleceğinizi gösterir. Bununla birlikte sizin için hiç beklemediğiniz bir yerden gelen para, miras ya da maddi yardım olarak da tanımlanır. Bu gelecek olan para maddi sıkıntılarınızı ortadan kaldıracak, var ise borçlarınızı sonlandırmanıza yardımcı olacaktır. Hatta tüm bunları gerçekleştirdikten sonra kalan paranızı durumu iyi olmayan insanlara yardım için kullanacaksınız demektir. Yeni başlangıçlara bu başlangıçlar ile gelecek olan mutluluk, huzur ve zenginliğe işarettir. Hayatınızdaki olumlu gelişmelerin göstergesidir. Bu aralar sevgiliniz ya da kocanızdan bir çiçek alabilir, patronunuzdan bir avans alabilir hatta bir terfi bile bekleyebilirsiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git