Balık Burcu Kadını ile Balık Burcu Erkeği Uyumu

Balık Burcu Kadını ile Balık Burcu Erkeği Uyumu
7 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 512 kez okundu.

Balık burcu kadını ile balık burcu erkeği uyumu nedir? Balık burcunun yönetici gezegeni Neptün’dür. Astrolojide en son bulunan burç ve tüm burçların karışımı olan bir burçtur. Çok karmaşık bir burç olan balık kadını ve erkeğinin genel özelliklerine baktığımızda en dikkat çeken özelliği değişken yapılarıdır. Bir şeylere karar vermede oldukça zorlanırlar. Hayatının çoğu döneminde karar verirken zorluk çekerler bu yüzden.

Aşırı duygusal olarak da bilinen balık burçları kararlarında çoğunlukla sezgileriyle hareket ederler. Maddiyata önem vermezler. Dünya malı dünyada kalır mantığındalardır. Genelde enerjili ve sıcakkanlı insanlardır. Genellikle konuşkan yapıları vardır. Bu da etrafında sevilen bir kişilik olduğundan kaynaklıdır genelde. Çok derin düşünen insanlardır. Maneviyata çok önem verirler. Çok güçlü hisleri vardır ve bu hisleri onları ya iyileştirir ya da kötüleştirir.

 

Son burç olduğu içinde çok sis barındıran bir burçtur. İç dünyaları karmaşıktır. Depresyona yatkınlıkları vardır. Çok çabuk değişen ruh halleri vardır. Bir an mutluyken birden karalar bağlayıp mutsuz olabilirler. Ortanda dikkat çekmek hoşlarına gider. Dediğim gibi hayatlarının her döneminde bir içsel savaşları vardır.  Temelinde iyilik barındıran balık burcu erkeği ve kadını merhametli insanlardır genelde. Dostlar arasında sevilen bir kişiliktir. Başkasının mutluluğu için çoğu zaman kendi mutluluğundan vazgeçer. Hayatlarında başkalarına ” hayır” kavramını kullanmaktan çekinirler. Meslek hayatında daha çok sanatla uğraşırlar. İş hayatında ekip işinde oldukça iyidir. Ama bir işi sırf parası çok diye yapmaz. Kendi mutlulukları için o işi yapar.

Bazen görünen yüzleriyle görünmeyen yüzleri farklılık gösterebilir. Dışarıda genelde sakin görünen balıklar içlerinde ne fırtınalar kopartırlar haberiniz olmaz.

Şuana kadar balık kadını balık erkeği burç uyumu hakkında biraz bilgi verdik şimdi ise balık kadını balık erkeği uyumu hakkında konumuza devam edelim.

Bir ilişkide üstüne düşenin fazlası ile yaparlar. Partnerine cenneti yaşatır adeta. Aşk hayatında oldukça romantiktir. Balık burcu kadını ile balık burcu erkeği güzel bir uyum yakalayabilir başlarda bu daha sonra bazı problemlere sebebiyet verebilir. Başlarda karakter olarak birbirini tamamlar gibi durabilir. İkisi de maddiyata önem vermez, değişken ruh halleri vardır, duygularını içinde yaşarlar. Hayal kurmayı çok sevdikleri için gerçekle karşılaşınca ciddi anlamda hayal kırıklığına uğrarlar. Partnerinin ufacık bir sözünü sorun haline getirip içlerinde büyütürler. Buda zamanla iki tarafı da çok üzer ve yıpratır.

Balık Kadını Balık Erkeği Uyumu

Balık burcunun romantizm ve duygusallıkla bağdaşmış bu iki cinsi, birbirleriyle ilişki yaşarken de bu doğrultuda bir bağlılık kurarlar. Tamamen romantizm temelinde kurulmuş bu ilişkide aşk, tutku ve kıskançlık hüküm sürecektir. Balık erkeği de en azından kadını kadar duygusal ve hassas olacağından, bu ilişkide ayaklar yere basmayacak ve mutluluk iki tarafın da gözünü kör edecektir. Eğer taraflar duygu yoğunluklarından sıyrılıp hayata dönebilirlerse yaşamak için yapmaları gereken çalışmak, iş bulmak, para kazanmak, hatta kariyer yapmak ve başarı elde etmek gibi kişisel görevlerini de yerine getirebilirler.

Balık Burcu Kadını ile Balık Erkeği Burç UyumuBALIK İLE BALIK UYUMU

Balık kadını ve balık erkeği, duygusal yapılarda, kendi kabuğunda yaşayan ve içine kapanık bireyler olarak birbirlerini aynı zamanda çok iyi anlarlar. Anlamanın da yanı sıra birbirlerine her konuda büyük bir uyum sağlarlar. Buna cinsel birliktelik de dahildir. Balık kadını ve balık erkeğinin muhteşem bir cinsel uyumu vardır ve birbirlerini bu anlamda da kusursuz şekilde tamamlarlar. Ancak hayata dalıp birbirlerinden uzaklaşmaları, aradaki duygusallığın ve romantizmin zayıflaması her iki tarafı da ilişkiden soğutup mutsuzluğa ve melankoliye boğulmalarına sebep olacaktır.

Bu konumuzda balık burcu kadını ile balık burcu erkeği uyumu hakkında bilgiler verdik. Eğer sizinde balık kadını balık erkeği uyumu hakkında bir yorumunuz varsa konu altında yer alan yorum bölümünden düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git