Terazi Burcu Kadını ve Yengeç Burcu Erkeği Uyumu

16.02.2016
Terazi Burcu Kadını ve Yengeç Burcu Erkeği Uyumu

Hayatın asla boşluk kaldırmadığının farkında olan bir kadın ve karşısında da son derece ince düşünen bir adam mı dediniz? Bu kadın ununu elemiş göreceğini görmüş havasındayken öyle bir kayaya rastlamıştır ki bu adam aşkı için sürekli yeni şeyler denemekten çok keyif alıyor! Yani; hiç öyle bizden geçti aşk meşk gibisinden laflar eden bu kadını şaşırtamaz değil. O kadar güzel bir yüreği var ki bu adamın… Tüm vazgeçişlerine tüm yenilmişliklerine kırmızı ışık yakmasını sağlayacak kadının. Belki umut olacak yengeç burcu erkeği, kadına belki yol…

Ne derseniz deyin, iyi bir şeyler olacağı kesin! Mesela; bu iyi gelişlerin içinde bol bol seyahat etmek gelebilir. Umut, güzel şey ne olsa. Kadının bitmeyen merakı sadece merak olmaktan çıkması için bu adamı bekliyordu demek ki. Hani herkeste olur ya gitmeye dahası yapmaya hazırsınızdır -düşüncelerinizi harekete geçirmeye- da bir türlü yerinizden kalkamazsınız! Hoş terazi kadını için bunu söylemek zordur; onların birçoğu şu güne kadar ne istedilerse oldu! Başarılıdırlar yani onda sıkıntı yok zaten! Bizim mevzu ettiğimiz konu başka. İnce işler, gönül meseleleri bizim söylemek istediğimiz. Ah! İşte iş oraya gelince son derece kariyer sahibi diyebileceğimiz; zeki ve çalışkan bu kadınlar ne yazık ki çuvallayabiliyor! Eh, ne diyelim, aşk olsun! Sağlık da bunların başında tabii.

Nezaketin adresi olan bu adamın kendine has tavırları ve modayı takip etmediği halde son derece iyi görünümlü olmaları, bir erkekte incelik ve bakım arayan bu kadının kalbini derinden sarsacaktır ve hiçbir kural tanımayan bu iki kişi yan yana geldiğinde asıl şıklık ve zarafet ne demekmiş tüm insanlığa öğreteceklermiş gibi duruyor! İkisinin de tek istediği azıcık huzur! Bunu beraber oldukları insanda aradıkları da su götürmez bir gerçek! Durum böyle olunca hayatlarında yaptıkları en güzel şeylerden biri yan yana durmaları gerektiğine karar vermek olacaktır. Bu kararı aldıktan sonra istemsiz huzur onların oldu demektir! Her durumda ikisinin de kazanacağı bir ilişki çeşidi.

Terazi Kadını ile Yengeç Erkeği Aşk Uyumu

Terazi burcu kadını ve yengeç erkeği bu ilişkiye girmeden kesinlikle iyi düşünmelidir. Çok farklı karakterlere sahip iki burç olduğu için bu ilişkiyi yürütebilmek için uğraşmanız gerekir ve orta nokta bulma konusun da çok sıkıntı çekebilirsiniz.

Doğru kararlar almalarında birbirlerinin sürekli destekçisi olabilecekler

Dürüstlüğe son derece önem veren bu iki karakter gerçek bir ilişki yaşayacaklardır! Yalansız, dolansız… Olduklarından daha fazlasını istemezler. Nasılsalar öyle! Fakat zaman zaman sorunlar da yaşayabilirler. Bu sorunların temelinde de erkek olacaktır genelde. Çünkü; bazen bu burcun erkekleri aşırı bencil davranabiliyorlar. Üstelik bunu duygusal, romantik bir adamım adı altında yapabilirler! Buna hiçbir kadının yüreği dayanamazken terazi burcu kadını un ufak olmuş, daralmış da daralmış yüreği nasıl katlanır? Zaman zaman da entelektüel kaygılardan dolayı kadınını üzebilecek potansiyelde olan bu adamlar lütfen bunu ne kendinize ne de aşık olduğunuz kadına yapın.

Kıskançlık olabilir

Başkaları için sevdiği kadını geri plana atacak olan öte yanınızı mümkün olduğu kadar uzakta tutun beyler! Tamam onun kararlarına siz de saygılısınız ve o her ne yapmak istiyorsa izin veriyor ve aynen onun da size izin vermesini istiyorsunuz. Anlıyoruz, biz anlıyoruz da işte dedik ya terazi kadınından bahsediyoruz. Paylaşmak nedir öğrenemediler gitti, üstelik sevdiği adamı. Zaten kıskançlar bir de siz üstlerine gitmeyin ama! Ne olacak alttan alsanız? İlla çekip gitmeleri mi lazım anlamanız için bu kadınların? Zor kadın olduklarını söylemeyi unutmuşuz. Hay Allah! Aman ne önemi var canım. Bir yengeç erkeği olarak siz de zaten kolay elde edebildiğiniz kadınlardan hep kaçmadınız mı şu güne kadar? Kaçtınız! O zaman bu durumun icabına nasıl bakacağınıza bizsiz karar verin! Zaten biz sizin kadın ruhundan anlayan yapınızın hakkını veren ender rastlananlardan değil miyiz?

Zıt karakterliler

Astrolojinin zıt karakterli burçlarından ikisi de terazi ve yengeçtir. Birçok burçla iyi anlaşsalar da birbirleri ile didişmenin ve fikir ayrılığına düşmenin onlar için kaçınılmaz bir problem olduğunu göreceksiniz. Terazi kadını gözü yükseklerde, hayata toz pembe bakan ve pozitif enerji ile dolup taşan bir burç iken partneri, kendi içine kapanıklığı ve kimi durumlardaki negatif tutumları ine tanınır. Evden çıkmak istemeyen yengeç erkeğini ancak terazi kadınının aşkı monoton hayatını bozmaya ve sosyalleşmeye itebilir. İki burç orta yolu bulduklarında ise mükemmel bir aşka sahip olabilirler.

Ufak tartışmaları büyütebilirler

Eğer bu tarz tartışmalarınızın üzerini kapatacak olursanız vay halinize! Üstelik her ikiniz de affetmeye kolay kolay sıcak bakmayan tiplersiniz. Nerede, ne zaman gemileri yakacağınız belli değil. Her an ikinizden birinin çok küçük bir kızgınlığı bu ilişkinin bitmesine zemin hazırlayabilir. Kolay vazgeçecek gibi değilsiniz biliyoruz çok azimlisiniz normalde ama iş duygulara gelince ikiniz de gerektiğinden fazla fevri çıkışlar yapabilirsiniz. Sağ duyunuza sahip çıkın deriz.

Sosyal hayata bakışları farklıdır

Yengeç erkeği tam bir evcimendir. Sokaklarda onu iten bir şey varmış gibi genellikle evden çıkmayı asla istemez. Partneri ile ayrı düşeceği tek konu sosyalliktir. İkili sohbetleri ne kadar uyumlu olduklarını kendi gözlemleriyle görecekleri gibi sosyal hayatta da bir o kadar zıt olduklarının farkına varacaklar. Ancak beraber vakit geçirmeye alıştıkları zaman terazi burcu kadının gözü ondan başkasını göremeyeceğinden ilişkilerinin ilerleyen dönemlerinde sorun olmaktan uzaklaşacaktır.

Romantik bir ilişki yaşarlar

İkilinin birlikteliği duygusal ve romantik bir ilişki için harika bir karışımdır. Yengeç erkeği belirli dönemlerde sevdiklerini biraz fazla sahiplendiğinden bu durumun yarattığı etki bazı burçların korkup kaçmasına neden olabilir. Ama terazi kadının bundan pek fazla şikayetçi olacağı kanısına varmıyoruz. Bu ikili birbirlerine zıt bir çift olarak görünseler de birbirlerini zıtlıkları ile tamamlayacakları bir çift olacaklar.

Yengeç erkeği terazi kadınını romantizm ve ilgisi ile şımartır. Terazi kadını için başlar da bu durum harikadır fakat yengeç erkeğinin sahiplenici yapısı bir zaman sonra çileden çıkartır. Her gün hesap sorar, detayları ile gün içinde terazi kadınının neler yaptığını bilmek ister. Bu durumlarda erkeğin daha dikkatli olmasında fayda vardır. Ancak yine de bir terazi kadını olarak yengeç erkeğine aşıksanız ilişkinizde aşamayacağınız derecede büyük engeller bulunmaz.

Yeniliklere açıktırlar

Terazi burcu kadını yeniliklere açıktır, sürekli yeni insanlar tanımak yeni deneyimlere sahip olmak isterken, yengeç erkeği yeniliklerin vakit kaybı olduğunu düşünür. Yengecin aşırı evcimen yapısı partnerini çıldırtır. İlişkinin başlarında onun bu yönünü anlamak zordur. Başta terazi kadını da sıcak bir yuva ister fakat partneri evde akrabalarını ağırlamak isterken, kendisi arkadaşlarını ağırlamak ister. Bir orta yol bulmaları adına çoğunlukla terazi burcu kanının ilişkilerini yönlendirmesi gerekir.

Her iki burç birbirlerine zıt yaşam tarzlarına sahip birer ikili olsa da birbirlerini tamamlamak uğruna kendilerinden ödün vererek birbirlerinin hoşuna giden zevk veren şeyler yapması gerekiyor. Bu ilişkiyi monotonluktan kurtarmak için birlikte sinemaya gidebilirler akşam yemeğini dışarıda yiyebilirler ve farklı şehir gezmelerine katılarak farklı konular hakkında bilgi sahibi olup böylece sürekli konuşacak farklı konulara sahip olabilirler.

Birbirlerine anlayış ve saygı göstermeleri gerekir

Terazi ve yengeç burçları birçok burçla çok iyi anlaşma kurabilir. Ancak konu ikisinin birlikteliği olduğu zaman yengeç ve terazi burçları için biraz zorluk yaşanabilir. Astroloji kitaplarında bu ikilinin uyumsuz bir çift olduğu öne sürülüyor olsa da arada aşk, sevgi, birliktelik ve bağlılık olduktan sonra terazi ve yengeç burçları birçok engelin üstesinden gelebilir. İki burç da sanki mutluluk için bir araya gelmiş gibiler. Genellikle sorunları küçük şeylerden ibarettir ve çözülemeyecek kadar büyük sorunları da yoktur. Biraz anlayış ve biraz saygı, büyük aşkları ile beraber harika bir birliktelik olabilir. Bu ikili ilişkide evlilik öncesi düşünmek oldukça önemli bir karar olacaktır. Düşünmek ve ona göre bir karar vermek onlar için çok önemlidir

Ortak noktaları fazladır

Beraber yemek yapmak, film izlemek, seyahat etmek, alışverişe çıkmak tiyatroya gitmek sosyalleşmeyi amaç eden etkinliklere katılmak bu ikiliyi birbirine bağlı kılan sebepler arasında yerini alacaktır. Astrolojik birbirlerine zıt gibi görünseler de aslında sahip oldukları aşk veya evlilik ilişkileri dışında da birlikte geçirecekleri zamanlar ile aynı zamanda çok iyi birer arkadaş olacaklar.

Zaman zaman birbirlerine uyum sağlamaları gerekebilir

Bir diğer önemli noktalardan birisi ise terazi burcunun güzelliğe bir hayli önem vermesidir. Karşısındaki kadın da olsa erkek de olsa bakımlı ve hoş olmasını ister. Bunların yanında da sağlığa da önem vermesi gözden kaçmayan noktalardan birisi olarak dikkat çekiyor. Spor salonlarında sabah koşuların da sıkça görebilirsiniz. Bu durumda da yengecin evde oturmayıp bir spor salonuna yazılması gerekiyor.

Terazi Kadını ile Yengeç Erkeği Evlilik Uyumu

Sorun yaşayabilirler

İkili çok iyi anlaşabilir fakat tek sorunları ise evlilik kararlarını düşünmeden almak olacaktır. Bu iki burç evlendikleri zaman birkaç sorunla karşı karşıya kalacaktır. Terazi kadını dışarı çıkmak isterse partneri evde kalmak isteyecek, onun ev aşkı terazi burcu kadınını belki de çileden çıkaracaktır.

İyi ebeveynler

Yengeç burcu erkeğinin oldukça kararsız ve annelerine düşkün olan yapısı vardır. Annelerine olan düşkünlükleri ile ev hayatına olan bağlılığının doğru orantılı olduğunu söyleyebiliriz. Genel olarak evden dışarı çıkmayı sevmez. Bu burç erkekleri tam anlamı ile aile babası olarak doğmuşlardır.

Terazi burcu kadını ise burçlar arasında anne olmaya en yakın burçtur. Annelik onun için her şey demektir. Anne olmak mutluluğun anahtarı gibidir. Bunun yanı sıra çoğu zaman güzelliklerine önem verseler de bu durum çocukları olunca da çocukları üzerinden devam edecektir. Maddi yönden hiçbir şey beklemez çok yükseklerde gözü yoktur. Eşini tam olarak bir patron olarak görür ve ona olan saygısızlığı kendisine yapılmış olarak kabul eder.

Sevdiklerine vakit ayırırlar

Yengeç erkeği akrabalarına oldukça düşkündür. Terazi burcu kadını da arkadaşları için aynı şeyleri hisseder bu sebeple o arkadaşları ile zaman geçirmek ister iken partneri ise akrabaları ile yada ailesi ile zaman geçirmek isteyecektir. İkisi de birbirlerinin bu özelliklerine saygı duyarlar.

Terazi yengeç yerine karar verir

Terazi kadını yerinde verdiği kararlarla mantık çerçevesinde yengeç erkeğinin yörüngesini değiştirerek doğru kararlara ulaşmasını sağlayacaktır. Yengeç burcu erkeği kararsız kaldığı bazı durumlarda partnerinden fikir alacak, terazi burcu kadının da bundan yola çıkarak her ikisinin memnun birer çift olması yolunda yeni adımlar atacağı gözlemlenir.

Zıt özellikleri ile uyumu yakalayabilirler

Birbirlerinden oldukça farklı olan yengeçler ve teraziler bazen birbirlerine zıt karakterli olsalar da aralarında bir uyum yakalayabilirler. Terazi kadının arkadaşlarıyla birlikte dışarıda gezmek arkadaşlarıyla vakit geçirmek partnerinin enerjisini tamamen değiştirmeye yetebilir. Ancak kimi zaman da bir terazi dışarı çıkıp saatlerce eve gelmek istemediğinde bu durumun zıddına yengeç için evden çıkmak ona ölüm gibi gelebilir. Bir tanesi evcimen bir tanesi de dışarı dönük olan bu çift birlikte vakit geçirme konusunda orta yol bulabilirse işte o zaman bu gerçek vaat edebilecek seviyeye ulaşabilir demektir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.