Terazi Burcu Kadını ile Yengeç Burcu Erkeği Uyumu

Terazi Burcu Kadını ile Yengeç Burcu Erkeği Uyumu
16 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 2.068 kez okundu.

Terazi burcu kadını ile yengeç burcu erkeği uyumu nedir? Yengeç burcu erkeği oldukça kararsız ve oldukça annelerine düşkün olan yapısı vardır. Bunun yanı sıra genellikle kendisine uygun olmayan eş adayı seçme konusunda uzmandır. Annelerine olan düşkünlükleri ile ev hayatına olan bağlılığının doğru orantılı olduğunu söyleyebiliriz. Genel olarak evden dışarı çıkmayı sevmez. Bu burç erkekleri tam anlamı ile aile babası olarak doğmuşlardır.

Terazi burcu kadını ise burçlar arasında anne olmaya en yakın burçtur. Annelik onun için her şey demektir. Anne olmak mutluluğun anahtarı gibidir. Bunun yanı sıra çoğu zaman güzelliklerine önem verseler de bu durum çocukları olunca da çocukları üzerinden devam edecektir. Maddi yönden hiçbir şey beklemez çok yükseklerde gözü yoktur. Eşini tam olarak bir patron olarak görür ve ona olan saygısızlığı kendisine yapılmış sayar.

Bu iki burcun uyumu ise oldukça başarılıdır. İki burç da sanki mutluluk için bir araya gelmiş gibilerdir. Genellikle sorunları küçük şeylerden ibarettir ve çözülemeyecek kadar büyük sorunları da yoktur. Biraz anlayış ve biraz saygı, büyük aşkları ile beraber harika bir birliktelik olabilir. Bu ikili ilişkide evlilik öncesi düşünmek oldukça önemli bir karar olacaktır. Düşünmek ve ona göre bir karar vermek onlar için çok önemlidir.

İkili çok iyi anlaşabilir. Fakat tek sorunları ise evlilik kararlarını düşünmeden almak olacaktır. Bu iki burç evlendikleri zaman birkaç sorunla karşı karşıya kalacaktır. Terazi kadını dışarı çıkmak isterse yengeç burcu erkeği evde kalmak isteyecek, yengeç burcu erkeğinin ev aşkı terazi burcu kadınını belki de çileden çıkaracaktır.

Bunun yanı sıra yengeç erkeği akrabalarına oldukça düşkündür. Terazi burcu kadını da arkadaşları için aynı şeyleri hisseder. Terazi burcu kadını arkadaşları ile zaman geçirmek ister iken yengeç burcu erkeği ise akrabaları ile ya da ailesi ile zaman geçirmek isteyecektir. Bunun yanı sıra ise yengeç burcu erkeği duygusal bir yapıya sahip iken terazi burcu kadını ise duygusallık ikinci plandadır. Çünkü terazi burcu kadını için mantık daha önemlidir.

Terazi Kadını Yengeç Erkeği Uyumu

Terazi burcu kadını ve yengeç erkeği bu ilişkiye girmeden kesinlikle iyi düşünmelidir. Çok farklı karakterlere sahip iki burç olduğu için bu ilişkiyi yürütebilmek için uğraşmanız gerekir ve orta nokta bulma konusun da çok sıkıntı çekebilirsiniz. Yengeç erkeği evde oturmayı severken, terazi kadını mümkün olduğunca dışarı çıkmak ister.

Terazi Kadını ile Yengeç Erkeği Burç Uyumu

terazi-burcu-kadini-yengec-burcu-erkegi-uyumu

Terazi burcu kadını yeniliklere açıktır sürekli yeni insanlar tanımak yeni deneyimlere sahip olmak isterken, yengeç erkeği yeniliklerin vakit kaybı olduğunu düşünür. Yengeç erkeğinin evcimen yapısı terazi kadınını çıldırtır ve yengeç erkeklerinin çoğu ev hayatlarının eski zamanlarda ki gibi olması gerektiğini düşünür. İlişkinin başlarında yengeç erkeğinin bu yönünü anlamak zordur, başta terazi kadını da sıcak bir yuva ister fakat yengeç evde akrabalarını ağırlamak isterken, terazi kadını arkadaşlarını ağırlamak ister. Yengeç kadını hava elementidir, iletişimci, analitik, entelektüeldir. Yengeç erkeği ise su elementidir, hassas, duygusal ve romantiktir. Yatak ilişkisi uyumu zaman zaman iyidir.

Yengeç erkeği terazi kadınını romantizm ve ilgisi ile şımartır. Terazi kadını için başlar da bu durum harikadır fakat yengeç erkeğinin sahiplenici yapısı bir zaman sonra çileden çıkartır. Her gün hesap sorar, detayları ile gün içinde terazi kadınının neler yaptığını bilmek ister. Bir terazi kadını olarak yengeç erkeğine aşıksanız aşamayacağınız derece de büyük engeller yok. Her şey kadının elinde.

Yengeç Burcu Erkeği İle Terazi Burcu Kadını Uyumu

Terazi burcu kadını ve yengeç burcu erkeği aşk uyumu, hayatın asla boşluk kaldırmadığının farkında olan bir kadın ve karşısında da son derece ince düşünen bir adam mı dediniz? Bu kadın ununu elemiş göreceğini görmüş havasındayken öyle bir kayaya rastlamıştır ki bu adam aşkı için sürekli yeni şeyler denemekten çok keyif alıyor! Yani; hiç öyle bizden geçti aşk meşk gibisinden laflar eden bu kadını şaşırtamaz değil. O kadar güzel bir yüreği var ki bu adamın… Tüm vazgeçişlerine tüm yenilmişliklerine kırmızı ışık yakmasını sağlayacak kadının. Belki umut olacak yengeç burcu erkeği, kadına belki yol… Ne derseniz deyin, iyi bir şeyler olacağı kesin! Mesela; bu iyi gelişlerin içinde bol bol seyahat etmek gelebilir. Umut, güzel şey ne olsa. Kadının bitmeyen merakı sadece merak olmaktan çıkması için bu adamı bekliyordu demek ki. Hani herkeste olur ya gitmeye dahası yapmaya hazırsınızdır -düşüncelerinizi harekete geçirmeye- da bir türlü yerinizden kalkamazsınız! Hoş terazi kadını hepsi için bunu söylemek zordur; onların bir çoğu şu güne kadar ne istedilerse oldu! Başarılıdırlar yani onda sıkıntı yok zaten! Bizim mevzu ettiğimiz konu başka. İnce işler, gönül meseleleri bizim söylemek istediğimiz. Ah! İşte iş oraya gelince son derece kariyer sahibi diyebileceğimiz; zeki ve çalışkan bu kadınlar ne yazık ki çuvallayabiliyor! Eh, ne diyelim, aşk olsun! Sağlık da bunların başında tabii.

Terazi burcu ve yengeç burcu burç uyumu, nezaketin adresi olan bu adamın kendine has tavırları ve modayı takip etmediği halde son derece iyi görünümlü olmaları, bir erkekte incelik ve bakım arayan bu kadının kalbini derinden sarsacaktır! Ve hiç bir kural tanımayan bu iki kişi yan yana geldiğinde asıl şıklık ve zarafet ne demekmiş tüm insanlığa öğreteceklermiş gibi duruyor! İkisinin de tek istediği azıcık huzur! Bunu beraber oldukları insanda aradıkları da su götürmez bir gerçek! Durum böyle olunca hayatlarında yaptıkları en ender güzel şeyden birinin yan yana durmaları gerektiğine karar vermek olacaktır. Bu kararı aldıktan sonra istemsiz huzur onların oldu demektir! Her durumda ikisinin de kazanacağı bir ilişki çeşidi. Doğru kararlar almalarında yengeç erkeği ve terazi kadını birbirlerinin sürekli destekçisi olabilecekler. Dürüstlüğe son derece önem veren bu iki karakter gerçek bir ilişki yaşayacaklardır! Yalansız, dolansız… Olduklarından daha fazlasını istemezler. Nasılsalar öyle! Fakat zaman zaman sorunlar da yaşayabilirler. Bu sorunların temelinde de erkek olacaktır genelde. Çünkü; bazen bu burcun erkekleri aşırı bencil davranabiliyorlar. Üstelik bunu duygusal, romantik bir adamım adı altında yapabilirler! Buna hiç bir kadının yüreği dayanamazken terazi burcu kadını un ufak olmuş, daralmış da daralmış yüreciği nasıl katlanır? Zaman zaman da entelektüel kaygılardan dolayı kadınını üzebilecek potansiyelde olan bu adamlar lütfen bunu ne kendinize ne de aşık olduğunuz kadına yapın!

Problemlerinizin Üzerine Gitmeyi Deneyin!

Terazi burcu ve yengeç burcu uyumu, eğer bu tarz tartışmalarınızın üzerini kapatacak olursanız vay halinize! Üstelik her ikiniz de affetmeye kolay kolay sıcak bakmayan tiplersiniz! Nerede,ne zaman gemileri yakacağınız kayıp ve ikiniz için de bu durum hiç de ihtimal haricinde değil. Her an ikinizden birinin çok küçük bir kızgınlığı bu ilişkinin bitmesine zemin hazırlayabilir. Kolay vazgeçecek gibi değilsiniz biliyoruz çok azimlisiniz normalde ama iş duygulara gelince ikiniz de gerektiğinden fazla fevri çıkışlar yapabilirsiniz. Sağ duyunuza sahip çıkın deriz!

Terazi burcu kadını ile yengeç burcu erkeği hayatı, başkaları için sevdiği kadını geri plana atacak olan öte yanınızı mümkün olduğu kadar ötede beride tutun beyler! Tamam onun kararlarına siz de saygılısınız ve o her ne yapmak istiyorsa izin veriyor ve aynen onun da size izin vermesini istiyorsunuz. Anlıyoruz, biz anlıyoruz da işte dedik ya terazi kadınından bahsediyoruz. Paylaşmak nedir öğrenemediler gitti, üstelik sevdiği adamı! ASLA!!! Zaten kıskançlar bir de siz üzerilerine gitmeyin ama! Ne olacak alttan alsanız. İlla çekip gitmeleri mi lazım anlamanız için bu kadınların. Zor kadın olduklarını söylemeyi unutmuşuz. Hay Allah! Aman ne önemi var canım. Bir yengeç erkeği olarak siz de zaten kolay elde edebildiğiniz kadınlardan hep kaçmadınız mı şu güne kadar? Kaçtınız! O zaman bu durumun icabına nasıl bakacağınıza bizsiz karar verin! Zaten biz sizin kadın ruhundan anlayan yapınızın hakkını veren ender rastlananlardan değil miyiz?

Bu konumuzda terazi burcu kadını ile yengeç burcu erkeği uyumu hakkında bilgiler verdik. Eğer sizinde terazi kadını yengeç erkeği uyumu hakkında bir yorumunuz varsa konu altında yer alan yorum bölümünden düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git