Terazi Burcu Kadını ile Boğa Burcu Erkeği Uyumu

Terazi Burcu Kadını ile Boğa Burcu Erkeği Uyumu
16 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 4.867 kez okundu.

Terazi burcu kadını oldukça sabırsız ve tartışmaya açık bir burçtur. Saatlerce tartışabilen özelliği ile oldukça konuşkan olduğunu da belirtebiliriz. Bunun yanı sıra hiç bir zaman yalnız olmayı tercih etmez. Ya yanında arkadaşları olsun ister ya da sevdiği adam.. Ayrıca romantik bir kadındır. Fedakarlık onun için her şey olabilir. Bu durumun yanı sıra da çok iyi de bir dinleyicidir. Arkadaşlarını, sevgilisini oldukça dinlemeyi sever. Yardımsever bir kişiliği de vardır.

Boğa burcu erkeğinin ise seviyeli ve dengeli bir yapısı vardır. Bunun yanı sıra gezmeyi, eğlenmeyi ve hatta alışveriş yapmayı bile sever, oldukça uyumlu bir burç erkeğidir. Sempatik yapısı ve anlayışlı olan kişiliği ile oldukça büyüleyici bir karakteri vardır.

Bu iki burcun uyumu ise harika bir birliktelik ile sonuçlanabilir. İkili oldukça uyumlu burçlardır. Bunun haricinde her konuda anlaşabilirler. Birlikte bir sürü aktivite yapabilirsiniz. Mesela, bir alışveriş merkezine gidebilir ve orada sıkılmadan saatlerce kalabilirsiniz. İnanın ki boğa erkeği sıkılmayacaktır. Çünkü o da aynı sizin gibi alışveriş yapmaya bayılacaktır. Bunun yanı sıra romantik bir yemek yiyebilir ve hatta sinema ya da tiyatroya da gidebilirsiniz.

Boğa burcunun tek olumsuz yanı ise inatçılığın en üst seviyede olmasıdır. İnatçılık onun tek olumsuz yanıdır. Bunu düzeltmeyi başarabilirse bir terazi kadını ile oldukça mükemmel bir ilişki söz konusu olabilir. Boğa burcu erkeği oldukça inatçı ve sabit fikirli yapıya sahiptir. Bu yapıyı değiştirmek de oldukça zor bir durumdur.

Boğa burcu bazen sessiz kalmayı da tercih edebilir. Kitap okumak ya da bir köşeye çekilip saatlerce öylece durabilir. Bu durum onu sakinleştirir ve hatta huzur gibi gelir. Terazi burcu kadını ise çok fazla konuşmayı sever. Bu konuda da belki anlaşmazlıklar çıkabilir. Fakat çözmeniz de çok zamanınızı almayacaktır. Bunun için sakince konuşmanız boğa burcu erkeği için yeterli olacaktır. Bu durumu çözemediğiniz de ise terazi burcu kadını kendini yalnız hissedecektir ki terazi burcu kadını yalnızlığı hiç sevmez.

Terazi kadını ve boğa erkeği Venüs tarafından yönetildiği için harika uyumlu bir ilişki olacaktır. İkili seviyeli, diplomatik ve zarif şeylerden hoşlanırlar. Güzel çevreden, giyimden ve eşyalardan zevk alırlar. Birlikte yeni restoranlar, alışverişler, sanatsal aktivitelere katılmak zevkli olacaktır. Çok fazla ortak zevklere sahip olan iki burçtur. Boğa burcu erkeği, terazi kadınının hoş görünüşüne bayılacaktır ve yaptığınız harcamaları hoşuna gitmesi nedeniyle mesele etmeyecektir. Bu birliktelikte Boğa erkeğinin inatçılığı sorun olabilir.

Terazi burcu kadını esnek ve uzlaşmaya yatkındır, fakat boğa erkeği kesinlikle sabit fikirlidir. Boğa erkeğine bir şey kabul ettirmek için erken davranmalısınız, aldığı kararı sonra asla değiştirmez. Bu huyu terazi kadınını çıldırtır ve bu kadar sabit fikirli olmasını kabullenemez. Terazi hava elementidir ve konuşmayı çok sever, boğa ise toprak elementidir ve çok sessizdir. Tek başına düşünmekten ve okumaktan hoşlanır. Ara da boğanın bu tutumu yüzünden kendinizi yalnız ve dışlanmış hissedebilirsiniz. Boğa erkeği yatakta ağırdan alarak her anın zevkini çıkarmayı sever. Terazi kadını bu durumdan oldukça hoşnuttur. Boğa erkeğini sizi hem tahrik eder hem sakinleştirir. Terazi kadınının arzu ettiği tüm fiziksel özelliklerle doludur ve çok fazla güven verir. Boğa erkeğine her şeyinizle bağlanmaktan korkmayın.

Terazi burcu kadını ve boğa burcu erkeği arasındaki uyum mükemmeldir. Birbirini tamamlayan burçlar arasında gösterilir. İki burçta Venüs tarafından yönetildiği için anlaşmaları daha kolaydır. Bu burçlar aşk insanı oldukları için aşkı bulduklarında bırakmazlar. Bağlanmaktan korkmaz ve sevdiklerinin hep yanında olurlar. Fakat terazi burcu kadını, boğa burcu erkeğine göre biraz daha aktif ve arkadaş canlısıdır. Eğer terazi kadını yalnız kalmışsa ıssız bir adaya düşmüş demektir. O kadar çok yalnızlıktan nefret eden bir burç daha yok desek yeridir. Ama boğa burcu erkeği bazen yalnızlığı ve sakin kalmayı ister. Bu yüzden aralarında bazen tartışmalar yaşanabilir.

Boğa burcu erkeği inatçı bir yapıya sahiptir. Bir karar aldıysa bu kararından asla dönmez. Bu nedenle terazi burcu kadını onu karar aşamasında yakalamalı kararının ikisi içinde uzlaşılacak noktada olmasını sağlamalıdır. Bu iki burç birlikte alışverişe çıkabilir saatlerce alışveriş yapabilir. Çünkü boğa erkeği de terazi burcu kadını gibi alışveriş yapmaktan çok hoşlanır. Birlikte güzel bir film için iki bilet alarak sinema salonunda romantik anlar da yaşayabilirler. Ya da deniz kenarında bir restoranda güzel bir akşam yemeği yiyebilirler. Çünkü bu iki burç gezmeyi ve eğlenmeyi seven burçlardır. Boğa burcu erkeği dış görünüşe ve giyim tarzına çok önem verir.

Sevgilisinin de çekici ve güzel olmasını ister. Bu nedenle terazi burcu kadınının alımlı, etkileyici kıyafetler giymesi gerekir. Zaten terazi burcu kadını da kendine dikkat eden, zarif kadınlardandır. Bu yönüyle boğa burcu erkeği gönlünü fethetmesini çok iyi bilir. Terazi kadını ile boğa burcu erkeğinin sevgililik dönemleri de evlilik dönemleri de şahane geçebilir. Bunun için bazı durumlarda çiftlerden birinin tartıştıklarında konuyu alttan alması, sakin olması gerekir. Her ilişki fedakarlık denen o güzel duygunun kanatları altında güvendedir. Bazen bu iki burcun da ilişkilerini daha aydınlık günlere taşımaları için fedakarlık yapması gerekir.

Boğa burcu erkeği kadınını öyle bir sever ki sevdiği kadının mutluluğu için her şeyi yapabilir. Böyle bir aşk adamının yanında terzi kadını kendini çok iyi hisseder. Sevilmenin ve sevmenin tadını çıkarırlar. İlişkinizde duygusal taraf boğa burcu olacaktır. Boğanın duygusallığı terazi burcunun değişken tavırlarıyla karşılaştığında ilişkiye zarar verebilir. Duygularınızı, düşüncelerinizi karşı tarafa doğru şekilde iletebilmeniz ilişkinizin devamı için önemlidir. Birbirinizi anlamadığınız zamanlarda içinize atmayın söyleyeceklerinizi. Gidin sevdiğiniz insanla sakin bir şekilde konuşun. İlişkinizde iyi bir iletişim sağlamanız birlikteliğinizin güvenli bir yola girmesini sağlayacaktır. birbirinize karşı her zaman dürüst olmanız, kendinize ve eşinize olan saygınız bu ilişkinin yapı taşı haline gelecektir. Boğa burcu erkekleri bazen içine kapanabilir. Terazi kadını bu durumdan pek hoşlanmaz ama içine kapanmış bu adamın kapılarını açmak yine sizin elinizdedir. Bu adama sevginizi gösterin, ona ne kadar aşık olduğunuzu hissettirin. Boğa burcu erkeği aşkınıza cevap verecektir.

Dillere destan bir aşk hikayesinin ana kahramanı olabilir bu boğa erkeği ve terazi kadını. Aralarındaki uyum o kadar kuvvetlidir ki onları el ele görmediğiniz zaman şaşırabilirsiniz. Dertlerini, mutluluklarını birlikte yaşamaktan zevk alırlar. Örnek çiftler arasında yerlerini hemen alırlar. Yalnız bulamayacağınız terazi burcu kadını kalbi boşsa eğer bu kalbi en iyi dolduracak aday sizsiniz boğa burcu erkekleri. Aşk değerli bir hazinedir. Onu bulduğunda kaybetmeyi sevmeyen bu iki burç birbirlerini bulduklarında asla ayrılmamak için kalplerinden gelen bütün özveriyi gösterecekler ilişkilerinde. Eğer bir boğa burcu erkeği iseniz ve bir terazi burcu kadına aşıksanız durmayın bu eğlenmeyi ve sevmeyi bilen kadının ellerinden tutun, gözlerine bakın, sevginizi haykırın, birlikte güzel anlar geçirin. Mutluluk uykusundan hiç uyanmayın.

Terazi Burcu ile Boğa Burcu Uyumu

Boğa burcu zarif ve zevkleri olan bir burçtur. Terazi ise çapkınlıkları ile ünlü bir burç olup, bu ikili aşk hayatında mutlu olabilecek çiftlerdendir. Hem terazi hem de bu Venüs gezegeni tarafından yönetilmektedir. Bu yüzden birbirlerini anlamaları ve iyi anlaşmaları gayet doğal bir olaydır. Terazi burcu eğlenceye düşkün olmasıyla, boğa burcu da pratik zekasıyla birbirlerini etkiler ve birbirlerine hayran olabilirler. Eğer boğa burcu teraziyi elde ederse birlikte uzun soluklu, heyecanlı ve tutkulu bir aşk yaşayabilirler. Bu ikili birlikte alışveriş yapmaktan, yeni mekanlara keşfetmekten ve eğlenmekten oldukça hoşlanırlar. Bu iki burç hem aşk birlikteliği hem de çok güzel arkadaş birlikteliği yapabilirler.bu yüzden genel anlamda terazi ve boğa mutlu bir çift olabilir.

Terazi ve Boğa Aşk Uyumu

Boğa burcu ve terazi burcu çok iyi bir uyum ve güçlü bir çekim meydana getirebilir. Ancak terazi burcunun inatçı ve başına buyruk oluşu boğa burcunun da sabit fikirli ve inatçı olması bu ilişkiyi biraz zora sokabilir. Terazi burcu genellikle gezmeyi ve eğlenmeyi seven bir burçtur. Evcimen olmayı seven boğa burcu ise terazinin bu özelliğinden rahatsız olabilir. Bu noktada ikinizden birinin fazla fedakarlık yapıp olayı alttan alması gerekir. Bu ikili birbirlerinin bakış açısına ters düşebilir. Buna rağmen terazi ve boğa astrolojide en uyumlu çiftlerden birisidir. Çünkü iki burç da venüs tarafından yönetilmektedir. Terazi burcu ve boğa burcu insanın sanata ve müziğe oldukça meraklıdır. Bu ikili bakımlı olmak ve güzellik düşkünü olmasından dolayı çok iyi anlaşabilir.

Terazi burcu en romantik burçlardan birisi olmasına rağmen boğa ile çok hareketli bir aşk hayatı yaşar.bu iki burç yakın arkadaşları ile vakit geçirmekten hoşlanır. Birlikte sosyalleşmekten büyük keyif alırlar. Boğa burcu hayatı boyunca kendini mutlu edecek bir partner arar. Bu yüzden terazi burcu hayatı boyunca onu mutlu edecektir. Terazi ile boğa bir araya geldiğinde gerçek aşkı buldukları için çok mutlu olacaklardır. Boğa burcu oldukça duygusaldır. Çok ince ruhlu olan boğa burcu herhangi bir sinema filmi izlediğinde bile ağlamaya başlayacaktır. Ancak boğa burcu söz konusu eğlence olduğunda da terazi ile uyum sağlayabilir. Hem terazi hem de boğa için yeni mekanlar keşfetmek muhteşem bir şeydir.iki burçta yeniliğe her zaman açık olduğu için birlikte ortak noktaları fazladır. Ortak noktaları olduğu kadar zıt özellikleri de vardır. Bu duygu yoğunluğu ile boğa ve terazi ilişkileri için gerekli heyecanı sağlar.

Terazinin uçuk kaçık halleri boğa burcunun oldukça ilgisini çeker. Çünkü boğa burcu içine kapanık ve duygusal birisidir. Bu yüzden partnerinin eğlenceli olması boğaya ilginç gelir. Ancak terazi uyum sağlayan boğa burcu baş başa kaldıkları zaman aşk ve romantizm yaşamak ister. Zaman zaman kıskanç olan boğa burcu sosyallikte sınır tanımayan terazinin gitti eğlencelerde teraziden bir an olsun gözlerini ayırmayacaktır. Bu ikili için en güzel aktivite arkadaşlarıyla zaman geçirmektir. Karşılıklı iletişim içerisinde olmak ve birbirini anlayabilmek ilişkiyi her zaman diri tutmaktadır.boğa burcu isteklerini her zaman teraziye yaptırabilir. Ancak terazinin yumuşak ve narin yapısı size aldatabilir. Terazi burcu kadını ve yay erkeği son derece kararlı bir yapıya sahiptir ve onu asla pasif bir noktaya getiremezsiniz. Onu pasif duruma getiren kişiyi hayatımdan siler atar. Aynı zamanda terazi kafasına koyduğu zaman sizi etkileyerek her dediğini yaptırabilecek güçtedir. Terazi burcu dışarı çıkmak, arkadaşlarıyla eğlenmek ve onlarla zaman geçirmek ister. Ancak boğa burcu son derece evine düşkün bir burçtur.

Boğa burcunun terazi burcu kadar arkadaş çevresi yoktur. Bu yüzden bu konuda birbirlerini tamamlarlarsa iyi anlaşabilirler. Terazi ve boğa burcu gibi venüs tarafından yönetilir ve oldukça duygusal ve romantiktir. Sadakat konusunda terazi ve boğa oldukça iyidir. Boğa burcunun inatçı olması ve bir şey yapmak için ısrarcı olması terazi burcunun her zaman zorlar. Ancak bu iki burç bir o kadar da uyumludur. Eğlenceli bir hayat sürebilirlerse ilişkileri uzun yıllar sürecektir. Boğa burcu otoriter bir yapıya terazi burcu ise meraklı bir yapıya sahiptir. İki burçta evine sadık burçlardır ancak en ufak bir tartışmada ayrılmaya yakın vardır. Bu yüzden bu ikili kısa süreli aşklarda daha iyi geçinirler. Boğa burcu otoriter yapıya sahip olması nedeniyle duygusal ve yaşam dolu terazi burcuna engel olmadığı takdirde uyumlulukları oldukça iyidir. Boğa burcu terazi burcunu etkiler ve aşkları her zaman taze kalır.

Terazi ve Boğa Evlilik Uyumu

Cinsel yaşamları çok uyumlu olacağı için bu iki burç aşklarını evliliğe taşıyabilir.teraziler çok konuşmayı severler ve her konuda herkes de tartışma kabiliyetine sahiplerdir. Evlilikte de fikirlerine değer verilmesini isterler ve mantıklı yorumlar yaparlar. Boğa burcu ise terazilerin çok konuşmasını ve başkalarıyla anlamsız sohbetler etmesini saçma bulur. Terazi burcu her konuyu ince ayrıntısına kadar düşünür ve geç kararlar alır. Bu noktada ilişkilerinde sorunlar ortaya çıkabilir. Bir konuda enine boyuna inceleme yaparlar ve her zaman sizinle fikir alışverişinde bulunurlar. Aslında boğa burcu oldukça kararsızdır. Terazi burcunun üstün kararlılığı sayesinde boğa burcu kendisini oldukça iyi hissedecektir. Boğa burcunun çocuklara ve ailesine karşı gösterdiği ilgi terazi burcunun yuvasını olan tutkusuyla birleşince mutlu ve huzurlu bir aile bağı kurabilirler.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git