Terazi Burcu Kadını ve Boğa Burcu Erkeği Uyumu

16.02.2016
Terazi Burcu Kadını ve Boğa Burcu Erkeği Uyumu

Terazi burcu kadını oldukça sabırsız ve tartışmaya açık bir burçtur. Saatlerce tartışabilen özelliği ile oldukça konuşkan olduğunu da belirtebiliriz. Bunun yanı sıra hiçbir zaman yalnız olmayı tercih etmez. Ya yanında arkadaşları olsun ister yada sevdiği adam. Ayrıca romantik bir kadındır. Fedakarlık onun için her şey olabilir. Bu durumun yanı sıra da çok iyi de bir dinleyicidir. Arkadaşlarını, sevgilisini oldukça dinlemeyi sever. Yardımsever bir kişiliği de vardır. Boğa burcu erkeği ise inatçı bir yapıya sahiptir. Bir karar aldıysa bu kararından asla dönmez. İnatçılık onun tek olumsuz yanıdır. Bu yapıyı değiştirmek de oldukça zor bir durumdur. Bunu düzeltmeyi başarabilirse bir terazi kadını ile oldukça mükemmel bir ilişki söz konusu olabilir.

Terazi Kadını ile Boğa Erkeği Aşk Uyumu

Dillere destan bir aşk hikayesinin ana kahramanı olabilir bu boğa erkeği ve terazi kadını. Aralarındaki uyum o kadar kuvvetlidir ki onları el ele görmediğiniz zaman şaşırabilirsiniz. Dertlerini, mutluluklarını birlikte yaşamaktan zevk alırlar. Örnek çiftler arasında yerlerini hemen alırlar. Yalnız bulamayacağınız terazi burcu kadını kalbi boşsa eğer bu kalbi en iyi dolduracak aday sizsiniz boğa burcu erkekleri. Aşk değerli bir hazinedir. Onu bulduğunda kaybetmeyi sevmeyen bu iki burç birbirlerini bulduklarında asla ayrılmamak için kalplerinden gelen bütün özveriyi gösterecekler ilişkilerinde. Eğer bir boğa burcu erkeği iseniz ve terazi kadınına aşıksanız durmayın bu eğlenmeyi ve sevmeyi bilen kadının ellerinden tutun, gözlerine bakın, sevginizi haykırın, birlikte güzel anlar geçirin. Mutluluk uykusundan hiç uyanmayın.

Çok uyumlu bir çift olurlar

Her ikisi de Venüs tarafından yönetildiği için harika uyumlu bir ilişki olacaktır. İkili seviyeli, diplomatik ve zarif şeylerden hoşlanırlar. Güzel çevreden, giyimden ve eşyalardan zevk alırlar. Birlikte yeni restoranlar, alışverişler, sanatsal aktivitelere katılmak zevkli olacaktır. Çok fazla ortak zevklere sahip olan iki burçtur. Boğa burcu erkeği, partnerinin hoş görünüşüne bayılacaktır ve yaptığınız harcamaları hoşuna gitmesi nedeniyle mesele etmeyecektir.

Sevgilisinin de çekici ve güzel olmasını ister. Bu nedenle terazi burcu kadınının alımlı, etkileyici kıyafetler giymesi gerekir. Zaten kendine dikkat eden, zarif kadınlardandır. Bu yönüyle partnerinin gönlünü fethetmesini çok iyi bilir. Bu ikilinin sevgililik dönemleri de evlilik dönemleri de şahane geçebilir. Bunun için bazı durumlarda çiftlerden birinin tartıştıklarında konuyu alttan alması, sakin olması gerekir. Her ilişki fedakarlık denen o güzel duygunun kanatları altında güvendedir. Bazen bu iki burcun da ilişkilerini daha aydınlık günlere taşımaları için fedakarlık yapması gerekir.

Aralarında çekim vardır

Çok iyi bir uyum ve güçlü bir çekim meydana getirebilir. Ancak terazi burcunun inatçı ve başına buyruk oluşu, partnerinin de sabit fikirli ve inatçı olması bu ilişkiyi biraz zora sokabilir. Ancak boğa duygusal ve yaşam dolu terazi burcuna engel olmadığı takdirde uyumlulukları oldukça iyidir. Birbirlerini etkilerler ve aşkları her zaman taze kalır.

Boğa burcunun terazi burcu kadar arkadaş çevresi yoktur. Bu yüzden bu konuda birbirlerini tamamlarlarsa iyi anlaşabilirler. Eğlenceli bir hayat sürebilirlerse ilişkileri uzun yıllar sürecektir. İki burç da evine sadık burçlardır ancak en ufak bir tartışmada ayrılmaya yatkınlıkları vardır. Bu yüzden bu ikili dikkatli davranmazlarsa kısa süreli aşklarda daha iyi geçinirler.

Sosyal hayata bakışları farklıdır

Terazi burcu genellikle gezmeyi ve eğlenmeyi seven bir burçtur. Evcimen olmayı seven boğa burcu ise partnerinin bu özelliğinden rahatsız olabilir. Bu noktada ikinizden birinin fazla fedakarlık yapıp olayı alttan alması gerekir. Birbirlerinin bakış açısına ters düşebilir. Buna rağmen astrolojide en uyumlu çiftlerden birisidir, her ikisi de sanata ve müziğe oldukça meraklıdır.

Birlikte eğlenirler

Terazinin uçuk kaçık halleri boğa burcunun oldukça ilgisini çeker. Çünkü boğa burcu içine kapanık ve duygusal birisidir. Bu yüzden partnerinin eğlenceli olması ona ilginç gelir. Ancak baş başa kaldıkları zaman aşk ve romantizm de yaşamak ister.

Hem terazi hem de boğa için yeni mekanlar keşfetmek muhteşem bir şeydir. İki burç da yeniliğe her zaman açık olduğu için birlikte ortak noktaları fazladır. Ortak noktaları olduğu kadar zıt özellikleri de vardır. Bu duygu yoğunluğu da ilişkileri için gerekli heyecanı sağlamaktadır

İletişim ve birlikte vakit geçirmek önemlidir

Zaman zaman kıskanç olan boğa burcu sosyallikte sınır tanımayan terazinin gitti eğlencelerde partnerinden bir an olsun gözlerini ayırmayacaktır. Bu ikili için en güzel aktivite arkadaşlarıyla zaman geçirmektir. Karşılıklı iletişim içerisinde olmak ve birbirini anlayabilmek ilişkiyi her zaman diri tutmaktadır.

Terazi kadınının kesin hükümlü olması partnerini rahatsız eder

Terazi kadını ilk başlarda ne kadar kibar ve naif görünse de aslında öyle değildir. Aldığı hiçbir karardan kolay kolay vazgeçmez. Onu bir şeye ikna etmek kadar zor bir durum yoktur. Oldukça inatçı bir kişilik yapısına sahiptir. Kesin hükümler vererek hareket eder. Kendilerine gereğinden fazla güvendikleri için kararlarından geri dönmeleri de neredeyse imkansızdır. Partneri ise kesin hükümlerden, emirlerden asla hoşlanmaz. Kimseye boyun eğmek istemeyen, güçlü kişilikteki biridir boğa burçları… Dolayısıyla evliliklerinde çatışmalar yaşanabilir. Bu tür çatışmalarda genellikle galip gelen taraf terazi olacak ve partneri ona boyun eğmek zorunda kalacaktır.

Detaylar onları yorabilir

Terazi kadını her konuyu enine boyuna düşünür. Hemen karar vermekten hiç hoşlanmaz. Karar vermesi gereken durumlarda mantığını devreye sokar ve bir anda duygusallıktan uzaklaşabilir. Her konuda çok detaylı düşünmesi zaman zaman partnerini sıkmaktadır. Boğa erkeği ani kararlar alabilen, çok fazla düşünmeye ihtiyaç duymadan kalbinin sesini dinleyen burçlar arsında yer alır. Bu konudaki uyumsuzlukları bazen tartışmalara neden olsa da çok ciddi bir problem oluşturmayacaktır.

Fazla duygusallık ilişkilerine zarar verebilir

Her ikisi de yaşadıkları çoğu olayda duygusal davranırlar. Oldukça hassas bir kalpleri olan bu çiftin bir araya gelmesiyle yaşadıkları duygular iki katına çıkar. Özellikle boğa burcunun duygusal davranışları partnerini çok fazla etkilemektedir. Bir film izlerken bile göz yaşlarına hakim olamaz. Her ikisi de etraflarındaki insanlara karşı duyarlı davranırlar. Pamuk gibi kalplere sahiptirler. Yardımsever özellikleri ile öne çıkan bu çift yakın çevreleri tarafından da her zaman takdir edilir.

Boğa burcu erkeği kadınını öyle bir sever ki sevdiği kadının mutluluğu için her şeyi yapabilir. Böyle bir aşk adamının yanında terzi kadını kendini çok iyi hisseder. Sevilmenin ve sevmenin tadını çıkarırlar. İlişkinizde duygusal taraf boğa burcu olacaktır. Ancak duygusallığı partnerinin değişken tavırlarıyla karşılaştığında ilişkiye zarar verebilir. Duygularınızı, düşüncelerinizi karşı tarafa doğru şekilde iletebilmeniz ilişkinizin devamı için önemlidir. Birbirinizi anlamadığınız zamanlarda içinize atmayın söyleyeceklerinizi.

Gidin sevdiğiniz insanla sakin bir şekilde konuşun. İlişkinizde iyi bir iletişim sağlamanız birlikteliğinizin güvenli bir yola girmesini sağlayacaktır. Birbirinize karşı her zaman dürüst olmanız, kendinize ve eşinize olan saygınız bu ilişkinin yapı taşı haline gelecektir. Boğa burcu erkekleri bazen içine kapanabilir. Terazi kadını bu durumdan pek hoşlanmaz ama içine kapanmış partnerinin kapılarını açmak yine sizin elinizdedir. Bu adama sevginizi gösterin, ona ne kadar aşık olduğunuzu hissettirin. Boğa burcu erkeği aşkınıza cevap verecektir.

Yalnız kalma konusunda sıkıntı yaşarlar

Terazi burcu kadını ve boğa burcu erkeği arasındaki uyum mükemmeldir. Birbirini tamamlayan burçlar arasında gösterilir. Bu burçlar aşk insanı oldukları için aşkı bulduklarında bırakmazlar. Bağlanmaktan korkmaz ve sevdiklerinin hep yanında olurlar. Fakat terazi burcu kadını, boğa burcu erkeğine göre biraz daha aktif ve arkadaş canlısıdır. Eğer terazi kadını yalnız kalmışsa ıssız bir adaya düşmüş demektir. O kadar çok yalnızlıktan nefret eden bir burç daha yok desek yeridir. Ama boğa burcu erkeği bazen yalnızlığı ve sakin kalmayı ister. Bu yüzden aralarında bazen tartışmalar yaşanabilir.

Dürüstlük çok önemlidir

Her iki burç da yalandan nefret eder. Özellikle bu iki burç arasında gerçekleştirilecek evlilikte asla yalana yer yoktur. Onlar birbirlerine karşı samimi, açık ve net olmayı tercih ederler. Evliliklerinin huzurlu bir şekilde devam etmesini sağlayan en önemli faktör de budur. Ne olursa olsun her koşulda sonsuz güvenirler birbirlerine. Bazen hayati meselelerde birbirlerine yalan söylemeye mecbur kalsalar dahi beceremezler. Birbirlerinin hal ve hareketlerinden ters bir durum olduğunu hemen anlarlar.

Çocuklarını da aynı dürüstlük ve içtenlik ile yetiştirmeye çalışırlar. Onları yalana itecek davranışlarda bulunmaktan daima kaçınırlar. Çünkü yalanın bir kez söylendiğinde devamının da geleceğini düşünürler. Aslında çoğu kimsenin başaramadığını başardıklarını söylemek hiç de yanlış olmaz…

Uzlaşmacıdırlar

Terazi burcu kadını esnek ve uzlaşmaya yatkındır fakat partneri kesinlikle sabit fikirlidir. Ona bir şey kabul ettirmek için erken davranmalısınız çünkü aldığı kararı sonra asla değiştirmez. Bu huyu onu çıldırtır ve bu kadar sabit fikirli olmasını kabullenememesine yol açabilir.

Boğa burcu erkeği bazen sessiz kalmayı da tercih edebilir. Kitap okuyabilir yada bir köşeye çekilip saatlerce öylece durabilir. Bu durum onu sakinleştirir ve hatta huzur gibi gelir. Terazi burcu kadını ise çok fazla konuşmayı sever. Bu konuda da belki anlaşmazlıklar çıkabilir. Fakat çözmeniz de çok zamanınızı almayacaktır. Bunun için sakince konuşmanız yeterli olacaktır. Bu durumu çözemediğiniz de ise terazi burcu kadını kendini yalnız hissedecektir ki onlar yalnızlığı hiç sevmez.

Boğa burcu isteklerini her zaman partnerine yaptırabilir. Ancak terazinin yumuşak ve narin yapısı size aldatabilir. Aslında son derece kararlı bir yapıya sahiptir ve onu asla pasif bir noktaya getiremezsiniz. Onu pasif duruma getiren kişiyi hayatımdan siler atar. Aynı zamanda kafasına koyduğu zaman sizi etkileyerek her dediğini yaptırabilecek güçtedir.

Enerjiktirler

Bu iki burcun uyumu harika bir birliktelik ile sonuçlanabilir. İkili oldukça uyumlu burçlardır. Birlikte bir sürü aktivite yapabilirler. Boğa burcu erkeğinin ise seviyeli ve dengeli bir yapısı vardır. Bunun yanı sıra gezmeyi ve eğlenmeyi sever, oldukça uyumludur. Sempatik yapısı ve anlayışlı olan kişiliği ile oldukça büyüleyici bir karakteri vardır.

Boğa burcu zarif ve zevkleri olan bir burçtur. Terazi ise çapkınlıkları ile ünlü bir burç olup, bu ikili aşk hayatında mutlu olabilecek çiftlerdendir. Her ikisi de Venüs gezegeni tarafından yönetildiğinden birbirlerini anlamaları ve iyi anlaşmaları gayet doğal bir olaydır. Terazi burcu eğlenceye düşkün olmasıyla, partneri de pratik zekasıyla birbirlerini etkiler ve birbirlerine hayran olurlar.

Ortak noktaları çoktur

Eğer boğa, teraziyi etkilemeyi başarırsa birlikte uzun soluklu, heyecanlı ve tutkulu bir aşk yaşayabilirler. Bu ikili birlikte alışveriş yapmaktan, yeni mekanlara keşfetmekten ve eğlenmekten oldukça hoşlanırlar. Hem aşk birlikteliği hem de çok güzel arkadaş birlikteliği yapabilirler. Bu yüzden genel anlamda mutlu bir çift olabilir

Bu iki burç birlikte alışverişe çıkabilir, saatlerce alışveriş yapabilir. Çünkü boğa erkeği de terazi burcu kadını gibi alışveriş yapmaktan çok hoşlanır. Birlikte güzel bir film için iki bilet alarak sinema salonunda romantik anlar da yaşayabilirler. Yada deniz kenarında bir restoranda güzel bir akşam yemeği yiyebilirler. Çünkü bu iki burç gezmeyi ve eğlenmeyi seven burçlardır. Her ikisi de dış görünüşe ve giyim tarzına çok önem verir.

Terazi Kadını ile Boğa Erkeği Evlilik Uyumu

Uyumlu bir evlilik süreci geçirirler

Her iki burç da Venüs gezegeni tarafından yönetilmektedir. Bu nedenle genel olarak uyumlu bir ilişki yaşayacaklardır. Birçok ortak noktaları vardır. Her ikisi de yaşamayı ve yaşamdaki güzel olan her şeyi sever. Her anlarını keyif alarak geçirirler. Tanıştıkları andan itibaren aralarında güçlü bir çekim gücü oluşacaktır. Fakat evlilik süreçlerinde bazen hayata bakış açıları farklı olduğu için sıkıntı yaşayabilirler.

Birbirlerine ters düştüklerinde bir taraf alttan almayı başarabilir ise mutlu bir evlilik süreci geçireceklerdir. Evliliklerini en baştan sağlam bir temele dayandırmaları gerekmektedir. Çünkü bir düzen yakalayamazlar ise maalesef ki birlikteliklerinin sonu kötü bitebilir. Birbirlerini iyice tanıdıktan sonra evlilik kararı almaları her iki burcun da avantajına olacaktır.

Terazi kadınının içine kapanıklığı evliliklerinde sorun yaratabilir

Boğa erkeği, partneri ile ilgili bir sorun yaşadığında bunu konuşarak halletmek ister. Karşısındaki kişi ile tartışmayı sever. Tüm düşüncelerini partnerine aktarmak ve onun da düşüncelerini öğrenmek ister. Fakat terazi kadını tam tersi özelliklere sahiptir. Bir şeye kızdığında yada sorun yaşadığında genellikle içine kapanmayı tercih eder. O konu hakkında hiçbir şey söylemek veya duymak istemez. Partneri böyle durumlarda onun üzerine çok fazla gider ise aralarında ciddi problemler oluşabilir. Bu nedenle boğanın kendisini frenlemesi gerekecektir.

Kıskançlık evliliklerinde sorunlara neden olur

Her evlilikte yaşandığı gibi bu evlilik ilişkisinde de kıskançlık krizleri yaşanacaktır. Fakat bu krizler genelde tek taraflı olacaktır. Boğa erkeği, bir ortama girdiğinde kendini hemen ön plana çıkaran, konuşkan bir insandır. Herkesle samimi olmayı ve sohbet etmeyi sever. Onun ön plana çıkmasını sağlayan jest ve mimikleri vardır. Bu durumdan partneri oldukça rahatsızlık duyar. Onu kimseyle paylaşmak istemez. Hiçbir ortamda partnerinin ön plana çıkmasını ya da başkaları ile sohbet etmesini sevmez. Bu nedenle aralarında zaman zaman problemler yaşanabilir.

Sosyal yaşamları farklıdır

Sosyal yaşamdaki tarzları farklı olan bu çift evliliklerinde en büyük sorunu bu konuda yaşayabilirler. Boğa erkeği ev hayatına oldukça düşkündür. Evde partneri ile birlikte baş başa vakit geçirmekten keyif alır. Boş zamanlarını evde film izleyerek geçirmeyi tercih eder. Çok fazla arkadaş çevresi olmayan biridir. Fakat terazi kadını çok sosyal bir kişiliktir. Boş zamanlarını arkadaşları ile birlikte gezip eğlenerek geçirmeyi tercih eder.

Gezilere katılmayı, çeşitli mekanlarda eğlenmeyi, yurt dışı seyahatlerini çok sever. Özellikle gece hayatı onun için vazgeçilmezdir. Bu nedenle de partneri ile bu konuda asla anlaşamaz. Bir türlü birbirlerine ayak uydurmayı başaramazlar. Çünkü farklı şeyler yapmaktan hoşlanan, farklı karakterdeki kişilerdir. Evliliklerinin huzuru için bir taraf kendi hayatından ödün vermelidir.

Boğa erkeğinin otoriterliği terazi kadınının kural tanımazlığı ile çatışır

Boğa erkeği otoriter ve liderlik özelliklerine sahip bir kişiliktedir. Her anlamda partnerini yönetmeyi, evliliklerinde sürekli kurallar koymayı, kendi aldığı kararların uygulanmasını isteyecektir. Fakat partneri onu hiçbir konuda dinlemez. Baskıcı bir eşe tahammül edemeyeceği gibi, eşinin koyduğu kuralları asla tanımaz.

Kendi kafasının dikine giden, sadece kendi düşüncelerinin doğru olduğunu kabul eden bir kişiliği vardır. Bu noktada aralarındaki çatışma uzun süreli bir küslüğe hatta ayrılığa kadar gidebilir. İki tarafın da kendini kontrol etmesinde ve uyumlu olmaya çalışmasında fayda vardır.

Birbirlerinin fikirlerine önem verirler

Evlilik süreçlerinde birbirlerini hatalı davrandıkları konularda mutlaka uyarırlar. Sonrasında ise öğütler verirler ve doğru olanın ne olduğunu vurgulamaya çalışırlar. Bunu güzel bir dil ile yaptıkları taktirde aralarında herhangi bir sıkıntı ortaya çıkmaz. Özellikle terazi kadını partnerine öğüt vermekten çok hoşlanır. Partnerinin kendisini can kulağı ile dinlemesini ve uygulamasını ister. Boğa erkeği bu konuda partnerinin beklentilerini karşılar. Ondan aldığı öğütleri hayatında uygulamaya koyar. Çünkü partnerine kişiliği gereği çok fazla saygı duyar ve fikirlerini çok önemser. Bu davranışı da eşinin oldukça hoşuna giden bir durumdur.

Sadakat çok önemlidir

Evlilik süreçlerinde birbirlerinin güvenini hiç sarsmayacaklar, tam anlamıyla birbirlerine güven vereceklerdir. Bu durum evliliklerinin sağlam bir temele dayanmasını sağlamaktadır. İlişkilerinde en önem verdikleri konu güven ve sadık olmaktır. Birbirlerinden ihanet gibi bir durum yüzünden asla şüphelenmezler. Her iki burç da evliliğine sahip çıkacak, gözleri birbirlerinden başkasını görmeyecektir.

Evliliklerinde canlılık en önemli noktadır

Özellikle terazi kadını evliliğinin hareketli ve enerji dolu geçmesini istemektedir. Partneri ile eğlenmek, hem eş hem de arkadaş olabilmek ister. Bu nedenle partnerinin etrafa pozitif enerji yayması onun için çok önemlidir. Fakat boğa erkeği yapısı gereği sakin bir kişiliğe sahiptir. Çok hareketli ve enerjik bir yapıya istese de bürünemez. Bu durum evliliklerinin ilerleyen süreçlerinde terazi burcu kadınının sıkılmasına neden olabilir. Partnerinde aşk ve aynı zamanda bol enerji arayan bu burç, beklentilerinin karşılanmadığı durumlarda partnerinden anında soğuyabilir. Bu nedenle boğa burcu partnerine ayak uydurmaya çalışmalı ve ilişkisini ayakta tutabilmek için kendini biraz değiştirmelidir.

Romantik bir evlilik süreci yaşarlar

Bu evlilik kesinlikle mantık üzerine değil, tamamen aşk ve tutku üzerine kurulmuştur. Her ikisi de aşk insanıdır. Birbirlerine aşık olduklarında gözleri başka hiçbir şey görmeyecektir. Terazi burcu en romantik burçlar arasında yer almaktadır. Eşine sürprizler yapmayı, romantik hediyeler almayı, yemekler hazırlamayı çok sever. Sadece özel günlerde değil, eşinin yanında olduğu her an çok romantiktir. Boğa burcu da partnerinin bu romantik davranışları karşısında boş kalmayacaktır. Onun karşısında ince ruhlu olmayı başaracaktır. Aynı romantiklik karşılık verecek, eşini şaşırtmayı başaracaktır. Bu anlamda mutlu bir evlilik süreci geçirecekleri gibi aşkları da hep taze kalacaktır.

Yeniliklere açıktırlar

Evlilik süreçlerinde değişimlere ve yeniliklere açık olan bu iki burç, farklı bir ilişki sürdürürler. Rutin bir hayatları olmayacak, standart evliliklere göre fark yaratacaklardır. Tarzlarının birbirinden farklı olmasına rağmen, ortak bir nokta bulmayı başaracaklardır. Her ikisi de yeni insanlar ile tanışmayı, yeni yerler keşfetmeyi ve değişik deneyimler yaşamayı çok sever. Bu aktiviteleri birlikte yaptıklarında daha da keyif alırlar. Bu anlamda ilişkileri de hep canlı ve dinamik kalır. İlk zamanlar boğa partnerinin enerjisine ayak uydurmakta zorlansa da ilerleyen süreçlerde bu enerji ona da bulaşacaktır.

Ebeveynlik anlayışlarında farklılıklar söz konusu olabilir

Her iki burç da çok iyi bir anne ve baba örneğidir. Çocukları ile iletişimleri her zaman muhteşemdir. Onlarla vakit geçirmekten büyük zevk alırlar. Boğa erkeği çocuklarına karşı aşkla yaklaşmakta ama bunun yanı sıra otoriterliğini de göstermeyi ihmal etmemektedir. Kuralcı ve zaman zaman da baskıcı bir babadır. Her şeyin planlamasını öncesinden yaparak hareket etmeyi sever. Fakat bu durum çocuklarını ilerleyen yaşlarda rahatsız edebilir.

Terazi kadını ise, partneri gibi otoriter davranmaz. Çocuklarına karşı daha ılımlı yaklaşmaya özen gösterir. Çoğu konuda onların arzu ettikleri gibi davranmasına fırsat verir. Bu noktada partneri ile aralarında bir uyumsuzluk söz konusu olacaktır.

Bakıma önem verirler

İki burç da temiz ve bakımlıdır. Evlilik süreçlerinde birbirlerine güzel ve yakışıklı görünmek onların en önem verdiği özelliklerden bir tanesidir. Bu nedenle kendilerini sık sık güzellik merkezlerinde bulabilirler. Zarafet ve asalet sahibi görüntülerinin ardında birbirlerine olan aşkları yatmaktadır. Fiziksel özelliklerine çok dikkat ederler ve birlikte yaptıkları aktivitelerden biri de spordur. Harcamalarının çoğunu öz bakımları için yaparlar. Bu konuda aralarında inanılmaz bir uyum söz konusudur. Tam anlamıyla birbirlerini bulmuşlardır diyebiliriz.

Evliliklerinde maddiyata önem verirler

Bu çift herkesten bir adım daha önde olmak ister. Güzelliği ve ihtişama oldukça önem verirler. Konforlu ve lüks bir hayat yaşamak için dişlerini tırnaklarına takarak çalışırlar. Evlilikleri sürecinde parasız kalmak ya da istedikleri bir şeyi alamamak aralarında çok fazla sorun oluşturmasa da olumsuz etkilemektedir.

Çalışkan ve azimli kişiliklere sahiptirler. Para harcamayı sevdikleri gibi para kazanmayı da severler. Fakat kendilerini iş hayatına adayıp da ailelerini ihmal etmezler. Birbirlerine karşı gereken ilgi ve alakayı her koşulda sağlamaya çalışırlar. Bu açıdan oldukça uyumlu bir çift olurlar.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.