Kahve Falında Musluk Görmek

Kahve Falında Musluk Görmek
9 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 3.023 kez okundu.

Kahve falında musluk görmek fal sahibinin fazla suskun ve küskün hallere büründüğünün ve bunun pek hayra alamet olmadığının sembolüdür. Eğer fal fincanında beliren musluk sembolü akmıyor ise fal sahibi içinde sürekli bir şeyler biriktiriyor ve bunların büyümesine fırsat veriyor demektir. Bu da ileride çok daha büyük tepkiler vererek patlamasına sebep olacak demektir. Fakat fincanda akan bir musluk sembolü belirmiş ise fal sahibi hiçbir düşünceyi içine atmıyor ve anında tepki vererek en güzelini yapıyor demektir. Bu şekilde olayların daha da büyümesini ve yanlış anlaşılmasını da engellemiş olur.

Bir diğer anlamı ile birikim yapmak istemek fakat bir türlü eyleme geçememektir. Eğer fal sahibi gereksiz harcamalarına bir son verip arkadaşları ile geçirdiği vakitlerde masraf yapmaktan kaçınır ise bu isteğini gerçekleştirebilir. Eğer fincanın kulp kısmına doğru belirmiş ise hane içi küçük tatsızlıkların büyüyüp kocaman bir bela olmasını engellemek için fal sahibinin harekete geçmesi gerektiğini işaret eder. Ufak tefek sürtüşmelerin tatlıya bağlanması ilerideki büyük kavgaları engellemekle kalmayıp ailevi muhabbetin de artmasına vesile olacaktır. Fal sahibine maddi manevi değer veren ve onu asla yalnız bırakmayan bir aile büyüğü ile yorumlanır. Eğer fincanın dip kısmında belirmiş ise fal sahibi ile bu aile büyüğü arasında çok büyük bir anlaşma sağlanacak demektir. Fal tabağında belirmiş ise geçmişten gelen bir yalancının fal sahibinden özür dileyeceğini işaret eder.

Aşk

Bu dönemde aşk hayatınızda çok güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aşk ile alakalı konularda şansınız dönecek gibi gözüküyor. Uzun zaman sonra yeniden aşık olmanın tadına varacak ve keyfini süreceksiniz. Bu dönem, kendini daha mutlu ve heyecanlı hissetmenizi sağlatacak. Ayrıca bu kişi tanıdık gibi gözüküyor. Uzun zaman önce yollarınızı ayırdığınız eski sevgiliniz ile yeniden denemek isteyebilirsiniz. Eskiden yaptığınız yanlışları gözden geçirip, ders alacak ve bu hataları bir daha yapmamaya özen göstereceğiniz gözüküyor. Uzun zamandır gelen tanışıklıktan ve önceden yaşadığınız ilişkiden dolayı birbirinizin huylarını, davranışlarını ve kişiliğini daha çok biliyorsunuz. Bu durum yeniden ilişkiye başlamanızda bir etken görevinde.

İkinizin de bildiği bir mekanda karşılaşıp, yeniden aşkı birbiriniz de bulabilirsiniz. Önceki dönemlerde yaşadığınız eski aşklarınız sizi pek fazla tatmin etmemiş gibi gözüküyor. Fakat eski aşkınıza kavuştuğunuz zaman, eski güzel günlere geri dönüş yapacaksınız ve daha mutlu olduğunuz bir ilişkinin içine gireceksiniz.Bu ilişki, ruhen sizi daha güvende hissettirecek. Uzun zamandır tanıdığınız, huylarını bildiğiniz bir kişi ile yeniden aşk yaşamak ilişki hayatınıza renk katacak gibi gözüküyor. Bu durum çoğu kişinin sizi kıskanmasına neden olacaktır. Yeniden yeşeren aşk, kısa bir sürede ciddi yola girmenize neden olabilir. Tanışa evresine ihtiyaç duymadığınız için bu aşkı, evlilik ile taçlandırmak isteyebilirsiniz. Önümüzde ki günlerde aile tanışması meydana gelebilir ve yavaş yavaş evliliğe ilk adımlar atılabilir. Eski sevgiliniz ile yeniden aşk yaşamaya başlamanız, mutlu bir aşk serüvenine doğru yol aldığınızın habercisi niteliğindedir.

Para

Bu dönemde para konusunda oldukça rahata ereceksiniz. Uzun zaman sonra, tüm maddi sıkıntılarınızdan kurtulabileceksiniz. Bir süredir finansal bakımdan zorluklar yaşamış gibi gözüküyorsunuz. Fakat bu dönem, tüm sıkıntılarınızdan kurtulduğunuz bir dönem olacak. Yeni başlangıçlar yapacaksınız ve hayatınıza tertemiz bir sayfa açacaksınız. Bu sayfa, finansal anlamda kendinizi oldukça fazla bir şekilde geliştireceğinizin habercisi. Bu süreçte tüm sevdikleriniz de sizi destekleyecek gibi gözüküyor. İşiniz deki ilerlemeler, terfi almalar ve kariyer bakımından yükselişe geçmeniz, finansal anlamda nasıl geliştiğinizi açıklar niteliktedir.

Bu dönemde, işiniz de çok güzel ilerlemeler kaydedeceksiniz. Uzun zamandır harcadığınız emek ve tüm o yorgunluklarınızın karşılığını alacaksınız. İşiniz de yükseleceksiniz ve bu yükseliş patronlar da dahil herkesin dikkatini çekecek gibi gözüküyor. Siz ilerleme kaydettikçe, terfi alacak ve maddi anlamda da ilerleme kaydedeceksiniz. Kendinizi daha fazla geliştirip, birikim yapmayı başarabilirseniz, çok uzun yıllar sonraya, çocuklarınıza hatta torunlarınıza bile miras bırakabilirsiniz. Bu da finansal bakımdan kendinizi geliştirdiğiniz bu sürecin oldukça başarılı geçeceğini ve bu şekilde devam edeceğini göstermektedir.

Aile ve Yaşam Alanı

Bu dönemde, ailesel konular da çok güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Uzun zamandır küs olduğunuz bir akrabanız ile aranızı düzeltecek gibi gözüküyorsunuz. Bu durum hem sizi hem de ailenizde ki diğer üyeleri çok mutlu edecek ve huzura kavuşacaksınız. Önceki dönemlerde küslükten dolayı aile içinde bir huzursuzluk olduğu gözükmekte. Bu durum ailenizi oldukça derinden etkilemiş, ailenin en önemli varlık olduğunu unutmuşsunuz. Fakat bu günlerde, ailenin ne kadar kıymetli olduğunu yeniden hatırlayacaksınız. Hatırlamanızda sevdiğiniz diğer aile üyelerinin de katkısı var gibi gözüküyor. Aranız düzelsin diye oldukça fazla emek vermişler ve siz tüm bu emeklere karşılıksız kalamamışsınız. Fakat bu tutumunuz, hayatınız da bir dönüm noktası oluşmasına neden olacak gibi gözüküyor.

Aile bağlarının daha fazla kuvvetlenmesi ve küslüklerin son bulması, aile kurma isteğinizi arttırabilir gibi gözüküyor. Önceden aileniz de yaşanan sıkıntılar sizi üzmüş ve aile kurmaktan uzaklaştırmış olabilir. Fakat küslüklerin son bulması sayesinde, aile kurmak ve aşık olmak isteyeceksiniz. Ailenizde gelişen bu güzel gelişmeler sizin özel hayatınızı da çok güzel bir şekilde etkileyecek gibi gözüküyor. Ayrıca aileniz ile beraber bolca vakit geçirmeniz, ruhen de daha mutlu ve rahat hissetmenize yardımcı olacak.

İş ve Kariyer Hayatı 

Bu dönem, iş ve kariyer hayatınız da çok güzel gelişmeler yaşayacağınızı göstermektedir. İşinize daha fazla bağlanacak ve oldukça fazla ilerleme kaydedeceksiniz. Bu ilerleme, hem özel hayatınızı hem de parasal olarak sizi çok güzel bir şekilde etkileyecek. İşiniz de istediğiniz noktaya geleceksiniz gibi gözüküyor. Bu nokta, en yüksek pozisyon ya da bu pozisyona oldukça yaklaştığınızın habercisi olabilir. Buraya gelebilmek için çok çalışmış, çok emek harcamış ve zamanınızın çoğunu işe odaklanarak geçirmiş gibi gözüküyorsunuz. Fakat tüm bu yorgunluklar, emekler sonuç vermeye başlıyor. Hayalleriniz arasında yer alan işinize daha fazla yaklaşıyorsunuz.

Bu ilerleme çalışma ortamınızda da oldukça dikkat çekiyor gibi gözüküyor. Bu azminiz, iş arkadaşlarınız tarafından da hayretle izleniyor ve imrenilen kişi haline geliyorsunuz. Hatta çoğu kişi sizi örnek almaya başlamış bile. Bu ne kadar çalışkan ve başarılı olduğunuzun bir göstergesi. İnsanlar ile iletişiminiz de çok iyi olduğu için sizi kıskanmak yerine örnek almaya başlamışlar. Bu da iş yerinde güzel bir izlenim bıraktığınıza işarettir.

Sağlık Hayatı

Bu dönemde, sağlık hayatınız da çok güzel gelişmeler yaşayacaksınız gibi gözüküyor. Uzun bir aradan sonra yeniden sağlığınıza kavuşacak ve yapmak istediğiniz fakat yapamadığınız şeyleri yapmaya başlayacaksınız. Yarım kalan işlerinizi tamamlamak için geri döneceksiniz. Özellikle yanınızda olmayan kişilere yeniden ayağa kalktığınızı gösterecek ve kendinizi ön plana çıkartacaksınız. Tüm bu güzel gelişmeler, sağlığınızın yerine gelmesi ile gelişecek. Uzun zamandır tedavi sürecinde olan vücudunuz, tedaviye olumlu yönde yanıt verecek ve iyileşmeye başlayacaksınız. İyileşme süreci sizin için oldukça güzel, ağrısız ve hızlı geçecek gibi gözüküyor. Uzun zamandır çektiğiniz ağrılarınız bitecek ve kendinizi daha zinde hissedeceksiniz.

Daha enerjik olduğunuz bu süreçte, her anlamda kendinizi daha mutlu ve pozitif hissedeceksiniz. Hayata yeniden iyimser bir bakış açısı ile bakmanın tadını çıkartacaksınız. Uzun zaman sonra, istediğiniz her şeyi kendi başınıza yapabilecek ve istediğiniz yerlere gidebileceksiniz. Sağlığınızdaki bu güzel gelişmeler hayata yeniden bağlanmanızı sağlayacak. Daha mutlu, pozitif, sağlıklı bir insan olmanıza neden olacak.

Kahve Falında Akan Musluk Görmek

Yalancı bir kadınla tabir edilir. Kişi etrafında yalancı sinsi bir kadın gezdiriyor demektir. Kötülüklerini çok iyi gizleyen bu kadın hem çok fazla yalan söylüyor hemde bütün sırlarınızı ifşa ettiği gibi hakkınızda orada burada iftiralar da atıyor demektir. Kısa zamanda bu kişinin kim olduğunu öğrenip foyasını meydana çıkartmazsanız size çok büyük zararı dokunacaktır.

Eğer fal sahibi erkekse kötü bir kadınla yaşanacak bir ilişkiyi işaret eder. Bu kadının oyununa gelip yasak bir ilişki yaşadığı takdirde sonuçlarının hem kendisine hem de sevdiklerine zarar vereceğini bilmesi gerekir. Kişi erkek ise yaşadığı bu ilişkiden ötürü sevdiklerinin güvenini kaybedecek ve etrafında değer verdiği insanların kendisinden uzaklaşmasına neden olacaktır. Bir kadının çıkardığı dedikodudan kaynaklanan bir sıkıntı yaşayacağına ve uzun süre bunun etkisini hayatından atamayacağına hatta bu nedenle büyük kavgalar içine gireceğine başının çok ağrıyacağına işarettir. Etrafında kendisi hakkında dedikodu yapan kişi bulmalı ve kendinden uzaklaştırmalıdır. Aksi taktirde yaşayacağı sıkıntıların önüne geçmesi ve insanları bu söylenenlerin asılsız sadece birer dedikodu olduğuna inandırması çok zor olacaktır. Bu tür durumlar da en iyisi bir süre bu kadının kim olduğunu buluncaya kadar kimseyle fazla samimi olmamak güvenmemek ve çok fazla sırlarını vermemektir. Daima bir kadının ağzından çıkan kötü sözle yorumlanır. Yada eğer fal sahibi erkekse kötü bir kadınla yaşanacak bir ilişkiye yorulur. Her halükarda bu kadınlardan uzak durmak gerekir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git