Kahve Falında Musluk Görmek

Kahve Falında Musluk Görmek
9 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.897 kez okundu.

Kahve falında musluk görmek fal sahibinin fazla suskun ve küskün hallere büründüğünün ve bunun pek hayra alamet olmadığının sembolüdür. Eğer fal fincanında beliren musluk sembolü akmıyor ise fal sahibi içinde sürekli bir şeyler biriktiriyor ve bunların büyümesine fırsat veriyor demektir. Bu da ileride çok daha büyük tepkiler vererek patlamasına sebep olacak demektir. Fakat fincanda akan bir musluk sembolü belirmiş ise fal sahibi hiçbir düşünceyi içine atmıyor ve anında tepki vererek en güzelini yapıyor demektir. Bu şekilde olayların daha da büyümesini ve yanlış anlaşılmasını da engellemiş olur.

Bir diğer anlamı ile birikim yapmak istemek fakat bir türlü eyleme geçememektir. Eğer fal sahibi gereksiz harcamalarına bir son verip arkadaşları ile geçirdiği vakitlerde masraf yapmaktan kaçınır ise bu isteğini gerçekleştirebilir. Eğer fal fincanında beliren musluk sembolü fincanın kulp kısmına doğru belirmiş ise hane içi küçük tatsızlıkların büyüyüp kocaman bir bela olmasını engellemek için fal sahibinin harekete geçmesi gerektiğini işaret eder. Ufak tefek sürtüşmelerin tatlıya bağlanması ilerideki büyük kavgaları engellemekle kalmayıp ailevi muhabbetin de artmasına vesile olacaktır. Fal sahibine maddi manevi değer veren ve onu asla yalnız bırakmayan bir aile büyüğü ile yorumlanır. Eğer fincanın dip kısmında bir musluk sembolü belirmiş ise fal sahibi ile bu aile büyüğü arasında çok büyük bir anlaşma sağlanacak demektir. Fal tabağında belirmiş ise geçmişten gelen bir yalancının fal sahibinden özür dileyeceğini işaret eder.

Kahve Falında Akan Musluk Görmek

Yalancı bir kadınla tabir edilir. Kişi etrafında yalancı sinsi bir kadın gezdiriyor demektir. Kötülüklerini çok iyi gizleyen bu kadın hem çok fazla yalan söylüyor hemde bütün sırlarınızı ifşa ettiği gibi hakkınızda orada burada iftiralar da atıyor demektir. Kısa zamanda bu kişinin kim olduğunu öğrenip foyasını meydana çıkartmazsanız size çok büyük zararı dokunacaktır.

Eğer fal sahibi erkekse kötü bir kadınla yaşanacak bir ilişkiyi işaret eder. Bu kadının oyununa gelip yasak bir ilişki yaşadığı takdirde sonuçlarının hem kendisine hem de sevdiklerine zarar vereceğini bilmesi gerekir. Kişi erkek ise yaşadığı bu ilişkiden ötürü sevdiklerinin güvenini kaybedecek ve etrafında değer verdiği insanların kendisinden uzaklaşmasına neden olacaktır. Bir kadının çıkardığı dedikodudan kaynaklanan bir sıkıntı yaşayacağına ve uzun süre bunun etkisini hayatından atamayacağına hatta bu nedenle büyük kavgalar içine gireceğine başının çok ağrıyacağına işarettir. Etrafında kendisi hakkında dedikodu yapan kişi bulmalı ve kendinden uzaklaştırmalıdır. Aksi taktirde yaşayacağı sıkıntıların önüne geçmesi ve insanları bu söylenenlerin asılsız sadece birer dedikodu olduğuna inandırması çok zor olacaktır. Bu tür durumlar da en iyisi bir süre bu kadının kim olduğunu buluncaya kadar kimseyle fazla samimi olmamak güvenmemek ve çok fazla sırlarını vermemektir. Daima bir kadının ağzından çıkan kötü sözle yorumlanır. Yada eğer fal sahibi erkekse kötü bir kadınla yaşanacak bir ilişkiye yorulur. Her halükarda bu kadınlardan uzak durmak gerekir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git