Kahve Falında Meteor Görmek

05.01.2016
Kahve Falında Meteor Görmek

Kahve falında meteor görmek, genellikle çok güzel haberleri arka arkaya alacağınızı ifade etmektedir. Hayatımızın hemen hemen her alanında sizi çok mutlu edecek müjdeler alacak ve çok mutlu bir hayat süreceğinize işaret eder. Oldukça saf ve temiz bir karaktere sahip olduğunuzu göstermektedir. Aynı zamanda fal sahibinin aileleri ve arkadaşları ile arasındaki ilişkileri de ifade etmekte olan bu fikir hayatınızda belli konularda bazı gelişmeler yaşayacağınızın da habercisidir. Bu dönemde yeni insanlarla tanışacak, yeni arkadaşlar edinecek hatta belki de yeni bir ilişkiye başlayacaksınız. Hayatımıza yeni giren bu insanlar, sizin hayatınıza yeni yeni kapılar açabilirler. Uzun zamandır beklediğiniz bir haber ile büyük bir sevinç yaşayacak ve bu haber evinize mutluluk ve bereket getirecektir. Hayatınızın her alanında başarılı olacağınız bu dönemde, sizi birbirinden güzel sürprizler beklemektedir. Aileniz, eşiniz ve sevdikleriniz ile birlikte huzurlu, mutlu ve ferah bir hayat süreceğinizi göstermektedir.

Aşk Hayatı

Genellikle kişilerin ilişki hayatları üzerine yorumlanmaktadır. Saf ve temizliği sembolü olduğu için yakın bir zaman içerisinde özelliklere sahip bir kişi ile tanışacağınıza işaret etmektedir. Kısa bir süre içinde birbirinize karşı yoğun duygular hissedeceğinize ve beraberliğinizi mutlu bir evlilik ile noktalayacağınız anlamına gelir. Kalbiniz aşk ile dolacak, ayrıca birbirinize büyük bir güven ile bağlanacaksınız. Duygularınızı birbirinize yoğun bir şekilde hissettireceğiniz bu dönemde, sizi gören herkes ilişkinize imrenecektir. Mutluluk ve huzur içerisinde süren bir ilişki ve evlilik olacaktır. Fakat etrafınızda sizin mutluluğunuzu kıskanan insanlar olabilir. Bu kişilere karşı tedbirli davranmalı, atacağınız adımları dikkatli ve düşünerek atmalısınız.

Evli olan kişiler için ise, bir süredir işi ile yaşadığı sıkıntıların son bulacağını göstermektedir. Aranızdaki aşk ve sevgi tekrardan alevlenecektir. Son zamanlarda yaşadığınız tartışmalar ve kavgalar ilişkinizi ve evliliğinizi biraz yıpratmış. Bu atmosferden uzaklaşmak, nefes almak ve baş başa kalmak için kısa bir seyahat güzel bir fikir olabilir. Bu kaçamak tatil sayesinde birbirinize olan sevgi ve güveninizi sağlam temellere oturtacak, aşkınızı tazeleyeceksiniz. Mutlu, huzurlu ve oldukça romantik geçireceğiniz günler sizi beklemektedir.

Para

Hayatınızda bir çok konuda olumlu durumlar yaşayacağınızı simgeleyen bu figür, özellikle bu dönemde maddi açıdan da yükseleceğinize işaret eder. Bu dönemde hem işinizden elde edeceğiniz kazançlar, hem de yakın zaman içerisinde size kalacak olan yüklü bir miras sayesinde hatrı sayılır maddi imkânlara sahip olacaksınız. Fakat elinize geçen bu fırsatı değerlendirmek tamamen sizin elinizdedir. Harcamalarımıza dikkat etmeli, fazla müsrif davranmamalısınız. Geçmişte yaşadığınız maddi açıdan sıkıntılı zamanları tekrar yaşamayacak, tamamen geride bırakacaksınız.

Bu zamanlarda elimize geçen bu parayı doğru kullanmalısınız. Mantıklı ve size olumlu sonuçlar getirecek bir firma üzerinde çalışmalısınız. Bu dönemde yapacağınız yatırımlar ve girişeceğiniz işler ile kendinizi bir anda ciddi para getiren işlerle ilgilenirken bulacaksınız. Sağlam adımlar atmaya dikkat etmelisiniz. Elinize geçen bu büyük miktardaki paralar ile bu dönemde biraz hayır işleri yapmaya da başlayabilirsiniz. Çeşitli dernek ve hayır kurumları ile beraber çalışıp projeler yürütebilirsin. Maddi konularda oldukça hızlı ve pozitif gelişmeler yaşayacağınız bu sıralar, hayalini kurduğunuz işi yapmak için bir adım atabilirsiniz. Bütün sevdiklerinizin desteğini hissedeceğiniz bu dönemde sizi oldukça mutlu eden, bolluk ve bereket içerisinde günler beklemektedir.

Aile ve Yaşam Alanı

Çevrenizde fazlasıyla saf, temiz kalpli, dürüst, cömert ve yardımsever insanların bulunduğuna işaret etmektedir. Bu kişilerin özellikle bu sıralar size çok fazla yardımı dokunacaktır. Aynı zamanda çevrenizdeki herkes tarafından sevildiğinize de işaret etmektedir. Bu sıralar içinizi kaplayan büyük bir sıkıntınız var fakat bu derdinizi kimseye anlatamıyor, alacağınız tepkilerden korkuyorsunuz. Mutlu günler geçiriyor olmanıza rağmen içinizi kemiren bu sıkıntıyı en yakınınızdaki arkadaşınıza anlatacak ve derdinize birlikte çare bulacaksınız. Hiç aklınıza gelmeyen, tahmin bile etmediğiniz bir şekilde sorununuza yaklaşacak olan bu kişinin yardımı sayesinde içinde bulunduğunuz ve sizi rahatsız eden bu durumdan kurtulacaksınız.

Aileniz ile kısa bir süre önce yaşamış olduğunuz ufak bir tartışma fazla büyümüş ve aranıza bir süredir soğukluk girmiştir. Kırgınlıkları artık bir kenara bırakmanız gerekmektedir. Bu yüzden bu dönem küslüklere son vermek için mükemmel bir zamandır. Onlara yapacağınız ufak bir sürpriz bile onların sizi affetmesine yardımcı olacaktır. Bir süredir sizin özleminizi çekiyorlar fakat ilk adımı sizden beklemektedirler. Bu adım tekrardan aile olmak için çok doğru bir seçim olacaktır. Daha önce hiç olmadığınız kadar yakın olacağınız günler sizi beklemektedir. Bu sıralar içerisinde bulunacağınız ortamlardan dolayı hayatınıza yeni yeni insanlar girebilir. Yeni dostluklar edinebilirsiniz. Kurduğunuz bu arkadaşlıklar sayesinde hiç beklemediğiniz bir zamanda beklemediğiniz fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz.

İş ve Kariyer

İş ve kariyeriniz konusunda zirvede olacağınız bir döneme hazırlıklı olmalısınız. Arka arkaya başarılar kazanacağınıza ve yeni projelere imza atacağınıza işaret etmektedir. İş hayatınızda hızlı bir yükselişe geçecek ve kısa sürede çok iyi bir kariyer elde edeceksiniz. Sahip olacağınız bu kariyer sayesinde bu sıralar yeni teklifler alabilir, hayatınıza farklı kapılar açmak isteyebilirsiniz. Bu doğrultuda iyi düşünüp karar vermeniz gerekmektedir. Bu yola girdikten sonra geri dönüşü olmadığını bilerek devam etmelisiniz. Her ihtimali göz önünüzde bulundurarak fırsatlarınızı değerlendirmeyi unutmayın. Kararlarınızı verirken mutlaka etrafınızdakilere de danışmayı, onların fikir ve düşüncelerini de almayı unutmayın. Acele karar vermek bu durumda sizin aleyhinize olacaktır.

Meslek hayatınız bakımından girdiğiniz bu ciddi dönem içerisinde, attığınız kararlı adımlar ile çıtanızı her seferinde daha da yükseğe taşıyacak, her seferinde daha başarılı olacaksınız. Bu başarılarınız sayesinde maddi kazancınız da fazlasıyla artacak ve istediğiniz hayatı yaşamanızı sağlayacaktır. Bu dönem içerisinde bazı farklı girişimlerinde de bulunabilirsiniz. Tanıdığınız bazı insanlar tarafından ortaklık teklifi alabilirsiniz. Bu fırsatı değerlendirmek istediğiniz takdirde sizin için risk yaratmayacak bir miktar ile deneyip, sizin için kazançlı olup olmayacağını rahatça görebilirsiniz. Bu dönemde sizi oldukça kazançlı, bolluk ve bereket içerisinde yaşayacağınız günler beklemektedir.

Sağlık

Uzun zamandır zor bir hastalık geçiren ve bu yönde tedavi gören bir akrabanızdan çok güzel haberler geleceğine işaret etmektedir. Yaşadığı sağlık problemini yakın bir zaman içerisinde atlatacak ve eski sağlığına kavuşacaktır. Bu hastalık yüzünden hem sizin hem de etrafınızdakilerin üzüntüsü, yerini sevince bırakacak ve moraliniz düzelecektir. Ayrıca aylardır hastalıkla boğuşan bu kişinin de morali düzelecek ve bu sayede daha hızlı bir iyileşme süreci geçirecektir. Bu iyileşme süreci esnasında ufak bir operasyon geçirebilir. Çok ciddi olmayacak olan bu operasyon hemen atlatılacak ve yaklaşık olarak bir iki haftalık sürecek bir tedavinin ardından durumu çok daha iyiye gidecektir. Tam olarak iyileşinceye kadar bu kişiyi evinizde misafir edecek, ailecek yardımınızı esirgemeyeceksiniz.

Bu süre içerisinde ufak tefek ev kazaları geçirebilirsiniz. Günlük hayatınızda aceleci ve hoyrat davranışlardan kaçınmalı daha dikkatli olmaya özen göstermelisiniz. Aksi halde daha büyük sakatlıklar yaşanabilir. Aileniz tekrardan bir araya gelecek ve eskisi gibi mutlu ve kocaman bir aile olmanın tadını çıkaracaksınız. Bir hayli boş zamanınızın olduğu bu dönemde bu zamanı kendinize ayırarak değerlendirmelisiniz. Çeşitli hobi veya aktiviteler bulup, kendinizi geliştirebilir, yeteneklerinizi keşfedebilirsiniz.


 

Kahve Falında Meteor Yağmuru Görmek

Daha çok özel bir sektörden yada resmi bir kurumdan size gelecek olan özel bir işin habercisi olarak yorumlanmaktadır. Bu fal simgesi sevindirici, güzel olayların, mutluluğun ve hayatınıza girecek olan yeni aşkın temsilcisi olarak kabul etmektedir. Genel anlamda içinin huzura gireceği bir dönemin yaklaştığına, ailesinden birinin uzaktan bir yere gideceğine yada yakın zamanda ailenizden birinin askere gideceğine işaret eder. Çoğunlukla sırtınızı devlete dayandıracağınız bir işte çalışmaya başlayacağınıza ve bu iş sayesinde de tüm maddi sıkıntılarınızı hal edeceğinize delalet eder. Genellikle resmi bir o kadar da önemli bir görevi üstlenileceği anlamına gelmektedir.

Şayet tabakta çıkmışsa, oldukça varlıklı ve çok sevdiğiniz yaşlı bir adamdan sizlere miras kalacağına delalet eder. Bununla birlikte bir de hukuksal anlamda bir davası veya bir sorunu mevcutsa kısa zamanda davasından olumlu bir yanıt alacağına yorumlanmaktadır. Kısmete, berekete ve bir eve gireceği berekete tabir edilir. Çok şanslı biri olduğuna, ailesi tarafından çok sevilen, sayılan bir kişi olduğuna ve çevresinde de kendisini seven kişilerin günden güne artacağına tabir edilir. Uzaktan çok hayırlı bir kısmetin evinize geleceğine ve bu hayırlı kısmet sayesinde eskisinden daha da mutlu, huzurlu olacağınıza işaret etmektedir.

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.