Rüyada Arabanın Çalınması

09.01.2016
Rüyada Arabanın Çalınması

Rüyada araba çalınması görmek, kişinin hayatında çok önemli değişimler olacaktır. Bu değişimler iş hayatında başlayıp evin içindeki ilişkilere kadar etkileyecektir. İş hayatında oluşan yeni değişimler ve kazancın artması, yaşam kalitesinin de artmasına sebep olacaktır. Bu şekilde daha refah ve lüks bir hayata geçilecek ve maddi anlamda bir zenginlik oluşacaktır. Bu yüzden kişinin vereceği kararlar ve iş hayatında yapacağı atılımlar önemlidir. Kazancın artması aynı zamanda kişinin adının duyulması da demektir ki bu da işlerin giderek yayılmasına hatta yurt dışına da açılmasına sebep olacaktır.

Eğer kendi arabasının çalındığını gördüyse çok uzun zaman süren çalışmalardan sonra çok büyük başarılara ulaşacağı anlamına gelir. Bu çalışmalar kişinin kendini geliştirmesine de sebep olur. Aynı zamanda bu gelişmelerle yenilikçi ve başarılı girişimlerde bulunan rüya sahibi, zamanın şartlarına uygun başarılı ve güzel işler de yapar. Bu işlerle hem alanında ilerler hem de başka insanların da gelişmesine yardımcı olur. Ancak kişi ortaklık adına bir atılım yapacağı zaman dikkatli olmalıdır. Çünkü yanlış vereceği bir karar ya da yanlış birileriyle ortaklık kurması kişinin zarara uğramasına sebep olur.

Rüyada Araba Kaybetmek

Sizlerin bu ara yeni bir işe başlayacak olmaya hazırlanıyor olduğunuzu göstermektedir. Fakat bu işe başlar iken oldukça temkinli davranmıyor oluşunuz ile başlamış olduğunuz işlerden pek de hayırlı bir sonuç alamayacak olduğunuzu da göstermektedir. Sizler her ne kadar kontrolleri elinize almış gibi düşünseniz bile bir yerlerde dikkat edilmesi gereken bir şeyleri atlamış olmanızdan dolayı büyük zararlar ile işin altından da kalkamayacak olduğunuzu da işaret etmektedir.

Rüyada Arabanın Kaybolması

Gerçekten de görüldüğü gibi genel itibari ile gerçek hayatta kayıpları işaret etmektedir. Bu ara isteyerek ya da istemeyerek de olsa birini bir hayli kıracak olduğunuzu ve bunu da telafi etmek bir hayli zamanınızı alacak olduğunu da işaret etmektedir. Oyuncak ise sizlerin bu ara başlayacak olduğunuz her işe büyük ümitsizlikler ile başlayıp kaybetmeyi de baştan kabul etmiş gibi olacağınız işleri işaret etmektedir. Fakat işe başlar iken kazanmak olarak baksanız ve kayıpları aklınıza bile getirmez iseniz de daha hayırlı olacak işleri de sizlere müjdelemektedir diye de yorumlanabilir.

Rüyada Araba Çaldırmak

Rüyayı gören kişinin bazı sorunlar yaşadığını ve bu sorunlarının çözüm bulmak yerine daha da kötü olacağının habercisidir. Kişinin ruhsal durumunun fazla iyi olmadığı ve bu durumunun rüyasına da yansıdığı ifade edilir. Rengine ve büyüklüğüne göre de yorumlamak gerekir. Büyük ise ortaklık kurulmuş birinden çok büyük bir ihanet görerek çok yüklü miktarda maddi ve manevi zarar uğrayacağına ve çok büyük üzüntü yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Arabanın Teybinin Çalındığını Görmek

Rüyayı gören kişi için eline geçen bir fırsatı kaçırdığının habercisidir. Küçük ise yaşadığı üzüntülerin bitmek üzere olduğuna ve biraz sabır gösterirse hayatının düzene girip eski günleri geride bırakacak fakat sabır gösteremezse bu durumu devam ederken aile içindede sorunlar yaşaması kaçınılmaz olacaktır. Beyaz ise rüyayı gören için, iyi günlerin kapıda olduğu ve hayatını tümden değiştirecek bir atlım yaparak yeni bir gerçekleştirecektir. Siyah ise rüya sahibinin çok iyi niyetli biri olduğu için hakkının yendiği halde ses çıkartmayan biri olduğu ve bu duruma artık bir dur demesi gerekmektedir. Yeşil ise iyi niyetli olmasının karşılığını alarak iyi bir hayat yaşayacağıdır.

Rüyada Arabanın Çalındığını Görmek

Bir iş için sizler çok uğraştığınızı düşünür iken aslında fazla emek vermediğinizden dolayı bir kayıp yaşayacağınız anlamına gelmektedir. Bu iş için olması gerektiği kadar uğraşıp istedikleriniz için gerekli emeği vermeniz gerektiği aksi takdirde ise bunun bir kaybını yaşayabileceğiniz anlamına gelir iken sizlere bir uyarı mesajı olarak da bu rüyayı görmüş olabilirsiniz. Görmüş olduğunuz bu rüya sahip olduğunuz ve değer verdiğiniz bir eşyayı ya da nesneyi de kayıp edebilecek olduğunuzu da gösteriyor olabilir.

Rüyada Çalınan Arabanın Geri Gelmesi

Yakın biriniz tarafından kendinize ait ise sizler için biraz daha dikkat edilmesi gerektiği anlamına gelmektedir. Sevdiğiniz ve gerçekten çok değer verdiğiniz insanların aslında sizlere pek yakın olmadığının göstergesi olarak da yorumlanabilir. Kişi sizlere çok iyi niyetli yaklaşıyor gibi gözükse de aslında sizler için oldukça büyük bir tehlike anlamını da taşımaktadır. Bu kişiye dikkat etmeli ve her derdinizi anlatmamanız gerektiğini bilmeli ve her şeyinizi emanet ederek gitmemenin gerektiği için de bir uyarı anlamına da gelmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.