Kahve Falında Taç Görmek

02.11.2015
Kahve Falında Taç Görmek

Kahve falında taç görmek, bireylerin şöhretli, saygın ve önemli bir makamı olduğu anlamı taşır. Her insanın pek rastlamayacağı ve güzel olacak ortamlar içine gireceğine, yeni kişilerle arkadaşlık edileceğine işaret eder.

Fal sahibinin asil ve zarif bir kişiliğinin olduğuna, her zaman güzel projelere imza attığına, çevresinde yer alan kişiler tarafından takdir edildiğine de delalet etmekte. Karşısına çıkacak olan bir olay ile birlikte saadete kavuşacağına ve ömrünün bundan sonraki sürecinde güzellikleri yaşayacağına işarettir.

Tavır ve hareketlerinizle çevrenizde bulunan kişilere örnek olmalı, kendinizden olumlu bir biçimde söz ettireceğiniz bir döneme gireceksiniz. İş hayatınızdaki özgün düşünceleriniz, başarılarınızın devamının gelmesini sağlayarak arzu ettiğiniz mertebeye ulaşmanızda önemli bir avantaj sağlayacaktır size. Bu süreçte kendinize zaman ayırmalı ve dinlenmeye çalışmalısınız.

İş hayatınızda yeni anlaşmaların içinde yer alacak, sizin için önemli ve güzel projelere imza atacaksınız. Yaptığınız işlerin temiz kazanç getirmesine dikkat etmelisiniz. Aşk hayatınızda eşiniz ya da sevgilinizle birlikteliğinizde ufak kıskançlıklar yaşayacak ama bu durum çok fazla sürmeyecektir. Arkadaş çevrenizde değişikliğe giderek yeni arkadaşlar edinmek isteyeceksiniz.

Yazı İçindekiler

Aşk Yorumu

Herkese nasip olamayacak ortamlar içerisine gireceğinizi ve yeni insanlarla tanışacağınıza işaret eder. Ayrıca fal sahibinin zarafete sahip olduğuna ve yaptığı güzel işlerle, çevresindeki insanlara örnek olduğu anlamına da gelmektedir.

Çok güzel haberler alacağınıza ve başınıza gelecek olan bir durum ile birlikte çok mutlu olacağınızı gösterir. Bu karakterinizle çevrenizdeki insanlar size gıpta etmekte ve sizden çok iyi bir şekilde söz etmektedir.

Özellikle aşk hayatınızda biraz inişli çıkışlı bir dönem yaşayacaksınız. Eşiniz veya sevgiliniz ile ufak çaplı tartışmalar yaşayacaksınız. Bu tartışmaların sebebi kıskançlıktan çıkacaktır. Sizin ona karşı olan biraz soğuk ve ilgisiz tavırlarınız canını sıkacaktır. Fakat kısa sürede aranızı tekrardan düzeltecek ve yaptığınız tartışmaların ne kadar yersiz olduğunun farkına varacaksınız. Bu dönemde biraz daha birbirinize kenetlenmeniz gerekmektedir.

Eğer evli değilseniz, yakın çevrenizde olan birisinin size karşı olan duygularının bu dönemde farkına varacaksınız. Bu kişi size karşı çok uzun zamandır hisler beslemektedir. Bu teklife sizde karşılık verecek, kafa denginiz olan bu kişi ile oldukça seviyeli ve mutlu bir ilişki yaşayacaksınız. Ara sıra tartışmalar yaşansa da bütün problemlerin üstesinden birlikte gelebilecek çözümler bulacaksınız.

Sakin ve huzurlu bir evlilik hayatı sizi beklemektedir. Ayrıca çevrenizdeki biri yakın bir süre içerisinde doğum yapacak, neşe ve mutluluğunuz daha da artacaktır. Etrafınızdan güzel haberler aldıkça motivasyon ve enerjiniz artacak, kafanızdan tüm negatif düşünceleri uzaklaştıracak, çevrenizdeki insanlar için de iyi bir örnek oluşturacaksınız.

Para Yorumu

Oldukça saygın, ünlü ve büyük bir makamınız olacağına işaret eder. Oldukça şanslı olacağınız bu dönemde, elinizdeki bu şansı başarıya çevirmek sizin için çok büyük bir avantaj olacaktır. Her işiniz bu dönemde istediğiniz gibi gidecek, hemen her konuda pozitif düşünmenizi sağlayacaktır. Sizin için oldukça hayırlı anlaşmalar yapacağınız anlamına gelmektedir.

İş hayatınızdaki başarılarınız sizin kazancınıza yansıyacak, maddi anlamda oldukça rahatlayacaksınız. Uzaktaki bir akrabanız bu dönemde sizden maddi anlamda yardım isteyebilir. Sizden gelecek olan yardım ile kendini biraz da olsa toparlayacak olan bu kişinin ilerleyen zamanda size çok büyük bir faydası dokunacaktır.

Her zaman güzel projelere imza atacak ve tavır ve hareketlerinizle çevrenizde bulunan kişilere örnek olacaksınız. Özgün düşünce ve fikirlerinizle iş hayatınızda başarılarınızın devamı her zaman gelecek ve güzel projelere imzalar atacaksınız. Fakat bu dönemde kendinize zaman ayırmayı da unutmamalısınız.

Hayatınızda iş ile ilgili yeni anlaşmalar yaparak başarılarınızın devamının gelmesini sağlayacaksınız. Her zaman hayalini kurduğunuz mertebeye ulaşacaksınız. Yalnızca yaptığınız işlerin her zaman temiz kazanç getirmesine özen göstermelisiniz.

Yaşayacağınız olaylara ön yargı ile bakmamayı, biraz daha şeffaf olmayı öğrenmeniz gerekmektedir. Her olayı kötüye yormayıp, olayları biraz daha akışına bırakmanız gerekmektedir. Bu dönemde sizin için her şey çok güzel ve çok yolunda ilerleyecektir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Size kısa süre içerisinde gelecek bir haberin sembolüdür. Sosyal çevrenizde değişikliğe gideceğinizi işaret eden bu figür, yeni arkadaşlar edineceğinizin habercisidir. Kısa bir süre içerisinde alacağınız bir habere, ilk başta ön yargı ile yaklaşacaksınız, fakat zamanla bu haberin sizin için oldukça iyi olan yönlerini göreceksiniz.

Bu durumu mümkün olduğunca hızlı bir şeklide fark etmeye çalışmalısınız. Aksi takdirde bu fırsatı kısa süreli de olsa ellerinizin arasından kaçırabilirsiniz. Bu fırsatı elinizden kaçırmamak için mümkün olduğunca hızlı bir şekilde kendinize gelmeniz gerekmektedir.

Sizin için her şeyin fazlasıyla iyi gittiği bu dönemde, hayatın en güzel anları size gelecektir. Uzaktaki bir akrabanızın kaybı sizi çok üzecek fakat sorumluluğunuzu arttıracaktır. Her olayın negatif yönlerini görerek hayatınızı yaşamayı tercih edeceğinize daha çok mutlu olan yönlerini görmeyi tercih etmelisiniz.

Azim ve çabanızla kayıp ettiğiniz her şeyi geri kazanacak ve oldukça başarılı olacaksınız. Etrafınızdaki herkese tavır ve hareketlerinizle örnek olacak, kendinizden her zaman olumlu bir şeklide konuşulmasına neden olacaksınız. En büyük destekçiniz her zaman önce aileniz ve sonra da yakın dostlarınız olacaktır.

İş ve Kariyer Yorumu

Başarıya ulaşmak ve herkesin saygınlığını hayranlığını kazanmak olarak yorumlanan bu figürdür. Eğitim hayatınız devam ediyor ise üstün başarı sergileyecek ve sınavlarınızdan iyi notlar alacaksınız. Başarılarınız sonucunda burs bile kazanma imkanı sağlayabilirsiniz.

Bu durum iş hayatınızda da aynı şekilde devam edecektir. Eğer çalışıyorsanız, yaratıcı fikirleriniz ve projelerde gösterdiğiniz üstün başarı ile çok yüksek mertebelere gelecek, etrafınızdakilerin saygınlığını kazanacaksınız. Önünüzdeki tüm engelleri aşıp zirveye ulaşacaksınız.

Önünüze koyduğunuz tüm büyük hedeflerinize azim ve çalışkanlığınız sayesinde ulaşacaksınız ve büyük bir başarı ile adınızı duyuracaksınız. Ayrıca sosyal çevrenizde popülerliğinizde fazlasıyla artacaktır.

İş hayatınızdaki otoriter ve pratik çözümler üreten haliniz etrafınızdaki çalışanlara örnek olacaktır. Mesleğinizde uzmanlaşacaksınız anlamına gelir. Eğer işsizseniz, yakın bir zamanda çok iyi bir yerde iş sahibi olacağınız ve yine kısa sürede öğrenip, yüksek bir konuma geleceğiniz anlamı taşımaktadır. Bazı konularda önemli kararlar almanız gerekebilir. Bu kararları alırken rahatlıkla ailenize ve arkadaşlarınıza danışabilirsiniz.

Sağlık Yorumu

Özellikle bu dönemde sağlığınızı önemsemeli, kendinize vakit ayırmaya çalışmalı ve dinlenmelisiniz. Bu kadar yoğun çalışma temposunda kendinize vakit ayırmayıp, yeterince dinlenmezseniz vücut direnciniz bu ağır tempoyu kaldıramayabilir.

Beslenmenize de oldukça dikkat etmeniz gerekmektedir. Öğünlerinizi düzenli olarak yemeli, meyve ve sebze tüketiminize dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde bağışıklık sisteminiz zayıflar ve daha çabuk hastalanırsınız.

Önümüzdeki kış aylarında hastalıklardan korunmak için bol bol C vitamini içeren gıdalar tüketmeli gerekirse vitamin, mineral veya gıda takviyesi almalısınız. Bunlara ek olarak boş vakitlerinizde dinlenmenin yanı sıra kendinizi çok yormadan ve zorlamadan spor yapmalısınız.

Düzenli spor yapmak sağlığınız için iyi gelecek. Kondisyonunuzu arttıracaktır. Yakın akrabalarınızın birinden alacağınız bebek müjdesi bütün ailenizi sevindirecektir. Ailenizle, eşinizle ve sevdiklerinizle güzel, mutlu ve huzurlu günler sizi beklemektedir. Bu dönemde tüm istediklerinizi elde edecek, hayalini kurduğunuz çoğu şeye sahip olacaksınız.

 Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.