Kahve Falında Taç Görmek

02.11.2015
Kahve Falında Taç Görmek

Kahve falında taç görmek, fal sahibinin tanışacağı bir kişiden alacağı büyük yardımlarla hayatının değişeceğine; saygınlık, şöhret ve makam sahibi olacağı anlamına gelir. Kişinin son günlerde kendisini bir hayli ihmal ettiğine bu nedenle dinlenerek sakin bir şekilde düşünmesi gerektiğine işaret eder.

Aşk Yorumu

Herkese nasip olamayacak ortamlar içerisine gireceğinizi ve yeni insanlarla tanışacağınıza işaret eder. Ayrıca fal sahibinin zarafete sahip olduğuna ve yaptığı güzel işlerle, çevresindeki insanlara örnek olduğu anlamına da gelmektedir.

Çok güzel haberler alacağınıza ve başınıza gelecek olan bir durum ile birlikte çok mutlu olacağınızı gösterir. Bu karakterinizle çevrenizdeki insanlar size gıpta etmekte ve sizden çok iyi bir şekilde söz etmektedir.

Özellikle aşk hayatınızda biraz inişli çıkışlı bir dönem yaşayacaksınız. Eşiniz veya sevgiliniz ile ufak çaplı tartışmalar yaşayacaksınız. Bu tartışmaların sebebi kıskançlıktan çıkacaktır. Sizin ona karşı olan biraz soğuk ve ilgisiz tavırlarınız canını sıkacaktır. Fakat kısa sürede aranızı tekrardan düzeltecek ve yaptığınız tartışmaların ne kadar yersiz olduğunun farkına varacaksınız. Bu dönemde biraz daha birbirinize kenetlenmeniz gerekmektedir.

Eğer evli değilseniz, yakın çevrenizde olan birisinin size karşı olan duygularının bu dönemde farkına varacaksınız. Bu kişi size karşı çok uzun zamandır hisler beslemektedir. Bu teklife sizde karşılık verecek, kafa denginiz olan bu kişi ile oldukça seviyeli ve mutlu bir ilişki yaşayacaksınız. Ara sıra tartışmalar yaşansa da bütün problemlerin üstesinden birlikte gelebilecek çözümler bulacaksınız.

Sakin ve huzurlu bir evlilik hayatı sizi beklemektedir. Ayrıca çevrenizdeki biri yakın bir süre içerisinde doğum yapacak, neşe ve mutluluğunuz daha da artacaktır. Etrafınızdan güzel haberler aldıkça motivasyon ve enerjiniz artacak, kafanızdan tüm negatif düşünceleri uzaklaştıracak, çevrenizdeki insanlar için de iyi bir örnek oluşturacaksınız.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre oldukça saygın, ünlü ve büyük bir makamınız olacağına işaret eder. Oldukça şanslı olacağınız bu dönemde, elinizdeki bu şansı başarıya çevirmek sizin için çok büyük bir avantaj olacaktır. Her işiniz bu dönemde istediğiniz gibi gidecek, hemen her konuda pozitif düşünmenizi sağlayacaktır. Sizin için oldukça hayırlı anlaşmalar yapacağınız anlamına gelmektedir.

İş hayatınızdaki başarılarınız sizin kazancınıza yansıyacak, maddi anlamda oldukça rahatlayacaksınız. Uzaktaki bir akrabanız bu dönemde sizden maddi anlamda yardım isteyebilir. Sizden gelecek olan yardım ile kendini biraz da olsa toparlayacak olan bu kişinin ilerleyen zamanda size çok büyük bir faydası dokunacaktır.

Her zaman güzel projelere imza atacak ve tavır ve hareketlerinizle çevrenizde bulunan kişilere örnek olacaksınız. Özgün düşünce ve fikirlerinizle iş hayatınızda başarılarınızın devamı her zaman gelecek ve güzel projelere imzalar atacaksınız. Fakat bu dönemde kendinize zaman ayırmayı da unutmamalısınız.

Hayatınızda iş ile ilgili yeni anlaşmalar yaparak başarılarınızın devamının gelmesini sağlayacaksınız. Her zaman hayalini kurduğunuz mertebeye ulaşacaksınız. Yalnızca yaptığınız işlerin her zaman temiz kazanç getirmesine özen göstermelisiniz.

Yaşayacağınız olaylara ön yargı ile bakmamayı, biraz daha şeffaf olmayı öğrenmeniz gerekmektedir. Her olayı kötüye yormayıp, olayları biraz daha akışına bırakmanız gerekmektedir. Bu dönemde sizin için her şey çok güzel ve çok yolunda ilerleyecektir.

Aile ve Yaşam Yorumu

Size kısa süre içerisinde gelecek bir haberin sembolüdür. Sosyal çevrenizde değişikliğe gideceğinizi işaret eden bu figür, yeni arkadaşlar edineceğinizin habercisidir. Kısa bir süre içerisinde alacağınız bir habere, ilk başta ön yargı ile yaklaşacaksınız, fakat zamanla bu haberin sizin için oldukça iyi olan yönlerini göreceksiniz.

Bu durumu mümkün olduğunca hızlı bir şeklide fark etmeye çalışmalısınız. Aksi takdirde bu fırsatı kısa süreli de olsa ellerinizin arasından kaçırabilirsiniz. Bu fırsatı elinizden kaçırmamak için mümkün olduğunca hızlı bir şekilde kendinize gelmeniz gerekmektedir.

Sizin için her şeyin fazlasıyla iyi gittiği bu dönemde, hayatın en güzel anları size gelecektir. Uzaktaki bir akrabanızın kaybı sizi çok üzecek fakat sorumluluğunuzu arttıracaktır. Her olayın negatif yönlerini görerek hayatınızı yaşamayı tercih edeceğinize daha çok mutlu olan yönlerini görmeyi tercih etmelisiniz.

Azim ve çabanızla kayıp ettiğiniz her şeyi geri kazanacak ve oldukça başarılı olacaksınız. Etrafınızdaki herkese tavır ve hareketlerinizle örnek olacak, kendinizden her zaman olumlu bir şeklide konuşulmasına neden olacaksınız. En büyük destekçiniz her zaman önce aileniz ve sonra da yakın dostlarınız olacaktır.

İş ve Kariyer Yorumu

Başarıya ulaşmak ve herkesin saygınlığını hayranlığını kazanmak olarak yorumlanan bu figürdür. Eğitim hayatınız devam ediyor ise üstün başarı sergileyecek ve sınavlarınızdan iyi notlar alacaksınız. Başarılarınız sonucunda burs bile kazanma imkanı sağlayabilirsiniz.

Bu durum iş hayatınızda da aynı şekilde devam edecektir. Eğer çalışıyorsanız, yaratıcı fikirleriniz ve projelerde gösterdiğiniz üstün başarı ile çok yüksek mertebelere gelecek, etrafınızdakilerin saygınlığını kazanacaksınız. Önünüzdeki tüm engelleri aşıp zirveye ulaşacaksınız.

Önünüze koyduğunuz tüm büyük hedeflerinize azim ve çalışkanlığınız sayesinde ulaşacaksınız ve büyük bir başarı ile adınızı duyuracaksınız. Ayrıca sosyal çevrenizde popülerliğinizde fazlasıyla artacaktır.

İş hayatınızdaki otoriter ve pratik çözümler üreten haliniz etrafınızdaki çalışanlara örnek olacaktır. Mesleğinizde uzmanlaşacaksınız anlamına gelir. Eğer işsizseniz, yakın bir zamanda çok iyi bir yerde iş sahibi olacağınız ve yine kısa sürede öğrenip, yüksek bir konuma geleceğiniz anlamı taşımaktadır. Bazı konularda önemli kararlar almanız gerekebilir. Bu kararları alırken rahatlıkla ailenize ve arkadaşlarınıza danışabilirsiniz.

Sağlık Yorumu

Özellikle bu dönemde sağlığınızı önemsemeli, kendinize vakit ayırmaya çalışmalı ve dinlenmelisiniz. Bu kadar yoğun çalışma temposunda kendinize vakit ayırmayıp, yeterince dinlenmezseniz vücut direnciniz bu ağır tempoyu kaldıramayabilir.

Beslenmenize de oldukça dikkat etmeniz gerekmektedir. Öğünlerinizi düzenli olarak yemeli, meyve ve sebze tüketiminize dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde bağışıklık sisteminiz zayıflar ve daha çabuk hastalanırsınız.

Önümüzdeki kış aylarında hastalıklardan korunmak için bol bol C vitamini içeren gıdalar tüketmeli gerekirse vitamin, mineral veya gıda takviyesi almalısınız. Bunlara ek olarak boş vakitlerinizde dinlenmenin yanı sıra kendinizi çok yormadan ve zorlamadan spor yapmalısınız.

Düzenli spor yapmak sağlığınız için iyi gelecek. Kondisyonunuzu arttıracaktır. Yakın akrabalarınızın birinden alacağınız bebek müjdesi bütün ailenizi sevindirecektir. Ailenizle, eşinizle ve sevdiklerinizle güzel, mutlu ve huzurlu günler sizi beklemektedir. Bu dönemde tüm istediklerinizi elde edecek, hayalini kurduğunuz çoğu şeye sahip olacaksınız.


Kahve Falında Kral Tacı Görmek

Fal sahibinin daha anlayışlı olması ve karşısında yer alan kişinin kendisine düşüncelerini paylaşması için bir şans tanıması gerektiği anlamına gelir. Kişinin kendisinden ödün vererek döktüğü alın terinin karşılığını alacağına ve kazancının giderek artacağına işaret eder.


Kahve Falında Taç Takmış Kadın Görmek

Fal sahibinin işlerinin aksamasına neden olan sorunlara kısa sürede çözüm sağlayarak yaşadığı endişe ve üzüntüleri geride bırakacağı anlamına gelir. Kişinin koşulsuz bir şekilde yakın çevresine güvenmemesi ve mantıklı adımlar atması gerektiğine işaret eder.


Kahve Falında Kraliçe Tacı Görmek

Fal sahibinin çevresinde kendisini huzursuz eden tavırlara ayak uydurmaması ve kendi düşüncelerini ile hareket etmesi gerektiği anlamına gelir. Kişinin gönül ilişkisinde huzur bulması ile yaşam sevincinin geri geleceğine ve çok mutlu olacağına işaret eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.