Kahve Falında Taç Görmek

Kahve Falında Taç Görmek
2 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 2.052 kez okundu.

Kahve falında taç görmek, bireylerin şöhretli, saygın ve önemli bir makamı olduğu anlamı taşır. Her insanın pek rastlamayacağı ve güzel olacak ortamlar içine gireceğine, yeni kişilerle arkadaşlık edileceğine işaret eder. Asil ve zarif bir kişiliğinin olduğuna, her zaman güzel projelere imza attığına, çevresinde yer alan kişiler tarafından takdir edildiğine de delalet etmekte. Karşısına çıkacak olan bir olay ile birlikte saadete kavuşacağına ve ömrünün bundan sonraki sürecinde güzellikleri yaşayacağına işarettir.

Tavır ve hareketlerinizle çevrenizde bulunan kişilere örnek olmalı, kendinizden olumlu bir biçimde söz ettireceğiniz bir döneme gireceksiniz. İş hayatınızdaki özgün düşünceleriniz, başarılarınızın devamının gelmesini sağlayarak arzu ettiğiniz mertebeye ulaşmanızda önemli bir avantaj sağlayacaktır size. Bu süreçte kendinize zaman ayırmalı ve dinlenmeye çalışmalısınız. İş hayatınızda yeni anlaşmaların içinde yer alacak, sizin için önemli ve güzel projelere imza atacaksınız. Yaptığınız işlerin temiz kazanç getirmesine dikkat etmelisiniz. Aşk hayatınızda eşiniz ya da sevgilinizle birlikteliğinizde ufak kıskançlıklar yaşayacak ama bu durum çok fazla sürmeyecektir. Arkadaş çevrenizde değişikliğe giderek yeni arkadaşlar edinmek isteyeceksiniz.

Eşinizle ilgili bazı sıkıntılarınız var ama konuşmaya nerden ve nasıl başlayacağınızı bilemiyorsunuz. Birbirinize daha fazla kenetlenmeniz gereken bu dönemde onun biraz soğuk ve ilgisiz tavırları canınızı sıkacak. Direk konuşmadan önce hatalı bir davranışta bulunup bulunmadığınızı sormak daha akıllıca olacaktır. Bazen fazlasıyla bencil olabiliyorsunuz. Aile büyüklerinden birinin kaybı sizi çok üzecek ve sorumluluğunuz artacak.

Kahve Falında Kral Tacı Görmek

Kısa süre içerisinde sana gelecek olan bir haberi işaret etmektedir. Sen her ne kadar ilk başta bu haberin senin için oldukça iyi olan yönlerini görmek yerine daha çok ön yargı ile yaklaşmayı tercih ediyor olmandan dolayı kısa süreli de olsa ellerin arasından kaçırabilirsin. Bu ise senin bir an önce kendine gelmeyi tercih eder isen ellerin arasından kaçmadan en güzel olaylara sahip olman için de oldukça yardımcı olacaktır. Her şey senin için öyle güzel ve yolunda bir şekilde ilerliyor ki sen de göreceksin ki işte hayatın en güzel anları sana gelecek. O gelmek üzere olan haberdeki beyaz atlı prensin de seni öyle bir sevecek ki hem senden iki tane çocuk isteyecek hem de en az çocukları kadar da seni çok sevecek olduğunu da göstermektedir.

Senin için her iyi olan şeyin negatif yönlerini görerek hayatını on göre yaşamayı tercih edeceğine daha çok mutlu olan yönlerini görmeyi tercih etmeli ve her anı mutlu bir şekilde yaşamayı tercih etmen gerekiyor olduğunu da işaret etmektedir. Bu ara yapacak olduğun bir şey ile oldukça üzüleceksin ve her ne kadar çok ağlayacak olsan bile gülerek kayıp ettiğin şeyleri pek de ağlayarak geri kazanamayacak olduğun için sen de çaba sarf etmeyi daha çok tercih etmelisin.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git