Kahve Falında Sülük Görmek

Kahve Falında Sülük Görmek

Kahve falında sülük görmek, ağır ve iz bırakan bir hayvan olması nedeniyle sizinde sakin bir döneme gireceğinize ve şansınızın artarak kolay yoldan para kazanmanıza, üne kavuşmaya, sağlıklı günlere, geçmişi geride bırakma şeklinde yorumlanır. İyi şekilde yorumlanmaktadır. Fakat sülüğün bıraktığı izin uzun veya kısa oluşu sülüğün fincandaki yeri de faldaki yorumların seyrini belirler. Eğer sülük fincanın üst kısmında ise tez günde gerçekleşecek müjdeli bir olaya kolay yoldan kazanılacak bir paraya işaret ederken bıraktığı izse bu durumun büyüklüğü veya küçüklüğü ile devamlılığının göstergesi olmaktadır. Ayrıca fincanın altında olması bu fırsatın size gelmesine daha zaman olduğunu sabırlı olup beklemeniz gerektiğini ifade eder.

Çevresindeki diğer sembollerlede ifade edilmesi gerekir. Eğer bir kalp üzerindeyse veya bir kalbe doğru gidiyorsa o zaman sevdiğinizin size şans getireceği ve hayırlı biri olduğu onunla birlikte hayatınızın değişeceği şeklinde yorumlanır. Eğer önünde bir insan varsa bu durumun gerçekleşmesinin bir kişiye bağlı olduğunu, bir horozun arkasındaysa o zamanda adaklarınızın olduğu ve bu beklenen imkanın size gelmesine mani olduğu için adağınızı gerçekleştirmeniz gerektiği ifade edilir.

Ciddi görününüz ve babacan tavırlarınız akrabalarınız da dahil olmak üzere etrafınızdaki herkesin size saygı duymasına sebep oluyor. İradeli yapınız sayesinde artık sigarayı bırakacak ve sağlık yaşam için yeni adımlar atacaksınız. Özel hayatınızdaki boşluğu doldurmak için birtakım arayışlar içine girebilirsiniz ama beklediğiniz ilişki aslında çok yakınlarınızda bir yerlerde. Size verilen bir sözün tutulmaması hayal kırıklığınıza sebep olacak.

Erkek arkadaşını kıskandırmak istiyorsun. Halbuki o zaten seni kıskanıyor ama belli edemiyor. Bu aralar hata yapmamaya çalışsan iyi olur. Sevdiğin adamın çok hassas bir kişiliğe sahip olduğunu unutuyorsun. Ailenin bir konuda fazla üzerine gelmesi aranızı açabilir. Özellikle annene karşı biraz sert davranacaksın. Bunu en kısa sürede telafi etmezsen ileride vicdan azabı duyabilirsin.

Aşk Hayatı

Ağır hareket eden, iz bırakan yapısı ile geç gelen mutluluk anlamına gelir. Geç olsun güç olmasın değil mi? Aşk hayatınızda olumsuz düşünceleriniz nedeni ile kendinizi mutsuz ettiğiniz bir dönemdesiniz. Kafanızda dolaşan sorular ve beklentilerinize cevap alamamanız, psikolojinize de olumsuz yansıyarak sizi mutsuz etmekte. Bu ruh halinizden dolayı, birazda olayların seyrini olumsuz etkileme eğilimindesiniz. Fakat içinizi ferah tutun, oldukça güzel bir yoldasınız ve sizin için ağır da olsa her şey ilerliyor, sonuca siz bile şaşıracaksınız.

Bekar iseniz kısmetinizin size gelmesi için, biraz sabırlı olmanız ve gereksiz tartışmadan kaçınmalısınız. Geciken ve istediğiniz gibi gelişme göstermeyen ilişkinizde, özellikle dikkat etmeniz gereken, sevdiğiniz kişinin, ailesine karşı saygılı olmanız ve konuşmalarınıza dikkat etmeniz gerekir. Onlar hakkında hissettiğiniz olumsuzluğu, bırakın sevdiğiniz kendi görsün. O zaman yoldaki engeller kendiliğinden kalkacaktır.

Unutmayın her şeyin bir zamanı var ve hiç bir şey sizin düşündüğünüz gibi olmayabilir. Ön yargı sadece sizi mutsuz eder. Sağlam temellere dayanan ve tüm zorlukları geride bırakıp, aşk hayatınız da hayalini kurduğunuz mutlu günler çok yakında.

Evlilerde ise uzun zamandır beklenen bebek müjdesi, herkese büyük bir mutluluk yaşatır. Bu süreçte eşlerin bir birlerine destek olması ve zorlu bir süreci birlikte omuzlamaları, sağlıklı bir bebeğin dünyaya gelmesinde önemli bir etkendir.

Bir müddettir tanıdığınız ve arkadaşlık yaptığınız kişinin, sizden hoşlandığı haberini almak olarak da ifade edilir. Lütfen geçmişte yaşadığınız olumsuz tecrübeleri düşünerek reddetmeyin. Kendinize de ona da bir şans verin. Uzun soluklu bir ilişki planlayın, birbirinizi tanımada aceleci davranmayın. Bakarsınız her şey farklı olur ve yakın bir zamanda düğün telaşı içine girersiniz.

Sağlık

Bu aralar ayaklarınızda yaşadığınız üşüme havaların soğumasından kaynaklanmıyor olabilir. Ayrıca baş ağrılarınız da sıklaştı. Bu sağlığınızda bir sıkıntının göstergesi olabilir. Fazla düşünüyor hatta birazda takıntı yapıyorsunuz. Baş ağrılarınızda yaşadığınız artışı da bu ruh hali tetikliyor. Fakat ayaklarınızdaki üşüme İhmal edilmemesi gereken ufak bir uyarılardır. Büyük ihtimalle kansızlık yaşıyorsunuz ve vitamin değerlerinize dikkat ederseniz, şikâyetlerinizden kısa sürede kurtulmanız mümkün olacaktır.

Uzun zamandır haber beklediğiniz birinden, olumlu sonuçlanan sağlık haberleri alacağınızı müjdeliyor. Sizde derin izler bırakan bu kişiyi ziyaret etmeyi sakın ihmal etmeyin. Stresli ve çoğu zaman yorgun hissetmeniz, güzel bir tatil özlemi çekmenize neden oluyor. Yakın bir zamanda ailenizle kısa süreli bir tatile çıkarak kafa dinlemeniz stresten bir müddette olsa uzaklaşmanızı sağlayacak.

Kendinizi bu aralar yalnız hissediyor ve iyice içe kapatarak sorunlarınızla baş etmeye çalışıyorsunuz, fakat dertler paylaşılarak azalır. İçe atarsanız depresyona girerek, yakında yaşam heyecanınızı kaybetmenize, çevreniz tarafından daha çok yalnızlığa itilmenize neden olacaktır. Biraz dışarı çıkıp dolaşmak, arkadaş ve sevdiklerinizle zaman geçirmek, hayata tekrar bağlanmanız da etkili olacaktır.

Para

Yaşadığınız maddi sıkıntılar, çevrenizde yanlış anlaşılmalara neden olmakta. Bunun en büyük nedeni de yersiz ve gereksiz harcamalar ile kartlarınıza fazla yükleniyor olmanız. Sıkıntılarınızın daha da zorlaşmasına neden olmadan aileniz veya yakın çevrenizden destek almalısınız. Bir daha aynı şeyleri yaşamamak ve gelirinizi arttırmanız için yeni kazanç kapıları aramalısınız.

Soğukkanlı ve ağır yapınız ile mantıklı kararlar verirseniz geleceğinizi de planlarken, doğru adımlar atarsınız. Yoksa yapacağınız işte başarısız olmanız kaçınılmaz. Söz dinlemeyen ve kendi kafasının dikine gider tavırlar, sadece size değil sevdiklerinize de zarar verecektir.

Beklediğiniz bir miras yada hiç beklenmedik bir haber ile sıkıntıları geride bıraktıran, parasal bir haber alacaksınız. Gelecek para ile ilgili olarak aceleci davranmaz sabırlı ve mantıklı hareket ederseniz, güzel bir yatırım ile hayallerinize bir adım atmanız söz konusu olur.

Kendinizi mutlu hissetmek için bol bol para harcıyor ve ay sonu olduğunda gördüğünüz kart ekstrası ile şoka giriyorsunuz. Bu durum fazla uzun sürmeyecektir. Ayağınızı yorgana göre uzatmazsanız kısa sürede maddi açıdan zorlu günler sizi bekliyor olacak.

Aile ve Yaşam Alanı

Geride iz bırakan yapısı ile geçmişte yaşanan çalkantılı sürecin bitip, yeni bir başlangıç yapılacağının ifade eder. Dünyanın sonu değil, hiç bir şey içinde geç değil. Kendinizi dünyadan çekip hayatı kendinize zindan etmeye değmez. Yeni bir başlangıç yapmanın zamanı geldi de geçiyor bile.

Bekar iseniz, ailenizle ilgili sevineceğiniz ve hepinizi bir araya toplayan, uzun zamandır beklediğiniz kısmetin, sizi ziyaret edeceğini ve bu ziyaret ile ailece mutlu olacağınızı gösterir. Bu kısmet size ve ailenize şans getirecek, hayırlı biri ve sizinde hayatınızda büyük değişikliklerin olacağını ifade eder.

Evlilerde ise, eşinizle bir müddettir yaşamış olduğunuz sıkıntılı süreci geride bırakarak, her ikinizin de hatalarından dersler çıkarmanızı ve bir birinizden özür dileyerek, güzel günler için yeni bir başlangıç yapabileceğinizi gösterir. Yeter ki suçlamak yerine dersler çıkartmayı başarabilin. Hiç bir şey tek taraflı olmadığı gibi, hiç bir davranışı da kişisel algılamamalıdır. Kalabalık ve aile şirketinde çalışan kişilerin, özellikle iş yerinde yaşadıkları sorunları eve yansıtmamaları gerekir. İşteki sorunlar nedeni ile evdeki huzurunda kaçması kaçınılmaz olacaktır.

İş ve Kariyer

Ağır hareket eden ve geride iz bırakan yapısı ile sizinde karakterinizde sabırlı, ayakları yere basan, temkinli yapınız, hayatınızda bazı şeylerin de geç gelmesine neden olmakta. Fakat bu gecikme içinize sinerek ve kariyerinizde iz bırakarak gerçekleşeceği için sizi fazla üzmesin. Beklediğiniz yeni bir terfi veya iş teklifi pek yakında kapınızı çalmaya hazırlanıyor.

İş konusunda uzun zamandır cesaret edemediğiniz yeni bir oluşumun için, gerekli destek alarak yeni bir başlangıç yapma zamanı geldiğini ve kısa sürede kolay para kazanacağınızı işaret ediyor. Maddi beklentileriniz ile yaşanan bir takım arayışlar içinde bulunduğunuz bir dönemi geride bırakıp, akıllı ve sabırlı davranarak, kısa sürede herkesin takdirini yeniden kazanmanız mümkün olacaktır. Ne oldum delisi olmaktan kaçınmanız gerekir. Yoksa yeniden kafanızı deve kuşu gibi gömer, kara kara ne yapacağım diye düşünmeye başlarsınız.

Çalışıyor çalışıyor ama bir arpa boyu yol alamıyorsunuz. Ne azalıyor ne çoğalıyor. Bir şeyler yapmak istiyor ama bir türlü kendinize güvenip yola çıkamıyorsunuz. Yakın bir arkadaşınızdan alacağınız yeni bir teklif sizi heyecanlandırmaya yetecek. Fakat gerekili olan heyecandan çok cesaret göstermenizde. Eğer o cesareti gösterip risk alırsanız önünüz açık olacak.

Kahve Falında Salyangoz Görmek

Yeni ilişkiler anlamına gelir. Genellikle bu özel hayat anlamında olsa da yeni başlangıçlar demektir. Aşk hayatında yeni başlangıçlar olabildiği gibi iş hayatında yeni başlangıçlar yapmanıza da yorumlanır. Hayatınızda yeni bir dönemin başladığını gösterir. Bir dönem kapanmış demektir. Geçmişte yaşadığınız ve üstünüzü örttüğünüz aşk acılarının unutulması ve yeni aşklara yelken açmak anlamına gelir. Tanıştığınız bir kişiyle muhteşem bir şekilde uyum yakalamanıza delalettir. Kısa sürede mutlu olup, çok iyi anlayıp hiç ayrılmak istemediğiniz bu kişiyle ciddi adımlar atmanız anlamına da gelir. İlişkinizin tadını çıkarıp zamanın akışına bırakmanızı salık verir. Yaşamanız gereken her anı aceleye getirmeden yaşamak bazı anları kaçırmanıza engel olacaktır. Özel bir ilişkiyi hak ettiği özenle yaşamanız en doğrusudur.

Evlilik yapmak manasına gelir. Artık hayatınızda düzenli yaşam ve ait olacağınız yuva özlemiyle sevdiğiniz insana açılacağınızı gösterir. Romantik bir evlilik teklifi almanız ya da evlilik teklifi yapmanız olasıdır. Sonucu olumlu olacak bu teklif her ikinizin de mutluluğunu artıracaktır. Mutluluğunuzu sevdiklerinizle paylaşacağınız çok güzel anlara delalet eder. Yeni bir iş teklifi anlamına gelir. Bir iş yerinden teklif alacak ve orada çalışmaya başlayacaksınız demektir. Bekarsanız bu iş yerinde iş dışında deneyimler yaşamanız da olasıdır. İş yerinde yakınlaşacağınız iş ortağınız veya arkadaşınız ile profesyonel bağlılığın yanı sıra duygusal bağlarla da bağlanmanız söz konusudur. İlişkiniz açısından iş yerinde profesyonelliği elden bırakmamanıza delalet eder. Bol kazançlı ve bereketli günlerin sizi beklediğine delalettir. Mutluluğu yakaladığınız anlamına gelir.

Kahve Falında Sümüklü Böcek Görmek

Tevekkül etmeye delalettir. Her işinizde hayır aramaya ve hayırlı olanı yapmaya çalıştığınıza delalet eder. Çalışmalarınız sonucunda her sorunu aşacağınıza, maddi ve manevi kazanç kapılarınızın açık olduğuna işaret eder. Bu dönemde elinizi attığınız her işte şansın yanınızda olduğuna delalet eder. Bir dönem ağzınızın tadını kaçıracak üzücü şeyler yaşasanız da bu sıkıntıların geçeceğine delalet eder. Kısa süre yaşadığınız bu sıkıntıdan sonra güçleneceğinize ve mutluluğunuzun katlanarak artacağına yorulur. Zahmetli ve yorucu işleri hiç zorlanmadan yapacağınıza delalet eder. Bazılarına göre ihanete uğrayacağınıza ve bunun sonucunda gerçekleri görmeye delalettir. Aynı zamanda etrafınızdan kötü niyetli insanları uzaklaştırmanız anlamına da gelir. Sevdiklerinizle mutlu mesut bir şekilde yaşamanız anlamına gelir.

İş hayatınızda çektiğiniz sıkıntıların geçeceğine işaret eder. Çalışma hayatınızda karşınıza çıkan engelleri bir bir ortadan kaldıracağınıza işarettir. Sizin çalışkanlığınız ve azminizin sonsuz başarıyı size getireceğine delalet eder. Bu başarı sayesinde hem maddi hem de manevi anlamda güçleneceğinizi simgeler. Kazancınızın çok fazla artması demektir. Refah ve zenginlik içinde yaşamanız anlamına gelir. Mutlu bir yuva kurmaya delalet eder. Sevdiğiniz insanla hayatlarınızı birleştirme kararı alacağınıza yorulur. Evlenip mutlu mesut yaşamaya delalet eder. Güvenli bir hayat yaşamaya, artan huzura, şöhret kazanmaya delalet eder. İnsanların hayranlığını kazanmak ve örnek insan olmak manasına gelir. Ailenizin sizinle gurur duyduğuna delalet eder. Onların verdiği güçle başarınızın artacağına tabir olur. Güzel bir gelecek anlamına gelir.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.