Kahve Falında Sülük Görmek

31.10.2015
Kahve Falında Sülük Görmek

Kahve falında sülük görmek, fal sahibinin tevekkül ederek karşısına çıkan her işte hayırlı olanı araması ve yapması gerektiği anlamına gelir. Kişinin kendisine ayak bağı olan şeylerden kurtulacağına ve gerçekleri göreceğine işaret eder. Zenginlik, refah yaşam ve prestij sahibi olma demektir.

Aşk Yorumu

Geç gelen mutluluk anlamına gelir. Geç olsun güç olmasın değil mi? Aşk hayatınızda olumsuz düşünceleriniz nedeni ile kendinizi mutsuz ettiğiniz bir dönemdesiniz. Kafanızda dolaşan sorular ve beklentilerinize cevap alamamanız, psikolojinize de olumsuz yansıyarak sizi mutsuz etmekte. Bu ruh halinizden dolayı, birazda olayların seyrini olumsuz etkileme eğilimindesiniz. Fakat içinizi ferah tutun, oldukça güzel bir yoldasınız ve sizin için ağır da olsa her şey ilerliyor, sonuca siz bile şaşıracaksınız.

Bekar iseniz kısmetinizin size gelmesi için, biraz sabırlı olmanız ve gereksiz tartışmadan kaçınmalısınız. Geciken ve istediğiniz gibi gelişme göstermeyen ilişkinizde, özellikle dikkat etmeniz gereken, sevdiğiniz kişinin, ailesine karşı saygılı olmanız ve konuşmalarınıza dikkat etmeniz gerekir. Onlar hakkında hissettiğiniz olumsuzluğu, bırakın sevdiğiniz kendi görsün. O zaman yoldaki engeller kendiliğinden kalkacaktır.

Unutmayın her şeyin bir zamanı var ve hiç bir şey sizin düşündüğünüz gibi olmayabilir. Ön yargı sadece sizi mutsuz eder. Sağlam temellere dayanan ve tüm zorlukları geride bırakıp, aşk hayatınız da hayalini kurduğunuz mutlu günler çok yakında.

Evlilerde ise uzun zamandır beklenen bebek müjdesi, herkese büyük bir mutluluk yaşatır. Bu süreçte eşlerin bir birlerine destek olması ve zorlu bir süreci birlikte omuzlamaları, sağlıklı bir bebeğin dünyaya gelmesinde önemli bir etkendir.

Bir müddettir tanıdığınız ve arkadaşlık yaptığınız kişinin, sizden hoşlandığı haberini almak olarak da ifade edilir. Lütfen geçmişte yaşadığınız olumsuz tecrübeleri düşünerek reddetmeyin. Kendinize de ona da bir şans verin. Uzun soluklu bir ilişki planlayın, birbirinizi tanımada aceleci davranmayın. Bakarsınız her şey farklı olur ve yakın bir zamanda düğün telaşı içine girersiniz.

Para Yorumu

Yaşadığınız maddi sıkıntılar, çevrenizde yanlış anlaşılmalara neden olmakta. Bunun en büyük nedeni de yersiz ve gereksiz harcamalar ile kartlarınıza fazla yükleniyor olmanız. Sıkıntılarınızın daha da zorlaşmasına neden olmadan aileniz veya yakın çevrenizden destek almalısınız. Bir daha aynı şeyleri yaşamamak ve gelirinizi arttırmanız için yeni kazanç kapıları aramalısınız.

Soğukkanlı ve ağır yapınız ile mantıklı kararlar verirseniz geleceğinizi de planlarken, doğru adımlar atarsınız. Yoksa yapacağınız işte başarısız olmanız kaçınılmaz. Söz dinlemeyen ve kendi kafasının dikine gider tavırlar, sadece size değil sevdiklerinize de zarar verecektir.

Kahve falı yorumcularına göre beklediğiniz bir miras yada hiç beklenmedik bir haber ile sıkıntıları geride bıraktıran, parasal bir haber alacağınıza işaret eder. Gelecek para ile ilgili olarak aceleci davranmaz sabırlı ve mantıklı hareket ederseniz, güzel bir yatırım ile hayallerinize bir adım atmanız söz konusu olur.

Kendinizi mutlu hissetmek için bol bol para harcıyor ve ay sonu olduğunda gördüğünüz kart ekstrası ile şoka giriyorsunuz. Bu durum fazla uzun sürmeyecektir. Ayağınızı yorgana göre uzatmazsanız kısa sürede maddi açıdan zorlu günler sizi bekliyor olacak.

Aile ve Yaşam Yorumu

Geride iz bırakan yapısı ile geçmişte yaşanan çalkantılı sürecin bitip, yeni bir başlangıç yapılacağının ifade eder. Dünyanın sonu değil, hiç bir şey içinde geç değil. Kendinizi dünyadan çekip hayatı kendinize zindan etmeye değmez. Yeni bir başlangıç yapmanın zamanı geldi de geçiyor bile.

Bekar iseniz, ailenizle ilgili sevineceğiniz ve hepinizi bir araya toplayan, uzun zamandır beklediğiniz kısmetin, sizi ziyaret edeceğini ve bu ziyaret ile ailece mutlu olacağınızı gösterir. Bu kısmet size ve ailenize şans getirecek, hayırlı biri ve sizin de hayatınızda büyük değişikliklerin olacağını ifade eder.

Evlilerde ise, eşinizle bir müddettir yaşamış olduğunuz sıkıntılı süreci geride bırakarak, her ikinizin de hatalarından dersler çıkarmanızı ve bir birinizden özür dileyerek, güzel günler için yeni bir başlangıç yapabileceğinizi gösterir. Yeter ki suçlamak yerine dersler çıkartmayı başarabilin. Hiç bir şey tek taraflı olmadığı gibi, hiç bir davranışı da kişisel algılamamalıdır. Kalabalık ve aile şirketinde çalışan kişilerin, özellikle iş yerinde yaşadıkları sorunları eve yansıtmamaları gerekir. İşteki sorunlar nedeni ile evdeki huzurunda kaçması kaçınılmaz olacaktır.

İş ve Kariyer Yorumu

Ağır hareket eden ve geride iz bırakan yapısı ile sizin de karakterinizde sabırlı, ayakları yere basan, temkinli yapınız, hayatınızda bazı şeylerin de geç gelmesine neden olmakta. Fakat bu gecikme içinize sinerek ve kariyerinizde iz bırakarak gerçekleşeceği için sizi fazla üzmesin. Beklediğiniz yeni bir terfi veya iş teklifi pek yakında kapınızı çalmaya hazırlanıyor.

İş konusunda uzun zamandır cesaret edemediğiniz yeni bir oluşumun için, gerekli destek alarak yeni bir başlangıç yapma zamanı geldiğini ve kısa sürede kolay para kazanacağınızı işaret ediyor.

Maddi beklentileriniz ile yaşanan bir takım arayışlar içinde bulunduğunuz bir dönemi geride bırakıp, akıllı ve sabırlı davranarak, kısa sürede herkesin takdirini yeniden kazanmanız mümkün olacaktır. Ne oldum delisi olmaktan kaçınmanız gerekir. Yoksa yeniden kafanızı deve kuşu gibi gömer, kara kara ne yapacağım diye düşünmeye başlarsınız.

Çalışıyor çalışıyor ama bir arpa boyu yol alamıyorsunuz. Ne azalıyor ne çoğalıyor. Bir şeyler yapmak istiyor ama bir türlü kendinize güvenip yola çıkamıyorsunuz. Yakın bir arkadaşınızdan alacağınız yeni bir teklif sizi heyecanlandırmaya yetecek. Fakat gerekli olan heyecandan çok cesaret göstermenizde. Eğer o cesareti gösterip risk alırsanız önünüz açık olacak.

Sağlık Yorumu

Bu aralar ayaklarınızda yaşadığınız üşüme havaların soğumasından kaynaklanmıyor olabilir. Ayrıca baş ağrılarınız da sıklaştı. Bu sağlığınızda bir sıkıntının göstergesi olabilir. Fazla düşünüyor hatta birazda takıntı yapıyorsunuz.

Baş ağrılarınızda yaşadığınız artışı da bu ruh hali tetikliyor. Fakat ayaklarınızdaki üşüme İhmal edilmemesi gereken ufak bir uyarılardır. Büyük ihtimalle kansızlık yaşıyorsunuz ve vitamin değerlerinize dikkat ederseniz, şikâyetlerinizden kısa sürede kurtulmanız mümkün olacaktır.

Uzun zamandır haber beklediğiniz birinden, olumlu sonuçlanan sağlık haberleri alacağınızı müjdeliyor. Sizde derin izler bırakan bu kişiyi ziyaret etmeyi sakın ihmal etmeyin. Stresli ve çoğu zaman yorgun hissetmeniz, güzel bir tatil özlemi çekmenize neden oluyor. Yakın bir zamanda ailenizle kısa süreli bir tatile çıkarak kafa dinlemeniz stresten bir müddette olsa uzaklaşmanızı sağlayacak.

Kendinizi bu aralar yalnız hissediyor ve iyice içe kapatarak sorunlarınızla baş etmeye çalışıyorsunuz, fakat dertler paylaşılarak azalır. İçe atarsanız depresyona girerek, yakında yaşam heyecanınızı kaybetmenize, çevreniz tarafından daha çok yalnızlığa itilmenize neden olacaktır. Biraz dışarı çıkıp dolaşmak, arkadaş ve sevdiklerinizle zaman geçirmek, hayata tekrar bağlanmanız da etkili olacaktır.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.