Kahve Falında Sülük Görmek

Kahve Falında Sülük Görmek
31 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 3.329 kez okundu.

Kahve falında sülük görmek, ağır ve iz bırakan bir hayvan olması nedeniyle sizinde sakin bir döneme gireceğinize ve şansınızın artarak kolay yoldan para kazanmanıza, üne kavuşmaya, sağlıklı günlere, geçmişi geride bırakma şeklinde yorumlanır. Sülük falda görülmesi iyi şekilde yorumlanmaktadır. Fakat sülüğün bıraktığı izin uzun veya kısa oluşu sülüğün fincandaki yeri de faldaki yorumların seyrini belirler. Eğer sülük fincanın üst kısmında ise tez günde gerçekleşecek müjdeli bir olaya kolay yoldan kazanılacak bir paraya işaret ederken bıraktığı izse bu durumun büyüklüğü veya küçüklüğü ile devamlılığının göstergesi olmaktadır. Ayrıca fincanın altında olması bu fırsatın size gelmesine daha zaman olduğunu sabırlı olup beklemeniz gerektiğini ifade eder.

Çevresindeki diğer sembollerlede ifade edilmesi gerekir. Eğer bir kalp üzerindeyse veya bir kalbe doğru gidiyorsa o zaman sevdiğinizin size şans getireceği ve hayırlı biri olduğu onunla birlikte hayatınızın değişeceği şeklinde yorumlanır. Eğer önünde bir insan varsa bu durumun gerçekleşmesinin bir kişiye bağlı olduğunu, bir horozun arkasındaysa o zamanda adaklarınızın olduğu ve bu beklenen imkanın size gelmesine mani olduğu için adağınızı gerçekleştirmeniz gerektiği ifade edilir.

Ciddi görününüz ve babacan tavırlarınız akrabalarınız da dahil olmak üzere etrafınızdaki herkesin size saygı duymasına sebep oluyor. İradeli yapınız sayesinde artık sigarayı bırakacak ve sağlık yaşam için yeni adımlar atacaksınız. Özel hayatınızdaki boşluğu doldurmak için birtakım arayışlar içine girebilirsiniz ama beklediğiniz ilişki aslında çok yakınlarınızda bir yerlerde. Size verilen bir sözün tutulmaması hayal kırıklığınıza sebep olacak.

Erkek arkadaşını kıskandırmak istiyorsun. Halbuki o zaten seni kıskanıyor ama belli edemiyor. Bu aralar hata yapmamaya çalışsan iyi olur. Sevdiğin adamın çok hassas bir kişiliğe sahip olduğunu unutuyorsun. Ailenin bir konuda fazla üzerine gelmesi aranızı açabilir. Özellikle annene karşı biraz sert davranacaksın. Bunu en kısa sürede telafi etmezsen ileride vicdan azabı duyabilirsin.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git