Kahve Falında Goril Görmek

29.10.2015
Kahve Falında Goril Görmek

Kahve falında goril görmek, fal sahibinin yakın zamanda karşılaşacağı ve anlam veremeyeceği olayların kendisine büyük bir başarı elde etmek için fırsat oluşturacağı anlamına gelir. Kişinin karşısına çıkacak olan bu şansı iyi değerlendirmesi gerektiği ve yaşadığı zorlukları aşacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Hayatınızda bir şeyler yolunda gitmediğini, ilişkinizin de bu durumdan etkilendiğine işaret eder. Sevdiğinizi gözünüzde fazla büyütüp, ona değerinden fazla önem vermeniz şımarmasına neden olmuş. Biraz kendinizi çekip onun ayaklarının yere basmasını sağlamanın zamanı gelmişte geçiyor bile.

Uzun süredir beklediğiniz ve peşinde dolaştığınız o kişi hakkında ortak bir arkadaş aracılığı ile olumlu cevap gelecek. Yakın zamanda kaynaşıp hayatınızı düzene sokmakta en büyük destekçiniz olacak.

Eşinizle iş konusunda yaşadığınız bazı çatışmalar, aranızın açılmasına neden olabilir. Yapacağınız iş değişikliği için onunda desteğini almaya çalışmalısınız. Ev hayatında yaşanan sorunlar, iş hayatınızı da olumsuz etkileyeceği için dengeyi korumakta size düşüyor.

Uzak bir yoldan gelecek olan misafir, güzel bir kısmeti de beraberinde getirecek. Ailenizin önerisi ve desteği ile yapacağınız evlilik size gücü ve mutlu bir evlilik hayatının da kapılarını açmış olacak.

Beyaz tenli uzun boylu ve yapılı birinin yaptığı sosyal medya mesajları aranızda bir soruna neden olabilir. Bir ilişkinin temelini oluşturan güven konusunda birbirinizi kırıp geriye dönülmez bir hale getirmeden, aranızda bu sorunu çözebilirsiniz. Eğer yersiz kıskançlık yaparak kırıcı olursanız, sonrasında pişman olacağınızı bilmelisiniz. Ayrıca gururu kırılmış bir kadının gönlünü almakta kolay olmayacaktır.

Nişanlınız ile yakında birlikte yaşayacağınız eviniz için, gerekli eşyaları almaya başlayacaksınız. Düğün yaklaştıkça yaşanan bazı olumsuzlukları, kafanıza takıp aranızda didişmeyi bırakmalısınız. Orta yolu bulmak, kimseyi kırmadan istediğinizi güzellikle yaptırmak için, biraz politik olmaya çalışmanız.

Değer verdiğiniz ve uzun yıllar arkadaşlık ettiğiniz bir arkadaşınızla sürpriz bir şekilde birlikte olmaya karar vereceksiniz. Çevrenizde de olumlu karşılanarak sizi destekleyecekler.

Para Yorumu

El açmış senin için her gün dua eden bir kadının desteği ile çok yakın bir zamanda, eline tahmin bile etmediğin bir miktar para gelecek. Fazla olmasa bile nefes almana destek olup, kısa sürede düzene girmen de etkili olacak.

Bu aralar alışveriş çılgınlığı malum sende kendini kaptırıyor ve kartına fazla yükleniyorsun. Sonrası malum, ay sonunu zor geçireceğin günler kapıda. Kendini biraz dizginleyip elindekilerle yetinmeye çalışmalısın. Yoksa bu kadar alışverişe, kısa sürede iflas bayrağını çekeceksiniz.

Para, para, para her şeyin kapısını açan ve hayallerinizin gerçekleşmesinin anahtarı. Ya hayallerinizi biraz makule çekin, yada hayalleriniz için gereken yolda yürümek için yeni bir işin arayışı içine girin. Emin olun risk aldığınıza değecek ve hayatınızda güzel bir yol açılarak size hayallerinizi gerçekleştirme imkanı sağlayacak.

Şanslı bir döneme girmişsiniz. O kadarki ağzınızdan çıkan bir anda gerçek oluyor. Siz bile keşke para isteseydim dediğiniz, mucizevi şeyler yaşıyorsunuz. Keşke dememek ve şansınız da açılmışken, bana çıkmaz demeyin, bir piyango bileti alın.

Ölüm hak miras helal, uzun zamandır beklediğiniz ve uzlaşamadığımız için beklemek zorunda kaldığınız miras çözüme kavuşuyor. Artık bir derin oh çekip, rahat nefes alabilirsiniz.

Güçlü ve iri yarı, belki de bir çok kişinin görüntüsünden dolayı korktuğu, birinden gelecek destek ile yapmayı düşündüğünüz iş ile ilgili kısa bir sürede çözüm bulacaksınız. Eğer akıllı davranır çevrenizle olan ilişkilerinizi sağlam tutarsanız, işinizde hedeflediğiniz noktaya hızla ulaşmanız mümkün görünüyor.

İş ve Kariyer Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre hayatınızda bir şeylere sahip olmak için güçlü ve sözü geçen gölge gibi sizi takip eden birinin varlığına işaret eder. İş hayatında da bu kişinin yardımı ile kariyer merdivenlerini hızla çıkarak, hayatınızı güvence altına alacaksınız. Siz bile bu duruma nasıl geldiğinizi anlamayacaksınız.

Memur olmak ve devlet dairesine girmek için bir müddettir sınavlara çalışıp duruyorsunuz. Özel sektörde çalışmak yerine, memur olmayı istiyorsunuz. Yakın bir zamanda yapılacak tercihlerde istediğiniz bölüme girmek için adım atacaksınız.

Bir müddettir çalıştığınız iş yerinde uyum konusunda biraz sorun yaşamanız söz konusu olacak. Fakat kısa süre içinde adapte olup, güzel bir ortamda çalışmanın hazzını yaşamaya başlayacaksınız.

Falınızda aile fertlerinin desteği kadar, yüksek makamlarda bulunan bir kişinin de desteğini alarak, ilerleyen zamanlarda yüksek mevkilere geleceksiniz. İnsan ilişkileriniz, hatırnaz oluşunuz, iş yerinde ve çevrenizde sevilen biri olmanız, insana yaptığınız yatırımın karşılığı olarak, size statü ve güç olarak geri dönecektir.

Hak ettiğiniz ancak bir türlü size nasip olmayan bir konuda, uzak biri sayesinde istediğiniz noktalara ulaşacağınızı gösterir. Eğitiminiz devam ediyorsa, daha iyi okullarda eğitim almanız ve iyi dereceler elde etmeniz için çok uzak bir akrabanız ya da tanımadığınız, ancak sadece adını duyduğunuz güçlü bir aile dostunuz tarafından yapılan torpille hedeflerinizi yükseltebilirsiniz. Yapılacak bu torpil, sizin hak ettiğinizin düşünüldüğü konularda karşınıza çıkacaktır. Böylece kimsenin hakkına girmeden kendi hak ettiğiniz noktalara ulaşmanız mümkün olacaktır.

Gücü, kudreti, yüksek noktaları temsil eder. Kısa bir zamanda sizin de böyle bir noktada olacağınız anlamına gelir. Bugün yaptığınız yatırımlar, gösterdiğiniz çabalar ve verdiğiniz emekler bir süre sonra size yüksek statü, para ve güç olarak geri dönecek. Bu süreçte, şu anda bu konumda olan kişilerden büyük yardımlar görebilirsiniz.

Aile ve Yaşam Yorumu

Ailenizden uzak olmaya hala alışamadınız. Her gün telefonla görüşseniz bile, onlara olan özleminiz ağır basıyor. O zaman müjde verelim, anneniz yakında ziyaretinize gelip, bir müddet anne yemekleri yemeniz için sizinle kalacak.

Eşinizin ailenizle ilgili yaşadığı sorunlara kayıtsız kalmanız, onun bu konuda daha çok sinirlenip her gün aynı sorunları pişirip pişirip önünüze sürmesine neden olacaktır. Orta yolu bulmak için artık bir adım atmak zorundasınız.

Ona yerinin özel olduğunu ve ailenizin de sizin için ayrı bir yeri olduğunu anlaması için, onunla empati yapmaya çalışın. Ne ailenizden ne de ondan vazgeçemeyeceğinizi anlayıp evliliğinizde bu tarz sorunlarla, mutsuz olmak istemediğinizi ifade etmelisiniz.

Aynı şekilde ailenize de kırıcı olmadan onları ne kadar çok sevdiğinizi, eşinize de değer verdiğinizi, yaşanan sorunların karşısında, sizin mutsuz olduğunuzu anlamalarını sağlayın. Yoksa bu çatışma evliliğinizde bir kangrene dönüşerek sizi yiyip bitirecek.

Çocuğunuz ile yaşadığınız birkaç sorun yüzünden, bu aralar biraz canınız sıkılıyor. Kafanıza fazla takıp üstüne gitmek yerine onu anlamaya çalışın. Ergenlik dönemlerinde genelde bu tarz çatışmalar çok yaşanır. Eğer kendi kendinize çözüm bulamıyorsanız, bir uzmandan nasıl davranmanız gerektiği konusunda yardım almanız, doğru bir yaklaşım bulmanızı sağlayacaktır.

Sağlık Yorumu

Yaşınız gereği artık kendinize daha dikkat etmeniz gereken bir döneme girdiniz. Her şeyi kafanıza takarak, yıllardır hiç bir şeyi çözemediğiniz gibi hastalık sahibi olmanıza da sebep oldu. Artık stresten uzak durmanın zamanı geldi de geçiyor.

Yemek yemeği seviyorsunuz, fakat bazen aşırıya kaçarak midenize fazla yükleniyorsunuz. Bazı günler gaz sancısından, acil servisin yolunu tuttuğunuz bile oluyor. Yemek yeme düzeninize bu sıralar dikkat etseniz iyi olur. Yoksa sancıların sonu pek iç açıcı görünmüyor.

Solgun rengimiz, dağınık halleriniz bir kaç gündür çevrenizin de gözünden kaçmıyor. Biraz dinleneyim geçer diye kendinizi kandırmaktan vazgeçin ve bir doktora görünün. Erken teşhis her zaman hayat kurtarır unutmayın.

Saçlarınızda bu ara fazlası ile dökülmelerin yaşanması, öncelikle psikolojinizin bozulmasına neden oluyor. Saç dökülmesi mevsimsel ve sulara bağlı olabileceği gibi başka bir sorundan da kaynaklı olabilir. Eğer fırsat bulup bir dermatoloğa gidemiyorsanız, en azından saçlarınıza evde bakım yaparak, canlılık kazanmasına yardımcı olun.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.