Kahve Falında Goril Görmek

Kahve Falında Goril Görmek
29 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 3.279 kez okundu.

Kahve falında goril görmek, güçlü biri tarafından korunup kollanacağınıza dalalet eder. Bu güçlü kişi sadece bedenen değil sahip olduğu statü anlamında da güçlü olabilir. Başarmakta zorlandığınız bir konuda size torpil yapıldığını görebilirsiniz. Uzun zamandır iş başvurusu yaptığınız ancak sizi kabul etmeyen büyük bir firmaya yerleşmeniz konusunda hem maddi anlamda hem de statü anlamında oldukça iyi bir konumda bulunan biri tarafından destek görebilir ve işi alabilirsiniz. Özellikle devlet işinde çalışmak istiyorsanız bir devlet büyüğü tarafından size yapılacak sözlü destek sayesinde kolaylıkla işe başlayabilirsiniz. Yeni bir iş kurmak istiyorsanız ancak yeterli maddi güce sahip değilseniz yine maddi anlamda güçlü bir yakınınızdan yardım görebilirsiniz.

Hak ettiğiniz ancak bir türlü size nasip olmayan bir konuda, uzak biri sayesinde istediğiniz noktalara ulaşacağınızı gösterir. Eğitiminiz devam ediyorsa, daha iyi okullarda eğitim almanız ve iyi dereceler elde etmeniz için çok uzak bir akrabanız ya da tanımadığınız, ancak sadece adını duyduğunuz güçlü bir aile dostunuz tarafından yapılan torpille hedeflerinizi yükseltebilirsiniz. Yapılacak bu torpil, sizin hak ettiğinizin düşünüldüğü konularda karşınıza çıkacaktır. Böylece kimsenin hakkına girmeden kendi hak ettiğiniz noktalara ulaşmanız mümkün olacaktır. Gücü, kudreti, yüksek noktaları temsil eder. Uzun bir zamanda sizin de böyle bir noktada olacağınız anlamına gelir. Bugün yaptığınız yatırımlar, gösterdiğiniz çabalar ve verdiğiniz emekler bir süre sonra size yüksek statü, para ve güç olarak geri dönecek. Bu süreçte, şu anda bu konumda olan kişilerden büyük yardımlar görebilirsiniz.

Kahve Falında Beyaz Goril Görmek

Sıra dışı bir kişiliğe sahip olduğunuzu gösterir. Bayanlar için herkesin, özellikle toplumun beklediğinin aksine çok güçlü olmak; tek başına hiçbir sorun yaşamadan şehir şehir, ülke ülke dolaşmak, oldukça kaliteli bir eğitim almak ve büyük işler yapmaktır. Erkekler içinse bu şekilde güçlü karaktere sahip bir eşe, anneye ya da kardeş veya evlada sahip olmaktır. İyi insanlarla bir arada bulunmak ve her ihtiyaç duyduğunda yardımcı olacak, el uzatacak birilerini etrafında bulabilmektir.

Evlilik yolu gözüküyor. Bir yolculuk görüyorum. Bu yolculuk sana çok iyi gelecek. Çevrendeki olumsuz yorumlar senin kafanı karıştırmaktadır. Ama kulak asmaman senin için iyi olacaktır. Maddi açıdan bolluğa kavuşacaksın. Ailen ile bazı sıkıntılar içerisindesin. Sabırlı olmalısın. Enerji ve tempolu günler seni bekliyor.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git